Team Results Management

Mens

100 Meters
1.12Mahmoud Ameen*10.65 PRGAHenry CountyApr 18GHSA Region 4-AAAA
2.-Brian Brown*10.71 PRGANorth ClaytonApr 18GHSA Region 4-AAAA
3.11Davion Ross10.87GAPerryMar 16Colony Bank Fitzgerald Invitational
4.12LuQuan Williams10.92 PRGASalemMar 30NewRock Championship
5.11JaTravious Stewart*10.93 PRGACross CreekApr 17GHSA Region 3-AAAA
6.10Dylan Norvell*10.95 PRGALaGrangeApr 17GHSA Region 5-AAAA
7.-Keyvonte Nelson10.99 PRGAAmericus-SumterMar 03The Larry Clark Invitational
12Jaylin Holiday10.99 PRGANorthside (Columbus)Apr 03MCSD Meet-April 3
9.12Tyre Shelton*11.00GAChapel HillApr 17GHSA Region 5-AAAA
12Damari Kelly*11.00 PRGABurke CountyApr 17GHSA Region 3-AAAA
10Marc-Anthony Dixon*11.00GATroupApr 17GHSA Region 5-AAAA
-Marquil Lovejoy11.00 PRGACairoMar 03The Larry Clark Invitational
View full rankings...
200 Meters
1.10Dylan Norvell*22.10 PRGALaGrangeApr 17GHSA Region 5-AAAA
-Brian Brown*22.10 PRGANorth ClaytonApr 18GHSA Region 4-AAAA
3.10Mike Wright*22.14 PRGAWoodward AcademyApr 18GHSA Region 4-AAAA
4.11Mika Fick22.17 PRGANorth OconeeMar 17Flowery Branch Invitational
5.-Alexander Christopher*22.20 PRGASandy CreekApr 17GHSA Region 5-AAAA
12Tyre Shelton*22.20 PRGAChapel HillApr 17GHSA Region 5-AAAA
7.11JaTravious Stewart*22.26 PRGACross CreekApr 17GHSA Region 3-AAAA
8.10Marc-Anthony Dixon*22.31 PRGATroupApr 17GHSA Region 5-AAAA
-Jeff Haynes*22.31 PRGAEastsideApr 18GHSA Region 4-AAAA
10.11Tre Trawick22.32 PRGABaldwinFeb 24Spalding All-Comer Meet
10Shawn Langley22.32 PRGAChapel HillMar 10Landmark Meet #5
View full rankings...
400 Meters
1.-Nic Toomer*48.10 PRGASandy CreekApr 17GHSA Region 5-AAAA
10Shawn Langley*48.10 PRGAChapel HillApr 17GHSA Region 5-AAAA
3.-Alphonzo Overstreet*48.93 PRGAWoodward AcademyApr 18GHSA Region 4-AAAA
4.12Casey Armour*48.96 PRGAHenry CountyApr 18GHSA Region 4-AAAA
5.12Will Stone49.34GAWest LaurensMar 16Colony Bank Fitzgerald Invitational
6.12Michael Daniels*49.70 PRGAChapel HillApr 17GHSA Region 5-AAAA
FrAj Hale*49.70GASandy CreekApr 17GHSA Region 5-AAAA
8.11Mika Fick49.71 PRGANorth OconeeMar 24Apalachee Invitational
9.10Jared Williams49.92 PRGASt Pius X CatholicMar 26Metro Atlanta Track Classic
10.12Clay Pender50.15GAJeffersonFeb 22George Walton Academy Meet
View full rankings...
800 Meters
1.12Clay Pender1:53.57 PRGAJeffersonMar 24FSU Relays
2.10Alex Thomas*1:58.55GANorth OconeeApr 19GHSA Region 8-AAAA
3.12Chris Turko*1:58.70GABlessed TrinityApr 14GHSA Region 7-AAAA
4.12Knox Pittman1:58.88GAMaristFeb 24Chapel Hill All-Comers Invitational
5.12David Reteneller*1:58.95 PRGAMaristApr 14GHSA Region 7-AAAA
6.11Wesley John*1:59.04 PRGAOconee CountyApr 19GHSA Region 8-AAAA
7.11Jonathan Myrthil1:59.30GANorthside (Columbus)Apr 07Mobile Challenge of Champions
8.11Hunter Polston*1:59.50 PRGAChapel HillApr 17GHSA Region 5-AAAA
9.-Davis Errick*2:00.16 PRGASandy CreekApr 17GHSA Region 5-AAAA
10.11Rowan Wiley2:00.41GASt Pius X CatholicMar 09Longhorn Stampede
12Noah Williams*2:00.41GASandy CreekApr 17GHSA Region 5-AAAA
View full rankings...
1500 Meters
1.12Simon Corrigan4:33.64 PRGABlessed TrinityMar 03Milton Showcase Invitational
2.12Mark Wetherly4:39.00 PRGABlessed TrinityMar 03Milton Showcase Invitational
View full rankings...
1600 Meters
1.11Leif Andersen4:15.18 PRGAMaristMar 31Pepsi Florida Relays
2.12Harrison Morris4:20.54 PRGAOconee CountyApr 07Spring Break Showdown
3.12Chris Turko4:22.13 PRGABlessed TrinityApr 07Spring Break Showdown
4.12David Reteneller4:22.47 PRGAMaristApr 07Spring Break Showdown
5.11Wesley John4:22.68 PRGAOconee CountyMar 24Apalachee Invitational
6.12Knox Pittman4:24.53GAMaristMar 31Pepsi Florida Relays
7.12Clay Pender4:24.63 PRGAJeffersonMar 24FSU Relays
8.12William O'Rielly4:24.75 PRGAMaristApr 07Spring Break Showdown
9.12Brennan O'Connor4:27.64 PRGABlessed TrinityApr 07Spring Break Showdown
10.10Alex Thomas4:28.54 PRGANorth OconeeMar 17Flowery Branch Invitational
View full rankings...
1 Mile
1.12Chris Turko4:33.41GABlessed TrinityMar 03Milton Showcase Invitational
2.12Leo Pryor4:42.62 PRGABlessed TrinityMar 03Milton Showcase Invitational
3.11Jonathan Myrthil4:49.02 PRGANorthside (Columbus)Apr 07Mobile Challenge of Champions
4.-Ethan Hennessey5:12.72 PRGASt Pius X CatholicFeb 26Lovett Riverbank Quad Meet
5.11Will Reese5:16.89 PRGASt Pius X CatholicFeb 26Lovett Riverbank Quad Meet
6.-Logan Wiley5:18.03 PRGASt Pius X CatholicFeb 26Lovett Riverbank Quad Meet
7.-Carter Scott5:20.06 PRGASt Pius X CatholicFeb 26Lovett Riverbank Quad Meet
8.-Adam Desmelik5:34.09 PRGASt Pius X CatholicFeb 26Lovett Riverbank Quad Meet
9.12John Rudolph6:45.79 PRGASt Pius X CatholicFeb 26Lovett Riverbank Quad Meet
View full rankings...
3200 Meters
1.11Leif Andersen9:30.47GAMaristMar 31Pepsi Florida Relays
2.12Harrison Morris9:33.73 PRGAOconee CountyMar 10Jerry Arnold Challenge
3.10Alex Thomas9:33.93 PRGANorth OconeeMar 24Apalachee Invitational
4.12William O'Rielly9:34.79 PRGAMaristMar 31Pepsi Florida Relays
5.11Wesley John9:39.77 PRGAOconee CountyMar 10Jerry Arnold Challenge
6.10Jack Voss9:40.06 PRGASt Pius X CatholicMar 26Metro Atlanta Track Classic
7.12Jordan Perez9:41.58 PRGASt Pius X CatholicMar 26Metro Atlanta Track Classic
8.-Justin Wachtel9:43.75 PRGAMary PersonsMar 30Friday Night Lights at Panther Stadium
9.12Brennan O'Connor9:44.19GABlessed TrinityMar 26Metro Atlanta Track Classic
10.11Rowan Wiley9:48.10 PRGASt Pius X CatholicMar 26Metro Atlanta Track Classic
View full rankings...
2 Miles
1.11James Mancini10:35.64 PRGABlessed TrinityMar 03Milton Showcase Invitational
2.-Reagan Rogers10:57.91 PRGABlessed TrinityMar 03Milton Showcase Invitational
View full rankings...
110m Hurdles - 39"
1.12Latrell Murray14.45GALuellaMar 17Eagles Landing Chick-Fil-A Invitational
2.11Freddie Allen III14.52 PR (1.2)GAChapel HillApr 07Arcadia Invitational
3.-Omarian Clemons*14.60 PRGASandy CreekApr 17GHSA Region 5-AAAA
11Tony Mathis*14.60 PRGACedartownApr 17GHSA Region 5-AAAA
5.-Joshua Browning14.68GASalemMar 30NewRock Championship
6.11Eli Morris14.81 PRGAJeffersonMar 03Eagle Invitational
7.11Myles McCoy14.93 PRGAWestoverApr 03MCSD Meet-April 3
8.11Matthew Harris15.02 PRGASt Pius X CatholicMar 09Longhorn Stampede
9.12Courtland Dixon15.06 PRGAHardawayMar 15MCSD Meet
10.11Jay Hamil15.15GANorth OconeeMar 03Eagle Invitational
View full rankings...
300m Hurdles - 36"
1.12Latrell Murray38.00GALuellaMar 03Irwin Ross Invitational
2.11Matthew Harris38.62 PRGASt Pius X CatholicMar 26Metro Atlanta Track Classic
3.11Freddie Allen III38.65 PRGAChapel HillMar 03Lions Showcase
4.FrAj Hale*38.73GASandy CreekApr 17GHSA Region 5-AAAA
5.-Joshua Browning39.38GASalemMar 30NewRock Championship
6.12Tanner Carson39.61 PRGAJeffersonMar 03Eagle Invitational
7.-Omarian Clemons39.72 PRGASandy CreekMar 16New Manchester Invitational
8.11Farron Edmonds39.84 PRGAWoodward AcademyFeb 24Hornets 8-Way
9.-Dequanta Jones*40.05 PRGAThomsonApr 17GHSA Region 3-AAAA
10.12Courtland Dixon40.25GAHardawayMar 05MCSD Meet
View full rankings...
400m Hurdles - 36"
1.12KeShawn Thompson60.00 PRGARichmond AcademyMar 10Paine Lion Invitational
View full rankings...
4x100 Relay
1.Freddie Allen III
Keyshawn Buckley
Michael Daniels
Tyre Shelton*
41.88GAChapel HillApr 14McEachern Invitational
2.Alexander Christopher
Amin Shaheed
Aj Hale
Nic Toomer*
42.30GASandy CreekApr 17GHSA Region 5-AAAA
3.Keshan Kent
Joseph Gibbons
Tony Mathis
Rashad Walker*
42.40GACedartownApr 17GHSA Region 5-AAAA
4.Relay Team*42.48GAEastsideApr 18GHSA Region 4-AAAA
5.Jason Jones
Matthew Harris
Gavin McElroy
Jared Williams*
42.55GASt Pius X CatholicApr 19GHSA Region 8-AAAA
6.Relay Team*42.74GAWoodward AcademyApr 18GHSA Region 4-AAAA
7.Relay Team*42.75GASalemApr 18GHSA Region 4-AAAA
8.-Mikal Douglass
Kobe Lewis
Trevian Thomas
Keyvonte Nelson
42.86GAAmericus-SumterMar 10Central Georgia Relays
9.Tyree Carlise
Marc-Anthony Dixon
Jamari Thrash
Kobe Hudson*
42.90GATroupApr 17GHSA Region 5-AAAA
10.Relay Team*43.06GALuellaApr 18GHSA Region 4-AAAA
View full rankings...
4x200 Relay
1.Farron Edmonds
Mike Wright
Hunter Sellers
Alphonzo Overstreet
1:30.77GAWoodward AcademyMar 03Nike Panther Relays
2.Shawn Langley
Keyshawn Buckley
Myles Favors
Tyre Shelton
1:33.55GAChapel HillMar 03Lions Showcase
3.Relay Team1:33.83GADruid HillsFeb 24East Metro Relays
4.Jermaine Browner
Benson DeBord
Wesley Elkins
Joey Rejmir
1:33.91GANorth OconeeMar 03Eagle Invitational
5.Shane Bruce
Denvel Echols
Xavier Jordan
Noah Dunson
1:34.33GACentral (Carroll County)Mar 03Nike Panther Relays
6.Jonathan Stanphill
Levi Bell
Xavain Rakestraw
Devin Trammell
1:35.85GAJeffersonMar 03Eagle Invitational
7.Dylan Norvell
Vondez Taylor
Dezshaun Artis
Andraka Martin
1:36.32GALaGrangeMar 03Nike Panther Relays
8.Relay Team1:37.27GANorth ClaytonFeb 24Drew Relays
9.Relay Team1:38.14GAWestoverMar 24Harmon's Viking Invitational
10.Logan Trossevin
Julian Barrett
Nathan Burroughs
Rowan Smith
1:38.44GAMadison CountyMar 03Eagle Invitational
View full rankings...
4x400 Relay
1.Relay Team*3:25.04GAEastsideApr 18GHSA Region 4-AAAA
2.Shawn Langley
Jayden Braxton
Troy Barmore
Michael Daniels*
3:25.73GAChapel HillApr 14McEachern Invitational
3.Relay Team3:25.88GAJeffersonMar 17Greater Atlanta Christian School Invitational
4.Relay Team*3:25.96GASalemApr 18GHSA Region 4-AAAA
5.Noah Williams
Alexander Christopher
Amin Shaheed
Aj Hale*
3:26.10GASandy CreekApr 17GHSA Region 5-AAAA
6.Relay Team*3:26.84GAWoodward AcademyApr 18GHSA Region 4-AAAA
7.Roderick Winfrey
Tq Eberhart
Trevon Metych
William Evans
3:26.88GAShawApr 03MCSD Meet-April 3
8.Hezekiah Hartry
Keldrick Bell
James Kilgore
Gary Moore*
3:28.61GABaldwinApr 17GHSA Region 3-AAAA
9.Relay Team3:28.66GADruid HillsMar 26DeKalb County Championships
10.Jason Blankenship
Trevon Wofford
Rashad Walker
Zahquan Frazier*
3:28.90GACedartownApr 17GHSA Region 5-AAAA
View full rankings...
4x800 Relay
1.David Reteneller
Edward Bonhomme
Leif Andersen
Knox Pittman
7:59.08GAMaristMar 17Coaches Invitational
2.Chris Turko
Brennan O'Connor
Matthew Lubert
Leo Pryor
8:13.49GABlessed TrinityMar 17Coaches Invitational
3.Jack Voss
Jack Fahy
Jordan Perez
Rowan Wiley
8:22.21GASt Pius X CatholicMar 26Metro Atlanta Track Classic
4.Michael Daniels
Hunter Polston
David Foreman
Anthony Arredondo
8:35.45GAChapel HillMar 30Rumble in the Jungle
5.Zeke Williamson
Rj Gianetta
Zachary Patterson
Carter Henslee
8:56.49GAJeffersonMar 30Rumble in the Jungle
6.Justin Thomas
Sheldan Lindsay
Monquez Esters
Carter Rathur
9:01.05GADruid HillsMar 17Roswell Relays
7.James Kilgore
Labronze Boyd
Hezekiah Hartry
Demarcus Reeves
9:01.83GABaldwinFeb 17Westlake Sweet 16 Early Bird Classic
8.Jett Matre
Hrydesh Patel
Will Reese
Michael White
9:05.84GAWoodward AcademyMar 26Metro Atlanta Track Classic
9.Logan Oneal
Justin Wachtel
Myles Johnson
Connor Battles
9:17.71GAMary PersonsMar 22Fendley Relays
10.Duane Hale
Niziar Taylor
Canaan Dearing
Reynaldo Lopez
9:18.50GASalemFeb 24East Metro Relays
View full rankings...
SMR 100-100-200-400m
1.Anthony Lakes
Jamey Bryant
Roderick Winfrey
Preston Calhoun
1:39.20GAShawMar 24Cherry Blossom Invitational
2.Davion Ross
Jerry Weatherspoon
Tyler Ridley
Jonathan Williams
1:40.80GAPerryMar 22Fendley Relays
3.Dylan Norvell
Vondez Taylor
Cameron Thomas
Dezshaun Artis
1:41.11GALaGrangeMar 03Nike Panther Relays
4.Caileb Ussery
Rekia Weaver
Condarius Alford
Bralen Harvey
1:41.17GAMary PersonsMar 22Fendley Relays
5.Relay Team1:41.42GAThomsonMar 17Coaches Invitational
6.Malik Poindexter
Christopher Parker
Alan Wright
Anthony Mason
1:41.60GAWoodward AcademyMar 03Nike Panther Relays
7.Connor Cigelske
Josh Moore
Payton Griffin
Edward Orzech
1:42.63GAMaristMar 17Coaches Invitational
8.Chase Ghannam
Nick Mitchell
Joseph Stanziano
Joey Lohman
1:42.72GABlessed TrinityMar 17Coaches Invitational
9.Relay Team1:43.30GAChestateeFeb 23West Hall Relays
10.Relay Team1:44.62GANorth ClaytonFeb 24Drew Relays
View full rankings...
SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]
1.Jovonni Brumfield
Marcus Dotson
Clark Sheppard
Chris Brown
3:55.83GADruid HillsMar 17Roswell Relays
2.Relay Team4:16.45GAWest HallFeb 23West Hall Relays
3.Relay Team4:19.92GAStephens CountyFeb 23West Hall Relays
4.Relay Team4:24.50GAChestateeFeb 23West Hall Relays
5.Jalen Baker
Michael Oboite
Niziar Taylor
Canaan Dearing
4:24.52GASalemFeb 24East Metro Relays
6.Relay Team4:25.85GANorth ClaytonMar 10Eagles Early Bird Invitational
View full rankings...
DMR 1200-400-800-1600m - [12-4-8-16]
1.Justin Wachtel
Adrain Hughley
Myles Johnson
Connor Battles
11:31.73GAMary PersonsMar 22Fendley Relays
2.Zachary Patterson
Joshua Rysiew
Justice Ogbe
Zeke Williamson
11:32.83GAJeffersonMar 03Eagle Invitational
3.Justin Thomas
Ezechiel Parchman
Demeraki Moore
Carter Rathur
11:44.43GADruid HillsMar 17Roswell Relays
4.Tyler Kinson
Dominic Stevens
Cameron Quinn
Eamonn O'Bryant
11:55.59GAWhite CountyMar 03Eagle Invitational
5.Henry Cox
Christopher Parker
Will Reese
Jack Cenatempo
12:08.02GAWoodward AcademyFeb 24Hornets 8-Way
6.Relay Team12:09.77GAChestateeFeb 23West Hall Relays
7.Sam Pugmire
Fritz Holzgrefe
Adam Wade
Ron Miller
12:10.77GABlessed TrinityMar 03Milton Showcase Invitational
8.Deonte Crosby
Bryan Storie
Tretavious Jones
Griffin Crowder
12:11.41GAPerryMar 22Fendley Relays
9.Prince Williams
Hunter Polston
Cannon Hicks
Michael Jean-Pierre
12:39.50GAChapel HillMar 03Lions Showcase
10.Relay Team12:41.47GAStephens CountyFeb 23West Hall Relays
View full rankings...
Shot Put - 12lb
1.11Tanner Duffin58' 11 PRGASt Pius X CatholicMar 09Longhorn Stampede
2.12Jermaine Anderson58' 2GAChapel HillMar 16New Manchester Invitational
3.-Million Comally-Cooper49' 9 PRGAEastsideMar 03Rome Invitational
4.11Kyle Poole*48' 2 PRGANorth OconeeApr 19GHSA Region 8-AAAA
-Travon Walker48' 2 PRGAUpson LeeMar 15MCSD Meet
6.-Abram Morrow47' 1.75 PRGAWest LaurensMar 16Colony Bank Fitzgerald Invitational
7.-Kobe Pryor*47' 0 PRGACedartownApr 17GHSA Region 5-AAAA
8.12Josh Armstrong46' 1.75 PRGAWoodward AcademyMar 03Nike Panther Relays
9.12David Overton46' 1GACross CreekMar 24Carson & Lee Invitational
10.-Tomarkus Woods45' 5 PRGAEastsideMar 30Friday Night Lights at Panther Stadium
View full rankings...
Discus - 1.6kg
1.11Tanner Duffin179' 8 PRGASt Pius X CatholicMar 09Longhorn Stampede
2.12Jermaine Anderson*174' 11.5 PRGAChapel HillApr 17GHSA Region 5-AAAA
3.11Kyle Poole*159' 11 PRGANorth OconeeApr 19GHSA Region 8-AAAA
4.12Jacorey Gates154' 5 PRGAThomsonMar 02First Friday Night Light
5.12Ka-Shawn Robinson152' 1 PRGANorthside (Columbus)Mar 10Jerry Arnold Challenge
6.12David Overton145' 3 PRGACross CreekMar 02First Friday Night Light
7.12Josh Armstrong141' 11.5GAWoodward AcademyFeb 24Hornets 8-Way
8.12Ellis Pearson139' 8GAMaristFeb 24Chapel Hill All-Comers Invitational
9.12Isaiah Humes*137' 0 PRGAEastsideApr 18GHSA Region 4-AAAA
10.12Clyde Albright136' 10 PRGAHardawayApr 02MCSD Meet - April 2
View full rankings...
Javelin - 800g
1.-Quan Shears163' 1.75 PRGARichmond AcademyMar 10Paine Lion Invitational
View full rankings...
High Jump
1.12Sultan Simms*6' 8 PRGAWoodward AcademyApr 18GHSA Region 4-AAAA
2.11Jason Burke*6' 6 PRGAJeffersonApr 19GHSA Region 8-AAAA
3.12Marcus Cade6' 4GAThomsonMar 17Coaches Invitational
-Samuel Sherman*6' 4GAMaristApr 14GHSA Region 7-AAAA
5.12Dymon Green6' 2GABurke CountyMar 24Statesboro Invitational
12Rodney Walker*6' 2GABaldwinApr 17GHSA Region 3-AAAA
11Dacorius Jones*6' 2 PRGABaldwinApr 17GHSA Region 3-AAAA
12DeAdrek Alford6' 2 PRGAMary PersonsMar 17Middle Georgia Relays
11Sam Schwaner6' 2 PRGASt Pius X CatholicMar 14St. Pius X Meet
12Xavier Heard*6' 2 PRGAMadison CountyApr 19GHSA Region 8-AAAA
11JaTravious Stewart*6' 2 PRGACross CreekApr 17GHSA Region 3-AAAA
View full rankings...
Pole Vault
1.Thomas Martin14' 8 PRGAJeffersonMar 17Greater Atlanta Christian School Invitational
2.9Grant Briscoe14' 0 PRGANorthside (Columbus)Mar 10Jerry Arnold Challenge
3.12Max White*13' 1.5 PRGAWoodward AcademyApr 18GHSA Region 4-AAAA
4.10Ryder Pagel12' 6 PRGAJeffersonMar 03Eagle Invitational
10Nicholas Bebko12' 6 PRGACartersvilleMar 03Rome Invitational
10Tripp Bullock12' 6 PRGAJeffersonMar 10Jerry Arnold Challenge
7.11Wes Lozano*12' 1 PRGAHeritage (Catoosa)Apr 17GHSA Region 6-AAAA
8.-Grant Pullium*12' 0 PRGAWhite CountyApr 14GHSA Region 7-AAAA
11Sidney Stone*12' 0 PRGACentral (Carroll County)Apr 17GHSA Region 5-AAAA
10.-Carter Daniels*11' 6GAMaristApr 14GHSA Region 7-AAAA
12Samuel Ash*11' 6 PRGANorth OconeeApr 19GHSA Region 8-AAAA
12Hezekiah Hartry11' 6 PRGABaldwinFeb 24Spalding All-Comer Meet
View full rankings...
Long Jump
1.11Freddie Allen III23' 8 PRGAChapel HillMar 16New Manchester Invitational
2.12Marcus Cade23' 4GAThomsonMar 10Central Georgia Relays
3.11Matthew Harris23' 1.25 PRGASt Pius X CatholicMar 26Metro Atlanta Track Classic
4.-Jamel Chin22' 8.5 PRGACairoMar 03The Larry Clark Invitational
5.-Quinton Reese22' 4.75 PRGABlessed TrinityMar 26Metro Atlanta Track Classic
6.12Damari Kelly22' 3.75GABurke CountyMar 24Statesboro Invitational
7.12Keldrick Bell21' 9.5GABaldwinMar 10Central Georgia Relays
8.-Brian Brown*21' 9 PRGANorth ClaytonApr 18GHSA Region 4-AAAA
9.-Nic Toomer21' 8 PRGASandy CreekFeb 24Chapel Hill All-Comers Invitational
-Jacoby Puckett21' 8 PRGASpalding CountyMar 30Friday Night Lights at Panther Stadium
View full rankings...
Triple Jump
1.-Nic Toomer*47' 0.5 PRGASandy CreekApr 17GHSA Region 5-AAAA
2.12Jamarcus Strange*45' 7.5 PRGACentral (Carroll County)Apr 17GHSA Region 5-AAAA
3.12Marcus Cade*45' 2 PRGAThomsonApr 17GHSA Region 3-AAAA
4.12Damari Kelly*45' 1 PRGABurke CountyApr 17GHSA Region 3-AAAA
5.11Cameron Thomas*43' 9.5 PRGALaGrangeApr 17GHSA Region 5-AAAA
6.12Keldrick Bell*43' 6.5 PRGABaldwinApr 17GHSA Region 3-AAAA
7.12Keshan Kent43' 4.5 PRGACedartownMar 24Carrollton Invitational
8.11Noah Rapert43' 3.5GAWhite CountyMar 16Mt. Yonah Invitational
9.12Montavious Taylor*43' 1 PRGABurke CountyApr 17GHSA Region 3-AAAA
10.10Wesley Henderson*43' 0.5 PRGACentral (Carroll County)Apr 17GHSA Region 5-AAAA
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.