Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Mens

50 Meter Dash
1.8Konnor Odekirk6.84 PRWAPioneer (Shelton)May 21TCAA District Track Meet
2.7Ethan Roberts7.19 PRWAOakland BayMay 21TCAA District Track Meet
3.7Isaiah Smith7.30 PRWAPioneer (Shelton)May 21TCAA District Track Meet
4.8Blaine Keesee7.31 PRWACornerstone ChristianMay 21TCAA District Track Meet
5.5Charles Gonzales7.35 PRWADowning ElementaryJun 02Tacoma Elementary Track Meet
6.8Bo Blacketer7.37 PRWAHood CanalMay 21TCAA District Track Meet
7.7Mike Nau7.38 PRWAOakland BayMay 14TCAA North Sub District
8.8Everon Heath Van Cleave7.44 PRWAMcClearyMay 21TCAA District Track Meet
9.5Samuel Turner7.55 PRWABrowns Point ElementaryJun 02Tacoma Elementary Track Meet
10.6Kyle Tat7.57 PRWARisdonJun 07RENTON MIDDLE SCHOOL ALL CITY
View full rankings...
100 Meters
1.13-14Kaiden Garrison11.34 PR (1.9)WAEvergreen StormJul 08USATF Region 13 Junior Olympic Championships
2.8Cameron Beck11.60 PRWABallouJun 01Conference Meet
3.8Miguel Martinez11.66 PRWAMillerMay 16Hoquiam@Miller Jr. High
4.8Ciyan Dandridge11.72 PRWAMaple ViewJun 05Kent-Tahoma Conference Meet
5.8Joren James Rentie IV11.75 PRWACedar Heights (Port Orchard)May 01Cedar Heights & MW @ Sedgwick
6.8Calvin Absten11.78 PRWABurlington-EdisonMay 23NWCMS FINALS
7.8Moses Pittis11.80WAAnacortesMay 23NWCMS FINALS
8Isaiah Davis11.80 PRWASequoyahMay 30Sacajawea v Saghalie v Sequoyah
9.8Liam Mallory11.81 PRWAHockinsonApr 30Castle Rock vs. Hockinson, View Ridge, Kings Way
10.8Deville Dickerson11.84 PRWACentral KitsapMay 22WSMSD League Championships
View full rankings...
200 Meters
1.8AJ Osborne23.50 PRWAHallerMay 02Marysville, Haller @Monroe
2.8Dontae O'Gwin23.79 PRWAAylenJun 01Conference Meet
3.8Cameron Beck23.82 PRWABallouJun 01Conference Meet
4.8Miles Lafferty23.94c PRWAMasonMay 11MASON/JASON LEE
5.8Corbin Keys24.04c PRWAEastmontMay 08Track Meet 3
6.8Deville Dickerson24.07 PRWACentral KitsapMay 22WSMSD League Championships
7.8Keoni Rogan24.14c PRWAFreemanMay 02Freeman vs. Westwood
8.8Mihin Wijayasundara24.20 PRWABrier TerraceMay 23Sno-King MS Championships
9.8Ciyan Dandridge24.21 PRWAMaple ViewJun 07Kent-Tahoma Conference Meet
10.8Lucas Brown24.38 PRWAHallerMay 02Marysville, Haller @Monroe
View full rankings...
400 Meters
1.8Trayce Hanks52.54c PRWACavelero Mid-HighMay 16NL/LSMS/Cav@Monroe
2.8Dontae O'Gwin53.46 PRWAAylenJun 01Conference Meet
3.7Hamid Sylla54.04c PRWANorth LakeMay 16NL/LSMS/Cav@Monroe
4.8Aiden Montigny54.34 PRWASkyridgeMay 24GREATER ST. HELEN'S LEAGUE DISTRICT MEET
5.8Deiontre McClinton54.53 PRWAIllaheeJun 07FWMS District Finals
6.8Lincoln Going54.94c PRWAKing'sMay 02Cascade League @ Lakewood
7.8Isaac Carlson54.94 PRWAMeadowdaleMay 23Sno-King MS Championships
8.8Ehren White55.18 PRWAIllaheeJun 07FWMS District Finals
9.8AJ Osborne55.22 PRWAHallerMay 02Marysville, Haller @Monroe
10.8Aiden Santos55.37 PRWAAnacortesMay 23NWCMS FINALS
View full rankings...
800 Meters
1.8Brayden Ulrich2:06.58 PRWACentennialMay 24South Division Finals @ Lake Stevens HS
2.8Enrique Brambila2:09.16 PRWAMountain View (Bremerton)May 22WSMSD League Championships
3.8Ehren White2:09.42 PRWAIllaheeJun 07FWMS District Finals
4.7Alec Ibarra2:10.84 PRWAPoulsboMay 22WSMSD League Championships
5.8Nicholas LeBar2:11.21 PRWANorthshore Christian AcademyMay 31Cascade League - Finals
6.8Cooper Quigley2:11.45 PRWASelahApr 25@ East Valley- West Valley, Ellensburg, Selah
7.8Dominic Cruz Estrada2:12.73 PRWAVoyagerMay 23Sno-King MS Championships
8.8Kameron Toner2:12.81 PRWARiversideMay 15MS Prelims @ Riverside (RS,NP,DP,Pride)
9.8Alexander Miller2:13.63WAWoodwardMay 22WSMSD League Championships
10.8Kai Bailey2:13.7h PRWAHarbour PointeMay 17Sno-King MS North Prelims
View full rankings...
1600 Meters
1.8Brandon Moore4:39.42 PRWAHallerMay 24North County North Division Finals
2.8Luke Alfonso4:47.02 PRWAMasonMay 23Tacoma Middle School Championship
3.8Alexander Miller4:48.74WAWoodwardMay 22WSMSD League Championships
4.8Aiden Santos4:49.3h PRWAAnacortesMay 23NWCMS FINALS
5.8Michael Hanrahan4:49.7h PRWAAnacortesMay 23NWCMS FINALS
6.8Aiden Emerson4:51.62 PRWAPostMay 24North County North Division Finals
7.8Jacob Alfonso4:52.51 PRWAMasonMay 23Tacoma Middle School Championship
8.8Nicholas LeBar4:53.73 PRWANorthshore Christian AcademyMay 29Cascade League - Prelims
9.7Alec Ibarra4:53.89 PRWAPoulsboMay 15West Sound Divisional Meet - North
10.8Rutger Youch4:53.91 PRWARisdonMay 31MMS V NMS V RMS
View full rankings...
3200 Meters
1.8Luke Alfonso11:02.0h PRWAMasonApr 20GIAUDRONE/MASON
2.8Jacob Alfonso11:08.0h PRWAMasonMay 18STEWART/MASON
3.8Eli Blakeney11:55.36 PRWAMeekerMay 23Tacoma Middle School Championship
4.8Journey Eatherly11:56.08 PRWATacoma BaptistMay 171B Tri-District Championships
5.7Dashiell Jones11:58.54 PRWAMasonMay 23Tacoma Middle School Championship
6.10Angel Garcia12:03.14WASunnysideMar 312nd Annual Clay Lewis Invite
7.6Keefe Russell12:16.64 PRWAMeekerMay 23Tacoma Middle School Championship
8.8Owen Chamberlin12:26.59 PRWAMasonMay 23Tacoma Middle School Championship
9.8Nito Garcia12:28.27 PRWAGiaudroneMay 23Tacoma Middle School Championship
10.7Rylan Jordan12:34.77 PRWATrumanMay 23Tacoma Middle School Championship
View full rankings...
110m Hurdles - 30"
1.8Luke Marble16.68 PRWALa ConnerMay 23NWCMS FINALS
2.7Taggart Vowels17.07 PRWAMonroeMay 02Marysville, Haller @Monroe
3.8Sean Cochran17.24c PRWACavelero Mid-HighMay 16NL/LSMS/Cav@Monroe
4.8Juster Kiesser17.43 PRWAMount VernonMay 23NWCMS FINALS
5.8Lincoln Going17.60 PRWAKing'sMay 16Cascade League @ Sultan
6.8Kasen Dubke17.64c PRWAKalamaApr 25MS meet @ Kalama
7.7Leif Holmes17.71 PRWANorthshore Christian AcademyMay 31Cascade League - Finals
8.8Ty Wagner17.81 PRWASultanMay 31Cascade League - Finals
9.8Drew Larson17.87 PRWALangleyMay 31Cascade League - Finals
10.8William Culberson17.92 PRWANorthshore Christian AcademyMay 09Cascade League @ King's
View full rankings...
110m Hurdles - 33"
1.8Cantrell Thomas14.87 PRWAFerrucciJun 01Conference Meet
2.8Asher Ogden14.88 PRWAGlacier ViewJun 01Conference Meet
3.8Cole Pennewell15.67 PRWAEdgemontJun 01Conference Meet
4.8Nick Pachta15.92 PRWAFerrucciJun 01Conference Meet
5.8Prince Sarcedo15.97 PRWABallouJun 01Conference Meet
6.8Taje Evans16.22 PRWABallouJun 01Conference Meet
7.8Gavin Packard16.23 PRWAGlacier ViewJun 01Conference Meet
8.8Maurice Woodring16.25 PRWAStahlJun 01Conference Meet
9.8Colin Rodewald16.92 PRWAEdgemontJun 01Conference Meet
10.7Micah Bach16.98 PRWAKallesJun 01Conference Meet
View full rankings...
200m Hurdles - 30"
1.13-14Kaiden Garrison26.62 PR (-.2)WAEvergreen StormJul 29USATF Hershey National Junior Olympic Championships
2.8Keegan Fox26.98 PRWANorthwoodJun 07Kent-Tahoma Conference Meet
3.8Sebastian Ankney27.07 PRWAMt. Baker (Auburn)May 04Auburn MS All School Meet
4.8Anthony Ottinger27.53 PRWAMaple ViewJun 07Kent-Tahoma Conference Meet
5.8Angel Vargas27.91 PRWAOlympic (Auburn)May 17Rainier vs. Olympic and Olympic vs. Cascade
6.8Kody Carmel28.20 PRWAIllaheeMay 23Lakota @ Illahee
7.8Andrew Thompson28.40 PRWARainier (Auburn)May 17Rainier vs. Olympic and Olympic vs. Cascade
8.8Oleksander Martynyuk28.62 PRWAIllaheeJun 07FWMS District Finals
9.8Marcus Fischer28.68 PRWACentral KitsapMay 22WSMSD League Championships
10.8Malikai Camara28.87WAMaple ViewJun 07Kent-Tahoma Conference Meet
View full rankings...
4x100 Relay
1.Relay Team47.34cWACavelero Mid-HighMay 16NL/LSMS/Cav@Monroe
2.Mark Chong
Kieran Collins
William Jefferson
Abel Proctor-Floyd
47.41WASacajaweaJun 07FWMS District Finals
3.Relay Team47.54cWAMonroeMay 16NL/LSMS/Cav@Monroe
4.Joshua Wittman
Slater Shoemaker
Elias Richardson
Joren Rentie
47.56WACedar Heights (Port Orchard)May 22WSMSD League Championships
5.Liam Boyce
Derik Soto
Hakim Nizam
Marcus Cantu
47.58WAShahalaMay 24GREATER ST. HELEN'S LEAGUE DISTRICT MEET
6.Benjamin Trammell
Cortez Bolin
Tate Hager
Jackson Cluff
47.64cWAWest Valley-YakimaMay 14@ Wapato- West Valley, Harrison, Easton
7.Kevin Klave
Arnav Patnaik
Ashton Doane
Aiden Montigny
47.65WASkyridgeMay 24GREATER ST. HELEN'S LEAGUE DISTRICT MEET
8.Relay Team47.80WAIllaheeJun 07FWMS District Finals
9.Tigran Mkrtychyan
Matthew Gesese
Jacob Meeks
Mihin Wijayasundara
47.91WABrier TerraceMay 23Sno-King MS Championships
10.Devin Escamilla
Miguel Garcia
Jovanny Macias
Myles Newhouse
47.94cWAHarrisonMay 14@ Wapato- West Valley, Harrison, Easton
Xavier Acevado
Luis Barajas
Cesar Loza
Tyron Garcia
47.94cWAWapatoMay 14@ Wapato- West Valley, Harrison, Easton
View full rankings...
4x200 Relay
1.Alek Raether
George Bucklin
Dominic Davidson
Ryan Howard
1:18.2hWAHenkleApr 18LCMSAA Canyon Creek vs. Henkle, Wind River, Castle Rock
2.Jaycob Storey
Joshua Tapangco
Enrique Brambila
Aidan Harvey
1:42.11WAMountain View (Bremerton)May 22WSMSD League Championships
3.Evan Bridger
Fenix Medina
Noe Medina
Jaiden Silva
1:42.33WAGrandviewMay 14@ Ellensburg (East Valley, Zillah, Toppenish, Grandview)
4.Bryce Richmond
Jon Gardner
Zachary Hoskins-Marin
Brenton George
1:42.57WAJohn SedgwickMay 22WSMSD League Championships
5.Troy Helenihi
Tim Empey
Liam Boyce
Hakim Nizam
1:42.79WAShahalaMay 24GREATER ST. HELEN'S LEAGUE DISTRICT MEET
6.Keegan Fox
Dylan Keatts
Winston Tran
Gavyn Bland-Orange
1:43.20WANorthwoodJun 07Kent-Tahoma Conference Meet
7.Michael Birkhead
Ethan Farley
Henry Sheffield
Brayden Freitas
1:43.41WAEinsteinMay 23Sno-King MS Championships
8.Jaydon Jones
Scott Curtis
Jackson McNair
Cody Wheeler
1:43.55WAHockinsonMay 07LCMSAA KW vs View Ridge, Hockinson, Castle Rock
9.Brian Bui
Dylan Austin
Jelani Guerrero
Anouthai Vongphet
1:43.57WAEisenhowerMay 23Sno-King MS Championships
10.Quinton Patterson
Noah Scott
Drew Loewe
Rayzjon Davis
1:44.57WALibertyMay 24GREATER ST. HELEN'S LEAGUE DISTRICT MEET
View full rankings...
4x400 Relay
1.Isaac Carlson
Deklund DeBell
Ethan Borland
Tristan Ahlstedt
3:51.62WAMeadowdaleMay 23Sno-King MS Championships
2.Valente Nielsen
Caleb Schiessl
Kaden Chidester
Trayce Hanks
3:52.84WACavelero Mid-HighMay 24South Division Finals @ Lake Stevens HS
3.Eduardo Ordonez
Joshua Romos
Henry Sheffield
Brayden Freitas
3:56.87WAEinsteinMay 23Sno-King MS Championships
4.Dominic Cruz Estrada
Mykah Carter
Vlad Sadovoy
Alexis Villasenor-Roman
3:56.91WAVoyagerMay 23Sno-King MS Championships
5.Ryan Carlson
Brayden Ulrich
Kyle Hanssen
Clark Boettcher
3:57.23WACentennialMay 24South Division Finals @ Lake Stevens HS
Relay Team3:57.23WAIllaheeJun 07FWMS District Finals
7.Parker Duskin
Kaden Davis
AJ Osborne
Brandon Moore
3:58.18WAHallerMay 24North County North Division Finals
8.Enrique Brambila
Erik Anderson
Jaycob Storey
Silas Erwin
4:00.41WAMountain View (Bremerton)May 22WSMSD League Championships
9.Ryotaro Colon
Moussa Diaby
Wyatt Rivera
Daniel Woodard
4:01.15WAEvergreen (Everett)May 17Sno-King MS South Prelims
10.Danny Berger
Brady Boun
Raj Dhillon
Luc Naldrett
4:01.60WASkyviewMay 29Northshore SD MS Finals
View full rankings...
Shot Put - 8lb
1.8Hayden Haskins43' 3 PRWARochesterMay 03Elma MS @ Rochester MS Track meet
2.8Ethan Hogan42' 10 PRWAHarbor RidgeMay 23Peninsula MS Championships
3.8Malik Agbo42' 5 PRWAIllaheeJun 05FWMS District Prelims
4.8Keith Olson42' 4 PRWANapavineMay 02Adna MS League Meet
5.8Caesar Vaughn42' 1 PRWASaghalieJun 05FWMS District Prelims
6.8Mark Holcomb41' 9 PRWAHarbour PointeMay 23Sno-King MS Championships
7.8Nikita Radion41' 8 PRWAEvergreen (Everett)May 23Sno-King MS Championships
8.8Cayden Wotipka40' 9 PRWAOlympic View (Mukilteo)May 23Sno-King MS Championships
9.8Jesse James40' 5WALakeside (Nine Mile)May 15Middle School Prelims
10.8Saul Hernandez40' 4 PRWAMeadowdaleMay 23Sno-King MS Championships
View full rankings...
Discus - 1kg
1.8Jeremiah Nubbe157' 1 PRWARainierMay 02Central 2B League @ Wahkiakum
2.8Keith Olson154' 0 PRWANapavineApr 25Central 2B Junior High @ Toutle Lake
3.8Cayden Wotipka137' 0 PRWAOlympic View (Mukilteo)May 23Sno-King MS Championships
4.8Gage Hicks135' 0 PRWABush (Tumwater)May 228th Grade District Track & Field Meet
5.8Andrew Kysar134' 5 PRWALa CenterMay 07Jemtegaard & Wind River @ La Center
6.8Kaleb Pence130' 8 PRORDufurMay 04Arlington May Day
7.8Liam Heikkila129' 3 PRWAMillerMay 228th Grade District Track & Field Meet
8.13-14Elias Richardson129' 2WAThriller Track & FieldJul 08USATF Region 13 Junior Olympic Championships
9.8Campbell Wright127' 3 PRWAKing'sMay 29Cascade League - Prelims
10.8Nathan Simicich127' 2 PRWAValley ViewMay 24South Division Finals @ Lake Stevens HS
View full rankings...
Javelin - 300g TJ
1.8Cody Wheeler201' 9 PRWAHockinsonMay 14LCMSAA District Meet
2.8Jakob Braunstein179' 4 PRWAView RidgeMay 14LCMSAA District Meet
3.8Seth Hoff159' 8 PRWAChehalisApr 30Chehalis MS @ Tumwater MS
4.8Isaiah Decker159' 0WAEvergreen (Spokane Valley)May 23CVSD Middle School All-League
5.7Davari Grauer156' 9 PRWALa CenterMay 14LCMSAA District Meet
6.8Nate Roth151' 4 PRWAHenkleMay 07LCMSAA District Meet @ Henkle (White Salmon)
7.8Alek Raether150' 2 PRWAHenkleMay 07LCMSAA District Meet @ Henkle (White Salmon)
8Silas Nogle150' 2 PRWABush (Tumwater)May 09Elma MS @ Bush MS
9.8Liam Daugherty148' 2 PRWAMt. Baker (Auburn)May 04Auburn MS All School Meet
10.7Isaiah Stoothoff145' 3 PRWALiberty BellMay 10Liberty Bell
View full rankings...
Javelin - 600g TJ
1.8Tyler Howie164' 10 PRWALakeside (Nine Mile)May 15Middle School Prelims
2.8Seth Hoff160' 5 PRWAChehalisMay 14Griffin vs WFW
3.8Elijah Palmeenter136' 9 PRWALake RooseveltMay 10Tonasket MS meet
4.8Kimball Rippy134' 10 PRWALakeside (Nine Mile)May 15Middle School Prelims
5.8Will Frizzell130' 10 PRWAJenkinsMay 08Chewelah / NWC / Colville @ Deer Park
6.8Ryan Wade127' 11 PRWAMontesanoMay 03Griffin vs Montesano
7.8Brock Bunker127' 10 PRWAChehalisMay 14Griffin vs WFW
8.8Marcus Duvall124' 8WAChief MosesMay 15Ephrata, Frontier, Foothills, Chief Moses, Quincy @ Endeavor
9.8Gavin Lawson124' 0 PRWAGriffinMay 14Griffin vs WFW
10.8Brody Hawkins121' 10 PRWALakeside (Nine Mile)Apr 24LMS vs. Kettle Falls/Riverside
View full rankings...
Javelin - 450g AeroJav / FinnFlier
1.8Jakob Braunstein156' 3.5 PRWAOur Lady of LourdesMay 20CYO MOC Jesuit
2.8James Macrae139' 5WAJenkinsMay 15NEA Prelim @Colville HS
3.8Malikai Camara139' 2 PRWAMaple ViewJun 05Kent-Tahoma Conference Meet
4.8Gannon Rehn139' 1 PRWACentennialApr 19Westwood/Centennial/Freeman
5.8Jadon Bingham137' 9 PRWAAssumptionApr 25Blue Mtn League Meet #4
6.7Curran Moore134' 6.5 PRWAWestwoodMay 16East Valley, Freeman, Westwood
7.8Gavin Garcia132' 3 PRWASummit TrailJun 05Kent-Tahoma Conference Meet
8.8Cole Routos130' 5 PRWASummit TrailJun 05Kent-Tahoma Conference Meet
9.8Brody Hawkins128' 6 PRWALakeside (Nine Mile)Apr 28Lakeside/St. George's@Medical Lake
10.8Jackson Cluff128' 3 PRWAWest Valley-YakimaMay 14@ Wapato- West Valley, Harrison, Easton
View full rankings...
High Jump
1.8Trent Stephens5' 11 PRWAView RidgeApr 23LCMSAA Woodland vs. View Ridge, Castle Rock, Canyon Creek
2.8Caesar Vaughn5' 10 PRWASaghalieJun 05FWMS District Prelims
8Dontae O'Gwin5' 10WAAylenJun 01Conference Meet
8Mike Levchenko5' 10 PRWACheneyMay 24GSCL All League Prelims
8Jackson Cluff5' 10 PRWAWest Valley-YakimaMay 01@ Naches- West Valley, Grandview, Wapato
8Kael Probst5' 10 PRWAKopachuckMay 23Peninsula MS Championships
7.8Kyden Gaffney5' 9 PRWACentennialMay 24South Division Finals @ Lake Stevens HS
8.8Cody Woodard5' 8 PRWAPioneer (Shelton)May 21TCAA District Track Meet
8Carter Steveson5' 8 PRWAWilbur-CrestonMay 03NE 1B/2B MS Meet #3
10.8Luke Marble5' 7 PRWALa ConnerMay 16Prelims @ MV- NW,LC,MVC,FH,Lopez, Concrete
8Nathaniel Johnson5' 7 PRWAAlderwoodMay 17Sno-King MS North Prelims
8Sanha Oh5' 7 PRWAHarbour PointeMay 23Sno-King MS Championships
View full rankings...
Pole Vault
1.8Colton Slaybaugh12' 6 PRWAPomeroyApr 20Nez Perce Games
2.8Ryan Doidge9' 8 PRWARainierApr 25MS meet @ Kalama
3.8Isaac Tveten9' 6 PRWAIcicle RiverMay 03Foothills, Pioneer, and Ephrata @ Icicle River Middle School
4.8Devon Knuteson9' 1 PRWAPomeroyMay 21Whitman County MS Meet #5
5.8Daeton Deife9' 0 PRWAOdessaMay 14NE 1B/2B MS Championships
6.8Chris Western8' 8 PRWAWillapa ValleyMay 10Pacific League MS Championships
7.8David Yager8' 6 PRWAWoodlandMay 14LCMSAA District Meet
8Caeden Kelly8' 6WAWoodlandApr 30LCMSAA Wind River vs Woodland, Henkle, King's Way
7Gage Starkel8' 6 PRWAOdessaMay 14NE 1B/2B MS Championships
7Isaac Brandt8' 6 PRWANorth BeachMay 10Pacific League MS Championships
View full rankings...
Long Jump
1.8Joren James Rentie IV20' 5 PRWACedar Heights (Port Orchard)May 22WSMSD League Championships
2.8Brady Boun19' 9 PRWASkyviewMay 29Northshore SD MS Finals
3.8Jordan Nortz19' 1.5 PRWARiversideMay 15MS Prelims @ Riverside (RS,NP,DP,Pride)
4.8Miles Lafferty19' 1 PRWAMasonMay 23Tacoma Middle School Championship
5.8Cameron Beck18' 11 PRWABallouJun 01Conference Meet
8Liam Mallory18' 11 PRWAHockinsonApr 23LCMSAA JMS vs Wind River, Kings Way
7.8Deville Dickerson18' 10.5 PRWACentral KitsapMay 01Central Kitsap & Fairview @ Kingston
8.8Luca Popa18' 9 PRWASkyviewMay 29Northshore SD MS Finals
9.8Joshua Tapangco18' 8.5 PRWAMountain View (Bremerton)May 22WSMSD League Championships
8Brady Supanchick18' 8.5 PRWARiversideApr 24LMS vs. Kettle Falls/Riverside
View full rankings...
Triple Jump
1.13-14Elias Richardson39' 3.75 PRWAThriller Track & FieldJul 08USATF Region 13 Junior Olympic Championships
2.8Dontae O'Gwin38' 11.5WAAylenJun 01Conference Meet
3.8Brady Boun38' 6 PRWASkyviewMay 29Northshore SD MS Finals
4.8Aiden Heikes38' 0 PRWAQuincyMay 15Ephrata, Frontier, Foothills, Chief Moses, Quincy @ Endeavor
5.8Cameron Yetzer37' 10 PRWAFinn HillMay 22Lake Washington MS Varsity Championships
6.8Jacob Raasch37' 8 PRWARedmondMay 22Lake Washington MS Varsity Championships
7.8Jordan Nortz37' 1 PRWARiversideMay 15MS Prelims @ Riverside (RS,NP,DP,Pride)
8.8Jake Duer36' 2.5 PRWALakeside (Nine Mile)May 22@Newport All-League
9.8William Idso36' 1.5 PRWAOcostaMay 02Meet @ Raymond
10.8Nick Heier36' 0 PRWAAsotinApr 12Asotin/Jenifer/Logos @ Sacajawea
View full rankings...
View More Events...Log in to embed this report into your website.