Track & FieldTF
Cross CountryXC
Learn More Log In
Team Results Management

Athlete Records

Highlighter is active: ClickTap an entry to show highlight options.

Mens

Austin Chestnut - 12th Grade
800 Meters2:23.28aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Collin Clark - 9th Grade
100 Meters13.73aApr 12Commonwealth District #5
400 Meters61.15aMar 29Commonwealth District #3
 
Adam Cordell - 9th Grade
400 Meters59.95aMar 25Stafford Invitational
800 Meters2:21.49aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Duke DiEugenio - 12th Grade
1600 Meters4:39.60aApr 12Commonwealth District #5
 
Aidan Doty - 9th Grade
110m Hurdles - 39"22.31aApr 12Commonwealth District #5
 
Michael Fletcher - 10th Grade
100 Meters12.49aApr 12Commonwealth District #5
200 Meters26.10aMar 29Commonwealth District #3
110m Hurdles - 39"20.26aApr 12Commonwealth District #5
300m Hurdles - 36"49.55aMar 25Stafford Invitational
 
Samuel Harris - 11th Grade
800 Meters2:06.03aMar 25Stafford Invitational
1600 Meters4:56.07aApr 12Commonwealth District #5
 
Demonte Harriston - 11th Grade
100 Meters12.73aApr 12Commonwealth District #5
200 Meters27.97aMar 29Commonwealth District #3
 
Xavier Haskins - 12th Grade
100 Meters11.90aMar 25Stafford Invitational
200 Meters23.64aMar 25Stafford Invitational
400 Meters58.31aApr 1Wildcat Invitational
 
Asa Iem - 9th Grade
800 Meters2:37.84aMar 29Commonwealth District #3
1600 Meters5:54.61aApr 12Commonwealth District #5
 
Price Jett - 9th Grade
800 Meters2:48.10aMar 29Commonwealth District #3
 
Hayden Kamenicky - 11th Grade
100 Meters12.30aApr 12Commonwealth District #5
200 Meters25.99aMar 29Commonwealth District #3
 
Maekyn Kungkegete - 10th Grade
100 Meters12.29aApr 12Commonwealth District #5
200 Meters25.67aMar 29Commonwealth District #3
 
Andrew LaFratta - 11th Grade
800 Meters2:44.28aMar 29Commonwealth District #3
1600 Meters6:02.63aApr 12Commonwealth District #5
 
Philip Lambert - 11th Grade
1600 Meters4:27.70aMar 25Stafford Invitational
3200 Meters9:23.07aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Kyle Linder - 12th Grade
300m Hurdles - 36"44.31aMar 18Brian Watkins Invitational
Long Jump18' 10.50Apr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Jovan Long - 9th Grade
100 Meters14.27aApr 12Commonwealth District #5
200 Meters31.06aMar 29Commonwealth District #3
 
Kiran Mitchell - 9th Grade
100 Meters12.67aApr 12Commonwealth District #5
200 Meters27.86aMar 29Commonwealth District #3
 
Adrian Montney - 11th Grade
800 Meters2:16.35aApr 1Wildcat Invitational
1600 Meters4:58.53aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Dominic Moore - 9th Grade
200 Meters26.47aMar 29Commonwealth District #3
400 Meters57.76aApr 12Commonwealth District #5
 
Nathan Notgrass - 9th Grade
800 Meters2:30.95aMar 29Commonwealth District #3
1600 Meters5:34.29aApr 12Commonwealth District #5
 
Jordan Osbourne - 9th Grade
110m Hurdles - 39"18.24aApr 12Commonwealth District #5
300m Hurdles - 36"46.68aApr 12Commonwealth District #5
 
Dalton Oylear - 9th Grade
800 Meters2:21.97aMar 25Stafford Invitational
1600 Meters4:58.69aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Gerald Patterson - 11th Grade
100 Meters12.84aApr 12Commonwealth District #5
200 Meters27.34aMar 29Commonwealth District #3
 
Miles Perrine - 9th Grade
100 Meters12.36aApr 12Commonwealth District #5
200 Meters25.67aMar 29Commonwealth District #3
400 Meters56.84aApr 12Commonwealth District #5
 
Jacob Polcha - 9th Grade
400 Meters60.50aMar 18Brian Watkins Invitational
800 Meters2:21.44aApr 1Wildcat Invitational
 
Aidan Poteet - 10th Grade
800 Meters2:31.23aMar 25Stafford Invitational
1600 Meters5:24.28aApr 12Commonwealth District #5
 
Kellen Reeves - 12th Grade
800 Meters2:04.66aMar 18Brian Watkins Invitational
1600 Meters4:47.15aApr 12Commonwealth District #5
3200 Meters10:38.71aApr 8Brooke Point Spring Invitational
300m Hurdles - 36"50.79aApr 12Commonwealth District #5
 
Barrett Reynolds - 9th Grade
800 Meters2:39.64aMar 29Commonwealth District #3
3200 Meters12:54.79aApr 12Commonwealth District #5
 
Oscar Rodriguez - 9th Grade
400 Meters66.79aMar 29Commonwealth District #3
 
Vincenzo Saitta - 9th Grade
400 Meters57.27aMar 25Stafford Invitational
 
Thomas Salierno - 12th Grade
Shot Put - 12lb33' 6.25Mar 25Stafford Invitational
Discus - 1.6kg103' 2.00Apr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Daniel Smith - 12th Grade
100 Meters11.40aMar 25Stafford Invitational
200 Meters23.14aMar 25Stafford Invitational
400 Meters54.05aApr 1Wildcat Invitational
 
Hunter Smith - 12th Grade
Shot Put - 12lb41' 3.00Apr 7Gojekian Twilight
Discus - 1.6kg108' 3.00Apr 7Gojekian Twilight
 
Nate Smith - 11th Grade
100 Meters11.80aMar 25Stafford Invitational
200 Meters24.40aMar 25Stafford Invitational
Long Jump19' 3.50Mar 18Brian Watkins Invitational
Triple Jump38' 8.00Mar 25Stafford Invitational
 
Freelen Wallace - 9th Grade
400 Meters59.93aMar 29Commonwealth District #3
 
Graham Warren - 11th Grade
1600 Meters6:19.51aApr 12Commonwealth District #5
 
Jeremy Williams - 12th Grade
100 Meters12.11aMar 25Stafford Invitational
 
Jacob Woolner - 11th Grade
800 Meters2:33.80aMar 29Commonwealth District #3
1600 Meters5:45.20aApr 12Commonwealth District #5
 

Womens

Morgan Arthur - 10th Grade
800 Meters2:40.83aMar 18Brian Watkins Invitational
 
Alyssa Barton - 12th Grade
Shot Put - 4kg38' 8.00Mar 25Stafford Invitational
Discus - 1kg116' 8.00Apr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Aniyah Benjamin - 11th Grade
100 Meters12.55aMar 25Stafford Invitational
200 Meters26.90aMar 25Stafford Invitational
 
Zoe Betties - 9th Grade
800 Meters2:39.73aApr 8Brooke Point Spring Invitational
1600 Meters6:20.87aApr 12Commonwealth District #5
 
Catherine Calvert - 9th Grade
1600 Meters6:32.22aApr 12Commonwealth District #5
 
Jennah Chang - 11th Grade
Pole Vault9' 0.00Mar 25Stafford Invitational
 
Diamond Chick - 10th Grade
Shot Put - 4kg18' 4.25Mar 25Stafford Invitational
 
Emerald Chick - 10th Grade
100 Meters13.33aApr 12Commonwealth District #5
 
Emily Colyer - 9th Grade
200 Meters34.24aMar 29Commonwealth District #3
400 Meters79.48aMar 25Stafford Invitational
 
Torian Cooper - 9th Grade
400 Meters70.11aMar 25Stafford Invitational
Long Jump12' 8.50Mar 29Commonwealth District #3
Triple Jump27' 5.00Mar 29Commonwealth District #3
 
Angela Darden - 9th Grade
400 Meters69.11aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Journe Dundy - 10th Grade
100 Meters12.55aMar 25Stafford Invitational
200 Meters26.38aMar 25Stafford Invitational
Long Jump16' 11.50Mar 18Brian Watkins Invitational
Triple Jump35' 3.00Apr 12Commonwealth District #5
 
Gennifer Hirata - 10th Grade
Pole Vault10' 0.00Mar 25Stafford Invitational
 
Caroline Jones - 11th Grade
800 Meters2:35.31aMar 18Brian Watkins Invitational
1600 Meters5:54.17aApr 12Commonwealth District #5
3200 Meters12:42.24aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Aiyanna King - 9th Grade
100 Meters13.56aApr 12Commonwealth District #5
200 Meters28.68aMar 25Stafford Invitational
400 Meters63.80aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Maria Lambert - 10th Grade
1600 Meters5:33.31aMar 25Stafford Invitational
3200 Meters11:35.05aApr 12Commonwealth District #5
 
Elizabeth Long - 9th Grade
100 Meters14.83aApr 1Wildcat Invitational
100m Hurdles - 33"17.54aApr 8Brooke Point Spring Invitational
300m Hurdles - 30"51.61aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Spangler Madison - 10th Grade
1600 Meters6:25.33aMar 18Brian Watkins Invitational
3200 Meters13:21.24aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Ashlee Mungo - 9th Grade
400 Meters76.07aMar 18Brian Watkins Invitational
800 Meters3:04.10aMar 29Commonwealth District #3
1600 Meters6:42.92aApr 12Commonwealth District #5
 
Alex Oylear - 12th Grade
Pole Vault9' 0.00Mar 25Stafford Invitational
Triple Jump27' 1.00Mar 18Brian Watkins Invitational
 
Katherine Oylear - 9th Grade
800 Meters2:45.49aApr 8Brooke Point Spring Invitational
1600 Meters6:55.75aApr 12Commonwealth District #5
 
Katerina Picadas - 10th Grade
800 Meters2:40.15aMar 18Brian Watkins Invitational
3200 Meters13:20.08aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Jontel Pride-Horne - 10th Grade
100 Meters13.74aApr 12Commonwealth District #5
 
Alexa Putka - 12th Grade
800 Meters2:45.33aMar 25Stafford Invitational
1600 Meters5:54.69aApr 1Wildcat Invitational
3200 Meters13:28.18aApr 12Commonwealth District #5
 
Kathlyn Pylant - 9th Grade
400 Meters72.50aApr 12Commonwealth District #5
Long Jump11' 7.00Mar 29Commonwealth District #3
Triple Jump29' 4.00Apr 12Commonwealth District #5
 
Caroline Ramirez S - 10th Grade
800 Meters2:55.22aMar 25Stafford Invitational
1600 Meters6:36.20aMar 18Brian Watkins Invitational
 
Manel Sbahi - 9th Grade
1600 Meters6:57.75aApr 12Commonwealth District #5
 
Illegra Smith - 9th Grade
100 Meters13.58aMar 25Stafford Invitational
High Jump4' 8.00Mar 25Stafford Invitational
Long Jump10' 2.00Mar 25Stafford Invitational
Triple Jump29' 5.00Apr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Tamia Smith - 9th Grade
100 Meters13.64aMar 25Stafford Invitational
200 Meters28.09aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Haley Stocks - 10th Grade
1600 Meters6:29.04aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Nyla Taylor - 11th Grade
200 Meters26.52aMar 25Stafford Invitational
400 Meters64.56aApr 8Brooke Point Spring Invitational
 
Taylor Tinsley - 12th Grade
100 Meters13.85aMar 18Brian Watkins Invitational
High Jump5' 6.00Apr 12Commonwealth District #5
 
Arianna Verbosky - 9th Grade
1600 Meters6:55.71aApr 12Commonwealth District #5
 
Dominique Washington - 11th Grade
100 Meters15.32aApr 12Commonwealth District #5
 
Sarah Wheatley - 9th Grade
800 Meters3:03.38aMar 29Commonwealth District #3
1600 Meters7:33.15aApr 12Commonwealth District #5
 
Kierre Wright - 9th Grade
200 Meters31.24aMar 29Commonwealth District #3
400 Meters78.97aMar 29Commonwealth District #3