Team Results Management

Mens

100 Meters
1.12Declan Rustay*10.50 (1.7)ILHoffman EstatesMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
2.11Andrew Olenek*10.97 PR (1.7)ILGenevaMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
3.12Desmond Lockett11.07 PRILSouth ElginMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
4.12Zenen Cardenas11.13 PRILWest ChicagoMay 18IHSA 3A Boys Glenbard North Sectional
5.12Sulaiman Ahmed11.16ILBartlettApr 20Rock Island ABC Invitational
11Jacob Todd11.16ILSouth ElginMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
7.12Anijel Jones11.17 PR (.5)ILHoffman EstatesMay 04Conant Gummerson Track Classic
8.11Dylan Becker11.20 PRILDundee-CrownMay 04Kane County Boys Invite
9.12Decorea McAlister11.28 PRILBataviaMay 04Kane County Boys Invite
10Sirrion Dixon11.28 PRILStreamwoodMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
200 Meters
1.12Declan Rustay*21.50 PR (-.2)ILHoffman EstatesMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
2.10Jason Miller22.13 PRILDundee-CrownMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
3.11Isaiah Graham22.25 PRILAurora (East)Apr 12Gary Everett Invitational
4.12Zenen Cardenas22.29 PRILWest ChicagoMay 10Upstate Eight Conference Boys Meet
5.12Charlie Wade22.31 PRILSt. Charles (East)May 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
6.12Decorea McAlister22.42 PRILBataviaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
7.11Andrew Olenek22.71 PRILGenevaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
8.11Jacob Todd22.76 PRILSouth ElginMay 04Kane County Boys Invite
9.12Anijel Jones22.84ILHoffman EstatesApr 17MSL-West Boys Divisional Championships
10.12Jack Reynolds22.93 PRILWest ChicagoMay 18IHSA 3A Boys Glenbard North Sectional
400 Meters
1.12Charlie Wade*48.37 PRILSt. Charles (East)May 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
2.12Zenen Cardenas*49.26 PRILWest ChicagoMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
3.12Declan Rustay49.89ILHoffman EstatesApr 17MSL-West Boys Divisional Championships
4.9Elijah Patrick*50.54 PRILSouth ElginMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
5.11Isaiah Graham51.50 PRILAurora (East)Apr 21Kaneland Peterson Prep Classic
6.11Adam Swanson51.56 PRILDundee-CrownApr 21Kaneland Peterson Prep Classic
7.10Ben Cook51.94 PRILSt. Charles (North)Apr 11Batavia Open
8.10Adam Kennedy51.97 PRILBataviaMay 04Kane County Boys Invite
9.11Trevor Tousana52.09 PRILBataviaMay 10Upstate Eight Conference Boys Meet
10.12Reggie Phillips52.13ILBataviaApr 21Kaneland Peterson Prep Classic
800 Meters
1.11Adam Swanson1:56.39 PRILDundee-CrownMay 04Kane County Boys Invite
2.10Adam Kennedy1:57.37 PRILBataviaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
3.12Shane Knanishu1:58.36 PRILBataviaMay 04Kane County Boys Invite
4.10Joseph Knanishu1:58.93 PRILBataviaMay 04Kane County Boys Invite
5.11Mitch Gansemer1:59.55 PRILSt. Charles (East)May 10Upstate Eight Conference Boys Meet
6.12Joel Ramos1:59.58 PRILAurora (West Aurora)May 10Upstate Eight Conference Boys Meet
7.12Sean Adams1:59.63 PRILBataviaApr 21Distance Night in Palatine
8.12Jorge Hernandez1:59.98 PRILDundee-CrownApr 21Distance Night in Palatine
9.12Joey DeVita2:00.01 PRILDundee-CrownMay 11Fox Valley Conference Boys Championships
10.12Shreekar Patel2:00.31 PRILHoffman EstatesMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
1600 Meters
1.12Matthew Richtman4:18.71ILKanelandMay 04Kane County Boys Invite
2.12Campbell Koch*4:20.85 PRILSt. Charles (East)May 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
3.10Damian Rodriguez4:22.16 PRILBataviaApr 21Distance Night in Palatine
4.11Christopher Levario4:23.06 PRILBataviaMay 04Kane County Boys Invite
5.10Aidan King4:23.19 PRILSt. Charles (East)May 10Upstate Eight Conference Boys Meet
6.10Daniel Occhipinti4:23.35 PRILKanelandMay 04Kane County Boys Invite
7.12Joey DeVita4:23.74 PRILDundee-CrownApr 21Distance Night in Palatine
8.10Valdis Slokenbergs4:24.08 PRILGenevaMay 04Kane County Boys Invite
9.12Anthony Hurgoi4:24.74ILDundee-CrownApr 21Distance Night in Palatine
10.11Bennett Melone4:25.03 PRILSt. Charles (East)May 04Kane County Boys Invite
1 Mile
1.10Miguel Uriostegui4:56.14 PRILLarkinApr 21Lake Forest Invitational
2.12Ele Berri5:37.49 PRILLarkinApr 21Lake Forest Invitational
3.10Angelo Butcher5:42.27 PRILLarkinApr 21Lake Forest Invitational
4.12Caius Balboa5:55.86 PRILLarkinApr 21Lake Forest Invitational
3200 Meters
1.12Matthew Richtman*9:14.96 PRILKanelandMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
2.11Christopher Levario9:28.63 PRILBataviaApr 21Distance Night in Palatine
3.10Bob Liking9:30.74 PRILSt. Charles (East)May 10Upstate Eight Conference Boys Meet
4.11Ryan Kredell9:42.1h PRILGenevaMay 04Kane County Boys Invite
5.12Bojan Ruttens9:43.7h PRILSt. Charles (North)May 04Kane County Boys Invite
6.10Valdis Slokenbergs9:45.2h PRILGenevaMay 04Kane County Boys Invite
10Damian Rodriguez9:45.2h PRILBataviaMay 04Kane County Boys Invite
8.10Aidan King9:46.88 PRILSt. Charles (East)Apr 28Red Ribbon Invitational
9.10Ryan Arnold9:53.39 PRILSt. Charles (North)May 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
10.12Peyton Heiser9:53.7h PRILKanelandMay 04Kane County Boys Invite
110m Hurdles - 39"
1.12Sam Conger*13.96 PR (1.1)ILBataviaMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
2.12Victor Olaitan*14.36 PR (2.0)ILSchaumburgMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
3.11Jahari Stubbs14.68 PRILLarkinMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
4.12PJ Rodriguez14.95 PRILHoffman EstatesMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
5.12Drew Gould15.03 PRILKanelandMay 04Kane County Boys Invite
6.12Ian Stoll15.12 PRILKanelandMay 11NI Big 12 Boys Conference
7.12Yousuf Ahmad15.25 PRILBataviaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
8.12Kennard Redmond15.45 PRILLarkinMay 10Upstate Eight Conference Boys Meet
9.10Darian Waits15.54 PRILHoffman EstatesMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
10.10Onyi Ukaobasi15.57 PRILGenevaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
300m Hurdles - 36"
1.12Sam Conger38.71 PRILBataviaMay 04Kane County Boys Invite
2.12PJ Rodriguez39.47 PRILHoffman EstatesMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
3.11Andrew Olenek40.35 PRILGenevaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
4.12Kennard Redmond40.54 PRILLarkinMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
5.12Drew Gould40.91 PRILKanelandMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
6.12Ian Stoll41.05 PRILKanelandMay 04Kane County Boys Invite
7.10Darian Waits41.23 PRILHoffman EstatesApr 17MSL-West Boys Divisional Championships
8.12Trevor Rzeszutko41.30 PRILSt. Charles (East)Apr 20Red Grange Invitational
9.11Andrew Lewis41.35 PRILCary-GroveMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
10.12Yousuf Ahmad41.37 PRILBataviaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
300m Hurdles - 39"
1.11Kaydon Donald49.23 PRILLarkinApr 1942nd Hub Relays
4x100 Relay
1.Malik Whitehead
Conner Kiley
Declan Rustay
Anijel Jones*
41.79ILHoffman EstatesMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
2.Relay Team41.95ILHoffman EstatesMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
3.Relay Team42.08ILSouth ElginMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
4.Tomiya Adewumi
Conner Kiley
Declan Rustay
Anijel Jones
42.13ILHoffman EstatesMay 04Conant Gummerson Track Classic
5.Jacob Todd
Matt Jacobson
Jerlon Teems
Davion Cherwin*
42.37ILSouth ElginMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
6.Relay Team42.46ILBataviaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
7.-Meante Foster
Kyle Belknap
Jason Miller
Dylan Becker
42.63ILDundee-CrownMay 04Kane County Boys Invite
8.Artavion Taylor
Decorea McAlister
Thomas Stuttle
Reggie Phillips*
43.02ILBataviaMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
9.Jack Reynolds
Zenen Cardenas
Alessandro Guasta
Diego Cortes
43.05ILWest ChicagoMay 18IHSA 3A Boys Glenbard North Sectional
10.Relay Team43.07ILAurora (West Aurora)May 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
4x100 Throwers Relay - Throwers
1.Karl Rosch
Andrew Stokes
Jason Petko
Brett Groves
52.28ILCary-GroveApr 12Patriot Relays
2.Austin Geisey
Oliver Coric
Kuba Zdanowicz
Sam Minnifield
54.40ILSouth ElginApr 21BC F/S Rocket Relays
3.Isai Rios
Ezzry Leon
Jayden Dunn
Carlos Flores
56.52ILLarkinApr 12Patriot Relays
4.Isai Rios
Ezzry Leon
Tre'mayne Marshal
Carlos Flores
58.58ILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
4x200 Relay
1.Anijel Jones
Conner Kiley
Malik Whitehead
Declan Rustay*
1:26.47ILHoffman EstatesMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
2.Relay Team1:28.71ILHoffman EstatesMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
3.Dylan Becker
Kyle Belknap
Trevor Fed
Jason Miller
1:29.27ILDundee-CrownMay 04Kane County Boys Invite
4.Josiah Havens
Peter Willis
Jacob Aalfs
Jaeden McIntosh*
1:29.46ILSt. Charles (North)May 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
5.Relay Team1:29.94ILSt. Charles (North)May 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
6.Relay Team1:29.98ILSouth ElginMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
7.Relay Team1:30.15ILAurora (West Aurora)May 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
8.Relay Team1:30.63ILDundee-CrownMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
9.Thomas Stuttle
Decorea McAlister
Reggie Phillips
Sam Conger
1:30.88ILBataviaApr 18WA & BAT Boys
10.Josiah Havens
Peter Willis
Jake Aalfs
Alec Kritta
1:31.20ILSt. Charles (North)Apr 21Kaneland Peterson Prep Classic
4x400 Relay
1.Reggie Phillips
Julian Davis
Jeremiah Evers
Adam Kennedy
3:21.71ILBataviaMay 04Kane County Boys Invite
2.Conner Kiley
Anijel Jones
Alan Wagner
Declan Rustay
3:21.84ILHoffman EstatesMay 04Conant Gummerson Track Classic
3.Reggie Phillips
Jeremiah Evers
Julian Davis
Adam Kennedy*
3:22.41ILBataviaMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
4.Anijel Jones
Conner Kiley
Alan Wagner
Declan Rustay
3:23.81ILHoffman EstatesApr 28Red Ribbon Invitational
5.Relay Team3:25.01ILHoffman EstatesMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
6.Relay Team3:25.24ILBataviaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
7.Ted Allen
Kyle Angelotti
Ben Durbala
Noah Butzman
3:27.71ILKanelandMay 04Kane County Boys Invite
8.Relay Team3:29.99ILKanelandMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
9.Trevor Rzeszutko
Charlie Wade
Charles Murphy
Mitch Gansemer
3:30.03ILSt. Charles (East)Apr 28Red Ribbon Invitational
10.Jaeden McIntosh
Bobby Mikos
Kaden Kirby
Jacob Aalfs
3:31.13ILSt. Charles (North)May 04Kane County Boys Invite
4x800 Relay
1.Shane Knanishu
Joseph Knanishu
Damian Rodriguez
Adam Kennedy*
7:48.29ILBataviaMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
2.Anthony Hurgoi
Joey DeVita
Brian Hernandez
Adam Swanson*
7:51.01ILDundee-CrownMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
3.Relay Team7:52.05ILBataviaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
4.Jack Searles
Joey DeVita
Anthony Hurgoi
Adam Swanson
7:57.24ILDundee-CrownMay 04Kane County Boys Invite
5.Relay Team7:58.60ILDundee-CrownMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
6.Shane Knanishu
Damian Rodriguez
Joseph Knanishu
Adam Kennedy
7:59.37ILBataviaApr 20Bob Cohoon Invitational
7.Relay Team8:07.97ILSt. Charles (East)May 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
8.Hector Rodriguez
Derryl Barnes
Finnegan Engel
Owen Sirridge
8:11.01ILSouth ElginMay 04Kane County Boys Invite
9.Austin Adams
Peyton Heiser
Daniel Occhipinti
Matthew Richtman
8:15.48ILKanelandApr 21Kaneland Peterson Prep Classic
10.Brian Hernandez
Anthony Hurgoi
Jack Searles
Adam Swanson
8:15.50ILDundee-CrownMay 11Fox Valley Conference Boys Championships
SMR 100-100-200-400m
1.Angel Garcia
Damareon Ball
Roman Scruggs
Malik Walkine
1:41.13ILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
2.Dondre Phillips
Aidan Blasi
Anthony Bradley
Mark Lillig
1:41.31ILBataviaMay 04Kane County Boys Invite
3.Damareon Ball
Travis Farley
Roman Scruggs
Adalid Hernandez
1:41.50ILLarkinApr 28Rockford East Relay
4.Davion Cherwin
Tristan Cruz
Ean Martin
Bryce Jungers
1:41.60ILSouth ElginMay 04Kane County Boys Invite
5.Relay Team1:42.58ILLarkinApr 19Rocket Relays
6.Josh Bridges
Joshua DiNatale
Robert Schertz
Erik Andersen
1:42.59ILSt. Charles (North)May 04Kane County Boys Invite
7.Preston Leake
Tyler Silverman
Hayden McCoy
Tim Archibald
1:43.61ILGenevaMay 04Kane County Boys Invite
8.Matt Magat
Jaime Martinez Jr.
Raphael Atansuyi
Bryce Jungers
1:43.82ILSouth ElginApr 21BC F/S Rocket Relays
9.Alex Lopez
Payton Chandler
Tommy Hernandez
Chris Diaz
1:44.63ILDundee-CrownMay 04Kane County Boys Invite
10.Ryan Rinella
Nolan Rank
Connor Brennan
Cole McMillan
1:46.27ILKanelandMay 04Kane County Boys Invite
SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]
1.Damareon Ball
Travis Farley
Evan Powers
Jair Villagomez
4:03.12ILLarkinApr 28Rockford East Relay
2.Jose Degro
Lorenzo Hicks
Damian Ramirez
Giovanni Pineda
4:54.14ILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
DMR 1200-400-800-1600m - [12-4-8-16]
1.Carlos Miranda
Jair Villagomez
Miguel Uriostegui
Evan Powers
12:10.51ILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
4x110 Shuttle Hurdles - 36"
1.Kennard Redmond
Adalid Hernandez
Kaydon Donald
Jahari Stubbs
1:09.31ILLarkinApr 12Patriot Relays
2.Ethan Schaefer
Andy Ciske
Arik Mistak
Quentin Skelley
1:13.73ILCary-GroveApr 12Patriot Relays
4x110 Shuttle Hurdles - 39"
1.Kennard Redmond
Jahari Stubbs
Kaydon Donald
Adalid Hernandez
1:08.34ILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
2.Kennard Redmond
Adalid Hernandez
Kaydon Donald
Jahari Stubbs
1:09.00ILLarkinApr 12Patriot Relays
3.Kennard Redmond
Kaydon Donald
Adalid Hernandez
Jahari Stubbs
1:09.42ILLarkinApr 1942nd Hub Relays
4x120y Shuttle Hurdles - 30"
1.Kennard Redmond
Adalid Hernandez
Jahari Stubbs
Kaydon Donald
1:01.76ILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
Shot Put - 12lb
1.12Clayton Hannula59' 9 PRILKanelandMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
2.12Andrew Stokes58' 3.5ILCary-GroveApr 07Al Borhrer Invite
3.12Brett Groves54' 8.5 PRILCary-GroveApr 20McHenry County Meet
4.12Elijah Green53' 11 PRILBataviaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
5.12Reece Mavros53' 4.5 PRILAurora (West Aurora)May 04Kane County Boys Invite
6.11Frank Martin52' 4 PRILGenevaMay 04Kane County Boys Invite
7.12Jaylan Alexander49' 1 PRILHoffman EstatesMay 04Conant Gummerson Track Classic
8.12Percy Williams49' 0 PRILAurora (West Aurora)May 10Upstate Eight Conference Boys Meet
9.11Drew Hahn48' 10.5 PRILKanelandMay 04Kane County Boys Invite
10.11Isai Rios48' 10 PRILLarkinMay 01Elgin City Classic Co-Ed
Shot Put - Relay Split
1.11Isai Rios44' 3 PRILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
2.12Ezzry Leon37' 9.5 PRILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
3.11Oscar Alcazar35' 2.5 PRILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
4.11Tre'mayne Marshal34' 10 PRILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
Discus - 1.6kg
1.12Clayton Hannula176' 7ILKanelandApr 21Kaneland Peterson Prep Classic
2.12Jaylan Alexander173' 11 PRILHoffman EstatesApr 20Bear Invite
3.11Jason Petko*165' 5ILCary-GroveMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
4.12Elijah Green160' 9ILBataviaApr 20Bob Cohoon Invitational
5.12Karl Rosch156' 4ILCary-GroveMay 11Fox Valley Conference Boys Championships
6.12Isaiah Prowell-Griffin150' 5 PRILSouth ElginMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
7.12Michael Hunger143' 10 PRILAurora (West Aurora)May 10Upstate Eight Conference Boys Meet
8.11Frank Martin141' 10 PRILGenevaMay 04Kane County Boys Invite
9.11Jacob Uhlmann141' 6 PRILGenevaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
10.12Ezzry Leon136' 10 PRILLarkinMay 01Elgin City Classic Co-Ed
Discus - Relay Split
1.12Ezzry Leon123' 1 PRILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
2.11Isai Rios112' 9 PRILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
3.11Jayden Dunn88' 11 PRILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
4.12Carlos Flores74' 0 PRILLarkinApr 2756th Annual Spartan Relays
High Jump
1.12Camron Donatlan Sr6' 10ILAurora (West Aurora)Apr 24WA & EA & SE Boys
2.12Peter Willis6' 6ILSt. Charles (North)Apr 11Batavia Open
3.9Jonah Walton6' 4 PRILHoffman EstatesMay 04Conant Gummerson Track Classic
4.11Alekxander Crawford*6' 3 PRILSt. Charles (East)May 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
5.11Jack Michalski6' 2 PRILDundee-CrownMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
12Shandell Watson6' 2 PRILDundee-CrownMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
12Drew Gould6' 2 PRILKanelandApr 11Kaneland vs. Sycamore Dual B/G
11Alek Crawford6' 2 PRILSt. Charles (East)May 04Kane County Boys Invite
9.12Greyson Jones6' 0 PRILSouth ElginApr 24WA & EA & SE Boys
12Kevin Sylvester6' 0 PRILAurora (West Aurora)Apr 24WA & EA & SE Boys
11David Aulert6' 0ILCary-GroveApr 07Al Borhrer Invite
9Porter Conroy6' 0 PRILKanelandApr 21Kaneland Peterson Prep Classic
Pole Vault
1.11Andre Jones14' 6 PRILAurora (West Aurora)May 04Kane County Boys Invite
11Gilbert Braglia14' 6 PRILSt. Charles (North)May 10Upstate Eight Conference Boys Meet
3.12Grant Wilk*14' 3 PRILKanelandMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
4.11Matt Dauksha14' 0 PRILBataviaMay 10Upstate Eight Conference Boys Meet
5.12Owen Schuster13' 6 PRILBataviaApr 23Batavia Geneva Dual
11Andre Stapleton13' 6ILAurora (West Aurora)May 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
12Jacob Blue13' 6 PRILSt. Charles (North)Apr 27Rolling Meadows Mustang Classic
11Jack Barcel13' 6 PRILSt. Charles (East)May 04Kane County Boys Invite
9.9Ted Allen13' 3 PRILKanelandMay 07Rochelle JV Invite
10.12Brian Bartholomew13' 0 PRILKanelandMay 07Rochelle JV Invite
12Jack O'Sullivan13' 0ILKanelandMay 04Kane County Boys Invite
11Robbie Mansfield13' 0 PRILBataviaApr 23Batavia Geneva Dual
Long Jump
1.12Camron Donatlan Sr*24' 1.75 PR (1.8)ILAurora (West Aurora)May 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
2.12Kevin Sylvester23' 1 PRILAurora (West Aurora)May 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
3.12Greyson Jones22' 9 PRILSouth ElginMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
4.12Anijel Jones*22' 8 (2.3)ILHoffman EstatesMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
5.12Victor Olaitan22' 4 PRILSchaumburgMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
6.12Thomas Stuttle22' 3 PRILBataviaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
7.12Marshall Davis21' 8ILHoffman EstatesMay 04Conant Gummerson Track Classic
8.11Malik Whitehead21' 5 PRILHoffman EstatesMay 04Conant Gummerson Track Classic
9.9Darien Jackson21' 3.5 PRILElginMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
10.12Jack MacDonald21' 2.5 PRILBataviaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
Triple Jump
1.11Isaiah Graham46' 6 PRILAurora (East)May 04Kane County Boys Invite
2.12Victor Olaitan*45' 8.75 PR (1.8)ILSchaumburgMay 26IHSA 3A Boys State Track & Field Championships
3.11Moshe Rogers45' 7ILAurora (West Aurora)May 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
4.12Jack MacDonald45' 0 PRILBataviaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
5.12Marshall Davis44' 7.5ILHoffman EstatesMay 04Conant Gummerson Track Classic
6.12Greyson Jones44' 5 PRILSouth ElginMay 04Kane County Boys Invite
7.11Davaris Cheeks44' 2.5 PRILAurora (West Aurora)May 04Kane County Boys Invite
8.10Lawi Djuma43' 8 PRILGenevaMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional
9.11Austin Cichon42' 11 PRILBartlettMay 04DuPage Boys County Invite
10.10Colton Doll42' 10 PRILKanelandMay 17IHSA 3A Boys St. Charles North Sectional

* = Recent improvement