Track & FieldTF
Cross CountryXC
Learn More Log In
Team Results Management

Athlete Records

Highlighter is active: ClickTap an entry to show highlight options.

Mens

Andrew Barrera - 9th Grade
100 Meters12.14cFeb 17Midway Panther Relays
200 Meters25.40aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Pole Vault7' 0.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
David Benton - 11th Grade
Shot Put - 12lb23' 11.50Feb 17Midway Panther Relays
 
William Biggio - 11th Grade
400 Meters61.86aMar 25Midway Relays
 
Roby Booth - 9th Grade
400 Meters58.13aMar 25Midway Relays
 
Marcus Brooks - 12th Grade
Long Jump20' 3.00Feb 17Midway Panther Relays
Triple Jump39' 11.50Feb 25Belton Big Red Relays
 
Carson Byrd - 9th Grade
Shot Put - 12lb36' 7.25Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Discus - 1.6kg87' 11.50Mar 31Waco ISD Relays
 
Philip Chanco - 10th Grade
800 Meters2:40.10Feb 17Midway Panther Relays
 
Caleb Clarkson - 11th Grade
Shot Put - 12lb36' 6.50Feb 17Midway Panther Relays
Discus - 1.6kg97' 1.00Mar 31Waco ISD Relays
 
James Cole - 10th Grade
Pole Vault9' 0.00Mar 31Waco ISD Relays
 
Malik Collins - 11th Grade
100 Meters11.85aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Long Jump19' 11.00Mar 25Midway Relays
Triple Jump39' 7.50Feb 25Belton Big Red Relays
 
Caleb Davis - 9th Grade
Shot Put - 12lb34' 11.00Mar 31Waco ISD Relays
Discus - 1.6kg66' 4.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Ryan Day - 12th Grade
1600 Meters4:26.79aMar 18Texas Distance Festival
3200 Meters10:23.90Feb 17Midway Panther Relays
 
Jaquavios Diggs - 12th Grade
800 Meters1:56.12aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Long Jump17' 8.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Trystan Duncan - 9th Grade
Pole Vault8' 0.00Mar 31Waco ISD Relays
 
Braden Endsley - 9th Grade
Shot Put - 12lb34' 6.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Discus - 1.6kg95' 3.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Josh Escheverria - 10th Grade
Shot Put - 12lb31' 11.50Feb 17Midway Panther Relays
Discus - 1.6kg86' 0.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Mackie Ferretter - 9th Grade
800 Meters2:33.20Feb 17Midway Panther Relays
1600 Meters5:49.19aMar 25Midway Relays
 
Peter Ferretter - 12th Grade
1600 Meters4:27.71aApr 21UIL 6A Area 07/08
3200 Meters9:44.57aMar 4Temple Wildcat Relays
 
Thomas Ferretter - 9th Grade
800 Meters2:30.34aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
1600 Meters5:28.02aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Kaleb Fonteneaux - 9th Grade
100 Meters11.77aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
200 Meters24.72aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Jordan Franklin - 11th Grade
Shot Put - 12lb21' 8.00Feb 17Midway Panther Relays
 
James Fullbright - 10th Grade
100 Meters12.29aFeb 25Belton Big Red Relays
 
PJ Gaither - 12th Grade
100 Meters11.44cFeb 17Midway Panther Relays
200 Meters24.37aMar 25Midway Relays
Long Jump17' 9.50Mar 4Temple Wildcat Relays
 
Leonardo Galvan - 9th Grade
800 Meters2:39.60Feb 17Midway Panther Relays
1600 Meters6:10.38aMar 25Midway Relays
3200 Meters14:03.03aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Elijah Garvin - 9th Grade
100 Meters11.34cFeb 17Midway Panther Relays
200 Meters23.99aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Long Jump18' 1.50Feb 17Midway Panther Relays
 
Tendai Gee - 12th Grade
400 Meters55.74cFeb 17Midway Panther Relays
Long Jump21' 11.50Mar 25Midway Relays
Triple Jump44' 0.50Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Paul Gilbert - 9th Grade
400 Meters54.54aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
John Gorrell - 9th Grade
Shot Put - 12lb34' 9.00Mar 25Midway Relays
Discus - 1.6kg115' 3.00Mar 31Waco ISD Relays
 
Masten Green - 11th Grade
100 Meters11.34cFeb 17Midway Panther Relays
200 Meters24.34cFeb 17Midway Panther Relays
 
Marcus Guadalajara - 10th Grade
Discus - 1.6kg66' 3.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Xavier Hall - 10th Grade
100 Meters12.50aMar 31Waco ISD Relays
200 Meters24.63aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
High Jump5' 8.00Mar 25Midway Relays
Long Jump19' 9.50Feb 17Midway Panther Relays
Triple Jump38' 3.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Adrian Hammond - 10th Grade
100 Meters11.34cFeb 17Midway Panther Relays
200 Meters26.14cFeb 17Midway Panther Relays
Pole Vault7' 6.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Xavier Harris - 10th Grade
High Jump6' 3.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Triple Jump34' 7.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Z'Qualeus Haynes - 9th Grade
100 Meters12.27aMar 31Waco ISD Relays
200 Meters25.51aMar 25Midway Relays
Triple Jump36' 10.50Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Jordan Higginbotham - 10th Grade
High Jump5' 10.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Daniel Hill - 9th Grade
100 Meters12.74cFeb 17Midway Panther Relays
200 Meters26.04cFeb 17Midway Panther Relays
Long Jump18' 4.00Feb 17Midway Panther Relays
Triple Jump36' 5.75Feb 17Midway Panther Relays
 
Trevius Hodges - 10th Grade
100 Meters11.04cFeb 17Midway Panther Relays
 
Deshawn Horne - 10th Grade
100 Meters12.74cFeb 17Midway Panther Relays
200 Meters26.03aFeb 25Belton Big Red Relays
 
Willie Jackson - 10th Grade
Shot Put - 12lb37' 1.00Mar 31Waco ISD Relays
 
Ed Jefferson - 12th Grade
Discus - 1.6kg106' 8.50Mar 31Waco ISD Relays
 
Garrett Johnson - 10th Grade
400 Meters58.20aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Cal Johnston - 11th Grade
800 Meters2:01.94aMar 31Waco ISD Relays
1600 Meters4:27.91aApr 21UIL 6A Area 07/08
3200 Meters9:46.40aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
2k Steeplechase6:35.63aMar 3090th Clyde Littlefield Texas Relays - HS (Th-Sa)
 
Aydyn Jones - 10th Grade
800 Meters2:46.40Feb 17Midway Panther Relays
 
Lance Jones - 10th Grade
100 Meters11.44cFeb 17Midway Panther Relays
110m Hurdles - 39"16.77aFeb 25Belton Big Red Relays
300m Hurdles - 36"41.38aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
High Jump5' 4.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Michael Kaminski - 12th Grade
110m Hurdles - 39"15.14cMar 31Waco ISD Relays
300m Hurdles - 36"39.54aApr 21UIL 6A Area 07/08
 
Jaylon Lee - 11th Grade
200 Meters26.63aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
High Jump5' 4.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Triple Jump34' 9.50Feb 25Belton Big Red Relays
 
Kase LeRow - 9th Grade
3200 Meters11:38.30Feb 17Midway Panther Relays
 
Jamaine Lopez-Driver - 10th Grade
800 Meters2:25.00Feb 17Midway Panther Relays
3200 Meters12:55.68aMar 25Midway Relays
 
Jace Lynch - 10th Grade
100 Meters11.24cFeb 17Midway Panther Relays
 
Andrew Majors - 11th Grade
1600 Meters4:56.22aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
3200 Meters11:08.45aMar 25Midway Relays
 
Giovanni Manzo - 9th Grade
200 Meters26.54cFeb 17Midway Panther Relays
 
Hunter Martinez - 10th Grade
800 Meters2:10.91aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Luke Mason - 9th Grade
100 Meters11.94cFeb 17Midway Panther Relays
200 Meters25.14cFeb 17Midway Panther Relays
 
Frank McCray - 11th Grade
100 Meters12.94cFeb 17Midway Panther Relays
Pole Vault10' 0.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Jacob Meek - 10th Grade
800 Meters2:06.96aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
1600 Meters4:53.86aFeb 25Belton Big Red Relays
2k Steeplechase7:22.13aMar 11Lovejoy Spring Distance Festival
Pole Vault11' 6.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Paul Micus - 9th Grade
110m Hurdles - 39"17.94cMar 31Waco ISD Relays
300m Hurdles - 36"43.98aMar 31Waco ISD Relays
 
John Montemayor - 10th Grade
Shot Put - 12lb28' 7.50Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Discus - 1.6kg65' 6.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Decoreaon Moore - 11th Grade
110m Hurdles - 39"15.99aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
300m Hurdles - 36"43.57aMar 25Midway Relays
Triple Jump40' 10.75Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Nate Morales - 10th Grade
Long Jump18' 7.00Feb 17Midway Panther Relays
Triple Jump38' 0.75Feb 17Midway Panther Relays
 
Tanner Mordecai - 11th Grade
100 Meters11.04cFeb 17Midway Panther Relays
 
Joshua Morris - 11th Grade
400 Meters60.40aFeb 25Belton Big Red Relays
 
Emanuel Murray-Aguilar - 9th Grade
110m Hurdles - 39"20.84cFeb 17Midway Panther Relays
300m Hurdles - 36"50.05aFeb 25Belton Big Red Relays
 
Parker Nall - 10th Grade
400 Meters53.34cFeb 17Midway Panther Relays
Long Jump17' 8.00Feb 25Belton Big Red Relays
 
Willliam Ortlip - 10th Grade
800 Meters2:42.50Feb 17Midway Panther Relays
 
Luis Palacios - 10th Grade
800 Meters2:20.58aMar 31Waco ISD Relays
 
Chase Palmer - 10th Grade
200 Meters22.64cFeb 17Midway Panther Relays
Long Jump20' 0.50Mar 25Midway Relays
Triple Jump37' 9.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Jackson Player - 11th Grade
Shot Put - 12lb44' 4.50Mar 31Waco ISD Relays
 
Ben Price - 9th Grade
800 Meters2:46.70Feb 17Midway Panther Relays
1600 Meters6:01.25aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Will Routh - 12th Grade
400 Meters56.91aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Brett Russell - 9th Grade
3200 Meters14:00.50Feb 17Midway Panther Relays
 
Dominic Ruth - 10th Grade
800 Meters2:38.60Feb 17Midway Panther Relays
 
Joseph Sandoval - 9th Grade
800 Meters2:40.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Hayden Shaw - 9th Grade
110m Hurdles - 39"17.14cMar 31Waco ISD Relays
300m Hurdles - 36"43.33aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Nick Smith - 10th Grade
400 Meters58.14cFeb 17Midway Panther Relays
Pole Vault10' 0.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Grant Sury - 12th Grade
3200 Meters12:29.94aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Chris Taylor - 11th Grade
1600 Meters4:50.92aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
3200 Meters10:45.55aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
D'Ante Thomas - 10th Grade
200 Meters22.24cFeb 17Midway Panther Relays
High Jump5' 8.00Feb 25Belton Big Red Relays
Long Jump20' 4.00Feb 25Belton Big Red Relays
Triple Jump39' 7.50Feb 17Midway Panther Relays
 
Melvin Thomas - 10th Grade
Long Jump16' 11.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Alex Torrado - 11th Grade
400 Meters57.65aMar 25Midway Relays
 
Josh Tripp - 11th Grade
Shot Put - 12lb42' 7.00Mar 31Waco ISD Relays
Discus - 1.6kg139' 4.75Mar 31Waco ISD Relays
 
Uriel Trujillo - 10th Grade
100 Meters13.44cFeb 17Midway Panther Relays
200 Meters29.34cFeb 17Midway Panther Relays
 
Kyle Tullis - 10th Grade
800 Meters2:23.80aMar 25Midway Relays
 
Brad Vroman - 9th Grade
1600 Meters5:23.42aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
3200 Meters11:46.55aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Isaiah Watley - 10th Grade
400 Meters57.35aMar 25Midway Relays
800 Meters2:23.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Hakeem White - 11th Grade
Shot Put - 12lb48' 3.50Feb 17Midway Panther Relays
 
C.J Williams - 11th Grade
400 Meters50.06aMar 31Waco ISD Relays
Triple Jump40' 3.50Mar 4Temple Wildcat Relays
 

Womens

Kyrsten Abshier - 9th Grade
200 Meters30.54cFeb 17Midway Panther Relays
400 Meters65.76aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Reggie Allen - 12th Grade
Discus - 1kg105' 8.00Feb 25Belton Big Red Relays
 
Brooke Ameny - 9th Grade
100m Hurdles - 33"19.54cFeb 17Midway Panther Relays
300m Hurdles - 30"57.11aMar 25Midway Relays
 
Karina Arroyo - 10th Grade
100 Meters14.01aMar 25Midway Relays
200 Meters28.30aMar 25Midway Relays
High Jump4' 0.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Keziah Bachert - 10th Grade
800 Meters2:23.23aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
1600 Meters5:53.67aMar 25Midway Relays
3200 Meters12:36.65aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Kassie Bartz - 9th Grade
1600 Meters7:22.34aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
3200 Meters17:39.00aMar 31Waco ISD Relays
 
Emma Bell - 9th Grade
1600 Meters6:00.06aFeb 25Belton Big Red Relays
3200 Meters13:12.07aMar 25Midway Relays
 
Barbara Benson - 12th Grade
Long Jump17' 3.50Mar 31Waco ISD Relays
Triple Jump38' 3.25Apr 21UIL 6A Area 07/08
 
Kezia Bible - 9th Grade
Long Jump14' 9.50Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Triple Jump32' 1.50Feb 17Midway Panther Relays
 
Zipporah Bible - 11th Grade
200 Meters29.14aFeb 25Belton Big Red Relays
 
Sami Brown - 9th Grade
100m Hurdles - 33"17.84cMar 31Waco ISD Relays
300m Hurdles - 30"49.23aMar 31Waco ISD Relays
 
Bailey Bryant - 9th Grade
200 Meters33.39aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
400 Meters77.44cFeb 17Midway Panther Relays
Long Jump10' 9.50Feb 17Midway Panther Relays
 
Cayla Burch - 11th Grade
200 Meters24.72aApr 28UIL 6A Region I (F-Sa)
 
Becca Burke - 12th Grade
Pole Vault8' 0.00Mar 31Waco ISD Relays
 
Rebecca Burke - 12th Grade
Pole Vault8' 0.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
DeeDee Burks - 10th Grade
Shot Put - 4kg28' 9.00Mar 25Midway Relays
Discus - 1kg85' 7.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Holly Christian - 12th Grade
Shot Put - 4kg24' 9.00Feb 17Midway Panther Relays
Discus - 1kg73' 3.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Riley Cowan - 10th Grade
800 Meters2:38.20Feb 17Midway Panther Relays
300m Hurdles - 30"49.39aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Triple Jump31' 2.75Feb 17Midway Panther Relays
 
Erika Cruz - 10th Grade
800 Meters3:05.62aMar 25Midway Relays
 
Ja'Naiya Davis - 11th Grade
200 Meters27.52aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Long Jump14' 4.50Mar 4Temple Wildcat Relays
Triple Jump34' 6.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Kamryn Davis - 10th Grade
Shot Put - 4kg31' 5.75Mar 31Waco ISD Relays
Discus - 1kg77' 9.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Victoria Delacruz - 12th Grade
400 Meters63.19aMar 25Midway Relays
 
Shamaryah Duncan - 9th Grade
High Jump4' 8.00Feb 25Belton Big Red Relays
 
Toronica Duncan - 12th Grade
High Jump5' 4.00Feb 25Belton Big Red Relays
Triple Jump39' 1.50Apr 21UIL 6A Area 07/08
 
JaMelanie Durr - 9th Grade
200 Meters31.64cFeb 17Midway Panther Relays
400 Meters72.62aMar 25Midway Relays
 
Jazmine Franklin - 10th Grade
200 Meters29.74aMar 25Midway Relays
 
Jayda Fullbright - 12th Grade
100m Hurdles - 33"21.54cFeb 17Midway Panther Relays
Shot Put - 4kg27' 0.00Mar 25Midway Relays
 
Lakyn Glasson - 12th Grade
100 Meters13.77aMar 25Midway Relays
200 Meters27.99aMar 25Midway Relays
 
Ashlynn Gorrelle - 12th Grade
Shot Put - 4kg32' 9.00Mar 31Waco ISD Relays
Discus - 1kg93' 4.00Mar 25Midway Relays
 
Camryn Green - 12th Grade
100m Hurdles - 33"16.52aMar 25Midway Relays
300m Hurdles - 30"53.67aMar 25Midway Relays
 
J'Lynn Gus - 9th Grade
200 Meters23.64cFeb 17Midway Panther Relays
 
Jordan Gus - 10th Grade
200 Meters28.75aFeb 25Belton Big Red Relays
Long Jump14' 5.50Feb 25Belton Big Red Relays
Triple Jump30' 11.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Leanna Herrera - 10th Grade
200 Meters28.18aMar 25Midway Relays
Long Jump16' 2.00Feb 17Midway Panther Relays
Triple Jump34' 5.25Mar 31Waco ISD Relays
 
Kayla Hill - 10th Grade
Shot Put - 4kg30' 1.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Long Jump14' 9.00Mar 31Waco ISD Relays
Triple Jump33' 6.00Mar 31Waco ISD Relays
 
Ayana Holston - 10th Grade
100 Meters13.17aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Long Jump13' 11.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Mckenzie Horn - 10th Grade
1600 Meters7:19.27aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
3200 Meters17:50.52aMar 31Waco ISD Relays
 
Emma Hunter - 9th Grade
Shot Put - 4kg22' 3.50Feb 17Midway Panther Relays
Discus - 1kg72' 10.00Mar 25Midway Relays
 
Gracie Hutson - 11th Grade
300m Hurdles - 30"51.22aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Graciela Hutson - 11th Grade
800 Meters2:42.50aMar 25Midway Relays
 
Charlotte Kaminski - 11th Grade
1600 Meters5:43.17aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
3200 Meters13:22.87aMar 25Midway Relays
 
Meredith Kaminski - 12th Grade
1600 Meters5:56.35aMar 25Midway Relays
3200 Meters12:52.20aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Olivia Kaminski - 9th Grade
100m Hurdles - 33"19.82aMar 25Midway Relays
300m Hurdles - 30"55.92aMar 25Midway Relays
 
Aniya Kennedy - 9th Grade
400 Meters69.34cFeb 17Midway Panther Relays
Long Jump12' 11.50Feb 17Midway Panther Relays
Triple Jump28' 11.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Jakoriah Long - 9th Grade
High Jump4' 6.00Mar 31Waco ISD Relays
Long Jump12' 5.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Erica Mancha - 12th Grade
Shot Put - 4kg26' 5.00Mar 25Midway Relays
 
Taylor Mason - 9th Grade
Pole Vault8' 0.00Mar 31Waco ISD Relays
 
Mia Miller - 12th Grade
800 Meters2:34.00Feb 17Midway Panther Relays
1600 Meters5:32.96aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
3200 Meters12:15.42aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Jamie Moore - 9th Grade
100 Meters13.88aMar 25Midway Relays
Triple Jump29' 5.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Aliyah Parks - 12th Grade
Shot Put - 4kg29' 6.50Feb 25Belton Big Red Relays
 
Brenda Peralta - 9th Grade
Triple Jump28' 4.00Mar 25Midway Relays
 
Delicia Porch - 9th Grade
100 Meters14.15aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Morgan Powers - 9th Grade
400 Meters70.41aFeb 25Belton Big Red Relays
Long Jump13' 2.75Feb 17Midway Panther Relays
 
Mchala Pullen-Monroe - 9th Grade
100 Meters13.29aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Long Jump16' 9.25Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Triple Jump32' 2.50Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Ashley Rajkumar - 9th Grade
100m Hurdles - 33"21.87aMar 25Midway Relays
 
Kennadie Ransberger - 10th Grade
Pole Vault9' 6.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Jazmine Rice-Brunskill - 10th Grade
400 Meters63.36aMar 25Midway Relays
800 Meters2:30.42aMar 25Midway Relays
300m Hurdles - 30"55.18aFeb 25Belton Big Red Relays
 
Lulu Rivera - 10th Grade
100m Hurdles - 33"17.34cMar 31Waco ISD Relays
300m Hurdles - 30"50.91aMar 25Midway Relays
 
Maria Rivera - 10th Grade
100m Hurdles - 33"17.54aFeb 25Belton Big Red Relays
300m Hurdles - 30"50.97aFeb 25Belton Big Red Relays
 
Kim Rivers - 10th Grade
Shot Put - 4kg30' 4.50Mar 31Waco ISD Relays
Long Jump14' 2.00Feb 17Midway Panther Relays
Triple Jump29' 9.00Feb 17Midway Panther Relays
 
Madison Rohre - 11th Grade
1600 Meters5:36.49aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
3200 Meters13:36.10Feb 17Midway Panther Relays
 
Shelby Saul - 10th Grade
200 Meters28.38aMar 31Waco ISD Relays
400 Meters65.98aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
800 Meters2:41.70Feb 17Midway Panther Relays
 
Julia Scott - 11th Grade
Pole Vault7' 0.00Feb 25Belton Big Red Relays
 
Alexia Segura - 11th Grade
800 Meters3:09.50aMar 25Midway Relays
 
Ja'nyia Simmons - 11th Grade
Discus - 1kg73' 5.00Mar 25Midway Relays
 
Shantavia Staples - 11th Grade
100 Meters12.46aMar 25Midway Relays
Long Jump18' 11.00Apr 21UIL 6A Area 07/08
 
Sarah Swor - 9th Grade
800 Meters3:03.20Feb 17Midway Panther Relays
 
Elaijiah Tatum - 10th Grade
100 Meters14.94cFeb 17Midway Panther Relays
 
Danyelle Thomas - 9th Grade
800 Meters3:02.40Feb 17Midway Panther Relays
 
Lindsay Toups - 11th Grade
1600 Meters6:10.30aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
3200 Meters14:33.20Feb 17Midway Panther Relays
 
Zoe Tripp - 9th Grade
1600 Meters6:43.39aMar 25Midway Relays
3200 Meters15:30.50aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Jade Valadez - 10th Grade
Discus - 1kg70' 0.00Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Alexis Valsamaki - 10th Grade
200 Meters30.14cFeb 17Midway Panther Relays
400 Meters70.36aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
 
Makiah Viewens - 9th Grade
Long Jump15' 5.50Apr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
Triple Jump33' 4.00Mar 31Waco ISD Relays
 
Cloie Walz - 12th Grade
100 Meters14.97aMar 25Midway Relays
 
Kyra Webster - 12th Grade
100 Meters12.91aMar 25Midway Relays
Long Jump18' 5.50Apr 21UIL 6A Area 07/08
Triple Jump34' 10.50Mar 25Midway Relays
 
Ashley West - 10th Grade
100 Meters14.84cFeb 17Midway Panther Relays
Long Jump13' 9.50Feb 17Midway Panther Relays
 
Madison Wheatley - 9th Grade
200 Meters28.34aFeb 25Belton Big Red Relays
Triple Jump30' 2.25Feb 17Midway Panther Relays
 
Alexandria Williams - 10th Grade
100m Hurdles - 33"19.42aApr 5UIL 6A District 08 (W-Th)
300m Hurdles - 30"59.77aMar 25Midway Relays
 
Tori Williams - 12th Grade
Pole Vault9' 0.00Mar 31Waco ISD Relays