Season:
2019 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2000
Athlete Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
Oisewemi Aghomon
- 12th Grade
Shot Put - 12lb
43' 1.25
PR
May 20
Section 11 Division Championships
Discus - 1.6kg
94' 7.5
PR
Apr 6
U.S. Capitol invitational
Samuel Aladegboungbe
- 9th Grade
100 Meters
13.95
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
200 Meters
29.08
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Ritchy Alexis
- 10th Grade
100 Meters
14.15
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
200 Meters
29.07
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Eli Ammar
- 9th Grade
1600 Meters
5:57.33
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Huon Archer
- 12th Grade
Long Jump
15' 6.5
PR
May 11
North Shore Invitational
Triple Jump
36' 9
PR
May 18
The Eddy Meet
Peter Bagattine
- 8th Grade
400 Meters
59.53
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
800 Meters
2:16.92
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Perry Balsamo
- 11th Grade
800 Meters
2:05.49
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
1600 Meters
4:36.67
PR
May 11
North Shore Invitational
3200 Meters
9:59.10
PR
May 18
The Eddy Meet
Michael Barnett
- 11th Grade
100 Meters
12.50
Apr 23
Deer Park Invitational
Matteo Berrio-Calderon
- 12th Grade
100 Meters
13.24
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Jaylin Butler
- 12th Grade
100 Meters
12.42
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
200 Meters
24.11
PR
May 20
Section 11 Division Championships
Jaden Calderon
- 10th Grade
100 Meters
14.04
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
200 Meters
29.36
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Darin Cofield
- 11th Grade
800 Meters
2:00.51
PR
May 20
Section 11 Division Championships
1600 Meters
4:29.64
PR
Jun 1
Section 11 State Qualifier
1 Mile
4:33.74
PR
May 18
The Eddy Meet
3200 Meters
10:34.83
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Preston Cotton
- 10th Grade
800 Meters
2:14.06
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
1600 Meters
4:51.86
PR
May 11
North Shore Invitational
3200 Meters
11:11.75
PR
Apr 6
U.S. Capitol invitational
Asa Diamond
- 11th Grade
100 Meters
13.14
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
200 Meters
26.92
PR
May 11
North Shore Invitational
Zachary Dorsch
- 12th Grade
400 Meters
54.09
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Barry Elmore
- 9th Grade
200 Meters
25.23
PR
May 11
North Shore Invitational
400 Meters
56.31
PR
May 11
North Shore Invitational
Nolan Epps
- 12th Grade
100 Meters
12.32
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
200 Meters
24.80
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Jayden Feliciano
- 9th Grade
400 Meters
55.73
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
800 Meters
2:05.25
PR
May 11
North Shore Invitational
1600 Meters
4:46.80
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Cameron Felicien
- 10th Grade
400 Meters
57.24
PR
May 11
North Shore Invitational
110m Hurdles - 39"
20.80
PR
May 11
North Shore Invitational
300m Hurdles - 36"
47.04
PR
Apr 6
U.S. Capitol invitational
400m Hurdles - 30"
1:02.45
PR
May 18
The Eddy Meet
400m Hurdles - 36"
1:03.27
PR
May 11
North Shore Invitational
Gonyzer Foster
- 11th Grade
Long Jump
18' 8.5
PR
May 18
The Eddy Meet
Triple Jump
38' 6
May 11
North Shore Invitational
Jonathon Fuentes
- 9th Grade
100 Meters
14.55
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
200 Meters
30.76
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Stephen Fuentes
- 9th Grade
100 Meters
14.56
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
200 Meters
29.89
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Luis Garcia
- 9th Grade
110m Hurdles - 39"
21.25
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Donovan Gibbs
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
30' 8
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Discus - 1.6kg
76' 1
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Marcus Granger
- 9th Grade
400m Hurdles - 36"
1:22.79
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Jean Guaman
- 9th Grade
100 Meters
14.47
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
200 Meters
30.86
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Tre'Vaughn Hampton
- 9th Grade
100 Meters
12.82
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
200 Meters
25.94
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Dallas Heighter
- 11th Grade
Triple Jump
31' 9
PR
May 11
North Shore Invitational
Oscar Henriquez
- 9th Grade
100 Meters
13.03
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
200 Meters
26.75
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Moises Hernandez
- 12th Grade
800 Meters
2:11.53
PR
May 11
North Shore Invitational
3200 Meters
11:49.91
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Amiel Hill
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
35' 7.75
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Discus - 1.6kg
100' 5
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Tyler Hudson
- 12th Grade
100 Meters
11.89
PR
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
200 Meters
23.96
PR
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
400 Meters
52.72
Apr 23
Deer Park Invitational
110m Hurdles - 39"
17.30
PR
May 20
Section 11 Division Championships
400m Hurdles - 36"
57.71
PR
Jun 1
Section 11 State Qualifier
Khandekar Hussain
- 10th Grade
Shot Put - 12lb
39' 2
May 20
Section 11 Division Championships
Discus - 1.6kg
110' 3
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Hojat Jaffray
- 10th Grade
200 Meters
31.22
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Andrew Jeannot
- 9th Grade
Long Jump
15' 4.5
Apr 23
Deer Park Invitational
Triple Jump
36' 0.25
May 18
The Eddy Meet
Marcrene Jeannot
- 12th Grade
Long Jump
21' 8.5
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Triple Jump
48' 10.5
(.0)
PR
Jun 8
NYSPHSAA Outdoor Track & Field Championships
Nolan Kata
- 11th Grade
400 Meters
54.48
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
800 Meters
2:00.47
PR
May 18
The Eddy Meet
1600 Meters
4:31.12
PR
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
William Kurka
- 10th Grade
800 Meters
2:15.36
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
1600 Meters
4:45.37
PR
May 11
North Shore Invitational
3200 Meters
10:40.61
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Kwame Kwarteng
- 9th Grade
100 Meters
12.11
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
Long Jump
18' 7
Apr 23
Deer Park Invitational
Triple Jump
35' 5
PR
May 11
North Shore Invitational
Brandon Lopez
- 11th Grade
100 Meters
11.99
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
200 Meters
24.45
PR
Apr 6
U.S. Capitol invitational
1500 Meters
5:43.90
PR
May 20
Section 11 Division Championships
110m Hurdles - 39"
17.18
PR
Apr 6
U.S. Capitol invitational
Shot Put - 12lb
31' 7.5
PR
May 20
Section 11 Division Championships
High Jump
4' 8.25
PR
May 20
Section 11 Division Championships
Long Jump
18' 5.25
PR
May 20
Section 11 Division Championships
Pentathlon (Outdoor) -
2211
PR
May 20
Section 11 Division Championships
Kyle Mann
- 10th Grade
110m Hurdles - 39"
16.69
(.5)
PR
Jun 1
Section 11 State Qualifier
110m Hurdles - 42"
17.00
PR
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
300m Hurdles - 36"
45.21
PR
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
400m Hurdles - 36"
1:06.10
PR
May 11
North Shore Invitational
Mason Martuscello
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
37' 3
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Discus - 1.6kg
102' 2
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Joshua Parris
- 12th Grade
200 Meters
25.46
PR
May 11
North Shore Invitational
Long Jump
17' 3
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Thomas Pascone-O'Donnell
- 9th Grade
400 Meters
1:07.73
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Edwin Pazmino-Lucero
- 10th Grade
100 Meters
14.58
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
200 Meters
30.09
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
400 Meters
1:05.54
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Xavier Pearce
- 11th Grade
High Jump
5' 8
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Triple Jump
35' 4
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Robert Pederson
- 10th Grade
800 Meters
2:13.73
PR
Apr 6
U.S. Capitol invitational
1600 Meters
4:58.74
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Renand Pierre
- 11th Grade
Long Jump
16' 10.5
PR
May 11
North Shore Invitational
Oscar Ramirez
- 10th Grade
400 Meters
58.72
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
1600 Meters
5:26.19
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Aidan Rooney
- 11th Grade
400 Meters
54.54
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
800 Meters
2:02.80
PR
May 11
North Shore Invitational
Diego Sandoval
- 9th Grade
800 Meters
2:31.49
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
1600 Meters
5:29.97
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Alex Simpson
- 11th Grade
Shot Put - 12lb
32' 8.5
PR
May 11
North Shore Invitational
Discus - 1.6kg
105' 1
PR
May 11
North Shore Invitational
Jack Small
- 9th Grade
100 Meters
13.31
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
400 Meters
59.98
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Justin Soler
- 9th Grade
100 Meters
12.73
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
200 Meters
26.19
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Astin Swinton
- 10th Grade
200 Meters
26.71
PR
May 11
North Shore Invitational
400 Meters
59.81
PR
May 11
North Shore Invitational
Jayson Then
- 10th Grade
100 Meters
14.11
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Kidus Theodroes
- 11th Grade
200 Meters
26.27
PR
May 11
North Shore Invitational
400 Meters
59.09
PR
May 11
North Shore Invitational
Sebastian Vasquez
- 9th Grade
800 Meters
2:36.97
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
1600 Meters
5:40.31
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Elijah William
- 10th Grade
100 Meters
13.74
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
200 Meters
27.84
PR
Apr 23
Deer Park Invitational
Womens
Paris Ahmad
- 10th Grade
300m Hurdles - 30"
56.24
PR
Apr 6
U.S. Capitol invitational
400m Hurdles - 30"
1:17.15
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Shot Put - 4kg
22' 1.75
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Parker Ahmad
- 12th Grade
1500m Racewalk
7:46.32
Apr 6
Lindy Relays
Mercy Aladegboungbe
- 11th Grade
200 Meters
27.85
(-.1)
PR
May 18
The Eddy Meet
400 Meters
1:01.83
PR
May 20
Section 11 Division Championships
800 Meters
2:43.82
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Mackenzie Attwood
- 9th Grade
400m Hurdles - 30"
1:29.24
PR
Apr 22
Joe Brandi Relays
Jada Barker
- 9th Grade
200 Meters
28.71
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
400 Meters
1:05.20
PR
May 11
North Shore Invitational
Long Jump
14' 0.5
PR
Apr 6
Lindy Relays
Jasmine Boneparte
- 11th Grade
800 Meters
3:20.97
May 20
Section 11 Division Championships
100m Hurdles - 33"
21.97
May 20
Section 11 Division Championships
Shot Put - 4kg
29' 11.5
PR
May 20
Section 11 Division Championships
Discus - 1kg
57' 5
Apr 6
U.S. Capitol invitational
High Jump
4' 8
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Long Jump
13' 1
May 20
Section 11 Division Championships
Pentathlon (Outdoor) -
1614
May 20
Section 11 Division Championships
Sydnee Booker
- 10th Grade
Long Jump
14' 0.5
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Triple Jump
31' 4.5
Apr 6
U.S. Capitol invitational
Ewelina Borawski
- 10th Grade
1500m Racewalk
9:42.91
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Zariyah Braxton
- 9th Grade
Long Jump
16' 7.25
May 20
Section 11 Division Championships
Triple Jump
35' 9.25
(.9)
Jun 16
2019 New Balance Nationals Outdoor
Sydney Carpenter
- 11th Grade
800 Meters
2:29.25
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
1500 Meters
4:59.29
May 18
The Eddy Meet
3200 Meters
11:33.11
PR
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
2k Steeplechase
7:13.24
PR
May 20
Section 11 Division Championships
Brianna Christie
- 10th Grade
1500 Meters
5:19.91
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
3200 Meters
12:30.68
PR
Apr 6
U.S. Capitol invitational
Caitlin Christie
- 11th Grade
800 Meters
2:42.09
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
100m Hurdles - 33"
16.29
PR
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
Shot Put - 4kg
41' 1
PR
Jun 1
Section 11 State Qualifier
Discus - 1kg
118' 1
PR
Jun 1
Section 11 State Qualifier
Javelin - 600g
111' 11.75
PR
Apr 18
Red Raider Relays
High Jump
4' 10
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Long Jump
15' 11
May 11
Glen Loucks Games
Pentathlon (Outdoor) -
2853
May 11
Glen Loucks Games
Jayde Daniels
- 10th Grade
100 Meters
13.29
PR
May 11
North Shore Invitational
200 Meters
27.39
PR
May 20
Section 11 Division Championships
Kassidy Do
- 9th Grade
800 Meters
2:46.54
PR
May 11
North Shore Invitational
1500m Racewalk
9:34.71
PR
Apr 22
Joe Brandi Relays
Lanasia Drain
- 12th Grade
Shot Put - 4kg
37' 2.5
PR
May 20
Section 11 Division Championships
Discus - 1kg
106' 6
PR
Jun 1
Section 11 State Qualifier
Sarah Dufek
- 10th Grade
800 Meters
2:45.33
PR
May 11
North Shore Invitational
Josephine Fargas
- 11th Grade
100 Meters
13.51
(.0)
May 18
The Eddy Meet
200 Meters
27.54
(-1.2)
PR
Jun 1
Section 11 State Qualifier
Zoe Feigel
- 10th Grade
3000 Meters
12:13.76
PR
May 11
North Shore Invitational
Cheyenne Felician
- 12th Grade
100m Hurdles - 33"
17.10
May 20
Section 11 Division Championships
300m Hurdles - 30"
51.43
Apr 6
U.S. Capitol invitational
400m Hurdles - 30"
1:10.81
May 20
Section 11 Division Championships
Jamie Ford
- 10th Grade
100 Meters
13.90
PR
May 11
North Shore Invitational
200 Meters
28.26
PR
May 11
North Shore Invitational
Tatiana Foster
- 11th Grade
200 Meters
29.76
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
400 Meters
1:06.83
PR
May 11
North Shore Invitational
Malia Fowler
- 10th Grade
100m Hurdles - 33"
16.72
PR
May 11
North Shore Invitational
300m Hurdles - 30"
48.95
PR
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
400m Hurdles - 30"
1:09.23
May 18
The Eddy Meet
High Jump
4' 0
Apr 6
Lindy Relays
Long Jump
14' 4.5
May 11
North Shore Invitational
Sydney Furno
- 12th Grade
1500m Racewalk
9:13.43
PR
Apr 22
Joe Brandi Relays
Michelle Garavito
- 11th Grade
200 Meters
32.37
PR
May 11
North Shore Invitational
400 Meters
1:12.12
PR
May 11
North Shore Invitational
Riley Gargan
- 8th Grade
1500 Meters
5:18.88
May 11
North Shore Invitational
1600 Meters
5:29.18
PR
Apr 6
Lindy Relays
1 Mile
5:46.99
PR
Jun 16
2019 New Balance Nationals Outdoor
Daniela Garica
- 11th Grade
Shot Put - 4kg
25' 2
PR
Apr 6
Lindy Relays
Discus - 1kg
46' 8
PR
Apr 6
Lindy Relays
Alejandra Gonzalez
- 9th Grade
400 Meters
1:13.44
PR
May 11
North Shore Invitational
Ruth Gonzalez
- 10th Grade
400 Meters
1:05.95
Apr 6
U.S. Capitol invitational
800 Meters
2:29.85
PR
May 11
North Shore Invitational
Lexi Grassia
- 11th Grade
400 Meters
1:01.45
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
800 Meters
2:19.40
PR
May 11
Glen Loucks Games
1500 Meters
4:43.93
PR
May 18
The Eddy Meet
Mia Grassia
- 9th Grade
400 Meters
1:03.39
Apr 6
U.S. Capitol invitational
400m Hurdles - 30"
1:08.18
PR
May 20
Section 11 Division Championships
High Jump
5' 5
PR
Jun 8
NYSPHSAA Outdoor Track & Field Championships
Madison Henriquez
- 9th Grade
800 Meters
2:46.77
PR
May 20
Section 11 Division Championships
100m Hurdles - 33"
19.89
PR
May 20
Section 11 Division Championships
400m Hurdles - 30"
1:20.20
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Shot Put - 4kg
17' 3
PR
May 20
Section 11 Division Championships
Long Jump
12' 3.25
May 20
Section 11 Division Championships
Pentathlon (Outdoor) -
1284
PR
May 20
Section 11 Division Championships
Emma Hood
- 10th Grade
1500 Meters
5:23.34
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
1600 Meters
5:29.52
PR
Apr 6
Lindy Relays
1 Mile
5:48.96
PR
Jun 16
2019 New Balance Nationals Outdoor
Olivia Howell
- 8th Grade
1600 Meters
5:52.66
PR
Apr 6
Lindy Relays
Jacqueline Hubbard
- 10th Grade
1500m Racewalk
11:23.26
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Karen Juca
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
14' 4.75
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Ella Lehmann
- 9th Grade
3000 Meters
11:29.36
May 18
The Eddy Meet
N'Jeri Marner
- 10th Grade
100 Meters
13.65
(-1.1)
PR
May 18
The Eddy Meet
Aramely Martinez
- 11th Grade
100m Hurdles - 33"
20.23
May 11
North Shore Invitational
300m Hurdles - 30"
1:00.90
PR
Apr 6
U.S. Capitol invitational
400m Hurdles - 30"
1:23.82
May 11
North Shore Invitational
Kaela McLeod
- 11th Grade
Discus - 1kg
43' 3
PR
Apr 6
Lindy Relays
Carolyn Miranda
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
19' 1.5
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Mariana Montoya Osorno
- 11th Grade
Long Jump
12' 5.5
May 11
North Shore Invitational
Triple Jump
27' 1.25
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Carol Morocho
- 9th Grade
Shot Put - 4kg
16' 7
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Kimberly Morocho
- 11th Grade
Discus - 1kg
54' 9
PR
Apr 6
Lindy Relays
Shekinah Olatunde
- 9th Grade
200 Meters
29.78
PR
May 11
North Shore Invitational
Long Jump
11' 5
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Triple Jump
28' 4
May 11
North Shore Invitational
Dayanna Ortiz
- 9th Grade
800 Meters
2:49.57
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Annika Pedersen
- 8th Grade
800 Meters
2:33.58
PR
May 11
North Shore Invitational
Lauryn Piccirelli
- 10th Grade
High Jump
5' 1
Jun 16
2019 New Balance Nationals Outdoor
Ashley Rodriguez
- 10th Grade
400 Meters
1:13.26
PR
May 11
North Shore Invitational
Shelby Samuels
- 11th Grade
1500m Racewalk
9:13.71
PR
Apr 22
Joe Brandi Relays
Tatum Schlicht
- 10th Grade
400 Meters
1:14.14
PR
May 11
North Shore Invitational
Alexis Simonetti
- 10th Grade
800 Meters
2:38.87
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Pole Vault
6' 6
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Taylor Simonetti
- 7th Grade
800 Meters
2:58.84
PR
May 11
North Shore Invitational
1600 Meters
6:09.18
PR
Apr 6
Lindy Relays
Roshni Singh
- 11th Grade
1500 Meters
4:42.83
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
1600 Meters
5:07.35
PR
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
3000 Meters
10:00.02
PR
Apr 27
125th Annual Penn Relays
3200 Meters
11:22.22
Apr 6
U.S. Capitol invitational
Catherine Surian
- 12th Grade
1500 Meters
4:58.13
PR
Jun 1
Section 11 State Qualifier
1600 Meters
5:25.53
PR
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
3000 Meters
10:59.49
PR
May 11
North Shore Invitational
Elizabeth Taylor
- 10th Grade
High Jump
4' 4
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Pole Vault
7' 6
PR
May 11
North Shore Invitational
Tahlaya Thomas
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
18' 9
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Tyara Tolliver
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
23' 9.25
PR
May 11
North Shore Invitational
Discus - 1kg
59' 2
PR
May 11
North Shore Invitational
Rhainon Townsend
- 10th Grade
Shot Put - 4kg
30' 2.5
May 11
North Shore Invitational
Discus - 1kg
83' 4
Apr 6
Lindy Relays
Sophia Trifoli
- 10th Grade
1600 Meters
5:43.93
Apr 6
U.S. Capitol invitational
3000 Meters
11:33.61
May 11
North Shore Invitational
Sydney Tyler
- 11th Grade
400 Meters
1:09.93
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Long Jump
15' 0.25
PR
May 18
The Eddy Meet
Triple Jump
29' 4
May 3
Hoka One One Henderson Invitational
Katie Unger
- 11th Grade
200 Meters
30.05
PR
Apr 6
U.S. Capitol invitational
400 Meters
1:06.15
PR
May 18
The Eddy Meet
Long Jump
12' 3
PR
Apr 13
Suffolk Coaches Meet
Camila Vasquez
- 10th Grade
200 Meters
30.45
PR
May 11
North Shore Invitational
400 Meters
1:13.83
PR
May 11
North Shore Invitational
Morgan Wiig
- 9th Grade
800 Meters
2:37.94
Apr 6
U.S. Capitol invitational
2k Steeplechase
8:04.47
PR
Jun 1
Section 11 State Qualifier
Keda Zepherin
- 12th Grade
3000 Meters
11:33.85
PR
May 11
North Shore Invitational
3200 Meters
12:30.66
PR
Apr 6
U.S. Capitol invitational
Blue text indicates a mark from the current week.