Mens

100 MetersCompare top 10
1.1912Anthony Dearfield11.04cPRWARogers (Spokane)Mar 16Rogers Jamboree
2.10Diezel Wilkinson11.20PRWAEast Valley (Spokane)Mar 30Non-League vs Mead/EV
12Trent White11.20PRWAWest Valley (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
4.12Sean Lincks11.31PRWAWest Valley (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
5.1811Jayden Barta11.45PRWAWest Valley (Spokane)Mar 26Dolphin Invite
6.11Timothy Chapman11.48PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
7.12Liam Johnston11.52PRWAShadle ParkApr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
8.11Jordan Dever11.59PRWAShadle ParkMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
9.10Aaron Kinsey11.66PRWARogers (Spokane)May 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
10.12Maxwell Dugan11.71PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
11.11Connor Furulie11.73PRWAWest Valley (Spokane)Mar 17Lakeside HS Jamboree
12.12Malachi Landrum-Gamero11.79PRWAShadle ParkMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
13.9Noah Gadd-Lewis11.80PRWAWest Valley (Spokane)Apr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
14.10Champ Powaukee11.84cPRWAPullmanMar 302A GSL #1 Shadle Park at Pullman
15.12Kaden Hamilton11.84PRWAPullmanApr 202A GSL #2 Pullman at East Valley
12Nathaniel Joosten11.84PRWAShadle ParkApr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
View full rankings...
200 MetersCompare top 10
1.1912Anthony Dearfield22.38PRWARogers (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
2.10Diezel Wilkinson22.96PRWAEast Valley (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
3.12Trent White23.10PRWAWest Valley (Spokane)Apr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
4.1811Jayden Barta23.20PRWAWest Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
5.12Liam Johnston23.22PRWAShadle ParkApr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
6.11Jordan Dever23.35PRWAShadle ParkMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
7.11Timothy Chapman23.62PRWAPullmanApr 08Moscow Invitational
8.10Champ Powaukee23.78PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
9.12Ryan Clark24.02PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
10.9Luke Siler24.06PRWAClarkstonMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
11.10Aaron Kinsey24.08PRWARogers (Spokane)Apr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
12.10Liam Newell24.21PRWAShadle ParkApr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
13.12Maxwell Dugan24.23PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
14.12Malachi Landrum-Gamero24.37PRWAShadle ParkMar 26Dolphin Invite
15.11Kaleb Warnock24.44cPRWAShadle ParkMar 302A GSL #1 Shadle Park at Pullman
View full rankings...
400 MetersCompare top 10
1.1811Jayden Barta51.55PRWAWest Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
2.11Kaleb Warnock52.80PRWAShadle ParkMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
3.11Tanner Barbour52.84PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
4.9Luke Siler53.12PRWAClarkstonMay 132A GSL District Championship
5.12Ryan Clark53.16PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
6.12Nathaniel Joosten53.84cPRWAShadle ParkMar 302A GSL #1 Shadle Park at Pullman
7.12Trent White54.04WAWest Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
8.11Timothy Chapman54.34cPRWAPullmanMar 302A GSL #1 Shadle Park at Pullman
9.12Caleb Krueger54.62PRWAShadle ParkApr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
10.12Malachi Landrum-Gamero54.90PRWAShadle ParkApr 16Van Kuren Invitational
11.12Kurtis Johnston55.16PRWAPullmanApr 202A GSL #2 Pullman at East Valley
12.10Hartman Warrick55.37PRWARogers (Spokane)Mar 26Dolphin Invite
13.12Knox Lejameyer56.14PRWAWest Valley (Spokane)Mar 26Dolphin Invite
14.12Maxwell Dugan56.21PRWAPullmanApr 13McCluskey Twilight (PHS vs MHS)
15.9Dean Deakins56.27PRWAEast Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
View full rankings...
800 MetersCompare top 10
1.11Liam Fitzgerald1:58.78PRWAPullmanMay 28WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
2.12Knox Lejameyer2:06.30PRWAWest Valley (Spokane)Apr 272A GSL #3 West Valley, Clarkston at Pullman
3.11Cy Hulen2:06.65PRWAShadle ParkMay 132A GSL District Championship
4.11Luke Hammond2:07.11PRWAShadle ParkMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
5.11Raul Najera2:07.39PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
6.12Kurtis Johnston2:09.73WAPullmanApr 30Strandberg Invitational
7.12Louis Mwange2:11.02PRWARogers (Spokane)May 132A GSL District Championship
8.9Lucas Reynolds2:11.06PRWAShadle ParkApr 16Van Kuren Invitational
9.10Tate Lejameyer2:12.30PRWAWest Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
10.10Abraham Little2:13.76PRWAShadle ParkApr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
11.12Caleb Krueger2:14.06PRWAShadle ParkMar 26Dolphin Invite
12.1811Mark Tadzhimatov2:14.6hPRWAClarkstonApr 202A GSL #2 Rogers at Clarkston
13.1611Donavan Brown2:15.66PRWAEast Valley (Spokane)Apr 202A GSL #2 Pullman at East Valley
14.12Cameron Picicci2:15.95PRWAShadle ParkApr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
15.9Caleb Ratliff2:16.07PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
View full rankings...
1600 MetersCompare top 10
1.11Liam Fitzgerald4:39.93PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
2.10Tony Belko4:42.21PRWAWest Valley (Spokane)Apr 23Gear Up Eason Invitational
3.12Matthew Buck4:42.67PRWAWest Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
4.9Levi Lee4:44.17PRWARogers (Spokane)May 132A GSL District Championship
5.1811Mark Tadzhimatov4:47.87PRWAClarkstonMay 132A GSL District Championship
6.11Luke Hammond4:48.75WAShadle ParkApr 30Strandberg Invitational
7.11Raul Najera4:49.39PRWAPullmanApr 13McCluskey Twilight (PHS vs MHS)
8.10Peter Jobson4:51.11PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
9.1611Donavan Brown4:54.99PRWAEast Valley (Spokane)Apr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
10.12Ethan Sheffler4:56.11PRWAEast Valley (Spokane)Apr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
11.12Louis Mwange4:56.87PRWARogers (Spokane)May 132A GSL District Championship
12.10Abraham Little4:57.33PRWAShadle ParkApr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
13.12Caleb Krueger4:57.97PRWAShadle ParkMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
14.12Gabe Erickson4:59.66PRWAClarkstonMay 132A GSL District Championship
15.11Cy Hulen5:01.08PRWAShadle ParkApr 30Strandberg Invitational
View full rankings...
3200 MetersCompare top 10
1.10Tony Belko10:22.06PRWAWest Valley (Spokane)Apr 23Gear Up Eason Invitational
2.12Matthew Buck10:29.31PRWAWest Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
3.10Peter Jobson10:29.85PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
4.1611Donavan Brown10:29.98PRWAEast Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
5.12Ethan Sheffler10:32.56PRWAEast Valley (Spokane)Apr 16Van Kuren Invitational
6.11Raul Najera10:34.53PRWAPullmanApr 13McCluskey Twilight (PHS vs MHS)
7.10Abraham Little10:39.99PRWAShadle ParkApr 30Strandberg Invitational
8.11Liam Fitzgerald10:48.20PRWAPullmanApr 08Moscow Invitational
9.11Luke Hammond11:05.52WAShadle ParkApr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
10.11Cy Hulen11:05.90PRWAShadle ParkMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
11.9Levi Lee11:12.72PRWARogers (Spokane)Apr 30Strandberg Invitational
12.159Kenton Bell11:18.38PRWAWest Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
13.1811Mark Tadzhimatov11:20.1hPRWAClarkstonApr 202A GSL #2 Rogers at Clarkston
14.9Seth Hathaway11:22.26PRWAPullmanMar 26Ram Relays 2022
15.12Louis Mwange11:29.35PRWARogers (Spokane)Mar 302A GSL #1- Rogers at West Valley
View full rankings...
110m Hurdles - 39"Compare top 10
1.12Kaden Hamilton15.67PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
2.12Nathaniel Joosten15.83PRWAShadle ParkMay 202A CWAC/GSL REGIONALS
3.11Rusty Taylor16.24PRWAWest Valley (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
4.10Liam Newell16.84cPRWAShadle ParkMar 302A GSL #1 Shadle Park at Pullman
5.10Joshua Reed17.94PRWARogers (Spokane)May 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
6.10Josiah Reed18.03PRWARogers (Spokane)May 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
7.11Eli Holden18.28PRWAWest Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
8.12Logan Bippes18.36PRWAWest Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
9.11Ethan Bloom18.97PRWAEast Valley (Spokane)Apr 23Moobery Relays
10.11Dane Sykes19.04cPRWAPullmanMar 302A GSL #1 Shadle Park at Pullman
11.9Ryken Craber19.34cPRWAClarkstonMar 23Southern NE 2B Meet
12.11Christian Hamlin19.51PRWAShadle ParkApr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
13.11Asa Fischer19.52PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
14.11Ryan Agapith19.57PRWAShadle ParkMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
15.9Zakary Young-Martin19.84cPRWARogers (Spokane)Apr 202A GSL #2 Rogers at Clarkston
View full rankings...
300m Hurdles - 36"Compare top 10
1.11Rusty Taylor41.49PRWAWest Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
2.10Liam Newell41.68PRWAShadle ParkMay 132A GSL District Championship
3.12Nathaniel Joosten42.05PRWAShadle ParkMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
4.12Kaden Hamilton44.06PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
5.10Josiah Reed45.69PRWARogers (Spokane)May 132A GSL District Championship
6.9Ryken Craber45.74PRWAClarkstonMar 26Dolphin Invite
7.11Eli Holden46.17PRWAWest Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
8.11Ethan Bloom47.12PRWAEast Valley (Spokane)Apr 202A GSL #2 Pullman at East Valley
9.10Joshua Reed47.20PRWARogers (Spokane)Apr 23Moobery Relays
10.9Jaeden Botts47.66PRWAShadle ParkApr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
11.11Asa Fischer48.11PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
12.12Logan Bippes48.65PRWAWest Valley (Spokane)Apr 272A GSL #3 West Valley, Clarkston at Pullman
13.11Dane Sykes48.66PRWAPullmanApr 30Strandberg Invitational
14.12Justin Taylor49.54cPRWARogers (Spokane)Apr 202A GSL #2 Rogers at Clarkston
15.9Tuff Ryan49.85PRWAPullmanApr 272A GSL #3 West Valley, Clarkston at Pullman
View full rankings...
Shot Put - 12lbCompare top 10
1.12Cody Lewis53' 4.5PRWAEast Valley (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
2.12Hawkeye Day48' 1PRWAShadle ParkMay 132A GSL District Championship
3.12Joe Hofstee47' 8.5PRWAEast Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
4.11Cotton Sears47' 3.5PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
5.11Raesean Eaton45' 2.5PRWAWest Valley (Spokane)Apr 23Gear Up Eason Invitational
6.11Kaden Watts43' 5PRWAShadle ParkApr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
7.12Everett Callihan40' 7PRWAEast Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
8.11Rosko Schroder40' 6.5PRWAWest Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
9.11Ryan Flack39' 9PRWARogers (Spokane)May 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
10.9Samuel Sears38' 9PRWAPullmanApr 202A GSL #2 Pullman at East Valley
11.12Sebastian Hansen38' 6PRWAClarkstonApr 202A GSL #2 Rogers at Clarkston
12.9Marcus Erlinso38' 2.5PRWARogers (Spokane)Apr 202A GSL #2 Rogers at Clarkston
13.12Kameron Russell38' 2WAEast Valley (Spokane)Apr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
14.12Tristen Brown37' 4PRWARogers (Spokane)Mar 302A GSL #1- Rogers at West Valley
15.9Trey Raiford36' 5WAWest Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
View full rankings...
Discus - 1.6kgCompare top 10
1.12Cody Lewis149' 8PRWAEast Valley (Spokane)May 28WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS)
2.11Cotton Sears135' 1PRWAPullmanMay 202A CWAC/GSL REGIONALS
3.11Rosko Schroder128' 6PRWAWest Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
4.12Everett Callihan125' 1PRWAEast Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
5.11Dylan Heid124' 2PRWAWest Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
6.12Hawkeye Day122' 8PRWAShadle ParkMay 132A GSL District Championship
7.12Kaden Sargent117' 1WAWest Valley (Spokane)Mar 26Dolphin Invite
8.9Samuel Sears114' 0PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
9.9Trey Raiford112' 8PRWAWest Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
10.12Alex Knight107' 7PRWAClarkstonApr 292nd Annual Lakeland Take Flight Invite Sponsored by North Idaho Physical Therapy
11.1711Emrik Gollnick106' 9.5PRWAComets TrackJun 18USATF Inland Northwest Association Junior Olympic Championships
12.12Nicholas Livingstone103' 2PRWARogers (Spokane)Apr 23Moobery Relays
13.11Blaise Cross99' 6WARogers (Spokane)Mar 26Dolphin Invite
14.12Kameron Russell98' 3PRWAEast Valley (Spokane)Apr 16Van Kuren Invitational
15.9Scott Frye97' 8WAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
View full rankings...
Javelin - 800gCompare top 10
1.11Rosko Schroder148' 11PRWAWest Valley (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
2.11Gavin Green142' 10PRWAShadle ParkMay 132A GSL District Championship
3.12Riley Pettitt142' 2PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
4.12Joe Hofstee138' 9PRWAEast Valley (Spokane)Apr 132A GSL #1 East Valley at Clarkston
5.12Gannon Rehn138' 1PRWAWest Valley (Spokane)Apr 16Van Kuren Invitational
6.10Grady Walker137' 9PRWAWest Valley (Spokane)Mar 302A GSL #1- Rogers at West Valley
7.12Maxwell Brayton-Smith132' 2.5PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
8.11Rusty Taylor129' 10PRWAWest Valley (Spokane)Apr 272A GSL #3 West Valley, Clarkston at Pullman
9.11Kaden Watts128' 9PRWAShadle ParkApr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
10.11Ryan Ruby128' 7.5PRWAShadle ParkMay 132A GSL District Championship
11.10Cameron LaValley128' 0PRWARogers (Spokane)May 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
12.11Cameron McAllister124' 4PRWAShadle ParkMar 26Dolphin Invite
13.12Owen Zitek123' 3PRWAEast Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
14.9Aiden Cain120' 5PRWARogers (Spokane)Mar 26Dolphin Invite
11Cotton Sears120' 5WAPullmanMar 302A GSL #1 Shadle Park at Pullman
View full rankings...
High JumpCompare top 10
1.10Grady Walker6' 0PRWAWest Valley (Spokane)Apr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
2.10Joshua Reed5' 10PRWARogers (Spokane)Apr 30Strandberg Invitational
10Parker Munns5' 10PRWAWest Valley (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
4.12LaVae Tate5' 8PRWAShadle ParkApr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
11Dane Sykes5' 8PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
6.12Riley Pettitt5' 6PRWAPullmanMar 302A GSL #1 Shadle Park at Pullman
9Anthony Nguyen5' 6PRWAEast Valley (Spokane)Apr 132A GSL #1 East Valley at Clarkston
8.11Tanner Barbour5' 4PRWAPullmanApr 202A GSL #2 Pullman at East Valley
11Tre Dickerson5' 4PRWAShadle ParkApr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
11Ethan Bloom5' 4PRWAEast Valley (Spokane)Apr 202A GSL #2 Pullman at East Valley
11Liam Fitzgerald5' 4PRWAPullmanApr 272A GSL #3 West Valley, Clarkston at Pullman
9Austin Clark5' 4PRWAWest Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
13.11Cameron McAllister5' 3WAShadle ParkMar 26Dolphin Invite
14.1710Andrew Strawn5' 2PRWAEast Valley (Spokane)Apr 202A GSL #2 Pullman at East Valley
9Treshon Green5' 2PRWARogers (Spokane)Apr 23Moobery Relays
View full rankings...
Pole VaultCompare top 10
1.1912Gavin Hoskinson13' 6PRWAWest Valley (Spokane)Apr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
2.12Jacob Erlandsen13' 0PRWAShadle ParkApr 16Van Kuren Invitational
3.11Michael Athos12' 6PRWARogers (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
4.1710Andrew Strawn11' 0PRWAEast Valley (Spokane)Apr 23Moobery Relays
12Kurtis Johnston11' 0PRWAPullmanApr 30Strandberg Invitational
6.10Hunter Lawson10' 6PRWAShadle ParkMay 132A GSL District Championship
11Kenneth Hansche10' 6PRWARogers (Spokane)May 132A GSL District Championship
8.11Blaise Cross10' 0PRWARogers (Spokane)May 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
9Chris Druffel10' 0PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
10.11Landon Ervin9' 6PRWAWest Valley (Spokane)Apr 202A GSL #2 West Valley at Shadle Park
11.10Calvin Elmore9' 0PRWAShadle ParkMar 16Rogers Jamboree
12.11Brayden Smoot8' 6WAShadle ParkMar 26Dolphin Invite
13.1811Mark Tadzhimatov8' 0PRWAClarkstonMar 23Southern NE 2B Meet
11Matthew Bowman8' 0PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
15.9Darryl Fu7' 6WAPullmanApr 272A GSL #3 West Valley, Clarkston at Pullman
View full rankings...
Long JumpCompare top 10
1.1811Jayden Barta22' 1PRWAWest Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
2.12Ryan Conrath21' 9.5PRWAEast Valley (Spokane)May 042A GSL #4 East Valley at West Valley
3.10Grady Walker21' 2.25PRWAWest Valley (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
4.10Diezel Wilkinson21' 0.5PRWAEast Valley (Spokane)Apr 16Van Kuren Invitational
5.10Joshua Reed20' 5PRWARogers (Spokane)Apr 30Strandberg Invitational
12Sean Lincks20' 5PRWAWest Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
1710Brady Boykin20' 5PRWAEast Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
8.12LaVae Tate19' 9PRWAShadle ParkApr 30Legends Invite
9.12Malachi Landrum-Gamero19' 8.5PRWAShadle ParkApr 30Legends Invite
10.1912Jacob Coffin19' 6WAEast Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
11.11Tanner Barbour19' 3PRWAPullmanMar 302A GSL #1 Shadle Park at Pullman
12.11Kam Odell18' 9.5PRWAShadle ParkMar 302A GSL #1 Shadle Park at Pullman
13.10Terran Page18' 9.25PRWAPullmanApr 16Van Kuren Invitational
14.12Mikkel Devore18' 8PRWAEast Valley (Spokane)Apr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
15.9Ryken Craber18' 5PRWAClarkstonApr 202A GSL #2 Rogers at Clarkston
View full rankings...
Triple JumpCompare top 10
1.10Grady Walker43' 1PRWAWest Valley (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
2.12Ryan Conrath42' 11PRWAEast Valley (Spokane)Apr 132A GSL #1 East Valley at Clarkston
3.12Malachi Troutt40' 8PRWAShadle ParkApr 16Van Kuren Invitational
4.11Rusty Taylor40' 4PRWAWest Valley (Spokane)Mar 26Dolphin Invite
5.12Sean Lincks40' 1.5PRWAWest Valley (Spokane)May 202A CWAC/GSL REGIONALS
6.1912Jacob Coffin39' 7PRWAEast Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
7.12LaVae Tate39' 0.5PRWAShadle ParkApr 23Moobery Relays
8.12Mikkel Devore38' 5.5PRWAEast Valley (Spokane)May 132A GSL District Championship
9.12Riley Pettitt35' 9.5PRWAPullmanMay 042A GSL #4 Clarkston, Shadle Park, Pullman at Rogers
10.12Cody Ryan34' 9.5PRWAPullmanMay 132A GSL District Championship
11.9Austin Adams34' 7WAJoel FerrisMay 053A/4A GSL #4 Ferris, Mead at Ridgeline
12.11Jayson Vansant34' 0.75WARogers (Spokane)Apr 272A GSL #3 Shadle Park, Rogers at East Valley
13.9Elijah Glanzer33' 10PRWAShadle ParkMar 26Dolphin Invite
14.9Quinn Hemingway32' 5PRWAPullmanApr 23MacDougall Invite
15.9Abdulaziz Alajlan30' 8.5PRWAPullmanMar 302A GSL #1 Shadle Park at Pullman
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.