Team Results Management
View Athletic.net Ad Free

Mens

100 Meters
1.10Brailyn Johnson10.95 PR (2.4)ILSt. LaurenceMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
2.12Alton Smith-Bey II10.98 PRILSouth Shore Int'l PrepMay 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
3.11Jaylen Bell11.00 PRILButler College PrepMay 17IHSA 2A Boys Thornridge Sectional
4.12Kejohna Sandifer11.04c PRILCatalyst MariaApr 10Lindblom FAT Meet
5.12Matthew Hamer11.07 PR (1.2)ILSt. LaurenceMay 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
6.12Tyagyei Billington11.14 PRILSouth Shore Int'l PrepMay 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
7.11Messiah Travis11.26 PRILChicago (Solorio Academy)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
8.11Dontrail Givens11.30 PRILChicago (C. Vocational)Apr 21South Shore Invite #3
9.11Wayne Elzey11.35 PRILChicago (Hyde Park)Apr 21South Shore Invite #3
10.12Tori Clinton11.38ILSt. LaurenceApr 26Pete Struck Eagle Classic
200 Meters
1.-Kolby Pruitt22.03 PRILSouth Shore Int'l PrepMay 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
2.12Matthew Hamer22.13 PRILSt. LaurenceApr 26Pete Struck Eagle Classic
3.12Alton Smith-Bey II22.34 PR (1.1)ILSouth Shore Int'l PrepMay 05Chicago Public League City Championships*
4.10Brailyn Johnson22.70 PRILSt. LaurenceMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
5.11Messiah Travis22.90ILChicago (Solorio Academy)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
6.12Terrance Hawkins23.34 PRILEvergreen ParkMay 04Bill Jackson Invitational
7.12Tori Clinton23.40 PR (3.7)ILSt. LaurenceMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
12Tyagyei Billington23.40 PRILSouth Shore Int'l PrepApr 26Highland Invitational
9.12Tyree Colbert23.43 PRILSt. LaurenceApr 28Fenwick Friar Invitational
10.11Lawrence Reneau23.45 PRILChicago (Perspectives Charter/Calumet)May 17IHSA 2A Boys Thornridge Sectional
400 Meters
1.12Colin Dwyer49.48 PRILSt. LaurenceMay 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
2.12Matthew Hamer51.16 PRILSt. LaurenceApr 28Fenwick Friar Invitational
3.10Ismael Rua Figueroa51.80 PRILChicago (University)May 05Independent School League Championships
4.12Jaquan Wilburn53.17 PRILSouth Shore Int'l PrepMay 01*2018 Girls Trials
5.12Sean White53.36 PRILChicago (University)May 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
6.11Amari Dixon53.57 PRILSouth Shore Int'l PrepMay 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
10Parnell Underdue53.57 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
8.10Trevon Buchanan53.83 PRILChicago (Lindblom)Apr 21*3rd Annual Eastlake Invitational
9.10Cameron Yarbrough53.98 PRILSt. LaurenceMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
10.9Damien Rhoden54.22 PRILSt. LaurenceApr 19Thursday Night Lights at Montini
800 Meters
1.10Trevon Buchanan2:01.57 PRILChicago (Lindblom)May 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
2.12Ashwin Aggarwal2:03.25 PRILChicago (University)May 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
3.11Horace Holifield2:04.39 PRILEvergreen ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
4.10Miguel Cordova2:05.53 PRILChicago (Solorio Academy)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
5.10Christian White2:10.72 PRILSt. LaurenceMay 03Chicago Catholic League Frosh/Soph Track Championship
6.9Damien Rhoden2:10.83 PRILSt. LaurenceApr 26Pete Struck Eagle Classic
7.12Nathan Blevins2:11.00 PRILChicago (University)May 05Independent School League Championships
8.10Xavier Morales2:12.12 PRILChicago (Solorio Academy)Apr 10Lindblom FAT Meet
9.10Luke Sikora2:13.08 PRILChicago (University)Mar 17Royal Invitational
10.11Julian Marquez2:13.19 PRILSt. LaurenceApr 12Lemont Invitational
1600 Meters
1.12Daniel Cervantes4:34.69ILChicago (Lindblom)May 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
2.11Abraham Zelchenko4:39.43 PRILChicago (University)May 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
3.12Daniel Meza4:40.56 PRILEvergreen ParkMay 04Bill Jackson Invitational
4.10Luke Sikora4:49.36 PRILChicago (University)Mar 17Royal Invitational
5.9Filiberto Franco4:52.31 PRILChicago (Solorio Academy)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
6.11Eduardo Maya4:54.51 PRILChicago (Solorio Academy)May 05Chicago Public League City Championships*
7.11Martin Barrientos4:57.04 PRILChicago (Solorio Academy)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
8.9Nicky Edwards-Levin4:59.51 PRILChicago (University)May 05Independent School League Championships
9.11Julian Marquez5:03.10 PRILSt. LaurenceApr 26Pete Struck Eagle Classic
10.12Harrison Shapiro5:04.34ILChicago (University)Apr 20Elmwood Park Invitational
1 Mile
1.11Brandon Galicia5:11.64 PRILChicago (Solorio Academy)Mar 23Lane Tech Len Jareczek Relays
2.11Jorge Rios5:17.93 PRILChicago (Solorio Academy)Mar 23Lane Tech Len Jareczek Relays
3.12Omar Luis5:21.59 PRILChicago (Solorio Academy)Mar 23Lane Tech Len Jareczek Relays
4.11Julio Vaca5:29.32 PRILChicago (Solorio Academy)Mar 23Lane Tech Len Jareczek Relays
5.11Russel Cano5:29.70 PRILChicago (Solorio Academy)Mar 23Lane Tech Len Jareczek Relays
6.12Fabian Arroyo5:37.93 PRILChicago (Solorio Academy)Mar 23Lane Tech Len Jareczek Relays
7.12Osvaldo Vazquez5:57.71 PRILChicago (Solorio Academy)Mar 23Lane Tech Len Jareczek Relays
8.9Saul Rios5:58.68 PRILChicago (Solorio Academy)Mar 23Lane Tech Len Jareczek Relays
9.9Osvaldo Barranco5:59.83 PRILChicago (Solorio Academy)Mar 23Lane Tech Len Jareczek Relays
10.10Joel Uribe6:00.17 PRILChicago (Solorio Academy)Mar 23Lane Tech Len Jareczek Relays
3200 Meters
1.12Daniel Cervantes9:59.36 PRILChicago (Lindblom)May 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
2.11Abraham Zelchenko10:01.96 PRILChicago (University)May 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
3.12Harrison Shapiro10:56.70ILChicago (University)May 05Independent School League Championships
4.11Jonathan Garcia11:00.59 PRILChicago (Lindblom)May 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
5.10Anthony Richter11:15.35 PRILEvergreen ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
6.9Brennan Taylor11:20.0h PRILChicago (Lindblom)Apr 10Lindblom FAT Meet
7.9Alejandro Blanco11:26.33 PRILChicago (Solorio Academy)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
8.10Ethan Pehler11:45.43 PRILSt. LaurenceApr 12Lemont Invitational
9.10Jesus Chavez11:46.80 PRILChicago (Solorio Academy)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
10.11Czar Carson11:59.5hILChicago (Lindblom)Apr 10Lindblom FAT Meet
110m Hurdles - 39"
1.11Aidan McCarthy15.45 PRILSt. LaurenceApr 19Thursday Night Lights at Montini
2.12Kobe Green15.78ILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
3.12Marquise Weatherall16.89 PR (.5)ILSouth Shore Int'l PrepMay 05Chicago Public League City Championships*
4.11Loyal Howard19.58 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
5.11Lawrence Reneau19.86 PRILChicago (Perspectives Charter/Calumet)Mar 31Prosser Falcons Early Season Invite
6.11Jason Munoz20.52 PR (1.0)ILChicago (Solorio Academy)May 01*2018 Girls Trials
7.10Edwin Opoku20.78 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
8.9Seamus Rabbitte21.67 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
9.10Angel Ferreira21.75 PR (-4.8)ILChicago (Solorio Academy)Apr 28*2018 Sophomore Championship
10.9Aaron Wofford22.44 PRILSt. LaurenceMay 03Chicago Catholic League Frosh/Soph Track Championship
300m Hurdles - 36"
1.12Kobe Green41.53 PRILEvergreen ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.11Aidan McCarthy42.37 PRILSt. LaurenceMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
3.11Loyal Howard44.85 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
4.12Devon Bradley45.35 PRILChicago (Perspectives Charter/Calumet)May 17IHSA 2A Boys Thornridge Sectional
5.12Marquise Weatherall45.83 PRILSouth Shore Int'l PrepMay 05Chicago Public League City Championships*
6.10Christian White45.97 PRILSt. LaurenceMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
7.10Eli Ginsburg46.35 PRILChicago (University)Apr 20Elmwood Park Invitational
8.12Bless Alexander49.38 PRILEvergreen ParkApr 13H-F Boys' Track & Field Invitational
9.10Nathaniel Shubin49.84 PRILChicago (University)May 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
10.10Edwin Opoku50.17 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
4x100 Relay
1.Relay Team40.34cILButler College PrepApr 21Noble Network Conference Championships
2.Tori Clinton
Matthew Hamer
Brailyn Johnson
Alex Saunders
42.81ILSt. LaurenceMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
3.Brailyn Johnson
Alex Saunders
Colin Dwyer
Matthew Hamer
42.91ILSt. LaurenceApr 26Pete Struck Eagle Classic
4.Brailyn Johnson
Tori Clinton
Colin Dwyer
Matthew Hamer
43.98ILSt. LaurenceApr 28Fenwick Friar Invitational
5.Relay Team44.03ILSouth Shore Int'l PrepMay 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
6.Relay Team44.32ILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
7.Marquise Weatherall
Tyagyei Billington
Pierre Lewis
SMITH BEY
44.54ILSouth Shore Int'l PrepApr 26Highland Invitational
8.Bless Alexander
David Torres
Obidiah White
Terrance Hawkins
44.58ILEvergreen ParkMay 04Bill Jackson Invitational
9.Darryn Caston
Kobe Green
David Torres
Obidiah White
44.68ILEvergreen ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
10.Jamareya Henderson
Dontrail Givens
Duwann Swann
Marquell Peggs
44.82ILChicago (C. Vocational)May 17IHSA 2A Boys Thornridge Sectional
4x200 Relay
1.Matthew Hamer
Brailyn Johnson
Colin Dwyer
Tori Clinton
1:28.89ILSt. LaurenceApr 26Pete Struck Eagle Classic
2.Tyree Colbert
Cameron Yarbrough
Colin Dwyer
Matthew Hamer
1:30.37ILSt. LaurenceMay 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
3.Brailyn Johnson
Colin Dwyer
Tyree Colbert
Matthew Hamer
1:30.39ILSt. LaurenceMay 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
4.Tori Clinton
Tyree Colbert
Matthew Hamer
Brailyn Johnson
1:30.76ILSt. LaurenceMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
5.Marquise Weatherall
Tyagyei Billington
Pierre Lewis
Alton Smith-Bey II
1:33.44ILSouth Shore Int'l PrepMay 01*2018 Girls Trials
6.Cameron Yarbrough
Damon Stewart
Brendan Collins
Matthew Hamer
1:34.21ILSt. LaurenceApr 12Lemont Invitational
7.Darryn Caston
Darren Brandt
Terrance Hawkins
Kobe Green
1:34.41ILEvergreen ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
8.Relay Team1:34.54ILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
9.Jamareya Henderson
Allen Burkes
Avante Lane
Duwann Swann
1:34.98ILChicago (C. Vocational)May 07South Shore Invite #1
10.Jamareya Henderson
Marquell Peggs
Avante Lane
Duwann Swann
1:35.35ILChicago (C. Vocational)May 01*2018 Girls Trials
4x400 Relay
1.Tyree Colbert
Cameron Yarbrough
Colin Dwyer
Damon Stewart
3:31.92ILSt. LaurenceMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
2.Loyal Howard
Terrance Hawkins
Daniel Meza
Horace Holifield
3:31.99ILEvergreen ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
3.Tyree Colbert
Colin Dwyer
Matthew Hamer
Brailyn Johnson
3:32.06ILSt. LaurenceMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
4.Parnell Underdue
Horace Holifield
Terrance Hawkins
Loyal Howard
3:32.85ILEvergreen ParkMay 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
5.Relay Team3:35.27ILChicago (University)Mar 17Royal Invitational
6.Matthew Hamer
Tyree Colbert
Cameron Yarbrough
Colin Dwyer
3:37.71ILSt. LaurenceApr 26Pete Struck Eagle Classic
7.Rodney Quinn
Damon Stewart
Cameron Yarbrough
Colin Dwyer
3:38.09ILSt. LaurenceMay 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
8.Damon Stewart
Cameron Yarbrough
Rodney Quinn
Colin Dwyer
3:38.39ILSt. LaurenceApr 12Lemont Invitational
9.Relay Team3:43.12ILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
10.Isaiah Bowie
Czar Carson
Steve Wilson
Daniel Cervantes
3:44.84ILChicago (Lindblom)May 05Chicago Public League City Championships*
4x440 Yard Relay
1.Trevon Buchanan
Elijah Williams
Tyrone Wilson
Keme Brame
3:57.90ILChicago (Lindblom)Apr 28*2018 Sophomore Championship
4x800 Relay
1.Ashwin Aggarwal
Nathan Blevins
Nick Edwards-Levin
Abraham Zelchenko
8:29.88ILChicago (University)May 05Independent School League Championships
2.Relay Team8:31.75ILChicago (University)May 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
3.Ashwin Aggarwal
Nicky Edwards-Levin
Nathan Blevins
Harrison Shapiro
8:34.59ILChicago (University)May 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
4.Relay Team8:34.97ILChicago (Lindblom)May 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
5.Amari Dixon
Jamal Leonard
Stephen Johnson
Jaquan Wilburn
9:00.44ILSouth Shore Int'l PrepApr 26Highland Invitational
6.Isaiah Bowie
Czar Carson
Trevon Buchanan
Steve Wilson
9:01.59ILChicago (Lindblom)May 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
Amari Dixon
Jamal Leonard
Qua Rollins
Jaquan Wilburn
9:01.59ILSouth Shore Int'l PrepMay 01*2018 Girls Trials
8.Relay Team9:04.35ILSouth Shore Int'l PrepMay 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
9.Fabian Arroyo
Julio Vaca
Martin Barrientos
Omar Luis
9:05.33ILChicago (Solorio Academy)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
10.Christian White
Julian Marquez
Martin Tolentino
Damien Rhoden
9:08.37ILSt. LaurenceApr 12Lemont Invitational
4x880 Yard Relay
1.Trevon Buchanan
Brennan Taylor
Tyrone Wilson
Elijah Williams
9:22.52ILChicago (Lindblom)Apr 28*2018 Sophomore Championship
2.Miguel Cordova
Filiberto Franco
Alejandro Blanco
Jesus Chavez
9:51.20ILChicago (Solorio Academy)Apr 28*2018 Sophomore Championship
SMR 100-100-200-400m
1.Cordell Cooper
Cedric Gatlin
Marcus Westmoreland
Jamal Leonard
1:44.31ILSouth Shore Int'l PrepApr 28Kroc Center Invitational #5
2.Cordell Cooper
Cedric Gatlin
Pierre Lewis
Jamal Leonard
1:52.70ILSouth Shore Int'l PrepMar 31Kroc Center Invite #1
3.Billy Daniels
Brenden Purnell
Joseph Owens
Stephon Scott
1:55.2hILChicago (Perspectives Charter/Calumet)Apr 28Rockford East Relay
4.Brian Contreas
Osiris Mora
Alejandro Flores
Adrian Zapata
2:09.30ILChicago (Acero/Garcia)Mar 31Kroc Center Invite #1
5.Julian Garcia
Christopher Arzate
Matheo Cuertas
Miguel Vazquez
2:17.57ILChicago (Hancock)Apr 28Kroc Center Invitational #5
6.Josue Uriostegui
Miguel Vazquez
Miguel Cantoran
Alfredo Ruiz
2:20.50ILChicago (Hancock)Mar 31Kroc Center Invite #1
SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]
1.Julius Mendoza
Jeremiah Johnson
Donte Reed
Ethan Pehler
4:38.90ILSt. LaurenceApr 19Thursday Night Lights at Montini
2.Robert Murdock
Devon Bradley
Zylon Grant
Jalen McClay
5:02.05ILChicago (Perspectives Charter/Calumet)Apr 28Rockford East Relay
Shot Put - 12lb
1.12Robert Hicks45' 3.25 PRILEvergreen ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.12Kyle Ecker44' 8.75 PRILSt. LaurenceMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
3.10Donte Reed44' 8.5 PRILSt. LaurenceMay 03Chicago Catholic League Frosh/Soph Track Championship
4.10Myron Lewis41' 11 PRILSt. LaurenceMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
5.11Curtis Johnson39' 2ILChicago (Lindblom)May 26IHSA 2A Boys State Track & Field Championships
6.10Kyle Germann38' 10 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
7.12Habram Castillo37' 5 PRILChicago (Lindblom)Apr 28Kroc Center Invitational #5
8.12Najee Tubbs35' 9 PRILSt. LaurenceApr 19Thursday Night Lights at Montini
9.10Sean Burns35' 7.25 PRILSt. LaurenceMay 03Chicago Catholic League Frosh/Soph Track Championship
10.11Tamar Jones35' 6.5 PRILEvergreen ParkMay 04Bill Jackson Invitational
Discus - 1.6kg
1.11Curtis Johnson142' 8 PRILChicago (Lindblom)May 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
2.12Robert Hicks127' 5ILEvergreen ParkMay 04Bill Jackson Invitational
3.10Donte Reed126' 6 PRILSt. LaurenceMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
4.10Kyle Germann113' 1ILEvergreen ParkMay 04Bill Jackson Invitational
5.12Anthony Lewis108' 5 PRILSt. LaurenceApr 26Pete Struck Eagle Classic
6.10Myron Lewis104' 6 PRILSt. LaurenceApr 28Fenwick Friar Invitational
7.11Dan Flores98' 8 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
8.12Kyle Ecker97' 5 PRILSt. LaurenceMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
9.12Najee Tubbs95' 5 PRILSt. LaurenceApr 28Fenwick Friar Invitational
10.10Gerardo Zuniga89' 11 PRILChicago (Solorio Academy)Apr 28*2018 Sophomore Championship
High Jump
1.12Tyree Colbert5' 11ILSt. LaurenceApr 12Lemont Invitational
2.9Aaron Wofford5' 9 PRILSt. LaurenceMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
3.11Terrance Thompson5' 7ILSouth Shore Int'l PrepMay 05Chicago Public League City Championships*
4.10Parnell Underdue5' 6 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
5.11LaMont Switzer5' 5 PRILChicago (C. Vocational)May 17IHSA 2A Boys Thornridge Sectional
6.9Damien Rhoden5' 4 PRILSt. LaurenceMay 03Chicago Catholic League Frosh/Soph Track Championship
12Kobe Green5' 4 PRILEvergreen ParkApr 13H-F Boys' Track & Field Invitational
10Sean Wilkinson5' 4ILEvergreen ParkApr 13H-F Boys' Track & Field Invitational
9.10Donte Reed5' 2ILSt. LaurenceApr 28Fenwick Friar Invitational
10.9Joseph Owens4' 10 PRILChicago (Perspectives Charter/Calumet)Apr 13Prosser Falcons Blue and Gold Classic
Pole Vault
1.11Loyal Howard10' 0 PRILEvergreen ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.12Colin Dwyer9' 0ILSt. LaurenceApr 12Lemont Invitational
Long Jump
1.11Alex Saunders22' 11.75 PRILSt. LaurenceMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.12Tyree Colbert21' 4.25 PRILSt. LaurenceMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
3.9Aaron Wofford20' 4 PRILSt. LaurenceMay 03Chicago Catholic League Frosh/Soph Track Championship
4.12Obidiah White20' 2.5 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
5.10Brailyn Johnson20' 1.5ILSt. LaurenceMay 03Chicago Catholic League Frosh/Soph Track Championship
6.9Amarius Weatherspoon20' 1 PRILChicago (Solorio Academy)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
7.12Kejohna Sandifer18' 6 PRILCatalyst MariaApr 10Lindblom FAT Meet
8.12James Woodruff18' 2.25 PRILChicago (University)Mar 17Royal Invitational
9.12Marquise Weatherall17' 10ILSouth Shore Int'l PrepApr 12Lemont Invitational
10.11LaMont Switzer17' 8 PRILChicago (C. Vocational)May 07South Shore Invite #1
Triple Jump
1.11Alex Saunders45' 0 PRILSt. LaurenceApr 26Pete Struck Eagle Classic
2.12Kobe Green43' 3.25ILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
3.10Brailyn Johnson40' 4 PRILSt. LaurenceApr 12Lemont Invitational
4.9Aaron Wofford39' 9.5 PRILSt. LaurenceMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
5.12Kenneth Smallwood38' 5.5 PRILChicago (Perspectives Charter/Calumet)May 07South Shore Invite #1
6.11Matt Olsen38' 2.5 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
7.11Terrance Thompson37' 8 PRILSouth Shore Int'l PrepMay 18IHSA 2A Boys De La Salle Sectional
8.10Eli Ginsburg36' 11.25 PRILChicago (University)Apr 20Elmwood Park Invitational
9.9Jalen Jones35' 4 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet
10.10Edwin Opoku35' 2 PRILEvergreen ParkMay 10South Suburban Red Conference Meet

* = Recent improvement