Track & FieldTF
Cross CountryXC
Learn More Log In
Team Results Management

Athlete Records

Highlighter is active: ClickTap an entry to show highlight options.

Mens

Joseph Aguillar - 9th Grade
1600 Meters5:15.05aFeb 16Rebel Invitational
 
Shawn Attard - 9th Grade
110m Hurdles - 39"17.26aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
300m Hurdles - 36"43.73aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
High Jump5' 2.00Feb 16Rebel Invitational
 
J.J. Beck - 10th Grade
1600 Meters5:08.83aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
TJ Buenrostro - 12th Grade
100 Meters11.80aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
200 Meters23.83aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Max Coker - 9th Grade
High Jump4' 6.00Feb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Cody Drolet - 11th Grade
1600 Meters4:44.46aMar 2Joshua Invitational
3200 Meters10:38.51aMar 2Joshua Invitational
 
Jacob Edwards - 9th Grade
Shot Put - 12lb41' 1.00Mar 2Joshua Invitational
Discus - 1.6kg135' 4.00Mar 2Joshua Invitational
 
Dalton Elrod - 12th Grade
200 Meters27.54cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
400 Meters57.83aMar 2Joshua Invitational
 
Dawson Faber - 10th Grade
1600 Meters6:07.78aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Adrian Faughn - ?
3200 Meters12:16.63aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Tristen Geffert - 9th Grade
100 Meters13.14aMar 2Joshua Invitational
Triple Jump34' 6.00Mar 2Joshua Invitational
 
Reed Hall - 11th Grade
400 Meters58.74cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
800 Meters2:13.50Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Julian Hernandez - 12th Grade
800 Meters2:05.56aMar 2Joshua Invitational
1600 Meters4:49.20Feb 23Brewer Ben Davis Relays
3200 Meters10:51.70Feb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Dalton Hevel - 9th Grade
1600 Meters4:50.15aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
3200 Meters11:07.09aMar 2Joshua Invitational
 
Haven Hill - 10th Grade
100 Meters12.44cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
200 Meters24.44cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
 
John Jackson - 9th Grade
200 Meters25.06aMar 2Joshua Invitational
Long Jump17' 10.50Feb 23Brewer Ben Davis Relays
Triple Jump36' 8.00Mar 2Joshua Invitational
 
Tyler Jensen - 10th Grade
Shot Put - 12lb44' 1.50Mar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
Discus - 1.6kg98' 6.50Mar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Grant Johnson - 11th Grade
1600 Meters6:03.61aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Shawn Joseph - 11th Grade
Shot Put - 12lb40' 9.75Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Trentin Kirsch - 9th Grade
100 Meters14.04cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Peyton Ladner - 10th Grade
100 Meters12.02aFeb 16Rebel Invitational
 
Carson Leatherwood - 12th Grade
400 Meters57.44cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
800 Meters2:11.96aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Austen Lloyd - 9th Grade
200 Meters25.23aMar 2Joshua Invitational
Long Jump17' 1.00Mar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Andrew Lutz - 11th Grade
Shot Put - 12lb37' 8.50Feb 23Brewer Ben Davis Relays
Discus - 1.6kg127' 2.00Feb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Joseph Lysaght - 11th Grade
400 Meters58.14cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
800 Meters2:13.42aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Corbin Madewell - 9th Grade
400 Meters58.64cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
800 Meters2:07.62aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Brandon Martinez - 11th Grade
100 Meters11.39aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
200 Meters24.33aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Carson Martinez - 12th Grade
Discus - 1.6kg128' 7.50Mar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Brandon Massey - 9th Grade
100 Meters13.34cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
200 Meters28.34cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Trevor Mcintire - 12th Grade
1600 Meters4:41.51aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
3200 Meters10:30.60aMar 2Joshua Invitational
 
Blaze Miller - 11th Grade
400 Meters57.48aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
Long Jump19' 7.00Mar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Gamble Moore - 11th Grade
100 Meters12.14cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
110m Hurdles - 39"16.56aFeb 16Rebel Invitational
300m Hurdles - 36"40.63aMar 2Joshua Invitational
 
Cooper Moorman - 10th Grade
Shot Put - 12lb35' 2.00Feb 23Brewer Ben Davis Relays
Discus - 1.6kg108' 3.00Mar 2Joshua Invitational
 
Christian Morales - 10th Grade
400 Meters54.57aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
High Jump5' 10.00Mar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Kyle Mullins - 10th Grade
Discus - 1.6kg99' 5.00Feb 16Rebel Invitational
 
Anthony Nesby - ?
3200 Meters12:27.56aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Jean Olivencia - 10th Grade
100 Meters12.52aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
Pole Vault10' 0.00Mar 2Joshua Invitational
 
Matt Parkison - 9th Grade
Shot Put - 12lb41' 2.00Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
Discus - 1.6kg83' 4.00Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Reagan Poe - 9th Grade
1600 Meters4:46.82aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
3200 Meters10:42.37aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Nikki Quevado - 9th Grade
200 Meters24.35aMar 2Joshua Invitational
400 Meters51.84cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
High Jump5' 6.00Apr 12UIL 5A Area 05/06 (W-Th)
 
Alex Quevedo - 12th Grade
400 Meters54.64cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
High Jump5' 6.00Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
Long Jump20' 3.75Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Nicky Quevedo - 9th Grade
200 Meters23.79aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
400 Meters52.19aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
High Jump5' 6.00Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Christian Redd - 9th Grade
Shot Put - 12lb37' 2.00Feb 23Brewer Ben Davis Relays
Discus - 1.6kg100' 1.00Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Nate Reese - ?
800 Meters2:29.08aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Nate Robinson - 9th Grade
100 Meters12.69aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
200 Meters26.06aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Daniel Ruelas - 10th Grade
High Jump5' 6.00Feb 16Rebel Invitational
Pole Vault10' 6.00Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Ken Seals - ?
Discus - 1.6kg98' 3.00Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Josh Shardt - 9th Grade
100 Meters12.04cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Alex Simmons - 12th Grade
100 Meters12.01aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
200 Meters24.55aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
Long Jump18' 10.50Mar 2Joshua Invitational
Triple Jump36' 10.50Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Kain Simmons - 11th Grade
200 Meters24.04cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
Long Jump20' 5.00Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Raylen Smith - 12th Grade
Shot Put - 12lb40' 0.50Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
Discus - 1.6kg98' 10.00Mar 2Joshua Invitational
 
Wesley Speck - 9th Grade
Long Jump15' 8.50Mar 2Joshua Invitational
Triple Jump32' 1.00Feb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Jamie Stevens - 12th Grade
200 Meters25.24cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
400 Meters52.32aFeb 16Rebel Invitational
800 Meters2:01.00aApr 12UIL 5A Area 05/06 (W-Th)
High Jump5' 10.00Mar 2Joshua Invitational
 
Braxton Thomason - 9th Grade
200 Meters27.34cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
Triple Jump32' 1.50Mar 2Joshua Invitational
 
Patrick Toy - 10th Grade
1600 Meters5:09.10aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
3200 Meters10:48.88aMar 2Joshua Invitational
 
CJ Van Slyke - 9th Grade
400 Meters58.74cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
800 Meters2:07.29aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Daniel Walters - 10th Grade
100 Meters13.34cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
Pole Vault9' 6.00Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Jared Wheeler - 11th Grade
Shot Put - 12lb43' 8.75Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Brandon Wolfe - 12th Grade
1600 Meters5:00.70aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
3200 Meters10:30.30aFeb 16Rebel Invitational
 

Womens

Alyssa Baugas - 9th Grade
100 Meters14.53aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
200 Meters30.34cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
300m Hurdles - 30"58.04cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
High Jump4' 0.00Feb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Courtney Caldwell - 9th Grade
400 Meters72.84aMar 2Joshua Invitational
 
Breann Collard - 10th Grade
100m Hurdles - 33"17.83aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
300m Hurdles - 30"51.82aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
Pole Vault7' 6.00Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
Long Jump14' 4.50Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Sierra Craig - 9th Grade
1600 Meters6:17.73aMar 2Joshua Invitational
3200 Meters13:31.13aMar 2Joshua Invitational
High Jump4' 8.00Mar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Brooke Creacy - 10th Grade
200 Meters27.98aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
Discus - 1kg51' 3.00Feb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Katie Davis - 11th Grade
800 Meters2:37.48aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
1600 Meters5:59.70Feb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Peyton Doggett - ?
800 Meters2:59.94aMar 2Joshua Invitational
1600 Meters6:19.20Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Jennifer Duran - 9th Grade
1600 Meters6:07.71aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
3200 Meters13:36.39aMar 2Joshua Invitational
 
Cheyenne Flynn - 10th Grade
Shot Put - 4kg23' 0.75Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Taylor Forsythe - 11th Grade
Shot Put - 4kg26' 10.50Feb 23Brewer Ben Davis Relays
Discus - 1kg48' 3.00Feb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Shelbie Freaser - 10th Grade
800 Meters3:18.55aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Megan Green - 10th Grade
1600 Meters5:55.96aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
3200 Meters12:55.06aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Nicole Hack - 9th Grade
1600 Meters6:27.45aMar 2Joshua Invitational
3200 Meters13:37.47aMar 2Joshua Invitational
 
Dixie Hitt - 10th Grade
400 Meters69.74cFeb 23Brewer Ben Davis Relays
800 Meters2:38.08aMar 2Joshua Invitational
 
Sherry Joyner - 10th Grade
100m Hurdles - 33"18.49aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
300m Hurdles - 30"60.34cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
High Jump4' 10.00Mar 2Joshua Invitational
Pole Vault7' 6.00Mar 2Joshua Invitational
 
Megan Leonard - 9th Grade
200 Meters27.44cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
Long Jump14' 7.00Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
Triple Jump33' 5.00Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Taylor Locke - 10th Grade
800 Meters2:39.31aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Addaley Maness - 9th Grade
200 Meters27.14cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
Long Jump14' 4.00Feb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Haddasah Marquart - 12th Grade
800 Meters2:25.22aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
1600 Meters5:32.75aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Marisah Mata - 10th Grade
100 Meters13.08aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
200 Meters28.30aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
Long Jump16' 11.00Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
Triple Jump32' 7.50Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Bailey McCracken - 11th Grade
100m Hurdles - 33"15.89aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
300m Hurdles - 30"47.59aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
Long Jump17' 0.00Feb 23Brewer Ben Davis Relays
Triple Jump32' 7.00Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Justina Meshi - 9th Grade
100m Hurdles - 33"21.34cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
300m Hurdles - 30"64.74cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Ashley Mowrey - 11th Grade
400 Meters76.05aMar 2Joshua Invitational
 
Hannah Mowrey - 11th Grade
100 Meters14.59aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
200 Meters31.74cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
Long Jump13' 8.00Mar 2Joshua Invitational
 
Michaela Norton - 11th Grade
100 Meters13.43aMar 2Joshua Invitational
Pole Vault9' 6.00Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Evelyn Ochoa - 9th Grade
400 Meters68.54cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
800 Meters2:51.15aMar 2Joshua Invitational
 
Tiana Oliver - 11th Grade
100 Meters13.70aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
200 Meters29.41aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
Long Jump14' 4.00Mar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
Triple Jump27' 11.00Apr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Grace Olson - 11th Grade
400 Meters70.59aMar 25Chisholm Trail Ranger Invitational
 
Maria Parkison - 11th Grade
Shot Put - 4kg27' 11.00Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
Discus - 1kg92' 7.00Mar 2Joshua Invitational
 
Lara Polhmann - 10th Grade
100 Meters14.83aFeb 16Rebel Invitational
200 Meters30.84aMar 2Joshua Invitational
 
Galilea Porras - ?
800 Meters3:19.70aMar 2Joshua Invitational
1600 Meters6:18.10Mar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Katie Roper - 9th Grade
100 Meters13.13aFeb 16Rebel Invitational
Long Jump15' 3.25Mar 2Joshua Invitational
Triple Jump29' 2.00Feb 23Brewer Ben Davis Relays
 
Madison Rust - 11th Grade
800 Meters2:28.18aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
1600 Meters5:50.49aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
 
Ramsey Sawyer - 9th Grade
100 Meters13.65aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
Long Jump13' 8.50Feb 16Rebel Invitational
 
Kyrsten Sharp - 10th Grade
200 Meters27.85aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
Pole Vault7' 0.00Mar 2Joshua Invitational
Triple Jump30' 0.50Feb 16Rebel Invitational
 
Taylor Trower - 11th Grade
100 Meters12.03aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
200 Meters25.20aApr 12UIL 5A Area 05/06 (W-Th)
 
Mendy Tucker - 9th Grade
100m Hurdles - 33"20.34aMar 2Joshua Invitational
300m Hurdles - 30"58.84cMar 30Azle Donnie Ostermann Hornet Relays
 
Ema Waring - 10th Grade
800 Meters2:40.76aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)
1600 Meters5:57.06aApr 5UIL 5A District 06 (W-Th)