4x100 RelayCompare top 10 |
| 1. | | Ayden Hector Sam Adams Anthony Smith David Pritchard | 42.75 | WA | Eastside Catholic | May 26 | WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS |
| 2. | | Samuel Showalter Xavier Bettancourt Franco Oliveri Cody Wilson | 42.90 | WA | Lake Washington | May 18 | 3A/4A District 2 Championships - Day 2 |
| 3. | | Calvin Brindle Erik Phan Bryan Le Jarod Roberson | 43.07 | WA | Liberty (Issaquah) | May 16 | 2A District 1-2 Championships Day 1 |
| 4. | | Erik Phan Jarod Roberson Hunter Honn Calvin Brindle | 43.45 | WA | Liberty (Issaquah) | May 26 | WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS |
| 5. | | Jarious Jones Anthony Stell Freddie Roberson Dajaun Gamble | 43.52 | WA | Rainier Beach | Apr 26 | Rainier Beach, Garfield,Roosevelt |
| 6. | | Samuel Showalter Max Bennett Franco Oliveri Cody Wilson | 43.59 | WA | Lake Washington | May 26 | WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS |
| 7. | | Bryce Lewis Sam Adams Anthony Smith David Pritchard | 43.63 | WA | Eastside Catholic | Apr 14 | Pasco Invitational |
| 8. | | Brian Liao Joseph Echigoshima Ethan Zou Jack Richmond | 43.65 | WA | Bellevue | May 16 | 3A/4A District 2 Championships - Day 1 |
| 9. | | Langston Barlow Mark Daniels Luke Zepeda Wiro Wink | 43.67 | WA | Nathan Hale | Apr 26 | N.Hale, O'Dea/HN, Ballard |
| 10. | | Erik Phan Bryan Le Jarod Roberson Calvin Brindle | 43.68 | WA | Liberty (Issaquah) | Mar 31 | Liberty Invite |
4x200 Relay - Compare top 10 |
| 1. | | Bryan Le Erik Phan Jarod Roberson Calvin Brindle | 1:33.33 | WA | Liberty (Issaquah) | Apr 28 | Shoreline Invitational (COED) |
| 2. | | Da Jean Wells Robert Lachance III Chilson Colligan Jarman Hauser | 1:36.81 | WA | Ballard | Apr 07 | Birger Solberg Invite |
| 3. | | Anthony Lutenko Gabe Rosenbloom Trevor Sanders Jack Bonicatto | 1:37.72 | WA | Roosevelt (WA) | Apr 28 | Shoreline Invitational (COED) |
| 4. | | Jaemar Nonog Zachary Ryan Gabriel Ogunleye Owen Linnabary | 1:38.56 | WA | Hazen | Apr 14 | Oregon Relays |
| 5. | | David Huang Ryan Nguyen AJ Yee Jacob Sullenszino | 1:39.51 | WA | Franklin (WA) | Apr 28 | Shoreline Invitational (COED) |
| 6. | | Samuel Showalter Joey Ryan Mekhi Cross Josiah Dillard | 1:40.51 | WA | Lake Washington | Mar 24 | Kent-Meridian Invitational |
| 7. | | Jaemar Nonog Owen Linnabary Zachary Ryan Gabriel Ogunleye | 1:43.86 | WA | Hazen | Apr 28 | Lakewood Invitational |
| 8. | | Kevin Nguyen Solomon Wittrell Gedeon Padgett- Lagasse Jay Phommakhot | 1:45.03 | WA | Hazen | Mar 24 | Ray Cockrum Relays |
| 9. | | Rodrick Nicholas Alex Coleman Stuart Holbrook Tidairus Brown | 1:47.08 | WA | Ingraham | Apr 14 | Oregon Relays |
| 10. | | Alex Coleman Adriel Liau Gabriel Liau Shaun Williams | 1:51.75 | WA | Ingraham | Apr 07 | Birger Solberg Invite |
4x400 RelayCompare top 10 |
| 1. | | Luke Zepeda Liam Settle Langston Barlow Mark Daniels | 3:21.74 | WA | Nathan Hale | May 26 | WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS |
| 2. | | Luke Zepeda Mark Daniels Liam Settle Langston Barlow | 3:24.51 | WA | Nathan Hale | May 11 | Metro 3A Championships - Day 2 |
| 3. | | Bryan Le Erik Phan Calvin Brindle Christopher Hanson | 3:24.55 | WA | Liberty (Issaquah) | May 26 | WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS |
| 4. | | Calvin Brindle Brett Roper Erik Phan Christopher Hanson | 3:24.99 | WA | Liberty (Issaquah) | May 26 | WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS |
| 5. | | Calvin Brindle Erik Phan Bryan Le Christopher Hanson | 3:25.25 | WA | Liberty (Issaquah) | May 18 | 2A District 1-2 Championships Day 2 |
| 6. | | Cass Elliott Rylee Farrison Jackson Delaney Alec Maroon | 3:26.13 | WA | West Seattle | May 18 | 3A/4A District 2 Championships - Day 2 |
| 7. | | Benjamin Galindo-Navarro Rish Daniels James Brennan Kendin Alexander | 3:26.39 | WA | Seattle Prep | May 18 | 3A/4A District 2 Championships - Day 2 |
| 8. | | Rylee Farrison Alec Maroon Cass Elliott Jackson Delaney | 3:26.42 | WA | West Seattle | May 26 | WIAA 2A, 3A, 4A State Championship Meet (HS |
| 9. | | Stiles Satterlee Jack Richmond Trevor Hormel Javon Griggs | 3:26.64 | WA | Bellevue | May 11 | Kingco Championships |
| 10. | | Mark Daniels Langston Barlow Luke Zepeda Liam Settle | 3:27.35 | WA | Nathan Hale | Apr 14 | Pasco Invitational |
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]Compare top 10 |
| 1. | | Javon Arnone Epheson H. Giday Alec Block AJ Yee | 10:53.65 | WA | Franklin (WA) | Apr 21 | Eason Invitational |
| 2. | | Xander Uyttendaele Sebastian Alfonso Elian Joseph Sanjay Raman | 10:55.88 | WA | Lakeside (Seattle) | Apr 21 | Eason Invitational |
| 3. | | Alex Matteson Chris Coon Liam Settle Surafel Muche | 11:04.30 | WA | Nathan Hale | Mar 31 | Holder Relays |
| 4. | | Joe Sheh Rowan Forsythe Yale Bonnet Cooper Klein | 11:10.24 | WA | Seattle Prep | Apr 28 | Shoreline Invitational (COED) |
| 5. | | Drew Schornak Will Fleming Lars Krokum Michael Lewis | 11:12.77 | WA | Bishop Blanchet | Apr 28 | Shoreline Invitational (COED) |
| 6. | | Xander Uyttendaele Sebastian Alfonso Fred Liu AbdurRahman Bhatti | 11:12.87 | WA | Lakeside (Seattle) | Apr 28 | Shoreline Invitational (COED) |
| 7. | | Luke Biondolillo Taishi Walden Chairnet Muche Sela Navot | 11:16.24 | WA | Nathan Hale | Apr 14 | Pasco Invitational |
| 8. | | Caleb Silverman Aidan Vlasaty Mapenzi Kinege Kadar Ngo | 11:25.39 | WA | Franklin (WA) | Apr 28 | Shoreline Invitational (COED) |
| 9. | | Danny Skovron Jackson Allison Tagan Flaat Joe Skovron | 11:26.38 | WA | O'Dea | Apr 21 | Eason Invitational |
| 10. | | Max Aldrich Raef Dresbeck Sam Orth Ian Stiehl | 11:27.78 | WA | Ingraham | Apr 21 | Eason Invitational |