Mens

100 MetersCompare top 10
1.12Dorien Simon10.37 (1.0)PRUnattachedJun 15Brooks PR Invitational
2.17-18Nolan Mickenham10.76 (-.1)PRWAEvergreen StormJul 28USATF National Junior Olympic Championships
3.12Jurrian Hering10.78PRWAGig HarborMar 28GH Yelm @ Shelton
12Dominic Jacobs10.78PRWACleveland (WA)Apr 27Bill Harris Invitational
5.12Ryan Greenwalt10.81PRWAJuanitaApr 27Bill Harris Invitational
6.11Owen Coutts10.86PRWABallardMay 10Metro League Championships
7.15-16Tyrone Taylor II10.87 (1.2)WARainier Beach TrackJul 28USATF National Junior Olympic Championships
8.12Tallen Williams10.88PRWAFerndaleMay 153A/4A NW District 1 Championships - Day 1
9.15-16Anthony Smith10.92PRWASpeed UnlimitedJun 15South Puget Sound Track Festival
12Spencer Barrera10.92PRWAMt SpokaneApr 20Mooberry Relays
12Alex Nguyen10.92PRWALynnwoodApr 18Lynnwood, Cedarcrest, Edmonds Woodway @ Edmonds Stadium
View full rankings...
200 MetersCompare top 10
1.12Dorien Simon21.54 (-.3)WALakesMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
2.17-18Nolan Mickenham21.73 (2.6)PRWAEvergreen StormJul 28USATF National Junior Olympic Championships
3.12Ryan Greenwalt21.85PRWAJuanitaMar 27Juanita & Liberty @ Interlake
4.12Spencer Barrera21.91PRWAMt SpokaneApr 27Strandberg Invitational
5.17-18Owen Coutts21.96 (1.6)PRWAHigh VoltageJul 28USATF National Junior Olympic Championships
6.12Jurrian Hering22.21WAGig HarborMar 22CK @ Gig Harbor
7.12Alex Nguyen22.24PRWALynnwoodApr 27Lakewood SUNNY AND 70 Invitational
8.10Anthony Smith22.30WAEastside CatholicMay 10Metro League Championships
9.12Lukas Sepulveda22.31WAStanwoodMay 08Wesco 3A North Championships Day 1
10.12Dominic Jacobs22.40PRWACleveland (WA)Apr 27Bill Harris Invitational
View full rankings...
400 MetersCompare top 10
1.12Spencer Barrera48.19PRWAMt SpokaneMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
2.12Chris Coon49.47PRWANathan HaleMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
3.12Ryan Greenwalt49.51PRWAJuanitaMay 102019 Kingco Championships
4.11Chinedu Acholonu49.59PRWAEdmonds-WoodwayMay 10Wesco 3A South Championships Day 2
5.12Cameron Gutierrez49.60PRWAKamiakinMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
6.12Jibril Abdulalim50.07PRWARainier BeachMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
7.12Zachary Franco50.08PRWALakesMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
8.11Henry Cullom50.17PRWABellevueMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
9.9Dawit Mulat-Davis50.35PRWAO'DeaMay 10Metro League Championships
10.12Carlo Ruggiero50.37PRWABainbridgeApr 25INGRAHAM, ROOSEVELT, BAINBRIDGE
View full rankings...
800 MetersCompare top 10
1.12Johan Correa1:52.51PRUnattachedJun 15Brooks PR Invitational
2.11Cayan Dibble1:53.53PRWABonney LakeMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
3.12Alec Kness1:53.88PRWANorth CentralMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
4.12Cameron Gutierrez1:54.14PRWAKamiakinMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
5.12Carlo Ruggiero1:54.79PRWABainbridgeMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
6.11Luke Biondolillo1:55.07PRWANathan HaleMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
7.12Jeffery Richner1:55.93PRWAMarysville-PilchuckMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
8.10Samir Amin1:56.04PRWANorth ThurstonMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
9.12Andrew Weber1:56.70PRWAFort VancouverMay 18WCD/SWD 3A District Meet, Day 2
10.12Grant Christian1:56.75WAEdmonds-WoodwayMay 173A/4A NW District 1 Championships - Day 2
View full rankings...
1500 MetersCompare top 10
1.12Bradley Peloquin3:54.94PRWAGig HarborMay 03Nike/Jesuit Twilight Relays
2.17-18Luca Andonian4:02.89PRWACascade StridersJul 28USATF National Junior Olympic Championships
3.11Stanford Smith4:09.80PRWAKamiakinApr 06Arcadia Invitational
4.17-18Aidan Cantine4:10.23PRWASpeed UnlimitedJul 28USATF National Junior Olympic Championships
5.12Colten Jorgenson4:11.29PRWAKelsoApr 26Elden Kellar Invitational
6.12William Johnson4:13.34PRWASheltonMar 15Mason County Jamboree
7.12Shun Yamaguchi4:14.45PRWAMountain View (WA)Apr 20Wilsonville Invitational
8.15-16Adam Petersen4:23.40WA4 PerformanceJun 23USATF Pacific Northwest Association Junior Olympic Championships
9.10Ty Kneeshaw4:26.11PRWAPrairieApr 2755th Centennial Invitational
10.12Jeffery Richner4:27.74PRWAMarysville-PilchuckJun 01Washington State Combined Event Championship
View full rankings...
1600 MetersCompare top 10
1.12Bradley Peloquin4:12.69PRWAGig HarborMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
2.12Dylan Hartono4:16.28PRWAEdmonds-WoodwayMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
3.12Johan Correa4:16.31WAKennewickMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
4.12Alec Kness4:16.67PRWANorth CentralMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
5.12Erik Luu4:16.89PRWAShorecrestMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
6.12Lucas Lacambra4:17.09PRWAEdmonds-WoodwayApr 20NIKE Eason Invitational
7.12Sanjay Raman4:18.96PRWALakeside (Seattle)May 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
8.12Spencer Thurman4:19.87PRWAShorecrestApr 27Shoreline Invitational (COED)
9.12Ryan Child4:19.93PRWAKamiakinApr 25MCC #3: Hermiston & Walla Walla @ Kamiakin
10.11Luke Biondolillo4:20.02PRWANathan HaleMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
View full rankings...
3000 MetersCompare top 10
1.11Luke Lund9:09.49PRWAPrairieMay 03Nike/Jesuit Twilight Relays
2.12Shun Yamaguchi9:14.14PRWAMountain View (WA)May 03Nike/Jesuit Twilight Relays
3.12Isaac Moulton9:36.50PRWAPrairieApr 2755th Centennial Invitational
4.15-16Adam Petersen9:42.50PRWA4 PerformanceJun 23USATF Pacific Northwest Association Junior Olympic Championships
5.11Ryan Ransom9:42.74WAKelsoApr 26Elden Kellar Invitational
6.11Gregory Anderson9:52.55PRORHermistonMay 03Dean Nice Invite
7.12Jared Masterson9:56.57PRWAKelsoApr 26Elden Kellar Invitational
8.12Angel Benites Vera9:59.22ORHermistonMay 03Dean Nice Invite
9.10Caleb Minner10:04.04PRWAGig HarborApr 13The Willamette Falls Invitational
10.11Anthony Johnson10:22.14PRWAMountain View (WA)Apr 20Wilsonville Invitational
View full rankings...
3200 MetersCompare top 10
1.12Bradley Peloquin8:57.52PRWAGig HarborApr 27Shoreline Invitational (COED)
2.12Dylan Hartono9:10.23PRWAEdmonds-WoodwayApr 27Shoreline Invitational (COED)
3.12Ryan Child9:10.82PRWAKamiakinApr 27Shoreline Invitational (COED)
4.12Sanjay Raman9:16.40PRWALakeside (Seattle)May 17Sea-King Championships
5.12Porter Grigg9:16.57PRWAKamiakinMay 18District 8 3A/4A Track and Field Championship
6.12Erik Luu9:18.58PRWAShorecrestMay 173A/4A NW District 1 Championships - Day 2
7.12Deyago Peraza9:19.34PRWAEdmonds-WoodwayApr 27Shoreline Invitational (COED)
8.11Nathan Carter9:21.94PRWANorth CentralMay 18District 8 3A/4A Track and Field Championship
9.9Isaac Teeples9:21.97WAKamiakinMay 18District 8 3A/4A Track and Field Championship
10.10Bryce Cerkowniak9:24.59PRWAYelmMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
View full rankings...
110m Hurdles - 39"Compare top 10
1.11Jonathan Birchman14.04 (.1)PRUnattachedJun 15Brooks PR Invitational
2.12Jurrian Hering14.20PRWAGig HarborMay 17WCD/SWD 3A District Meet - Day 1
3.12Marcus Williams Jr14.36PRWALincoln (Tacoma)May 10PCL 3A Championships, Day 1
4.12Parker Morgan14.48PRWAKamiakinMay 18District 8 3A/4A Track and Field Championship
5.11David McAndie14.76PRWAMountain View (WA)May 17WCD/SWD 3A District Meet - Day 1
6.12Drew Crosbie14.77PRWAMt SpokaneMay 18District 8 3A/4A Track and Field Championship
7.11Donovan Clark14.78PRWALincoln (Tacoma)May 17WCD/SWD 3A District Meet - Day 1
8.12Christopher Frost14.81WABishop BlanchetMay 10Metro League Championships
9.12Marcus Dilworth14.87PRWAEdmonds-WoodwayMay 173A/4A NW District 1 Championships - Day 2
10.12Ethan Berkey14.94PRWAKamiakinMay 02MCC #4 Kamiakin Hanford @Richland
View full rankings...
300m Hurdles - 36"Compare top 10
1.12Marcus Williams Jr38.12WALincoln (Tacoma)May 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
2.11Jonathan Birchman38.27PRWAShorewoodMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
3.12Parker Morgan39.39WAKamiakinMay 18District 8 3A/4A Track and Field Championship
4.11Jude Endsley39.44PRWAPeninsulaMay 18WCD/SWD 3A District Meet, Day 2
5.12Marcus Dilworth39.50PRWAEdmonds-WoodwayMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
6.12Anthony Poe39.59PRWAMt TahomaMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
7.12Christopher Frost39.63PRWABishop BlanchetMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
12Drew Crosbie39.63PRWAMt SpokaneMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
9.10Kenneth Ogbeama40.07PRWAPrairieMay 18WCD/SWD 3A District Meet, Day 2
10.11David McAndie40.14PRWAMountain View (WA)May 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
View full rankings...
4x100 RelayCompare top 10
1.Marquez Thompson
Marquees Wade
Daeshawn Matthews-Wayne
Dorien Simon
42.27WALakesMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
2.Darius Dancel
Abraham Dixson
Hezekiah Dixson
Nolan Mickenham
42.32WAPrairieMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
3.Robert Lachance III
Dajean Wells
Jarman Hauser
Owen Coutts
42.48WABallardMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
4.Ryan King
Ethan Williams
Taggert Hudson
Jaron Carter
42.52WAGig HarborMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
5.LeBron Smith
Donovan Clark
Romere Williams
Armoni Bashay
42.64WALincoln (Tacoma)May 17WCD/SWD 3A District Meet - Day 1
6.Matthew Mackleit
Sam Adams
Bryce Lewis
Anthony Smith
42.65WAEastside CatholicMay 17Sea-King Championships
7.Jaylon Knapp
Neal Berkey
Sylvanus Hunt
Derek Fischer
42.92WAKamiakinMay 18District 8 3A/4A Track and Field Championship
8.Jay Park
Minwoo Eom
Prestin Artis
Alexander Ogbue
43.27WABellevueMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
9.Pavin Soumpholphakdy
David Weitkamp
Alex Nguyen
Adrian Morgan
43.34WALynnwoodMay 153A/4A NW District 1 Championships - Day 1
10.Ellis Branca
Tyrone Taylor
Shaki Davis
Jibril Abdulalim
43.39WARainier BeachMay 10Metro League Championships
View full rankings...
4x400 RelayCompare top 10
1.Ryan Gockley
Kainoa Figueira
Craig Runge
Spencer Barrera
3:20.98WAMt SpokaneMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
2.Colin Braaten
Marquez Thompson
Daeshawn Matthews-Wayne
Zachary Franco
3:22.03WALakesMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
3.Arnaldo Cabrera
Gavin Cook
Tyler Beauchene
Johan Correa
3:22.24WAKennewickMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
4.Leander von Specht
Carter Hall
Thorin Smith
Carlo Ruggiero
3:23.59WABainbridgeMay 17Sea-King Championships
5.Chris Taylor
Cole Nouwens
Anthony Salvione
Jonathan Birchman
3:23.83WAShorewoodMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
6.Clayton Grady
Jeremy Spence
Kaden Decker
Oliver Salmon
3:24.15WACapitalMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
7.Alec Cheff
Prestin Artis
Javon Griggs
Henry Cullom
3:24.29WABellevueMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
8.Matt Martin
Griffin Knowles
John Romano-Olsen
Christopher Frost
3:24.52WABishop BlanchetMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
9.Jalen Woodley
Sebastian Knobloch
Marcus Williams Jr
Armoni Bashay
3:25.13WALincoln (Tacoma)May 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
10.Woodley Downard
Stanford Smith
Parker Morgan
Cameron Gutierrez
3:25.64WAKamiakinMay 18District 8 3A/4A Track and Field Championship
View full rankings...
Shot Put - 12lbCompare top 10
1.11Trey Knight63' 5.5PRWARidgefieldMar 20RA Long @ Ridgefield
2.11Samuel Peacock58' 11PRWAGig HarborMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
3.11Jayden White55' 8.75PRWAEverettMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
4.11Jackson Gibbon54' 5.25PRUnattachedJul 28USATF National Junior Olympic Championships
5.11Ezekiel Sousou53' 11.5PRWACentral KitsapMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
6.11Kegan Young52' 1.5PRWAMt SpokaneApr 17GSL #2 Mt. Spokane, Ferris, Mead, Shadle Park
7.12Cade Tucker51' 11.5PRWAMarysville-PilchuckApr 2716th Annual Tomahawk Classic
8.12Wyatt Tayon50' 10.25PRWAStanwoodMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
9.11Ryan Miller50' 5.5PRWAMt SpokaneMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
10.11Benjamin Roe50' 3.75PRWAMercer IslandMay 17Sea-King Championships
View full rankings...
Discus - 1.6kgCompare top 10
1.11Trey Knight189' 4PRWARidgefieldMay 03Spudder Track and Field Classic
2.12Alax Grimes175' 11PRWASouthridgeMay 11MCC Championships
3.11Jackson Gibbon167' 6.25PRUnattachedJun 23USATF Pacific Northwest Association Junior Olympic Championships
4.11Jayden White157' 10WAEverettMay 173A/4A NW District 1 Championships - Day 2
5.11Mason Hyde157' 9PRWAPeninsulaMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
6.10Ryan McCartney156' 0WAKamiakinMay 11MCC Championships
9Jeremiah Nubbe156' 0WARainier (WA)Apr 11Central 2B League Meet @Rainier
8.12Todd Johanson155' 1PRWAKelsoMay 17WCD/SWD 3A District Meet - Day 1
9.11Ezekiel Sousou154' 2PRWACentral KitsapMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
10.12Andrew Ahlf153' 3PRWATimberlineMay 17WCD/SWD 3A District Meet - Day 1
View full rankings...
Javelin - 800gCompare top 10
1.12Brady Gockel187' 8PRWALake WashingtonMar 27Lake Washington & Mercer Island @ Bellevue
2.10Jake Jennings186' 4WAGig HarborMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
3.12David Weitkamp182' 3PRWALynnwoodMar 28Lynnwood and Snohomish at Oak Harbor
4.11Jagger Childs180' 8PRWAKennewickApr 25MCC #3: Kennewick & Hanford @ Pasco
5.12Edward Harrison177' 3PRWABellevueMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
6.12Joey Woodland174' 7PRWAMt SpokaneMay 02GSL #4 Shadle Park, LC, G-Prep, Mt. Spokane
7.10Craig Runge171' 11PRWAMt SpokaneApr 132019 Pasco Invitational
8.10Cody Bennett171' 7PRWAEverettMay 173A/4A NW District 1 Championships - Day 2
9.12Jeffrey Roullier169' 5PRWAMarysville-PilchuckApr 2716th Annual Tomahawk Classic
10.12James Lane168' 1PRWALake WashingtonMay 102019 Kingco Championships
View full rankings...
High JumpCompare top 10
1.12Mykel Campbell6' 8PRWALincoln (Tacoma)Mar 23The 33rd Curtis Viking Relay Championships
2.11Seth Tower6' 6PRWACentral KitsapMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
12Jaxson Nichols6' 6PRWAKamiakinApr 25MCC #3: Hermiston & Walla Walla @ Kamiakin
4.17-18Neal Berkey6' 4.75PRWATri City ThunderJul 07USATF Region 13 Junior Olympic Championships
5.12Javon Gray6' 4PRWALincoln (Tacoma)Apr 27Bill Harris Invitational
6.10Jaden Roskelley6' 4WAArlingtonJun 01Washington State Combined Event Championship
7.11Colby Wilson6' 3PRWACapitalMar 20Shelton & Black Hills @ Capital High
11Braxton Porter6' 3PRWAGig HarborMay 02Gig Harbor @ Bellarmine
9.12Lester Sauvage6' 2WABishop BlanchetMay 17Sea-King Championships
12Cedric Horsman6' 2PRWATimberlineMar 13South Sound Jamboree
12Wyatt Prutch6' 2WAHudson's BayMar 23Tiger Invite
11Sam Attisha6' 2WAMercer IslandMay 102019 Kingco Championships
12Darius Dancel6' 2WAPrairieMar 19Prairie @ Fort Vancouver HS
11Jonathan Birchman6' 2PRWAShorewoodMar 28Mountlake Terrace, Shorewood, Edmonds Woodway @ Edmonds Stadium
11Jaden Lewis6' 2PRWAHudson's BayApr 12Columbia River John Ingram Twilight
12Joshua Gutierrez6' 2PRWAArlingtonMay 08Wesco 3A North Championships Day 1
View full rankings...
Pole VaultCompare top 10
1.12Brayden Freitag15' 9PRWAKamiakinMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
2.12Mathis Bresko15' 6PRWAInterlakeMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
11Colby Wilson15' 6PRWACapitalMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
4.11Curt Tanaka15' 0PRWAShorewoodMay 02Shoreline vs. Mukilteo @ Shoreline Stadium
11Neal Berkey15' 0PRWAKamiakinMay 02MCC #4 Kamiakin Hanford @Richland
10Mason McVey15' 0WABishop BlanchetMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
7.12James Lane14' 6PRWALake WashingtonApr 24Interlake, Juanita @ Lake Washington
11Nicholas Bartling14' 6WALakesApr 27Shoreline Invitational (COED)
12Trenton Brown14' 6PRWASnohomishMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
10.11Nicholas Sibiryakov14' 3PRWAEdmonds-WoodwayMay 10Wesco 3A South Championships Day 2
View full rankings...
Long JumpCompare top 10
1.12Tallen Williams23' 11.25 (1.4)PRWAFerndaleMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
2.12Ryan Greenwalt22' 6.25WAJuanitaMay 17Sea-King Championships
3.12Spencer Barrera22' 6PRWAMt SpokaneMay 10District Qualifying Meet
4.11Prestin Artis22' 5.5PRWABellevueMay 17Sea-King Championships
5.11Neal Berkey22' 4.5PRWAKamiakinApr 17MCC #2: Kennewick & Kamiakin @ Chiawana
12Tommy Gardner22' 4.5PRWABishop BlanchetMay 17Sea-King Championships
7.12Darius Dancel22' 3PRWAPrairieApr 16Prairie @ Hudson's Bay
12Jaxson Nichols22' 3PRWAKamiakinMay 02MCC #4 Kamiakin Hanford @Richland
9.12Raymond Free22' 2PRWAMeadowdaleApr 11Snohomish, Meadowdale, Mountlake Terrace @ Edmonds Stadium
10.12Javon Gray22' 1.75PRWALincoln (Tacoma)May 10PCL 3A Championships, Day 1
View full rankings...
Triple JumpCompare top 10
1.12Javon Gray47' 0.25PRWALincoln (Tacoma)May 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
2.12Tallen Williams46' 6 (-.8)PRWAFerndaleMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
3.12Spencer Barrera45' 5.5 (-.5)WAMt SpokaneMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
12Raymond Free45' 5.5PRWAMeadowdaleApr 11Snohomish, Meadowdale, Mountlake Terrace @ Edmonds Stadium
5.12Jamarcus Graham45' 1 (-.1)PRWATimberlineMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
6.10Gabriel Andre44' 11.5WAEverettMay 173A/4A NW District 1 Championships - Day 2
7.12Jaxson Nichols44' 11.25 (-.2)PRWAKamiakinMay 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
8.12Mykel Campbell44' 10.5 (.8)PRWALincoln (Tacoma)May 25WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
9.11Benito Zuze44' 3.5PRWAShorecrestMay 10Wesco 3A South Championships Day 2
10.12Deshante Streater44' 0PRWALakesApr 27Shoreline Invitational (COED)
12Joshua Gutierrez44' 0PRWAArlingtonMay 173A/4A NW District 1 Championships - Day 2
View full rankings...
Hammer - 16lbCompare top 2
1.11Trey Knight213' 9PRWARidgefield ThrowersApr 14Lacey Hammer Meet 4
2.17-18Elliot Clary123' 2PRWAYelm Tornado Track ClubMar 31Lacey Hammer Meet 3
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.