Season:
2016 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1994
1989
1988
1987
1986
1985
1983
1982
1980
1977
1975
1974
1973
1968
1967
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
1982
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
10
Dustin Fraizer
11.38
PR
Apr 22
Grandview Heights
2.
11
Jonah Barnett
11.48
May 21
OHSAA D3 Central District 1
3.
9
Brandon Stevens
11.56
Apr 22
Grandview Heights
4.
11
Austin Hallabrin
12.14c
Apr 5
Highland
5.
12
Deondre Cook
12.24
PR
Apr 2
Mike Armstrong Invitational
6.
11
Drake McCallen
12.34c
PR
Apr 5
Highland
7.
10
Austin Watson
12.51
PR
Apr 26
East Knox
8.
10
Scott Page
12.74c
Apr 5
Highland
9.
9
Josh Brown
12.94c
PR
Apr 19
MG Tri
10.
12
Jason Robinson
13.14c
PR
Apr 19
MG Tri
11.
9
Adam Linder
13.24c
PR
Apr 5
Highland
9
Nick McKinney
13.24c
Apr 12
River Valley (Marion)
13.
11
Hunter Dotters
14.14c
PR
Apr 19
MG Tri
14.
9
Zach Dowalter
14.24c
PR
Apr 19
MG Tri
15.
11
Dominick Sullivan
14.44c
Apr 12
River Valley (Marion)
16.
9
Hunter Sharp
14.54c
PR
Apr 19
MG Tri
17.
9
Dylan Dixon
15.24c
PR
Apr 19
MG Tri
18.
9
Jesse Wooddell
15.64c
PR
Apr 5
Highland
19.
12
Frankie Poppell
15.84c
PR
Apr 19
MG Tri
20.
9
Zac Trimble
16.14c
PR
Apr 19
MG Tri
200 Meters
1.
11
Jonah Barnett
22.70
(.4)
May 27
OHSAA D3 Region 11
2.
11
Austin Hallabrin
23.74c
PR
Apr 5
Highland
3.
11
Drake McCallen
23.91
May 18
DIII Central District 1
4.
9
Brandon Stevens
24.14c
Apr 19
MG Tri
5.
10
Dustin Fraizer
24.44c
PR
Apr 5
Highland
6.
12
Deondre Cook
25.04c
PR
Apr 5
Highland
7.
10
Austin Watson
25.53
PR
Apr 26
East Knox
8.
12
Jason Robinson
26.04c
PR
Apr 19
MG Tri
9.
9
Jesse Wooddell
26.54c
PR
Apr 5
Highland
9
Josh Brown
26.54c
PR
Apr 19
MG Tri
11.
9
Nick McKinney
26.64c
PR
Apr 5
Highland
12.
9
Adam Linder
26.74c
PR
Apr 19
MG Tri
13.
10
Scott Page
26.91
Apr 26
East Knox
14.
9
Connor Page
28.24c
Apr 12
River Valley (Marion)
15.
11
Dominick Sullivan
28.54c
PR
Apr 5
Highland
16.
9
Zach Dowalter
29.54c
PR
Apr 19
MG Tri
17.
9
Hunter Sharp
30.64c
PR
Apr 19
MG Tri
18.
10
Isaac Arrington
31.14c
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
19.
9
Dylan Dixon
34.24c
PR
Apr 5
Highland
400 Meters
1.
11
Austin Hallabrin
51.44c
Apr 19
MG Tri
2.
9
Brandon Stevens
52.25
May 21
OHSAA D3 Central District 1
3.
12
Kyle Ciballi
54.14c
PR
Apr 19
MG Tri
4.
12
Deondre Cook
54.25
PR
May 18
DIII Central District 1
5.
11
Jonah Barnett
54.54
PR
Apr 16
Cowen Redbird Invitational
6.
11
Nick Weiss
56.04c
PR
Apr 5
Highland
7.
10
Colten Clark
57.98
May 12
MOAC - Finals
8.
11
Drake McCallen
59.74c
PR
Apr 19
MG Tri
9.
9
Adam Linder
1:00.56
PR
Apr 26
East Knox
10.
9
Jesse Wooddell
1:01.38
PR
Apr 26
East Knox
11.
10
Scott Page
1:01.84c
Apr 12
River Valley (Marion)
12.
10
Austin Watson
1:02.74c
PR
Apr 5
Highland
800 Meters
1.
11
Austin Hallabrin
1:58.8h
May 7
Mount Gilead Invitational
2.
11
Nick Weiss
2:01.76
May 27
OHSAA D3 Region 11
3.
12
Kyle Ciballi
2:05.02
PR
Apr 22
Grandview Heights
4.
9
Casey White
2:13.4h
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
5.
9
Nathan Weaver
2:15.69
Apr 26
East Knox
6.
10
Colten Clark
2:18.1h
PR
Apr 19
MG Tri
7.
9
Trevor Ball
2:19.05
Apr 26
East Knox
8.
10
Tyler Clark
2:24.6h
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
9.
9
Gavin Robinson
2:40.2h
Apr 12
River Valley (Marion)
1600 Meters
1.
11
Austin Hallabrin
4:22.80
May 21
OHSAA D3 Central District 1
2.
12
Kyle Ciballi
4:33.30
PR
May 27
OHSAA D3 Region 11
3.
11
Nick Weiss
4:48.0h
Apr 19
MG Tri
4.
9
Casey White
4:49.2h
Apr 5
Highland
5.
9
Nathan Weaver
5:06.9h
PR
Apr 19
MG Tri
6.
10
Tyler Clark
5:07.0h
Apr 19
MG Tri
7.
9
Trevor Ball
5:10.9h
Apr 19
MG Tri
8.
9
Gavin Robinson
5:21.1h
Apr 19
MG Tri
9.
10
Colten Clark
5:27.0h
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
10.
9
Nathan Johnson
5:52.0h
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
3200 Meters
1.
11
Austin Hallabrin
10:11.8h
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
2.
9
Casey White
10:13.70
May 27
OHSAA D3 Region 11
3.
9
Sy Shipman
11:06.3h
PR
Apr 19
MG Tri
4.
9
Kyle White
11:08.74
May 21
OHSAA D3 Central District 1
5.
9
Nathan Weaver
11:59.4h
PR
Apr 5
Highland
6.
9
Trevor Ball
12:00.00
Apr 2
Mike Armstrong Invitational
7.
9
Gavin Robinson
12:13.7h
Apr 5
Highland
8.
9
Nathan Johnson
12:55.3h
PR
Apr 5
Highland
110m Hurdles - 39"
1.
12
Sawyer Shipman
15.07
PR
May 21
OHSAA D3 Central District 1
2.
12
Jason Robinson
17.14c
PR
May 7
Mount Gilead Invitational
3.
12
Bobby Starlin
18.60
PR
Apr 26
East Knox
4.
9
Connor Page
19.94c
Apr 19
MG Tri
300m Hurdles - 36"
1.
12
Sawyer Shipman
39.48
PR
Jun 4
OHSAA D3 State Meet
2.
12
Kyle Ciballi
43.34c
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
3.
12
Jason Robinson
44.22
PR
May 12
MOAC - Finals
4.
12
Bobby Starlin
48.39
Apr 26
East Knox
5.
9
Connor Page
48.84c
Apr 19
MG Tri
4x100 Relay
1.
Brandon Stevens
Jonah Barnett
Dustin Fraizer
Deondre Cook
44.73
May 12
MOAC - Finals
2.
Brandon Stevens
Jonah Barnett
Dustin Fraizer
Drake McCallen
45.24c
May 7
Mount Gilead Invitational
3.
Deondre Cook
Jonah Barnett
Dustin Fraizer
Sawyer Shipman
45.56
Apr 22
Grandview Heights
4.
-
Dre Cook
Jonah Barnett
Dustin Fraizer
Sawyer Shipman
46.13
Apr 16
Cowen Redbird Invitational
5.
Deondre Cook
Jonah Barnett
Dustin Fraizer
Drake McCallen
46.84c
Apr 12
River Valley (Marion)
6.
Deondre Cook
Brandon Stevens
Dustin Fraizer
Drake McCallen
47.28
Apr 2
Mike Armstrong Invitational
7.
Nick McKinney
Austin Watson
Connor Page
Scott Page
49.94c
Apr 19
MG Tri
8.
Garrett Casto
Micah Tuggle
Isaac Arrington
Danny Williamson
55.04c
Apr 5
Highland
9.
Isaac Arrington
Garrett Casto
Danny Williamson
Micah Tuggle
55.64c
Apr 19
MG Tri
10.
Dylan Dixon
Zach Dowalter
Hunter Sharp
Dominick Sullivan
55.97
Apr 26
East Knox
11.
Frankie Poppell
Mason Mollahan
Zac Trimble
Hunter Dotters
57.94c
Apr 12
River Valley (Marion)
4x200 Relay -
1.
-
Dre Cook
Jonah Barnett
Dustin Fraizer
Sawyer Shipman
1:32.93
May 27
OHSAA D3 Region 11
2.
-
Deandre Cook
Jonah Barnett
Dustin Fraizer
Sawyer Shipman
1:33.39
May 21
OHSAA D3 Central District 1
3.
Deondre Cook
Jonah Barnett
Dustin Fraizer
Sawyer Shipman
1:33.9h
May 7
Mount Gilead Invitational
4.
Brandon Stevens
Jonah Barnett
Dustin Fraizer
Sawyer Shipman
1:34.6h
Apr 29
Elgin Relays
5.
Jonah Barnett
Deondre Cook
Dustin Fraizer
Sawyer Shipman
1:34.99
Apr 22
Grandview Heights
6.
Adam Linder
Jesse Wooddell
Scott Page
Connor Page
1:45.71
Apr 26
East Knox
7.
Connor Page
Austin Watson
Adam Linder
Jesse Wooddell
1:47.0h
Apr 12
River Valley (Marion)
8.
Scott Page
Nick McKinney
Bobby Starlin
Gavin Robinson
1:48.0h
Apr 12
River Valley (Marion)
9.
Nick McKinney
Connor Page
Scott Page
Jason Robinson
1:48.1h
Apr 5
Highland
4x400 Relay
1.
Brandon Stevens
Austin Hallabrin
Kyle Ciballi
Deondre Cook
3:28.54
May 27
OHSAA D3 Region 11
2.
Brandon Stevens
Deondre Cook
Kyle Ciballi
Austin Hallabrin
3:30.01
May 12
MOAC - Finals
3.
Brandon Stevens
Nick Weiss
Kyle Ciballi
Austin Hallabrin
3:33.03
May 18
DIII Central District 1
4.
Nick Weiss
Deondre Cook
Kyle Ciballi
Austin Hallabrin
3:33.64
Apr 16
Cowen Redbird Invitational
5.
Jonah Barnett
Sawyer Shipman
Nick Weiss
Austin Hallabrin
3:36.6h
Apr 29
Elgin Relays
6.
Nick Weiss
Austin Hallabrin
Colten Clark
Kyle Ciballi
3:38.5h
Apr 19
MG Tri
7.
Kyle Ciballi
Nick Weiss
Sawyer Shipman
Casey White
3:44.0h
Apr 5
Highland
8.
Deondre Cook
Jonah Barnett
Dustin Fraizer
Sawyer Shipman
3:46.7h
Apr 12
River Valley (Marion)
9.
Kyle Ciballi
Nick Weiss
Nathan Weaver
Kyle White
4:00.0h
Apr 12
River Valley (Marion)
10.
Brandon Stevens
Colten Clark
Jesse Wooddell
Adam Linder
4:07.6h
Apr 12
River Valley (Marion)
11.
Scott Page
Kyle White
Nathan Weaver
Trevor Ball
4:14.03
Apr 26
East Knox
4x800 Relay
1.
Kyle Ciballi
Nick Weiss
Casey White
Austin Hallabrin
8:08.18
Jun 4
OHSAA D3 State Meet
2.
Kyle Ciballi
Austin Hallabrin
Nick Weiss
Casey White
8:16.6h
May 7
Mount Gilead Invitational
3.
Relay Team
8:37.00
Apr 22
Grandview Heights
4.
Kyle Ciballi
Nick Weiss
Austin Hallabrin
Casey White
8:40.0h
Apr 19
MG Tri
5.
Austin Hallabrin
Nick Weiss
Casey White
Nathan Weaver
8:42.3h
Apr 29
Elgin Relays
6.
Kyle Ciballi
Nick Weiss
Trevor Ball
Casey White
8:48.6h
Apr 12
River Valley (Marion)
7.
Tyler Clark
Trevor Ball
Nathan Weaver
Kyle White
9:33.65
Apr 26
East Knox
8.
Trevor Ball
Gavin Robinson
Kyle White
Tyler Clark
9:37.2h
Apr 5
Highland
4x1600 Relay
1.
Tyler Clark
Austin Hallabrin
Nick Weiss
Casey White
19:26.7h
Apr 29
Elgin Relays
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Drake McCallen
Jonah Barnett
Dustin Fraizer
Brandon Stevens
1:41.2h
Apr 29
Elgin Relays
4x60 Shuttle Hurdles
1.
Jason Robinson
Bobby Starlin
Connor Page
Sawyer Shipman
1:05.3h
Apr 29
Elgin Relays
4x100 Shuttle Hurdles - 39"
1.
Jason Robinson
Connor Page
Bobby Starlin
Sawyer Shipman
52.4h
Apr 29
Elgin Relays
4x110 Shuttle Hurdles - 39"
1.
Sawyer Shipman
Bobby Starlin
Connor Page
Jason Robinson
1:05.8h
May 7
Mount Gilead Invitational
Shot Put - 12lb
1.
10
Isaac Arrington
39' 9.5
Apr 29
Elgin Relays
2.
11
Hunter Dotters
39' 0.5
PR
May 12
MOAC - Finals
3.
12
Mike Mollahan
38' 9.5
PR
Apr 29
Elgin Relays
4.
9
Micah Tuggle
32' 11
May 9
Buckeye Central JV
5.
10
Dustin Fraizer
32' 7
Apr 12
River Valley (Marion)
6.
9
Nick McKinney
29' 11
Apr 19
MG Tri
7.
9
Mason Mollahan
29' 7
PR
Apr 5
Highland
8.
9
Garrett Casto
28' 1.5
Apr 26
East Knox
9.
11
Danny Williamson
27' 8
Apr 12
River Valley (Marion)
10.
9
Zac Trimble
26' 7
Apr 12
River Valley (Marion)
11.
12
Frankie Poppell
20' 9
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
Discus - 1.6kg
1.
10
Isaac Arrington
118' 6
Apr 29
Elgin Relays
2.
9
Nick McKinney
113' 7
Apr 29
Elgin Relays
3.
11
Hunter Dotters
97' 10
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
4.
11
Drake McCallen
97' 0
PR
Apr 19
MG Tri
5.
12
Mike Mollahan
93' 10
PR
Apr 19
MG Tri
6.
9
Micah Tuggle
84' 10
Apr 19
MG Tri
7.
9
Garrett Casto
83' 6
Apr 12
River Valley (Marion)
8.
11
Danny Williamson
81' 9
Apr 12
River Valley (Marion)
9.
9
Zac Trimble
71' 6
May 9
Buckeye Central JV
10.
12
Frankie Poppell
64' 8
PR
Apr 19
MG Tri
High Jump
1.
9
Mason Mollahan
5' 6
PR
Apr 5
Highland
12
Kyle Blanton
5' 6
PR
May 7
Mount Gilead Invitational
3.
11
Drake McCallen
5' 3
Apr 29
Elgin Relays
4.
10
Colten Clark
5' 0
PR
Apr 5
Highland
Pole Vault
1.
12
Kyle Ciballi
11' 0
PR
Apr 19
MG Tri
2.
10
Colten Clark
8' 6
Apr 19
MG Tri
3.
9
Nathan Weaver
8' 0
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
9
Adam Linder
8' 0
PR
Apr 19
MG Tri
5.
12
Kyle Blanton
7' 0
Apr 12
River Valley (Marion)
9
Jesse Wooddell
7' 0
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
9
Trevor Ball
7' 0
PR
Apr 19
MG Tri
8.
9
Kyle White
6' 6
Apr 19
MG Tri
Long Jump
1.
12
Deondre Cook
19' 5.25
PR
May 7
Mount Gilead Invitational
2.
9
Brandon Stevens
18' 10.25
May 7
Mount Gilead Invitational
3.
11
Drake McCallen
17' 3
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
4.
9
Mason Mollahan
15' 8.5
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
5.
11
Dominick Sullivan
14' 8.5
Apr 26
East Knox
6.
9
Dylan Dixon
12' 1
PR
Apr 26
East Knox
Womens
100 Meters
1.
11
Olivia Brewer
12.45
(.1)
Jun 4
OHSAA D3 State Meet
2.
11
Makaylee Elkin
13.78
May 12
MOAC - Finals
3.
10
Addison Chapman
13.85
PR
Apr 22
Grandview Heights
4.
10
Corrin Watts
14.34c
May 7
Mount Gilead Invitational
5.
9
Claire Butcher
14.84c
PR
Apr 19
MG Tri
6.
12
Hollie Dowalter
15.65
PR
Apr 26
East Knox
7.
10
Kayla Barker
16.34c
Apr 12
River Valley (Marion)
8.
9
Elaina Supplee
16.54c
PR
Apr 5
Highland
200 Meters
1.
11
Olivia Brewer
26.35
(.8)
May 27
OHSAA D3 Region 11
2.
12
Jenna Shipman
27.54c
PR
Apr 5
Highland
3.
11
Makaylee Elkin
28.71
PR
May 18
DIII Central District 2
4.
11
Erin Zmuda
29.84c
PR
Apr 19
MG Tri
5.
11
Savannah Randall
30.04c
PR
Apr 19
MG Tri
6.
10
Addison Chapman
30.07
Apr 26
East Knox
7.
11
Christa Seckel
30.84c
Apr 5
Highland
8.
9
Claire Butcher
31.81
PR
Apr 16
Cowen Redbird Invitational
9.
10
Corrin Watts
33.25
PR
Apr 2
Mike Armstrong Invitational
10.
10
Kayla Barker
33.37
Apr 26
East Knox
11.
9
Elaina Supplee
34.74c
PR
Apr 5
Highland
400 Meters
1.
12
Jenna Shipman
59.34
PR
May 27
OHSAA D3 Region 11
2.
11
Erin Zmuda
1:06.39
PR
May 12
MOAC - Finals
3.
11
Olivia Brewer
1:08.00
PR
Apr 22
Grandview Heights
4.
9
Micah James
1:08.04c
PR
Apr 19
MG Tri
5.
11
Hannah Bush
1:12.56
PR
Apr 2
Mike Armstrong Invitational
6.
10
Corrin Watts
1:18.24c
Apr 5
Highland
800 Meters
1.
12
Jenna Shipman
2:16.92
PR
Jun 4
OHSAA D3 State Meet
2.
11
Darcy Picker
2:22.98
PR
May 27
OHSAA D3 Region 11
3.
11
Hannah Bush
2:39.2h
Apr 19
MG Tri
4.
9
Micah James
2:40.35
Apr 16
Cowen Redbird Invitational
5.
12
Kelsey Snyder
2:49.3h
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
6.
9
Jadyn Shipman
3:00.12
Apr 2
Mike Armstrong Invitational
1600 Meters
1.
9
Micah James
5:32.28
May 21
OHSAA D3 Central District 2
2.
11
Hannah Bush
5:37.49
PR
May 21
OHSAA D3 Central District 2
3.
11
Darcy Picker
5:55.2h
PR
Apr 19
MG Tri
4.
12
Kelsey Snyder
6:19.4h
Apr 5
Highland
5.
9
Jadyn Shipman
6:30.15
PR
Apr 16
Cowen Redbird Invitational
6.
12
Hope Hack
6:49.9h
Apr 19
MG Tri
3200 Meters
1.
11
Hannah Bush
12:46.01
May 21
OHSAA D3 Central District 2
2.
9
Micah James
12:49.2h
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
3.
12
Kelsey Snyder
13:12.83
May 21
OHSAA D3 Central District 2
4.
9
Jadyn Shipman
14:15.0h
PR
Apr 19
MG Tri
5.
12
Hope Hack
15:37.24
Apr 22
Grandview Heights
100m Hurdles - 33"
1.
11
Savannah Randall
18.74c
Apr 12
River Valley (Marion)
2.
11
Christa Seckel
18.84
PR
Apr 2
Mike Armstrong Invitational
3.
9
Samantha Sullivan
19.04c
May 7
Mount Gilead Invitational
4.
12
Hope Hack
20.68
PR
Apr 22
Grandview Heights
300m Hurdles - 30"
1.
11
Christa Seckel
54.24c
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
2.
9
Samantha Sullivan
57.32
May 12
MOAC - Finals
3.
12
Hope Hack
58.74c
PR
May 7
Mount Gilead Invitational
4x100 Relay
1.
Makaylee Elkin
Addison Chapman
Corrin Watts
Olivia Brewer
52.35
May 27
OHSAA D3 Region 11
2.
Makaylee Elkin
Christa Seckel
Claire Butcher
Olivia Brewer
55.14c
Apr 19
MG Tri
3.
Kayla Barker
Samantha Sullivan
Claire Butcher
Hope Hack
1:00.71
Apr 16
Cowen Redbird Invitational
4.
Kayla Barker
Corrin Watts
Claire Butcher
Olivia Brewer
1:00.81
Apr 2
Mike Armstrong Invitational
5.
Samantha Sullivan
Hope Hack
Jadyn Shipman
Skylar Edwards
1:01.96
Apr 22
Grandview Heights
6.
Hollie Dowalter
Meghan McGill
Kayla Barker
Danielle Harter
1:04.30
Apr 26
East Knox
7.
Skylar Edwards
Meghan McGill
Danielle Harter
Elaina Supplee
1:04.44c
Apr 5
Highland
8.
Hollie Dowalter
Meghan McGill
Skylar Edwards
Danielle Harter
1:06.14c
Apr 12
River Valley (Marion)
4x200 Relay -
1.
Makaylee Elkin
Addison Chapman
Savannah Randall
Olivia Brewer
1:53.30
May 21
OHSAA D3 Central District 2
2.
Relay Team
1:55.65
Apr 22
Grandview Heights
3.
Corrin Watts
Erin Zmuda
Savannah Randall
Olivia Brewer
1:56.1h
Apr 12
River Valley (Marion)
4.
Olivia Brewer
Makaylee Elkin
Christa Seckel
Corrin Watts
1:57.2h
Apr 5
Highland
5.
Christa Seckel
Corrin Watts
Savannah Randall
Olivia Brewer
1:59.00
Apr 2
Mike Armstrong Invitational
6.
Erin Zmuda
Claire Butcher
Savannah Randall
Olivia Brewer
1:59.60
Apr 16
Cowen Redbird Invitational
7.
Makaylee Elkin
Christa Seckel
Claire Butcher
Savannah Randall
2:00.0h
Apr 19
MG Tri
4x400 Relay
1.
Micah James
Hannah Bush
Erin Zmuda
Darcy Picker
4:21.62
May 12
MOAC - Finals
2.
Micah James
Jadyn Shipman
Hannah Bush
Darcy Picker
4:21.81
Apr 22
Grandview Heights
3.
Erin Zmuda
Jenna Shipman
Darcy Picker
Hannah Bush
4:21.84
Apr 16
Cowen Redbird Invitational
4.
Darcy Picker
Erin Zmuda
Jenna Shipman
Hannah Bush
4:22.6h
Apr 29
Elgin Relays
5.
Erin Zmuda
Jenna Shipman
Hannah Bush
Darcy Picker
4:24.0h
Apr 19
MG Tri
6.
Olivia Brewer
Jenna Shipman
Hannah Bush
Darcy Picker
4:40.4h
Apr 12
River Valley (Marion)
7.
Hannah Bush
Hope Hack
Darcy Picker
Jenna Shipman
4:42.1h
Apr 5
Highland
4x800 Relay
1.
Micah James
Hannah Bush
Jenna Shipman
Darcy Picker
9:43.04
May 27
OHSAA D3 Region 11
2.
Micah James
Darcy Picker
Jenna Shipman
Hannah Bush
10:03.79
Apr 16
Cowen Redbird Invitational
3.
Micah James
Jenna Shipman
Hannah Bush
Darcy Picker
10:21.2h
Apr 29
Elgin Relays
4.
Relay Team
10:23.8h
Apr 22
Grandview Heights
5.
Hannah Bush
Micah James
Darcy Picker
Kelsey Snyder
10:48.5h
Apr 5
Highland
6.
Darcy Picker
Hannah Bush
Micah James
Kelsey Snyder
10:48.7h
Apr 19
MG Tri
7.
Micah James
Hannah Bush
Kelsey Snyder
Darcy Picker
10:51.9h
Apr 12
River Valley (Marion)
8.
Hannah Bush
Darcy Picker
Hope Hack
Micah James
11:21.00
Apr 2
Mike Armstrong Invitational
4x1600 Relay
1.
Micah James
Jenna Shipman
Hannah Bush
Darcy Picker
23:08.1h
Apr 29
Elgin Relays
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Makaylee Elkin
Addison Chapman
Corrin Watts
Olivia Brewer
2:04.2h
Apr 29
Elgin Relays
4x60 Shuttle Hurdles
1.
Hope Hack
Skylar Edwards
Kelsey Snyder
Samantha Sullivan
1:17.8h
Apr 29
Elgin Relays
4x100 Shuttle Hurdles - 30"
1.
Hope Hack
Skylar Edwards
Kelsey Snyder
Samantha Sullivan
1:11.3h
Apr 29
Elgin Relays
4x100 Shuttle Hurdles - 33"
1.
Hope Hack
Kelsey Snyder
Skylar Edwards
Samantha Sullivan
1:20.6h
May 7
Mount Gilead Invitational
Shot Put - 4kg
1.
9
Skylar Edwards
32' 8.5
Apr 2
Mike Armstrong Invitational
2.
11
Savannah Randall
32' 5.5
Apr 29
Elgin Relays
3.
12
Morgan Brooke
30' 0.5
Apr 16
Cowen Redbird Invitational
4.
10
Danielle Harter
26' 0.5
May 9
Buckeye Central JV
5.
10
Kelly Baer
24' 10.5
PR
Apr 26
East Knox
6.
9
Samantha Sullivan
23' 0
Apr 12
River Valley (Marion)
7.
12
Hope Hack
20' 7
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
8.
10
Kayla Barker
20' 4.5
May 9
Buckeye Central JV
9.
9
Meghan McGill
19' 5
May 9
Buckeye Central JV
Discus - 1kg
1.
11
Savannah Randall
120' 0
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
2.
12
Morgan Brooke
92' 11
PR
Apr 29
Elgin Relays
3.
9
Samantha Sullivan
85' 0
PR
Apr 19
MG Tri
4.
10
Danielle Harter
83' 11
Apr 5
Highland
5.
9
Skylar Edwards
65' 3
Apr 5
Highland
6.
10
Kayla Barker
59' 5
Apr 26
East Knox
7.
10
Kelly Baer
57' 3
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
8.
9
Meghan McGill
48' 10
PR
May 9
Buckeye Central JV
High Jump
1.
11
Savannah Randall
4' 10
PR
Apr 5
Highland
2.
10
Corrin Watts
4' 6
Apr 5
Highland
3.
12
Morgan Brooke
4' 4
Apr 5
Highland
4.
10
Danielle Harter
4' 2
PR
Apr 26
East Knox
Pole Vault
1.
9
Jadyn Shipman
8' 0
PR
May 7
Mount Gilead Invitational
2.
9
Elaina Supplee
5' 0
PR
Apr 12
River Valley (Marion)
Long Jump
1.
12
Jenna Shipman
17' 6
PR
Jun 4
OHSAA D3 State Meet
2.
11
Savannah Randall
14' 0
Apr 5
Highland
3.
9
Jadyn Shipman
13' 0.5
May 18
DIII Central District 1
4.
10
Corrin Watts
12' 5
PR
Apr 5
Highland
5.
11
Darcy Picker
12' 3.25
PR
Apr 19
MG Tri
6.
9
Samantha Sullivan
11' 5.5
PR
Apr 26
East Knox
7.
12
Hollie Dowalter
11' 5
PR
Apr 26
East Knox
8.
10
Danielle Harter
10' 6
Apr 5
Highland
*Recent improvement