Season:
2017 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Indoor
2022
2020
2019
2018
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Jackson Tully
11.47
PR
May 20
Western A Divisional
2.
12
Cole Wohltman
11.80
Apr 15
MCPS Invite
3.
9
Mason Murray
11.81
May 20
Western A Divisional
4.
10
Liang Liedle
11.82
Apr 1
Gene Hughes Invitational
5.
10
Jakob Dalbey
12.11
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
6.
11
Andrew Andra
12.20
Apr 1
Gene Hughes Invitational
7.
9
Rory Jessop
12.52
May 20
Western A Divisional
8.
9
Sam De La Luz
13.28
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
9.
9
Konner Provence
13.43
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
10.
9
Jake Flowers
13.70
PR
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
11.
9
Chance Jones
13.90
PR
Apr 6
Florence-Darby Invite
12.
9
Gus Roland
13.93
PR
Apr 8
Frenchtown Invitational
200 Meters
1.
12
Cole Wohltman
23.64
May 20
Western A Divisional
2.
12
Bruce Thomas
23.71
PR
May 13
ABC Invite
3.
10
Jakob Dalbey
23.79
PR
May 20
Western A Divisional
4.
11
Jackson Tully
23.80
PR
May 20
Western A Divisional
5.
10
Liang Liedle
23.87
PR
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
6.
9
Mason Murray
24.77
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
7.
9
Rory Jessop
25.21
May 13
ABC Invite
8.
11
Ridge Albright
25.43
Apr 6
Florence-Darby Invite
9.
11
Jeff Stoker
25.92
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
10.
9
Jake Flowers
27.04
PR
May 13
ABC Invite
11.
9
Julean Hamilton
27.19
PR
Apr 6
Florence-Darby Invite
12.
9
Chance Jones
27.34
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
13.
9
Sam De La Luz
27.37
PR
May 13
ABC Invite
14.
9
Konner Provence
28.15
PR
Apr 6
Florence-Darby Invite
400 Meters
1.
11
Jake Jessop
50.70
PR
May 20
Western A Divisional
2.
12
Bruce Thomas
51.53
May 27
MSSA Class A State Championship
3.
12
Cole Wohltman
52.84
PR
May 20
Western A Divisional
4.
10
Jakob Dalbey
52.97
May 20
Western A Divisional
5.
9
Julean Hamilton
56.65
Apr 15
MCPS Invite
6.
11
Jeff Stoker
56.92
Apr 6
Florence-Darby Invite
7.
9
Cole Henry
57.76
PR
Apr 15
MCPS Invite
8.
9
David Thurman
58.66
Apr 22
Columbia Falls Invitational
9.
9
Jake Flowers
1:00.34
PR
May 13
ABC Invite
10.
9
Chance Jones
1:02.88
PR
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
11.
11
Colter Hartless
1:03.31
PR
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
12.
9
Will Flowers
1:04.31
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
13.
9
Charles Atwood
1:05.38
PR
Apr 8
Frenchtown Invitational
800 Meters
1.
12
Andrew Jessop
2:00.11
PR
May 20
Western A Divisional
2.
11
Jake Jessop
2:01.09
May 27
MSSA Class A State Championship
3.
12
Carson Jessop
2:02.44
Apr 25
Top 10
4.
12
Joel Haas
2:06.45
PR
Apr 6
Florence-Darby Invite
5.
9
Cole Henry
2:08.67
May 20
Western A Divisional
6.
11
Anders Watt
2:09.19
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
7.
11
Spencer Jessop
2:09.58
PR
May 20
Western A Divisional
8.
9
Julean Hamilton
2:09.91
PR
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
9.
10
Ben Carrasco
2:14.69
PR
May 20
Western A Divisional
10.
9
David Thurman
2:17.08
May 13
ABC Invite
11.
9
Connor Yetter
2:20.59
Apr 15
MCPS Invite
12.
10
Brian Healy
2:24.99
PR
Apr 15
MCPS Invite
13.
9
Will Flowers
2:26.60
Apr 22
Columbia Falls Invitational
14.
11
Colter Hartless
2:29.75
PR
May 13
ABC Invite
15.
9
Charlie Palacios
2:38.30
PR
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
1600 Meters
1.
12
Andrew Jessop
4:34.73
PR
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
2.
12
Carson Jessop
4:36.0h
May 20
Western A Divisional
3.
12
Joel Haas
4:36.55
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
4.
11
Anders Watt
4:38.5h
May 20
Western A Divisional
5.
11
Grant Martin
4:41.2h
May 20
Western A Divisional
6.
10
Ben Carrasco
5:04.52
Apr 22
Columbia Falls Invitational
7.
11
Spencer Jessop
5:04.56
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
8.
10
Brian Healy
5:11.70
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
9.
9
Connor Yetter
5:14.70
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
10.
9
Will Flowers
5:22.06
May 13
ABC Invite
11.
9
Charles Atwood
5:45.66
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
12.
9
Kristofer Ericson
6:11.16
May 13
ABC Invite
3200 Meters
1.
12
Andrew Jessop
9:57.69
PR
May 13
ABC Invite
2.
12
Carson Jessop
10:01.88
PR
May 27
MSSA Class A State Championship
3.
11
Anders Watt
10:02.70
May 20
Western A Divisional
4.
11
Grant Martin
10:03.50
Apr 25
Top 10
5.
12
Joel Haas
10:20.17
PR
May 13
ABC Invite
6.
11
Spencer Jessop
10:51.90
PR
May 13
ABC Invite
7.
10
Brian Healy
11:03.40
May 13
ABC Invite
8.
10
Ben Carrasco
11:33.40
Apr 1
Gene Hughes Invitational
9.
9
Connor Yetter
11:58.88
Apr 22
Columbia Falls Invitational
110m Hurdles - 39"
1.
11
Ridge Albright
16.17
May 20
Western A Divisional
2.
9
Hayden Pease
19.06
May 20
Western A Divisional
300m Hurdles - 36"
1.
11
Ridge Albright
42.19
PR
May 20
Western A Divisional
2.
9
Hayden Pease
47.28
May 20
Western A Divisional
4x100 Relay
1.
Liang Liedle
Ridge Albright
Cole Wohltman
Bruce Thomas
44.40
May 20
Western A Divisional
2.
Liang Liedle
Ridge Albright
Jackson Tully
Cole Wohltman
45.09
Apr 20
Sapphire Twilight Meet
3.
Relay Team
45.10
May 27
MSSA Class A State Championship
4.
Liang Liedle
Ridge Albright
Jackson Tully
Bruce Thomas
45.26
May 13
ABC Invite
5.
Liang Liedle
Ridge Albright
Jakob Dalbey
Cole Wohltman
45.62
Apr 1
Gene Hughes Invitational
6.
Mason Murray
Rory Jessop
Julean Hamilton
Jakob Dalbey
48.04
May 13
ABC Invite
7.
9
Mason Murray
Konner Provence
Rory Jessop
Jake Flowers
48.91
Apr 22
Columbia Falls Invitational
8.
Rory Jessop
Konner Provence
Jakob Dalbey
Julean Hamilton
49.49
Apr 8
Frenchtown Invitational
9.
Andrew Andra
Mason Murray
Rory Jessop
Jackson Tully
50.45
Apr 1
Gene Hughes Invitational
4x400 Relay
1.
Cole Wohltman
Bruce Thomas
Ridge Albright
Jake Jessop
3:29.54
May 20
Western A Divisional
2.
Cole Wohltman
Ridge Albright
Bruce Thomas
Jake Jessop
3:30.03
May 27
MSSA Class A State Championship
3.
Relay Team
3:32.32
Apr 25
Top 10
4.
Jakob Dalbey
Bruce Thomas
Ridge Albright
Jake Jessop
3:34.32
May 13
ABC Invite
5.
Bruce Thomas
Jake Jessop
Cole Wohltman
Ridge Albright
3:38.70
Apr 1
Gene Hughes Invitational
6.
Ben Carrasco
Andrew Jessop
Carson Jessop
Joel Haas
3:39.42
May 6
Dillon Invite
7.
Jakob Dalbey
Liang Liedle
Mason Murray
Jeff Stoker
3:39.58
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
8.
Cole Henry
Joel Haas
Andrew Jessop
Grant Martin
3:44.54
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
9.
9
Julean Hamilton
Cole Henry
David Thurman
Mason Murray
3:51.99
May 13
ABC Invite
10.
Will Flowers
Cole Henry
David Thurman
Colter Hartless
3:53.51
Apr 22
Columbia Falls Invitational
11.
9
Jake Flowers
Chance Jones
Rory Jessop
Mason Murray
4:06.29
Apr 22
Columbia Falls Invitational
Shot Put - 12lb
1.
10
Garrett Brown
49' 7
May 20
Western A Divisional
2.
11
Zach Jessop
45' 7
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
3.
12
Trey Winters
40' 3
PR
May 20
Western A Divisional
4.
11
Nate LaBrosse
36' 1
May 20
Western A Divisional
5.
10
Jakob Dalbey
34' 8.5
PR
May 13
ABC Invite
6.
9
James Talia
32' 8
May 6
Dillon Invite
7.
10
Cade Jessop
31' 0
May 6
Dillon Invite
8.
9
Dalton Jessop
30' 8
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
9.
9
Konner Provence
29' 11.5
May 13
ABC Invite
10.
9
Matthew Glenn
21' 6.5
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
11.
9
Quincy Tripp
20' 11.5
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
Discus - 1.6kg
1.
10
Garrett Brown
130' 11
May 20
Western A Divisional
2.
11
Zach Jessop
121' 8
PR
Apr 6
Florence-Darby Invite
3.
12
Trey Winters
115' 7
PR
May 20
Western A Divisional
4.
11
Nate LaBrosse
114' 7
May 20
Western A Divisional
5.
9
Dalton Jessop
109' 9
PR
May 20
Western A Divisional
6.
9
Konner Provence
77' 9
May 13
ABC Invite
7.
10
Cade Jessop
77' 0
May 6
Dillon Invite
8.
9
James Talia
71' 8
May 6
Dillon Invite
9.
9
Matthew Glenn
68' 0
PR
May 13
ABC Invite
Javelin - 800g
1.
11
Zach Jessop
188' 1
PR
May 20
Western A Divisional
2.
10
Liang Liedle
143' 11
PR
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
3.
9
James Talia
123' 1
May 6
Dillon Invite
4.
12
Bruce Thomas
111' 9
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
5.
9
Rory Jessop
111' 3
May 13
ABC Invite
6.
9
Konner Provence
108' 4
May 13
ABC Invite
7.
10
Dante Venema
99' 4
PR
May 6
Dillon Invite
8.
10
Logan Lewis
93' 11
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
9.
9
Dalton Jessop
91' 1
PR
May 13
ABC Invite
10.
10
Cade Jessop
77' 6
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
High Jump
1.
11
Ridge Albright
6' 4
May 27
MSSA Class A State Championship
2.
12
Cole Wohltman
6' 2
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
3.
11
Jeff Stoker
5' 10
PR
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
4.
10
Logan Lewis
5' 8
Apr 1
Gene Hughes Invitational
5.
9
Hayden Pease
5' 4
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
6.
9
Julean Hamilton
5' 0
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
Pole Vault
1.
12
Will Wissenbach
12' 6
PR
May 13
ABC Invite
2.
10
Dante Venema
12' 0
May 6
Dillon Invite
3.
11
John Reynoso
11' 6
May 13
ABC Invite
4.
12
Marvin Reynoso
10' 6
May 20
Western A Divisional
5.
10
Tedd Robinson
9' 6
Apr 1
Gene Hughes Invitational
6.
9
Julean Hamilton
8' 6
PR
May 13
ABC Invite
Long Jump
1.
12
Braxton Roth
21' 2.5
PR
May 20
Western A Divisional
2.
12
Brandon Moore
20' 7
PR
May 20
Western A Divisional
3.
12
Bruce Thomas
19' 10.5
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
4.
10
Liang Liedle
18' 2.5
Apr 20
Sapphire Twilight Meet
Triple Jump
1.
12
Braxton Roth
43' 9.25
PR
May 27
MSSA Class A State Championship
2.
12
Brandon Moore
41' 4
PR
May 20
Western A Divisional
3.
10
Logan Lewis
39' 9.5
May 27
MSSA Class A State Championship
4.
11
Jeff Stoker
37' 1.25
May 20
Western A Divisional
Womens
100 Meters
1.
12
Penny Jessop
13.07
May 13
ABC Invite
2.
9
Kylie Pease
14.00
PR
Apr 20
Sapphire Twilight Meet
3.
10
Ceara Chavez
14.08
PR
Apr 20
Sapphire Twilight Meet
4.
11
Ry Schweitz
14.20
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
5.
10
Juliana Stewart
15.03
Apr 1
Gene Hughes Invitational
6.
10
Maureen Jessop
15.38
Apr 6
Florence-Darby Invite
7.
9
Jaida McConnel
16.35
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
200 Meters
1.
12
Penny Jessop
27.09
May 20
Western A Divisional
2.
12
Emme Warnken
28.47
PR
Apr 6
Florence-Darby Invite
3.
9
Hannah Hutchison
29.57
Apr 6
Florence-Darby Invite
4.
12
Heidi Nisly
29.83
PR
Apr 6
Florence-Darby Invite
5.
12
Mary Royce
30.24
PR
Apr 6
Florence-Darby Invite
6.
10
Juliana Stewart
30.42
May 20
Western A Divisional
7.
9
Jaida McConnel
34.74
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
400 Meters
1.
12
Heidi Nisly
1:00.25
PR
May 20
Western A Divisional
2.
12
Emme Warnken
1:00.76
PR
May 20
Western A Divisional
3.
12
Penny Jessop
1:03.33
May 13
ABC Invite
4.
9
Hannah Hutchison
1:03.64
PR
May 20
Western A Divisional
5.
12
Mary Royce
1:03.89
PR
May 20
Western A Divisional
6.
9
Bree Lewis
1:04.34
PR
Apr 8
Frenchtown Invitational
7.
10
Kathryn Rowley
1:04.58
PR
May 20
Western A Divisional
8.
10
Juliana Stewart
1:11.10
PR
Apr 20
Sapphire Twilight Meet
800 Meters
1.
12
Heidi Nisly
2:18.17
PR
May 27
MSSA Class A State Championship
2.
12
Emme Warnken
2:20.60
PR
May 27
MSSA Class A State Championship
3.
9
Bree Lewis
2:25.45
May 27
MSSA Class A State Championship
4.
9
Hannah Martin
2:33.96
Apr 6
Florence-Darby Invite
5.
10
Kathryn Rowley
2:34.15
PR
May 20
Western A Divisional
6.
11
Albany Jessop
2:42.28
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
7.
9
Lilli Day
2:45.34
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
1600 Meters
1.
12
Heidi Nisly
5:10.62
PR
May 27
MSSA Class A State Championship
2.
9
Lilli Day
5:36.98
May 20
Western A Divisional
3.
9
Hannah Martin
5:38.25
Apr 15
MCPS Invite
4.
9
Bree Lewis
5:44.48
PR
May 13
ABC Invite
5.
10
Elizabeth Varner
6:01.50
May 20
Western A Divisional
6.
11
Albany Jessop
6:03.79
Apr 1
Gene Hughes Invitational
7.
10
Kara Wissenbach
6:26.66
Apr 22
Columbia Falls Invitational
3200 Meters
1.
9
Lilli Day
12:15.30
May 20
Western A Divisional
2.
9
Hannah Martin
12:21.91
Apr 20
Sapphire Twilight Meet
3.
9
Bree Lewis
12:51.32
PR
Apr 20
Sapphire Twilight Meet
4.
10
Elizabeth Varner
13:05.00
May 20
Western A Divisional
5.
10
Kara Wissenbach
13:08.07
PR
May 20
Western A Divisional
6.
11
Albany Jessop
13:20.83
Apr 22
Columbia Falls Invitational
100m Hurdles - 30"
1.
10
Maureen Jessop
17.23
PR
May 27
MHSA State Meet Class A & C
100m Hurdles - 33"
1.
10
Maureen Jessop
17.15
May 20
Western A Divisional
2.
9
Kylie Pease
18.32
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
300m Hurdles - 30"
1.
9
Kylie Pease
51.04
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
2.
10
Maureen Jessop
51.16
PR
May 13
ABC Invite
300m Hurdles - 36"
1.
9
Kylie Pease
51.71
PR
May 27
MHSA State Meet Class A & C
2.
10
Maureen Jessop
52.80
PR
May 27
MHSA State Meet Class A & C
4x100 Relay
1.
Relay Team
50.99
May 27
MSSA Class A State Championship
2.
Maureen Jessop
Ceara Chavez
Emme Warnken
Penny Jessop
51.00
May 27
MSSA Class A State Championship
3.
Maureen Jessop
Kylie Pease
Emme Warnken
Penny Jessop
51.64
May 20
Western A Divisional
4.
Calla Haldorson
Maureen Jessop
Emme Warnken
Penny Jessop
53.57
Apr 15
MCPS Invite
5.
Ry Schweitz
Ceara Chavez
Emme Warnken
Penny Jessop
53.66
Apr 1
Gene Hughes Invitational
4x400 Relay
1.
Penny Jessop
Bree Lewis
Emme Warnken
Heidi Nisly
4:06.11
May 27
MSSA Class A State Championship
2.
Relay Team
4:09.44
Apr 25
Top 10
3.
Heidi Nisly
Penny Jessop
Bree Lewis
Emme Warnken
4:11.81
May 13
ABC Invite
4.
Emme Warnken
Penny Jessop
Bree Lewis
Heidi Nisly
4:11.98
Apr 15
MCPS Invite
5.
Emme Warnken
Penny Jessop
Heidi Nisly
Mary Royce
4:13.58
Apr 20
Sapphire Twilight Meet
6.
Hannah Martin
Hannah Hutchison
Kathryn Rowley
Mary Royce
4:18.65
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
7.
Penny Jessop
Emme Warnken
Heidi Nisly
Bree Lewis
4:18.79
Apr 1
Gene Hughes Invitational
8.
Bree Lewis
Mary Royce
Hannah Hutchison
Hannah Martin
4:24.58
May 6
Dillon Invite
9.
Mary Royce
Albany Jessop
Hannah Hutchison
Hannah Martin
4:26.39
Apr 1
Gene Hughes Invitational
10.
Casey Fison
Kaylee Jordan
Sydney Powell
Alis Auch
5:15.35
Apr 22
Columbia Falls Invitational
Shot Put - 4kg
1.
10
Denali Smith
37' 9
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
2.
12
Brookelyn Palin
37' 5
PR
May 27
MSSA Class A State Championship
3.
10
Calla Haldorson
37' 2
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
4.
11
Brooke Wiltbank
36' 1
PR
May 20
Western A Divisional
5.
11
Tayler Wright
35' 2
PR
May 13
ABC Invite
6.
9
Alis Auch
31' 2
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
7.
9
Keelee Storrud
29' 9
May 6
Dillon Invite
8.
10
Gabby Kay
29' 2
PR
Apr 20
Sapphire Twilight Meet
9.
9
Kaylee Jordan
26' 0.5
Apr 1
Gene Hughes Invitational
10.
9
Brookelyn Wirt
23' 7
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
11.
9
Cassidy Weidow
21' 0.5
May 13
ABC Invite
12.
11
Kathryn Jessop
18' 1
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
Discus - 1kg
1.
12
Brookelyn Palin
149' 4
PR
May 20
Western A Divisional
2.
10
Calla Haldorson
148' 8
May 13
ABC Invite
3.
11
Brooke Wiltbank
131' 2
PR
May 20
Western A Divisional
4.
10
Gabby Kay
100' 7
May 20
Western A Divisional
5.
11
Charis Leopold
97' 6
May 20
Western A Divisional
6.
11
Tayler Wright
95' 5
Apr 8
Frenchtown Invitational
7.
9
Alis Auch
89' 10
May 13
ABC Invite
8.
9
Kaylee Jordan
86' 7
Apr 22
Columbia Falls Invitational
9.
10
Charlotte Powell
85' 10
May 13
ABC Invite
10.
10
Denali Smith
81' 0
Apr 1
Gene Hughes Invitational
11.
9
Casey Fison
77' 7
PR
May 13
ABC Invite
12.
9
Keelee Storrud
72' 0
Apr 8
Frenchtown Invitational
13.
10
Sydney Powell
70' 3
Apr 1
Gene Hughes Invitational
14.
9
Brookelyn Wirt
67' 11
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
15.
11
Kathryn Jessop
67' 8
PR
May 13
ABC Invite
16.
9
Cassidy Weidow
61' 0
PR
May 13
ABC Invite
17.
11
Kendra Hendrickson
60' 10
Apr 22
Columbia Falls Invitational
Javelin - 600g
1.
11
Tayler Wright
117' 8
May 20
Western A Divisional
2.
10
Denali Smith
109' 4
May 20
Western A Divisional
3.
10
Lainie Albright
93' 3
Apr 29
Bob Reed/RCIA Meet
4.
10
Charlotte Powell
92' 0
PR
May 20
Western A Divisional
5.
9
Casey Fison
84' 8
PR
May 13
ABC Invite
6.
10
Sydney Powell
84' 4
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
7.
9
Kaylee Jordan
80' 3
May 13
ABC Invite
8.
9
Alis Auch
72' 11
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
9.
9
Keelee Storrud
61' 10
PR
May 13
ABC Invite
10.
9
Cassidy Weidow
50' 7
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
11.
11
Kathryn Jessop
45' 10
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
High Jump
1.
9
Hannah Hutchison
5' 3
PR
Apr 22
Columbia Falls Invitational
2.
12
Mary Royce
5' 0
Apr 6
Florence-Darby Invite
3.
10
Maureen Jessop
4' 10
May 20
Western A Divisional
9
Brookelyn Wirt
4' 10
PR
May 20
Western A Divisional
Pole Vault
1.
11
Kendra Hendrickson
7' 0
May 6
Dillon Invite
2.
11
Ry Schweitz
6' 6
PR
Apr 1
Gene Hughes Invitational
Long Jump
1.
10
Ceara Chavez
15' 8.5
May 20
Western A Divisional
2.
10
Lainie Albright
14' 6.5
Apr 22
Columbia Falls Invitational
3.
12
Mary Royce
14' 6
PR
Apr 6
Florence-Darby Invite
4.
10
Calla Haldorson
14' 4
Apr 1
Gene Hughes Invitational
5.
11
Kendra Hendrickson
11' 10
May 13
ABC Invite
Triple Jump
1.
10
Ceara Chavez
35' 8.5
PR
May 6
Dillon Invite
2.
10
Lainie Albright
31' 0
May 20
Western A Divisional
*Recent improvement