Mens

100 MetersCompare top 10
1.12Skyler Darrah11.10PRIDChallisMay 201A State Championships
2.8SoSo Jamabo11.21PRTXPrestonwood Christian Academy (Plano)Apr 15Prince of Peace Christian School MS Inviitational
3.8Dexter Carter11.23PRFLThe Bolles SchoolApr 11FHSAA 2A District 4 Championships
4.8Jaye Williams11.24PROHPickerington LakeviewMay 07Worthington Invitational
5.8Jalen Julius11.34cPRFLRobinswoodApr 20Robinswood/Lakeview/Apopka
8Malik Small11.34cPRLAJ.H. WilliamsApr 02Vermilion Parish Middle School
7.8Mason Bechdolt11.35PRINDeltaMay 18Hoosier Heritage Conference Meet
8.8Billy Jones11.36PRORSiuslawMay 28Oregon Middle School State Championships
-Jaylin Hayward11.36PRFLFairviewApr 30flrunners.com Middle School Panhandle Region
10.8Kevin Smith11.37PRMIValleywoodMay 18MKO Boys Conference Meet
View full rankings...
200 MetersCompare top 10
1.11Kendall Sanders22.33 (2.5)PRTXAthensMay 03UIL Region III-3A Track & Field Championships
2.-Dennis Johnson22.44PRTXEdnaMay 03UIL Region IV-2A Track & Field Championships
3.12Ty Tritthart22.64PRIDChallisApr 29Digger Classic
4.8Jaye Williams22.98PROHPickerington LakeviewMay 07Worthington Invitational
5.8Robert Williams23.03PRTXKirby (Wichita Falls)Apr 09District 6-3A Middle School Meet
6.8Dexter Carter23.12 (-.7)PRFLThe BollesApr 23flrunners.com MS North Region Qualifier
7.-Jaylin Hayward23.16PRFLFairviewApr 20Leon County MS Meet #2
8.8Eric Swinney23.20PRGAKendrickApr 21CCPS MS Track and Field Championships
9.-D'Eldrick Campbell23.22PRFLRaaApr 27Leon County Middle School Championship
10.8Nick Stauffer23.24cPRWAMeekerMay 04Giaudrone/Meeker/Mason
11.8Mason Bechdolt23.24PRINDeltaMay 18Hoosier Heritage Conference Meet
View full rankings...
400 MetersCompare top 10
1.12Ty Tritthart50.14PRIDChallisMay 211A State Championship
2.12Tom Christensen50.35PRUTLaytonApr 16Taylorsville Invitational
3.8Marcus Bullard51.40PRFLWarner ChristianApr 15FHSAA 1A District 7 Championships
4.8Torrence Gibson51.92PRFLLake StevensFeb 23Miami-Dade MS Championship
5.8Bruse Boudreaux52.65PRTXWestbury ChristianApr 05Houston Christian HS Middle School Invitational
6.8Ricardo Etienne52.84PRFLRobinswoodMay 14Orange County Championships
7.8Xavier Harris53.04cPROHMount GileadMay 06C.O.A.L. League Meet
7Alec Runyan53.04cPRINHarold UreyMay 16NSC Middle School Championship
9.8Tyrone West53.19PRDCKelly MillerMay 07Alice and Adrian Dixon Invitational
10.9Jordan Oldenburg53.44cPRWAInglewoodMay 26Inglewood at Rose Hill
View full rankings...
800 MetersCompare top 10
1.12Ty Tritthart1:57.55PRIDChallisApr 29YMCA Invitational Day 1
2.10Chase Cunningham2:01.47PRIDKunaApr 30YMCA Invitational Day 2
3.8Alex Jarvis2:03.0hPRMIPortage CentralMay 12Hillside vs. Portage Central
4.8Joshua Kellebrew2:03.8hPRORRon RussellMay 177 & 8 Grade Championship Meet
5.12Michael Gordon2:05.0hPRIDKunaApr 21Probst-Walker Invitational
6.7Christopher Othelot2:05.17PRFLMiami Gardens Express TCApr 23flrunners.com MS South Region Qualifier
7.8Marcus Bullard2:05.21FLWarner ChristianMar 26Deltona Invitational
8.11Austin Rogers2:05.45IDKunaMay 134A District III Championships
9.8Josh Re2:05.91PRTXSan Antonio ChristianApr 26ISAL Championship
10.8Elijah Armstrong2:06.05PRIDIrvingApr 30YMCA Invitational Day 2
View full rankings...
1500 MetersCompare top 10
1.8Elijah Armstrong4:09.86PRIDIrvingJul 26USATF National Junior Olympics
2.8Dakota Thornton4:26.49PRORSky ViewMay 18Mid-Valley Meet of Champions
3.8Kasey Fish4:27.68PRORNewbergMay 18Mid-Valley Meet of Champions
4.8Max Robinson4:29.34PRFLCentral Florida ChristianApr 23flrunners.com MS East Region
5.8Alex Stevens4:29.82PRORElton GregoryMay 28Oregon Middle School State Championships
6.8Josh Costa4:30.02PRFLThe BollesApr 23flrunners.com MS North Region Qualifier
7.8Seth Campbell4:33.72PRORSiuslawMay 05Far West League Middle School District
8.8Chris Merlos4:33.88PRORNew Hope ChristianMay 18Mid-Valley Meet of Champions
9.13-14Spencer Grant4:34.6hPRORSherwood TrackMay 28Portland Track Festival - USATF Age Group Meet
10.8Kurt Convey4:34.98PRFLGeorge Washington CarverMar 29Westminster Academy MS Invitational
View full rankings...
1600 MetersCompare top 10
1.12Ty Tritthart4:34.80PRIDChallisApr 22Tiger Grizz
2.12Michael Gordon4:35.21PRIDKunaMay 204A State Track Championships
3.9Gabe Fejeran4:35.59PRWACurtisMay 12Central Kitsap v. Curtis
4.8Elijah Armstrong4:36.72PRIDIrvingApr 30YMCA Invitational Day 2
5.8John Penington4:39.7hPRMISt. RegisMay 21CYO Championships
6.8Tristan Peloquin4:39.87PRWAKopachuckMay 25Pennisula School Championships
7.8Brandon Avers4:42.43PROHBowling Green JuniorMay 29Ohio Middle School State Meet
8.8Ryan Kronk4:42.92PROHPickerington LakeviewMay 07Worthington Invitational
9.8Michael Beebe4:43.67PROHNotre Dame ElementaryMay 26Cleveland CYO Varsity Championship
10.8Mac Clarke4:43.80PRWAStahlMay 26Sound Conference Meet
View full rankings...
2400 MetersCompare top 10
1.-Mason Dey
Chris Oates
John Wixon
Tyler Kelsey
7:09.41PRMIChippewa HillsMay 06Ithaca Relays
2.-Christian Duell
Jordan Zamarron
Phillip Sipperly
Peter Pelon
7:15.71PRMIIoniaMay 06Ithaca Relays
3.8Jacob Adams
Collin Lott
Spencer Benn
Boyd Hubbard
7:19.41PRMIAlmaMay 06Ithaca Relays
4.8Elijah Armstrong7:22.6hPRIDIrvingMay 10City Meet
5.-Chris Hernden
Chris Cutler
Cameron Disbrow
Kamrin Winsett
7:30.66PRMIFarwellMay 06Ithaca Relays
6.-Malcom Maturn
Austin Edwards
Brandon Rousch
Holdon Peacock
7:33.69PRMIMorley StanwoodMay 06Ithaca Relays
7.-Bram DeSaegher
Noah Schneider
James O'Boyle
John Lambrecht
7:33.84PRMIIthacaMay 06Ithaca Relays
8.-Jacob Brichan
Jacob Trowbridge
Kaleb Toney
Dakota Ryan
7:36.26PRMICorunnaMay 06Ithaca Relays
9.-Connor Fiolek
Jake Mogg
Alex Murray
Christian Driessnack
7:37.73PRMIWest Int. Mt. PleasantMay 06Ithaca Relays
10.8Will Young7:54.47PRTXRegents AcademyMar 29Brook Hill Middle School Relays
View full rankings...
3200 MetersCompare top 10
1.9Bo Hung9:12.0hPRWAInglewoodApr 22Inglewood @ Finn Hill
2.12Cody Snyder9:51.95PRVAMechanicsvilleMay 21Capital District Outdoor T&F Championships
3.8Ben Hill9:52.5hPRMIRoyal OakJun 02Oakland County 7th and 8th Grade Track Meet
4.8John Penington10:00.0hPRMISt. RegisJun 02Oakland County 7th and 8th Grade Track Meet
5.12Michael Gordon10:00.08PRIDKunaMay 204A State Track Championships
6.12Kaleb Fleenor10:09.88PRIDKunaApr 30YMCA Invitational Day 2
7.8Keenan Rebera10:14.27PRMILansing Area CatholicMay 16Blackhawk Invitational
8.12Dylan Jones10:20.41PRTNGreenevilleMay 17TSSAA A-AA East Sectional
9.9Zach Kirwan10:21.0hPRWARedmondJun 02Rose Hill, Kirkland, Redmond at District
10.8Grant Fisher10:21.8hPRMIEast (Grand Blanc)May 17Grand Blanc VS Brandon
View full rankings...
100m Hurdles - 30"Compare top 10
1.8Andrew Jing14.24cPRTXSt John'sApr 14HJPC championships
2.8Tanner Scanlon14.44cPRORDuniwayApr 13Stayton, Duniway, Chehalem Valley, French Prairie
8Christopher Stephens14.44cPRWAKopachuckMay 19Key Peninsula vs Kopachuck
4.8Chazz Luquette14.64cPRLAJ.H. WilliamsMar 30Anderson Middle Tiger Relays
5.8Sunday Wilson14.74cPRWAKopachuckMay 19Key Peninsula vs Kopachuck
8Bradley Davis14.74cPRLAJ.H. WilliamsApr 02Vermilion Parish Middle School
8Wyatt Guilmette14.74cPRORPattonMay 09Patton/Cascade/Duniway/Talmadge
8.8Eddy Wilcox14.84cPRWARiversideMay 05Cheney, Newport, Riverside
9.8Ellery Steffensen15.02PRAKKenaiMay 06Kenai Peninsula Middle School Boroughs
10.8Dalen Hargett15.04cPRORNewportApr 26Waldport @ Newport
View full rankings...
200m Hurdles - 30"Compare top 10
1.8Frank Douglas25.63PROHMansfieldMay 29Ohio Middle School State Meet
2.7Corey Pryor25.74cMIParksideMay 24League Meet
3.8Errik Snell26.16PROHCambridgeMay 29Ohio Middle School State Meet
4.8Tope Akinlosotu26.20PRWASacajaweaMay 19Illahee @ Sacajawea
5.8Ronald Bonner III26.29PROHPickerington LakeviewMay 29Ohio Middle School State Meet
6.8Chad Zallow26.38PROHJohn F. KennedyMay 29Ohio Middle School State Meet
7.8Brody Martinez26.79PRWAIllaheeMay 19Illahee @ Sacajawea
8Trevan Bond-pennington26.79PROHChillicotheMay 29Ohio Middle School State Meet
9.8Tyler Britt26.89PROHWaggoner RoadMay 29Ohio Middle School State Meet
10.8Jackson Keimig26.94cPRWARedmondMay 20Redmond @ Inglewood
View full rankings...
300m Hurdles - 30"Compare top 10
1.8Keithen Drury43.14cPRNEBlue HillApr 12L/N JH Invite
2.8Bradley Davis43.24cPRLAJ.H. WilliamsMar 19North Vermilion High
3.8Tanner Moseley43.72PRTXLiberty ChristianApr 19TCPS Running Championships
4.8Jeremy Mcduffie43.81PRGAShilohApr 29Georgia MS State Championships
5.8Payton Baird43.99PRTXCelinaMar 31MS - Warrior Relays (make up)
6.7Julion Gaillard44.10PRFLJames A. ShanksFeb 18Maclay Small Schools Meet
7.8Evan York44.29PRTXLiberty ChristianMar 31MS - Warrior Relays (make up)
8.-Tabius Padgett44.41PRGADaltonApr 29Georgia MS State Championships
9.8Will Hunter44.48TXSan Antonio AcademyApr 26ISAL Championship
10.8Horatio Smith44.51PRTXMann (Amarillo)Mar 31Amarillo MS - Austin, Fannin, Mann, Houston, de Zavala
View full rankings...
4x100 RelayCompare top 10
1.-Bryan Wilkerson
Kendall Sanders
Courtney Whitehead
Nick Monmouth
43.86TXAthensMay 03UIL Region III-3A Track & Field Championships
2.8Jaye Williams
Darius Ragland
Trey Bonner
Cameron Robertson
45.84cOHPickerington LakeviewMay 13Pickerington Lakeview vs. Pickerington Ridgeview
3.-Relay Team45.95GAEddie White AcademyApr 21CCPS MS Track and Field Championships
4.8Jalen Julius
Appollace Beabrun
Maliek Williams
Ricardo Etienne
46.60FLRobinswoodMay 14Orange County Championships
5.-Dayan Lake
Landon Burchfield
Austin Ricks
Robert CrawFord
46.64UTNorth LaytonMay 13Davis District North End 2011
6.-Relay Team46.64cWAEvergreen (Redmond)May 20Evergreen @ Kirkland
7.-Ervin Annies
Joey Meinheit
Corey Bell
Isaiah Cotten
46.74WACedar Heights (Port Orchard)Jun 02Olympic League Championships
8.-Kameron Henderson
Quentze Gallon
Randy Gibson
Ferman Richardson
46.81FLElizabeth CobbApr 27Leon County Middle School Championship
9.8Mahliek Allen
Julian Jones
Anthony Mclain
T.J. Morrison
46.82TXMann (Amarillo)Apr 21Amarillo Middle School City Meet
-Jerrick Bailey
Erik Sugi
Malik Caldwell
Rodrick Smith
46.82WACurtisJun 02Olympic League Championships
View full rankings...
4x200 RelayCompare top 10
1.-Courtney Whitehead
Chris Jefferson
Nick Monmouth
Kendall Sanders
1:32.21TXAthensMay 03UIL Region III-3A Track & Field Championships
2.8Jaye Williams
Vincent Selby
Cameron Robertson
Nick Gray
1:36.6hOHPickerington LakeviewApr 30Pickerington Lakeview Relays
3.-Xavier Berard
Trevor Davis
Malcolm Peter
Raemon Guidry
1:37.7hLAAndersonMar 30Anderson Middle Tiger Relays
4.8Zack White
Max Baker
Blake Maness
Jacob Biggers
1:37.75TXAustinApr 21Amarillo Middle School City Meet
5.-Remington Alexander
Josh Holloman
Jamar Antwine
Jon Arntz
1:38.79MI AvondaleJun 02Oakland County 7th and 8th Grade Track Meet
6.8Adrian Perez
Malik Johnson
Mason Copeland
Josh Manuel
1:39.0hTXGainesvilleApr 019-3A District Track Meet
7.-Relay Team1:39.09WAIllaheeJun 07Federal Way District Preliminaries
8.8Kendrick Freeman
Julian Jones
Micheal Toombs
T.J. Morrison
1:39.10TXMann (Amarillo)Apr 06Amarillo MS - Bonham, de Zavala, Fannin, Mann, Houston
9.-Deon Hammond
Sedrick Dorty
Javon Brown
Tre'von Green
1:39.7hLAAlexandria Middle MagnetApr 19Rapides Parish Junior High District Meet
10.8Darrian Crosby
Darius Reed
Michael Bellamy
Zavien Bright
1:39.8hNCAlbemarle RoadMay 03CMS Interdivsion Meet-MLK vs Eastway vs ARMS vs Ridge Rd
View full rankings...
4x400 RelayCompare top 10
1.-Tracion Boyd
Danny Jackson
Roderic Stovall
Rodney Stovall
3:41.04FLWoodhamApr 30flrunners.com Middle School Panhandle Region
2.8Zack White
Max Baker
Richard Keller
Jacob Biggers
3:42.37TXAustinApr 21Amarillo Middle School City Meet
3.-Jaylin Hayward
John Ameen
Andrew Glover
Marland Patterson
3:42.48FLFairviewApr 30flrunners.com Middle School Panhandle Region
4.8Trenton Hambrick
Nick Grant
Payton Baird
Nathan Elliott
3:42.58TXCelinaMar 31MS - Warrior Relays (make up)
5.8Kei Beckham
Eddie Cooper
Harison Johnson
Davion White
3:43.07OHWaggoner RoadMay 29Ohio Middle School State Meet
6.8Mason Munoz
Dakota Mancinas
Chris Weaver
Marcus Robinson
3:43.1hTXPalestineMar 31MS-Madisonville (District Meet)
7.-Nick Gray
Brandon James
Bradley Collins
Che' Jackson
3:43.79OHPickerington LakeviewMay 29Ohio Middle School State Meet
8.8Zacchaeus Watson
Horatio Smith
Tyrone Terrell
Micheal Toombs
3:44.95TXMann (Amarillo)Apr 21Amarillo Middle School City Meet
9.-Ethan Del Toro
Dominique Woodley
Erik Sugi
Gabe Fejeran
3:45.89WACurtisJun 02Olympic League Championships
10.-Courtney Whitehead
Chris Jefferson
Javonte Johnson
Robert Donnell
3:46.20TXAthensMay 03UIL Region III-3A Track & Field Championships
View full rankings...
Shot Put - 8lbCompare top 10
1.8Dylan Townsend48' 7PROR SeasideMay 14Astoria Middle School Invitational
2.8Dillon Shattuck48' 5.5PRWAGoldendaleMay 09Yakima Gold Ribbon Meet
3.8Jonathan Zedella48' 5PROHSt. Charles BorromeoApr 10West CYO Meet - Padua HS
4.8Chandler Van Amen48' 4.5WACedar Heights (Port Orchard)May 19Fairview vs. Cedar Heights
5.8Trevor Duffy47' 4PRORCoffenberryMay 10Coffenberry, Winston at JoLane
6.8Jarrett Williams47' 3PRGAEddie White AcademyApr 21CCPS MS Track and Field Championships
7.8Tristan Naughton47' 2.5PRORClaggett CreekApr 14Whiteaker vs Claggett Creek
8.8Chris Faamalele46' 11.5PRWAIllaheeMay 02Saghalie@Illahee
9.8Kyle Hale46' 9PROREagle PointApr 27Eagle Point v WMMS
10.9Ryan Price46' 7PRWACurtisJun 02Olympic League Championships
View full rankings...
Discus - 1kgCompare top 10
1.8Trevor Detillion179' 11PROHChillicotheMay 29Ohio Middle School State Meet
2.8Jonathan Zedella171' 3PROHSt. Charles BorromeoMay 26Cleveland CYO Varsity Championship
3.7Kenton Kobza155' 5NEFairburyApr 05Thayer Central Jr. High Track Meet
4.9Christian Buckley153' 3PRWVPocaMay 10MVC Championships
5.7Jeff Capoeman151' 4PRWATaholahJul 20Washingotn Games
6.8Tyson Kaminski150' 2PRORNewportMay 03Toledo Invitational
7.9Brice Winegardner149' 8PROHRushville (Fairfield Union)May 05MSL Buckeye MS Championships
8.8David Ammons149' 6PRORToledoMay 03Toledo Invitational
9.7Dominic Farronato147' 8PAMt. Carmel AreaMay 05mt. carmel v jersey shore
10.8Randy Zais145' 5PRWINorthstarMay 19Menomonie MS w/C.F., Altoona, NS, South, Mondovi
View full rankings...
Javelin - 300g TJCompare top 10
1.8Jason Towers172' 0PRORCrowMay 03Steve Haugen Memorial
2.8Luke Entzel167' 0PRMTHellgateMay 13Copper League Meet
3.8Mason Beebe165' 2PRORFern RidgeMay 10Sky-Em Youth League Districts
4.8Tyler Milligan164' 9PRWAIlwacoMay 14Astoria Middle School Invitational
5.8Tyler White163' 1PRWAHoquiamMay 19Miller vs Hoquiam
6.8Alexander Barry163' 0PRWASequimApr 27North Olympic MS Meet #2 @ Sequim
7.8Tyler Dixon162' 3PRLALakeMar 09Ascension Parish Middle School Championships
8.8Steven Santos161' 1PRORReedsportApr 19Reedsport MS Meet Powers, Siuslaw, Driftwood
9.8Cole Sunkel160' 5WAMarcus WhitmanJun 02Olympic League Championships
10.8Derek Higson158' 5PRORPowersApr 30SubDistrict - NB, Powers, Driftwood, Azalea
View full rankings...
High JumpCompare top 10
1.-John Burt6' 1PRFLMontfordApr 20Leon County MS Meet #2
2.10Austin Wilson6' 0MIManchesterApr 28Grass Lake v. Manchester
8Noah Avery6' 0PRORSutherlinMar 31Little Fir League Meet
11Kendall Sanders6' 0PRTXAthensMay 03UIL Region III-3A Track & Field Championships
12Kaleb Latimer6' 0PRIDChallisMay 03Salmon Drainage
8Mason Nielsen6' 0PRNEFremontApr 21Fremont Track Bash
8Kareem Jones6' 0PRFLOrange ParkApr 15Clay County MS Championship
8Brian Cole6' 0PRMIWhite Pine (Saginaw)May 19White Pine @ Midland Jefferson
9.8Alaowei Talent5' 10FLCoral Springs ChristianMar 08Varsity SACC Championship
8Malik Small5' 10PRLAJ.H. WilliamsMar 19North Vermilion High
8Mathew Sheldon5' 10PRWALa CenterApr 27View Ridge vs Jemtegaard Vs Canyon Creek Vs La Center
8Brandon Proffit5' 10PRWAWyeastMay 19Liberty @ Wy'East
8Brent Kimbrel5' 10PRMICrestwoodMay 11Crestwood vs. Jenison, Pinewood
-Demetrius McWhorter5' 10PRGAAthens ChristianApr 29Georgia MS State Championships
7Daniel Norwitz5' 10WASeattle AcademyMay 13CTMSL Championship
View full rankings...
Pole VaultCompare top 10
1.12Kaleb Latimer14' 8PRIDChallisMay 121A District V-VI Championships - Day 1
2.12Matt Helm14' 0PRIDChallisApr 29Digger Classic
3.8Billy Jones12' 6PRORSiuslawMay 28Oregon Middle School State Championships
4.8Cole Wigal12' 1PROHBelpreMay 29Ohio Middle School State Meet
5.8Javier Figueroa11' 6PRNEKimballMay 14Jr. High CHAMPIONSHIPS
6.8Bryce Humphreys11' 1PRWVWinfieldMay 05Horace Mann Invitational
7.8Ty Johnson11' 0PRNENorthwestMay 14Jr. High CHAMPIONSHIPS
8Jon Marvin11' 0PRNEO'NeillApr 19O'Neill JH Invite
8Anthony Rushton11' 0PRORPilot ButteMay 12Central Oregon Large School District Championships
8Dustin Axline11' 0PRNEExeter-MilliganMay 14Jr. High CHAMPIONSHIPS
View full rankings...
Long JumpCompare top 10
1.12Skyler Darrah21' 10.5PRIDChallisApr 29YMCA Invitational Day 1
2.-Tyler Byrd21' 4PRFLGulfviewApr 16Collier County MS Championship
3.8Anthony Mclain20' 11.5PRTXMann (Amarillo)Apr 21Amarillo Middle School City Meet
4.8Adrienne Talon20' 9FLIndian Ridge (Fort Lauderdale)Mar 29Westminster Academy MS Invitational
5.8Trent Geiser20' 5PRNEAnselmo-MernaApr 30Jr. High LVC
6.-Kevon Grace20' 3PRGAMalcom BridgeApr 29Georgia MS State Championships
7.8Alaowei Talent20' 2.5FLCoral Springs ChristianMar 25WA Invitational
8.11Kendall Sanders20' 2 (3.5)PRTXAthensMay 03UIL Region III-3A Track & Field Championships
8Ronald Bonner III20' 2PROHPickerington LakeviewMay 29Ohio Middle School State Meet
10.9Isaiah Cotten20' 1.75PRWACedar Heights (Port Orchard)Jun 02Olympic League Championships
View full rankings...
Triple JumpCompare top 10
1.8Jeremiah Mercer43' 0PRGASouth EffinghamApr 29Georgia MS State Championships
2.-Demetrius McWhorter42' 4PRGAAthens ChristianApr 29Georgia MS State Championships
3.8Kawon Bryant42' 0PRGAMalcom BridgeApr 29Georgia MS State Championships
4.8Preston Williams41' 6.5PRGAEddie White AcademyApr 21CCPS MS Track and Field Championships
5.-Lester Miller40' 4.5PRGAForest ParkApr 21CCPS MS Track and Field Championships
6.8Grant Lahm39' 9.5PRNEColumbus ScotusMay 14Jr. High CHAMPIONSHIPS
7.-Jeremy Kittle39' 7PRGAMalcom BridgeApr 29Georgia MS State Championships
8.9Josh Hurter39' 5PRWAGlacier ViewApr 21Aylen @ Glacierview
9.-Trask Crane39' 4.75PRWAAylenMay 17Aylen @ Columbia
10.8Conner Paulson39' 4PRIDFairmontApr 14Boise Schools 8th/9th at East
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.