Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Athlete Records

Highlighter is active: ClickTap an entry to show highlight options.

Mens

Matt Baudendistal - 11th Grade
100 Meters11.74cMar 28Jesuit/St.Francis
400 Meters - Relay Split53.9h PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
Long Jump19' 2.5Apr 25Sheldon/Pleasant Grove
Triple Jump40' 10 PRMay 10Delta River League Championship Varsity
 
David Calfee - 9th Grade
High Jump4' 10Apr 18Monterey Trail
Pole Vault8' 0Apr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Jeff Carlson - 11th Grade
100 Meters12.54c PRMar 22Florin dual
400 Meters54.02Apr 21Fred Faucett
400 Meters - Relay Split52.6h PRMay 16Divisional Meet
Pole Vault12' 9May 18Divisional Championships
 
Jacob Carter - 10th Grade
100 Meters12.72Mar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
200 Meters25.54May 4Nevada Union Inv
400 Meters1:00.09Mar 24Thunder Invitational
300m Hurdles - 33"46.34 PRMay 8Delta River League Championship FS
Long Jump16' 10 PRMar 1Elk Grove
 
Matt Cartin - 10th Grade
Shot Put - 4kg31' 11 PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
Shot Put - 10lb34' 7 PRMar 28Jesuit/St.Francis
Shot Put - 12lb33' 9 PRMar 22Florin dual
JV Shot Put32' 1 PRMay 8Delta River League Championship FS
Discus - 1.6kg84' 2 PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Patrick Cruse - 9th Grade
400 Meters - Relay Split56.9hMar 24Thunder Invitational
800 Meters2:12.65May 4Nevada Union Inv
800 Meters - Relay Split2:19.9hMar 3Clarke Massey Relays
1500 Meters5:08.0h PRMar 24Thunder Invitational
1600 Meters5:19.0h PRMar 1Elk Grove
 
Jordan Curry - 10th Grade
100 Meters11.64c PRMar 28Jesuit/St.Francis
200 Meters24.61 PRApr 14Depth Charge
400 Meters - Relay Split1:02.8hMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
 
Clayton Daly - 10th Grade
400 Meters56.44c PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
400 Meters - Relay Split56.7hMay 4Nevada Union Inv
800 Meters2:07.07May 4Nevada Union Inv
800 Meters - Relay Split2:06.7hMar 3Clarke Massey Relays
1500 Meters4:22.6h PRMar 24Thunder Invitational
1600 Meters4:34.66May 10Delta River League Championship Varsity
3000 Meters9:54.0h PRMar 24Thunder Invitational
3200 Meters10:15.29 PRApr 28Sacramento Meet of Champions
 
Jake Decker - 9th Grade
100 Meters12.84c PRMar 28Jesuit/St.Francis
200 Meters26.88May 8Delta River League Championship FS
 
Sean Ellis - 10th Grade
400 Meters - Relay Split58.5h PRApr 21Fred Faucett
800 Meters2:13.41 PRApr 21Fred Faucett
800 Meters - Relay Split2:08.3h PRMar 3Clarke Massey Relays
1600 Meters5:00.0h PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Kevin Fish - 11th Grade
400 Meters59.84c PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
400 Meters - Relay Split59.4h PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
800 Meters2:17.71 PRApr 14Depth Charge
1500 Meters4:55.0h PRMar 24Thunder Invitational
1600 Meters5:23.0h PRApr 21Fred Faucett
 
Austin Grove - 9th Grade
200 Meters27.44 PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
400 Meters1:00.24c PRMar 22Florin dual
400 Meters - Relay Split1:00.1h PRMar 22Florin dual
800 Meters2:26.8h PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Scott Hayes - 9th Grade
110m Hurdles - 36"19.44cMar 22Florin dual
300m Hurdles - 33"47.74cMar 1Elk Grove
Pole Vault9' 0Apr 25Sheldon/Pleasant Grove
Long Jump16' 11.5Mar 28Jesuit/St.Francis
Triple Jump32' 6.5Mar 28Jesuit/St.Francis
 
Ian Kennedy - 9th Grade
800 Meters2:35.0h PRMar 1Elk Grove
1600 Meters5:14.11 PRMay 8Delta River League Championship FS
3200 Meters11:13.94 PRMay 4Nevada Union Inv
 
Nico Legarda - 11th Grade
100 Meters11.94cMar 28Jesuit/St.Francis
High Jump5' 8 PRMar 22Florin dual
Long Jump19' 5May 10Delta River League Championship Varsity
Triple Jump41' 10 PRMay 10Delta River League Championship Varsity
 
Austin Lillywhite - 9th Grade
High Jump5' 6 PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
 
Alec Liou - 9th Grade
100 Meters13.34c PRMar 28Jesuit/St.Francis
200 Meters28.24c PRMar 28Jesuit/St.Francis
65m Hurdles - 39"11.94c PRMar 1Elk Grove
110m Hurdles - 36"20.44c PRMar 28Jesuit/St.Francis
300m Hurdles - 33"50.91 PRMay 8Delta River League Championship FS
 
David Lochtie-Wilkerson - 11th Grade
Shot Put - 12lb30' 10.75Apr 14Depth Charge
Discus - 1.6kg92' 6.5Apr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Ron Lowe - 11th Grade
100 Meters47.44c PRApr 18Monterey Trail
65m Hurdles - 39"11.44cMar 1Elk Grove
110m Hurdles - 39"19.07May 10Delta River League Championship Varsity
300m Hurdles - 36"46.22May 10Delta River League Championship Varsity
 
Ryan Maddox - 10th Grade
100 Meters14.04c PRMar 1Elk Grove
200 Meters28.14c PRMar 1Elk Grove
High Jump5' 2Mar 22Florin dual
Long Jump15' 9May 8Delta River League Championship FS
Triple Jump34' 11.5Mar 28Jesuit/St.Francis
 
Niraj Maliwal - 9th Grade
100 Meters16.55 PRMay 8Delta River League Championship FS
200 Meters36.08 PRMay 8Delta River League Championship FS
Long Jump11' 2 PRMay 8Delta River League Championship FS
 
Nick Massa - 11th Grade
Shot Put - 12lb39' 6.75May 10Delta River League Championship Varsity
Discus - 1.6kg101' 3.5Apr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Brad McCarty - 10th Grade
100 Meters13.04May 8Delta River League Championship FS
200 Meters28.74c PRApr 18Monterey Trail
Long Jump17' 2 PRMay 8Delta River League Championship FS
 
Dan Nickerson - 9th Grade
800 Meters2:23.0h PRMar 1Elk Grove
800 Meters - Relay Split2:12.5h PRMar 3Clarke Massey Relays
1600 Meters4:51.6h PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
3200 Meters11:01.59 PRMay 4Nevada Union Inv
 
Andrew Patton - 9th Grade
100 Meters12.44c PRMar 22Florin dual
200 Meters25.64 PRMay 4Nevada Union Inv
400 Meters - Relay Split58.7h PRMay 4Nevada Union Inv
 
Ryan Pixley - 9th Grade
65m Hurdles - 39"11.54cMar 1Elk Grove
110m Hurdles - 36"18.22 PRMay 8Delta River League Championship FS
300m Hurdles - 33"49.24 PRMay 8Delta River League Championship FS
High Jump5' 4May 8Delta River League Championship FS
 
Alex Reginato - 9th Grade
65m Hurdles - 39"11.84cMar 1Elk Grove
110m Hurdles - 36"19.89May 8Delta River League Championship FS
300m Hurdles - 33"49.78May 8Delta River League Championship FS
Pole Vault8' 0Apr 25Sheldon/Pleasant Grove
Long Jump15' 0.5May 8Delta River League Championship FS
Triple Jump29' 9Apr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Matt Rhodes - 11th Grade
Shot Put - 12lb26' 5May 10Delta River League Championship Varsity
Discus - 1.6kg66' 1May 10Delta River League Championship Varsity
 
Ron Ringler - 12th Grade
400 Meters - Relay Split1:00.3hMar 22Florin dual
800 Meters2:11.6h PRMar 24Thunder Invitational
1500 Meters4:29.0h PRMar 24Thunder Invitational
1600 Meters4:44.68Apr 21Fred Faucett
3200 Meters10:32.6hApr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Josiah Roberts - 11th Grade
100 Meters46.94c PRApr 18Monterey Trail
400 Meters - Relay Split55.2h PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
65m Hurdles - 39"11.34c PRMar 1Elk Grove
110m Hurdles - 39"18.97 PRMay 10Delta River League Championship Varsity
300m Hurdles - 36"45.14c PRMar 22Florin dual
 
Steven Roy - 11th Grade
400 Meters53.36May 10Delta River League Championship Varsity
400 Meters - Relay Split52.6hMay 18Divisional Championships
High Jump5' 10 PRMar 1Elk Grove
 
Joe Sabolboro - 10th Grade
Long Jump18' 1.25 PRMar 28Jesuit/St.Francis
Triple Jump36' 8.5 PRApr 14Depth Charge
 
Paramdeep Sandhu - 10th Grade
200 Meters30.24cApr 25Sheldon/Pleasant Grove
400 Meters1:04.04c PRMar 22Florin dual
400 Meters - Relay Split1:03.6h PRMar 22Florin dual
800 Meters2:27.0hMar 22Florin dual
1500 Meters5:04.0h PRMar 24Thunder Invitational
1600 Meters5:26.60 PRMay 8Delta River League Championship FS
3000 Meters10:55.30 PRMar 24Thunder Invitational
3200 Meters11:54.15 PRApr 14Depth Charge
 
Dan Scott - 9th Grade
65m Hurdles - 39"11.44c PRMar 1Elk Grove
110m Hurdles - 36"18.99 PRMay 8Delta River League Championship FS
300m Hurdles - 33"49.44c PRMar 1Elk Grove
Pole Vault9' 6 PRMay 8Delta River League Championship FS
 
Mike Starr - 10th Grade
65m Hurdles - 39"10.34cMar 1Elk Grove
110m Hurdles - 36"16.01 PRMay 4Nevada Union Inv
110m Hurdles - 39"16.14cApr 25Sheldon/Pleasant Grove
Pole Vault13' 0May 10Delta River League Championship Varsity
 
Joel Stephens - 11th Grade
100 Meters12.24c PRMar 28Jesuit/St.Francis
200 Meters25.34c PRMar 28Jesuit/St.Francis
400 Meters1:00.58 PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
 
Nick Swanson - 11th Grade
100 Meters12.24cMar 22Florin dual
200 Meters24.94c PRMar 28Jesuit/St.Francis
 
Ken Tao - 9th Grade
100 Meters13.34c PRMar 22Florin dual
65m Hurdles - 39"12.04cMar 1Elk Grove
110m Hurdles - 36"18.74May 8Delta River League Championship FS
300m Hurdles - 33"49.04c PRMar 1Elk Grove
Pole Vault9' 0Apr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Matt Thomas - 10th Grade
Shot Put - 4kg34' 1 PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
Shot Put - 10lb31' 1.5 PRApr 14Depth Charge
Shot Put - 12lb29' 5 PRMar 22Florin dual
JV Shot Put34' 1 PRMay 8Delta River League Championship FS
Discus - 1.6kg90' 2 PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Gianni Vernon-Reynolds - 11th Grade
400 Meters - Relay Split50.4hApr 18Monterey Trail
Long Jump21' 6May 18Divisional Championships
Triple Jump44' 3.5 (-.5)Apr 28Sacramento Meet of Champions
 
Matt Villata - 9th Grade
Shot Put - 4kg25' 5.25 PRApr 14Depth Charge
Shot Put - 10lb23' 2 PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
Shot Put - 12lb23' 3 PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
JV Shot Put25' 4 PRMay 8Delta River League Championship FS
Discus - 1.6kg50' 8 PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
 
Kelvin Warren - 10th Grade
100 Meters11.54c PRMar 28Jesuit/St.Francis
Long Jump20' 5 PRMar 3Clarke Massey Relays
Triple Jump41' 6.5 PRMar 28Jesuit/St.Francis
 
Alex Whatmore - 9th Grade
400 Meters55.57 PRApr 14Depth Charge
400 Meters - Relay Split55.4h PRMar 22Florin dual
800 Meters2:24.0h PRMar 1Elk Grove
 
Kellin White - 9th Grade
65m Hurdles - 39"14.74cMar 1Elk Grove
110m Hurdles - 36"21.24cMar 28Jesuit/St.Francis
300m Hurdles - 33"55.04c PRMar 28Jesuit/St.Francis
Pole Vault9' 0Mar 28Jesuit/St.Francis
Long Jump12' 7 PRMar 1Elk Grove
 
Dan Williams - 11th Grade
400 Meters51.83 PRMar 24Thunder Invitational
400 Meters - Relay Split50.8h PRMay 16Divisional Meet
High Jump6' 2 PRMay 4Nevada Union Inv
 
Christian Youngblood - 10th Grade
200 Meters28.04c PRMar 1Elk Grove
400 Meters56.64cMar 22Florin dual
400 Meters - Relay Split55.8h PRMay 4Nevada Union Inv
Long Jump18' 1Apr 25Sheldon/Pleasant Grove
Triple Jump38' 7May 8Delta River League Championship FS
 
Abe Zhan - 10th Grade
400 Meters1:03.48 PRMar 24Thunder Invitational
400 Meters - Relay Split1:07.7h PRMar 28Jesuit/St.Francis
800 Meters2:38.0h PRMar 22Florin dual
1600 Meters5:51.0h PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
 

Womens

Courtney Anderson - 10th Grade
60m Hurdles - 33"14.84c PRMar 1Elk Grove
100m Hurdles - 30"19.72 PRMay 8Delta River League Championship FS
100m Hurdles - 33"19.01Apr 21Fred Faucett
300m Hurdles - 30"49.00May 8Delta River League Championship FS
 
Madi Bell - 9th Grade
400 Meters1:01.17 PRMay 4Nevada Union Inv
400 Meters - Relay Split1:03.1h PRMay 16Divisional Meet
800 Meters2:25.25Mar 24Thunder Invitational
800 Meters - Relay Split2:26.2h PRApr 13Woody Wilson Invitational
1600 Meters5:45.0h PRMar 22Florin dual
 
Emily Blomquist - 11th Grade
400 Meters - Relay Split1:11.3h PRMar 28Jesuit/St.Francis
800 Meters2:37.7h PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
800 Meters - Relay Split2:40.4h PRMar 3Clarke Massey Relays
1600 Meters5:58.55 PRMay 8Delta River League Championship FS
 
Molly Blomquist - 11th Grade
400 Meters1:10.34c PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
400 Meters - Relay Split1:12.0h PRMar 28Jesuit/St.Francis
800 Meters2:38.15 PRMay 4Nevada Union Inv
1500 Meters5:45.20 PRMar 24Thunder Invitational
1600 Meters6:32.4h PRApr 18Monterey Trail
Shot Put - 4kg16' 7 PRMar 28Jesuit/St.Francis
Discus - 1kg54' 10 PRMar 28Jesuit/St.Francis
 
Christy Boulos - 11th Grade
High Jump4' 6 PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
 
Kaliegh Brady - 10th Grade
60m Hurdles - 33"11.94c PRMar 1Elk Grove
100m Hurdles - 30"20.22 PRMay 8Delta River League Championship FS
100m Hurdles - 33"21.24c PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
Long Jump12' 3 PRMay 8Delta River League Championship FS
Triple Jump27' 5.5 PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
 
Juliet Casillas - 10th Grade
100 Meters14.14cApr 25Sheldon/Pleasant Grove
100m Hurdles - 30"17.70 PRMay 8Delta River League Championship FS
100m Hurdles - 33"17.84cMar 28Jesuit/St.Francis
300m Hurdles - 30"53.00May 8Delta River League Championship FS
Triple Jump30' 4 PRMar 24Thunder Invitational
 
Shelli Coverdale - 10th Grade
800 Meters2:55.0h PRMar 1Elk Grove
Pole Vault6' 6Apr 18Monterey Trail
 
Jenna Crouch - 9th Grade
100 Meters15.04c PRApr 18Monterey Trail
200 Meters29.28 PRMay 8Delta River League Championship FS
High Jump4' 8Mar 24Thunder Invitational
Triple Jump27' 4Apr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Shayna Dockery - 9th Grade
100 Meters13.89Mar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
Shot Put - 4kg26' 5May 8Delta River League Championship FS
Discus - 1kg67' 3 PRMay 8Delta River League Championship FS
 
Ayla Dozier - 10th Grade
100 Meters16.14c PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
60m Hurdles - 33"11.64c PRMar 1Elk Grove
100m Hurdles - 30"18.76 PRMay 8Delta River League Championship FS
100m Hurdles - 33"19.24c PRMar 28Jesuit/St.Francis
300m Hurdles - 30"58.74c PRMar 1Elk Grove
Shot Put - 4kg25' 0.5 PRApr 21Fred Faucett
Discus - 1kg63' 1 PRApr 18Monterey Trail
 
Lani Fontillas - 11th Grade
400 Meters - Relay Split1:08.3h PRMar 28Jesuit/St.Francis
Long Jump16' 3.5Mar 28Jesuit/St.Francis
Triple Jump36' 1 PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Selena George - 10th Grade
100 Meters13.54cMar 28Jesuit/St.Francis
 
Yana Gordeyeva - 9th Grade
100 Meters14.03 PRMay 8Delta River League Championship FS
200 Meters29.12 PRMay 8Delta River League Championship FS
400 Meters - Relay Split1:11.3h PRApr 18Monterey Trail
 
Christine Heckler - 11th Grade
60m Hurdles - 33"12.04c PRMar 1Elk Grove
300m Hurdles - 30"1:00.64c PRMar 1Elk Grove
 
Sarah Hockensmith - 10th Grade
100 Meters13.04c PRMar 22Florin dual
Long Jump15' 8.5Apr 14Depth Charge
Triple Jump34' 1May 10Delta River League Championship Varsity
 
Shelby Hudak - 10th Grade
100 Meters16.61 PRMay 8Delta River League Championship FS
400 Meters - Relay Split1:17.7h PRMar 1Elk Grove
 
Kayla Isaac - 9th Grade
200 Meters27.85 PRMay 8Delta River League Championship FS
400 Meters1:03.67 PRMay 8Delta River League Championship FS
400 Meters - Relay Split1:04.9h PRMay 4Nevada Union Inv
 
Alyse Kinoshita - 9th Grade
400 Meters - Relay Split1:13.2hMar 1Elk Grove
800 Meters2:54.0hMar 1Elk Grove
1600 Meters6:16.1hApr 14Depth Charge
3000 Meters12:53.0h PRMar 24Thunder Invitational
3200 Meters13:28.03May 4Nevada Union Inv
 
Sarah Korn - 11th Grade
Shot Put - 4kg22' 8Mar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
Discus - 1kg67' 11Mar 1Elk Grove
 
Nikki Leskinen - 11th Grade
60m Hurdles - 33"12.24c PRMar 1Elk Grove
100m Hurdles - 33"21.34c PRMar 28Jesuit/St.Francis
300m Hurdles - 30"56.06 PRMar 24Thunder Invitational
 
Brittany Lochtie-Wilkerson - 11th Grade
Shot Put - 4kg26' 8 PRMay 8Delta River League Championship FS
Discus - 1kg88' 2 PRMay 4Nevada Union Inv
 
Sarah London - 9th Grade
800 Meters2:55.0h PRMar 1Elk Grove
1600 Meters6:14.1h PRMar 22Florin dual
Long Jump15' 0May 8Delta River League Championship FS
Triple Jump31' 9Apr 14Depth Charge
 
Abby Louie - 10th Grade
200 Meters31.28 PRMay 8Delta River League Championship FS
Pole Vault7' 0 PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
 
Laurel Louie - 10th Grade
100 Meters16.32 PRMay 8Delta River League Championship FS
200 Meters37.44c PRMar 1Elk Grove
 
Christina Maguire - 10th Grade
200 Meters29.24cMar 22Florin dual
400 Meters1:05.64cApr 25Sheldon/Pleasant Grove
400 Meters - Relay Split1:05.5h PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
3200 Meters15:42.36 PRMay 8Delta River League Championship FS
 
Maria Malone - 10th Grade
800 Meters2:31.54May 4Nevada Union Inv
1600 Meters5:09.83May 10Delta River League Championship Varsity
3000 Meters10:22.92Mar 30Stanford Invitational Day 1
3200 Meters10:53.6hMay 18Divisional Championships
 
Tiare McMillan - 12th Grade
100 Meters14.04c PRMar 28Jesuit/St.Francis
200 Meters29.04 PRMay 10Delta River League Championship Varsity
400 Meters1:09.53 PRApr 14Depth Charge
400 Meters - Relay Split1:13.4h PRMar 1Elk Grove
Long Jump13' 8 PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
 
Indrani Mikkilineni - 9th Grade
200 Meters28.74c PRMar 28Jesuit/St.Francis
400 Meters1:09.34cMar 22Florin dual
400 Meters - Relay Split1:09.4hMar 1Elk Grove
 
Jessica Miller - 10th Grade
400 Meters - Relay Split1:11.4hMar 1Elk Grove
800 Meters2:43.1hApr 25Sheldon/Pleasant Grove
800 Meters - Relay Split2:43.0hMar 3Clarke Massey Relays
1500 Meters5:39.70 PRMar 24Thunder Invitational
1600 Meters5:50.8hMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
3200 Meters13:54.0hMar 22Florin dual
 
Katie Murphy - 10th Grade
100 Meters15.94c PRMar 28Jesuit/St.Francis
200 Meters33.76 PRMay 8Delta River League Championship FS
 
Megan Murphy - 12th Grade
100 Meters16.44c PRMar 22Florin dual
200 Meters35.94c PRApr 18Monterey Trail
 
Ashley Palmieri - 11th Grade
400 Meters1:13.64c PRMar 1Elk Grove
400 Meters - Relay Split1:18.0h PRMar 28Jesuit/St.Francis
High Jump4' 2Mar 28Jesuit/St.Francis
 
Devan Pucci - 11th Grade
100 Meters15.14c PRMar 28Jesuit/St.Francis
200 Meters33.14c PRMar 28Jesuit/St.Francis
 
Morgan Pugh - 9th Grade
400 Meters1:02.84cMar 22Florin dual
400 Meters - Relay Split1:02.4hMar 31Stanford Invitational Day 2
800 Meters2:21.26May 16Divisional Meet
800 Meters - Relay Split2:23.4hMar 31Stanford Invitational Day 2
1500 Meters4:59.10 PRMar 24Thunder Invitational
1600 Meters5:27.58Apr 14Depth Charge
 
Marla Rabanad - 10th Grade
100 Meters15.84c PRMar 28Jesuit/St.Francis
200 Meters34.14c PRMar 28Jesuit/St.Francis
 
Brooke Rasor - 11th Grade
60m Hurdles - 33"11.44c PRMar 1Elk Grove
100m Hurdles - 30"17.87 PRMay 8Delta River League Championship FS
100m Hurdles - 33"17.64May 4Nevada Union Inv
300m Hurdles - 30"51.89 PRMay 8Delta River League Championship FS
 
Rachel Roots - 11th Grade
100 Meters13.37Apr 14Depth Charge
400 Meters - Relay Split1:00.9h PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
Long Jump17' 5May 10Delta River League Championship Varsity
 
Rachel Rucireta - 10th Grade
200 Meters28.71 PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
400 Meters1:02.94c PRMar 22Florin dual
400 Meters - Relay Split1:01.9h PRApr 13Woody Wilson Invitational
800 Meters2:30.11 PRMay 4Nevada Union Inv
800 Meters - Relay Split2:29.4h PRApr 13Woody Wilson Invitational
1500 Meters5:12.38 PRMar 24Thunder Invitational
1600 Meters5:35.08 PRMay 8Delta River League Championship FS
 
Jessica Schwartz - 10th Grade
100 Meters14.24c PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove
200 Meters29.05May 4Nevada Union Inv
400 Meters1:06.87Mar 24Thunder Invitational
400 Meters - Relay Split1:05.8hMar 1Elk Grove
 
Katie Smith - 10th Grade
400 Meters - Relay Split1:10.6h PRMar 3Clarke Massey Relays
800 Meters2:44.0hApr 21Fred Faucett
800 Meters - Relay Split2:50.0h PRMar 3Clarke Massey Relays
3200 Meters14:37.0h PRMar 22Florin dual
 
Khendel Turner - 9th Grade
100 Meters13.77 PRMay 8Delta River League Championship FS
200 Meters29.34 PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
High Jump4' 10 PRMar 10Bob King/Don Gilbert Invitational
Triple Jump30' 8 PRMar 22Florin dual
 
Mina Vareth - 11th Grade
Shot Put - 4kg21' 0Apr 14Depth Charge
Discus - 1kg57' 9 PRApr 25Sheldon/Pleasant Grove