Season:
2011 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Indoor
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
8
David McGee
11.44c
Apr 6
Sundevil Invite
2.
10
Austin Jones
12.44c
Mar 12
Jim Burke Invite
3.
10
Leeyan Racca
12.94c
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
4.
9
Deion Natseway
13.04c
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
5.
12
Christopher Ahmie
13.74c
PR
Apr 9
Miyamura Invite
200 Meters
1.
11
Louis Leonen
23.74c
PR
Apr 28
8-AA District Meet
2.
8
David McGee
24.64c
Apr 28
8-AA District Meet
3.
10
Austin Jones
24.74c
PR
Apr 28
8-AA District Meet
4.
9
Deion Natseway
26.64c
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
5.
10
Leeyan Racca
26.94c
Mar 12
Jim Burke Invite
400 Meters
1.
11
Louis Leonen
52.64c
PR
Apr 28
8-AA District Meet
2.
10
Cameron Riley
58.94c
Mar 12
Jim Burke Invite
3.
10
Lyle Leonen
1:02.64c
Mar 12
Jim Burke Invite
4.
9
Deion Natseway
1:03.04c
PR
Apr 9
Miyamura Invite
5.
12
Christopher Ahmie
1:12.94c
PR
Apr 9
Miyamura Invite
800 Meters
1.
10
Christopher Salvador
2:02.45
May 6
Class A-AA State Track Championships - Day 1
2.
9
Augustus Cuch
2:08.9h
Apr 28
8-AA District Meet
3.
10
Cameron Riley
2:11.0h
Apr 28
8-AA District Meet
4.
11
Benjamin Bautista
2:33.3h
Apr 9
Miyamura Invite
5.
10
Jacob Riley
2:34.9h
Mar 12
Jim Burke Invite
1600 Meters
1.
9
Augustus Cuch
4:41.94
PR
May 7
Class A-AA State Track Championships - Day 2
2.
10
Christopher Salvador
4:49.90
May 7
Class A-AA State Track Championships - Day 2
3.
10
Cameron Riley
5:15.0h
Apr 28
8-AA District Meet
4.
11
Benjamin Bautista
5:21.0h
Apr 28
8-AA District Meet
5.
10
Jacob Riley
5:25.0h
Apr 28
8-AA District Meet
3200 Meters
1.
9
Augustus Cuch
10:02.4h
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
2.
10
Christopher Salvador
10:27.0h
PR
Apr 16
Route 66 Classic
3.
10
Jacob Riley
10:56.0h
Apr 28
8-AA District Meet
4.
11
Benjamin Bautista
11:18.0h
PR
Apr 6
Sundevil Invite
110m Hurdles - 39"
1.
9
Augustus Cuch
21.14c
PR
Apr 9
Miyamura Invite
300m Hurdles - 36"
1.
8
David McGee
42.44c
PR
Apr 16
Route 66 Classic
2.
9
Augustus Cuch
52.34c
PR
Apr 9
Miyamura Invite
4x100 Relay
1.
-
Louis Leonen
Austin Jones
Anthony Carpio
David McGee
44.86
May 6
Class A-AA State Track Championships - Day 1
2.
-
Louis Leonen
Austin Jones
Lyle Leonen
David McGee
47.44c
Mar 12
Jim Burke Invite
3.
-
Relay Team
47.54c
Apr 2
Harry Hayes Invite
4.
-
Lyle Leonen
Austin Jones
Anthony Carpio
Deion Natseway
49.04c
Apr 9
Miyamura Invite
4x200 Relay -
1.
-
Relay Team
1:35.7h
Apr 28
8-AA District Meet
2.
-
Louis Leonen
Austin Jones
Anthony Carpio
David McGee
1:35.8h
Apr 21
Meadow City Invite
3.
-
Lyle Leonen
Austin Jones
Anthony Carpio
Leeyan Racca
1:39.86
May 6
Class A-AA State Track Championships - Day 1
4x400 Relay
1.
-
Relay Team
3:52.1h
Mar 26
L-A Qualifier
2.
-
Lyle Leonen
Cameron Riley
Austin Jones
Anthony Carpio
3:57.5h
Apr 9
Miyamura Invite
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
-
David McGee
Anthony Carpio
Louis Leonen
Christopher Salvador
3:50.5h
Apr 6
Sundevil Invite
2.
-
David McGee
Anthony Carpio
Louis Leonen
Augustus Cuch
3:51.47
May 6
Class A-AA State Track Championships - Day 1
3.
-
Relay Team
3:57.5h
Mar 26
L-A Qualifier
Shot Put - 12lb
1.
11
Justin Romero
37' 4
Apr 2
Harry Hayes Invite
2.
11
Dwight Sanchez
34' 0
Mar 12
Jim Burke Invite
3.
11
Wacey Natseway
31' 6
Apr 9
Miyamura Invite
4.
10
Leeyan Racca
30' 10
PR
Apr 9
Miyamura Invite
5.
10
Brent Riley
28' 1.5
Apr 9
Miyamura Invite
Discus - 1.6kg
1.
11
Dwight Sanchez
103' 6
Mar 12
Jim Burke Invite
2.
11
Justin Romero
97' 5
PR
Apr 9
Miyamura Invite
3.
11
Wacey Natseway
80' 1
Mar 12
Jim Burke Invite
Javelin - 800g
1.
8
Ryan Arkie
126' 10
Apr 2
Harry Hayes Invite
2.
11
Justin Romero
121' 1
PR
Apr 2
Harry Hayes Invite
3.
11
Dwight Sanchez
109' 10
Mar 12
Jim Burke Invite
4.
11
Wacey Natseway
98' 8
Apr 9
Miyamura Invite
5.
10
Andrew Aquino
93' 6.5
PR
Apr 9
Miyamura Invite
High Jump
1.
10
Austin Jones
5' 6.5
Apr 9
Miyamura Invite
2.
10
Anthony Carpio
5' 6
Apr 2
Harry Hayes Invite
Pole Vault
1.
11
Benjamin Bautista
8' 0
Mar 26
L-A Qualifier
2.
11
Louis Leonen
7' 6
PR
Mar 26
L-A Qualifier
3.
10
Cameron Riley
6' 6
PR
Mar 26
L-A Qualifier
Long Jump
1.
10
Anthony Carpio
17' 9
Apr 2
Harry Hayes Invite
2.
11
Louis Leonen
17' 8.5
Apr 9
Miyamura Invite
3.
8
David McGee
16' 6
Mar 12
Jim Burke Invite
4.
12
Christopher Ahmie
13' 4.5
PR
Apr 9
Miyamura Invite
Triple Jump
1.
8
David McGee
36' 9.5
Apr 2
Harry Hayes Invite
2.
11
Louis Leonen
36' 8.25
PR
Apr 9
Miyamura Invite
3.
10
Lyle Leonen
28' 1.5
PR
Apr 9
Miyamura Invite
Womens
100 Meters
1.
10
Seneca Riley
13.74c
Apr 28
8-AA District Meet
2.
10
Ry'an Vaio
15.24c
Mar 12
Jim Burke Invite
3.
10
Randi Romero
15.34c
Apr 9
Miyamura Invite
4.
9
Kristin Kie
15.74c
Apr 9
Miyamura Invite
12
Calyssa Cerno
15.74c
Mar 12
Jim Burke Invite
6.
12
Aubrey Sarracino
16.04c
PR
Apr 9
Miyamura Invite
200 Meters
1.
9
Lacey Natseway
29.14c
Mar 26
L-A Qualifier
2.
10
Randi Romero
32.14c
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
3.
10
Jocelyn Riley
33.34c
PR
Apr 9
Miyamura Invite
4.
10
Ry'an Vaio
34.24c
Mar 12
Jim Burke Invite
5.
12
Aubrey Sarracino
35.84c
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
400 Meters
1.
10
Jocelyn Riley
1:08.04c
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
2.
12
Calyssa Cerno
1:13.44c
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
3.
12
Aubrey Sarracino
1:21.54c
PR
Apr 9
Miyamura Invite
4.
10
Whitney Roughsurface
1:23.14c
PR
Apr 9
Miyamura Invite
800 Meters
1.
9
Lacey Natseway
2:25.23
PR
May 6
Class A-AA State Track Championships - Day 1
2.
11
Melissa Saavedra
2:43.0h
Apr 28
8-AA District Meet
3.
12
Mary Abeita
3:25.9h
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
1600 Meters
1.
9
Lacey Natseway
5:33.52
May 7
Class A-AA State Track Championships - Day 2
2.
11
Melissa Saavedra
5:46.0h
Apr 2
Harry Hayes Invite
3.
12
Mary Abeita
7:54.0h
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
3200 Meters
1.
11
Melissa Saavedra
12:20.6h
Mar 12
Jim Burke Invite
2.
9
Lacey Natseway
12:23.0h
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
3.
12
Mary Abeita
16:32.0h
PR
Apr 28
8-AA District Meet
300m Hurdles - 30"
1.
11
Melissa Saavedra
50.94c
Apr 28
8-AA District Meet
4x100 Relay
1.
-
Relay Team
57.84c
Mar 12
Jim Burke Invite
2.
-
Seneca Riley
Randi Romero
Ry'an Vaio
Jocelyn Riley
59.24c
Apr 9
Miyamura Invite
4x200 Relay -
1.
-
Relay Team
2:01.0h
Apr 2
Harry Hayes Invite
4x400 Relay
1.
-
Relay Team
5:07.7h
Mar 12
Jim Burke Invite
2.
-
Calyssa Cerno
Kristin Kie
Aubrey Sarracino
Ry'an Vaio
5:38.3h
Apr 9
Miyamura Invite
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
-
Relay Team
4:46.3h
Apr 2
Harry Hayes Invite
2.
-
Lacey Natseway
Seneca Riley
Jocelyn Riley
Melissa Saavedra
5:01.7h
Apr 9
Miyamura Invite
Shot Put - 4kg
1.
10
Whitney Roughsurface
30' 5
Apr 2
Harry Hayes Invite
2.
11
Felicia Estevan
24' 4
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
Discus - 1kg
1.
11
Felicia Estevan
70' 6
PR
Apr 2
Harry Hayes Invite
2.
11
Miranda Chino
62' 7
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
Javelin - 600g
1.
10
Jocelyn Riley
98' 11
Apr 28
8-AA District Meet
2.
9
Kristin Kie
88' 6.5
Apr 9
Miyamura Invite
3.
10
Whitney Roughsurface
76' 9.5
Apr 9
Miyamura Invite
4.
12
Aubrey Sarracino
76' 8
PR
Apr 9
Miyamura Invite
5.
11
Miranda Chino
49' 11
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
6.
11
Felicia Estevan
41' 5
Mar 12
Jim Burke Invite
Long Jump
1.
10
Seneca Riley
13' 6
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
2.
10
Randi Romero
11' 4.5
Mar 12
Jim Burke Invite
3.
10
Ry'an Vaio
11' 0.5
Mar 12
Jim Burke Invite
Triple Jump
1.
10
Seneca Riley
29' 5.5
Mar 12
Jim Burke Invite
2.
12
Calyssa Cerno
22' 11
PR
Mar 12
Jim Burke Invite
*Recent improvement