4x100 RelayCompare top 10 |
| 1. | - | Emerson Carter Jamonta Bell Chelliot Osuntade Jonathan Williams | 44.62 | MI | Berrien Springs | May 20 | Wolverine Conference Championships |
| 2. | - | Kala Sanders Devontea Driver Erin Branch Jordan Jones | 44.66 | MI | Eau Claire | May 31 | MHSAA LP Division 4 Finals |
| 3. | - | Zach Lamb Bryce McNeal Tyler Olsen Jeff Bridges | 44.69 | MI | Marcellus | May 31 | MHSAA LP Division 4 Finals |
| 4. | - | Zach Lamb Bryce McNeal Jeff Bridges Tyler Olsen | 44.70 | MI | Marcellus | May 21 | SAC Championships |
| 5. | - | Matthew Maynard John Coleman Brian Shilts Brandon Turner | 44.83 | MI | Lawton | May 31 | MHSAA LP Division 3 Finals |
| 6. | - | Jamonta Bell Emerson Carter Terrance Crawford Jonathan Williams | 44.91 | MI | Berrien Springs | May 31 | MHSAA LP Division 3 Finals |
| | - | Kyle Hedden Zach Stoner Blake Tennis Jake DeVries | 44.91 | MI | Mattawan | May 16 | MHSAA Regional 2-1 @ Loy Norrix |
| 8. | - | Jake DeVries Kyle Hedden Zach Stoner Blake Tennis | 44.93 | MI | Mattawan | May 10 | SMAC Championships |
| 9. | - | Blake Tennis Kyle Hedden Zach Stoner Jake DeVries | 45.09 | MI | Mattawan | May 06 | Mattawan/Portage Northern @ Lakeshore |
| 10. | - | Kyle Hedden Zach Stoner Jake DeVries Blake Tennis | 45.11 | MI | Mattawan | Apr 29 | St. Joe/Kalamazoo Central@Mattawan |
4x200 Relay - Compare top 10 |
| 1. | - | Kala Sanders Devontea Driver Erin Branch Jordan Jones | 1:32.29 | MI | Eau Claire | May 31 | MHSAA LP Division 4 Finals |
| 2. | - | Conner Amburg Josh Buckingham Elijah Thompson Nick Knoll | 1:32.31 | MI | Niles | May 10 | SMAC Championships |
| 3. | - | Josh Buckingham Nick Knoll Elijah Thompson Conner Amburg | 1:32.51 | MI | Niles | May 16 | MHSAA Regional 11-2 @ Sturgis |
| 4. | - | Jake DeVries Ben Reed Blake Tennis Alec Vanderweerd | 1:33.41 | MI | Mattawan | May 06 | Mattawan/Portage Northern @ Lakeshore |
| | - | Bailey Blocker R.J. Rudel Joey Wells Brock Thumm | 1:33.41 | MI | Watervliet | May 21 | SAC Championships |
| 6. | - | Elijah Thompson Joe Avance Josh Buckingham Nick Knoll | 1:33.64 | MI | Niles | May 02 | Benton Harbor-St. Joseph Rotary Track Me |
| 7. | - | Blake Tennis Jake DeVries Harley Gaul Ben Reed | 1:33.69 | MI | Mattawan | May 16 | MHSAA Regional 2-1 @ Loy Norrix |
| 8. | - | Jake DeVries Harley Gaul Ben Reed Blake Tennis | 1:33.84 | MI | Mattawan | May 10 | SMAC Championships |
| 9. | - | Brian Shilts John Coleman Marc Danger Brandon Turner | 1:34.02 | MI | Lawton | May 31 | MHSAA LP Division 3 Finals |
| 10. | - | Bailey Blocker Joey Wells R.J. Rudel Brock Thumm | 1:34.06 | MI | Watervliet | May 02 | Benton Harbor-St. Joseph Rotary Track Me |
4x400 RelayCompare top 10 |
| 1. | - | R.J. Rudel Bailey Blocker Brendan Daly Brock Thumm | 3:28.06 | MI | Watervliet | May 31 | MHSAA LP Division 3 Finals |
| 2. | - | R.J. Rudel Brenden Daly Bailey Blocker Brock Thumm | 3:28.55 | MI | Watervliet | May 21 | SAC Championships |
| 3. | - | Bailey Blocker Brock Thumm R.J. Rudel Brenden Daly | 3:29.56 | MI | Watervliet | May 09 | Gobles Little Guy Invite |
| 4. | - | R.J. Rudel Brendan Daly Bailey Blocker Brock Thumm | 3:29.57 | MI | Watervliet | May 24 | MITCA D3 Team State Championship |
| 5. | - | Nathan Anders Michael Robbins Matt Kline Andrew Duckett | 3:32.82 | MI | Niles Brandywine | May 16 | MHSAA Regional 21-3 @ Constantine |
| 6. | - | Nick Giles Assad Wilson Alex Barton Brandon Rieck | 3:34.10 | MI | South Haven | May 20 | Wolverine Conference Championships |
| 7. | - | Bailey Blocker R.J. Rudel Garrison Muth Brock Thumm | 3:34.78 | MI | Watervliet | May 02 | Benton Harbor-St. Joseph Rotary Track Me |
| 8. | - | Ben Agay Matt Sila Zach Sila Michael Allen | 3:35.17 | MI | St. Joseph Our Lady of the Lake Catholic | May 31 | MHSAA LP Division 4 Finals |
| 9. | - | Nathan Anders Matt Kline Michael Robbins Andrew Duckett | 3:35.44 | MI | Niles Brandywine | May 24 | MITCA D3 Team State Championship |
| | - | Tyler Jack Assad Wilson Kamron Ferguson Alex Barton | 3:35.44 | MI | South Haven | Apr 25 | Edwardsburg Invitational |
4x800 RelayCompare top 10 |
| 1. | - | Tanner Rydleski Miles Kelleher Skyler Arthur Charlie Felton | 8:13.36 | MI | St. Joseph | May 10 | SMAC Championships |
| 2. | - | Nick Jewell Tanner Rydleski Miles Kelleher Skyler Arthur | 8:14.57 | MI | St. Joseph | May 31 | MHSAA LP Division 2 Finals |
| 3. | - | Garrison Muth Michael Foote Jobe Kerr Brendan Daly | 8:18.91 | MI | Watervliet | May 31 | MHSAA LP Division 3 Finals |
| 4. | - | Charlie Felton Tanner Rydleski Miles Kelleher Skyler Arthur | 8:19.44 | MI | St. Joseph | May 16 | MHSAA Regional 11-2 @ Sturgis |
| 5. | - | Benny Richardson Jacob Ford Joe Houle Chris Evans | 8:21.22 | MI | Mattawan | May 06 | Mattawan/Portage Northern @ Lakeshore |
| 6. | - | Valentin Casiano Michael Foote Garrison Muth Brenden Daly | 8:21.83 | MI | Watervliet | May 24 | MITCA D3 Team State Championship |
| 7. | - | Mason Lawson Josiah Dickerson Devon Gildea John Brockway | 8:21.96 | MI | Gobles | May 24 | MITCA D4 Team State Championship |
| 8. | - | Chris Evans Joe Houle Jacob Ford Benny Richardson | 8:23.76 | MI | Mattawan | May 10 | SMAC Championships |
| 9. | - | John Brockway Devon Gildea Mason Lawson Josiah Dickerson | 8:23.98 | MI | Gobles | May 31 | MHSAA LP Division 4 Finals |
| 10. | - | Stephen Pfahler Miles Kelleher Tanner Rydleski Charlie Felton | 8:25.19 | MI | St. Joseph | Apr 25 | Edwardsburg Invitational |