Season:
2022 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Indoor
2024
2018
2016
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
60 Meter Dash
1.
11
Ranod Smith
7.31
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
10
Brandon Glover
7.90
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
100 Meters
1.
12
Kevin Rhodes
11.60
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
2.
11
Wesner Dorcey
11.72
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
3.
10
Alex Thelusma
12.11
Mar 11
Edison Relays
4.
10
Sant Falkenhagen
12.13
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
5.
11
Charles Michel
12.19
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
6.
10
Keith Attard
12.26
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
7.
10
Brandon Glover
12.41
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
200 Meters
1.
12
Kevin Rhodes
23.49
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
2.
11
Wesner Dorcey
23.65
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
3.
11
Ricardo Louis
23.93
PR
Mar 11
Edison Relays
4.
10
Jackson Mielke
24.30
PR
Mar 11
Edison Relays
5.
10
Sant Falkenhagen
24.97
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
6.
10
Kristian Schafer
24.98
PR
Mar 11
Edison Relays
7.
11
Emmanuel Joseph
25.34
(.6)
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
300 Meters
1.
12
Wes Egalite
37.37
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
2.
9
Vaughn Lennon
39.93
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
400 Meters
1.
10
Jackson Mielke
53.44
PR
Mar 11
Edison Relays
2.
12
Jordan Monteiro
53.55
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
3.
11
Kevin Kolsun
53.85
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
4.
11
Michael Krzeminski
54.53
PR
Mar 11
Edison Relays
5.
11
Trent Britton
56.38
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
6.
9
Ethan Hutcheson
56.42
Mar 11
Edison Relays
7.
12
Tyler Hein
57.32
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
600 Meters
1.
10
Joseph Koraya
1:29.34
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
11
Quin Roberts
1:31.76
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3.
10
Trey Wagner
1:33.10
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
800 Meters
1.
12
Colsen Palmer
2:01.32
PR
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
2.
10
Joseph Koraya
2:01.97
Mar 11
Edison Relays
3.
11
Chase Hill
2:03.37
Apr 23
FHSAA 3A District 12
4.
11
Quin Roberts
2:03.62
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
5.
11
Timmy Schultz
2:03.72
PR
Mar 11
Edison Relays
6.
11
Blake Ware
2:10.19
Apr 23
FHSAA 3A District 12
7.
10
Keaton Roberts
2:14.49
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
8.
10
Brandon Bill
2:17.78
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
1500 Meters
1.
12
Colsen Palmer
4:18.60
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
9
Craig Allard Jr
4:23.05
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3.
11
Timmy Schultz
4:25.27
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
1600 Meters
1.
10
Joseph Koraya
4:21.36
May 13
FHSAA Class 3A State Track & Field Championships
2.
12
Colsen Palmer
4:22.01
PR
May 13
FHSAA Class 3A State Track & Field Championships
3.
11
Timmy Schultz
4:35.81
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
4.
9
Craig Allard Jr
4:37.49
Mar 11
Edison Relays
5.
11
Quin Roberts
4:39.03
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
6.
11
Chase Hill
4:41.36
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
7.
11
Jack Shea
4:50.68
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
8.
10
Keaton Roberts
4:54.20
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
9.
11
Blake Ware
5:00.92
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
10.
9
Troy Britton
5:07.80
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
1 Mile
1.
9
Craig Allard Jr
4:48.15
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
2.
11
Chase Hill
4:48.99
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
3.
11
Blake Ware
4:59.15
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
4.
11
Jack Shea
5:09.92
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
5.
12
Matthew Weiler
5:16.11
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
6.
10
Henry Sergaent
5:17.32
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
7.
9
Troy Britton
5:23.70
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
3000 Meters
1.
10
Joseph Koraya
9:09.47
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
12
Fabian Betancourt
9:29.74
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3.
11
Jack Shea
9:50.71
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3200 Meters
1.
12
Colsen Palmer
9:54.24
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
2.
9
Craig Allard Jr
9:57.73
Mar 11
Edison Relays
3.
12
Fabian Betancourt
10:13.88
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
4.
11
Jack Shea
10:20.38
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
5.
10
Keaton Roberts
10:28.20
Mar 11
Edison Relays
6.
12
Matthew Weiler
10:36.38
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
7.
11
Blake Ware
10:53.91
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
8.
10
Tyler Gaines
10:59.61
PR
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
9.
10
Brandon Bill
11:19.19
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
60m Hurdles - 39"
1.
12
Wes Egalite
8.80
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
12
Jefferson Jean
10.01
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3.
9
Lucas Butz
10.83
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
110m Hurdles - 39"
1.
12
Wes Egalite
15.49
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
2.
9
Lucas Butz
17.90
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
3.
9
Vaughn Lennon
19.50
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
4.
10
Christian Lopes
21.57
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
300m Hurdles - 36"
1.
12
Wes Egalite
39.07
PR
May 6
FHSAA 3A Region 3
2.
12
Jefferson Jean
43.80
Mar 11
Edison Relays
3.
9
Vaughn Lennon
45.97
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
4.
11
Emmanuel Joseph
46.68
PR
Mar 11
Edison Relays
5.
9
Lucas Butz
49.21
PR
Mar 11
Edison Relays
400m Hurdles - 36"
1.
12
Wes Egalite
1:02.74
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
9
Vaughn Lennon
1:04.46
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3.
12
Jefferson Jean
1:12.23
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
4x100 Relay
1.
Relay Team
44.71
Apr 23
FHSAA 3A District 12
2.
Ranod Smith
Kristian Schafer
Kevin Rhodes
Wesner Dorcey
46.34
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
3.
Keith Attard
Brandon Glover
Emmanuel Joseph
Jackson Mielke
47.36
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
4x400 Relay
1.
Relay Team
3:37.72
Apr 23
FHSAA 3A District 12
2.
Kevin Kolsun
Vaughn Lennon
Jackson Mielke
Wes Egalite
3:48.78
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
4x800 Relay
1.
Colsen Palmer
Timmy Schultz
Joseph Koraya
Chase Hill
7:58.42
May 13
FHSAA Class 3A State Track & Field Championships
2.
Relay Team
8:08.38
May 6
FHSAA 3A Region 3
3.
Colsen Palmer
Fabian Betancourt
Joseph Koraya
Timmy Schultz
8:28.62
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
Shot Put - 12lb
1.
11
Charles Michel
42' 2
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
2.
10
Willie Raphael
37' 4.5
PR
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
3.
12
Robert Blanchard
36' 11
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
4.
11
Ari Cooper
32' 6
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
5.
-
Kamar Wallace
30' 3.25
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
Discus - 1.6kg
1.
11
Jaquelle Dixon
98' 4.25
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
10
Grant Coppens
95' 10.25
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
3.
-
Kamar Wallace
91' 11.5
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
4.
11
Ari Cooper
85' 9
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
5.
10
Tobias Monahan
51' 0.5
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
Javelin - 800g
1.
10
Kristian Schafer
127' 9.5
Mar 11
Edison Relays
2.
10
Grant Coppens
104' 6
PR
Mar 11
Edison Relays
3.
12
Tyler Hein
101' 3.75
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
4.
10
Willie Raphael
96' 1.5
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
5.
11
Ari Cooper
61' 4.5
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
High Jump
1.
10
Alex Thelusma
6' 3.5
May 6
FHSAA 3A Region 3
2.
11
Rodger Paul
5' 9.75
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
3.
11
Wesner Dorcey
5' 7.75
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
10
Therry Theresias
5' 7.75
Apr 23
FHSAA 3A District 12
Pole Vault
1.
10
Braden Flynn
10' 10
Apr 23
FHSAA 3A District 12
2.
10
Caden Frana
10' 4
Apr 23
FHSAA 3A District 12
3.
10
Lucas Verrengia
8' 9
PR
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
4.
10
Juwan Black
6' 10.75
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
Long Jump
1.
12
Wes Egalite
21' 4
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
2.
12
Jefferson Jean
17' 11
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3.
12
Kevin Rhodes
17' 9.75
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
4.
11
Kevin Kolsun
17' 0.75
Mar 11
Edison Relays
Triple Jump
1.
11
Marqui Sheffield
42' 9.5
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
2.
10
Alex Thelusma
39' 10.25
PR
Mar 11
Edison Relays
3.
11
Emmanuel Joseph
34' 8
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
4.
11
Rodger Paul
34' 4.25
PR
Mar 11
Edison Relays
Womens
60 Meter Dash
1.
11
Kalaya Walker
8.70
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
10
Trinity Thomas
8.91
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
100 Meters
1.
9
Giana D'Altrui
13.52
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
2.
10
Trinity Thomas
13.60
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
3.
10
Aniah Spaulding
13.73
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
4.
10
Sierra Waldron
13.85
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
5.
11
Kalaya Walker
13.96
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
6.
9
Bria Brocklington
14.18
PR
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
7.
9
Roma Braun
14.64
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
8.
9
Maddie Christensen
15.24
(.7)
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
200 Meters
1.
9
Giana D'Altrui
28.12
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
2.
10
Trinity Thomas
28.23
Apr 23
FHSAA 3A District 12
3.
9
Bria Brocklington
28.86
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
4.
11
Kalaya Walker
28.96
PR
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
5.
10
Sierra Waldron
29.13
Apr 23
FHSAA 3A District 12
6.
10
Aniah Spaulding
29.85
PR
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
7.
9
Maddie Christensen
31.06
(.0)
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
8.
9
Roma Braun
31.65
PR
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
9.
9
Joelle White
31.68
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
300 Meters
1.
11
Brooke Pocklington
46.40
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
2.
9
Joelle White
49.88
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
400 Meters
1.
9
Giana D'Altrui
1:00.26
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
2.
10
Saige Fields
1:04.60
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
3.
9
Bria Brocklington
1:04.82
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
4.
11
Karlee Schmid
1:06.89
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
5.
9
Cedar Reilley
1:08.75
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
6.
9
Lindsay Hill
1:09.52
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
7.
9
Leila Ceilley
1:11.56
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
600 Meters
1.
9
Giana D'Altrui
1:45.93
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
10
Sydney Shute
1:52.83
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3.
9
Lindsay Hill
1:56.95
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
800 Meters
1.
9
Giana D'Altrui
2:20.50
May 13
FHSAA Class 3A State Track & Field Championships
2.
10
Saige Fields
2:28.15
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
3.
9
Masha Dorofeev
2:30.76
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
4.
9
Lindsay Hill
2:33.09
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
5.
11
Olivia Olney
2:33.56
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
6.
9
Leila Ceilley
2:42.29
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
7.
10
Elsa Marcet
2:44.14
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
8.
11
Hailey Miser
2:46.63
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
9.
10
Sydney Shute
2:50.55
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
1500 Meters
1.
9
Lindsay Hill
5:28.65
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
10
Elsa Marcet
5:32.27
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3.
11
Hailey Miser
5:35.74
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
1600 Meters
1.
11
Olivia Olney
5:31.66
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
2.
9
Masha Dorofeev
5:31.75
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
3.
10
Elizabeth McHugh
5:45.64
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
4.
11
Lily Harris
5:52.03
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
5.
10
Elsa Marcet
5:57.16
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
6.
9
Lindsay Hill
5:58.50
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
7.
9
Leila Ceilley
5:58.95
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
8.
11
Hailey Miser
6:00.31
PR
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
9.
10
Rori Pandolfini
6:20.76
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
10.
9
Cedar Reilley
6:26.93
PR
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
11.
10
Sydney Shute
6:30.83
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
1 Mile
1.
11
Hailey Miser
6:22.13
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
2.
10
Sydney Shute
6:57.62
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
3000 Meters
1.
9
Masha Dorofeev
11:19.81
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
11
Olivia Olney
11:35.92
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3.
11
Lily Harris
12:10.06
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3200 Meters
1.
9
Masha Dorofeev
12:10.20
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
2.
11
Lily Harris
12:30.12
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
3.
11
Olivia Olney
12:48.07
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
4.
10
Rori Pandolfini
13:05.85
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
5.
11
Hailey Miser
14:09.85
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
6.
10
Sydney Shute
15:25.14
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
60m Hurdles - 33"
1.
11
Ellie DiGiacomo
13.44
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
100m Hurdles - 33"
1.
12
Elizabeth Imbody
18.23
Apr 23
FHSAA 3A District 12
2.
9
Joelle White
19.72
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
3.
11
Ellie DiGiacomo
25.78
(1.8)
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
300m Hurdles - 30"
1.
11
Brooke Pocklington
49.95
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
2.
9
Joelle White
50.76
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
3.
12
Elizabeth Imbody
53.72
Apr 23
FHSAA 3A District 12
4.
11
Ellie DiGiacomo
56.88
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
5.
-
Mia Spakowski
1:10.39
PR
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
400m Hurdles - 30"
1.
11
Brooke Pocklington
1:14.88
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
12
Elizabeth Imbody
1:19.43
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
3.
11
Ellie DiGiacomo
1:21.72
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
4x100 Relay
1.
Relay Team
52.73
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
2.
Kalaya Walker
Sierra Waldron
Roma Braun
Maddie Christensen
55.13
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
4x400 Relay
1.
Relay Team
4:18.11
Apr 23
FHSAA 3A District 12
2.
Giana D'Altrui
Saige Fields
Lindsay Hill
Olivia Olney
4:37.20
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
4x800 Relay
1.
Giana D'Altrui
Saige Fields
Olivia Olney
Elizabeth McHugh
9:46.27
May 13
FHSAA Class 3A State Track & Field Championships
2.
Relay Team
9:52.28
May 6
FHSAA 3A Region 3
3.
Olivia Olney
Elizabeth McHugh
Masha Dorofeev
Elsa Marcet
10:38.46
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
Shot Put - 4kg
1.
9
Julia Lemmon
32' 5.75
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
2.
11
Janellyne Morillo
30' 8.5
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
3.
10
Caly Crisman
27' 9.75
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
4.
10
Maya Egalite
25' 10.25
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
5.
11
Belval Geralda
24' 9.5
Feb 19
Dunbar PreSeason Tiger Classic
6.
9
Saira Juan
19' 3.75
PR
Mar 11
LORETTA PURISH INVITATIONAL
Discus - 1kg
1.
9
Julia Lemmon
130' 7
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
2.
10
Caly Crisman
77' 9
PR
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
3.
10
Chanel Dorta
58' 1.25
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
Javelin - 600g
1.
9
Catherine Daly
89' 1.25
Apr 23
FHSAA 3A District 12
2.
10
Caly Crisman
75' 6.25
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
3.
9
Hannah Burdzy
67' 7
Apr 2
Cypress Lake Panther Invitational
4.
9
Anglie Jackson
54' 5.5
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
5.
9
Abby Miller
51' 2.25
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
High Jump
1.
12
Elizabeth Imbody
4' 4
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
9
Abby Miller
4' 0
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
Pole Vault
1.
12
Reagan Miller
10' 10
PR
Feb 26
Ida Baker FD Indoor/Outdoor Invitational
2.
11
Brooke Pocklington
9' 10
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
3.
9
Maddie Christensen
6' 4
PR
Apr 9
Lee County Championship (LCAC)
Triple Jump
1.
9
Bria Brocklington
31' 3.5
Apr 23
FHSAA 3A District 12
2.
12
Marnajah Bowman
28' 3.5
Mar 4
Bishop Verot Viking Elite Classic
3.
9
Abby Miller
25' 2.25
PR
Apr 23
FHSAA 3A District 12
*Recent improvement