Season:
2009 Outdoor
Outdoor
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Indoor
2022
2021
2020
2019
2016
2015
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
10
Matthew Swazer
12.4h
PR
Apr 24
Marauder Invite
2.
10
Jordan Baginski
12.7h
PR
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
11
Andrew Lyng
12.7h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
4.
12
Weston Lawson
12.8h
PR
Apr 24
Marauder Invite
5.
11
Chris George
13.0h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
6.
10
Nick Vaillancourt
13.1h
PR
Mar 31
Scrimmage
7.
9
Andrew Lauer
13.2h
PR
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
8.
9
David Terzano
13.3h
Mar 31
Scrimmage
9.
11
Daniel Terzano
13.6h
PR
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
10.
11
John Mager
13.8h
PR
Mar 31
Scrimmage
11.
10
Steven Wisnoski
13.9h
PR
Mar 31
Scrimmage
12.
9
Sean Stuart
14.0h
PR
Mar 31
Scrimmage
13.
9
Luke Moriguchi
14.7h
PR
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
9
Hayden Guerra
14.7h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
15.
9
Jake Pilarski
15.2h
PR
Apr 8
Boys Scrimmage
16.
9
Eduardo Cordera
15.4h
PR
Mar 31
Scrimmage
200 Meters
1.
10
Matthew Swazer
24.8h
Apr 18
Oxford Invitational
2.
11
Andrew Lyng
25.4h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
3.
9
Andrew Lauer
26.7h
Apr 24
Marauder Invite
4.
9
David Terzano
26.8h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
12
Weston Lawson
26.8h
PR
Apr 8
Boys Scrimmage
6.
11
Carson Johnston
26.9h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
7.
9
Ethan Woelke
27.2h
PR
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
10
Jordan Baginski
27.2h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
10
Nick Vaillancourt
27.2h
PR
Mar 31
Scrimmage
10.
11
Daniel Terzano
27.3h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
11.
9
Brendan Johnson
28.5h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
12.
11
Chris George
28.6h
PR
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
13.
10
Steven Wisnoski
29.8h
PR
Mar 31
Scrimmage
14.
9
Hayden Guerra
29.9h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
9
Luke Moriguchi
29.9h
PR
Mar 31
Scrimmage
16.
11
John Pasko
30.5h
PR
Mar 31
Scrimmage
17.
9
Jake Pilarski
32.9h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
9
Eduardo Cordera
32.9h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
400 Meters
1.
11
Brad Lorant
56.7h
PR
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
2.
9
Andrew Lauer
56.9h
PR
Apr 24
Marauder Invite
3.
11
Charlie Kosuth
1:00.6h
PR
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
4.
9
Ethan Woelke
1:02.0h
PR
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
5.
9
Brendan Johnson
1:03.0h
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
6.
11
Neil Dwivedi
1:03.5h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
7.
11
Andrew Lyng
1:04.9h
PR
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
800 Meters
1.
11
Brad Lorant
2:07.0h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
2.
11
Christopher Burns
2:10.0h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
3.
10
Jordan Baginski
2:20.0h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
4.
9
Ryan McMahon
2:22.0h
PR
Apr 24
Marauder Invite
5.
11
Charlie Kosuth
2:27.4h
PR
Apr 8
Boys Scrimmage
6.
11
Neil Dwivedi
2:27.7h
PR
Apr 8
Boys Scrimmage
7.
10
Brett Kramer
2:28.0h
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
8.
10
Matthew Swazer
2:30.6h
PR
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
9.
9
Jon McCormick
2:35.8h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
1600 Meters
1.
11
Christopher Burns
4:29.3h
May 19
CHSL A-B Championship
2.
11
Brad Lorant
4:55.0h
Apr 24
Marauder Invite
3.
10
Brett Kramer
5:19.7h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
4.
9
Ryan McMahon
5:33.4h
PR
Apr 8
Boys Scrimmage
5.
9
Jon McCormick
5:50.0h
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
6.
10
Glenn Sullivan
6:17.0h
PR
Apr 8
Boys Scrimmage
3200 Meters
1.
11
Christopher Burns
9:31.3h
May 30
MHSAA Division II State Track & Field Final
2.
11
Brad Lorant
10:12.5h
May 15
MHSAA Regional #20
3.
10
Brett Kramer
12:45.0h
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
4.
10
Glenn Sullivan
13:25.5h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
110m Hurdles - 39"
1.
11
Ryan Yanik
18.9h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
2.
11
John Mager
19.0h
PR
May 15
MHSAA Regional #20
300m Hurdles - 36"
1.
11
Ryan Yanik
48.0h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
2.
11
John Mager
48.5h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
3.
11
Chris George
54.4h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
4x100 Relay
1.
-
Matthew Swazer
Weston Lawson
Jordan Baginski
Andrew Lyng
49.0h
May 19
CHSL A-B Championship
2.
-
David Terzano
Andrew Lauer
Matthew Swazer
Andrew Lyng
50.3h
May 2
Algonac Muskrat Invitational
3.
-
Matthew Swazer
Weston Lawson
Jordan Baginski
Andrew Lauer
50.5h
Apr 8
Boys Scrimmage
-
Matthew Swazer
Andrew Lauer
Jordan Baginski
Andrew Lyng
50.5h
May 15
MHSAA Regional #20
5.
-
Daniel Terzano
Andrew Lauer
Jordan Baginski
Andrew Lyng
51.6h
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
6.
-
Matthew Swazer
David Terzano
Jordan Baginski
Daniel Terzano
51.9h
Mar 31
Scrimmage
7.
-
Weston Lawson
Andrew Lauer
Jordan Baginski
Andrew Lyng
52.7h
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
8.
-
Carson Johnston
John Pasko
Daniel Terzano
Mike Moeller
55.9h
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
4x200 Relay -
1.
-
Matthew Swazer
Andrew Lauer
Jordan Baginski
Andrew Lyng
1:41.5h
May 15
MHSAA Regional #20
2.
-
Matthew Swazer
Andrew Lyng
Jordan Baginski
Andrew Lauer
1:44.8h
Mar 31
Scrimmage
3.
-
Matthew Swazer
Weston Lawson
Jordan Baginski
Andrew Lauer
1:45.2h
Apr 8
Boys Scrimmage
4.
-
Matthew Swazer
Andrew Lauer
Andrew Lyng
Chris George
1:45.8h
May 2
Algonac Muskrat Invitational
5.
-
David Terzano
Andrew Lyng
Jordan Baginski
Andrew Lauer
1:46.5h
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
4x400 Relay
1.
-
Matthew Swazer
Andrew Lauer
Chris Burns
Brad Lorant
3:49.0h
May 2
Algonac Muskrat Invitational
2.
-
Andrew Lauer
Jordan Baginski
Chris Burns
Brad Lorant
3:49.1h
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
3.
-
Matthew Swazer
Andrew Lauer
Jordan Baginski
Brad Lorant
3:50.8h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
4.
-
Matthew Swazer
Jordan Baginski
Andrew Lyng
Brad Lorant
3:52.0h
Apr 24
Marauder Invite
5.
-
Matthew Swazer
Andrew Lauer
Jordan Baginski
Andrew Lyng
3:54.4h
May 15
MHSAA Regional #20
6.
-
Matthew Swazer
Jordan Baginski
Brendan Johnson
Andrew Lauer
3:58.0h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
7.
-
Matthew Swazer
Andrew Lauer
Jordan Baginski
Ryan Yanik
4:05.2h
Apr 8
Boys Scrimmage
8.
-
Matthew Swazer
Daniel Terzano
Jordan Baginski
Andrew Lyng
4:10.4h
Mar 31
Scrimmage
9.
-
Neil Dwivedi
Jon McCormick
Brad Lorant
Chris Burns
4:15.0h
Mar 31
Scrimmage
10.
-
Matthew Swazer
Charlie Kosuth
Brendan Johnson
Chris Burns
4:15.3h
Apr 18
Oxford Invitational
11.
-
Neil Dwivedi
Jon McCormick
Ryan McMahon
Charlie Kosuth
4:33.0h
Apr 8
Boys Scrimmage
4x800 Relay
1.
-
Brad Lorant
Chris Burns
Jordan Baginski
Ryan McMahon
8:56.8h
May 19
CHSL A-B Championship
2.
-
Brad Lorant
Chris Burns
Brett Kramer
Ryan McMahon
9:06.0h
Apr 24
Marauder Invite
3.
-
Chris Burns
Neil Dwivedi
Ryan McMahon
Brad Lorant
9:10.4h
Mar 31
Scrimmage
4.
-
Brad Lorant
Chris Burns
Neil Dwivedi
Charlie Kosuth
9:23.6h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
5.
-
Brett Kramer
Brad Lorant
Chris Burns
Ryan McMahon
9:27.5h
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
6.
-
Chris Burns
Brett Kramer
Neil Dwivedi
Ryan McMahon
9:33.0h
Apr 8
Boys Scrimmage
7.
-
Neil Dwivedi
Brett Kramer
Brad Lorant
Charlie Kosuth
9:49.2h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
8.
-
Chris Burns
Neil Dwivedi
Brett Kramer
Ryan McMahon
9:50.3h
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
Shot Put - 12lb
1.
11
Ray Leduc
36' 11.75
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
2.
11
Mike Moeller
35' 9.5
PR
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
3.
11
John Pasko
32' 7.25
Mar 31
Scrimmage
4.
12
Weston Lawson
29' 0
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
5.
11
Daniel Terzano
28' 9
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
6.
9
Sean Stuart
28' 1
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
7.
11
Carson Johnston
26' 9
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
Discus - 1.6kg
1.
11
Ray Leduc
110' 4
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
2.
11
John Pasko
104' 5
Apr 8
Boys Scrimmage
3.
11
Mike Moeller
103' 3
PR
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
4.
11
Daniel Terzano
75' 4
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
5.
11
Carson Johnston
72' 10
PR
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
6.
12
Weston Lawson
61' 7.5
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
High Jump
1.
9
Ethan Woelke
5' 4
PR
Apr 24
Marauder Invite
2.
9
Sean Stuart
5' 0
PR
Mar 31
Scrimmage
10
Steven Wisnoski
5' 0
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
4.
10
Nick Vaillancourt
4' 10
PR
Mar 31
Scrimmage
9
David Terzano
4' 10
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
9
Andrew Lauer
4' 10
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
7.
12
Weston Lawson
4' 8
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
Long Jump
1.
10
Matthew Swazer
17' 7
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
2.
9
Ethan Woelke
16' 4
PR
Apr 24
Marauder Invite
3.
11
Ryan Yanik
15' 10
PR
Apr 24
Marauder Invite
4.
9
Luke Moriguchi
13' 1
PR
Mar 31
Scrimmage
Womens
100 Meters
1.
11
Emily Wade
13.0h
PR
May 2
Algonac Muskrat Invitational
2.
9
Kiaya Allen-Bowman
13.6h
May 15
MHSAA Regional #20
3.
12
Liz Halabu
13.7h
PR
Apr 18
Oxford Invitational
4.
10
Gina Apone
13.8h
PR
May 15
MHSAA Regional #20
5.
9
Stephanie Rutila
14.1h
PR
Apr 18
Oxford Invitational
6.
10
Natalie DeLave
14.4h
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
7.
11
DeVine Blacksher
14.5h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
8.
12
Sarah Huston
15.6h
PR
Mar 31
Scrimmage
200 Meters
1.
11
Emily Wade
27.5h
PR
Mar 31
Scrimmage
2.
12
Liz Halabu
28.5h
PR
Apr 18
Oxford Invitational
3.
10
Gina Apone
30.1h
PR
Apr 24
Marauder Invite
4.
9
Kiaya Allen-Bowman
30.5h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
5.
10
Kristina Parise
31.1h
PR
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
6.
12
Sarah Huston
33.7h
PR
Mar 31
Scrimmage
400 Meters
1.
9
Sara Barron
1:05.0h
Apr 24
Marauder Invite
2.
12
Jaclyn Wilson
1:06.1h
PR
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
3.
11
Emily Wade
1:06.4h
Apr 18
Oxford Invitational
4.
9
Stephanie Rutila
1:07.6h
PR
May 15
MHSAA Regional #20
5.
11
Alex Lallier
1:09.4h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
6.
9
Mary Bellinger
1:20.5h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
7.
9
Lauren Wilson
1:26.8h
PR
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
800 Meters
1.
9
Sara Barron
2:25.1h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
2.
12
Liz Barron
2:32.2h
PR
May 19
CHSL A-B Championship
3.
11
Emily Wade
2:34.4h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
4.
12
Jaclyn Wilson
2:35.6h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
5.
11
Rachel Hanson
2:40.0h
PR
Apr 24
Marauder Invite
6.
11
Alex Lallier
2:41.0h
PR
Apr 24
Marauder Invite
7.
9
Haley Liem
3:03.0h
PR
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
8.
9
Bridgette Degenhardt
3:09.0h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
9.
9
Lauren Wilson
3:12.4h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
10.
9
Mary Bellinger
3:15.2h
PR
Mar 31
Scrimmage
1600 Meters
1.
9
Sara Barron
5:24.3h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
2.
12
Liz Barron
5:45.2h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
3.
11
Alex Lallier
6:05.6h
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
4.
11
Rachel Hanson
6:12.0h
PR
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
5.
9
Samantha Jackson
6:13.0h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
6.
9
Christina Casali
6:15.0h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
7.
9
Haley Liem
6:37.9h
PR
Mar 31
Scrimmage
8.
9
Bridgette Degenhardt
6:40.5h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
9.
9
Mary Bellinger
7:46.0h
PR
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
10.
9
Lauren Wilson
7:49.0h
PR
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
3200 Meters
1.
12
Liz Barron
12:21.2h
May 15
MHSAA Regional #20
2.
9
Christina Casali
13:04.2h
May 15
MHSAA Regional #20
3.
9
Samantha Jackson
13:37.0h
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
4.
9
Bridgette Degenhardt
15:17.4h
PR
Mar 31
Scrimmage
100m Hurdles - 33"
1.
10
Natalie DeLave
16.7h
May 15
MHSAA Regional #20
2.
11
Abby Pilarski
17.7h
PR
May 15
MHSAA Regional #20
300m Hurdles - 30"
1.
10
Natalie DeLave
51.0h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
2.
11
Abby Pilarski
52.0h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
3.
9
Stephanie Rutila
52.3h
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
4x100 Relay
1.
-
Natalie DeLave
Liz Halabu
Kiaya Allen-Bowman
Emily Wade
54.2h
May 15
MHSAA Regional #20
2.
-
Natalie DeLave
Liz Halabu
Stephanie Rutila
Emily Wade
54.4h
Apr 18
Oxford Invitational
3.
-
Natalie DeLave
Kiaya Allen-Bowman
Gina Apone
Emily Wade
54.9h
May 2
Algonac Muskrat Invitational
4.
-
Natalie DeLave
Kiaya Allen-Bowman
Stephanie Rutila
Emily Wade
55.8h
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
5.
-
Natalie DeLave
Liz Halabu
Stephanie Rutila
Gina Apone
56.6h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
4x200 Relay -
1.
-
Gina Apone
Kristina Parise
Kiaya Allen-Bowman
Liz Halabu
1:54.0h
May 15
MHSAA Regional #20
2.
-
Kiaya Allen-Bowman
Liz Halabu
Gina Apone
Emily Wade
1:55.4h
Apr 24
Marauder Invite
3.
-
Natalie DeLave
Liz Halabu
Kiaya Allen-Bowman
Gina Apone
1:57.0h
May 19
CHSL A-B Championship
4.
-
Gina Apone
Liz Halabu
Stephanie Rutila
Kiaya Allen-Bowman
1:57.3h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
5.
-
Kiaya Allen-Bowman
Stephanie Rutila
Gina Apone
Kristina Parise
1:58.9h
May 2
Algonac Muskrat Invitational
6.
-
Kiaya Allen-Bowman
Gina Apone
Kristina Parise
Stephanie Rutila
2:00.8h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
7.
-
Kiaya Allen-Bowman
Gina Apone
Stephanie Rutila
Abby Pilarski
2:01.0h
Apr 27
NDP @ Riverview Gabriel Richard
4x400 Relay
1.
-
Gina Apone
Jaclyn Wilson
Sara Barron
Emily Wade
4:30.3h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
2.
-
Gina Apone
Liz Barron
Sara Barron
Emily Wade
4:31.3h
Apr 24
Marauder Invite
3.
-
Natalie DeLave
Jaclyn Wilson
Gina Apone
Emily Wade
4:35.0h
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
4.
-
Gina Apone
Stephanie Rutila
Abby Pilarski
Kiaya Allen-Bowman
4:37.2h
May 19
CHSL A-B Championship
5.
-
Gina Apone
Samantha Jackson
Jaclyn Wilson
Emily Wade
4:38.9h
Mar 31
Scrimmage
6.
-
Gina Apone
Jaclyn Wilson
Liz Barron
Sara Barron
4:42.2h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
7.
-
Natalie DeLave
Stephanie Rutila
Kristina Parise
Kiaya Allen-Bowman
4:42.8h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
8.
-
Liz Barron
Samantha Jackson
Alex Lallier
Stephanie Rutila
4:47.5h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
9.
-
Christina Casali
Lauren Wilson
Mary Bellinger
Abby Pilarski
5:19.0h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
10.
9
Haley Liem
Bridgette Degenhardt
Lauren Wilson
Mary Bellinger
5:36.1h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
4x800 Relay
1.
-
Liz Barron
Emily Wade
Jaclyn Wilson
Sara Barron
9:54.4h
May 22
Oakland County Meet
2.
-
Jaclyn Wilson
Emily Wade
Alex Lallier
Sara Barron
10:15.1h
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
3.
-
Jaclyn Wilson
Rachel Hanson
Liz Barron
Sara Barron
10:28.0h
May 2
Algonac Muskrat Invitational
4.
-
Jaclyn Wilson
Rachel Hanson
Alex Lallier
Sara Barron
10:31.3h
Mar 31
Scrimmage
5.
-
Liz Barron
Rachel Hanson
Alex Lallier
Sara Barron
10:37.0h
Apr 24
Marauder Invite
6.
-
Jaclyn Wilson
Alex Lallier
Liz Barron
Sara Barron
10:37.1h
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
7.
-
Liz Barron
Samantha Jackson
Alex Lallier
Jaclyn Wilson
10:40.7h
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
SMR 1200m - [100-300-600-200]
1.
-
Kiaya Allen-Bowman
Gina Apone
Emily Wade
Rachel Hanson
3:20.9h
May 2
Algonac Muskrat Invitational
Shot Put - 4kg
1.
10
Jane Fountain
33' 11
Apr 24
Marauder Invite
2.
12
Sarah Huston
30' 1
Mar 31
Scrimmage
3.
11
DeVine Blacksher
27' 4
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
4.
11
Kaitlin Clark
25' 4.5
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
5.
9
Haley Liem
22' 8
PR
Mar 31
Scrimmage
Discus - 1kg
1.
11
DeVine Blacksher
76' 5
PR
Apr 24
Marauder Invite
2.
12
Sarah Huston
75' 8
PR
Mar 31
Scrimmage
3.
12
Jaclyn Wilson
59' 8
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
High Jump
1.
10
Gina Apone
4' 6
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
Long Jump
1.
10
Jane Fountain
15' 4.25
May 9
5th Annual Dakota Cougars Invitational
2.
10
Kristina Parise
12' 7
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
11
Abby Pilarski
12' 7
PR
May 4
Royal Oak Shrine and Bishop Foley @ NDP
4.
12
Liz Halabu
11' 11
PR
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
5.
9
Stephanie Rutila
9' 6
PR
Apr 21
NDP @ Ann Arbor Gabriel Richard
*Recent improvement