Season:
2017 Indoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
55 Meter Dash
1.
11
Kevin Liu
7.02
PR
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
2.
11
Alex Stanko
7.34
PR
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
60 Meter Dash
1.
11
Kevin Liu
7.50
PR
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
2.
11
Alex Stanko
7.85
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
3.
9
Andrew Jenkins
7.96
PR
Mar 18
Point Invitational - Boys
200 Meters
1.
11
Jose Guzman
22.61
PR
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
2.
9
Luke Foley
36.24
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
400 Meters
1.
11
Jose Guzman
49.98
PR
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
2.
11
Graham Manders
54.83
PR
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
3.
11
Kevin Liu
56.22
PR
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
4.
12
Ben Wittig
57.09
PR
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
5.
11
Alex Stanko
57.58
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
6.
9
Ben Beylon
1:00.17
PR
Mar 18
Point Invitational - Boys
800 Meters
1.
10
Randy Johnson
2:03.23
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
2.
11
Jose Guzman
2:11.56
PR
Mar 18
Point Invitational - Boys
3.
12
Brennam Dettmann
2:16.90
PR
Mar 18
Point Invitational - Boys
4.
12
Ben Ratschan
2:17.74
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
5.
12
Tristan Miller
2:19.76
PR
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
6.
12
Tristin Miller
2:21.24
PR
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
1600 Meters
1.
10
Randy Johnson
4:45.61
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
2.
12
Brennan Dettmann
4:54.86
PR
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
3.
12
Ben Ratschan
5:07.45
PR
Mar 18
Point Invitational - Boys
4.
9
Nick Johnson
5:09.22
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
5.
10
Tai Crowell
5:22.66
PR
Mar 18
Point Invitational - Boys
6.
12
Draven Knaus
5:26.56
PR
Mar 18
Point Invitational - Boys
7.
9
Christian VanIten
5:34.48
PR
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
3200 Meters
1.
9
Nick Johnson
11:00.78
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
2.
12
Draven Knaus
11:39.31
PR
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:40.28
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
2.
Donte Ledbetter
Luke Foley
Kevin Liu
Andrew Jenkins
1:44.10
Mar 18
Point Invitational - Boys
4x400 Relay
1.
Relay Team
3:40.19
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
2.
Ben Beylon
Kevin Liu
Donte Ledbetter
Graham Manders
3:53.20
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
3.
Donte Ledbetter
Luke Foley
Kevin Liu
Ben Wittig
4:01.61
Mar 18
Point Invitational - Boys
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Alex Stanko
Jose Guzman
Randy Johnson
Kevin Liu
3:44.22
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
Shot Put - 12lb
1.
11
Katayen Gardner
47' 0.5
PR
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
2.
11
Anthony Boyd
38' 10
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
High Jump
1.
12
Ben Wittig
5' 5
PR
Mar 18
Point Invitational - Boys
Pole Vault
1.
12
Darious Moore
13' 6
PR
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
2.
12
Dareios Moore
12' 6
PR
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
Long Jump
1.
11
Jose Guzman
20' 11
PR
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
2.
9
Ben Beylon
17' 3.75
PR
Mar 18
Point Invitational - Boys
3.
11
Ben DeLaurelle
16' 9.75
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
4.
9
Luke Foley
15' 7
PR
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
Triple Jump
1.
11
Graham Manders
36' 3
PR
Mar 14
Oshkosh Large School Invite
Womens
60 Meter Dash
1.
12
Calyn Franklin
8.65
PR
Mar 17
Spash - Girls
200 Meters
1.
12
Calyn Franklin
29.97
PR
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
2.
9
Rylie Severson
31.14
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
400 Meters
1.
11
Mara Schroeder
1:01.34
Mar 17
Spash - Girls
2.
11
Emilie Van Sluys
1:03.33
PR
Mar 27
UW Oshkosh Large School Girls
3.
10
Kiley Harju
1:04.48
PR
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
4.
10
Sophia DuBord
1:11.25
Mar 17
Spash - Girls
800 Meters
1.
10
Sage Wagner
2:26.41
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
2.
10
Kiley Harju
2:44.39
Mar 17
Spash - Girls
1600 Meters
1.
10
Sage Wagner
5:17.16
PR
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
2.
12
Kennedy Hauser
5:52.21
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
3.
9
Emma Priebe
6:02.60
PR
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
4.
9
Ashley Manders
6:25.74
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
3200 Meters
1.
9
Emma Priebe
13:22.39
PR
Mar 27
UW Oshkosh Large School Girls
2.
12
Kennedy Hauser
13:23.74
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
4x200 Relay -
1.
Calyn Franklin
Morgan Gauthier
Rylie Severson
Emile VanSluys
1:59.00
Mar 17
Spash - Girls
Relay Team
1:59.00
Mar 17
Point Invite (Girls)
3.
Calyn Franklin
Morgan Gauthier
Rylie Severson
Hayden Kupsh
1:59.01
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
4x400 Relay
1.
Relay Team
4:21.23
Mar 27
UW Oshkosh Large School Girls
2.
Kiley Harju
Sage Wagner
Rylie Severson
Emile Van Sluys
4:25.07
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
3.
Sophia DuBord
Emile VanSluys
Rylie Severson
Mara Schroeder
4:36.10
Mar 17
Spash - Girls
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Emile Van Sluys
Calyn Franklin
Kiley Harju
Sage Wagner
4:27.29
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
Shot Put - 4kg
1.
12
Erin Dunning
45' 4.5
PR
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
2.
12
Allie Marineau
36' 7
PR
Mar 23
Oshkosh North (Indoor)
3.
11
Karlie Komp
36' 2.75
PR
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
High Jump
1.
9
Rylie Severson
5' 0
PR
Mar 27
UW Oshkosh Large School Girls
Pole Vault
1.
11
Morgan Gauthier
8' 0
PR
Mar 27
UW Oshkosh Large School Girls
Long Jump
1.
11
Hayden Kupsh
14' 10.5
Apr 8
W/TFA State Indoor Championships
*Recent improvement