Track & FieldTF
Cross CountryXC
Learn More Log In
Team Results Management

Athlete Records

Highlighter is active: ClickTap an entry to show highlight options.

Mens

Ali Ali - 11th Grade
100 Meters13.64c PRFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters1:00.64c PRFeb 19Davis Sr. time trial
High Jump4' 10 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump16' 5Apr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Triple Jump36' 1.5Apr 21Halden Invitational
 
Tommy Aquino - 12th Grade
Triple Jump37' 9Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Alex Arias - 10th Grade
100 Meters13.63 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Shot Put - 10lb41' 6 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Shot Put - 12lb41' 2 PRApr 21Halden Invitational
Discus - 1.6kg97' 6 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Ari Asera - 10th Grade
100 Meters14.24c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters27.95 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters59.47 PRApr 21Halden Invitational
800 Meters2:20.87 PRApr 21Halden Invitational
1600 Meters5:27.03Mar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump15' 6 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Ahnaf As-Salek - 10th Grade
100 Meters12.42 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters26.00 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump17' 1 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Triple Jump39' 9.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Edward Baggarly - 12th Grade
Shot Put - 12lb28' 5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Discus - 1.6kg77' 9 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Andy Bai - 11th Grade
100 Meters13.35Apr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Long Jump15' 10.75 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Evan Belk - 12th Grade
1600 Meters4:49.07 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters10:50.77 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Nick Blakewell - 10th Grade
800 Meters2:23.02 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
1600 Meters4:50.87 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters10:43.48 PRApr 13Woody Wilson HS Classic
300m Hurdles - 36"55.27 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Sam Blakewell - 12th Grade
1600 Meters4:46.35 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
3200 Meters10:11.19 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Micah Boughton - 10th Grade
200 Meters27.04 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
300m Hurdles - 33"47.76 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
300m Hurdles - 36"45.99 PRApr 21Halden Invitational
High Jump5' 5 PRApr 21Halden Invitational
Long Jump17' 7.5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump37' 2.5Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Zachary Brooks - 9th Grade
110m Hurdles - 36"18.35 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
110m Hurdles - 39"17.98 PR (2.2)Apr 21Halden Invitational
300m Hurdles - 36"51.98 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Shot Put - 10lb36' 6.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Discus - 1.6kg107' 7 PRApr 21Halden Invitational
 
Miles Brower-Douglas - 10th Grade
100 Meters13.07 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters26.33 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters1:00.15 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Adam Brugger - 10th Grade
100 Meters15.58 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters27.13 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump15' 5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump34' 2.5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Jacob Brugger - 12th Grade
100 Meters14.02 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Long Jump18' 4 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump37' 9.5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
James Brunette - 12th Grade
1600 Meters4:45.77 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters10:00.98 PRApr 21Halden Invitational
 
Ben Busano - 10th Grade
100 Meters12.42 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters25.99 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Joseph Cady - 12th Grade
100 Meters14.24c PRFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters1:09.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
 
Carlos-Miguel Campos - 9th Grade
1600 Meters5:46.85 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
3200 Meters12:48.02 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Christopher Cardenas - 11th Grade
200 Meters27.28 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
400 Meters1:03.20 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
High Jump4' 4 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump13' 0 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Zeno Castiglioni - 10th Grade
800 Meters2:13.74 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
1600 Meters4:36.35 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters9:50.22 PRApr 13Woody Wilson HS Classic
300m Hurdles - 36"52.08 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Gabriel Catolos - 10th Grade
100 Meters13.12 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters27.11 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Xavier Chambers - 9th Grade
100 Meters12.34 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters25.37 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
400 Meters1:04.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
Long Jump18' 9.75 PRApr 21Halden Invitational
Triple Jump37' 1 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
grant Chastain - 10th Grade
Shot Put - 10lb30' 1 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Shot Put - 12lb28' 4 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Discus - 1.6kg90' 5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Hao-Ju Chen - 12th Grade
100 Meters13.34cFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters26.03Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
400 Meters1:03.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
110m Hurdles - 39"18.18 (.4)Apr 21Halden Invitational
300m Hurdles - 36"46.09Apr 21Halden Invitational
 
Abeed Chowdhury - 11th Grade
100 Meters13.56 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters28.41 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump13' 4 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Travis Cosgrave - 11th Grade
Shot Put - 12lb35' 3 PRApr 13Woody Wilson HS Classic
Discus - 1.6kg103' 3 PRApr 21Halden Invitational
 
Shawn Crowell - 10th Grade
200 Meters32.20 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump13' 3.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump27' 0 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Chase Del Mugnaio - 10th Grade
200 Meters29.59 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
400 Meters1:07.97 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Aidan Doms - 11th Grade
200 Meters25.37 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
High Jump6' 2 PRFeb 24Clarke Massey Relays
Triple Jump42' 1 PRApr 21Halden Invitational
 
Owen Dulcich - 10th Grade
100 Meters12.44c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters24.90 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters51.90 PRApr 21Halden Invitational
800 Meters2:03.39 PRApr 21Halden Invitational
1600 Meters4:57.69 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Peyton Early - 11th Grade
100 Meters12.60Apr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters25.44 PR (-1.1)Apr 21Halden Invitational
400 Meters58.41 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
110m Hurdles - 39"20.89 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
300m Hurdles - 36"47.74 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
William Ewens - 11th Grade
800 Meters2:26.44Apr 21Halden Invitational
3200 Meters12:14.74 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Pole Vault12' 0 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Jeremy Falk - 12th Grade
200 Meters23.95 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
400 Meters52.93Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Teagan Favorite - 10th Grade
800 Meters2:16.63 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
1600 Meters4:44.07 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters10:23.03 PRMar 17Dublin Distance Fiesta
300m Hurdles - 36"50.55 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Dice Ferrick - 10th Grade
1600 Meters4:46.97 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters10:05.67 PRApr 21Halden Invitational
 
Dylan Fraser - 9th Grade
Shot Put - 10lb30' 5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Shot Put - 12lb24' 11 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Discus - 1.6kg75' 10 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Isaiah Gaines - 9th Grade
100 Meters12.68 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters25.43 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters56.99 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
110m Hurdles - 36"19.26 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
110m Hurdles - 39"19.38 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
300m Hurdles - 36"51.25 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
High Jump5' 2 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Sean Gallagher - 9th Grade
200 Meters27.46 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Pole Vault8' 0 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump31' 8 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Mason Garcia - 9th Grade
100 Meters14.90 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters30.85 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
400 Meters1:17.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
 
Zachary Gardner - 10th Grade
200 Meters26.53 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Ace Gimenez - 12th Grade
100 Meters13.43Apr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters27.33Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
400 Meters1:03.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
 
Diego Gonzalez - 10th Grade
100 Meters13.04c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters26.39 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters1:06.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
110m Hurdles - 36"19.41 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
110m Hurdles - 39"18.84 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
300m Hurdles - 33"48.68 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
300m Hurdles - 36"50.00 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Leonel Gonzalez - 9th Grade
Shot Put - 10lb23' 7.25 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Shot Put - 12lb20' 8 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Discus - 1.6kg52' 4 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Nathaniel Grande - 9th Grade
800 Meters2:23.82 PRApr 21Halden Invitational
1600 Meters5:07.78 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters11:39.76 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Nick Greaves - 9th Grade
1600 Meters7:26.54 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
110m Hurdles - 39"22.68 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
High Jump5' 2 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Bryce Gregg - 11th Grade
800 Meters2:11.74 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
1600 Meters4:39.32 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters9:55.30 PRApr 21Halden Invitational
 
Richard Guerrero - 9th Grade
100 Meters14.33 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters29.67 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Pole Vault8' 0 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Steven Guilfoil - 10th Grade
1600 Meters5:26.37 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Simen Guttormsen - 12th Grade
200 Meters25.45 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
110m Hurdles - 39"16.38 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Discus - 1.6kg91' 2 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Pole Vault15' 9 PRApr 21Halden Invitational
Long Jump19' 6.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Sondre Guttormsen - 12th Grade
110m Hurdles - 39"14.44 PR (2.7)Mar 314th Annual Sacramento State HS Track Classic
300m Hurdles - 36"40.63 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Pole Vault18' 2.75 PRApr 7Arcadia Invitational
Long Jump22' 1 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Tai Hackett - 9th Grade
100 Meters13.24 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters27.20 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Long Jump17' 11.25 PRApr 21Halden Invitational
Triple Jump37' 3 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Ryan Hakl - 10th Grade
400 Meters1:02.43Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
High Jump5' 6Feb 24Clarke Massey Relays
 
Tony Hays - 10th Grade
100 Meters12.90 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters25.56 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
John Henderson - 12th Grade
100 Meters15.44cFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters1:09.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
110m Hurdles - 39"21.83 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
300m Hurdles - 36"52.79 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Kyle Henricson - 11th Grade
1600 Meters4:44.07 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters9:54.68 PRApr 21Halden Invitational
 
James Heydon - 11th Grade
200 Meters30.31 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Long Jump13' 5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Jack Hoal - 12th Grade
100 Meters11.34 PR (3.6)Mar 314th Annual Sacramento State HS Track Classic
Long Jump21' 2.5Apr 13Woody Wilson HS Classic
 
Kai Honda-Scully - 11th Grade
100 Meters15.54c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters30.98 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
400 Meters1:17.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
110m Hurdles - 39"24.38 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
300m Hurdles - 36"57.54 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Long Jump11' 0 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Marco Iandolino - 10th Grade
100 Meters13.22 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters26.70 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Nathan Jewell - 10th Grade
100 Meters11.94 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters23.87 PR (1.6)Apr 21Halden Invitational
 
Edwardo Jimenez - 10th Grade
100 Meters12.76 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters26.16 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump16' 6.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump32' 0 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Webb Johnson - 10th Grade
Shot Put - 10lb45' 3 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Shot Put - 12lb43' 9 PRApr 21Halden Invitational
Discus - 1.6kg109' 5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Jeremiah Jones - 11th Grade
Shot Put - 12lb30' 11.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Discus - 1.6kg94' 9Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Bjorn Krall - 11th Grade
100 Meters12.73 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters26.67 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
High Jump4' 4 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Sylus Krall - 12th Grade
100 Meters11.76 PR (1.6)Apr 21Halden Invitational
200 Meters23.67 PR (.0)Apr 21Halden Invitational
400 Meters55.44 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
High Jump4' 6 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Harrison Lam - 11th Grade
100 Meters12.74 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump15' 8.5Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump37' 0.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Kevin Lau - ?
110m Hurdles - 39"17.32 PR (1.1)Apr 21Halden Invitational
300m Hurdles - 36"42.76 PRApr 21Halden Invitational
 
Ryan Layman - 9th Grade
110m Hurdles - 36"19.95 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
110m Hurdles - 39"19.81 PR (.4)Apr 21Halden Invitational
300m Hurdles - 33"47.00 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
300m Hurdles - 36"47.85 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Sean Layman - 9th Grade
1600 Meters5:14.06 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters11:49.19 PRApr 21Halden Invitational
 
Gabriel Lee - 10th Grade
100 Meters12.88 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters25.73 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Long Jump18' 1.5 PRApr 21Halden Invitational
Triple Jump37' 9 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Yunseong Lee - 10th Grade
100 Meters12.31 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters25.43 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Long Jump16' 8.5 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Triple Jump30' 5 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
James Leistikow - 10th Grade
800 Meters2:15.46 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters5:00.54 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Michael Leistikow - 10th Grade
200 Meters26.82 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
110m Hurdles - 39"22.91 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump13' 11 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Erickson Lengtat - 11th Grade
100 Meters12.44cFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters24.01 PR (-.1)Apr 21Halden Invitational
400 Meters53.36 PRApr 21Halden Invitational
 
Eliot Liederman - 10th Grade
100 Meters14.75 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters28.93 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump16' 2.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump30' 10 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Mathew Lloyd - 10th Grade
100 Meters14.24c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters28.53 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters59.69 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
800 Meters2:32.34 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Adam Lovitt - 10th Grade
200 Meters29.81 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Long Jump13' 8 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Luke Mangney - 12th Grade
300m Hurdles - 36"56.44 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
High Jump5' 10 PRApr 13Woody Wilson HS Classic
Long Jump16' 6Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Alex Mangun - 11th Grade
100 Meters13.67 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters27.32 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Aaron Margolis - 11th Grade
200 Meters28.13 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
110m Hurdles - 39"21.08 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
300m Hurdles - 36"51.00 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Luc Marie - 9th Grade
100 Meters13.04c PRFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters1:13.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
110m Hurdles - 36"19.30 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
110m Hurdles - 39"18.61 PR (2.2)Apr 21Halden Invitational
300m Hurdles - 36"52.70 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
High Jump4' 4 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Pole Vault9' 0 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Eli Mayr - 9th Grade
1600 Meters5:15.63 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters11:54.08 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Christopher McGann - 9th Grade
110m Hurdles - 36"23.15 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
110m Hurdles - 39"22.97 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
300m Hurdles - 33"53.50 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
300m Hurdles - 36"54.33 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Long Jump15' 8 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Triple Jump31' 2 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Grayson McKim - 12th Grade
1600 Meters5:19.75Apr 21Halden Invitational
3200 Meters11:57.73Apr 21Halden Invitational
 
Kavi McKinney - 9th Grade
1600 Meters5:30.37 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters12:17.59 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Long Jump13' 3 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Jamie Moddelmog - 12th Grade
1600 Meters5:02.51Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Christopher Montenegro - 11th Grade
100 Meters12.74c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters26.16 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters1:01.14cFeb 19Davis Sr. time trial
300m Hurdles - 36"49.10 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump18' 6Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Joseph Morrison - 12th Grade
Shot Put - 12lb41' 1 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Discus - 1.6kg96' 1 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Ali Mustafa - 10th Grade
200 Meters28.93 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
400 Meters1:03.63 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump16' 5.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump35' 8.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Shaan Nahal - ?
100 Meters12.70 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
300m Hurdles - 36"46.68 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Zatara Nepomuceno - 9th Grade
200 Meters28.05 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Pole Vault9' 0 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Samip Niraula - 10th Grade
100 Meters13.64c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters26.45 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters1:04.77 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Matteo Nouve - 9th Grade
110m Hurdles - 36"20.35 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
110m Hurdles - 39"19.97 PR (.4)Apr 21Halden Invitational
300m Hurdles - 33"49.51 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
300m Hurdles - 36"49.16 PRApr 21Halden Invitational
 
Theodore Oldham - 10th Grade
100 Meters12.71 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters25.76 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
400 Meters58.44Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Adolfo Paredes - 11th Grade
100 Meters13.54 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters27.85 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters13:12.82 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Diego Perez - 9th Grade
1600 Meters4:46.17 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Iason Pitsillides - 12th Grade
Shot Put - 12lb37' 9 PRApr 21Halden Invitational
Discus - 1.6kg107' 5 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Chris Plasterer-Dow - 11th Grade
Shot Put - 12lb31' 9 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Discus - 1.6kg78' 11 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Jonathan Plazola - 12th Grade
100 Meters13.83 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters28.51 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Lance Prussel - 11th Grade
100 Meters12.49 PR (.0)Apr 21Halden Invitational
200 Meters26.01 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters59.29 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Charles Qu - 10th Grade
1600 Meters5:39.11 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
3200 Meters12:38.21 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Arvind Ramakrishnan - 11th Grade
1600 Meters5:03.55 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters11:35.97 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Josh Randall - 10th Grade
200 Meters24.04 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Shot Put - 10lb28' 6 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Shot Put - 12lb26' 10.5 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Discus - 1.6kg71' 4 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Luke Rashid - 9th Grade
1600 Meters5:19.58 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters11:11.56 PRApr 21Halden Invitational
 
Liam Reeve - 11th Grade
100 Meters13.54Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Long Jump17' 0Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump34' 9Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Hugh Roberts - 11th Grade
200 Meters23.62 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters52.53 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
High Jump5' 0 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Tazio Rosenberg - 12th Grade
Shot Put - 12lb52' 7 PRApr 21Halden Invitational
Discus - 1.6kg167' 2 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Daniel Ruiz-Jimenez - 10th Grade
100 Meters14.19 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
400 Meters60.00 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Franco Sanchez - ?
100 Meters15.07 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters33.04 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters6:13.96 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters13:14.31 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Robert Schacherbauer - 10th Grade
100 Meters13.84c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters26.78 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters1:01.99 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Isaac Seibert - 11th Grade
1600 Meters6:03.58 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
300m Hurdles - 36"52.23 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
High Jump5' 9 PRApr 21Halden Invitational
Long Jump18' 6.5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump36' 10Apr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Nicholas Seyk - 10th Grade
100 Meters12.24cFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters24.92Mar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters53.66 PRApr 21Halden Invitational
Long Jump17' 9 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Stephen L Shacoski - 10th Grade
800 Meters2:35.27 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters5:49.27 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters12:38.38 PRApr 21Halden Invitational
 
Sean Shea-Lichter - 10th Grade
400 Meters1:04.15 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Patrick Song - 11th Grade
100 Meters12.64c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters26.06Mar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters59.14cFeb 19Davis Sr. time trial
High Jump4' 4 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump18' 11.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump37' 11 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Thomas Sorkin - 9th Grade
100 Meters14.36 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters29.18 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters1:14.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
 
Tristan Sturm - 11th Grade
200 Meters27.21 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
800 Meters2:17.42 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
1600 Meters4:55.74 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters11:41.11Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
300m Hurdles - 36"49.85 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Hayden Tam - 9th Grade
1600 Meters4:52.59 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters11:00.55 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Jayce Tracanna - 11th Grade
200 Meters25.71Mar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters55.13Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
800 Meters2:02.88 PRApr 21Halden Invitational
 
Adam Tran - 11th Grade
100 Meters12.64c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters26.50Mar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters59.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
800 Meters2:11.35 PRApr 21Halden Invitational
Long Jump16' 2 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Ethan Tran - 12th Grade
100 Meters14.24c PRFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters1:02.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
110m Hurdles - 39"18.71 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
300m Hurdles - 36"48.38 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Ansel Tucker - 9th Grade
100 Meters13.45 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
800 Meters2:14.84 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
1600 Meters4:44.43 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters10:10.99 PRMar 17Dublin Distance Fiesta
 
Avery Turkovich - 10th Grade
800 Meters2:34.92 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters5:39.97 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters13:42.71 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Leo Urayama - 11th Grade
100 Meters12.57Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters25.27Mar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump17' 10Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump38' 10.5 PRApr 21Halden Invitational
 
Mathew Uriarte - 11th Grade
100 Meters13.81 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters28.30 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump14' 11 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Rod Miguel Uriarte - 9th Grade
800 Meters3:00.83 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters6:37.85 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
3200 Meters14:07.14 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Andrew Vallero - 12th Grade
100 Meters12.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters57.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
110m Hurdles - 39"15.67 PR (.0)Apr 21Halden Invitational
300m Hurdles - 36"41.17 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Taylor Vaughn - 10th Grade
100 Meters11.64 PR (1.0)Apr 13Woody Wilson HS Classic
200 Meters23.67 PR (1.6)Apr 21Halden Invitational
Long Jump19' 5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Tyler Venner - 9th Grade
100 Meters12.93 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters26.28 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters1:04.64c PRFeb 19Davis Sr. time trial
Shot Put - 10lb41' 0 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Shot Put - 12lb39' 9 PRApr 21Halden Invitational
Discus - 1.6kg102' 11 PRApr 21Halden Invitational
 
Eli Vikstrom - 10th Grade
800 Meters2:34.72 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters5:39.27 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
3200 Meters11:48.45 PRApr 21Halden Invitational
 
Joe Vogel - 10th Grade
100 Meters11.45 PR (2.4)Apr 21Halden Invitational
200 Meters23.58 PR (.7)Apr 21Halden Invitational
400 Meters57.14cFeb 19Davis Sr. time trial
300m Hurdles - 36"47.17 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Xavier Westworth - 11th Grade
3200 Meters12:04.19 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Long Jump16' 2Mar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Ty Wilkinson - 12th Grade
100 Meters13.44cFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters26.03 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
400 Meters1:00.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
Long Jump17' 7.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump38' 8.5 PRApr 21Halden Invitational
 
Perry Winsor - 12th Grade
800 Meters2:05.32 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
1600 Meters4:31.38 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters10:03.62 PRApr 21Halden Invitational
 
Kyle Wittkop - 10th Grade
100 Meters12.88 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters26.03 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Juan Zarate-Sanchez - 11th Grade
400 Meters50.10 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
800 Meters1:56.25 PRApr 13Woody Wilson HS Classic
1600 Meters4:46.28 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump20' 1 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Kenny Zhou - 9th Grade
800 Meters2:34.02 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters5:47.27 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
3200 Meters12:46.75 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 

Womens

valerie Alden - 11th Grade
100 Meters16.29 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
100m Hurdles - 33"28.25 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Amna Ali - 12th Grade
100 Meters14.06 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters1:18.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
800 Meters3:17.70 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump10' 0.5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Selby Anderson - 10th Grade
800 Meters2:40.93 PRApr 21Halden Invitational
1600 Meters5:53.67 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters13:07.25 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Krystle Aquino - 11th Grade
1600 Meters6:45.85Mar 7Davis Sr. Intrasquad
3200 Meters15:11.63 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Amanda Arendt - 10th Grade
100 Meters15.62 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters32.51 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Long Jump10' 0.25 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump25' 0 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Allison Ayers - 11th Grade
100 Meters14.22 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
800 Meters3:30.01 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters7:49.47 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Erin Benedict - 11th Grade
100 Meters14.54cFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters29.93 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
400 Meters1:06.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
800 Meters3:30.73 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters13:40.91 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
300m Hurdles - 30"55.68Apr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
High Jump4' 10Feb 24Clarke Massey Relays
Long Jump12' 8 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Jessica Bennett - 10th Grade
800 Meters2:53.30 PRApr 21Halden Invitational
1600 Meters6:26.33 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Josie Beoshanz - 9th Grade
100 Meters15.47 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters32.33 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump10' 3.25 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Marlena Billings - 11th Grade
Pole Vault7' 6 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Allison Bobrowsky - 11th Grade
800 Meters3:22.33Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters7:50.60Apr 21Halden Invitational
3200 Meters15:53.23 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Katie Borowsky - 10th Grade
100m Hurdles - 33"20.29 PR (1.1)Apr 21Halden Invitational
300m Hurdles - 30"1:03.11 PRApr 21Halden Invitational
Pole Vault9' 0 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump28' 6.5 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Lilian Byrne - 10th Grade
200 Meters28.02 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
400 Meters1:01.91Apr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Gabriela Caceres-Fernandez - 9th Grade
100m Hurdles - 33"19.59 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
High Jump4' 6 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Pole Vault8' 0 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Isabella Campos - 12th Grade
Shot Put - 4kg27' 7 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Discus - 1kg75' 9 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Emma Carney - 9th Grade
800 Meters2:41.83 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
1600 Meters5:41.52 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters12:44.28 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
100m Hurdles - 33"19.61 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
High Jump4' 2 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Sarah Carney - 11th Grade
100 Meters15.24c PRFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters1:18.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
100m Hurdles - 33"18.65 PR (1.3)Apr 21Halden Invitational
300m Hurdles - 30"54.94 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Rosanna Chapman - 10th Grade
100 Meters17.10 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters36.66 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Pole Vault7' 0 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Erin Cheng - 10th Grade
800 Meters2:56.59 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters6:01.58 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters13:14.82 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Evelyn Cheng - 10th Grade
800 Meters2:48.76 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters6:02.29 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters13:18.51 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Sophia Chong - 11th Grade
100 Meters15.93Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters32.76 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Long Jump12' 4.5Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Catherine Chow - 10th Grade
Shot Put - 4kg27' 8 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Discus - 1kg68' 8 PRApr 21Halden Invitational
 
Mariah Cortina - 11th Grade
800 Meters2:46.91 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters6:18.82 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Annie Cui - 12th Grade
100 Meters14.84cFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters32.50Mar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters1:15.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
800 Meters3:15.75Apr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Long Jump14' 9.5Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Triple Jump34' 1.5Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Alana Curtis - 11th Grade
100 Meters14.27 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
300m Hurdles - 30"49.31Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
High Jump4' 10 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Annie Cylkova - 11th Grade
100 Meters15.74c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters32.59 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters1:11.16 PRApr 21Halden Invitational
 
Ainsley Dahl - 10th Grade
200 Meters33.84Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
High Jump3' 6 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump11' 0.5Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump26' 8 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Corinne DeJong - 9th Grade
800 Meters2:53.53 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
1600 Meters5:54.81 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters13:13.56 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Mia Di Genova - 10th Grade
800 Meters2:48.36Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters6:01.53Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters14:07.14Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Yasmeen Dmeiri - ?
100 Meters13.74 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
High Jump4' 6 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Eliana Domby - 9th Grade
100 Meters15.44 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters32.26 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Hana Du - 12th Grade
800 Meters2:45.29Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Emme Dunning - 9th Grade
100 Meters16.74c PRFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters1:15.27 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
800 Meters2:44.20 PRApr 21Halden Invitational
 
Molly Dunning - 10th Grade
100 Meters16.18 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters35.00 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
400 Meters1:28.61 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Georgia Eastham - 10th Grade
Shot Put - 4kg25' 2.75Mar 7Davis Sr. Intrasquad
Discus - 1kg86' 6 PRApr 21Halden Invitational
 
Veronika Edson - 9th Grade
100m Hurdles - 33"20.43 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Shot Put - 4kg31' 0 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Discus - 1kg91' 7 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
High Jump4' 6 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Eliana Enriquez - 9th Grade
100m Hurdles - 33"21.68 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Pole Vault7' 0 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Isabelle Farrand - 11th Grade
800 Meters4:03.74 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters8:59.69 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
3200 Meters17:14.61 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Ana Fenton - 9th Grade
800 Meters2:17.08 PRApr 21Halden Invitational
1600 Meters5:29.12 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters11:46.02 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Annika Fisk - 9th Grade
100 Meters19.24c PRFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters1:40.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
Shot Put - 4kg23' 11 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Discus - 1kg74' 3 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Lea Geiger - 11th Grade
100m Hurdles - 33"21.27 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
300m Hurdles - 30"1:02.74 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump12' 11.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Lillian Gieschen - 9th Grade
200 Meters31.58 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump15' 3 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump33' 4 PRApr 21Halden Invitational
 
Mia Gladding - 11th Grade
Long Jump14' 8 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump31' 8.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Shay Hawkes - 9th Grade
300m Hurdles - 30"54.53 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
High Jump5' 0 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump12' 4 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Sam Hendrix - 10th Grade
100 Meters15.07 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters31.68 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
High Jump4' 0 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Victoria Henley - 11th Grade
1600 Meters7:33.76 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters17:13.89 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Elise Jacobson - 10th Grade
100 Meters15.83 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters34.24 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
High Jump3' 9 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump11' 11.5 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Sophie John - 9th Grade
100 Meters13.88 PR (.0)Apr 21Halden Invitational
200 Meters29.99 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
400 Meters1:20.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
Long Jump13' 2.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Abigail Johnson - 10th Grade
100 Meters14.91 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters30.80 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters1:08.41 PRApr 21Halden Invitational
800 Meters2:44.49 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Mia Jones-Zamora - 11th Grade
100 Meters16.55 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters35.98 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump11' 8Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump26' 0.5Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Tiya Kamba-Griffin - 10th Grade
200 Meters29.17 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
High Jump5' 6 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump35' 8 PR (-.1)Apr 13Woody Wilson HS Classic
 
Tiyanane Kamba-Griffin - 11th Grade
200 Meters29.95 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
High Jump4' 8 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump13' 5 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Triple Jump34' 6 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Esther Kim - 9th Grade
200 Meters29.40 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters1:05.97 PRApr 21Halden Invitational
 
Maren Klineberg - 11th Grade
100 Meters16.04cFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters32.71Mar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters1:18.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
Long Jump13' 6Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump28' 10.5Apr 21Halden Invitational
 
ava Knox-boyd - 9th Grade
100 Meters15.64 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters33.89 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Molly Knudsen - 10th Grade
800 Meters2:58.64 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters6:57.86 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters15:08.47 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Dahlia Kraus - 9th Grade
200 Meters33.14 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
1600 Meters6:16.92 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters13:36.23 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Catherine Lautzenheiser - 10th Grade
100 Meters13.30 PR (2.5)Mar 314th Annual Sacramento State HS Track Classic
200 Meters27.45 (-1.6)Apr 21Halden Invitational
400 Meters1:02.74Apr 13Woody Wilson HS Classic
 
Brianna LaVergne - 11th Grade
100 Meters15.24c PRFeb 19Davis Sr. time trial
 
Sophia Leamy - 9th Grade
100 Meters15.42 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters31.18 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
100m Hurdles - 33"21.72 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
300m Hurdles - 30"1:02.59 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Sienna Leavitt - 10th Grade
100 Meters14.23Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters31.47Mar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Kyra Lee - 12th Grade
Pole Vault10' 0 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Vivian Lee - 9th Grade
800 Meters2:43.88 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters5:54.46 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters13:15.24 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Yena Lim - 12th Grade
100 Meters15.84c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters34.40 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters1:24.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
 
Emily Lin - 9th Grade
100 Meters15.17 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters31.62 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters1:13.08 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Janet Liu - 11th Grade
1600 Meters6:33.93Mar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump14' 3 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Abby Lo - 10th Grade
100 Meters13.24cFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters27.02Mar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters59.69 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
800 Meters2:40.02 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Long Jump17' 4.5 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump37' 7 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Sophia Lodigiani - 11th Grade
800 Meters2:32.75Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters5:15.11Apr 13Woody Wilson HS Classic
3200 Meters11:09.22Apr 13Woody Wilson HS Classic
 
Hannah Lu - 11th Grade
100 Meters14.38Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters30.70Mar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Jade Lundy - 11th Grade
100 Meters14.84c PRFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters1:14.14cFeb 19Davis Sr. time trial
100m Hurdles - 33"18.38 PR (2.7)Apr 21Halden Invitational
300m Hurdles - 30"53.28 PRApr 21Halden Invitational
 
Hannah Lybbert - 11th Grade
100 Meters14.24c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters30.36Mar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters1:09.14cFeb 19Davis Sr. time trial
High Jump5' 4.25 PRFeb 24Clarke Massey Relays
Long Jump14' 7 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Triple Jump33' 9.5 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Liliana Ma - 10th Grade
100m Hurdles - 33"22.33Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
300m Hurdles - 30"1:04.97 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Talullah Manghise - 10th Grade
100 Meters13.25 PR (-.2)Apr 21Halden Invitational
200 Meters28.01 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
400 Meters1:19.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
 
Mia Mangney - 9th Grade
300m Hurdles - 30"1:06.95 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
High Jump4' 10 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Long Jump13' 0 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Ashley Marcheschi - 10th Grade
100 Meters16.16 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters32.88 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
400 Meters1:17.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
Long Jump12' 6 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Triple Jump27' 11 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Auden Marsh-Armstrong - 10th Grade
800 Meters2:36.31Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters5:51.84Mar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Anna McSorley - 10th Grade
100 Meters16.21 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters34.33 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump11' 6.75 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump24' 8 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Bruna Menezes - 11th Grade
100 Meters19.54c PRFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters1:34.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
100m Hurdles - 33"24.17 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
300m Hurdles - 30"1:08.31 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
High Jump3' 6 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Aniela Mitchell - 11th Grade
800 Meters2:35.19Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters5:25.42 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
3200 Meters11:46.78Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Charlotte Mitchell - 11th Grade
800 Meters2:33.04 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters5:25.46 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
3200 Meters11:35.69 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Julia Miyamoto - 10th Grade
100 Meters14.82 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters31.89 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Pole Vault9' 0 PRApr 21Halden Invitational
 
Addie Moffatt - 10th Grade
Shot Put - 4kg27' 7 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
Discus - 1kg62' 1 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Kaylee Morgan - 10th Grade
800 Meters2:55.15 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
1600 Meters6:00.99 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters13:41.29 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Azalea Morris - 10th Grade
100 Meters14.78 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters32.86 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
High Jump4' 7 PRApr 21Halden Invitational
Long Jump13' 10.5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump31' 0 PRApr 21Halden Invitational
 
Ruggaya Musa - 10th Grade
100 Meters14.84c PRFeb 19Davis Sr. time trial
400 Meters1:18.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
100m Hurdles - 33"18.38 PR (.6)Apr 21Halden Invitational
300m Hurdles - 30"54.89Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Pole Vault8' 0 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Catherine Nguyen - 10th Grade
100 Meters15.46 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters32.02 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump11' 11.5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump28' 1 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Bailee Nicolet - 10th Grade
100 Meters13.22 PR (.8)Apr 13Woody Wilson HS Classic
200 Meters27.55 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
100m Hurdles - 33"20.99 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
300m Hurdles - 30"49.18 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Oluwadara Ogundiwin - 9th Grade
100 Meters16.04 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters34.96 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump10' 6.25 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Olivia O'Keeffe - 12th Grade
800 Meters2:14.14Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters4:54.61Apr 21Halden Invitational
3200 Meters10:34.48 PRMar 17Dublin Distance Fiesta
 
Ellie Paige - 9th Grade
100m Hurdles - 33"23.56 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Pole Vault6' 6 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Phoebe Pansoy - 11th Grade
100 Meters15.47 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters32.30 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Long Jump13' 5Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump28' 3Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Shannon Perry - 10th Grade
200 Meters31.19 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
400 Meters1:10.26 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
800 Meters2:36.44 PRApr 21Halden Invitational
1600 Meters5:37.31 PRApr 21Halden Invitational
3200 Meters12:25.54 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Ianthe J Pretorius - 10th Grade
Pole Vault10' 0 PRApr 13Woody Wilson HS Classic
 
Sydney Pritchard - 9th Grade
100 Meters18.16 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Anh Ramirez - 9th Grade
100 Meters14.55 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters31.31 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Abby Reina-Guerra - 12th Grade
100 Meters14.34cFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters30.91Mar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters1:08.54Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
800 Meters2:46.55 PRMar 17Dublin Distance Fiesta
 
Olivia Rios - 10th Grade
100 Meters13.84 PR (.0)Apr 21Halden Invitational
200 Meters28.79 PR (1.2)Apr 21Halden Invitational
 
Taylor Robben - 11th Grade
800 Meters3:20.04 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters7:29.97 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
3200 Meters15:23.52 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Brooke Rubinstein - 12th Grade
100 Meters12.25 PR (.5)Apr 21Halden Invitational
200 Meters25.43 (-1.7)Apr 21Halden Invitational
 
Georgia Sachs - 9th Grade
100 Meters13.34 PR (1.7)Apr 21Halden Invitational
200 Meters28.09 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters1:13.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
Long Jump10' 3 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Henna Sandhu - 10th Grade
200 Meters31.25Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
400 Meters1:07.70 PRApr 21Halden Invitational
Long Jump12' 8.5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump25' 9.5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Caitlyn Schelp - 9th Grade
100m Hurdles - 33"24.89 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
 
Lyla Schoenig - 12th Grade
Pole Vault9' 6Apr 13Woody Wilson HS Classic
 
Skylar Schouten - 9th Grade
200 Meters30.73 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
300m Hurdles - 30"55.98 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
High Jump4' 10 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Odessa Seng - 12th Grade
100 Meters13.84cFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters29.46Mar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters1:04.64Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump15' 10.5Apr 21Halden Invitational
 
Delaney Seward - 12th Grade
100 Meters14.64c PRFeb 19Davis Sr. time trial
200 Meters31.23Mar 7Davis Sr. Intrasquad
400 Meters1:08.11Apr 21Halden Invitational
800 Meters3:12.67 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Kylie Seward - 10th Grade
100 Meters13.85 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
800 Meters2:46.37Apr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters5:53.03Apr 21Halden Invitational
3200 Meters13:05.03 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Shay Shaffer - ?
200 Meters31.21 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
400 Meters1:22.96 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
High Jump4' 6 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Skye Shaffer - ?
100 Meters13.53 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
200 Meters28.54 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Elena Siemens - 10th Grade
200 Meters30.16 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Pole Vault11' 0 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Hanna Sienknecht - 11th Grade
200 Meters31.06 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
400 Meters1:05.51 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Isma Sultan - 11th Grade
100 Meters16.92Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters35.63Mar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump10' 9 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Kate Sumner - 9th Grade
100 Meters14.13 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
200 Meters29.44 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
400 Meters1:21.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
 
Maya Tangaan - 10th Grade
100m Hurdles - 33"18.81 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
300m Hurdles - 30"54.74Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
Long Jump15' 9.5 PRApr 21Halden Invitational
Triple Jump29' 1 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Adeline Umphress - 11th Grade
100 Meters14.83Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters29.98 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump15' 2 (1.4)Mar 314th Annual Sacramento State HS Track Classic
Triple Jump31' 11.5Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Maggie Vazquez - 10th Grade
800 Meters2:32.36 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
1600 Meters5:31.77 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters12:14.80 PRApr 21Halden Invitational
 
Haley Wienker - 11th Grade
800 Meters3:35.74Mar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
1600 Meters7:29.64 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
3200 Meters16:27.77 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
 
Angelina Yeung - 10th Grade
Pole Vault8' 6 PRApr 13Woody Wilson HS Classic
Long Jump15' 5.5Apr 13Woody Wilson HS Classic
Triple Jump30' 10 PRApr 21Halden Invitational
 
Kira Yonelinas - 10th Grade
100 Meters15.71 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters32.91 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Ally Yoo - 10th Grade
100 Meters16.42 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
200 Meters35.21 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
400 Meters1:28.14c PRFeb 19Davis Sr. time trial
Long Jump10' 1.5 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Triple Jump22' 9 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
 
Elizabeth Young - 9th Grade
1600 Meters6:57.03 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
3200 Meters15:14.93 PRApr 21Halden Invitational
 
Laura Young - 12th Grade
High Jump4' 10Apr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
 
Kasey Zhang - 10th Grade
200 Meters30.80 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
300m Hurdles - 30"55.14 PRApr 18Delta: Monterey Trail at Davis Sr.
High Jump3' 6 PRMar 7Davis Sr. Intrasquad
Long Jump13' 11.5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
Triple Jump29' 9.5 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis
 
Anna Ziser - 10th Grade
100 Meters15.61 PRApr 4Delta: Davis, Jesuit, St. Francis @Sheldon
200 Meters31.72 PRMar 21Delta: Grant, Pleasant Grove @ Davis
Shot Put - 4kg26' 9 PRApr 21Halden Invitational
Discus - 1kg87' 11 PRApr 25Delta: Franklin, Elk Grove, Davis