Season:
2018 Indoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2005
1999
1998
1997
1996
1995
1988
1986
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
William Beckes
- 12th Grade
60m Hurdles - 39"
11.03
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Pole Vault
10' 11.75
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
James Butschie
- 10th Grade
800 Meters
2:35.79
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Mathew Casanas
- 9th Grade
200 Meters
28.54
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Luke Desch
- 11th Grade
60m Hurdles - 39"
11.00
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Long Jump
13' 9
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Brian Dewine
- 10th Grade
1600 Meters
4:46.01
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Tommy Dipaola
- ?
3200 Meters
15:56.75
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Will Doran
- 12th Grade
Long Jump
15' 9.25
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Grant Gerhardt
- 9th Grade
60 Meter Dash
8.60
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
800 Meters
2:35.44
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Kendall Hamilton
- 9th Grade
200 Meters
28.40
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
John LaBar
- 11th Grade
3200 Meters
12:11.81
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
60m Hurdles - 39"
12.13
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Evan Lakhia
- 9th Grade
1600 Meters
5:19.33
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Sean Lamacchia
- 9th Grade
1600 Meters
5:19.95
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Aidan Lindy
- 10th Grade
1600 Meters
5:14.61
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Drew Reder
- 9th Grade
200 Meters
41.47
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Shot Put - 12lb
19' 8.25
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Henry Schertzinger
- 12th Grade
60 Meter Dash
7.95
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Michael Stanis
- 10th Grade
High Jump
5' 1.75
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Benjamin Toble
- 10th Grade
60 Meter Dash
7.63
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
High Jump
5' 7.75
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Sam Vessel
- 9th Grade
400 Meters
58.28
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Long Jump
18' 1.25
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Mathew Warden
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
31' 2.75
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Michael Warden
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
40' 3.75
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Jaden Woodard
- ?
400 Meters
1:15.93
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Conner Woodruff
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
28' 1.75
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Kees Woodruff
- 9th Grade
800 Meters
2:52.47
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Justin Zeilstra
- ?
1600 Meters
5:43.41
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Womens
Cat Alway
- ?
3200 Meters
17:53.37
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Adaliene Andsager
- 10th Grade
1600 Meters
5:59.46
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Kristina Bauer
- ?
3200 Meters
17:27.38
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Isa Bishop
- 10th Grade
3200 Meters
15:45.03
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Sydni Black
- 10th Grade
200 Meters
27.94
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Long Jump
11' 0.25
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Abby Brinkman
- 10th Grade
400 Meters
1:14.44
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Long Jump
12' 10
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Anna Claire Bristow
- ?
200 Meters
30.62
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Sydni Brooks
- 12th Grade
60 Meter Dash
8.23
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
200 Meters
26.96
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Lucia Castellini
- ?
800 Meters
3:00.00
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Courtney Chamberlin
- 12th Grade
200 Meters
31.05
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Katie Chamberlin
- 10th Grade
1600 Meters
5:34.27
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Catherine Coldiron
- 10th Grade
1600 Meters
5:34.31
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Grace Dayton
- 11th Grade
60 Meter Dash
9.99
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Julia Dean
- 12th Grade
1600 Meters
7:10.95
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
3200 Meters
13:37.69
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Annie Doran
- ?
1600 Meters
6:15.24
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Zoe Edmonson
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
25' 2
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Jessie Headly
- 10th Grade
800 Meters
3:49.25
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Shot Put - 4kg
15' 9.25
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Sara Hopple
- 9th Grade
400 Meters
1:16.92
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Lauren Jones
- 12th Grade
60m Hurdles - 33"
11.41
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
High Jump
4' 9.75
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Nakayah Kennedy
- 10th Grade
400 Meters
1:09.05
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
60m Hurdles - 33"
11.51
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Grace LaLonde
- 10th Grade
400 Meters
1:13.27
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Rachael Montgomery
- 9th Grade
60 Meter Dash
9.13
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Long Jump
13' 4.5
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Leah Neltner
- 10th Grade
60 Meter Dash
8.62
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Margeaux Saba
- ?
800 Meters
3:16.78
PR
Jan 20
Ohio State Univ HS Buckeye Qualifier #2
Sophia Young
- 10th Grade
60 Meter Dash
8.64
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Shot Put - 4kg
27' 7.75
PR
Feb 17
Akron Rubber City Open HS
Blue text indicates a mark from the current week.