Team Results Management

Mens

100 Meters
1.12Guy Lohoua11.32 PRILChicago (Northside)Apr 27CPS Challenger Meet #5 Hosted by Von Steuben
2.12Joshua Harris11.38 PR (3.1)ILFenwickMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
3.11Devin Scott11.41 PR (.2)ILChicago (Clark)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
4.12Angel Bernal11.42 PR (.2)ILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
5.11Elijah Blizzard11.53 PR (1.8)ILChicago (Clark)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
6.12Nicholas Brown11.54 PRILChicago (Northside)Apr 27CPS Challenger Meet #5 Hosted by Von Steuben
12Nick Tolimieri11.54 (3.1)ILFenwickMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
8.11Ronan Kenny*11.67 PRILNorridge (Ridgewood)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
11Osazee Osaghae11.67ILChicago (Northside)Apr 27CPS Challenger Meet #5 Hosted by Von Steuben
10.12Daniel Agbeo11.68 PRILChicago (Northside)Apr 27CPS Challenger Meet #5 Hosted by Von Steuben
200 Meters
1.12Joshua Harris*22.69 PRILFenwickMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.12Lamaur Saunders22.90 (.0)ILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
3.12Angel Bernal23.51 PR (.0)ILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
4.12Guy Lohoua23.74ILChicago (Northside)Apr 27CPS Challenger Meet #5 Hosted by Von Steuben
5.12Nicholas Brown23.82 PRILChicago (Northside)Apr 27CPS Challenger Meet #5 Hosted by Von Steuben
6.11Ronan Kenny23.94 PRILNorridge (Ridgewood)May 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
7.12Elias Decker24.00 PRILChicago (Northside)Apr 21Lake Forest Invitational
8.10Ibrahim Diop24.24 PR (-3.2)ILITW David Speer AcademyApr 28*2018 Sophomore Championship
9.12Mason Sotomayor24.34 PRILChicago (Northside)Apr 21Lake Forest Invitational
10.11Joshua Neumann24.35 PRILNazareth AcademyMay 09ESCC Championships
400 Meters
1.10Zach Ali*51.48 PRILNorridge (Ridgewood)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.11Jayden McKay52.26 PRILITW David Speer AcademyMay 05Chicago Public League City Championships*
3.12Noa Choi53.51 PRILChicago (Northside)May 01*2018 Girls Trials
4.12Edwin Vallecillo53.75 PRILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
5.12Thomas McHugh54.82ILFenwickApr 28Fenwick Friar Invitational
6.12Guy Lohoua54.87 PRILChicago (Northside)May 01*2018 Girls Trials
7.10Paul Plichta54.96 PRILNorridge (Ridgewood)Apr 20Elmwood Park Invitational
8.12Damien Chavez55.12 PRILITW David Speer AcademyMay 12Lane Tech Last Chance Twilight
9.10Brandon Wilson55.52 PRILFenwickMay 03Chicago Catholic League Frosh/Soph Track Championship
10.11Abriel Cortez56.05 PRILPritzkerApr 21Noble Network Conference Championships
800 Meters
1.11Scott Sikorski*2:00.66 PRILNazareth AcademyMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.12Thomas McHugh2:05.30ILFenwickMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
3.11Joseph Wermes*2:06.49ILFenwickMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
4.11Carlos Sanchez2:07.23ILElmwood ParkMay 05Carlin Nalley Invitational
5.12Damien Chavez2:08.10 PRILITW David Speer AcademyMay 05Chicago Public League City Championships*
6.12Damian Chavez2:09.19 PRILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
7.12Nathaniel Marquez2:09.85 PRILPritzkerApr 21Noble Network Conference Championships
8.12Jacob Yosowitz2:10.02ILChicago (Northside)May 01*2018 Girls Trials
9.11Raymundo Abarca2:10.15 PRILITW David Speer AcademyApr 21Noble Network Conference Championships
10.12Darius Deloye2:11.02 PRILChicago (Northside)Apr 21Lake Forest Invitational
1600 Meters
1.11Tyler Ocampo4:43.95 PRILElmwood ParkMay 05Carlin Nalley Invitational
2.11Scott Sikorski*4:44.17 PRILNazareth AcademyMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
3.11Jimmy Darrow4:47.05 PRILFenwickApr 11St. Ignatius Quad
4.11Owen Filbin4:51.32 PRILFenwickMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
5.10Chris Brady4:52.60ILFenwickMay 03Chicago Catholic League Frosh/Soph Track Championship
6.9Luis Castro4:52.97 PRILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
7.11Jared Wermes4:55.94ILFenwickApr 28Fenwick Friar Invitational
8.12Damien Chavez4:58.43ILITW David Speer AcademyApr 21Noble Network Conference Championships
9.12Jacob Yosowitz4:59.91ILChicago (Northside)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
10.11Carlos Sanchez4:59.93ILElmwood ParkMay 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
1 Mile
1.12Jacob Yosowitz4:50.36ILChicago (Northside)Apr 21Lake Forest Invitational
2.9Ezra Hill5:00.37 PRILChicago (Northside)Apr 21Lake Forest Invitational
3.9Luis Castro5:07.32 PRILITW David Speer AcademyMar 31Prosser Falcons Early Season Invite
4.10Jalen Miron5:17.58 PRILChicago (Northside)Apr 21Lake Forest Invitational
5.9Juan Neverez5:45.62 PRILITW David Speer AcademyMar 31Prosser Falcons Early Season Invite
6.9Jorge Melecio6:05.64 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
7.10Julian Davila6:24.55 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
3200 Meters
1.11Gabriel Vara10:34.00 PRILChicago (Northside)Apr 21Lake Forest Invitational
2.10Luis Gomez*10:45.16 PRILElmwood ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
3.12Salvador Santana10:58.73 PRILITW David Speer AcademyApr 21Noble Network Conference Championships
4.10Lance Juridico*11:15.92 PRILNorridge (Ridgewood)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
5.9Dan Galinski11:24.89 PRILElmwood ParkMay 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
6.12Rob Bibrowicz11:24.96 PRILElmwood ParkMay 05Carlin Nalley Invitational
7.12Mitch Wojcik11:29.85 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
8.11Jeremiah Roman11:30.86 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
9.11Elijah Lopez11:34.15 PRILITW David Speer AcademyApr 21Noble Network Conference Championships
10.11Kristopher Ushijima11:35.15ILChicago (Northside)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
110m Hurdles - 39"
1.11Pawel Janezcek15.41 PRILNorridge (Ridgewood)May 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
2.11Dominik Pudlo*16.10 PRILElmwood ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
3.12Roderick Tillman16.13 PRILITW David Speer AcademyMay 12Lane Tech Last Chance Twilight
4.11Jacob Gwozdz16.79 PR (-1.3)ILNorridge (Ridgewood)May 05Carlin Nalley Invitational
5.12Elias Decker17.23 (.5)ILChicago (Northside)May 05Chicago Public League City Championships*
6.11James Coleman18.15 PRILElmwood ParkMay 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
7.9Dezmon Richardson18.16 PR (-1.0)ILChicago (Clark)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
8.9Joevantae Ellis18.82 PR (-1.0)ILChicago (Clark)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
9.10Mateusz Pudlo19.18 PRILElmwood ParkMay 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
10.10Jordan May19.23 PRILFenwickApr 20The Don Relays
300m Hurdles - 36"
1.11Pawel Janezcek*40.51 PRILNorridge (Ridgewood)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.11Dominik Pudlo43.55ILElmwood ParkApr 20Elmwood Park Invitational
3.12Roderick Tillman43.58 PRILITW David Speer AcademyMay 12Lane Tech Last Chance Twilight
4.12Elias Decker44.59 PRILChicago (Northside)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
5.11Jacob Gwozdz*45.42ILNorridge (Ridgewood)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
6.11Khris Vicencio46.71 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
7.9Caden George48.66 PRILNorridge (Ridgewood)May 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
8.10Mateusz Pudlo49.17 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
9.9Jesse Rios49.56 PRILElmwood ParkMay 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
10.10Jordan May49.87ILFenwickApr 28Fenwick Friar Invitational
4x100 Relay
1.Jamar Woods
Roderick Tillman
Jared Urena
Angel Bernal
39.84cILITW David Speer AcademyApr 21Noble Network Conference Championships
2.Abriel Cortez
Luis Gonzalez
Jancarlos Berrios
Nathaniel Marquez
40.84cILPritzkerApr 21Noble Network Conference Championships
3.Daniel Agbeo
Nicholas Brown
Carel Jones
Osazee Osaghae
44.40ILChicago (Northside)May 01*2018 Girls Trials
4.Guy Lohoua
Nicholas Brown
Noa Choi
Osazee Osaghae
44.82ILChicago (Northside)Apr 27CPS Challenger Meet #5 Hosted by Von Steuben
5.Jayden McKay
Roderick Tillman
Angel Bernal
Lamaur Saunders
44.89ILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
6.Nicholas Brown
Guy Lohoua
Noa Choi
Osazee Osaghae
45.09ILChicago (Northside)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
7.Relay Team45.22ILChicago (Northside)May 05Chicago Public League City Championships*
8.Nick Tolimieri
Lorenzano Blakeney
Lorente Blakeney
Joshua Harris
45.36ILFenwickApr 20The Don Relays
9.Lamaur Saunders
Angel Bernal
Jamar Woods
Jayden McKay
45.41ILITW David Speer AcademyMay 01*2018 Girls Trials
10.Paul Plichta
Ronan Kenny
Zach Ali
Pawel Janezcek*
45.77ILNorridge (Ridgewood)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
4x200 Relay
1.Angel Bernal
Jared Urena
Ibrahim Diop
Lamaur Saunders
1:32.67ILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
2.Jayden McKay
Lamaur Saunders
Roderick Tillman
Angel Bernal
1:33.80ILITW David Speer AcademyMay 01*2018 Girls Trials
3.Angel Bernal
Lamaur Saunders
Jayden McKay
Jared Urena
1:34.04ILITW David Speer AcademyApr 21Noble Network Conference Championships
4.Nicholas Brown
Guy Lohoua
Daniel Agbeo
Osazee Osaghae
1:34.60ILChicago (Northside)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
5.Relay Team1:34.84ILNorridge (Ridgewood)May 05Carlin Nalley Invitational
6.Nick Tolimieri
Lorenzano Blakeney
Lorente Blakeney
Joshua Harris
1:35.24ILFenwickApr 20The Don Relays
7.Joshua Harris
Nick Tolimieri
Lorente Blakeney
Lorenzano Blakeney*
1:35.47ILFenwickMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
8.Ibrahim Diop
Angel Bernal
Jayden McKay
Lamaur Saunders
1:35.78ILITW David Speer AcademyMar 31Prosser Falcons Early Season Invite
9.Darius Lee
Devin Scott
Fatrell Johnson
Jermon McGaughy
1:38.58ILChicago (Clark)May 01*2018 Girls Trials
10.Jericho Endaya
McKinley Barile
Jose Velesquez
Isaias Rosales
1:39.37ILElmwood ParkMay 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
4x400 Relay
1.Paul Plichta
Roman Hernandez
Zach Ali
Pawel Janezcek*
3:33.67ILNorridge (Ridgewood)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.Edwin Vallecillo
Jayden McKay
Lamaur Saunders
Raymundo Abarca
3:37.19ILITW David Speer AcademyMay 05Chicago Public League City Championships*
3.Jayden McKay
Edwin Vallecillo
Raymundo Abarca
Lamaur Saunders
3:38.63ILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
4.Noa Choi
Guy Lohoua
Carel Jones
Darius Deloye
3:39.09ILChicago (Northside)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
5.Relay Team3:40.04ILNorridge (Ridgewood)May 05Carlin Nalley Invitational
6.Raymundo Abarca
Lamaur Saunders
Edwin Vallecillo
Damien Chavez
3:42.90ILITW David Speer AcademyApr 21Noble Network Conference Championships
7.Julian Rivera
Zak Owens
Abdo Timejardine
Carlos Sanchez*
3:45.32ILElmwood ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
8.Joey Schultz
Thomas McHugh
Chris Brady
Jared Wermes
3:50.09ILFenwickApr 20The Don Relays
9.Jared Urena
Raymundo Abarca
Edwin Vallecillo
Lamaur Saunders
3:50.14ILITW David Speer AcademyMar 31Prosser Falcons Early Season Invite
10.Abriel Cortez
Julian Harris
Victor DeJesus
Nathaniel Marquez
3:55.00ILPritzkerApr 21Noble Network Conference Championships
4x440 Yard Relay
1.Luis Castro
Juan Neverez
Xavier Mercado
Anthony Brooks
4:15.42ILITW David Speer AcademyApr 28*2018 Sophomore Championship
2.Jeronimo Najarro
Aidan Concannon
Santiago Obispo
Luke Huff
4:23.87ILChicago (Northside)Apr 28*2018 Sophomore Championship
4x800 Relay
1.Joseph Wermes
Jared Wermes
Eric Janc
Thomas McHugh*
8:33.24ILFenwickMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.Mike Jones-Plasencia
Khris Vicencio
Tyler Ocampo
Carlos Sanchez*
8:35.71ILElmwood ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
3.Relay Team8:39.80ILElmwood ParkMay 05Carlin Nalley Invitational
4.Damien Chavez
Jose Acevedo
Vieri Escamilla
Raymundo Abarca
8:45.12ILITW David Speer AcademyMay 01*2018 Girls Trials
5.Relay Team8:47.58ILITW David Speer AcademyMay 05Chicago Public League City Championships*
6.Erik Janc
Jared Wermes
Chris Brady
Owen Filbin
8:48.85ILFenwickMay 12Chicago Catholic League Outdoor Championship
7.Owen Filbin
Erik Janc
Thomas McHugh
Jared Wermes
8:49.24ILFenwickApr 28Fenwick Friar Invitational
8.Relay Team8:50.38ILChicago (Northside)May 05Chicago Public League City Championships*
9.Raymundo Abarca
Jose Acevedo
Vieri Escamilla
Damian Chavez
8:54.46ILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
10.Mike Jones-Plasencia
Abdo Timejardine
Dominik Pudlo
Mitch Wojcik
8:54.51ILElmwood ParkApr 20Elmwood Park Invitational
4x880 Yard Relay
1.Luis Castro
Juan Neverez
Xavier Mercado
Bryan Garcia
9:25.05ILITW David Speer AcademyApr 28*2018 Sophomore Championship
2.Jalen Miron
Seth Karall
Josiah Shimandle
Ezra Hill
9:36.39ILChicago (Northside)Apr 28*2018 Sophomore Championship
4x1600 Relay
1.Darius Deloye
Gabriel Vara
Kristopher Ushijima
Jacob Yosowitz
21:22.36ILChicago (Northside)Apr 2756th Annual Spartan Relays
SMR 100-100-200-400m
1.Relay Team1:54.12ILPritzkerApr 142nd Annual Eagle Invite
2.Daniel Seavers
Juan Miranda
Sebastian Suchecki
Christian Salgado
1:54.43ILIntrinsicApr 28Kroc Center Invitational #5
SMR 200-200-400-800m - [2-2-4-8]
1.Craig Butler
Kyle Dubanowich
Brandon Wilson
Thomas McHugh
4:05.52ILFenwickApr 20The Don Relays
DMR 1200-400-800-1600m - [12-4-8-16]
1.Joey Schultz
Erik Janc
Chris Brady
Jared Wermes
11:51.29ILFenwickApr 20The Don Relays
Shot Put - 12lb
1.12Matthew Gardner42' 11 PRILChicago (Northside)Apr 27CPS Challenger Meet #5 Hosted by Von Steuben
2.11Devin Schmit41' 0.5 PRILElmwood ParkMay 05Carlin Nalley Invitational
3.12Matt Baratta39' 3 PRILElmwood ParkMay 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
4.11Alex Valentin39' 2.5 PRILNorridge (Ridgewood)May 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
5.12Hector Galindo37' 0 PRILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
6.11Nathan Lugo36' 11 PRILNazareth AcademyMay 09ESCC Championships
7.10Ben Robbs36' 0.5 PRILElmwood ParkApr 20Elmwood Park Invitational
8.12Nick Bohlsen34' 2.5ILFenwickApr 28Fenwick Friar Invitational
9.11Gavin Morris34' 2ILNazareth AcademyApr 12Lemont Invitational
10.10Christian Shuteriqi34' 1 PRILElmwood ParkApr 20Elmwood Park Invitational
Discus - 1.6kg
1.11Alex Valentin*133' 5 PRILNorridge (Ridgewood)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.12Matt Baratta113' 4 PRILElmwood ParkApr 20Elmwood Park Invitational
3.11Elijah Moscinski112' 8 PRILNazareth AcademyMay 09ESCC Championships
4.11Devin Schmit110' 10.5 PRILElmwood ParkApr 20Elmwood Park Invitational
5.12Matthew Gardner101' 2 PRILChicago (Northside)Apr 27CPS Challenger Meet #5 Hosted by Von Steuben
6.10Javontae Jenkins95' 8.5 PRILChicago (Foreman)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
7.10Ben Robbs95' 5 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
8.12Hector Galindo93' 9.25 PRILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
9.12Nathaniel Reyes92' 9 PRILITW David Speer AcademyMay 12Lane Tech Last Chance Twilight
10.10Christian Shuteriqi92' 2 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
High Jump
1.12Miles Mockler*5' 9 PRILElmwood ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.11Matt Osborne5' 7 PRILElmwood ParkMay 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
3.12Damien Garcia5' 5 PRILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
4.9Jesse Rios5' 1 PRILElmwood ParkMay 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
9Anthony Ryan*5' 1 PRILNorridge (Ridgewood)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
6.9Jake McLaughlin4' 11 PRILChicago (Northside)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
7.10Jimmy Strong4' 10 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
9Joe Scheidt4' 10 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
9.10Tariq Sawyer4' 8 PRILChicago (CICS/Northtown)May 06Chicago Prep Conference Championships
10.12Luis Garcia4' 4ILITW David Speer AcademyMar 31Prosser Falcons Early Season Invite
Pole Vault
1.11Julian Rivera*11' 6 PRILElmwood ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
11James Coleman*11' 6 PRILElmwood ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
3.9Joe Scheidt9' 0 PRILElmwood ParkMay 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
4.10Luis Gomez7' 6 PRILElmwood ParkMay 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
5.9Omar Gomez6' 6 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
10William Bermudez6' 6 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
10Isaias Rosales6' 6 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
Long Jump
1.12Matthew Augustyn*21' 1.25 PRILFenwickMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.12Angelo Rivera20' 4 PRILNazareth AcademyMay 09ESCC Championships
3.11Johnny Suarez19' 6.5 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
4.11Abriel Cortez19' 4.75 PRILPritzkerApr 21Noble Network Conference Championships
5.10Jotham Escarpita*19' 3.5 PRILElmwood ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
6.10Luke Mostert19' 1 PRILNazareth AcademyMay 09ESCC Championships
7.10Paul Plichta19' 0.5 PRILNorridge (Ridgewood)May 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
8.10Chris Jackson19' 0ILChicago (Northside)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
9.11Matt Osborne18' 5.5 PRILElmwood ParkApr 28Fenwick Friar Invitational
10.10Andrew Balacy*18' 5 PRILNorridge (Ridgewood)May 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
Triple Jump
1.12Matthew Augustyn*43' 5 PRILFenwickMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
2.10Jotham Escarpita*40' 6 PRILElmwood ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
3.12Angelo Rivera40' 5.5 PRILNazareth AcademyApr 28Fenwick Friar Invitational
4.10Paul Plichta39' 10 PRILNorridge (Ridgewood)May 11Metro Suburban Red Division Boys Meet
5.10Chris Jackson39' 2 PRILChicago (Northside)May 05Chicago Public League City Championships*
6.10Ibrahim Diop38' 9 PRILITW David Speer AcademyMay 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
7.9Dezmon Richardson38' 2.5 PRILChicago (Clark)May 16IHSA 2A Boys Chicago Clark Sectional
8.11Matt Osborne*37' 11 PRILElmwood ParkMay 18IHSA 2A Boys Glenbard South Sectional
9.12Edwin Vallecillo37' 8 PRILITW David Speer AcademyApr 21Noble Network Conference Championships
10.10Damien Soto37' 7.75 PRILChicago (CICS/Northtown)May 06Chicago Prep Conference Championships

* = Recent improvement