Mens

100 MetersCompare top 10
1.12Hunter Boudousquie11.89IDClark ForkApr 28Timberlake Invitational
2.12Anthony Roy11.99PRIDWallaceMay 021A District 1 Championship
3.11Jaden Dimitroff12.37IDWallaceMay 021A District 1 Championship
4.11Jordan Davison12.44PRIDLakesideMay 021A District 1 Championship
5.12Max Icardo12.52PRIDClark ForkApr 22Priest River Invitational
6.10Shawn Davison12.84IDLakesideMay 021A District 1 Championship
7.9Josh Constantin13.07IDClark ForkMay 131/2A District I/II Regional Championships
8.10Michael Myers13.16IDClark ForkMay 021A District 1 Championship
9.11Honor Olson13.21IDLakesideMay 021A District 1 Championship
10.11Zach Dupree13.56IDKootenaiMay 021A District 1 Championship
View full rankings...
200 MetersCompare top 10
1.12Hunter Boudousquie23.44 (1.6)PRIDClark ForkMay 20IHSAA 1A State Championships
2.12Anthony Roy24.54PRIDWallaceMay 131/2A District I/II Regional Championships
3.11Jordan Davison25.01PRIDLakesideMay 021A District 1 Championship
4.12Stephen Dellinger25.21PRIDWallaceMay 021A District 1 Championship
5.11Andrew Whipple25.26PRIDKootenaiMay 131/2A District I/II Regional Championships
6.11Jaden Dimitroff25.35PRIDWallaceMay 131/2A District I/II Regional Championships
7.10Shawn Davison26.37PRIDLakesideApr 22Kootenai Invitational
8.12Stetson Crewdson26.41IDWallaceApr 15Booster Invite
9.12Max Icardo26.42IDClark ForkApr 18Wallace League Meet
10.10Michael Myers26.79IDClark ForkMay 021A District 1 Championship
View full rankings...
400 MetersCompare top 7
1.11Jordan Davison54.11PRIDLakesideMay 04District 1 Meet of Champions
2.11Justin Keogh55.17PRIDKootenaiMay 131/2A District I/II Regional Championships
3.11Honor Olson55.48PRIDLakesideMay 131/2A District I/II Regional Championships
4.12Hunter Whipple55.78PRIDKootenaiApr 22Kootenai Invitational
5.12Robert Sperber57.59PRIDLakesideApr 15Booster Invite
6.12Stetson Crewdson58.14PRIDWallaceApr 28Timberlake Invitational
7.9Vincent Gitto1:09.66IDLakesideMay 131/2A District I/II Regional Championships
View full rankings...
800 MetersCompare top 8
1.11Justin Keogh2:05.66PRIDKootenaiApr 28Timberlake Invitational
2.9Nick Thomas2:26.64PRIDWallaceMay 131/2A District I/II Regional Championships
3.9Robert Cameron2:28.81IDLakesideMay 021A District 1 Championship
4.12Robert Sperber2:36.07IDLakesideMay 131/2A District I/II Regional Championships
5.10Alexandro Johnson2:41.86PRIDLakesideApr 18Wallace League Meet
6.11Zach Dupree2:56.47IDKootenaiMay 131/2A District I/II Regional Championships
7.9Vincent Gitto3:00.40PRIDLakesideApr 08Lumberjack Invite
8.9Jacob Brewster3:01.50IDKootenaiMay 131/2A District I/II Regional Championships
View full rankings...
1600 MetersCompare top 8
1.11Justin Keogh5:19.59PRIDKootenaiMay 131/2A District I/II Regional Championships
2.9Nick Thomas5:32.90PRIDWallaceMay 131/2A District I/II Regional Championships
3.9Robert Cameron5:43.87IDLakesideApr 22Kootenai Invitational
4.12Robert Sperber6:04.51IDLakesideMay 131/2A District I/II Regional Championships
5.9Mathis Heisel6:13.15IDClark ForkMay 021A District 1 Championship
6.10Michael Myers6:17.27PRIDClark ForkApr 18Wallace League Meet
7.9Jacob Brewster6:29.79IDKootenaiMay 131/2A District I/II Regional Championships
8.10Alexandro Johnson6:47.60PRIDLakesideApr 08Lumberjack Invite
View full rankings...
3200 MetersCompare top 4
1.9Mathis Heisel11:31.76PRIDClark ForkApr 15Booster Invite
2.9Nick Thomas11:49.75PRIDWallaceMay 131/2A District I/II Regional Championships
3.9Jacob Brewster13:37.93IDKootenaiMay 131/2A District I/II Regional Championships
4.12Robert Sperber13:52.72PRIDLakesideMay 021A District 1 Championship
View full rankings...
110m Hurdles - 39"Compare top 2
1.12Max Icardo16.94PRIDClark ForkMay 021A District 1 Championship
2.11Andrew Whipple17.92IDKootenaiMay 131/2A District I/II Regional Championships
View full rankings...
300m Hurdles - 36"Compare top 2
1.12Max Icardo44.56PRIDClark ForkMay 021A District 1 Championship
2.11Andrew Whipple47.84PRIDKootenaiApr 22Kootenai Invitational
View full rankings...
4x100 RelayCompare top 3
1.Anthony Roy
Steven Dellinger
Stetson Crewdson
Jaden Dimitroff
46.48IDWallaceMay 04District 1 Meet of Champions
2.Max Icardo
Josh Constantin
Michael Myers
Hunter Boudousquie
49.33IDClark ForkMay 021A District 1 Championship
3.Shawn Davison
Bryar Sanchez
Robert Sperber
Jordan Davison
50.54IDLakesideApr 18Wallace League Meet
View full rankings...
4x200 RelayCompare top 2
1.Anthony Roy
Jaden Dimitroff
Stetson Crewdson
Steven Dellinger
1:39.46IDWallaceMay 021A District 1 Championship
2.Robert Sperber
Shawn Davison
Alexandro Johnson
Jordan Davison
1:44.73IDLakesideApr 22Kootenai Invitational
View full rankings...
4x400 RelayCompare top 2
1.Stetson Crewdson
Stephen Dellinger
Jaden Dimitroff
Anthony Roy
3:58.57IDWallaceMay 021A District 1 Championship
2.Alexandro Johnson
Paul Sperber
Vincent Gitto
Robert Sperber
4:53.35IDLakesideMay 021A District 1 Championship
View full rankings...
SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]Compare top 3
1.Andrew Whipple
Zach Dupree
Hunter Whipple
Justin Keogh
3:53.35IDKootenaiMay 04District 1 Meet of Champions
2.Anthony Roy
Steven Dellinger
Stetson Crewdson
Nick Thomas
4:24.16IDWallaceApr 18Wallace League Meet
3.Robert Sperber
Alexandro Johnson
Jordan Davison
Robert Cameron
4:28.75IDLakesideApr 08Lumberjack Invite
View full rankings...
Shot Put - 12lbCompare top 10
1.11Bryar Sanchez39' 1PRIDLakesideApr 28Timberlake Invitational
2.12Alex Poland37' 1.5PRIDWallaceMay 131/2A District I/II Regional Championships
3.11Zayne Hunter34' 10.5IDWallaceMay 131/2A District I/II Regional Championships
4.12Hunter Boudousquie34' 7.5PRIDClark ForkApr 18Wallace League Meet
5.11Seth Dechand30' 9.5IDMullanApr 22Kootenai Invitational
6.11Caleb Mitchell29' 2IDLakesideApr 08Lumberjack Invite
7.10Paul Sperber29' 0.5IDLakesideMay 021A District 1 Championship
8.10Myles Hayman28' 0IDWallaceMar 18Central Idaho Invite
9.9Kobi Dooley27' 3.5IDClark ForkMay 021A District 1 Championship
10.9Charlie Abbott27' 0PRIDClark ForkApr 25Clark Fork League Meet
View full rankings...
Discus - 1.6kgCompare top 10
1.11Seth Dechand117' 7PRIDMullanMay 131/2A District I/II Regional Championships
2.12Alex Poland117' 2PRIDWallaceApr 28Timberlake Invitational
3.11Zayne Hunter105' 7IDWallaceMay 131/2A District I/II Regional Championships
4.11Bryar Sanchez98' 1IDLakesideMay 131/2A District I/II Regional Championships
5.11Justin Keogh93' 8IDKootenaiApr 22Kootenai Invitational
6.10Paul Sperber93' 5PRIDLakesideMay 021A District 1 Championship
7.11Caleb Mitchell93' 1IDLakesideApr 22Kootenai Invitational
8.9Josh Constantin83' 3PRIDClark ForkMay 021A District 1 Championship
9.12Robert Sperber70' 1.5PRIDLakesideApr 25Clark Fork League Meet
10.10Myles Hayman66' 3IDWallaceApr 15Booster Invite
View full rankings...
High JumpCompare top 2
1.9Josh Constantin5' 4PRIDClark ForkApr 28Timberlake Invitational
12Hunter Whipple5' 4IDKootenaiApr 22Kootenai Invitational
View full rankings...
Pole VaultCompare top 2
1.11Andrew Whipple10' 3IDKootenaiApr 28Timberlake Invitational
2.12Hunter Whipple9' 0PRIDKootenaiMay 021A District 1 Championship
View full rankings...
Long JumpCompare top 8
1.12Hunter Boudousquie19' 8PRIDClark ForkMay 131/2A District I/II Regional Championships
2.11Jordan Davison18' 9PRIDLakesideMay 04District 1 Meet of Champions
3.10Michael Myers16' 9.5PRIDClark ForkApr 22Priest River Invitational
4.9Josh Constantin15' 6IDClark ForkApr 11Kootenai Small schools meet
5.9Triston Ayerst15' 3PRIDLakesideApr 28Timberlake Invitational
6.9Nick Thomas15' 1PRIDWallaceMay 021A District 1 Championship
7.10Alexandro Johnson14' 10PRIDLakesideApr 08Lumberjack Invite
8.9Robert Cameron13' 5.5PRIDLakesideApr 18Wallace League Meet
View full rankings...
Triple JumpCompare top 5
1.11Jordan Davison37' 1PRIDLakesideMay 131/2A District I/II Regional Championships
2.12Max Icardo35' 4PRIDClark ForkMay 021A District 1 Championship
3.9Triston Ayerst32' 8.5PRIDLakesideApr 18Wallace League Meet
4.9Robert Cameron32' 4PRIDLakesideApr 11Kootenai Small schools meet
5.10Alexandro Johnson26' 3PRIDLakesideMay 021A District 1 Championship
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.