Season:
2023 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Indoor
2015
2011
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
60 Meter Dash
1.
10
Cohen Pelan
7.34c
PR
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
2.
10
Luke Wemhoff
7.54c
PR
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
3.
11
Evan Kiene
7.64c
PR
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
100 Meters
1.
10
Cohen Pelan
11.14
PR
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
2.
11
Evan Kiene
11.16
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
3.
10
Luke Wemhoff
11.62
Apr 11
Boone Central Invite
4.
10
Austin Long
11.66
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
5.
9
Thomas Settje
11.78
PR
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
6.
10
Madden Saenz
12.59
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
7.
9
Brenden Johannes
13.06
PR
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
8.
10
Henry Ramaekers
13.17
PR
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
200 Meters
1.
10
Owen Lindhorst
22.85
PR
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
2.
10
Cohen Pelan
23.63
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
3.
10
Luke Wemhoff
23.82
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
4.
10
Austin Long
24.22
Apr 14
Central City Invite
5.
11
Evan Kiene
24.48
Apr 11
Boone Central Invite
6.
10
Evan Steffensmeier
26.04c
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
7.
10
Madden Saenz
27.54
May 4
Battle Creek B-Club Invite
8.
12
Owen Rother
29.04c
PR
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
400 Meters
1.
10
Owen Lindhorst
50.70
PR
May 18
2023 NSAA Class B State Championships
2.
11
Jude Maguire
52.00
PR
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
3.
11
Jackson Heng
52.22
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
4.
10
Cohen Pelan
55.42
PR
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
5.
10
Luke Wemhoff
57.28
PR
Apr 11
Boone Central Invite
6.
10
Evan Steffensmeier
57.68
PR
Apr 20
Fred Arnold Invite
7.
10
Max Wemhoff
1:00.20
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
8.
12
Owen Rother
1:00.75
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
9.
9
Mike Krienke
1:01.07
PR
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
800 Meters
1.
11
Jude Maguire
1:58.69
May 18
2023 NSAA Class B State Championships
2.
10
Ian Karges
2:09.71
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
3.
11
Jackson Heng
2:09.73
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
4.
11
Kamren Kudron
2:17.88
Apr 20
Fred Arnold Invite
5.
11
Caleb Schumacher
2:24.52
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
6.
10
Sam Olmer
2:24.6h
PR
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
7.
11
Logan Erickson
2:26.38
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
8.
10
Evan Jelinek
2:35.47
PR
Apr 11
Boone Central Invite
9.
9
Kobe Micek
2:43.36
PR
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
10.
9
Mike Krienke
2:46.11
PR
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
11.
9
Seth Druppel
2:54.70
PR
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
1600 Meters
1.
11
Jude Maguire
4:44.89
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
2.
11
Caleb Schumacher
5:08.95
Apr 20
Fred Arnold Invite
3.
11
Logan Erickson
5:17.02
PR
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
4.
11
Kamren Kudron
5:26.51
Apr 14
Central City Invite
5.
11
Rudy Brunkhorst
5:58.2h
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
6.
11
Gabe Gassen
6:21.90
Apr 11
Boone Central Invite
7.
10
Evan Jelinek
6:35.78
May 4
Battle Creek B-Club Invite
3200 Meters
1.
11
Jude Maguire
11:04.74
PR
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
2.
11
Kamren Kudron
11:12.41
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
3.
11
Rudy Brunkhorst
12:03.19
PR
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
4.
11
Logan Erickson
12:26.96
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
5.
11
Gabe Gassen
13:24.09
May 4
Battle Creek B-Club Invite
60m Hurdles - 39"
1.
10
Sam Olmer
11.24c
PR
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
110m Hurdles - 39"
1.
10
Sam Olmer
16.85
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
2.
9
Thomas Settje
17.58
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
300m Hurdles - 36"
1.
9
Thomas Settje
44.75
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
2.
10
Sam Olmer
46.58
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
4x100 Relay
1.
Luke Wemhoff
Owen Lindhorst
Evan Kiene
Cohen Pelan
43.90
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
2.
Cohen Pelan
Owen Lindhorst
Austin Long
Evan Kiene
45.30
Apr 11
Boone Central Invite
3.
Austin Long
Owen Lindhorst
Evan Kiene
Luke Wemhoff
46.31
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
4.
Austin Long
Luke Wemhoff
Evan Kiene
Cohen Pelan
46.51
Apr 14
Central City Invite
5.
Thomas Settje
Max Wemhoff
Jackson Heng
Henry Ramaekers
49.12
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
6.
Alex Evans
David DeLeon
Jordan Kouma
Jamison Kush
54.70
Apr 14
Central City Invite
4x100 Throwers Relay - Throwers
1.
Eddie Herrera
Henry Ramaekers
Jamison Kush
Alex Evans
51.94
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
2.
Eddie Herrera
Alex Evans
Noah Kuhl
Henry Ramaekers
53.08
Apr 20
Fred Arnold Invite
3.
Jordan Kouma
David DeLeon
Alex Evans
Jamison Kush
56.39
Apr 11
Boone Central Invite
4x160 Relay
1.
Evan Kiene
Cohen Pelan
Austin Long
Luke Wemhoff
1:19.7h
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
4x400 Relay
1.
Cohen Pelan
Jackson Heng
Jude Maguire
Owen Lindhorst
3:25.51
May 18
2023 NSAA Class B State Championships
2.
Cohen Pelan
Jude Maguire
Jackson Heng
Owen Lindhorst
3:30.72
Apr 11
Boone Central Invite
3.
Jude Maguire
Luke Wemhoff
Caleb Schumacher
Jackson Heng
3:32.37
May 4
Battle Creek B-Club Invite
4.
Luke Wemhoff
Jackson Heng
Jude Maguire
Owen Lindhorst
3:40.09
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
5.
Jackson Heng
Cohen Pelan
Luke Wemhoff
Owen Lindhorst
3:43.6h
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
6.
Ian Karges
Jackson Heng
Luke Wemhoff
Evan Steffensmeier
3:50.25
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
7.
Evan Steffensmeier
Ian Karges
Max Wemhoff
Cohen Pelan
3:57.05
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
4x800 Relay
1.
Jackson Heng
Ian Karges
Kameron Kudron
Jude Maguire
8:28.07
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
2.
Jackson Heng
Jude Maguire
Ian Karges
Kamren Kudron
8:28.55
May 18
2023 NSAA Class B State Championships
3.
Ian Karges
Caleb Schumacher
Jackson Heng
Jude Maguire
8:45.10
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
4.
Ian Karges
Jackson Heng
Kameron Kudron
Jude Maguire
8:47.27
Apr 20
Fred Arnold Invite
5.
Ian Karges
Jackson Heng
Caleb Schumacher
Jude Maguire
8:49.26
Apr 14
Central City Invite
6.
Ian Karges
Kameron Kudron
Jackson Heng
Jude Maguire
9:02.31
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
7.
Jude Maguire
Caleb Schumacher
Kameron Kudron
Ian Karges
9:26.2h
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
8.
Sam Olmer
Rudy Brunkhorst
Caleb Schumacher
Gabe Gassen
10:02.97
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Austin Long
Thomas Settje
Evan Steffensmeier
Sam Olmer
4:13.09
May 4
Battle Creek B-Club Invite
2.
9
Thomas Settje
Gavin Beiermann
Mike Krienk
Kobe Micek
4:52.80
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
3.
9
Brenden Johannes
Noah Chohon
Max Beshaler
Seth Druppel
5:05.22
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
Shot Put - 12lb
1.
10
Alex Evans
42' 0.5
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
2.
10
Henry Ramaekers
41' 3.75
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
3.
11
Matthew Gokie
34' 9
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
4.
12
Jamison Kush
32' 4.5
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
5.
9
Seth Druppel
32' 0.5
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
6.
9
Mike Krienke
32' 0
May 4
Battle Creek B-Club Invite
11
David DeLeon
32' 0
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
8.
9
Noah Chohon
25' 6
PR
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
Discus - 1.6kg
1.
11
David DeLeon
108' 6
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
2.
10
Eddie Herrera
104' 8
Apr 14
Central City Invite
3.
10
Jordan Kouma
102' 10
PR
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
4.
9
Mike Krienke
91' 9
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
5.
10
Henry Chard
85' 10
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
6.
9
Seth Druppel
82' 6
PR
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
7.
10
Conner Wurtz
78' 9
PR
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
8.
11
Matthew Gokie
70' 1
Apr 11
Boone Central Invite
9.
9
Max Beshaler
69' 2
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
High Jump
1.
10
Max Wemhoff
5' 6
PR
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
2.
9
Gavin Beiermann
5' 2
PR
Apr 11
Boone Central Invite
Pole Vault
1.
10
Broderick Splittgerber
8' 7
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
2.
9
Kobe Micek
8' 6
Apr 14
Central City Invite
Long Jump
1.
10
Cohen Pelan
20' 0.5
Apr 14
Central City Invite
2.
10
Max Wemhoff
19' 2
May 4
Battle Creek B-Club Invite
3.
10
Henry Ramaekers
19' 0
PR
Apr 11
Boone Central Invite
4.
10
Evan Steffensmeier
18' 11
Apr 20
Fred Arnold Invite
5.
10
Madden Saenz
15' 4.5
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
Triple Jump
1.
10
Evan Steffensmeier
39' 4.5
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
2.
10
Max Wemhoff
39' 3
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
3.
10
Henry Ramaekers
37' 8.5
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
4.
9
Gavin Beiermann
33' 3.5
PR
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
Womens
60 Meter Dash
1.
10
Adrianna Kush
9.74c
PR
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
100 Meters
1.
9
Lily Lancaster
13.60
PR
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
2.
10
Rebecca Kosch
13.99
PR
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
3.
11
Kyra Bowen
14.00
PR
Apr 11
Boone Central Invite
4.
10
Annie Weber
14.20
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
5.
9
Alejandra Lopez-Martinez
14.26
PR
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
6.
12
Sierra Kravig
14.31
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
7.
10
Adrianna Kush
15.58
PR
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
200 Meters
1.
10
Raya Kluever
28.47
PR
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
2.
9
Lily Lancaster
28.85
Apr 11
Boone Central Invite
3.
9
Alejandra Lopez-Martinez
30.38
PR
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
4.
10
Adrianna Kush
31.52
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
5.
10
Annie Weber
31.64
PR
Apr 14
Central City Invite
6.
11
Joanna Rusher
31.68
PR
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
7.
11
Neve Pavlik
31.71
PR
Apr 20
Fred Arnold Invite
8.
11
Isabel Zaruba
32.14c
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
400 Meters
1.
11
Joanna Rusher
1:07.17
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
2.
11
Neve Pavlik
1:09.11
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
3.
11
Kensey McKay
1:10.74
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
4.
9
Lily Lancaster
1:11.15
Apr 14
Central City Invite
5.
11
Kensey Micek
1:11.44c
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
6.
9
Claire Oakley
1:12.72
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
7.
12
Whitney Klug
1:19.34c
PR
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
8.
10
Annie Weber
1:22.15
Apr 11
Boone Central Invite
800 Meters
1.
11
Josie Sliva
2:36.71
PR
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
2.
11
Kensey McKay
2:40.19
May 4
Battle Creek B-Club Invite
3.
11
Joanna Rusher
2:42.78
PR
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
4.
12
Whitney Klug
2:50.59
PR
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
5.
9
Addi Schumacher
3:01.46
PR
Apr 14
Central City Invite
6.
12
Lily Dohmen
3:12.22
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
7.
11
Serena Swiatek
3:41.20
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
1600 Meters
1.
9
Addi Schumacher
6:24.92
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
2.
11
Josie Sliva
6:28.47
Apr 20
Fred Arnold Invite
3.
12
Whitney Klug
6:50.81
Apr 14
Central City Invite
4.
12
Lily Dohmen
7:19.60
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
5.
9
Giselle Chilapa
7:39.30
PR
Apr 11
Boone Central Invite
6.
11
Serena Swiatek
7:41.59
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
3200 Meters
1.
11
Josie Sliva
14:32.93
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
2.
9
Giselle Chilapa
15:51.75
PR
Apr 14
Central City Invite
3.
12
Lily Dohmen
16:11.57
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
4.
11
Serena Swiatek
18:52.1h
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
60m Hurdles - 33"
1.
11
Isabel Zaruba
11.44c
PR
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
2.
9
Claire Oakley
11.54c
PR
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
100m Hurdles - 33"
1.
11
Isabel Zaruba
19.38
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
2.
9
Claire Oakley
19.83
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
300m Hurdles - 30"
1.
11
Isabel Zaruba
52.30
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
2.
9
Claire Oakley
59.27
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
4x100 Relay
1.
Rebecca Kosch
Raya Kluever
Annie Weber
Kyra Bowen
53.07
May 4
Battle Creek B-Club Invite
2.
Kyra Bowen
Raya Kluever
Annie Weber
Rebecca Kosch
53.97
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
3.
Rebecca Kosch
Raya Kluever
Annie Weber
Lily Lancaster
54.58
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
4.
Raya Kluever
Lily Lancaster
Annie Weber
Rebecca Kosch
55.21
Apr 11
Boone Central Invite
5.
Kyra Bowen
Lily Lancaster
Raya Kluever
Rebecca Kosch
56.00
Apr 14
Central City Invite
6.
Raya Kluever
Lily Lancaster
Sierra Kravig
Kyra Bowen
56.02
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
7.
Hailey Steffensmeier
Rylie Tonniges
Jillian Rusher
Addison Beiermann
1:08.73
Apr 14
Central City Invite
4x100 Throwers Relay - Throwers
1.
Addison Beiermann
Jillian Rusher
Francesca Gallino
Hailey Steffensmeier
1:05.32
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
2.
Addi Beiermann
Jillian Rusher
Rylie Tonniges
Hailey Steffensmeier
1:09.87
Apr 11
Boone Central Invite
4x160 Relay
1.
Raya Kluever
Claire Oakley
Lily Lancaster
Kyra Bowen
1:36.1h
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
4x400 Relay
1.
Kensey McKay
Isabel Zaruba
Neve Pavlik
Joanna Rusher
4:33.69
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
2.
Neve Pavlik
Isabel Zaruba
Claire Oakley
Kensey McKay
4:42.30
May 4
Battle Creek B-Club Invite
3.
Neve Pavlik
Claire Oakley
Joanna Rusher
Annie Weber
4:44.93
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
4.
Isabel Zaruba
Kensey Micek
Joanna Rusher
Lily Lancaster
4:49.9h
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
5.
Kensey McKay
Isabel Zaruba
Lily Lancaster
Joanna Rusher
4:54.07
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
4x800 Relay
1.
Josie Sliva
Whitney Klug
Jillian Rusher
Kensey McKay
10:40.91
May 4
Battle Creek B-Club Invite
2.
Josie Sliva
Whitney Klug
Joanna Rusher
Kensey McKay
10:45.80
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
3.
Kensey McKay
Whitney Klug
Joanna Rusher
Josie Sliva
11:07.29
Apr 14
Central City Invite
4.
Josie Sliva
Whitney Klug
Addi Schumacher
Lily Dohmen
11:29.81
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
5.
Kensey McKay
Whitney Klug
Addi Schumacher
Josie Sliva
11:47.79
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
6.
Kensey Micek
Whitney Klug
Joanna Rusher
Josie Sliva
11:49.1h
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Raya Kluever
Rebecca Kosch
Joanna Rusher
Josie Sliva
4:48.46
May 4
Battle Creek B-Club Invite
2.
9
Alejandra Lopez
Kiya Taylor
Claire Oakley
Addi Schumacher
5:24.36
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
Shot Put - 4kg
1.
12
Hailey Steffensmeier
34' 1
Apr 14
Central City Invite
2.
10
Rylie Tonniges
30' 6
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
3.
9
Jillian Rusher
26' 10
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
4.
9
Addison Beiermann
26' 5.25
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
5.
12
Francesca Gallino
24' 4.75
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
Discus - 1kg
1.
12
Hailey Steffensmeier
119' 2
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
2.
9
Addison Beiermann
84' 3
Apr 25
Columbus Lakeview Invite
3.
9
Jillian Rusher
80' 1
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
4.
10
Rylie Tonniges
79' 4
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
5.
12
Francesca Gallino
62' 3
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
High Jump
1.
11
Joanna Rusher
4' 10
PR
Apr 14
Central City Invite
11
Kyra Bowen
4' 10
PR
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
3.
9
Claire Oakley
4' 8
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
4.
9
Kiya Taylor
4' 4
PR
Apr 13
Columbus Freshmen Invite
Pole Vault
1.
12
Sierra Kravig
7' 6
Apr 14
Central City Invite
2.
11
Addison Schoenfelder
7' 2
May 4
Battle Creek B-Club Invite
9
Jacqueline Stoner
7' 2
PR
May 4
Battle Creek B-Club Invite
Long Jump
1.
11
Kyra Bowen
16' 8
(.0)
May 18
2023 NSAA Class B State Championships
2.
10
Raya Kluever
15' 2
PR
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
3.
10
Adrianna Kush
15' 0.25
Apr 11
Boone Central Invite
4.
10
Rebecca Kosch
13' 9.5
PR
Apr 4
Wayne Bluedevil Invitational
Triple Jump
1.
11
Kyra Bowen
33' 7
May 9
(RESULTS ONLY) 2023 NSAA B-4 District Hosted by Boone C..
2.
10
Raya Kluever
30' 10
Mar 18
Wayne State College - HS DI - Indoor
3.
10
Adrianna Kush
30' 6
May 4
Battle Creek B-Club Invite
4.
10
Annie Weber
29' 9
Apr 14
Central City Invite
*Recent improvement