Team Results Management

Mens

100 Meters
1.11Ronald Fuller10.38 PRSCLower RichlandMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
2.11Jacory Patterson10.42 PRSCDreherMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
3.11Davonte Fuller10.43 PRSCStratfordMar 29Cane Bay Home Meet
4.12Keith Pearson10.55 PRSCWoodruffMar 28Woodruff Meet
5.11Quincey Mitchell10.59 (1.6)SCHanahanApr 08Bojangles Track & Field Classic
6.9Tre Chilsom10.61 PRSCBerkeleyApr 04Berkeley County Championship
7.10Gatlin Lawson10.66 PRSCLugoff-ElginMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
8.9Trey Oglesby10.77 PRSCCarolinaMar 27Berea Meet
9.12Kenny Benton10.78 PRSCBlythewoodApr 20SCHSL Region 5-5A
12Tyrik Martin10.78 PRSCGoose CreekApr 04Berkeley County Championship
View full rankings...
200 Meters
1.11Jacory Patterson21.20 PRSCDreherMar 18Silver Fox Invitational
2.11Ronald Fuller*21.44 PRSCLower RichlandApr 26Region 5 AAAA
3.11Quincey Mitchell21.63SCHanahanApr 08Bojangles Track & Field Classic
12Tyrik Martin21.63 PRSCGoose CreekApr 04Berkeley County Championship
5.10Gatlin Lawson21.65 PR (2.1)SCLugoff-ElginApr 08Bojangles Track & Field Classic
6.11Davonte Fuller21.77 PRSCStratfordMar 29Cane Bay Home Meet
7.11Najee Thompson21.81 PRSCBoiling SpringsApr 20Spartanburg County
8.12Tydarius Floyd21.95SCGreenwoodApr 13Lakelands Invitational
9.11Malik Watson21.96 PRSCSpartanburgApr 20Spartanburg County
10.12Zion Hackett22.00 PRSCJames ByrnesApr 20Spartanburg County
View full rankings...
400 Meters
1.11Davonte Fuller47.44 PRSCStratfordApr 08Bojangles Track & Field Classic
2.11Jacory Patterson48.20 PRSCDreherApr 08Bojangles Track & Field Classic
3.11Najee Thompson48.77 PRSCBoiling SpringsApr 20Spartanburg County
4.10Keyvon Graham48.84 PRSCGettis D BroomeApr 20Spartanburg County
5.12Dymitric Ray49.22SCWoodruffApr 20Spartanburg County
6.11Jeremiah Talbert49.33 PRSCHillcrestApr 08Bojangles Track & Field Classic
7.12Tydarius Floyd49.41SCGreenwoodMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
8.11Kelean Harley49.59 PRSCNorth CharlestonMar 29Cane Bay Home Meet
9.11Jackson Junkins49.65SCWaccamawApr 01Father Kelly Classic
10.11Alan Alvarez Jr49.72 PRSCWhite KnollApr 20SCHSL Region 5-5A
View full rankings...
800 Meters
1.12Ben Gilman1:55.03SCHilton HeadApr 08Bojangles Track & Field Classic
2.11Davonte Fuller1:55.81 PRSCStratfordApr 08Bojangles Track & Field Classic
3.10Dolan Owens1:56.00 PRSCJames IslandApr 08Bojangles Track & Field Classic
4.11Daniel Hurren1:56.30 PRSCGettis D BroomeApr 20Spartanburg County
5.12Ford McCoy1:56.59 PRSCSt. Joseph's CatholicApr 20Greenville County Championship
6.12Andrew Richardson1:56.80 PRSCEastsideApr 20Greenville County Championship
7.12John Ward1:57.03SCWade Hampton - GreenvilleApr 20Greenville County Championship
8.10Aiden Richter1:58.19 PRSCBishop EnglandApr 06Charleston County
9.12Hudson McKinney1:58.62SCSpartanburgApr 20Spartanburg County
10.11Basil Alfaro1:59.25 PRSCJames IslandApr 06Charleston County
View full rankings...
1500 Meters
1.12Joseph Nimmons8:59.19 PRSCWade Hampton - GreenvilleMar 04Greenville-Spartanburg Relays
2.11Santiago Gutierez9:54.48 PRSCGreenville Tech CharterMar 04Greenville-Spartanburg Relays
View full rankings...
1600 Meters
1.12Colt Griffith4:21.10SCWoodmontMar 18Hillcrest Ram Invitational
2.12John Ward4:21.27SCWade Hampton - GreenvilleApr 20Greenville County Championship
3.11Wynn Johnson4:22.32 PRSCDormanApr 20Spartanburg County
4.11Patrick Spychalski4:22.97 PRSCWandoMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
5.11Joseph Wilson4:23.41 PRSCCarolina HomeschoolApr 20Spartanburg County
6.12Jackson Ellenburg4:24.69 PRSCSummervilleMar 11Raising Canes/Azalea Invitational
7.12Ford McCoy4:25.71 PRSCSt. Joseph's CatholicMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
8.11Jake Mueller4:26.08 PRSCIrmoMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
9.11Steven Andreen4:27.09 PRSCSpring ValleyMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
10.11Jonathon White4:28.24 PRSCRock HillMar 25Hawk Invitational
View full rankings...
1 Mile
1.10Sam Gilman4:16.33 PRSCHilton HeadApr 08Bojangles Track & Field Classic
2.12John Ward4:18.30 PRSCWade Hampton - GreenvilleApr 08Bojangles Track & Field Classic
3.12Colt Griffith4:18.85 PRSCWoodmontApr 08Bojangles Track & Field Classic
4.10Dolan Owens4:19.21 PRSCJames IslandApr 08Bojangles Track & Field Classic
5.11Patrick Spychalski4:20.23 PRSCWandoApr 08Bojangles Track & Field Classic
6.11Jake Mueller4:30.46 PRSCIrmoApr 08Bojangles Track & Field Classic
7.11Jonathon White4:31.09 PRSCRock HillApr 08Bojangles Track & Field Classic
8.12Robert Tinsley4:31.36 PRSCEastsideApr 08Bojangles Track & Field Classic
9.11Steven Andreen4:33.48 PRSCSpring ValleyApr 08Bojangles Track & Field Classic
10.12Cameron Owens-Hunter4:33.65 PRSCWrenApr 08Bojangles Track & Field Classic
View full rankings...
3200 Meters
1.11Patrick Spychalski9:15.55 PRSCWandoApr 06Charleston County
2.11Wynn Johnson9:15.81 PRSCDormanApr 08Arcadia Invitational (Fri/Sat)
3.10Colin Baker9:28.28 PRSCAcademic MagnetApr 08Bojangles Track & Field Classic
4.12John Ward9:28.95 PRSCWade Hampton - GreenvilleApr 20Greenville County Championship
5.10Noah White9:32.13 PRSCEastsideApr 08Bojangles Track & Field Classic
6.12Colt Griffith9:37.76 PRSCWoodmontMar 11Chick-fil-A Games
7.12Jackson Ellenburg9:40.10 PRSCSummervilleApr 01Father Kelly Classic
8.12Ben Clark9:42.57 PRSCCloverApr 08Bojangles Track & Field Classic
9.11Steven Andreen9:43.12 PRSCSpring ValleyApr 08Bojangles Track & Field Classic
10.11Joseph Wilson9:43.49 PRSCCarolina HomeschoolApr 20Spartanburg County
View full rankings...
110m Hurdles - 39"
1.12Isaiah Ellis14.08 PRSCChesneeMar 28Woodruff Meet
2.12Jonathan Witt14.55 PRSCBattery CreekApr 01Beaufort Classic
3.11Quavian White14.58SCGreerApr 20Greenville County Championship
4.11Cameron Smith14.63 PRSCStratfordMar 29Cane Bay Home Meet
5.9Braydon Bennett14.77 PRSCSouthside ChristianMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
12Adam Lidie14.77 PRSCBlufftonMar 25Marwin Kline Invitational
7.8Tyler Graves14.80 PRSCLower RichlandMar 29Lexington Invitational
8.12Kaden Briggs14.84 PRSCWestwoodMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
9.11Reggie Jones Jr.14.87 PRSCBeaufortApr 15Drug Free Track Classic
10.11Tay Pittman14.91 PRSCNorthwesternApr 08Bojangles Track & Field Classic
View full rankings...
300m Hurdles - 36"
1.12Tre Jeter40.43SCSpartanburgMar 25Hawk Invitational
2.11Quincey Hill41.55 PRSCSpring ValleyMar 18Aubrae Gunderson Memorial Invitational
3.12Tyrone Washington41.76 PRSCBattery CreekMar 18Bob Hayes Invitational
4.12David Mitchell42.10 PRSCSpartanburgMar 25Hawk Invitational
5.12Carter Freeman42.84 PRSCSpring ValleyMar 18Aubrae Gunderson Memorial Invitational
6.12Jonathan Witt43.34 PRSCBattery CreekMar 18Bob Hayes Invitational
7.11Nigel Moore43.99SCSpartanburgMar 25Hawk Invitational
8.10Dion Livingston44.27 PRSCRock HillMar 25Hawk Invitational
9.9Lygarien Still*44.83 PRSCUnion CountyApr 22Hurricane JV Invitational
10.12Oscar Haney45.92 PRSCBoiling SpringsMar 25Hawk Invitational
View full rankings...
400m Hurdles - 36"
1.12Trison Myers54.54SCSt JamesApr 08Bojangles Track & Field Classic
2.12Isaiah Ellis55.26 PRSCChesneeApr 20Spartanburg County
3.11Davonte Fuller55.57 PRSCStratfordApr 19Tri County Meet of Champions
4.12Kaden Briggs56.21 PRSCWestwoodApr 08Bojangles Track & Field Classic
5.11Elijah Bull56.32 PRSCWandoApr 08Bojangles Track & Field Classic
6.12Tre Jeter56.35 PRSCSpartanburgApr 20Spartanburg County
7.11Reggie Jones Jr.56.76 PRSCBeaufortApr 01Beaufort Classic
8.11Tay Pittman56.98 PRSCNorthwesternApr 08Bojangles Track & Field Classic
9.11Quincey Hill57.01 PRSCSpring ValleyApr 08Bojangles Track & Field Classic
10.11Quavian White57.05 PRSCGreerApr 20Greenville County Championship
View full rankings...
4x100 Relay
1.Kevin Bigelow
Rahjai Harris
Zion Hackett
David Pearson
41.76SCJames ByrnesApr 20Spartanburg County
2.Ronald Fuller
Jonathan Glenn
Benjamin Jackson
Deonte' Jacobs
42.19SCLower RichlandApr 19Richland One Championships
3.Donovan McClinton
Quinest Bishop
Vosheon St. Hill
Justin Pendergrass
42.27SCSouth PointeMar 18Trojan Relays
4.Chylon Thomas
Ali Kelley
Jaheem Fordham
Tyler Mitchell
42.29SCRidge ViewApr 08Bojangles Track & Field Classic
5.Frederick Sparks
Aquanzie Bethea
Tyriq McNeil
Chase Thornhill
42.56SCSouth FlorenceApr 01Pee Dee Relays
6.Kam'Ron Bradford
Tristan Ellerbe
Dontavius Hughes
Shenard Johnson
42.60SCWilsonApr 01Pee Dee Relays
7.Relay Team42.65SCWest AshleyApr 06Charleston County
8.Mario Anderson
Omari Johnson
Cameron Smith
Davonte Fuller
42.70SCStratfordMar 11Raising Canes/Azalea Invitational
9.Relay Team42.77SCNorthwesternMar 18Trojan Relays
10.Quen Jefferson
Jake Kenison
Xavier Mathis
Anthony McFadden
42.78SCHillcrestMar 08Hillcrest Meet
Kenny Benton
Charlamane Brown
Dwayne Colbert
Jerrod Harmon
42.78SCBlythewoodApr 20SCHSL Region 5-5A
Eric Rice
Brandon Hicklin
Damyiji Foster
Malik Watson
42.78SCSpartanburgApr 20Spartanburg County
View full rankings...
4x200 Relay
1.Frank Adou
Zach Beasley
Ben Henson
Jaylon Pinson
1:31.10SCJames ByrnesMar 04Greenville-Spartanburg Relays
2.Quinest Bishop
Jakason Davis
Ja'irus Mitchell
Justin Pendergrass
1:31.64SCSouth PointeMar 18Trojan Relays
3.Chris Evans
Charles McFadden
Caden Peeler
Najee Thompson
1:31.77SCBoiling SpringsMar 25Hawk Invitational
4.Damyiji Foster
Nolan Brown
Malik Watson
Brandon Hicklin
1:31.94SCSpartanburgApr 01Westlake Relays
5.Tyler Mitchell
Chylon Thomas
Jaheem Fordham
Ali Kelley
1:32.10SCRidge ViewMar 18Mellow Mushroom Relays
6.Relay Team1:32.16SCEastsideMar 08Region 2-4A Early Season Relays
7.Gregg Gethers
Isaiah Whitney
Davon Campbell
Josh Heyward
1:32.21SCWest AshleyMar 18Mellow Mushroom Relays
8.Khalik Bell
Tyriq McNeil
Jerrell Drummond
Chase Thornhill
1:32.29SCSouth FlorenceApr 01Pee Dee Relays
9.Curtis Bell
Jacory Patterson
Tyrann Rush
Aquarius Williams
1:32.50SCDreherMar 11Armed Forces Cavalier Relays
10.Cameron Copper
Tyrik Martin
Lonnie Morton
Booker Peake
1:32.67SCGoose CreekMar 18Mellow Mushroom Relays
View full rankings...
4x400 Relay
1.Relay Team3:22.08SCStratfordApr 19Tri County Meet of Champions
2.Relay Team3:24.54SCHillcrestApr 20Greenville County Championship
3.Relay Team3:24.92SCSummervilleApr 19Tri County Meet of Champions
4.Relay Team3:25.30SCHanahanApr 19Tri County Meet of Champions
5.Carter Freeman
Trevon Cheeks
Caleb Wilson
Quincey Hill
3:26.71SCSpring ValleyMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
6.Relay Team3:26.81SCGreerApr 20Greenville County Championship
7.Charkeyus Singleton
Michael Lipscomb
Nolan Brown
Tre Jeter
3:26.92SCSpartanburgApr 20Spartanburg County
8.Pj Franklin
Taquan Pope
Sterling White
Jaquell Williams
3:27.24SCHilton HeadApr 01Beaufort Classic
9.Relay Team3:27.35SCNorthwesternMar 18Trojan Relays
10.Caden Peeler
Najee Thompson
Zach Farr
Tyler Fish
3:27.54SCBoiling SpringsApr 20Spartanburg County
View full rankings...
4x800 Relay
1.Ben Gilman
Sam Gilman
Jaquell Williams
Joshua Williams
7:55.39SCHilton HeadApr 08Bojangles Track & Field Classic
2.Chandler Dunmeyer
Victor Shellhammer
Jackson Ellenburg
Frederick Scruggs
7:58.45SCSummervilleApr 08Bojangles Track & Field Classic
3.Steven Andreen
Trevon Cheeks
Amir McCall
Caleb Wilson
8:07.37SCSpring ValleyMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
4.Relay Team8:09.33SCSt. Joseph's CatholicApr 20Greenville County Championship
5.Alex Umberg
Phillip Quillen
Carson Blick
Wynn Johnson
8:10.27SCDormanApr 20Spartanburg County
6.Robert Tinsley
Noah White
Harrison Macdonald
Andrew Richardson
8:11.96SCEastsideApr 08Bojangles Track & Field Classic
7.Logan Andrews
Gabriel Igmire
Tanner Smith
Andrew Wetzel
8:14.30SCMauldinMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
8.Isaiah Barnes
Ian Robinson
Jonathon White
Joey Teachout
8:15.22SCRock HillApr 08Bojangles Track & Field Classic
9.Chris Wallace
Jalen Shropshire
Davier Alston
Miles Mingo
8:18.66SCNorthwesternApr 08Bojangles Track & Field Classic
10.Patrick Spychalski
Bradley Sanders
Jackson Walls
Elijah Bull
8:18.72SCWandoApr 08Bojangles Track & Field Classic
View full rankings...
SMR 100-100-200-400m
1.Mario Anderson
Cameron Smith
Davonte Fuller
James Jackson
1:34.30SCStratfordMar 18Mellow Mushroom Relays
2.Frederick Sparks
Aquanzie Bethea
Tyriq McNeil
Chase Thornhill
1:35.46SCSouth FlorenceApr 01Pee Dee Relays
3.Ajani Moore
Kenny Agers
Nick Truesdale
Simeon Richardson
1:35.79SCRock HillMar 18Trojan Relays
4.Quinest Bishop
Dameion Carter
Ja'irus Mitchell
Justin Pendergrass
1:36.15SCSouth PointeMar 18Trojan Relays
5.Donovan Anderson
Chris Evans
Caden Peeler
Najee Thompson
1:36.55SCBoiling SpringsMar 04Greenville-Spartanburg Relays
6.Jerry Bailey
Quincey Mitchell
Kiamani Denmark
Jarrell Rivers
1:37.01SCHanahanMar 18Mellow Mushroom Relays
7.Relay Team1:37.29SCNorthwesternMar 18Trojan Relays
8.Kam'Ron Bradford
Tristan Ellerbe
Dontavius Hughes
Shenard Johnson
1:37.55SCWilsonApr 01Pee Dee Relays
9.Relay Team1:37.63SCWade Hampton - GreenvilleMar 11Golden Corner Invitational
10.Jae'vion Matthews
Colt Parker
Dee Pendergrass
Tahj Reid
1:37.78SCYorkMar 18Glover Smiley, Jr. Classic Vikings Relays
View full rankings...
SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]
1.Mario Anderson
Cameron Smith
James Jackson
Davonte Fuller
3:35.42SCStratfordMar 18Mellow Mushroom Relays
2.JaQuarious Wilson
Martel Taylor
Reagle Ian
Tyler Jeffers
3:41.70SCA.C. FloraMar 11Armed Forces Cavalier Relays
3.Bradford Thompson
Mekhi Robertson
Jackson Junkins
Tyfiq James
3:48.50SCWaccamawMar 18Mellow Mushroom Relays
4.Harrison Grant
Khalil Tyreese Drayton
Jalal Dean
Will Bearden
3:49.56SCPalmettoApr 08Spring Fever Relays
5.Darryl Hancock
Anthoney Gregg
Corey Gates
Corey McDouald
3:50.00SCSummervilleMar 18Mellow Mushroom Relays
6.Shaurique Wright
Lanard James
Troy Elmore
Antrell Jones
3:50.23SCWoodlandMar 18Mellow Mushroom Relays
7.Toby Holt
Truston Ingram
Jeremiah Green
Kory Wallace
3:50.86SCAikenMar 11Armed Forces Cavalier Relays
8.Carter Crowley
Aiden Richter
Nick DiBona
Colin Richter
3:51.31SCBishop EnglandMar 18Mellow Mushroom Relays
9.Martin Scott
Darian Green
Kaleb Thomson
Fredrick Sargent
3:52.57SCRidge ViewMar 18Mellow Mushroom Relays
10.Wendell Varner
Trenton Watson
Damar Robinson
Cameron Hornsby
3:53.74SCFort DorchesterMar 18Mellow Mushroom Relays
View full rankings...
DMR 1200-400-800-1600m
1.Ben Gilman
Sterling White
Sam Gilman
Jaquell Williams
10:18.15SCHilton HeadMar 30Pepsi Florida Relays
2.Chandler Dunmeyer
Jackson Ellenburg
Victor Shellhammer
Frederick Scruggs
10:46.57SCSummervilleMar 18Mellow Mushroom Relays
3.Robert Tinsley
Quez Brown
Andrew Richardson
Noah White
10:51.60SCEastsideMar 31Tri State Relays
4.Joe Riddell
Logan Honeycutt
Carson Tillman
Dolan Owens
10:53.98SCJames IslandMar 18Mellow Mushroom Relays
5.Isaiah Barnes
Adrian Robinson
Jonathon White
Joey Teachout
10:58.29SCRock HillMar 18Trojan Relays
6.Doug Carson
Noah Barnhart
Bradley Sanders
Patrick Spychalski
11:02.63SCWandoMar 18Mellow Mushroom Relays
7.Dawson Wright
Justin Williams
Ian Fladd
Wyatt Hall
11:05.95SCFort DorchesterMar 18Mellow Mushroom Relays
8.Carter Crowley
Aiden Richter
Colin Richter
Sam Boykin
11:08.51SCBishop EnglandMar 18Mellow Mushroom Relays
9.Zack Kochert
Ward Keith
Hayden Spencer
Jake Mueller
11:11.99SCIrmoMar 11Armed Forces Cavalier Relays
10.Chase Hill
James Westergard
Tyler Nguyen
Ben Clark
11:17.27SCCloverMar 18Trojan Relays
View full rankings...
Shot Put - 12lb
1.11Logan Carroll55' 10 PRSCMauldinMar 28Mauldin Meet
2.12Cameron Wilson53' 2 PRSCWhale Branch Early CollegeApr 01Beaufort Classic
3.12Jayson Massey52' 5 PRSCDormanApr 20Spartanburg County
4.11Isiah Parker51' 10 PRSCBeaufortApr 19Beaufort County Championship
5.12Dezmond Blakely51' 6 PRSCMauldinApr 08Bojangles Track & Field Classic
6.12Pressley Harvin50' 9 PRSCSumterApr 04Sumter Meet
7.12Malik Blassingame50' 8.5 PRSCWestsideMar 11Chick-fil-A Games
8.11Derrio Maxwell50' 5 PRSCTL HannaMar 17Foothills Classic
9.12George Crosby49' 4SCColleton CountyApr 19Beaufort County Championship
10.10Na'zae Baltimore49' 3.5 PRSCAikenMar 29Lexington Invitational
View full rankings...
Discus - 1.6kg
1.12Isaiah Davenport164' 11 PRSCLexingtonMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
2.12Jordan Massey160' 1 PRSCDormanApr 20Spartanburg County
3.12Jonathan Legare158' 3 PRSCWest AshleyApr 06Charleston County
4.12Tahj Foster157' 9SCBoiling SpringsMar 25Hawk Invitational
5.11Channing Tindal157' 5 PRSCSpring ValleyApr 20SCHSL Region 5-5A
6.12Gray Eubank156' 1 PRSCPorter-GaudApr 01Father Kelly Classic
7.12Chad Gardner155' 6 PRSCBoiling SpringsApr 20Spartanburg County
8.12Quin Jeffery155' 5 PRSCRidge Spring-MonettaMar 29Batesburg-Leesville Home Meet
9.12Pressley Harvin152' 10SCSumterApr 08Gamecock Invitational
10.12Norman Goss151' 7SCCarver's BayMar 11Raising Canes/Azalea Invitational
View full rankings...
Javelin - 800g
1.10Jr Schroeder121' 3 PRSCSouthside ChristianMar 18Kevin Logan Memorial Meet
2.12Matthew Thomas120' 6 PRSCRiversideMar 11Chick-fil-A Games
3.12Dezmond Blakely115' 1 PRSCMauldinMar 11Chick-fil-A Games
4.11Colin Neel107' 11 PRSCRiversideMar 18Kevin Logan Memorial Meet
5.12Jordan Childs107' 1 PRSCRiversideMar 11Chick-fil-A Games
6.12Connor Wheatley89' 3 PRSCSouthside ChristianMar 11Chick-fil-A Games
7.11Jack Bissonnette86' 0 PRSCRiversideMar 18Kevin Logan Memorial Meet
8.12George Davis82' 6 PRSCSouthside ChristianMar 11Chick-fil-A Games
9.12Bennett Freeman75' 5 PRSCRiversideMar 18Kevin Logan Memorial Meet
10.8Miles Scott72' 5 PRSCWoodmontMar 18Kevin Logan Memorial Meet
View full rankings...
High Jump
1.10Dallas Wise6' 8 PRSCDutch ForkMar 04Diamond Hornets Invitational
2.12Jamie Watson6' 7 PRSCHanahanMar 18Mellow Mushroom Relays
3.12Semaj Anderson6' 6SCPendletonMar 11Chick-fil-A Games
11James Copeland6' 6 PRSCWrenApr 04Wren Meet
12Jamiah Graham6' 6 PRSCSouth FlorenceMar 21Sumter Meet
11Saben Heenehan6' 6 PRSCBoiling SpringsApr 20Spartanburg County
11Robert Braswell6' 6 PRSCBlythewoodApr 20SCHSL Region 5-5A
8.12Jacob Wimmer6' 4 PRSCCane BayApr 01Father Kelly Classic
12Ra Anderson6' 4 PRSCTimberlandApr 04Berkeley County Championship
12JaWarren Green*6' 4 PRSCDreherApr 26Region 5 AAAA
12Reginald Point6' 4SCGeorgetownApr 01Eagle Invitational
-Timothy Robinson6' 4 PRSCWilsonApr 08Gamecock Invitational
-Thanton Jordan6' 4 PRSCCalhoun CountyMar 29Lexington Invitational
12Isaiah Ferguson6' 4 PRSCPickensMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
11Kobe Franklin6' 4 PRSCBlythewoodMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
-marquise Riley6' 4 PRSCRichland NortheastMar 04Diamond Hornets Invitational
11Ali Shockley6' 4SCNorthwesternMar 18Trojan Relays
View full rankings...
Pole Vault
1.9Dillon McCarthy14' 6 PRSCWandoApr 19Tri County Meet of Champions
12Sam Blumer14' 6 PRSCEastsideMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
3.10Taylor Boyles14' 0 PRSCEasleyMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
11Tommy Paige14' 0 PRSCFort DorchesterApr 19Tri County Meet of Champions
11Reggie Jones Jr.14' 0 PRSCBeaufortApr 01Beaufort Classic
12Ben Watkins14' 0 PRSCYorkMar 18Glover Smiley, Jr. Classic Vikings Relays
12Worth Burnette14' 0SCWandoMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
12Seamus Heeneham14' 0SCBoiling SpringsApr 20Spartanburg County
9.12Anatoliy Gamza13' 6 PRSCDormanMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
12Devin Merrick13' 6SCWest FlorenceMar 11Raising Canes/Azalea Invitational
11Cole Smith13' 6 PRSCWade Hampton - GreenvilleMar 29Eastside Meet
View full rankings...
Long Jump
1.11Jacory Patterson24' 2.5 PRSCDreherMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
2.12Tyler Webber23' 9 PRSCLower RichlandApr 19Richland One Championships
3.12Dj Ledell23' 6.75 PRSCRiver BluffApr 20SCHSL Region 5-5A
4.10JaQuan Wilkins23' 5 PRSCGettis D BroomeMar 25Landrum Cardinal Relay Invitational
11Brandon Hicklin23' 5 PRSCSpartanburgApr 01Westlake Relays
6.12Ke'Trael Lytle23' 3SCYorkMar 09York Meet 1
7.12Tyrik Martin22' 9 PRSCGoose CreekMar 11Raising Canes/Azalea Invitational
8.11Trini Feggett22' 7 PRSCWestwoodMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
9.12Malek Rush*22' 6.5 PRSCA.C. FloraApr 26Region 5 AAAA
10.12Semaj Anderson22' 5.5 PRSCPendletonApr 20Upstate Tri County Championship
9Tre Chilsom22' 5.5 PRSCBerkeleyApr 04Berkeley County Championship
View full rankings...
Triple Jump
1.12Dj Ledell48' 7 PRSCRiver BluffMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
2.11King Keyshawn48' 0 PRSCLibertyApr 08Bojangles Track & Field Classic
3.-Thanton Jordan47' 3 PRSCCalhoun CountyMar 29Lexington Invitational
4.12Semaj Anderson46' 11.5SCPendletonApr 20Upstate Tri County Championship
5.11Daruis Rush*46' 10SCC E MurrayApr 25SCISA Region 5-1A
6.11Ronald Roderick46' 8 PRSCCane BayMar 11Raising Canes/Azalea Invitational
7.12Tyler Webber46' 5 PRSCLower RichlandMar 25Bob Jenkins SCTCCCA Coaches Classic
8.11Brandon Hicklin46' 2.5 PRSCSpartanburgApr 15Blue Devil Allen Johnson Invitational
9.10Isaiah Miller45' 2 PRSCSpring ValleyApr 20SCHSL Region 5-5A
10.11Jalen Parrish44' 10.5 PRSCSwanseaMar 29Lexington Invitational
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.