Season:
2021 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2007
Indoor
2018
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
8
Nolan Ignacio
12.8h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
2.
8
Salvatore Boscarello
13.3h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
3.
6
Carter Pedraza
14.4h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
4.
6
Geovani Lopez
15.2h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
5.
4
Mason Olbrys
15.4h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
6.
6
Colin Jankowski
15.6h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
7
Ceno Mouzaya
15.6h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
8.
7
Tien Nguyen
15.8h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
9.
8
Keith Nguyen
16.10
PR
May 23
CLE CYO - 8th GR CHAMPIONSHIP
10.
7
Ethan Monachino
16.0h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
6
John Paul Hatgas
16.0h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
12.
5
Aedan Stevens
16.6h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
13.
5
Benjamin Hallock
16.8h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
14.
6
Christopher Hyatt
17.2h
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
15.
4
Samuel Widdowson
17.4h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
16.
4
Andy Zubricky
17.7h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
17.
3
Michael Gordan
17.8h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
3
Peyton Torres
17.8h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
19.
6
Thomas Gordan
18.0h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
20.
3
Parker Redloske
18.1h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
21.
6
Jacob Taylor
18.5h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
3
Cameron Gonzalez
18.5h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
23.
8
Christopher Gareau
18.76
May 23
CLE CYO - 8th GR CHAMPIONSHIP
24.
4
Peter Galauner
19.1h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
200 Meters
1.
6
Colin Jankowski
31.7h
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
2.
6
Christopher Hyatt
31.8h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
3.
4
Mason Olbrys
31.9h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
4.
8
Kellen Smallwood
32.0h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
5.
6
Carter Pedraza
32.8h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
6.
7
Ceno Mouzaya
33.5h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
7.
8
Keith Nguyen
34.25
PR
May 23
CLE CYO - 8th GR CHAMPIONSHIP
8.
7
Tien Nguyen
35.2h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
9.
4
Ian Karwowski
35.3h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
10.
5
Aedan Stevens
37.5h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
11.
5
Benjamin Hallock
38.3h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
12.
4
Samuel Widdowson
38.6h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
13.
4
Peter Galauner
39.7h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
14.
6
Thomas Gordan
40.0h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
15.
6
Jacob Taylor
40.2h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
16.
3
Parker Redloske
41.0h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
3
Cameron Gonzalez
41.0h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
18.
4
Andy Zubricky
42.7h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
19.
3
Luke Hatgas
42.8h
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
400 Meters
1.
8
Austin Tohati
1:03.6h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
2.
6
Brayden Tohati
1:11.7h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
3.
6
Maxwell Merold
1:17.2h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
4.
6
Colin Jankowski
1:17.8h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
5.
4
Mason Olbrys
1:20.9h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
6.
3
Peyton Torres
1:22.8h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
7.
8
Kellen Smallwood
1:23.8h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
8.
3
Luke Hatgas
1:32.7h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
9.
4
Hunter Sayre
1:35.8h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
10.
5
Aedan Stevens
1:36.1h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
11.
4
Peter Galauner
1:38.2h
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
12.
4
Ian Karwowski
1:43.7h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
800 Meters
1.
6
John Paul Hatgas
3:01.6h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
2.
7
Ethan Monachino
3:09.7h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
3.
3
Peyton Torres
3:10.9h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
4.
5
Aedan Stevens
3:28.8h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
5.
4
Peter Galauner
3:40.9h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
6.
8
Christopher Gareau
3:55.2h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
1600 Meters
1.
7
Ethan Monachino
6:34.8h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
2.
5
Aedan Stevens
7:45.8h
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
3.
3
Parker Redloske
7:59.7h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
200m Hurdles - 30"
1.
6
Christopher Hyatt
35.4h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
2.
6
Maxwell Merold
38.6h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
3.
3
Cameron Gonzalez
40.8h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
4.
6
Colin Jankowski
40.9h
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
4x100 Relay
1.
Relay Team
52.5h
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
2.
8
Salvatore Boscarello
Jack Olbrys
Austin Tohati
Kellen Smallwood
53.13
May 23
CLE CYO - 8th GR CHAMPIONSHIP
3.
8
Salvatore Boscarello
Kellen Smallwood
Austin Tohati
Jack Olbrys
56.5h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
4.
6
Christopher Hyatt
Geovani Lopez
Carter Pedraza
Brayden Tohati
59.8h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
5.
6
Christopher Hyatt
Colin Jankowski
Carter Pedraza
Brayden Tohati
1:01.9h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
6.
6
Christopher Hyatt
Colin Jankowski
Geovani Lopez
Brayden Tohati
1:02.0h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
7.
Ian Karwowski
Mason Olbrys
Hunter Sayre
Samuel Widdowson
1:09.1h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
8.
6
Thomas Gordan
John Paul Hatgas
Jacob Taylor
Maxwell Merold
1:10.8h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
9.
Andy Zubricky
Hunter Sayre
Ian Karwowski
Mason Olbrys
1:12.9h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
10.
Ian Karwowski
Peter Galauner
Hunter Sayre
Mason Olbrys
1:13.2h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
11.
Peyton Torres
Parker Redloske
Luke Hatgas
Michael Gordan
1:15.2h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
12.
Michael Gordan
Cameron Gonzalez
Parker Redioske
Peyton Torres
1:15.6h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
13.
Michael Gordan
Luke Hatgas
Peyton Torres
Cameron Gonzalez
1:17.7h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
Shot Put - 4lb
1.
4
Samuel Widdowson
18' 3
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
2.
4
Hunter Sayre
12' 2
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
3.
4
Ian Karwowski
10' 2.5
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
Shot Put - 6lb
1.
6
Jacob Taylor
19' 6
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
Shot Put - 4kg
1.
7
Tien Nguyen
31' 0.5
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
2.
8
Kellen Smallwood
27' 2.75
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
3.
7
Ceno Mouzaya
23' 8
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
Discus - 1kg
1.
8
Nolan Ignacio
125' 4.5
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
2.
8
Jack Olbrys
103' 9
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
3.
7
Tien Nguyen
101' 7
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
4.
8
Salvatore Boscarello
92' 2
PR
May 23
CLE CYO - 8th GR CHAMPIONSHIP
5.
8
Kellen Smallwood
83' 8
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
6.
7
Ceno Mouzaya
78' 4
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
High Jump
1.
8
Austin Tohati
4' 8
PR
May 23
CLE CYO - 8th GR CHAMPIONSHIP
2.
6
Brayden Tohati
4' 6
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
3.
7
Ethan Monachino
3' 10
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
4.
5
Benjamin Hallock
3' 8
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
7
Ceno Mouzaya
3' 8
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
6.
5
Aedan Stevens
3' 6
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
Long Jump
1.
8
Jack Olbrys
18' 1.5
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
2.
8
Salvatore Boscarello
13' 5.5
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
3.
6
Christopher Hyatt
13' 0
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
4.
4
Mason Olbrys
12' 4.5
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
5.
6
Colin Jankowski
12' 4
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
6.
6
Carter Pedraza
11' 3.25
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
7.
7
Ethan Monachino
10' 11.5
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
8.
6
Geovani Lopez
10' 9.75
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
9.
6
John Paul Hatgas
10' 7.5
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
10.
6
Thomas Gordan
10' 6.5
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
11.
3
Michael Gordan
9' 6
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
12.
4
Ian Karwowski
9' 1
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
13.
3
Cameron Gonzalez
9' 0.75
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
14.
3
Peyton Torres
8' 10
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
15.
4
Peter Galauner
8' 7.5
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
16.
3
Luke Hatgas
7' 7.75
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
17.
4
Andy Zubricky
7' 5.5
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
18.
3
Parker Redloske
6' 11.5
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
Standing Long Jump
1.
8
Jack Olbrys
8' 5.5
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
2.
8
Keith Nguyen
7' 4.5
PR
May 23
CLE CYO - 8th GR CHAMPIONSHIP
3.
4
Ian Karwowski
5' 11
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
4.
6
Maxwell Merold
5' 10
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
6
John Paul Hatgas
5' 10
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
6.
4
Samuel Widdowson
5' 5.25
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
7.
6
Christopher Hyatt
5' 2
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
8.
4
Andy Zubricky
5' 1
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
9.
8
Christopher Gareau
4' 10.5
PR
May 23
CLE CYO - 8th GR CHAMPIONSHIP
10.
6
Thomas Gordan
4' 10
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
11.
3
Luke Hatgas
4' 8
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
12.
3
Peyton Torres
4' 7.5
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
13.
3
Parker Redloske
4' 2.5
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
14.
8
Austin Tohati
4' 1.5
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
Womens
100 Meters
1.
5
Brianne (Bri) Barker
14.6h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
8
Taylor Hallock
14.6h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
3.
4
Katherine Kornik
15.0h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
4.
6
Alyana Stephens
15.6h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
5.
4
Olivia Reising
16.0h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
6.
6
Liliana Willrich
16.3h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
7
Noemi Cartagena
16.3h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
3
Adrienne Bailey
16.3h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
3
Maeve McDonald
16.3h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
10.
7
Grace McDonald
16.6h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
11.
7
Cheyenne Maher
16.7h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
12.
3
Lila Ignacio
17.0h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
13.
3
Leyna Crew
17.2h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
14.
5
Amalia Ward
17.3h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
15.
5
Mary Catherine Hatgas
17.6h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
16.
5
Irena Gordan
17.7h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
17.
3
Elyse Kish
18.0h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
18.
4
Mia Hill
18.1h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
19.
4
Emma Nguyen
18.2h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
20.
4
Autumn Sayre
18.4h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
21.
3
Payton Neider
18.5h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
3
Sofia Orellana
18.5h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
23.
6
Chloe Mouzaya
19.7h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
24.
5
Carolina Gareau
21.2h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
200 Meters
1.
5
Kaitlyn Hillis
32.9h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
2.
7
Cheyenne Maher
35.3h
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
7
Noemi Cartagena
35.3h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
4.
3
Leyna Crew
37.0h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
5.
7
Jaime Stutzman
37.8h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
6.
5
Mary Catherine Hatgas
38.4h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
7.
4
Emma Nguyen
38.7h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
8.
4
Autumn Sayre
38.9h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
9.
3
Lila Ignacio
39.5h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
10.
5
Amalia Ward
39.6h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
11.
3
Payton Neider
40.1h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
12.
4
Mia Hill
40.9h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
13.
3
Elyse Kish
41.2h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
14.
5
Irena Gordan
41.9h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
15.
5
Carolina Gareau
44.0h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
16.
3
Maeve McDonald
47.2h
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
400 Meters
1.
5
Brianne (Bri) Barker
1:13.6h
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
2.
4
Katherine Kornik
1:25.5h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
3.
4
Avery Merold
1:27.6h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
4.
7
Cheyenne Maher
1:28.1h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
5.
3
Adrienne Bailey
1:32.5h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
6.
3
Sofia Orellana
1:49.5h
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
800 Meters
1.
7
Grace McDonald
3:00.6h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
2.
7
Cecelia Gordon
3:27.3h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
3.
3
Sofia Orellana
4:21.3h
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
200m Hurdles - 30"
1.
7
Jaime Stutzman
40.2h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
4x100 Relay
1.
5
MaryCatherine Hatgas
Kaitlyn Hillis
Amalia Ward
Brianne Barker
1:06.7h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
2.
7
Noemi Cartagena
Cheyenne Maher
Jaime Stutzman
Kayla Vance
1:06.8h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
3.
Relay Team
1:08.0h
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
4.
7
Cecilia Gordan
Cheyenne Maher
Grace McDonald
Jaime Stutzman
1:09.2h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
5.
7
Noemi Cartagena
Grace McDonald
Jaime Stutzman
Kayla Vance
1:09.6h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
6.
5
Brianne Barker
Irena Gordan
MaryCatherine Hatgas
Amalia Ward
1:11.2h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
7.
Avery Merold
Autumn Sayre
Emma Nguyen
Katya Kornik
1:11.3h
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
8.
Olivia Reising
Autumn Sayre
Avery Merold
Katya Kornik
1:11.4h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
9.
Mia Hill
Katya Kornik
Payton Neider
Autumn Sayre
1:12.4h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
10.
Lila Ignacio
Elyse Kish
Sofia Orellana
Adrienne Bailey
1:17.2h
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
11.
Lila Ignacio
Adrienne Bailey
Leyna Crew
Sofia Orellana
1:19.1h
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
Shot Put - 4lb
1.
3
Lila Ignacio
18' 6
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
2.
4
Autumn Sayre
18' 5
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
3.
3
Maeve McDonald
16' 9
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
4.
3
Payton Neider
15' 5
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
5.
4
Olivia Reising
12' 9.75
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
Shot Put - 6lb
1.
7
Kayla Vance
29' 10
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
2.
6
Chloe Mouzaya
22' 6
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
3.
6
Alyana Stephens
19' 1.5
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
4.
6
Liliana Willrich
15' 5
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
Discus - 1kg
1.
7
Kayla Vance
66' 5
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
2.
6
Chloe Mouzaya
52' 0
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
3.
6
Alyana Stephens
51' 2
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
4.
6
Liliana Willrich
36' 9
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
High Jump
1.
8
Taylor Hallock
4' 6
May 23
CLE CYO - 8th GR CHAMPIONSHIP
2.
5
Brianne (Bri) Barker
4' 2
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
3.
7
Grace McDonald
4' 0
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
4.
5
Kaitlyn Hillis
3' 4
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
Long Jump
1.
8
Taylor Hallock
13' 7.75
PR
May 23
CLE CYO - 8th GR CHAMPIONSHIP
2.
7
Jaime Stutzman
10' 7.75
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
3.
5
Irena Gordan
9' 8
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
4.
3
Lila Ignacio
9' 6.5
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
5.
4
Katherine Kornik
9' 6
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
6.
7
Cheyenne Maher
9' 4
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
7.
3
Maeve McDonald
9' 3.5
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
8.
7
Cecelia Gordon
9' 0.75
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
9.
4
Avery Merold
8' 8.5
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
10.
3
Sofia Orellana
8' 0
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
11.
3
Adrienne Bailey
7' 5
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
12.
5
Mary Catherine Hatgas
6' 11
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
13.
4
Emma Nguyen
6' 6.75
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
Standing Long Jump
1.
5
Amalia Ward
5' 10.5
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
2.
3
Elyse Kish
5' 5
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
Standing Vertical Jump
1.
3
Elyse Kish
5' 0
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
Standing Long Jump
1.
4
Mia Hill
4' 11
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
2.
3
Payton Neider
4' 10
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
4
Emma Nguyen
4' 10
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
4.
7
Cheyenne Maher
4' 7.25
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
Standing Vertical Jump
1.
7
Cheyenne Maher
4' 6.5
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
Standing Long Jump
1.
3
Leyna Crew
4' 6
PR
May 16
CLE CYO 5 - PADUA - SUN
Standing Vertical Jump
1.
4
Mia Hill
4' 3.5
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
2.
3
Payton Neider
4' 1
PR
Apr 18
CLE CYO 1 - PADUA HS - SUN
Standing Long Jump
1.
3
Sofia Orellana
4' 0.5
PR
May 2
CLE CYO 3 - PADUA
2.
5
Carolina Gareau
3' 6.5
PR
Apr 25
CLE CYO 2 - PADUA
*Recent improvement