Team Results Management

Mens

100 Meters
1.12Quindrelin Hammonds10.62 PRGAAlcovyMar 30NewRock Championship
2.12Christian Royalston10.72 PRGALangston HughesApr 14McEachern Invitational
3.12Jacob Smith10.73 (2.2)GAAllatoonaMar 10Jerry Arnold Challenge
4.10Quantavious Bostic10.75 PRGAGlynn AcademyFeb 22Liberty County Meet #2
5.11Jhivon Wilson10.77GAMartin Luther King, Jr.Mar 31Westlake Relays
6.12James Brown10.79 PRGACharles DrewMar 30Friday Night Lights at Panther Stadium
12Preston Jackson10.79 PRGAAlpharettaMar 17Eagles Landing Chick-Fil-A Invitational
8.11Grandon Jones10.81 PRGALakeside EvansMar 03Robert Ballard Invitational
9.-Chase Burr10.84 (.7)GACreekviewMar 17Coaches Invitational
-Shamar Rose10.84 PRGABradwell InstituteMar 01Bradwell First Chance
View full rankings...
200 Meters
1.12James Brown*21.66 PRGACharles DrewApr 19GHSA Region 4-AAAAAA
12Jacob Smith21.66 (1.6)GAAllatoonaMar 10Jerry Arnold Challenge
3.11Jhivon Wilson*21.68 PRGAMartin Luther King, Jr.Apr 19GHSA Region 4-AAAAAA
4.9Bradley Favors*21.88 PRGAStephensonApr 19GHSA Region 4-AAAAAA
5.12Deonta Bembry*21.90 PRGAStephensonApr 19GHSA Region 4-AAAAAA
6.-Shamar Rose21.93 PRGABradwell InstituteMar 10Swamp Relays
7.12Preston Jackson*21.96 PRGAAlpharettaApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
8.12Quindrelin Hammonds22.00 PRGAAlcovyMar 30NewRock Championship
9.12Christian Royalston*22.10 PRGALangston HughesApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
10.12James Perry22.16 PRGAValdostaFeb 28Lowndes Quad #1
View full rankings...
400 Meters
1.11Robbie Ruppel*48.27 PRGAAlpharettaApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
2.9Bradley Favors*48.40 PRGAStephensonApr 19GHSA Region 4-AAAAAA
3.12Jordan Sessom*49.00 PRGAStephensonApr 19GHSA Region 4-AAAAAA
4.12Kameron Schofield49.26 PRGASequoyahApr 14Etowah Invitational
5.-Antonio Doster49.30 PRGAHouston CountyMar 24Harmon's Viking Invitational
6.12Caden Ciul*49.41 PRGAJohns CreekApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
7.10Kevin Haley49.49 PRGAApalacheeFeb 24Parkview Invitational
8.-Anthony Adams*49.54 PRGAGrovetownApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
9.10Cole Quidley49.74 PRGAJohns CreekMar 27Fulton County Championships
10.11Isiah Stephens49.77 PRGADouglas CountyFeb 24Panthers All-Comers
View full rankings...
800 Meters
1.12Blake Klepper1:55.20GAAllatoonaApr 07Spring Break Showdown
2.12Koi Williams1:56.31 PRGAAlexanderMar 30Friday Night Lights at Panther Stadium
3.11Anthony Parisi*1:57.84 PRGAPopeApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
4.11Darius Ragland*1:58.22GANew ManchesterApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
5.11Alexander Windham1:58.61 PRGAAllatoonaApr 07Spring Break Showdown
6.11Mac Bloodworth*1:58.84 PRGANorth AtlantaApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
7.12Jallah Galimah1:58.85GAHeritage (Conyers)Feb 24Patriots Early Bird Invitational
8.11Tyler Fallon*1:58.89 PRGAChattahoocheeApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
9.10Mohammed Koko1:58.91 PRGATuckerFeb 15Titan Season Kick-Off
10.12Jacob Pitchford1:59.29 PRGAHarrisonMar 26Cobb County Championships
View full rankings...
1500 Meters
1.12Michael Smith4:07.11 PRGANorthviewMar 02Need for Speed IX
2.11Jacob Gil4:16.14 PRGAChattahoocheeMar 03Milton Showcase Invitational
3.11Sean Rager4:16.60 PRGAAlpharettaMar 03Milton Showcase Invitational
4.12Paul Graham4:28.76 PRGANorthviewMar 02Need for Speed IX
5.12James Springer4:29.44 PRGAJohns CreekMar 03Milton Showcase Invitational
6.10Luke Cranor4:31.17 PRGALanierMar 02Need for Speed IX
7.12Zach Ellison4:31.52 PRGACambridgeMar 03Milton Showcase Invitational
8.10Josh Gorgan4:34.91 PRGACambridgeMar 03Milton Showcase Invitational
9.12Jecharvian Foster4:37.46 PRGAStephensonMar 02Need for Speed IX
10.11Donald Griffin4:37.54 PRGAStephensonMar 02Need for Speed IX
View full rankings...
1600 Meters
1.12Adrian Hernandez4:21.29 PRGAAllatoonaApr 07Spring Break Showdown
2.12Adan Rodriguez4:22.23 PRGADaltonApr 07Spring Break Showdown
3.12Robert Chappell*4:22.91 PRGAAlpharettaApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
4.11Jack Filan4:23.23 PRGACambridgeMar 27Fulton County Championships
5.11Jalen Murray4:24.18 PRGARichmond HillMar 02Bolles Bulldog Classic
6.12Jallah Galimah4:24.47GAHeritage (Conyers)Mar 17Aubrae Gunderson Memorial Invitational
7.12Koi Williams4:24.56 PRGAAlexanderFeb 24Chapel Hill All-Comers Invitational
8.11Mac Bloodworth*4:27.73 PRGANorth AtlantaApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
9.12Michael Smith*4:28.45 PRGANorthviewApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
10.9Sully Shelton4:28.92 PRGAHarrisonMar 26Cobb County Championships
View full rankings...
1 Mile
1.12Robert Chappell4:27.17 PRGAAlpharettaMar 03Milton Showcase Invitational
2.11Jack Filan4:30.47 PRGACambridgeMar 03Milton Showcase Invitational
3.11Sean Rager4:33.95 PRGAAlpharettaMar 03Milton Showcase Invitational
4.11Axel Mateo4:38.15 PRGAPopeMar 10Lassiter Invitational
5.12Jacob Brenneman4:38.96 PRGAPopeMar 10Lassiter Invitational
6.12Robert Zell4:45.23 PRGARiver RidgeMar 10Lassiter Invitational
7.11Tyler Fallon4:47.65 PRGAChattahoocheeMar 03Milton Showcase Invitational
8.11Jack Hoben4:48.72 PRGAJohns CreekMar 03Milton Showcase Invitational
9.11Mark Vandewater4:51.35 PRGACambridgeMar 03Milton Showcase Invitational
10.12Zach Davis5:00.64 PRGASequoyahMar 10Lassiter Invitational
View full rankings...
3200 Meters
1.12Adan Rodriguez9:26.20 PRGADaltonMar 24FSU Relays
2.12Robert Chappell9:27.15 PRGAAlpharettaMar 09Longhorn Stampede
3.12Michael Smith9:28.01 PRGANorthviewMar 09Longhorn Stampede
4.12Adrian Hernandez9:31.61GAAllatoonaMar 26Cobb County Championships
5.11Jack Filan*9:35.01 PRGACambridgeApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
6.12Mekhi Williams9:37.87 PRGAAlexanderMar 10Jerry Arnold Challenge
7.11Lance Sotelo9:38.94 PRGADaltonMar 24FSU Relays
8.12Jallah Galimah9:41.20GAHeritage (Conyers)Mar 10Atlanta Games Invitational
9.11Jalen Murray9:43.55 PRGARichmond HillMar 10Atlanta Games Invitational
10.11Jacob Gil*9:43.86 PRGAChattahoocheeApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
View full rankings...
2 Miles
1.12Chris Anderson10:13.28 PRGACambridgeMar 03Milton Showcase Invitational
2.11Jack Hoben10:15.56 PRGAJohns CreekMar 03Milton Showcase Invitational
3.11Jack Donovan10:20.02 PRGACambridgeMar 03Milton Showcase Invitational
4.12Colton Ross10:33.84 PRGAJohns CreekMar 03Milton Showcase Invitational
5.10Arat Joanico10:35.46 PRGAAlpharettaMar 03Milton Showcase Invitational
6.9Nate Jarrow11:05.48 PRGAAlpharettaMar 03Milton Showcase Invitational
View full rankings...
110m Hurdles - 39"
1.12Jordan Young14.21GAHeritage (Conyers)Mar 30NewRock Championship
2.-Allen Mbah14.32 PRGALovejoyApr 14Gary Townsend Invitational
3.12Azeez Akindele*14.39GAHeritage (Conyers)Apr 19GHSA Region 3-AAAAAA
4.-Devonte Mize14.55 PRGAGainesvilleMar 22Hall County Championship
5.12Justin Birdsong14.78 PRGAStephensonMar 26DeKalb County Championships
6.-Fred Williams*15.08 PRGACreeksideApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
7.12Kaleb Ambrose*15.10 PRGAAlexanderApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
12Thomas Dow15.10 PRGAMaysApr 14McEachern Invitational
9.11Eric McGee*15.16 PRGAMundy's MillApr 19GHSA Region 4-AAAAAA
12Caden Ciul15.16 PRGAJohns CreekFeb 21Wesleyan School Varsity Meet #2
View full rankings...
300m Hurdles - 36"
1.12Caden Ciul37.65GAJohns CreekMar 27Fulton County Championships
2.12Jordan Young*38.36 PRGAHeritage (Conyers)Apr 19GHSA Region 3-AAAAAA
3.-Devonte Mize39.01 PRGAGainesvilleMar 17Greater Atlanta Christian School Invitational
4.12Azeez Akindele*39.17 PRGAHeritage (Conyers)Apr 19GHSA Region 3-AAAAAA
5.11Jordan Coleman*39.52 PRGAChattahoocheeApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
6.-Allen Mbah*39.62 PRGALovejoyApr 19GHSA Region 4-AAAAAA
7.11Zachary Charles39.67 PRGALanierMar 26Gwinnett County Championships
8.11Kollin Foster*39.70 PRGALangston HughesApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
9.10Nahil Perkins39.98 PRGALanierMar 26Gwinnett County Championships
10.10Eric White*40.04 PRGAGreenbrierApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
View full rankings...
400m Hurdles - 36"
1.12Nick Stahl1:06.01 PRGAEffingham CountyMar 17Sand Shark Invite
2.11Alfred Roper1:08.20 PRGAEffingham CountyMar 17Sand Shark Invite
View full rankings...
4x100 Relay
1.Relay Team41.82GAStephensonMar 26DeKalb County Championships
2.Preston Jackson
Kent Cherry
Robbie Ruppel
Dylan Merrell
41.90GAAlpharettaApr 14McEachern Invitational
3.Devin Bellamy
Blake Gilmore
Demetri Caesar
Hayden Wyatt*
42.33GAMaysApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
4.Quindrelin Hammonds
Jakob Streeter
Demetrius Tuggle
Jaylen Williams
42.34GAAlcovyMar 30NewRock Championship
5.Relay Team*42.52GAGrovetownApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
6.Christian Royalston
Lionel Phillips
Kollin Foster
Jayden Bolton
42.55GALangston HughesApr 14McEachern Invitational
7.Charles Gadi
Demarco Price
Deon Rainey
Shemar Andrews*
42.57GADouglas CountyApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
James Perry
Keonte Branham
Kevin Farr
Jonathan Holmes
42.57GAValdostaFeb 28Lowndes Quad #1
9.Relay Team*42.58GAEvansApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
10.Relay Team*42.61GAHeritage (Conyers)Apr 19GHSA Region 3-AAAAAA
View full rankings...
4x200 Relay
1.Kharee Adderley
Saaladeen Purnell
Javris Winder
Jhivon Wilson
1:30.14GAMartin Luther King, Jr.Mar 31Westlake Relays
2.Relay Team1:30.57GAStephensonMar 02Need for Speed IX
3.Devin Bellamy
Hayden Wyatt
Tavarius Carswell
Blake Gilmore
1:30.73GAMaysMar 03Nike Panther Relays
4.Relay Team1:31.31GAHouston CountyMar 24Harmon's Viking Invitational
5.Relay Team1:31.49GALanierMar 02Need for Speed IX
6.Otis Cox
Tyler Mapson
Darius Ragland
Brian Salters
1:31.76GANew ManchesterMar 03Nike Panther Relays
7.Relay Team1:32.36GAValdostaMar 10Swamp Relays
8.Relay Team1:33.13GAGainesvilleFeb 23West Hall Relays
9.Matthew McAlpine
Zach Owens
Will Zegers
Harry Coppedge Reaves
1:33.49GAPopeMar 03Nike Panther Relays
10.Christian Royalston
Rashad Ajayi
Lionel Phillips
Kollin Foster
1:34.35GALangston HughesMar 31Westlake Relays
View full rankings...
4x400 Relay
1.Robert Chappell
Preston Jackson
Kent Cherry
Robbie Ruppel*
3:18.96GAAlpharettaApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
2.Relay Team3:20.21GAAllatoonaMar 26Cobb County Championships
3.Relay Team3:22.09GADouglas CountyMar 17Roswell Relays
4.Caden Ciul
Colton Ross
Ibrahim Ndiaye
Cole Quidley*
3:22.19GAJohns CreekApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
5.Deonta Bembry
Christopher Strothers
Bradley Favors
Jordan Sessom*
3:22.21GAStephensonApr 19GHSA Region 4-AAAAAA
6.Relay Team3:22.29GANew ManchesterMar 10Atlanta Games Invitational
7.Relay Team*3:23.90GAGrovetownApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
8.Rodney Tookes
Tyree Williams
Caleb Jones
Allen Mbah*
3:24.33GALovejoyApr 19GHSA Region 4-AAAAAA
9.Relay Team*3:24.73GAGreenbrierApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
10.Relay Team*3:25.69GAAlcovyApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
View full rankings...
4x800 Relay
1.Relay Team7:58.74GAAllatoonaMar 26Cobb County Championships
2.Kelvin Jackson
Koi Williams
Mekhi Williams
Derrell Durr
8:18.88GAAlexanderMar 03Nike Panther Relays
3.Jalen Murray
Alex Mack
Lucas Van Ginkel
Rakeem Littles
8:19.48GARichmond HillMar 17Bob Hayes HS Invitational
4.Cole Quidley
Tyler Heydinger
Harris Morgan
James Springer
8:23.96GAJohns CreekMar 27Fulton County Championships
5.Robert Chappell
Sean Rager
Jason Song
Arat Joanico
8:27.20GAAlpharettaApr 14McEachern Invitational
6.Jake Kenney
Jonah Brown
Dylan Frausto
Chris Youngblood
8:29.65GACreekviewMar 17Coaches Invitational
7.Relay Team8:29.71GAPopeMar 17Coaches Invitational
8.Relay Team8:30.53GAHarrisonMar 26Cobb County Championships
9.Otis Cox
Darius Ragland
Tyler Mapson
Brian Salters
8:31.60GANew ManchesterMar 03Nike Panther Relays
10.Relay Team8:31.83GAGainesvilleMar 10Tiger Creek Classic
View full rankings...
SMR 100-100-200-400m
1.Khalil Polk
Wesley Steiner
Javaris Michaels
Antonio Doster
1:33.04GAHouston CountyMar 22Fendley Relays
2.Deshawn Maine
Denzel Johnson
Daniel Neal
Hoy Thurman IV
1:34.93GANorthside (Warner Robins)Mar 22Fendley Relays
3.Matthew Casey
Cole Quidley
Quincy Darnell
Caden Ciul
1:36.22GAJohns CreekMar 03Milton Showcase Invitational
4.Shemar Andrews
Charles Gadi
Xavier Gordan
Braelen Oliver
1:36.40GADouglas CountyMar 10Zaxby's Wheeler Relays
5.Errol Williams
Austin Joyner
Kevin Watkins
Dylan Merrell
1:36.56GAAlpharettaMar 03Milton Showcase Invitational
6.Johnta Allen
Diondre Boyd
Darien Pollard
Otis Cox
1:38.16GANew ManchesterMar 03Nike Panther Relays
7.Micheal Carlson
Justin Franklin
Grandon Jones
Cameron Bell
1:39.79GALakeside EvansMar 17Coaches Invitational
8.Jackson Weems
Wesley Amada
Chase Burr
Evan Vaughn
1:40.32GACreekviewMar 17Coaches Invitational
9.Relay Team1:40.74GALanierMar 02Need for Speed IX
10.Relay Team1:41.08GAHarrisonMar 10Walton JV Relays
View full rankings...
SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]
1.Christian Boyd
Anderson-Brown Zaire
Saaladeen Purnell
Deonne Wragg
3:47.97GAMartin Luther King, Jr.Mar 31Westlake Relays
2.Relay Team3:48.28GAGainesvilleFeb 23West Hall Relays
3.Relay Team3:49.45GAMaysMar 31Westlake Relays
4.Rashad Ajayi
Aaron Finch
Lionel Phillips
Kollin Foster
3:50.82GALangston HughesMar 31Westlake Relays
5.Anthony Morrison
Richard Shaw
Grant Blevins
Noel Hartfield
3:51.59GACentennialMar 17Roswell Relays
6.Hayden Burns
Chris Long
Connor Doran
Coy Korak
3:51.62GARiver RidgeMar 17Roswell Relays
7.Christian Graham
Ayoub Nuru
Caelen Jones
Carson Ertwine
3:55.79GACambridgeMar 17Roswell Relays
8.Artemas Slaughter
Devvion Mitchell
Donovan Stapples
Ceasar Gooden
3:57.82GACreeksideMar 17Roswell Relays
9.Relay Team4:04.55GADouglas CountyMar 17Roswell Relays
10.Joseph Barra
Emmy Delgado
Preston Vaughn
Justin Lehman
4:07.63GACreekviewMar 17Roswell Relays
View full rankings...
DMR 1200-400-800-1600m - [12-4-8-16]
1.Koi Williams
Mekhi Williams
Austin Muse
Justin Grant
10:49.81GAAlexanderMar 03Nike Panther Relays
2.Jack Filan
Tanner LeeMaster
Jack McHale
Carson Ertwine
10:54.12GACambridgeMar 17Roswell Relays
3.Rakeem Littles
Alex Mack
Jalen Murray
Ethan Starbird
11:00.89GARichmond HillFeb 17Marietta Distance Carnival
4.Colton Ross
Caden Ciul
Cole Quidley
Jack Hoben
11:01.04GAJohns CreekMar 03Milton Showcase Invitational
5.Miguel Lopez
Cameron Sturdivant
Micah Moss
Mugisha Bienvenu
11:04.61GAGainesvilleFeb 17Marietta Distance Carnival
6.Aiden Heard
Bradshaw Lathbury
Josh Meyers
Kameron Schofield
11:16.62GASequoyahMar 17Roswell Relays
7.Relay Team11:23.49GAPopeMar 03Nike Panther Relays
8.Relay Team11:31.17GAChattahoocheeMar 03Milton Showcase Invitational
9.Tyler Douglas
Phil Powlesland
Suleman Ahmed
Tim Freezor
11:38.16GAHouston CountyMar 03Lions Showcase
10.Robert Zell
Brandon Hewgley
Alex Hewgley
Coy Korak
11:40.81GARiver RidgeApr 14Etowah Invitational
View full rankings...
Shot Put - 12lb
1.12Chris Hand*54' 11 PRGAAlexanderApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
2.11Joshua Moses*51' 11 PRGADouglas CountyApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
3.11Jamal Ellis51' 4.5 PRGAAlpharettaMar 03Milton Showcase Invitational
4.12KJ Milner51' 0 PRGABradwell InstituteMar 03Tiger Invitational
5.9Adam Watkins50' 3 PRGADaculaMar 30Rumble in the Jungle
6.11Marlone Taylor49' 11 PRGAGlynn AcademyFeb 22Liberty County Meet #2
7.11Alex Majeed49' 9 PRGASequoyahMar 28Cherokee County Championships
8.11Logan Cash49' 7 PRGAWinder-BarrowFeb 15WBHS-Clarke Central Dual Meet
9.12Amir Adul-Rahman49' 3 PRGAMaysMar 13Grady Midseason Classic
-Devin Smades49' 3 PRGACreekviewMar 28Cherokee County Championships
View full rankings...
Discus - 1.6kg
1.11Jamal Ellis164' 4 PRGAAlpharettaMar 17Eagles Landing Chick-Fil-A Invitational
2.11Ryan Wimberly*154' 0 PRGACoffeeApr 19GHSA Region 1-AAAAAA
3.11Logan Cash153' 5 PRGAWinder-BarrowMar 10Tiger Creek Classic
4.11Ike Nwosu151' 2 PRGANew ManchesterMar 16New Manchester Invitational
5.12Lacrone Lawrence*150' 7 PRGADouglas CountyApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
6.-Wesley Steiner150' 4 PRGAHouston CountyMar 22Fendley Relays
7.10Clinton Wallace145' 8 PRGALakeside EvansMar 03Robert Ballard Invitational
8.12Previs Seldon*145' 3 PRGAStephensonApr 19GHSA Region 4-AAAAAA
9.10Dahwon Bracero*144' 3 PRGAAlexanderApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
10.-Braxton Golden*142' 8 PRGANorthside (Warner Robins)Apr 19GHSA Region 1-AAAAAA
View full rankings...
High Jump
1.11Devron Harper6' 8 PRGAHeritage (Conyers)Mar 17Aubrae Gunderson Memorial Invitational
2.-Jim Barrnett6' 6 PRGAHabersham CentralMar 16Mt. Yonah Invitational
-Dontarius Bailey6' 6 PRGAHabersham CentralMar 09Bo James Invitational
4.-Liban Ismael*6' 4 PRGANorthviewApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
-Treveyon Hughes*6' 4 PRGAGrovetownApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
12Marvin Dallas6' 4GAGlynn AcademyMar 16Friday Night Relays
12Demetri Caesar6' 4GAMaysFeb 24Chapel Hill All-Comers Invitational
12Coleman White6' 4 PRGAMartin Luther King, Jr.Apr 03Championship Primer
9.12Gavin Defoor6' 2.25 PRGADaltonMar 03Southeast Invitational
10.12Da'Shaun Coleman6' 2GABradwell InstituteMar 03Tiger Invitational
12Tajae Jackson6' 2GADouglas CountyMar 13Grady Midseason Classic
9Brandon Benton6' 2 PRGAAlexanderFeb 24Chapel Hill All-Comers Invitational
-Ahmad Upshaw6' 2GAHeritage (Conyers)Feb 24Patriots Early Bird Invitational
-Carey Wynn*6' 2 PRGANorth AtlantaApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
12Tobi Adeyeye6' 2GAAllatoonaMar 26Cobb County Championships
-Jamar Bingham*6' 2 PRGAGrovetownApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
-Nicholas Jackson6' 2 PRGAValdostaMar 16Colony Bank Fitzgerald Invitational
12Harry Wiggins6' 2GAApalacheeMar 24Apalachee Invitational
-Michael Russell6' 2 PRGALakeside EvansMar 03Robert Ballard Invitational
-Julian Nixon6' 2 PRGACentennialFeb 24Hornets 8-Way
View full rankings...
Pole Vault
1.12Jake Ramsey14' 0 PRGAAllatoonaApr 07Spring Break Showdown
11Liam Mcdonald14' 0 PRGAEffingham CountyMar 30Plankenhorn
3.-Matt Aspelund13' 10 PRGAGreenbrierMar 10Running With The Devils
4.-Gordon Keadle13' 7 PRGAApalacheeFeb 15Wesleyan School Varsity Meet #1
5.12Jalen Loughry13' 1 PRGAAllatoonaFeb 28Allatoona JV Meet #1
6.12Alex Shetler13' 0 PRGARiver RidgeMar 17Roswell Relays
11Matthew Burnham13' 0GAEffingham CountyMar 22Papa Pizza RH
11Turner Mignerey13' 0 PRGACambridgeMar 17Roswell Relays
9.12Carter LaPointe12' 7 PRGAAllatoonaFeb 17Allatoona All-Comers Meet
10.11Brian White12' 6GAGreenbrierFeb 08Greenbrier Home Meet #1
12Kaleb Ambrose*12' 6 PRGAAlexanderApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
View full rankings...
Long Jump
1.12James Brown23' 7 PRGACharles DrewMar 24Clayton County Championships
2.-Jonathan Baker23' 1.5 PRGANorthviewMar 27Fulton County Championships
3.12Jakob Streeter*23' 0 PRGAAlcovyApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
4.11Grandon Jones22' 10 PRGALakeside EvansMar 03Robert Ballard Invitational
-Chase Burr22' 10GACreekviewMar 28Cherokee County Championships
11Devron Harper*22' 10 PRGAHeritage (Conyers)Apr 19GHSA Region 3-AAAAAA
7.12Jonathan Holmes22' 6 PRGAValdostaMar 16Colony Bank Fitzgerald Invitational
10Quantavious Bostic22' 6 PRGAGlynn AcademyMar 16Friday Night Relays
9.10Isaiah Dunson22' 5 PRGATuckerFeb 24Patriots Early Bird Invitational
10.-Anthony Adams*22' 4.75 PRGAGrovetownApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
View full rankings...
Triple Jump
1.10Kevin Yang46' 0.5 PRGAChattahoocheeMar 03Milton Showcase Invitational
2.-Kyah Plummer*45' 8.5 PRGAHouston CountyApr 19GHSA Region 1-AAAAAA
3.-Jonathan Baker*45' 6GANorthviewApr 20GHSA Region 7-AAAAAA
4.12Amir Adul-Rahman*45' 5.75 PRGAMaysApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
5.12Jaidon Turner45' 4 PRGAWinder-BarrowMar 31Cooke Holliday Rotary Invitational
6.11Gabe Brown*45' 3.75GAAlexanderApr 17GHSA Region 5-AAAAAA
7.12Jalen Everett*45' 2.5 PRGAValdostaApr 19GHSA Region 1-AAAAAA
8.-Jalen Giles44' 10 PRGAHeritage (Conyers)Feb 24Patriots Early Bird Invitational
9.-Anthony Adams*44' 7 PRGAGrovetownApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
10.-Khayln Weekly44' 5 PRGABradwell InstituteMar 01Bradwell First Chance
-Sylvester Middleton*44' 5 PRGAGrovetownApr 19GHSA Region 3-AAAAAA
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.