Season:
2020 Indoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2005
2004
2002
1999
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
45 Meter Dash
1.
12
Joe Spires
5.98
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
11
Slater DeLeon
6.07
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
3.
10
Andrew Lee
6.34
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
55 Meter Dash
1.
12
Joe Spires
6.70
PR
Feb 25
Section III State Qualifier Meet
2.
11
Slater DeLeon
6.83
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
3.
12
Dylan Anderson
7.02
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
4.
12
Connor Wilson
7.25
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
5.
11
Charles Kubiniec
7.31
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
6.
10
Andrew Lee
7.33
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
300 Meters
1.
11
Slater DeLeon
36.80
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
2.
12
Joe Spires
36.93
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
3.
10
Andrew Kent
37.92
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
4.
12
Cormac Race
39.62
PR
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
5.
11
Alex Lansing
41.89
PR
Jan 29
OHSL1 / OHSL2 League Championships
6.
12
Timothy Gibbons
44.17
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
7.
11
Fred Hammond
46.60
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
500 Meters
1.
10
Andrew Kent
1:10.49
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
10
Dan Millson
1:19.60
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
600 Meters
1.
10
Andrew Kent
1:26.22
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
2.
10
Dan Millson
1:35.95
Jan 29
OHSL1 / OHSL2 League Championships
3.
12
Hunter McCullough
1:38.13
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
4.
12
Cormac Race
1:39.64
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
5.
11
Alex Lansing
1:40.41
PR
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
6.
10
Ben McPherson
1:45.60
PR
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
800 Meters
1.
10
Cassidy Gilmore
2:11.41
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
10
Mike Senehi
2:14.80
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
3.
12
Timothy Gibbons
2:24.19
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
1000 Meters
1.
11
Jared Smith
2:46.82
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
2.
10
Mike Senehi
2:53.70
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
3.
10
Cassidy Gilmore
2:58.02
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
4.
12
Hunter McCullough
2:58.08
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
5.
12
Eric Groff
3:05.41
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
6.
10
Carter Ruddy
3:25.50
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
7.
12
Timothy Gibbons
3:25.86
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
8.
12
Thomas McCay
4:13.23
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
1500 Meters
1.
10
Mike Senehi
4:34.74
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
12
Eric Groff
4:47.49
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
3.
12
Stanley Angus
4:48.87
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
1600 Meters
1.
11
Jared Smith
4:43.83
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
2.
10
Mike Senehi
4:52.38
Jan 29
OHSL1 / OHSL2 League Championships
3.
11
Ryan Hughes
5:06.43
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
4.
12
Eric Groff
5:10.02
PR
Jan 29
OHSL1 / OHSL2 League Championships
5.
12
Stanley Angus
5:10.95
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
6.
12
Hunter McCullough
5:30.16
PR
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
1 Mile
1.
11
Jared Smith
4:45.13
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
2.
12
Stanley Angus
5:14.18
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
3.
12
Eric Groff
5:17.10
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
3200 Meters
1.
11
Jared Smith
10:12.94
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
2.
10
Mike Senehi
10:23.19
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
3.
12
Eric Groff
11:02.46
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
4.
12
Stanley Angus
11:38.24
Jan 29
OHSL1 / OHSL2 League Championships
5.
10
Carter Ruddy
12:54.39
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
50m Hurdles - 39"
1.
12
Jason Olkowski
8.44
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
12
Connor Wilson
8.61
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
3.
9
Dylan Shephard
10.48
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
55m Hurdles - 39"
1.
12
Connor Wilson
8.52
PR
Jan 29
OHSL1 / OHSL2 League Championships
2.
12
Jason Olkowski
8.74
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
3.
9
Dylan Shephard
11.24
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
4x200 Relay -
1.
Slater DeLeon
Charles Kubiniec
Andrew Lee
Joe Spires
1:35.29
Jan 29
OHSL1 / OHSL2 League Championships
2.
Connor Wilson
Joe Spires
Andrew Lee
Slater DeLeon
1:37.78
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
3.
Andrew Kent
Joe Spires
Charles Kubiniec
Slater DeLeon
1:37.90
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
4.
Connor Wilson
Joe Spires
Charles Kubiniec
Andrew Lee
1:39.30
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
5.
Joe Spires
Connor Wilson
Charles Kubiniec
Andrew Lee
1:39.46
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
6.
Joe Spires
Andrew Lee
Connor Wilson
Alex Lansing
1:40.27
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
7.
Andrew Lee
Dylan Anderson
Charles Kubiniec
Connor Wilson
1:41.78
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
8.
Dylan Albicker
Connor Wilson
Andrew Lee
Charles Kubiniec
1:44.57
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
4x400 Relay
1.
Joe Spires
Cormac Race
Andrew Kent
Slater DeLeon
3:42.29
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
2.
Alex Lansing
Cormac Race
Dylan Albicker
Andrew Kent
3:45.50
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
3.
Cormac Race
Dylan Albicker
Alex Lansing
Andrew Kent
3:47.88
Jan 29
OHSL1 / OHSL2 League Championships
4.
Cormac Race
Dylan Albicker
Dan Millson
Alex Lansing
3:53.94
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
5.
Cormac Race
Dylan Albicker
Charlie Aronson
Dan Millson
3:54.46
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
6.
Cormac Race
Alex Lansing
Dylan Albicker
Jason Olkowski
3:59.17
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
7.
Cormac Race
Ben McPherson
Alex Lansing
Jason Olkowski
4:02.46
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
8.
Charlie Aronson
Alex Lansing
Timothy Gibbons
Fred Hammond
4:08.82
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
4x800 Relay
1.
Jared Smith
Mike Senehi
Hunter McCullough
Andrew Kent
8:57.47
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
2.
Andrew Kent
Hunter McCullough
Mike Senehi
Jared Smith
9:00.53
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
3.
Jared Smith
Mike Senehi
Cassidy Gilmore
Hunter McCullough
9:04.82
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
4.
Andrew Kent
Mike Senehi
Jared Smith
Cassidy Gilmore
9:16.15
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
5.
Cassidy Gilmore
Dan Millson
Stanley Angus
Alex Lansing
9:47.04
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
6.
Timothy Gibbons
Dan Millson
Ryan Probe
Fred Hammond
10:36.86
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Cormac Race
Cassidy Gilmore
Dylan Anderson
Andrew Kent
4:06.79
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Jason Olkowski
Eric Groff
Stanley Angus
Cassidy Gilmore
12:26.73
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
Dan Millson
Eric Groff
Hunter McCullough
Carter Ruddy
13:26.48
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
Shot Put - 12lb
1.
12
Gordan Wester
38' 7.5
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
2.
12
Jason Olkowski
34' 6.25
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
3.
11
Ryan Probe
30' 11.5
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
4.
10
Andrew Falso
30' 4
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
5.
12
Ryan Frost
28' 4.5
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
6.
12
Jeremy Woodcock
26' 5
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
7.
10
Elijah Clement
26' 4.75
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
8.
9
Aiden Bailey
25' 10
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
9.
11
Cole Becotte
25' 1.25
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
10.
11
Fred Hammond
23' 8.5
PR
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
11.
9
Nathan Porter
20' 3.25
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
High Jump
1.
12
Dalton Sevier
6' 3
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
2.
12
Dylan Anderson
5' 8
PR
Jan 29
OHSL1 / OHSL2 League Championships
3.
12
Connor Wilson
5' 6
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
11
Dylan Albicker
5' 6
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
5.
12
Joe Spires
5' 3
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
6.
12
Jason Olkowski
5' 0
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
Pole Vault
1.
12
Dalton Sevier
11' 6
PR
Jan 29
OHSL1 / OHSL2 League Championships
2.
10
Elijah Clement
8' 6
Jan 29
OHSL1 / OHSL2 League Championships
Long Jump
1.
11
Slater DeLeon
21' 1
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
2.
12
Dylan Anderson
18' 10.5
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
3.
11
Dylan Albicker
17' 10.5
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
4.
10
Charlie Aronson
17' 2
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
5.
11
Fred Hammond
13' 7
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
Triple Jump
1.
12
Dylan Anderson
39' 1
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
2.
11
Dylan Albicker
38' 9.5
PR
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
3.
11
Slater DeLeon
38' 7
PR
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
4.
12
Dalton Sevier
37' 4.5
PR
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
5.
12
Fabio Desimoni
32' 8.75
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
6.
9
William Ossant
28' 8.75
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
Weight Throw - 25lb
1.
12
Gordan Wester
42' 8.5
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
2.
12
Jason Olkowski
34' 2.5
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
3.
12
Ryan Frost
23' 4
PR
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
Womens
45 Meter Dash
1.
12
Chloe Smith
6.60
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
12
Savannah Johnson
6.84
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
3.
10
Katie Whitney
6.88
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
55 Meter Dash
1.
12
Chloe Smith
7.61
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
2.
12
Savannah Johnson
7.79
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
3.
10
Katie Whitney
7.93
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
4.
12
Madison Jones
8.66
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
5.
9
Bonnie Pittman
9.95
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
300 Meters
1.
12
Savannah Johnson
44.39
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
2.
12
Madison Jones
47.27
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
3.
10
Ainsley Schug
47.65
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
4.
12
Molly Dolan
48.30
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
5.
11
Ella Huftalen
49.61
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
6.
12
Peyton Basic
50.13
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
500 Meters
1.
9
Grace Dolan
1:24.42
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
12
Peyton Basic
1:29.10
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
3.
11
Ella Huftalen
1:35.44
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
600 Meters
1.
9
Grace Dolan
1:48.80
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
2.
12
Peyton Basic
1:56.08
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
3.
9
Julia Reff
2:00.91
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
4.
10
Melanie Michael
2:02.80
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
5.
11
Hannora Race
2:03.67
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
6.
11
Kiara Dolan
2:03.73
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
7.
11
Ella Huftalen
2:05.70
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
8.
10
Anna Reger
2:10.87
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
800 Meters
1.
11
Carley Lounsbury
2:41.11
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
10
Anna Reger
2:50.88
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
3.
11
Mia Chesbrough
2:51.56
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
1000 Meters
1.
12
Ava Hartley
3:20.88
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
2.
11
Molly Hart
3:28.02
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
3.
10
Claire Braaten
3:28.80
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
4.
11
Carley Lounsbury
3:32.15
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
5.
9
Julia Reff
3:36.77
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
6.
10
Anna Reger
3:42.23
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
7.
11
Mia Chesbrough
3:44.19
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
8.
11
Hannora Race
3:51.02
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
1500 Meters
1.
11
Molly Hart
5:16.66
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
10
Claire Braaten
5:22.25
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
3.
12
Ava Hartley
5:34.04
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
4.
10
Nadia Segall
5:45.61
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
5.
11
Hannora Race
6:03.14
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
6.
10
Emma Steinberg
6:13.01
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
1 Mile
1.
10
Claire Braaten
6:04.21
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
2.
12
Ava Hartley
6:11.62
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
3.
10
Nadia Segall
6:14.49
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
3000 Meters
1.
11
Molly Hart
11:16.19
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
2.
12
Ava Hartley
12:20.35
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
3.
10
Claire Braaten
12:29.12
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
4.
10
Melanie Michael
12:47.56
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
5.
10
Nadia Segall
12:51.29
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
50m Hurdles - 33"
1.
10
Melanie Michael
8.95
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
11
Lili Gavitt
9.34
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
3.
9
Bonnie Pittman
9.69
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
55m Hurdles - 33"
1.
10
Melanie Michael
9.60
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
2.
11
Lili Gavitt
9.84
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
3.
10
Katie Whitney
10.08
PR
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
4.
9
Bonnie Pittman
10.61
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
4x200 Relay -
1.
Grace Dolan
Riley Knapp
Chloe Smith
Savannah Johnson
1:52.56
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
2.
Chloe Smith
Grace Dolan
Riley Knapp
Savannah Johnson
1:53.64
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
3.
Chloe Smith
Riley Knapp
Madison Jones
Savannah Johnson
1:54.75
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
4.
Grace Dolan
Molly Dolan
Chloe Smith
Savannah Johnson
1:55.46
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
5.
Peyton Basic
Grace Dolan
Savannah Johnson
Chloe Smith
1:57.89
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
4x400 Relay
1.
Molly Dolan
Melanie Michael
Ainsley Schug
Peyton Basic
4:27.94
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
2.
Grace Dolan
Molly Dolan
Peyton Basic
Ainsley Schug
4:28.84
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
3.
Grace Dolan
Ainsley Schug
Riley Knapp
Melanie Michael
4:31.47
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
4.
Molly Dolan
Peyton Basic
Ainsley Schug
Melanie Michael
4:32.14
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
5.
Molly Dolan
Ainsley Schug
Riley Knapp
Melanie Michael
4:34.99
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
6.
Peyton Basic
Ella Huftalen
Ava Hartley
Grace Dolan
4:43.21
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
7.
Melanie Michael
Ainsley Schug
Kiara Dolan
Peyton Basic
4:49.28
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
4x800 Relay
1.
Ava Hartley
Anna Reger
Claire Braaten
Molly Hart
10:55.66
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
2.
Carley Lounsbury
Julia Reff
Peyton Basic
Ava Hartley
10:56.75
Feb 8
Section III Class B1/B2 & C/D Championships
3.
Ava Hartley
Melanie Michael
Carley Lounsbury
Molly Hart
10:59.20
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
4.
Mia Chesbrough
Julia Reff
Anna Reger
Peyton Basic
11:23.24
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
5.
Anna Reger
Mia Chesbrough
Ella Huftalen
Ava Hartley
11:25.26
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
6.
Molly Hart
Julia Reff
Mia Chesbrough
Anna Reger
11:39.92
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Melanie Michael
Molly Dolan
Riley Knapp
Carley Lounsbury
5:04.30
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Claire Braaten
Anna Reger
Molly Hart
Carley Lounsbury
14:42.88
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
2.
Julia Reff
Maggie Rowles
Emma Steinberg
Nadia Segall
15:22.33
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
Shot Put - 4kg
1.
12
Claire Edwards
30' 11
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
2.
11
Kate Smith
25' 3.5
PR
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
3.
11
Lily Sorbello
23' 1
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
4.
10
Kenzie Halliday
22' 7
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
5.
10
Quinlan Emhoff
22' 5.5
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
6.
10
Kenzie Haliday
22' 2.25
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
7.
11
Samantha Combs
20' 6
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
8.
10
Sophie Clancy
20' 3.75
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
9.
11
Alyson Woolbert
17' 7.25
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
10.
10
Maggie Rowles
15' 8
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
High Jump
1.
11
Lili Gavitt
4' 8
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
2.
10
Katie Pavelchak
4' 6
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
3.
11
Ava Gavitt
4' 3
PR
Dec 21
George Constantino Memorial AM Session
4.
11
Kiara Dolan
4' 2
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
5.
12
Claire Edwards
4' 0
Jan 4
John Arcaro Memorial PM Session
Pole Vault
1.
11
Carley Lounsbury
7' 6
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
12
Christina Brown
7' 6
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
3.
11
Kiara Dolan
7' 0
PR
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
Long Jump
1.
12
Chloe Smith
16' 10
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
2.
11
Lili Gavitt
14' 9
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
3.
10
Kylie Anthony
13' 10
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
4.
11
Ava Gavitt
13' 4
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
Triple Jump
1.
11
Ava Gavitt
32' 8.5
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
2.
9
Bonnie Pittman
30' 7.5
PR
Jan 10
Mohawk Valley Meet #5
3.
10
Kylie Anthony
29' 10.25
Jan 14
John DiMao Memorial Invitational
4.
10
Katie Pavelchak
25' 8
PR
Jan 18
Bob Grieve Memorial AM Session
Weight Throw - 20lb
1.
11
Lily Sorbello
26' 5
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
2.
12
Claire Edwards
23' 11
PR
Dec 14
Oscar B. Jensen Holiday Relays AM Session
3.
10
Quinlan Emhoff
23' 10
PR
Dec 5
Jack Morse Kickoff Meet Thursday Session
*Recent improvement