Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Mens

100 Meters
1.11Alex Saldana11.41CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
2.11Kylan Bryce-Hansell11.65 (.2)CAUnited Christian AcademyMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
3.12Gideon Sudyka11.80 (.2)CAUnited Christian AcademyMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
4.10David Serrano12.44 PR (-.4)CAUnited Christian AcademyMar 05Cougar Classic
5.12Jamund Roberts13.04 PRCACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
6.-Zeniko Acosta-Grant13.20 PRCACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
7.11Joshua Browne13.28 (-2.6)CACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
8.11Kashoni Almaraz13.41CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
9.12Jacob Quintero13.74 PRCASherman IndianMar 26Calvin Christian Small Schools Invitational
10.12Albert Corona14.15CACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
View full rankings...
200 Meters
1.11Alex Saldana22.71CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
2.12Gideon Sudyka23.84 (.0)CAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
3.11Kylan Bryce-Hansell24.03 PR (1.4)CAUnited Christian AcademyMar 05Cougar Classic
4.12Jamund Roberts24.12 PR (.5)CACalifornia School for the Deaf (Riverside)May 14CIF-SS Division 4 Prelims
5.11Hale Castorena24.36CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
6.10David Serrano25.01 PR (1.0)CAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
7.10Jerromy Harris25.27 (.0)CAUnited Christian AcademyMar 05Cougar Classic
8.10Brendan Bernard27.06 PR (.6)CAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
9.11Joshua Browne27.60CACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
10.11Kashoni Almaraz27.95CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
View full rankings...
400 Meters
1.11Hale Castorena52.70 PRCAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
2.10Jerromy Harris55.73CAUnited Christian AcademyMar 05Cougar Classic
3.10David Serrano56.56 PRCAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
4.11Jimmy Gillam56.96CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
5.10Chris Leyva58.18 PRCAUnited Christian AcademyApr 02Covina Invitational
6.10Brendan Bernard1:03.68 PRCAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
7.11Davin Wilson1:09.86 PRCACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
8.10Joshua Barlow1:11.32 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
View full rankings...
800 Meters
1.10Smitty Baron2:07.14 PRCACalifornia LutheranMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
2.11Luis Delgadillo2:20.44CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
3.9Nathan Ornelas2:24.18 PRCAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
4.12Seankwan Yoo2:26.60CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
5.10Kina Brings Plenty2:28.61 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
6.10Deandre John2:31.80 PRCASherman IndianMar 26Calvin Christian Small Schools Invitational
7.11Christian Lanik2:34.10 PRCAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
8.9Tony Peng2:35.52 PRCAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
9.9Sheldon Black Elk2:46.88 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
10.12Jesse James2:49.81 PRCASherman IndianMar 26Calvin Christian Small Schools Invitational
View full rankings...
1600 Meters
1.10Tyrell David4:48.98 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
2.10Ivan Freyre5:09.69CAUnited Christian AcademyApr 02Covina Invitational
3.11Justin Lopez5:19.01CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
4.9Nathan Ornelas5:30.33 PRCAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
5.10Kina Brings Plenty5:35.03 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
6.12Seankwan Yoo5:38.27CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
7.10Deandre John5:49.66 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
8.12William Wu5:52.29CAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
9.9Isaac Lanik5:54.22CAHamiltonMar 26Calvin Christian Small Schools Invitational
10.10Ice Morgan5:56.65 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
View full rankings...
3200 Meters
1.10Tyrell David10:51.16 PRCASherman IndianMar 26Calvin Christian Small Schools Invitational
2.11Justin Lopez11:30.73CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
3.12William Wu11:36.04 PRCAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
4.10Ivan Freyre11:47.20 PRCAUnited Christian AcademyApr 02Covina Invitational
5.10Deandre John12:15.99CASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
6.12Jesse James13:37.12 PRCASherman IndianMar 26Calvin Christian Small Schools Invitational
View full rankings...
110m Hurdles - 39"
1.10Lewis Gray16.90 (.2)CAUnited Christian AcademyMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
2.10Jacob Weiss19.10 PR (-2.3)CACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
3.12Isaac Perez19.26 (-.2)CAHamiltonMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
4.10Shane Brown20.97 PR (-.1)CAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
View full rankings...
300m Hurdles - 36"
1.10Lewis Gray43.78CAUnited Christian AcademyMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
2.12Jason Pena46.67CASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
3.10Jacob Weiss48.85 PRCACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
4.10Jerromy Harris49.90 PRCAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
View full rankings...
4x100 Relay
1.Kylan Bryce-Hansell
Jerromy Harris
David Serrano
Gideon Sudyka
44.65CAUnited Christian AcademyMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
2.Hale Casterena
Luis Delgadillo
Jimmy Gillam
Alex Saldana
46.33CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
3.Relay Team48.52CACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
View full rankings...
4x400 Relay
1.David Serrano
Jerromy Harris
Gideon Sudyka
Lewis Gray
3:40.79CAUnited Christian AcademyMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
2.Luis Delgadillo
Matthew Collins
Jimmy Gillam
Hale Casterena
3:41.42CAHamiltonMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
View full rankings...
Shot Put - 12lb
1.11Cole Warwick40' 10CAHamiltonMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
2.12Ryan Cooper36' 7.5 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
3.9Hudson Moorman33' 7.5CAHamiltonApr 29Dennis Gilbert Small Schools Invitational
4.9Marcos Villalobos33' 5.25CAHamiltonApr 29Dennis Gilbert Small Schools Invitational
5.9Alex Delgadillo32' 5.5 PRCAHamiltonMar 26Calvin Christian Small Schools Invitational
6.12Jacob Quintero30' 4 PRCASherman IndianMar 26Calvin Christian Small Schools Invitational
7.11Jerrod Armstrong27' 3 PRCAUnited Christian AcademyApr 02Covina Invitational
8.10Joshua Barlow26' 8 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
9.10Gabriel Miller25' 7.5 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
10.10Koby Dale23' 5.5 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
View full rankings...
Discus - 1.6kg
1.12Ryan Cooper110' 1 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
2.9Marcos Villalobos84' 6CAHamiltonApr 29Dennis Gilbert Small Schools Invitational
3.11Jimmy Gillam82' 1CAHamiltonApr 29Dennis Gilbert Small Schools Invitational
4.12Jacob Quintero81' 5 PRCASherman IndianMar 26Calvin Christian Small Schools Invitational
5.10Koby Dale69' 7 PRCASherman IndianMar 03Indio/Lakeside/Hemet
6.11Jerrod Armstrong67' 9.5 PRCAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
7.9Hudson Moorman65' 0CAHamiltonApr 29Dennis Gilbert Small Schools Invitational
8.10Zachary Boyer63' 8.5 PRCAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
9.9Alex Delgadillo62' 11CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
12Shelby Fatt62' 11 PRCASherman IndianMar 26Calvin Christian Small Schools Invitational
View full rankings...
High Jump
1.11Matthew Collins5' 8CAHamiltonMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
2.11Kylan Bryce-Hansell5' 2 PRCAUnited Christian AcademyApr 02Covina Invitational
3.10Roberto Navarrete5' 0CACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
11Russell Collins5' 0CAHamiltonMar 26Calvin Christian Small Schools Invitational
11Cole Warwick5' 0CAHamiltonApr 09Janice Kelley Memorial Southland Invitational
View full rankings...
Long Jump
1.11Alex Saldana21' 4.25 (2.1)CAHamiltonMay 21CIF-SS Division 4 Finals
2.11Matthew Collins19' 11 PRCAHamiltonApr 29Dennis Gilbert Small Schools Invitational
3.11Luis Delgadillo18' 9.5CAHamiltonApr 29Dennis Gilbert Small Schools Invitational
4.10Nathan Dennis17' 7 PR (.0)CAUnited Christian AcademyMar 05Cougar Classic
5.10David Serrano16' 6CAUnited Christian AcademyMar 19Beaumont Invitational
6.11Kylan Bryce-Hansell16' 4 PR (.2)CAUnited Christian AcademyMar 05Cougar Classic
7.10Roberto Navarrete12' 0CACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
View full rankings...
Triple Jump
1.10Nathan Dennis40' 3CAUnited Christian AcademyApr 02Covina Invitational
2.11Matthew Collins39' 1.25 (.0)CAHamiltonMay 14CIF-SS Division 4 Prelims
3.10Jacob Weiss32' 0 PRCACalifornia School for the Deaf (Riverside)Apr 16Raincross Tradition-Riverside City Champ
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.