Season:
2017 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2001
2000
Indoor
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2011
2010
2009
2008
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
55 Meter Dash
1.
10
Harrison Stuckmann
7.59
PR
Mar 24
JV Raider Invite
2.
11
Devlin Bensing-Lange
8.39
Mar 24
JV Raider Invite
3.
9
Luis Torres
9.04
Mar 24
JV Raider Invite
100 Meters
1.
12
Jacob Rice
11.30
PR
May 25
WIAA Sectional West Bend
2.
11
Jacob Case
11.44
May 25
WIAA Sectional West Bend
3.
12
Mason Prunick
11.55
PR
May 5
Rewing Invite
4.
9
Jacksen Wolff
12.01
Apr 21
Spartan Invite
5.
10
Antwan Flowers
12.34c
PR
Apr 24
South Tri
6.
10
Phillip Clavelle Jr.
12.37
PR
May 5
Rewing Invite
7.
11
Kyle Alvares
12.64
PR
Apr 17
North Tri
8.
10
Harrison Stuckmann
12.89
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
9.
11
Johhny Lee
13.14c
Apr 24
South Tri
10.
9
Michael Thao
13.71
PR
Apr 17
North Tri
11.
9
Cale Carlson
14.31
PR
Apr 17
North Tri
12.
11
Devlin Bensing-Lange
14.70
Apr 17
North Tri
13.
9
Ben Garni
15.00
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
14.
9
Luis Torres
15.48
PR
Apr 17
North Tri
15.
9
Vincent Lee
15.60
PR
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
200 Meters
1.
11
Jacob Case
23.39
May 5
Rewing Invite
2.
10
Antwan Flowers
23.78
PR
May 16
FRCC Conference Meet
3.
9
Jacksen Wolff
24.56
PR
Apr 17
North Tri
4.
12
Matthew Kittleson
25.14c
Apr 24
South Tri
5.
11
Kyle Alvares
25.18
PR
May 5
Rewing Invite
6.
10
Brock Kovacic
25.64c
Apr 24
South Tri
7.
11
Johhny Lee
26.34c
PR
Apr 24
South Tri
8.
10
Harrison Stuckmann
26.58
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
9.
12
Brayden Kupsch
28.18
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
10.
9
Michael Thao
30.48
PR
Mar 24
JV Raider Invite
11.
11
Devlin Bensing-Lange
30.54c
Apr 24
South Tri
12.
9
Ben Garni
31.14c
PR
Apr 24
South Tri
13.
9
Luis Torres
32.14c
PR
Apr 24
South Tri
14.
10
Daniel Johns
32.35
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
400 Meters
1.
12
Matthew Kittleson
53.25
PR
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
2.
12
Ethan McGlaughlin
55.30
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
3.
12
Zach Kaffine
58.49
PR
May 16
FRCC Conference Meet
4.
10
Harrison Stuckmann
1:02.71
PR
Apr 17
North Tri
5.
12
Nic Garni
1:06.02
PR
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
6.
10
Abraham Brower
1:08.47
Apr 17
North Tri
7.
9
Aiden Brotz
1:08.72
PR
Apr 17
North Tri
8.
9
Ben Garni
1:12.35
May 13
FRCC JV Conference Meet
9.
9
Vincent Lee
1:15.54
PR
Apr 17
North Tri
800 Meters
1.
10
Austin Boeldt
2:00.50
May 25
WIAA Sectional West Bend
2.
12
Ethan McGlaughlin
2:10.28
PR
May 16
FRCC Conference Meet
3.
11
Ben Boldt
2:16.28
PR
May 16
FRCC Conference Meet
4.
12
Brett Smith
2:28.76
PR
May 5
Rewing Invite
5.
12
Nic Garni
2:31.56
PR
May 5
Rewing Invite
6.
12
Tyler Matysik
2:39.85
Apr 17
North Tri
7.
10
Nic Gamez
2:40.0h
PR
Apr 24
South Tri
8.
9
Jake Marver
2:41.3h
PR
Apr 24
South Tri
9.
9
Aiden Brotz
2:42.0h
Apr 24
South Tri
10.
10
Abraham Brower
2:49.57
PR
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
11.
9
Vincent Lee
2:54.40
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
12.
9
Ben Garni
2:58.02
May 13
FRCC JV Conference Meet
1600 Meters
1.
10
Austin Boeldt
4:43.20
May 16
FRCC Conference Meet
2.
12
Tyler Matysik
4:55.54
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
3.
12
Reece Detienne
4:56.7h
PR
Apr 24
South Tri
4.
11
Ben Boldt
5:04.28
May 16
FRCC Conference Meet
5.
12
Spencer Miesfeld
5:34.23
Mar 24
JV Raider Invite
6.
12
Zach Kaffine
5:34.95
PR
Apr 17
North Tri
7.
10
Ben Hoyt
5:37.86
Apr 17
North Tri
8.
12
Nic Garni
5:57.70
Apr 17
North Tri
9.
12
Brett Smith
6:06.55
Apr 17
North Tri
10.
9
Ben Garni
6:52.01
PR
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
11.
10
Abraham Brower
7:52.86
PR
Mar 24
JV Raider Invite
3200 Meters
1.
12
Reece Detienne
10:39.19
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
2.
10
Ben Hoyt
11:12.69
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
3.
12
Spencer Miesfeld
11:18.17
PR
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
4.
10
Austin Boeldt
11:33.70
PR
Apr 17
North Tri
5.
11
Ben Boldt
11:48.06
Apr 17
North Tri
6.
12
Ethan McGlaughlin
12:02.34
PR
Apr 17
North Tri
7.
12
Zach Kaffine
12:39.37
PR
Apr 17
North Tri
110m Hurdles - 39"
1.
12
Dylan Martens
17.03
PR
May 5
Rewing Invite
300m Hurdles - 36"
1.
12
Dylan Martens
43.30
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
4x100 Relay
1.
Jacob Rice
Devin Kooistra Floyd
Mason Prunick
Jacob Case
43.27
Jun 3
WIAA D1 State Championships
2.
Jacob Rice
Matthew Kittleson
Mason Prunick
Jacob Case
43.82
May 25
WIAA Sectional West Bend
3.
Jacob Rice
Antwan Flowers
Mason Prunick
Jacob Case
44.21
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
4.
Mason Prunick
Devin Kooistra Floyd
Jacob Case
Jacob Rice
44.63
May 12
Grafton CoEd Invitational
5.
Phillip Clavelle Jr.
Antwan Flowers
Devin Kooistra Floyd
Jacob Case
45.27
May 16
FRCC Conference Meet
6.
Mason Prunick
Devin Kooistra Floyd
Phillip Clavelle Jr.
Jacob Rice
45.75
Apr 28
Altheimer Invitational
7.
Mason Prunick
Devin Kooistra Floyd
Kyle Alvares
Jacob Rice
46.30
Apr 21
Spartan Invite
8.
Jacob Rice
Kyle Alvares
Devin Kooistra Floyd
Mason Prunick
47.11
Apr 17
North Tri
9.
Phillip Clavelle Jr.
Harrison Stuckmann
Brayden Kupsch
Kyle Alvares
48.92
May 12
Grafton CoEd Invitational
10.
Relay Team
49.54c
Apr 13
Ram Invite
11.
Michael Thao
Cale Carlson
Devlin Bensing-Lange
Luis Torres
56.52
Apr 17
North Tri
12.
Harrison Stuckmann
Johhny Lee
Caleb Moua
Devin Kooistra Floyd
1:27.46
Mar 24
JV Raider Invite
4x200 Relay -
1.
Johhny Lee
Devin Kooistra Floyd
Phillip Clavelle Jr.
Antwan Flowers
1:36.14
Apr 28
Altheimer Invitational
2.
Kyle Alvares
Phillip Clavelle Jr.
Brayden Kupsch
Devin Kooistra Floyd
1:39.88
May 5
Rewing Invite
3.
Brock Kovacic
Brayden Kupsch
Johhny Lee
Kyle Alvares
1:43.69
Apr 21
Spartan Invite
4.
Relay Team
1:56.5h
Apr 24
South Tri
5.
Michael Thao
Abraham Brower
Devlin Bensing-Lange
Luis Torres
2:35.18
Mar 24
JV Raider Invite
4x400 Relay
1.
Matthew Kittleson
Ethan McGlaughlin
Tyler Matysik
Austin Boeldt
3:38.40
May 16
FRCC Conference Meet
2.
Tyler Matysik
Ethan McGlaughlin
Matthew Kittleson
Austin Boeldt
3:39.74
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
3.
Matthew Kittleson
Tyler Matysik
Ben Boldt
Zach Kaffine
3:46.41
May 12
Grafton CoEd Invitational
4.
Nic Garni
Brett Smith
Spencer Miesfeld
Ben Boldt
3:48.41
May 5
Rewing Invite
5.
Zach Kaffine
Tyler Matysik
Brayden Kupsch
Matthew Kittleson
3:57.85
Apr 21
Spartan Invite
6.
Relay Team
4:37.7h
Apr 24
South Tri
7.
Aiden Brotz
Abraham Brower
Nic Garni
Brett Smith
4:38.75
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
8.
Ben Hoyt
Nic Gamez
Brett Smith
Nic Garni
4:40.55
Apr 17
North Tri
9.
Abraham Brower
Aiden Brotz
Ben Garni
Vincent Lee
4:45.93
May 13
FRCC JV Conference Meet
10.
9
Aiden Brotz
Ben Garni
Jake Marver
Vincent Lee
5:05.52
Apr 17
North Tri
4x800 Relay
1.
Relay Team
8:52.5h
Apr 24
South Tri
2.
Austin Boeldt
Ben Boldt
Ethan McGlaughlin
Reece Detienne
8:58.56
Apr 17
North Tri
3.
Tyler Matysik
Ben Boldt
Reece Detienne
Austin Boeldt
9:01.69
Apr 28
Altheimer Invitational
4.
Reece Detienne
Matthew Kittleson
Ben Boldt
Austin Boeldt
9:03.49
May 5
Rewing Invite
5.
Tyler Matysik
Ben Boldt
Reece Detienne
Ethan McGlaughlin
9:04.93
Apr 21
Spartan Invite
6.
Reece Detienne
Ben Hoyt
Spencer Miesfeld
Zach Kaffine
9:09.35
May 16
FRCC Conference Meet
7.
Zach Kaffine
Spencer Miesfeld
Ben Hoyt
Reece Detienne
9:15.30
May 12
Grafton CoEd Invitational
8.
Spencer Miesfeld
Ben Boldt
Ben Hoyt
Reece Detienne
9:19.30
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
9.
Aiden Brotz
Nic Garni
Spencer Miesfeld
Nic Gamez
10:14.32
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
10.
Nic Gamez
Nic Garni
Abraham Brower
Jake Marver
10:38.46
May 13
FRCC JV Conference Meet
11.
Nic Gamez
Vincent Lee
Brett Smith
Jake Marver
11:11.22
Mar 24
JV Raider Invite
Shot Put - 12lb
1.
12
Evan Horen
42' 4
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
2.
12
Tyler Fenner
33' 7
PR
Apr 17
North Tri
3.
12
Austin Watts
33' 0.5
PR
Apr 28
Altheimer Invitational
4.
9
Garret Scapellato
31' 0.75
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
5.
9
Owen Case
30' 2.5
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
6.
12
Derek Post
29' 1.5
May 13
FRCC JV Conference Meet
7.
11
Hunter Zabel
26' 1
Apr 17
North Tri
Discus - 1.6kg
1.
12
Evan Horen
121' 3
PR
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
2.
12
Tyler Fenner
108' 5
PR
May 16
FRCC Conference Meet
3.
9
Owen Case
81' 2
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
4.
12
Austin Watts
75' 11
PR
Apr 24
South Tri
5.
9
Garret Scapellato
74' 6
May 13
FRCC JV Conference Meet
6.
12
Derek Post
70' 7
Apr 24
South Tri
7.
11
Hunter Zabel
68' 4
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
High Jump
1.
11
Jacob Case
5' 10
Apr 28
Altheimer Invitational
2.
12
Zach Kaffine
5' 7
PR
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
3.
9
Jake Marver
5' 2
Apr 21
Spartan Invite
4.
10
Brock Kovacic
4' 10
PR
Apr 17
North Tri
11
Kyle Alvares
4' 10
PR
Apr 17
North Tri
6.
9
Cale Carlson
4' 6
PR
Apr 17
North Tri
7.
11
Devlin Bensing-Lange
4' 2
Apr 24
South Tri
Pole Vault
1.
10
Brock Kovacic
14' 6
Jun 3
WIAA D1 State Championships
Long Jump
1.
11
Jacob Case
20' 6
PR
May 5
Rewing Invite
2.
12
Dylan Martens
19' 7.75
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
3.
12
Mason Prunick
19' 3
PR
Apr 17
North Tri
4.
11
Johhny Lee
15' 2.5
Apr 28
Altheimer Invitational
5.
10
Harrison Stuckmann
14' 7.5
PR
Apr 17
North Tri
6.
10
Abraham Brower
12' 4.75
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
Triple Jump
1.
12
Dylan Martens
42' 2.5
PR
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
Womens
55 Meter Dash
1.
9
Emily Resch
8.77
PR
Mar 24
JV Raider Invite
2.
11
Paola Hernandez
8.84
PR
Mar 24
JV Raider Invite
3.
9
Madison Skaggs
9.46
PR
Mar 24
JV Raider Invite
100 Meters
1.
10
Savannah Brusse
13.94c
Apr 13
Ram Invite
2.
10
Savannah Ellis
14.33
May 16
FRCC Conference Meet
3.
11
Monika Pantha
14.34c
Apr 13
Ram Invite
4.
10
Margaret Campe
14.37
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
5.
10
Madalyn Miller
14.63
PR
May 16
FRCC Conference Meet
11
Paola Hernandez
14.63
PR
May 5
Rewing Invite
7.
9
Chloe Renzelmann
14.87
PR
May 5
Rewing Invite
8.
10
Jaidan Glavan
15.07
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
9.
9
Ashlyn Roecker
15.24c
PR
Apr 24
South Tri
10.
9
Emily Resch
15.27
PR
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
11.
11
Jordan Reinemann
15.74c
PR
Apr 24
South Tri
12.
10
Lauren Schoening
15.84c
Apr 24
South Tri
13.
10
Kira Schmitz
15.94c
Apr 24
South Tri
14.
9
Madison Skaggs
16.19
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
15.
10
Brianna Greene
16.64c
PR
Apr 24
South Tri
16.
10
Georgia Todd
16.94c
Apr 24
South Tri
17.
12
Mei Lin Chen
17.13
PR
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
200 Meters
1.
12
Isabelle Barrington
27.32
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
2.
11
Katie Banie
27.59
PR
May 5
Rewing Invite
3.
10
Savannah Brusse
28.88
PR
May 5
Rewing Invite
4.
10
Anna Opgenorth
28.90
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
5.
11
Monika Pantha
29.04
PR
Apr 28
Altheimer Invitational
6.
10
Madalyn Miller
29.94
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
7.
10
Savannah Ellis
30.84c
Apr 13
Ram Invite
8.
10
Margaret Campe
31.04c
Apr 24
South Tri
9.
11
Paola Hernandez
31.16
PR
Apr 28
Altheimer Invitational
10.
9
Ashlyn Roecker
31.84c
PR
Apr 24
South Tri
10
Lauren Schoening
31.84
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
12.
9
Chloe Renzelmann
31.95
PR
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
13.
11
Jordan Reinemann
32.24c
PR
Apr 24
South Tri
14.
9
Emily Resch
32.60
PR
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
15.
10
Kira Schmitz
34.14c
PR
Apr 24
South Tri
16.
9
Madison Skaggs
34.54c
PR
Apr 24
South Tri
17.
12
Mei Lin Chen
35.54c
PR
Apr 24
South Tri
18.
10
Brianna Greene
35.75
PR
Mar 24
JV Raider Invite
19.
10
Georgia Todd
37.34c
PR
Apr 24
South Tri
400 Meters
1.
11
Katie Banie
59.87
May 25
WIAA Sectional West Bend
2.
10
Savannah Ellis
1:06.74c
PR
Apr 24
South Tri
3.
10
Anna Opgenorth
1:08.00
PR
May 5
Rewing Invite
4.
12
Brynn McDonough
1:09.44c
PR
Apr 24
South Tri
5.
10
Madalyn Miller
1:09.55
PR
Apr 21
Spartan Invite
6.
9
Ashlyn Roecker
1:10.41
PR
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
7.
10
Darahnea Moua
1:11.24c
PR
Apr 24
South Tri
8.
10
Brenna McDonough
1:13.74c
PR
Apr 24
South Tri
9.
12
Zoe Schrameyer
1:20.44c
PR
Apr 24
South Tri
10.
12
Mackenzie Linger
1:23.54c
PR
Apr 24
South Tri
11.
9
Barsha Pantha
1:25.78
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
12.
9
Angela Lee
1:28.58
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
13.
10
Kayleigh Entringer
1:29.44c
PR
Apr 24
South Tri
800 Meters
1.
11
Katie Banie
2:36.11
May 25
WIAA Sectional West Bend
2.
12
Brynn McDonough
2:41.36
PR
May 16
FRCC Conference Meet
3.
10
Darahnea Moua
2:49.97
PR
May 16
FRCC Conference Meet
4.
10
Brenna McDonough
2:59.19
Apr 17
North Tri
5.
12
Mackenzie Linger
3:24.97
PR
May 5
Rewing Invite
6.
12
Zoe Schrameyer
3:29.46
PR
Mar 24
JV Raider Invite
7.
9
Ashlyn Roecker
3:31.03
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
8.
9
Barsha Pantha
3:34.54
May 13
FRCC JV Conference Meet
9.
9
Angela Lee
3:39.70
May 13
FRCC JV Conference Meet
10.
10
Kayleigh Entringer
4:04.58
PR
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
1600 Meters
1.
10
Brenna McDonough
6:13.67
PR
Apr 28
Altheimer Invitational
2.
12
Brynn McDonough
6:46.80
PR
Apr 21
Spartan Invite
3.
10
Darahnea Moua
7:01.7h
PR
Apr 13
Ram Invite
4.
12
Zoe Schrameyer
7:42.03
PR
May 16
FRCC Conference Meet
5.
9
Barsha Pantha
7:56.36
PR
Mar 24
JV Raider Invite
6.
9
Ashlyn Roecker
8:21.10
PR
May 5
Rewing Invite
3200 Meters
1.
11
Monika Pantha
13:43.50
PR
May 5
Rewing Invite
2.
10
Brenna McDonough
14:29.35
PR
May 5
Rewing Invite
55m Hurdles - 33"
1.
10
Brianna Greene
13.63
PR
Mar 24
JV Raider Invite
2.
12
Ericha Ostermann
14.40
PR
Mar 24
JV Raider Invite
100m Hurdles - 33"
1.
11
Jordan Reinemann
19.74
Apr 17
North Tri
2.
12
Erin Campe
20.36
May 12
Grafton CoEd Invitational
3.
10
Olivia Goins
20.89
PR
May 5
Rewing Invite
4.
12
Ericha Ostermann
22.34c
PR
Apr 24
South Tri
300m Hurdles - 30"
1.
12
Lindsey Leonhard
51.80
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
2.
12
Erin Campe
58.04c
Apr 24
South Tri
3.
10
Olivia Goins
1:01.54c
PR
Apr 24
South Tri
4.
12
Ericha Ostermann
1:07.34c
PR
Apr 13
Ram Invite
4x100 Relay
1.
Monika Pantha
Isabelle Barrington
Margaret Campe
Savannah Brusse
53.51
May 16
FRCC Conference Meet
2.
Monika Pantha
Isabelle Barrington
Madalyn Miller
Savannah Ellis
54.09
May 12
Grafton CoEd Invitational
3.
Katie Banie
Isabelle Barrington
Monika Pantha
Savannah Ellis
54.50
Apr 17
North Tri
4.
Monika Pantha
Isabelle Barrington
Savannah Brusse
Savannah Ellis
56.18
Apr 21
Spartan Invite
5.
Margaret Campe
Anna Opgenorth
Madalyn Miller
Savannah Brusse
57.15
Apr 17
North Tri
6.
Chloe Renzelmann
Yesenia Mortimer
Jaiden Glavan
Paola Hernandez
57.57
May 5
Rewing Invite
7.
Relay Team
57.94c
Apr 24
South Tri
8.
Brianna Greene
Ericha Ostermann
Madison Skaggs
Lauren Schoening
1:01.72
May 13
FRCC JV Conference Meet
9.
Olivia Goins
Madison Skaggs
Emily Resch
Ericha Ostermann
1:43.73
Mar 24
JV Raider Invite
4x200 Relay -
1.
Katie Banie
Isabelle Barrington
Savannah Brusse
Savannah Ellis
1:56.23
Apr 21
Spartan Invite
2.
Monika Pantha
Anna Opgenorth
Madalyn Miller
Savannah Brusse
1:57.58
Apr 28
Altheimer Invitational
3.
Margaret Campe
Anna Opgenorth
Madalyn Miller
Savannah Brusse
1:57.59
May 16
FRCC Conference Meet
4.
Monika Pantha
Madalyn Miller
Margaret Campe
Savannah Brusse
1:59.07
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
5.
Margaret Campe
Savannah Ellis
Monika Pantha
Savannah Brusse
1:59.09
May 5
Rewing Invite
6.
Chloe Renzelmann
Anna Opgenorth
Margaret Campe
Paola Hernandez
2:01.48
May 12
Grafton CoEd Invitational
7.
Relay Team
2:05.1h
Apr 13
Ram Invite
8.
Brianna Greene
Ericha Ostermann
Madison Skaggs
Lauren Schoening
2:10.50
May 13
FRCC JV Conference Meet
9.
Lauren Schoening
Aronita Blakqori
Kira Schmitz
Olivia Goins
2:20.94
Apr 17
North Tri
10.
Yesenia Mortimer
Chloe Renzelmann
Emily Resch
Paola Hernandez
2:43.83
Mar 24
JV Raider Invite
11.
Olivia Goins
Jordan Reinemann
Lauren Schoening
Kira Schmitz
3:58.76
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
4x400 Relay
1.
Monika Pantha
Savannah Ellis
Anna Opgenorth
Katie Banie
4:17.56
May 12
Grafton CoEd Invitational
2.
Madalyn Miller
Anna Opgenorth
Savannah Ellis
Katie Banie
4:29.71
Apr 28
Altheimer Invitational
3.
Isabelle Barrington
Savannah Ellis
Monika Pantha
Katie Banie
4:34.02
Apr 21
Spartan Invite
4.
Madalyn Miller
Brynn McDonough
Darahnea Moua
Anna Opgenorth
4:48.64
May 5
Rewing Invite
5.
Kayleigh Entringer
Barsha Pantha
Mackenzie Linger
Brianna Greene
6:32.77
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
4x800 Relay
1.
Brenna McDonough
Zoe Schrameyer
Darahnea Moua
Brynn McDonough
11:45.44
May 25
WIAA Sectional West Bend
2.
Brenna McDonough
Darahnea Moua
Zoe Schrameyer
Mackenzie Linger
12:20.42
May 12
Grafton CoEd Invitational
3.
Ashlyn Roecker
Darahnea Moua
Brenna McDonough
Brynn McDonough
12:51.60
May 5
Rewing Invite
4.
Kayleigh Entringer
Angela Lee
Barsha Pantha
Ashlyn Roecker
13:48.45
May 13
FRCC JV Conference Meet
5.
Relay Team
14:47.3h
Apr 24
South Tri
6.
Angela Lee
Kayleigh Entringer
Barsha Pantha
Mackenzie Linger
15:09.17
Apr 17
North Tri
Shot Put - 4kg
1.
12
Cubanita Lopeztegui
30' 4
PR
May 5
Rewing Invite
2.
12
Jackie Bergschultz
29' 9.5
Mar 24
JV Raider Invite
3.
10
Georgia Todd
28' 2
Apr 24
South Tri
4.
10
Emily Bridges
23' 9.75
PR
Mar 24
JV Raider Invite
Discus - 1kg
1.
12
Jackie Bergschultz
93' 0
May 5
Rewing Invite
2.
10
Georgia Todd
89' 3
PR
Apr 24
South Tri
3.
12
Cubanita Lopeztegui
82' 5
May 5
Rewing Invite
4.
10
Emily Bridges
58' 4
PR
May 13
FRCC JV Conference Meet
High Jump
1.
10
Margaret Campe
4' 2
Apr 24
South Tri
2.
11
Jordan Reinemann
4' 0
PR
Apr 24
South Tri
3.
9
Ashlyn Roecker
3' 10
May 13
FRCC JV Conference Meet
4.
12
Mei Lin Chen
3' 8
PR
Apr 17
North Tri
Pole Vault
1.
10
Savannah Ellis
9' 3
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
Long Jump
1.
11
Monika Pantha
14' 7.25
PR
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
2.
10
Yesenia Mortimer
14' 0.5
PR
May 22
WIAA Regional Oshkosh North
3.
10
Madalyn Miller
13' 10.5
PR
May 12
Grafton CoEd Invitational
4.
10
Brianna Greene
12' 0.5
PR
Apr 28
Manitowoc JV Conference Cross Over
5.
9
Chloe Renzelmann
11' 11.5
Mar 24
JV Raider Invite
Triple Jump
1.
10
Yesenia Mortimer
29' 11
PR
Apr 21
Spartan Invite
2.
9
Chloe Renzelmann
27' 7
Apr 17
North Tri
3.
12
Zoe Schrameyer
23' 6
PR
May 5
Rewing Invite
*Recent improvement