Season:
2011 Indoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
1998
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2002
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
55 Meter Dash
1.
So
Christopher Webb
6.67
Dec 11
RIT vs Rochester
2.
Jr
Zachary Loughery
6.72
Dec 11
RIT vs Rochester
3.
So
Cameron Lee
6.79
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
4.
Fr
Joshua Norris
6.88
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
5.
Fr
Derrick Lee
6.91
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
6.
Sr
Bill Caton
7.00
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
7.
Sr
Marc Priddy
7.04
PR
Jan 15
RIT Invitational
So
Zach Pfister
7.04
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
9.
Jr
Chris Hartmann
7.11
Feb 5
Hamilton Invitational
10.
Fr
Ian Switaj
7.12
PR
Jan 15
RIT Invitational
11.
Jr
Anthony Schiavone
7.15
Dec 11
RIT vs Rochester
12.
Fr
Benjamin Kelley
7.16
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
13.
So
Scott Hambleton
7.22
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
14.
Fr
Nate Hall
7.32
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
15.
So
Jesse Radzikowski
7.41
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
60 Meter Dash
1.
So
Cameron Lee
7.29
Feb 12
Robert Kane Invitational
2.
Sr
Bill Caton
7.51
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
200 Meters
1.
So
Christopher Webb
23.76
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
2.
Jr
Zachary Loughery
23.89
Dec 11
RIT vs Rochester
3.
Jr
Chris Hartmann
24.07
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
4.
Sr
Bill Caton
24.10
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
5.
Fr
Joshua Norris
24.23
Dec 11
RIT vs Rochester
6.
So
Zach Pfister
24.36
Feb 18
Orange and Brown Invitational
7.
Sr
Devin Strehle
24.41
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
Fr
Tristan deJesus
24.41
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
9.
Fr
Ian Switaj
24.63
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
10.
Jr
Anthony Schiavone
24.71
Dec 11
RIT vs Rochester
11.
Fr
Derrick Lee
24.81
PR
Jan 15
RIT Invitational
12.
So
Scott Hambleton
24.90
Feb 5
Hamilton Invitational
400 Meters
1.
Sr
Ryan Warner
50.78
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
2.
Sr
Brecht Moulin
50.96
Dec 11
RIT vs Rochester
3.
Sr
Marc Priddy
53.41
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
4.
Fr
Ian Switaj
53.68
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
5.
So
Scott Hambleton
54.53
Feb 12
Robert Kane Invitational
6.
Sr
Devin Strehle
55.02
Feb 5
Hamilton Invitational
7.
So
Zach Pfister
55.36
Feb 12
Robert Kane Invitational
8.
Jr
Jjvon Hardware
56.40
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
500 Meters
1.
Sr
Matt Marion
1:06.53
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
2.
Fr
Mike Ballow
1:07.48
PR
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
3.
Sr
Marc Priddy
1:09.30
PR
Jan 15
RIT Invitational
4.
So
Caryl Brunner
1:10.72
Feb 5
Hamilton Invitational
5.
Sr
John Holleran
1:11.33
Dec 11
RIT vs Rochester
6.
Jr
Andrew Gotham
1:11.55
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
7.
So
Zach Borden
1:11.84
PR
Jan 22
St. Lawrence Invitational
800 Meters
1.
Fr
Matt Giannino
1:58.59
PR
Jan 15
RIT Invitational
2.
Fr
John Quatroche
1:58.91
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
3.
Fr
Mike Ballow
2:00.56
Feb 18
Orange and Brown Invitational
4.
Jr
Andrew Gotham
2:00.77
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
5.
Sr
John Holleran
2:01.16
Jan 30
Empire 8 Championships
6.
So
Zach Borden
2:01.60
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
7.
So
Caryl Brunner
2:03.27
Jan 15
RIT Invitational
8.
Fr
Josh Barber
2:04.29
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
9.
Fr
Joe Wehrle
2:13.64
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
1000 Meters
1.
So
Brandon Kenny
2:32.28
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
2.
Jr
Andrew Gotham
2:32.76
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
3.
Fr
John Quatroche
2:33.02
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
4.
Sr
John Holleran
2:33.03
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
5.
Sr
Matt Marion
2:34.44
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
6.
Fr
Matt Giannino
2:34.54
Feb 18
Orange and Brown Invitational
7.
Sr
Nick Meeker
2:36.28
Feb 18
Orange and Brown Invitational
8.
So
Caryl Brunner
2:38.29
PR
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
9.
So
Adam Irr
2:38.48
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
10.
Jr
Thomas Benner
2:38.80
Jan 15
RIT Invitational
11.
So
Zach Borden
2:40.83
Feb 5
Hamilton Invitational
12.
Sr
Jeremy Cook
2:41.98
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
13.
Fr
Kenneth Wamui
2:42.75
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
14.
Fr
Josh Barber
2:44.29
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
15.
Sr
Jonathan Podeszek
2:46.75
Feb 5
Hamilton Invitational
16.
Fr
Guerin Gagliastri
2:51.40
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
17.
Fr
Michael Peterson
2:53.83
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
1 Mile
1.
Jr
Mike Kurvach
4:22.76
PR
Jan 15
RIT Invitational
2.
Fr
Matt Giannino
4:25.88
Feb 12
Robert Kane Invitational
3.
So
Adam Irr
4:26.07
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
4.
Sr
Nick Meeker
4:29.37
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
5.
Jr
Thomas Benner
4:31.59
PR
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
6.
So
Brandon Kenny
4:35.93
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
7.
Sr
Jeremy Cook
4:36.57
PR
Jan 15
RIT Invitational
8.
Fr
Josh Barber
4:38.86
Jan 15
RIT Invitational
9.
Sr
Todd Butters
4:39.34
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
10.
Fr
Kenneth Wamui
4:41.32
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
11.
Fr
Guerin Gagliastri
4:43.06
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
12.
Sr
Jonathan Podeszek
4:45.55
Jan 15
RIT Invitational
13.
Fr
Michael Peterson
4:51.27
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
14.
Fr
Joe Wehrle
5:06.45
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
3000 Meters
1.
Jr
Mike Kurvach
8:32.69
PR
Feb 5
New Balance Collegiate Invitational
2.
Jr
Michael Bradley
8:55.91
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
3.
So
Kenny Miller
9:02.57
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
4.
Fr
Matt Giannino
9:07.99
Feb 5
Hamilton Invitational
5.
Fr
Guerin Gagliastri
9:22.33
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
6.
Fr
Michael Peterson
9:22.56
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
7.
So
Michael Krenzer
9:32.34
Feb 12
Robert Kane Invitational
8.
Fr
Andrew Bogdan
9:33.86
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
9.
Sr
Jonathan Lueders
9:41.25
Feb 5
Hamilton Invitational
10.
Fr
Samuel Rondeau
10:06.56
Jan 15
RIT Invitational
11.
Fr
Sam Miller
11:54.75
PR
Jan 15
RIT Invitational
5000 Meters
1.
Jr
Mike Kurvach
14:51.20
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
2.
Jr
Michael Bradley
15:22.18
Feb 12
Robert Kane Invitational
3.
Jr
Zachary Miller
15:32.06
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
4.
So
Kenny Miller
15:46.32
PR
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
5.
Fr
Guerin Gagliastri
16:11.41
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
6.
Fr
Michael Peterson
16:16.43
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
7.
So
Michael Krenzer
16:42.16
Feb 5
Hamilton Invitational
8.
Fr
Kenneth Wamui
16:49.44
PR
Jan 15
RIT Invitational
9.
Fr
Samuel Rondeau
17:11.48
Feb 18
Orange and Brown Invitational
10.
Fr
Andrew Bogdan
17:24.21
Dec 11
RIT vs Rochester
11.
Fr
Sam Miller
19:14.20
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
55m Hurdles - 42"
1.
So
Cameron Lee
7.83
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
2.
Sr
Matt Marion
7.95
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
3.
Fr
Benjamin Kelley
8.11
PR
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
4.
So
Zach Pfister
8.34
Feb 5
Hamilton Invitational
5.
Sr
Devin Strehle
8.75
Jan 15
RIT Invitational
6.
Sr
Mike Lewis
9.08
Dec 11
RIT vs Rochester
7.
So
Jesse Radzikowski
9.19
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
60m Hurdles - 42"
1.
So
Cameron Lee
8.72
Feb 5
New Balance Collegiate Invitational
Sr
Matt Marion
8.72
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
3.
Fr
Benjamin Kelley
9.00
Feb 12
Robert Kane Invitational
4x200 Relay -
1.
-
Bill Caton
Ian Switaj
Cameron Lee
Brecht Moulin
1:32.66
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
2.
-
Cameron Lee
Bill Caton
Ian Switaj
Chris Hartmann
1:34.40
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
3.
-
Bill Caton
Chris Hartmann
Devin Strehle
Ian Switaj
1:34.69
Feb 5
Hamilton Invitational
4.
-
Relay Team
1:35.36
Feb 18
Orange and Brown Invitational
4x400 Relay
1.
-
Cameron Lee
Matt Marion
Mike Ballow
Brecht Moulin
3:20.51
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
2.
-
Matt Marion
Cameron Lee
Marc Priddy
Ryan Warner
3:26.05
Jan 30
Empire 8 Championships
3.
-
Relay Team
3:27.79
Jan 15
RIT Invitational
4.
-
Cameron Lee
Matt Marion
Ian Switaj
Mike Ballow
3:30.17
Feb 12
Robert Kane Invitational
5.
-
Caryl Brunner
Andrew Gotham
John Quatroche
John Holleran
3:36.56
Feb 5
Hamilton Invitational
6.
-
Scott Hambleton
Zach Pfister
Chris Hartmann
Bill Caton
3:37.90
Feb 12
Robert Kane Invitational
4x800 Relay
1.
-
John Holleran
Matt Giannino
Brandon Kenny
Adam Irr
8:14.39
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
-
Matt Giannino
Mike Ballow
John Holleran
Adam Irr
10:19.94
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
2.
-
John Quatroche
Mike Ballow
Matt Giannino
Mike Kurvach
10:24.86
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
3.
-
John Quatroche
Mike Ballow
John Holleran
Thomas Benner
10:39.90
Jan 30
Empire 8 Championships
4.
-
Adam Irr
Mike Ballow
John Quatroche
Nick Meeker
10:52.39
Feb 5
Hamilton Invitational
5.
-
Zach Borden
Caryl Brunner
Mike Ballow
Josh Barber
11:17.25
Jan 22
St. Lawrence Invitational
Shot Put - 16lb
1.
Sr
Brian Walker
14.41m
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
2.
So
Troy Johnson
13.36m
PR
Jan 15
RIT Invitational
3.
So
Michael Haynes
12.88m
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
4.
So
Steven Arni
11.65m
Feb 18
Orange and Brown Invitational
5.
Sr
Casey Doty
11.54m
PR
Jan 15
RIT Invitational
6.
Fr
Christopher Chippero
11.00m
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
7.
Fr
Matthew de Novio
9.76m
Dec 11
RIT vs Rochester
8.
Sr
Matt Marion
9.60m
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
High Jump
1.
Sr
Seth Kane
1.93m
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
2.
Sr
Mike Lewis
1.83m
PR
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
3.
Sr
Matt Marion
1.81m
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
4.
Fr
Jake Calabrese
1.78m
Jan 30
Empire 8 Championships
Pole Vault
1.
Sr
Michael Dempsey
5.16m
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
2.
Fr
Caleb Brochu
4.10m
Jan 15
RIT Invitational
3.
Fr
Ryan Baptiste
3.65m
PR
Jan 22
St. Lawrence Invitational
4.
So
Steven DiGerardo
3.50m
Dec 11
RIT vs Rochester
Long Jump
1.
Sr
Matt Marion
6.50m
PR
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
2.
Fr
Tristan deJesus
6.33m
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
3.
Jr
Chris Hartmann
6.22m
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
4.
Sr
Matt DeRosa
5.97m
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
5.
Fr
Jason DiNola
5.94m
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
6.
Sr
Mike Lewis
5.79m
Dec 11
RIT vs Rochester
Triple Jump
1.
Sr
Matt DeRosa
12.84m
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
2.
Fr
Jason DiNola
12.08m
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
Weight Throw - 35lb
1.
Sr
Brian Walker
17.08m
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
2.
So
Michael Haynes
14.76m
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
3.
Sr
Casey Doty
14.63m
Feb 5
Hamilton Invitational
4.
So
Troy Johnson
14.24m
Jan 30
Empire 8 Championships
5.
So
Steven Arni
11.86m
PR
Jan 15
RIT Invitational
6.
Fr
Christopher Chippero
11.28m
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
Pentathlon (Indoor) -
1.
Sr
Matt Marion
3496
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
Womens
55 Meter Dash
1.
Fr
Mackenzie Neal
7.71
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
2.
So
Lisa Powers
7.93
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
3.
So
Amanda Gordon
7.98
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
4.
So
Madeline Darden
8.16
PR
Jan 15
RIT Invitational
5.
Sr
Alexandra Bush
8.28
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
6.
So
Danielle Breslin
8.69
Dec 11
RIT vs Rochester
60 Meter Dash
1.
So
Lisa Powers
8.61
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
2.
So
Amanda Gordon
8.62
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
3.
So
Madeline Darden
8.71
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
200 Meters
1.
Sr
Jasmine Maisonet
27.85
PR
Jan 15
RIT Invitational
2.
So
Amanda Gordon
28.53
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
3.
So
Lisa Powers
28.82
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
4.
Jr
Lauren Rock
29.16
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
5.
So
Madeline Darden
29.35
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
6.
Sr
Alexandra Bush
29.54
Dec 11
RIT vs Rochester
7.
So
Danielle Breslin
31.12
Feb 18
Orange and Brown Invitational
400 Meters
1.
So
Madeline Darden
1:05.09
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
2.
Jr
Lauren Rock
1:05.73
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
3.
Sr
Alexandra Bush
1:09.41
Feb 18
Orange and Brown Invitational
4.
So
Danielle Breslin
1:10.79
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
500 Meters
1.
Sr
Nicole Varble
1:19.99
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
2.
So
Brianne Yannotta
1:24.76
PR
Jan 15
RIT Invitational
3.
So
Jennie Springer
1:26.46
Feb 18
Orange and Brown Invitational
4.
Fr
Carly Strods
1:26.94
PR
Jan 15
RIT Invitational
5.
Sr
Alexandra Bush
1:28.43
Feb 5
Hamilton Invitational
6.
Jr
Grissel Gutierrez
1:28.67
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
800 Meters
1.
Sr
Nicole Varble
2:15.75
PR
Mar 5
ECAC Division III Indoor Track & Field Championships
2.
So
Brianne Yannotta
2:26.36
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
3.
Fr
Carly Strods
2:32.69
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
4.
So
Jennie Springer
2:32.96
Feb 12
Robert Kane Invitational
5.
Jr
Kate Dubuisson
2:34.52
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
1000 Meters
1.
Sr
Nicole Varble
3:01.24
PR
Jan 15
RIT Invitational
2.
Sr
Jouhan Allende
3:09.29
PR
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
3.
Jr
Kate Dubuisson
3:10.43
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
4.
So
Katrijn Moulin
3:21.08
Feb 5
Hamilton Invitational
5.
So
Anna Bower
3:31.43
Dec 11
RIT vs Rochester
6.
Sr
Abigal Aker
3:43.77
Jan 15
RIT Invitational
7.
Fr
Zoe Catalano
3:49.45
PR
Jan 22
St. Lawrence Invitational
1 Mile
1.
Jr
Kate Dubuisson
5:29.11
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
2.
Sr
Jouhan Allende
5:31.44
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
3.
So
Katrijn Moulin
5:35.75
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
4.
So
Rachel Zoyhofski
5:37.73
Jan 30
Empire 8 Championships
5.
So
Anna Bower
5:54.86
Jan 30
Empire 8 Championships
6.
Sr
Abigal Aker
6:04.24
Jan 15
RIT Invitational
7.
Fr
Zoe Catalano
6:12.96
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
3000 Meters
1.
So
Rachel Zoyhofski
11:11.96
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
2.
So
Anna Bower
12:18.78
Jan 15
RIT Invitational
3.
Fr
Zoe Catalano
12:35.86
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
5000 Meters
1.
So
Anna Bower
21:24.32
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
4x200 Relay -
1.
-
Mackenzie Neal
Katherine Sessions
Nicole Varble
Jasmine Maisonet
1:48.66
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
2.
-
Relay Team
1:51.64
Feb 18
Orange and Brown Invitational
3.
-
Alexandra Bush
Madeline Darden
Amanda Gordon
Lisa Powers
1:53.86
Feb 5
Hamilton Invitational
4x400 Relay
1.
-
Brianne Yannotta
Jouhan Allende
Amanda Gordon
Nicole Varble
4:13.46
Jan 30
Empire 8 Championships
2.
-
Relay Team
4:14.89
Jan 15
RIT Invitational
3.
-
Nicole Varble
Lisa Powers
Amanda Gordon
Madeline Darden
4:16.09
Feb 12
Robert Kane Invitational
4.
-
Jouhan Allende
Nicole Varble
Brianne Yannotta
Jasmine Maisonet
4:16.76
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
4x800 Relay
1.
-
Kate Dubuisson
Jennie Springer
Carly Strods
Katrijn Moulin
10:32.46
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
-
Jouhan Allende
Nicole Varble
Brianne Yannotta
Kate Dubuisson
12:47.46
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
2.
-
Jouhan Allende
Brianne Yannotta
Katrijn Moulin
Kate Dubuisson
13:31.05
Feb 5
Hamilton Invitational
3.
-
Anna Bower
Alexandra Bush
Carly Strods
Katrijn Moulin
13:32.15
Jan 30
Empire 8 Championships
Shot Put - 4kg
1.
So
Samantha Ramos
11.34m
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
2.
Fr
Teysia Parks
10.39m
PR
Feb 12
Robert Kane Invitational
3.
Fr
Elizabeth Sofia
9.37m
Feb 5
Hamilton Invitational
High Jump
1.
Fr
Beitris McKeon
1.43m
PR
Feb 5
Hamilton Invitational
Pole Vault
1.
So
Emily Valle
2.75m
Jan 30
Empire 8 Championships
Long Jump
1.
Sr
Jasmine Maisonet
5.44m
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
2.
Jr
Jennifer Adams
5.31m
Jan 15
RIT Invitational
3.
So
Katherine Sessions
5.17m
PR
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
4.
Fr
Mackenzie Neal
5.07m
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
5.
So
Natalie May
4.26m
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
Triple Jump
1.
So
Katherine Sessions
11.01m
PR
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
2.
Sr
Jasmine Maisonet
10.96m
PR
Dec 11
RIT vs Rochester
3.
Fr
Mackenzie Neal
10.31m
PR
Jan 30
Empire 8 Championships
4.
So
Natalie May
9.88m
PR
Jan 22
St. Lawrence Invitational
Weight Throw - 20lb
1.
So
Samantha Ramos
13.94m
PR
Feb 26
NYSCTC Indoor Championships
2.
Sr
Lindsey Clark
12.73m
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
3.
Fr
Elizabeth Sofia
11.07m
Feb 12
Robert Kane Invitational
4.
Fr
Teysia Parks
8.35m
PR
Feb 18
Orange and Brown Invitational
*Recent improvement