Team Results Management

Mens

100 Meters
1.11Gareth Ashton11.17 PR (2.6)TXTexas School for the DeafMay 06TAPPS 4A State Meet (F-Sa)
2.11Brady Perry11.18 PRMDMaryland School For The DeafMay 13ESDAA Championships
3.12Bobga Tete11.55 PRMDMaryland School For The DeafMay 04IPSL Championship
10Kevin Guerrier11.55 PR (1.5)FLFlorida School for the Deaf & the BlindApr 06Don Hall Invitational
5.11Austin Wilson11.62 PRMDMaryland School For The DeafMay 13ESDAA Championships
6.12Zachary Richardson11.66TXTexas School for the DeafApr 28TAPPS 3A-4A South Regional
7.11Jadan Anderson11.68 PRTXTexas School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
8.12Jonathan Sierra11.72 PROROregon School for the DeafMay 131A-SD1 Casco/Valley 10 District Championships
9.-Nasir Ford11.81 PRPAPennsylvania School for the DeafMay 13ESDAA Championships
10.11Michael Singleton Jr11.97 PRTXTexas School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
View full rankings...
200 Meters
1.11Brady Perry22.64 PRMDMaryland School For The DeafMay 13ESDAA Championships
2.11Gareth Ashton22.68 PR (1.2)TXTexas School for the DeafMay 06TAPPS 4A State Meet (F-Sa)
3.12Bobga Tete23.34 PRMDMaryland School For The DeafApr 26Tri-State Invitational
4.11Jadan Anderson23.55 PRTXTexas School for the DeafApr 01Seeger Relays
5.12Tyre Singleton23.81 PR (1.6)FLFlorida School for the Deaf & the BlindApr 11FHSAA 1A District 4 Championships
6.12Jonathan Sierra23.84 PROROregon School for the DeafMay 131A-SD1 Casco/Valley 10 District Championships
7.11Austin Wilson23.86 PRMDMaryland School For The DeafMay 13ESDAA Championships
8.10Kevin Guerrier23.99 PR (-1.2)FLFlorida School for the Deaf & the BlindApr 11FHSAA 1A District 4 Championships
9.12Austin Latin24.02MDMaryland School For The DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
10.12Tykevious Hardin24.47 PR (.9)DCModel Secondary School for the DeafMay 24DCSAA Championships
View full rankings...
400 Meters
1.11Brady Perry50.32 PRMDMaryland School For The DeafApr 15Patriot Invitational
2.11Michael Singleton Jr50.35 PRTXTexas School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
3.12Bobga Tete50.43 PRMDMaryland School For The DeafApr 26Tri-State Invitational
4.11Jadan Anderson50.61 PRTXTexas School for the DeafMay 06TAPPS 4A State Meet (F-Sa)
5.12Tyre Singleton51.32 PRFLFlorida School for the Deaf & the BlindApr 25FHSAA 1A Region 1 Championships
6.10Kyle Jenkins55.43 PRINIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
7.11Gareth Ashton55.82 PRTXTexas School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
8.10Dajour Wallace55.92 PRILIllinois School for the DeafApr 20Macomb Bomber Invitational
10Cristian Martinez-White55.92 PRWAWashington School for the DeafMay 27WIAA 1A, 2B, 1B State Championship Meet
10.10Giovanny Correa56.24 PRAZArizona Deaf and BlindMar 18Bourgade Small School Classic
View full rankings...
800 Meters
1.12Bobga Tete2:03.32 PRMDMaryland School For The DeafMay 04IPSL Championship
2.12Michail Sullivan2:11.35 PRTXTexas School for the DeafApr 12TAPPS 4A District 3 meet
3.12Jonathan Sierra2:11.69 PROROregon School for the DeafApr 13North Marion J.V Invite
4.12Matt Markovitz2:12.34 PRINIndiana School for the DeafMay 18IHSAA Boys Sectional 23 (North Central)
5.11Stefan Anderson2:12.6h PRMDMaryland School For The DeafMay 10Tri Meet - Brunswick, Catoctin, & Maryland School for the Deaf
6.11Juan Salgado-Rodriguez2:12.77 PRMNMinnesota State Academy for the DeafMay 23MSHSL SUb-Section 4
7.10Calvin Payton2:14.20 PROROregon School for the DeafMay 131A-SD1 Casco/Valley 10 District Championships
8.12Ste'Quan Scott2:16.59 PRMOMissouri School for the DeafApr 11Thunderbird Invite
9.11Marc Wallace2:17.39 PRALAlabama School For The DeafMay 06AHSAA 1A State Championships
10.11Michael Singleton Jr2:17.77TXTexas School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
View full rankings...
1500 Meters
1.9Sandi Ramos-Cabrera5:01.38 PROROregon School for the DeafApr 25Sweet Home Last Chance Meet
2.10Calvin Payton5:08.55OROregon School for the DeafApr 20Southwest Christian Invitational
3.11Cody Duncan5:25.76 PROROregon School for the DeafApr 25Sweet Home Last Chance Meet
4.10Jose Lemus5:35.26 PROROregon School for the DeafApr 13North Marion J.V Invite
5.12Jose Mojica6:49.60OROregon School for the DeafMar 15VC Valiant Icebreaker
View full rankings...
1600 Meters
1.12Bobga Tete4:53.31 PRMDMaryland School For The DeafMay 13ESDAA Championships
2.11Juan Salgado-Rodriguez4:58.87 PRMNMinnesota State Academy for the DeafMay 11Medford Invitational
3.10Joe Cardenas5:06.61 PRTXTexas School for the DeafApr 12TAPPS 4A District 3 meet
4.10Osvaldo Cruz5:07.28 PRWAWashington School for the DeafMay 171B District IV Championships
5.9Miguel Pavao5:09.0h PRMDMaryland School For The DeafMay 10Tri Meet - Brunswick, Catoctin, & Maryland School for the Deaf
6.11Stefan Anderson5:11.17 PRMDMaryland School For The DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
7.11Jared Spinale5:15.17 PRINIndiana School for the DeafMay 18IHSAA Boys Sectional 23 (North Central)
8.12Matt Markovitz5:15.31 PRINIndiana School for the DeafApr 27Shelbyville Golden Bear Invitational
9.8Sincere Vazquez5:16.38 PRFLFlorida School for the Deaf & the BlindApr 11FHSAA 1A District 4 Championships
10.11Esteban Kovacs5:22.0h PRMDMaryland School For The DeafMay 10Tri Meet - Brunswick, Catoctin, & Maryland School for the Deaf
View full rankings...
3000 Meters
1.9Sandi Ramos-Cabrera10:46.72 PROROregon School for the DeafApr 20Southwest Christian Invitational
2.11Cody Duncan11:51.25 PROROregon School for the DeafMay 131A-SD1 Casco/Valley 10 District Championships
3.10Jose Lemus13:30.21 PROROregon School for the DeafMay 131A-SD1 Casco/Valley 10 District Championships
View full rankings...
3200 Meters
1.10Joe Cardenas10:36.68 PRTXTexas School for the DeafMay 06TAPPS 4A State Meet (F-Sa)
2.12Bobga Tete10:52.7h PRMDMaryland School For The DeafMay 13ESDAA Championships
3.11Juan Salgado-Rodriguez11:02.69 PRMNMinnesota State Academy for the DeafMay 04Cardinal Invitational
4.11Jared Spinale11:23.22 PRINIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
5.10Jaquan Smith11:28.35 PRINIndiana School for the DeafApr 27Shelbyville Golden Bear Invitational
6.9Miguel Pavao11:29.0h PRMDMaryland School For The DeafMay 13ESDAA Championships
7.11Samuel Bondhus11:30.67 PRMNMinnesota State Academy for the DeafMay 23MSHSL SUb-Section 4
8.9Sandi Ramos-Cabrera11:44.95 PROROregon School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
9.12Matt Markovitz11:46.46 PRINIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
10.10Osvaldo Cruz11:49.22 PRWAWashington School for the DeafMay 171B District IV Championships
View full rankings...
110m Hurdles - 39"
1.10Kenmarkis Meeks15.98 PR (4.5)MSMississippi School for the DeafMay 05MHSAA State Championships 1A
2.12Lance Wood16.02 PRINIndiana School for the DeafMay 25IHSAA Boys Regional 1 (North Central)
3.12Egan Seremeth16.08MDMaryland School For The DeafApr 26Tri-State Invitational
4.11John Werner16.30 PRMDMaryland School For The DeafMay 13ESDAA Championships
5.12Kyrell Cummings16.72 PRMNMinnesota State Academy for the DeafMay 16TCAC Championship
6.12Zachary Richardson16.97 PRTXTexas School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
7.12Aryzona Marsh17.70 PRKSKansas School For The DeafApr 29GPSD Championships
8.9Le'Vante Sanders18.71 PRWIWisconsin School for the DeafApr 29GPSD Championships
9.-Nasir Ford18.72 PRPAPennsylvania School for the DeafMay 13ESDAA Championships
10.11Marquise King18.95 PRGAAtlanta Area School for the DeafMar 23Mill Springs Academy Home Meet #2
View full rankings...
300m Hurdles - 36"
1.12Kyrell Cummings41.77 PRMNMinnesota State Academy for the DeafMay 16TCAC Championship
2.12Egan Seremeth43.10 PRMDMaryland School For The DeafMay 04IPSL Championship
3.10Kenmarkis Meeks43.11 PRMSMississippi School for the DeafMay 05MHSAA State Championships 1A
4.12Marlowe Moore43.41 PRINIndiana School for the DeafApr 27Shelbyville Golden Bear Invitational
5.12Zachary Richardson44.14TXTexas School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
6.11John Werner44.39 PRMDMaryland School For The DeafMay 13ESDAA Championships
7.12Lance Wood44.68INIndiana School for the DeafMay 18IHSAA Boys Sectional 23 (North Central)
8.12Jake Schwall45.17 PRINIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
9.10Jordan Howard45.80 PRLALouisiana School For The DeafApr 25LHSAA Region III-C
10.11Marc Wallace46.04 PRALAlabama School For The DeafApr 29AHSAA 1A Sectional 2
View full rankings...
4x100 Relay
1.Bobga Tete
Austin Latin
Austin Wilson
Brady Perry
44.25MDMaryland School For The DeafApr 19STA/NCS Quad 4/19
2.Stone Leiker
Michael Singleton
Gareth Ashton
Zachary Richardson
44.85TXTexas School for the DeafMar 04SAS Relays
3.Ernest Bristol
Devon Cumberland
Fernando Dopico-Fernandez
Kevin Guerrier
45.45FLFlorida School for the Deaf & the BlindApr 06Don Hall Invitational
4.Leonico Velador
Kevin Lopez
Calvin Payton
Jonathan Sierra
46.62OROregon School for the DeafMay 19OSAA 1A State Championships
5.D'Ericon Hayes
Daniel Spencer
Adrian Lee
Brandon Thomas
47.08LALouisiana School For The DeafApr 25LHSAA Region III-C
6.Joshua Bourne
Mark Allyn Campbell
Jaylon Mays
Kenmarkis Meeks
47.14cMSMississippi School for the DeafApr 13MHSAA Division Meet 6-1A, 4-2A
7.Cory McKinnie
Michael Paige
Marc Wallace
Vitroni Williams
47.50ALAlabama School For The DeafApr 25ASD Meet #3
8.Jossell Sampson-Hernandez
Todd Oliver
Jerrick Pothorski
Marlowe Moore
47.76INIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
9.Cristian Martinez-White
Adam Arntzen
Ricardo Pineda
Juan Gaytan-Arroyo
47.88WAWashington School for the DeafMay 27WIAA 1A, 2B, 1B State Championship Meet
10.Damar Washington
Jeremy Matlas-Flores
Ste'Quan Scott
Marcus Smith
48.00MOMissouri School for the DeafApr 11Thunderbird Invite
View full rankings...
4x200 Relay
1.Jadan Anderson
Michael Singleton Jr
Stone Leiker
Gareth Ashton
1:31.17TXTexas School for the DeafMay 06TAPPS 4A State Meet (F-Sa)
2.Brady Perry
Bobga Tete
Austin Wilson
Austin Latin
1:33.83MDMaryland School For The DeafMar 29Fraser Relays
3.Stacey Welch
Troye Johnson
Marcus Aiken
Jayman Washington
1:38.61KSKansas School For The DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
4.Relay Team1:39.11MNMinnesota State Academy for the DeafMay 16TCAC Championship
5.Jossell Sampson-Hernandez
Todd Oliver
Kyle Jenkins
Marlowe Moore
1:40.80INIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
6.Adrian Lee
Brandon Thomas
D'Arius Hayes
D'Ericon Hayes
1:42.00LALouisiana School For The DeafApr 25LHSAA Region III-C
7.Calvin Payton
Sandi Ramos-Cabrera
Leonico Velador
Jesse Martinez
1:43.83OROregon School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
8.Ste'Quan Scott
Damar Washington
Jeremy Matlas-Flores
Marcus Smith
1:43.94MOMissouri School for the DeafApr 25Fatima Blue & Gold Invitational
9.Relay Team1:45.1hNCEastern North Carolina School for the DeafMar 08Riverside (1A) Home Meet
10.Dajour Wallace
Kristian Paradis
Antonio Hernandez
Lalo Mendoza
1:45.18ILIllinois School for the DeafMay 19IHSA 1A Boys Beardstown Sectional
View full rankings...
4x400 Relay
1.Jadan Anderson
Michael Singleton Jr
Nathaniel White
Michail Sullivan
3:32.29TXTexas School for the DeafApr 28TAPPS 3A-4A South Regional
2.Stefan Anderson
Austin Latin
Brady Perry
Bobga Tete
3:37.27MDMaryland School For The DeafMay 04IPSL Championship
3.Jake Schwall
Kyle Jenkins
Todd Oliver
Marlowe Moore
3:48.21INIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
4.Relay Team3:48.68MNMinnesota State Academy for the DeafMay 16TCAC Championship
5.Kevin Lopez
Leonico Velador
Calvin Payton
Jonathan Sierra
3:50.90OROregon School for the DeafMay 131A-SD1 Casco/Valley 10 District Championships
6.Cristian Martinez-White
Ricardo Pineda
Adam Arntzen
Joel Castro
3:51.60WAWashington School for the DeafMay 27WIAA 1A, 2B, 1B State Championship Meet
7.Devon Markham
Lukas Horton
Tyre Singleton
Luis Merced
3:57.22FLFlorida School for the Deaf & the BlindApr 11FHSAA 1A District 4 Championships
8.Raul Melgar
Stacey Welch
Zander Symansky
Aryzona Marsh
4:11.51KSKansas School For The DeafApr 29GPSD Championships
9.Wyatt Bowman
D'Arius Hayes
D'Ericon Hayes
Daniel Spencer
4:14.72LALouisiana School For The DeafApr 25LHSAA Region III-C
10.Kristian Paradis
Antonio Hernandez
Alex Martinez
Loden Hoyt
4:15.84ILIllinois School for the DeafMay 19IHSA 1A Boys Beardstown Sectional
View full rankings...
4x800 Relay
1.Mohamed Mogow
Javis Johnson
William Bondhus
Juan Salgado-Rodriguez
9:24.99MNMinnesota State Academy for the DeafMay 23MSHSL SUb-Section 4
2.Stefan Anderson
Miguel Pavao
Crosse Herpin
Osayomore Ufumwen
9:25.15MDMaryland School For The DeafApr 28Falcon Relays
3.Michail Sullivan
Joe Cardenas
Tarique Sylvester
Adiel Rodriguez
9:35.12TXTexas School for the DeafApr 01Seeger Relays
4.Jared Spinale
Joshua Baxter
Jaquan Smith
Matt Markovitz
9:38.19INIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
5.Devon Markham
Walter Douglas
Lukas Horton
Luis Merced
9:58.34FLFlorida School for the Deaf & the BlindApr 11FHSAA 1A District 4 Championships
6.Angel Cisneros
Mile Gonzalez
Cory McKinnie
Marc Wallace
9:59.42ALAlabama School For The DeafApr 29AHSAA 1A Sectional 2
7.Loden Hoyt
Kristian Paradis
Alex Martinez
Cody Durbin
10:14.38ILIllinois School for the DeafMay 19IHSA 1A Boys Beardstown Sectional
8.Relay Team10:33.1hOROregon School for the DeafApr 04@ Stayton with Cascade and Philomath Relay Meet
9.Relay Team10:41.20AZArizona Deaf and BlindMar 09Safford HS Bulldog Invitational
10.Relay Team11:38.48OHOhio School for the DeafMay 02LO/BC/LE/MI/SD Meet
View full rankings...
SMR 100-100-200-400m
1.Relay Team2:00.7hOROregon School for the DeafApr 04@ Stayton with Cascade and Philomath Relay Meet
2.Lucas Grimm
Jake Zanavich
Justyce Booth
Ky'Ren Johnson
2:19.17MIMichigan School for the DeafApr 12Kearsley Harry Burnet Relays
View full rankings...
SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]
1.Demitri Charity
James Hawkins
Hermilo Villazana Barrientos
Cody Durbin
4:59.20ILIllinois School for the DeafApr 06MSD 30th Annual Track and Field Invitational
View full rankings...
Shot Put - 12lb
1.9Calel Aramboles45' 11.5 PRCACalifornia School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
2.10Deven Thompson44' 0 PRNMNew Mexico School for the DeafMay 06NMAA 1A State Championships
3.11Adam Rohde42' 11 PRMNMinnesota State Academy for the DeafApr 29GPSD Championships
4.10Shannon McNeal42' 3 PRILIllinois School for the DeafMay 19IHSA 1A Boys Beardstown Sectional
5.12Lance Wood40' 3INIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
6.12DeBrian John39' 0 PRMDMaryland School For The DeafApr 19STA/NCS Quad 4/19
7.11Cedric Armstrong38' 8 PROROregon School for the DeafMay 02Cinder Classic
8.11Taylor Payne38' 7 PRWAWashington School for the DeafMay 171B District IV Championships
11Shaq'ke Robinson38' 7ARArkansas School For The DeafApr 29GPSD Championships
10.12Zachary Richardson38' 3 PRTXTexas School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
View full rankings...
Discus - 1.6kg
1.9Calel Aramboles151' 5.5 PRCACalifornia School for the DeafMay 04BCL Meet #3
2.10Deven Thompson127' 9 PRNMNew Mexico School for the DeafMay 06NMAA 1A State Championships
3.12Chris Moon118' 7 PROROregon School for the DeafMay 19OSAA 1A State Championships
4.10Shannon McNeal117' 9 PRILIllinois School for the DeafMay 19IHSA 1A Boys Beardstown Sectional
5.12Lance Wood112' 6.5INIndiana School for the DeafApr 27Shelbyville Golden Bear Invitational
6.11Adam Rohde111' 2 PRMNMinnesota State Academy for the DeafApr 182017 Leo Bond Invitational
7.12DeBrian John110' 8.5 PRMDMaryland School For The DeafApr 26Tri-State Invitational
8.12Terry Davis109' 7.5LALouisiana School For The DeafApr 25LHSAA Region III-C
9.11Shaq'ke Robinson109' 0 PRARArkansas School For The DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
10.11Sam Gillespie108' 4 PRMNMinnesota State Academy for the DeafMay 11Medford Invitational
View full rankings...
Javelin - 800g
1.12Enrique Rodriguez126' 1 PRWAWashington School for the DeafApr 131A Trico League Meet
2.11Taylor Payne121' 0 PRWAWashington School for the DeafMay 03Trico 1A League Meet
3.10Jason Werner118' 4 PRMDMaryland School For The DeafMay 04IPSL Championship
4.11John Werner115' 2 PRMDMaryland School For The DeafMay 04IPSL Championship
5.11Cedric Armstrong108' 5 PROROregon School for the DeafMar 23Jim Barks/Grizzly Bear Open
6.12Chris Moon107' 3 PROROregon School for the DeafMay 02Cinder Classic
7.9Wyatt Bowman103' 4 PRLALouisiana School For The DeafApr 25LHSAA Region III-C
8.10Deven Thompson103' 3 PRNMNew Mexico School for the DeafMay 06NMAA 1A State Championships
9.9Miguel Pavao102' 6 PRMDMaryland School For The DeafMay 04IPSL Championship
10.11Ryan Sanchez100' 0 PRAZArizona Deaf and BlindApr 25Southeastern AZ Final Qualifier
View full rankings...
High Jump
1.10Kenmarkis Meeks6' 0 PRMSMississippi School for the DeafApr 13MHSAA Division Meet 6-1A, 4-2A
11Jayman Washington6' 0 PRKSKansas School For The DeafApr 29GPSD Championships
3.12Egan Seremeth5' 10 PRMDMaryland School For The DeafApr 19STA/NCS Quad 4/19
12Lance Wood5' 10 PRINIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
5.12Dawson Moder5' 9 PRMNMinnesota State Academy for the DeafMay 11Medford Invitational
6.11Marquise King5' 8 PRGAAtlanta Area School for the DeafMar 23Mill Springs Academy Home Meet #2
9Cory McKinnie5' 8 PRALAlabama School For The DeafApr 29AHSAA 1A Sectional 2
10Montaro Walker5' 8 PRWIWisconsin School for the DeafApr 04Sugar River Invitational
11Kalib Jones5' 8MIMichigan School for the DeafMay 16Webberville vs. Durand & MSD
10.10Jason Werner5' 6 PRMDMaryland School For The DeafMar 23MSD Quad
10Eric Long5' 6 PRMDMaryland School For The DeafApr 04MSD Invitational
11John Werner5' 6 PRMDMaryland School For The DeafApr 04MSD Invitational
9Ahmeen Stackhouse5' 6 PRGAAtlanta Area School for the DeafMar 23Mill Springs Academy Home Meet #2
12Henry James III5' 6ARArkansas School For The DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
10Rafael Carbajal5' 6 PRCOColorado School for the Deaf & BlindMay 061A Invitational
View full rankings...
Pole Vault
1.12Marlowe Moore12' 6 PRINIndiana School for the DeafApr 27Shelbyville Golden Bear Invitational
2.9Adrian Lee7' 0LALouisiana School For The DeafApr 25LHSAA Region III-C
View full rankings...
Long Jump
1.12Kyrell Cummings20' 1.25 PRMNMinnesota State Academy for the DeafApr 04Faribault Invitational
2.10Dylan Evans19' 11.25 PROKOklahoma School for the DeafMay 06OSSAA 1A State Championships
3.9Leonard Vergara19' 7 PRCACalifornia School for the DeafMay 20NCS "Class A" Championship
4.12Zachary Richardson19' 3TXTexas School for the DeafApr 28TAPPS 3A-4A South Regional
5.10Eric Long19' 2 PRMDMaryland School For The DeafMay 10Tri Meet - Brunswick, Catoctin, & Maryland School for the Deaf
6.8Enow Otto19' 1.5 PRFLFlorida School for the Deaf & the BlindApr 11FHSAA 1A District 4 Championships
7.11John Werner18' 11 PRMDMaryland School For The DeafMay 10Tri Meet - Brunswick, Catoctin, & Maryland School for the Deaf
8.10Jossell Sampson-Hernandez18' 9.5INIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
9.12Austin Latin18' 9MDMaryland School For The DeafApr 19STA/NCS Quad 4/19
10.12Jake Schwall18' 7.5 PRINIndiana School for the DeafMay 18IHSAA Boys Sectional 23 (North Central)
View full rankings...
Triple Jump
1.12Kyrell Cummings42' 7 PRMNMinnesota State Academy for the DeafMay 11Medford Invitational
2.12Zachary Richardson40' 0 (.8)TXTexas School for the DeafMay 06TAPPS 4A State Meet (F-Sa)
3.11John Werner39' 4 PRMDMaryland School For The DeafMay 20Leesburg Christian School Invitational
12Dawson Moder39' 4 PRMNMinnesota State Academy for the DeafMay 11Medford Invitational
5.11Michael Singleton Jr38' 9.25 PRTXTexas School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
6.12Egan Seremeth38' 7 PRMDMaryland School For The DeafApr 28Falcon Relays
7.10Jason Werner38' 4 PRMDMaryland School For The DeafMar 23MSD Quad
12Jake Schwall38' 4 PRINIndiana School for the DeafApr 0810th Berg/Seeger Classic
9.9Leonard Vergara38' 2.25 PRCACalifornia School for the DeafMay 20NCS "Class A" Championship
10.9Dillon Hall37' 9.75 PRTXTexas School for the DeafApr 28TAPPS 3A-4A South Regional
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.