Season:
2024 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2003
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2003
2001
2000
1999
1997
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Nikolai Shubochkin
11.51
(.5)
PR
May 15
ML-12 Championships
2.
11
Jonathan Peng
12.06
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
3.
12
Mo Hagenbuch
12.17
(-.5)
PR
May 15
ML-12 Championships
4.
12
Elliot Elkin
12.34
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
5.
11
Peter Harrison
12.36
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
6.
11
Aidan Connelly
12.53
PR
Jun 4
MSTCA North Decathlon
7.
10
Iain Burkhardt
12.67
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
8.
11
Manu Mahenthiran
12.75
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
9.
10
Alasdair Kostoulakos
12.76
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
10.
9
Pedro Diaz-Terra
13.01
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
11.
10
Aaron Guan
13.02
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
12.
9
Alex Rivkin
13.04
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
13.
9
Amitai Zur
13.20
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
14.
10
Ryan Van Eyk
13.49
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
15.
11
Andrew Scelfo
13.75
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
16.
9
Calvin Cheung
13.83
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
17.
9
Noah Kostoulakos
14.02
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
18.
11
Vishnu Burra
14.24
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
19.
9
Joaquin Marquez
14.44
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
20.
10
Isaac White
14.82
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
21.
9
Matthew Lim
14.94
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
22.
9
Liam Dobbs
15.15
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
23.
9
Charles Dobbs
15.75
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
24.
9
Iain Thomson
16.35
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
200 Meters
1.
11
Nikolai Shubochkin
23.71
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
2.
12
Elliot Elkin
24.46
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
3.
10
Neel Patel
24.60
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
4.
10
Iain Burkhardt
25.85
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
5.
11
Aidan Connelly
25.91
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
6.
10
Alasdair Kostoulakos
26.07
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
7.
10
Daniel Elkin
26.56
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
8.
12
Timo DeStefanis
26.89
(-.8)
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
9.
9
Amitai Zur
27.23
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
10.
10
Ryan Van Eyk
27.71
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
11.
10
Isaac White
30.11
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
12.
10
Ryan Griffin
32.21
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
400 Meters
1.
11
Jonathan Peng
53.11
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
12
Elliot Elkin
54.23
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
3.
10
Alexander LaSpina
54.82
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
4.
12
Briac Breen
56.63
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
5.
10
Nico Peukert
57.47
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
6.
12
Corbin Howard
57.97
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
7.
12
Timo DeStefanis
59.15
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
8.
10
Taj Chhabra
59.39
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
9.
11
Felix Russell
1:01.51
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
10.
11
Aidan Connelly
1:02.55
PR
Jun 4
MSTCA North Decathlon
11.
9
Tobias Deixler
1:04.38
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
12.
9
Liam Dobbs
1:05.68
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
13.
9
Charles Dobbs
1:09.47
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
800 Meters
1.
11
Anderson Cheung
2:02.45
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
2.
10
Daichi Collins
2:04.29
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
3.
10
Nico Peukert
2:08.93
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
4.
10
James Hendy
2:10.60
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
5.
11
Calvin Wood
2:11.04
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
6.
11
Jack Moir
2:15.06
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
7.
11
AJ Uy
2:18.45
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
8.
10
Charlie Martin
2:21.67
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
9.
10
Gael Willems Cleetus
2:21.81
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
10.
10
Taj Chhabra
2:24.53
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
11.
9
Collin Burrell
2:35.67
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
12.
10
Elijah Dawson
2:36.93
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
13.
12
Shane McCarron
2:41.64
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
14.
12
Sebastian Paz-Worden
3:01.66
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
1500 Meters
1.
11
Aidan Connelly
5:37.21
PR
Jun 4
MSTCA North Decathlon
1 Mile
1.
11
Harry Malloy
4:32.04
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
11
Anderson Cheung
4:33.27
PR
May 15
ML-12 Championships
3.
11
Jack Moir
4:38.28
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
4.
10
Daichi Collins
4:41.43
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
5.
12
Briac Breen
4:41.58
PR
May 15
ML-12 Championships
6.
11
Mori Finlayson-Johnecheck
4:50.28
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
7.
9
Nathan Wilson
4:56.91
PR
May 4
MSTCA Jim Hoar Frosh-Soph Invitational
8.
11
Andrew Zou
5:03.33
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
9.
9
Tobias Michael
5:05.63
PR
May 11
MSTCA Coaches Invitational
10.
11
Felix Russell
5:07.12
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
11.
10
Nico Peukert
5:07.45
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
12.
11
Jack Sweeney
5:09.15
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
13.
11
AJ Uy
5:10.25
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
14.
10
Ian Rubel
5:21.49
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
15.
9
Eythan Lawless
5:24.99
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
16.
11
Ben Gregory
5:28.75
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
17.
12
Matteo Kennedy
5:29.21
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
18.
12
Andy Simcoe
5:29.66
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
19.
9
Collin Burrell
5:38.44
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
20.
10
Nathaniel Christie
5:41.63
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
21.
12
Birk Breimo
5:57.48
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
22.
9
Charles Dobbs
5:57.67
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
23.
9
Caleb Lefebvre
6:02.64
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
24.
9
Ryan Burrell
6:07.92
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
25.
10
Kanai Phillips
6:18.10
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
26.
9
Henry Clark
6:21.44
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
2 Miles
1.
10
Daichi Collins
9:57.16
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
2.
11
Samuel Davis
10:01.19
PR
May 15
ML-12 Championships
3.
11
Mori Finlayson-Johnecheck
10:12.84
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
4.
11
AJ Uy
11:00.62
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
5.
11
Andrew Zou
11:18.68
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
110m Hurdles - 39"
1.
11
Aidan Connelly
18.25
(-.2)
PR
May 15
ML-12 Championships
400m Hurdles - 36"
1.
11
Manu Mahenthiran
1:00.36
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
10
Daichi Collins
1:01.46
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
3.
11
Aidan Connelly
1:04.24
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
4.
9
Liam Dobbs
1:19.26
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
4x100 Relay
1.
Mo Hagenbuch
Nikolai Shubochkin
Iain Burkhardt
Peter Harrison
45.88
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
Mo Hagenbuch
Nikolai Shubochkin
Peter Harrison
Iain Burkhardt
46.00
May 15
ML-12 Championships
3.
Mo Hagenbuch
Nikolai Shubochkin
Peter Harrison
Aidan Connelly
46.58
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
4.
Peter Harrison
Aidan Connelly
Mo Hagenbuch
Nikolai Shubochkin
47.17
May 11
MSTCA Coaches Invitational
5.
Aidan Connelly
Mo Hagenbuch
Pedro Diaz-Terra
Elliot Elkin
47.67
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
6.
Mo Hagenbuch
Manu Mahenthiran
Peter Harrison
Aidan Connelly
49.27
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
7.
Daichi Collins
Calvin Wood
Briac Breen
Felix Russell
51.81
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
9
Alex Rivkin
Calvin Cheung
Noah Kostoulakos
Pedro Diaz-Terra
51.81
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
9.
Andy Simcoe
Briac Breen
Calvin Wood
Jack Sweeney
52.10
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
10.
Briac Breen
Andy Simcoe
Calvin Wood
Jack Sweeney
59.24
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
4x400 Relay
1.
Elliot Elkin
Anderson Cheung
Alexander LaSpina
Manu Mahenthiran
3:35.97
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
Elliot Elkin
Anderson (Andy) Cheung
Jonathan Peng
Alexander LaSpina
3:37.59
Apr 28
MSTCA Div. II Relays
3.
Anderson (Andy) Cheung
Elliot Elkin
Jonathan Peng
Alexander LaSpina
3:39.62
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
4.
Elliot Elkin
Anderson (Andy) Cheung
Alexander LaSpina
Jonathan Peng
3:39.66
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
5.
Elliot Elkin
Anderson Cheung
Manu Mahenthiran
Alexander LaSpina
3:40.88
May 15
ML-12 Championships
6.
Elliot Elkin
Anderson (Andy) Cheung
Daichi Collins
Alexander LaSpina
3:41.33
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
7.
Daichi Collins
James Hendy
Nico Peukert
Alexander LaSpina
3:45.99
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
8.
Elliot Elkin
Manu Mahenthiran
Anderson (Andy) Cheung
Alexander LaSpina
3:50.06
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
9.
Nico Peukert
Jack Moir
Briac Breen
Andrew Zou
3:57.90
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
4x800 Relay
1.
Harry Malloy
Briac Breen
Jack Moir
Daichi Collins
8:28.50
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
Harry Malloy
Daichi Collins
Jack Moir
Briac Breen
8:37.60
May 15
ML-12 Championships
3.
Jack Moir
Daichi Collins
Briac Breen
Harry Malloy
8:39.88
May 11
MSTCA Coaches Invitational
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Elliot Elkin
Alexander Fitzsimmons
Anderson (Andy) Cheung
Jonathan Peng
3:43.73
Apr 28
MSTCA Div. II Relays
2.
Elliot Elkin
Jonathan Peng
Alexander LaSpina
Nikolai Shubochkin
3:46.97
May 11
MSTCA Coaches Invitational
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Daichi Collins
Calvin Wood
Harry Malloy
Jack Moir
11:21.11
Apr 28
MSTCA Div. II Relays
Shot Put - 12lb
1.
12
Alexander Fitzsimmons
47' 1.25
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
2.
10
Max Fitch
34' 11.5
PR
May 15
ML-12 Championships
3.
12
Markus Paus
32' 8.75
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
4.
11
Aidan Connelly
29' 8.75
PR
Jun 4
MSTCA North Decathlon
Discus - 1.6kg
1.
12
Alexander Fitzsimmons
178' 3
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
10
Max Fitch
92' 5
PR
May 4
MSTCA Jim Hoar Frosh-Soph Invitational
3.
10
Ryan Griffin
72' 5
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
4.
11
Aidan Connelly
68' 10.25
PR
Jun 4
MSTCA North Decathlon
5.
12
Markus Paus
67' 0
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
6.
12
Timo DeStefanis
66' 0
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
Javelin - 800g
1.
12
Chase Lemire
122' 11
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
2.
11
Peter Ngowi
116' 6
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
3.
12
Rugved Paraskar
115' 8
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
4.
12
Timo DeStefanis
115' 2
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
5.
10
Kai Plante
113' 1
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
6.
12
Corbin Howard
105' 5
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
7.
11
Aidan Connelly
103' 2.25
PR
Jun 4
MSTCA North Decathlon
8.
12
Alexander Fitzsimmons
98' 2
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
9.
11
Calvin Wood
90' 6
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
10.
10
Kenneth Medri
81' 6
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
11.
10
Gregory Rubel
60' 10
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
12.
11
Vishnu Burra
44' 2
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
13.
11
Paul Camerlo
42' 3
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
14.
9
Aarya Paraskar
40' 2
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
High Jump
1.
12
Eliot Hughes
5' 8
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
2.
11
Peter Ngowi
5' 6
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
12
Markus Paus
5' 6
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
4.
12
Timo DeStefanis
5' 2
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
5.
11
Ben Gregory
5' 0
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
6.
11
Peter Harrison
4' 10
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
12
Matteo Kennedy
4' 10
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
8.
12
Mo Hagenbuch
4' 8
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
11
Aidan Connelly
4' 8
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
Long Jump
1.
11
Jonathan Peng
20' 4.5
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
2.
10
Daniel Elkin
18' 7
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
3.
10
Neel Patel
18' 6.5
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
4.
12
Eliot Hughes
18' 3.25
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
5.
11
Aidan Connelly
17' 9.25
PR
Jun 4
MSTCA North Decathlon
6.
10
Taj Chhabra
17' 8.25
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
7.
12
Markus Paus
17' 7.25
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
8.
12
Chase Lemire
16' 5.75
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
Triple Jump
1.
11
Aidan Connelly
34' 9
PR
Jun 4
MSTCA North Decathlon
Decathlon -
1.
11
Aidan Connelly
3848
PR
Jun 4
MSTCA North Decathlon
Womens
100 Meters
1.
12
Miriam Taiwo Garcia
13.35
PR
May 11
MSTCA Coaches Invitational
2.
10
Mayeesha Van Oloo
13.61
May 11
MSTCA Coaches Invitational
3.
12
Isabella Domin
13.81
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
4.
9
Papatya Dogulu
13.99
PR
May 11
MSTCA Coaches Invitational
5.
10
Lanna Cronin
14.27
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
6.
9
Reilly Chambers
14.30
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
7.
10
Ezinne Onyemah
14.37
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
8.
11
June Lawrence
14.50
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
9.
9
Tessa McCulloch
14.93
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
9
Alina Regrut
14.93
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
11.
11
Elka Tsafack
14.95
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
12.
9
Juniper Smift
15.18
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
13.
9
Anna Mulligan
15.34
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
9
Ashley Oliveira
15.34
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
15.
10
Sophia Gauthier
15.38
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
16.
10
Claire Hogan
15.70
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
17.
10
Nina Rosenblatt
15.76
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
18.
9
Amelia Vallarino
16.08
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
19.
9
Ava Whitehouse Garcia
16.16
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
20.
9
Anna Holden
16.18
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
21.
10
Suzon Geffray
16.38
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
22.
9
Selah Strickland
16.56
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
10
Ava LaSpina
16.56
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
24.
9
Emilia Urciuoli
16.70
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
25.
9
Grace MacDonald
16.87
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
26.
9
Olivia Jacobson
16.95
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
27.
10
Abigail Thomas
16.99
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
28.
9
Nieve Maher
17.14
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
29.
9
Nova Gainfort
17.31
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
30.
10
Olivia Shoesmith
17.70
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
31.
10
Kavya Krishnan
18.11
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
32.
10
Noga Berson
18.12
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
33.
10
Ella Irwin
18.13
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
34.
9
Vittoria Leto
20.83
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
200 Meters
1.
12
Erin Moran
27.13
(.9)
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
12
Isabella Domin
27.39
(-.7)
PR
May 15
ML-12 Championships
3.
12
Miriam Taiwo Garcia
27.50
(-.2)
PR
May 15
ML-12 Championships
4.
10
Kelsey DeCastro
29.59
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
5.
9
Reilly Chambers
29.87
(-1.0)
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
6.
12
Ella Connelly
30.32
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
7.
12
Safiya Ait Ali
30.71
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
8.
9
Tessa McCulloch
30.75
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
9.
9
Anna Mulligan
31.23
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
10.
12
Vivian Kalik
31.34
(-1.0)
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
11.
10
Ezinne Onyemah
31.57
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
12.
12
Eva Cloherty
31.83
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
13.
9
Isabel Beaver Garcia
32.08
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
14.
9
Juniper Smift
32.69
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
15.
10
Oju Rizal
32.79
(-2.2)
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
16.
9
Sophie Olland
33.28
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
17.
9
Sophia Sullivan
33.82
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
18.
9
Cecilia Sullivan
35.70
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
400 Meters
1.
12
Erin Moran
1:00.88
PR
May 15
ML-12 Championships
2.
11
Evie Lauzon
1:04.17
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
3.
11
Isadora Margolius
1:06.17
PR
May 15
ML-12 Championships
4.
9
Dahlia Bohnert
1:07.88
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
5.
12
Ella Connelly
1:09.88
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
6.
9
Tessa McCulloch
1:11.59
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
7.
11
Nora Vallarino
1:13.05
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
8.
10
Chloe Reinelt
1:13.25
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
9.
10
Katherine Toutchkine
1:27.92
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
10.
10
Kay Brain
1:28.22
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
800 Meters
1.
12
Elise Kempf
2:22.06
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
2.
11
Evie Lauzon
2:25.82
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
3.
12
Ellery Klatka
2:32.14
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
4.
11
Sophia Francis
2:34.09
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
5.
10
Oju Rizal
2:37.87
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
6.
10
Chloe Reinelt
2:40.43
PR
May 4
MSTCA Jim Hoar Frosh-Soph Invitational
7.
10
Kelsey DeCastro
2:42.46
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
8.
11
Nora Vallarino
2:49.53
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
9.
9
Sophie Olland
2:50.86
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
10.
9
Kelwyn Howard
2:51.40
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
11.
9
Chloe Breitling
3:00.06
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
12.
9
Anna Vakoc
3:00.61
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
13.
12
Greta Mastro
3:01.56
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
14.
12
Elspeth Fraser
3:03.96
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
15.
12
Sabine Bohnert
3:04.19
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
16.
9
Mia Brassell
3:08.30
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
17.
11
Alice Frigerio
3:28.87
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
18.
9
Paige Turkington
3:30.33
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
1 Mile
1.
12
Elise Kempf
5:06.62
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
11
Evie Lauzon
5:14.46
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
3.
12
Ellery Klatka
5:22.25
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
4.
12
Eva Cloherty
5:23.64
PR
May 15
ML-12 Championships
5.
12
Safiya Ait Ali
5:28.69
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
6.
11
Sophia Francis
5:31.72
PR
May 15
ML-12 Championships
7.
9
Nora Chan
5:38.86
PR
May 15
ML-12 Championships
8.
10
Caroline Herr
5:55.09
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
9.
10
Chloe Reinelt
5:58.02
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
10
Oju Rizal
5:58.02
PR
May 4
MSTCA Jim Hoar Frosh-Soph Invitational
11.
12
Greta Mastro
6:03.88
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
12.
9
Claire Gabriele
6:08.12
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
13.
9
Sophie Olland
6:39.24
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
14.
9
Anna Vakoc
6:41.90
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
15.
10
Kay Brain
7:11.42
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
16.
10
Katherine Toutchkine
7:13.70
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
17.
10
Sophie Bilsky-Endo
7:27.02
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
18.
9
Claire Apigian
7:54.89
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
19.
9
Amalia Mesleh
7:58.15
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
2 Miles
1.
11
Evie Lauzon
11:18.57
Jun 1
MIAA Meet of Champions
2.
12
Ellery Klatka
11:31.46
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
3.
12
Safiya Ait Ali
11:43.15
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
4.
12
Eva Cloherty
11:44.31
PR
May 11
MSTCA Coaches Invitational
5.
11
Sophia Francis
11:49.11
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
6.
9
Claire Gabriele
12:57.09
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
7.
12
Greta Mastro
13:26.40
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
100m Hurdles - 33"
1.
10
Mayeesha Van Oloo
16.53
(-.8)
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
10
Kelsey DeCastro
17.21
PR
May 4
MSTCA Jim Hoar Frosh-Soph Invitational
3.
11
June Lawrence
17.34
(.1)
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
4.
10
Emily Ristuccia
18.55
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
5.
12
Noga Hirsch
19.41
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
6.
9
Sophie Olland
21.86
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
400m Hurdles - 30"
1.
11
Bryn Ryan
1:08.52
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
11
Isadora Margolius
1:16.67
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
3.
11
Alina McCulloch
1:17.00
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
4x100 Relay
1.
Mayeesha Van Oloo
Miriam Taiwo Garcia
Reilly Chambers
Lanna Cronin
52.89
May 15
ML-12 Championships
2.
Mayeesha Van Oloo
Miriam Taiwo Garcia
Ella Connelly
Lanna Cronin
53.90
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
3.
Isabella Domin
Isadora Margolius
Mayeesha Van Oloo
Miriam Taiwo Garcia
53.97
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
4.
Isabella Domin
Ella Connelly
Mayeesha Van Oloo
Miriam Taiwo Garcia
54.01
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
5.
Mayeesha Van Oloo
Miriam Taiwo Garcia
Isabella Domin
Isadora Margolius
54.23
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
6.
9
Isabel Beaver Garcia
Anna Mulligan
Ashley Oliveira
Selah Strickland
55.99
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
7.
9
Dahlia Bohnert
Papatya Dogulu
Reilly Chambers
Tessa McCulloch
56.20
May 4
MSTCA Jim Hoar Frosh-Soph Invitational
8.
Amy Chelariu
Ashley Oliveira
Anna Mulligan
Elka Tsafack
1:01.56
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
9.
Caroline Herr
Oju Rizal
Nora Vallarino
Chloe Reinelt
1:03.33
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
4x400 Relay
1.
Elise Kempf
Evie Lauzon
Isadora Margolius
Erin Moran
4:09.73
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
2.
Elise Kempf
Evie Lauzon
Sophia Francis
Isadora Margolius
4:12.92
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
3.
Elise Kempf
Erin Moran
Sophia Francis
Evie Lauzon
4:15.38
May 11
MSTCA Coaches Invitational
4.
-
Elise Kempf
Erin Moran
Evie Lauzon
Sophia Francis
4:15.75
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
5.
Evie Lauzon
Erin Moran
Elise Kempf
Ellery Klatka
4:25.47
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
6.
Elise Kempf
Ellery Klatka
Evie Lauzon
Sophia Francis
4:27.49
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
7.
Sophia Francis
Evie Lauzon
Ellery Klatka
Elise Kempf
4:31.25
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
8.
Nora Vallarino
Oju Rizal
Chloe Reinelt
Caroline Herr
4:45.38
Apr 28
MSTCA Div. II Relays
9.
Greta Mastro
Oju Rizal
Papatya Dogulu
Tessa McCulloch
4:47.38
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
10.
Anna Vakoc
Kelwyn Howard
Nora Vallarino
Oju Rizal
4:51.91
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
11.
9
Papatya Dogulu
Tessa McCulloch
Celeste Leen
Summer Schadinger
4:53.41
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
4x800 Relay
1.
Sophia Francis
Ellery Klatka
Evie Lauzon
Elise Kempf
9:56.13
Apr 28
MSTCA Div. II Relays
2.
Sophia Francis
Ellery Klatka
Safiya Ait Ali
Eva Cloherty
10:09.67
May 15
ML-12 Championships
3.
Sophia Francis
Ellery Klatka
Eva Cloherty
Safiya Ait Ali
10:14.30
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
4.
Nora Vallarino
Caroline Herr
Oju Rizal
Chloe Reinelt
10:46.11
May 11
MSTCA Coaches Invitational
5.
Greta Mastro
Nora Vallarino
Oju Rizal
Chloe Reinelt
10:51.48
Apr 28
MSTCA Div. II Relays
4x1600 Relay
1.
-
Ellery Klatka
Eva Cloherty
Safiya Ait Ali
Elise Kempf
22:04.10
Apr 28
MSTCA Div. II Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Evie Lauzon
Erin Moran
Eva Cloherty
Safiya Ait Ali
13:08.97
Apr 28
MSTCA Div. II Relays
Shot Put - 4kg
1.
11
Meghan Prior
37' 10
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
2.
10
Fatmata Savage
31' 0.25
PR
May 15
ML-12 Championships
3.
12
Amy Chelariu
27' 0
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
4.
12
Anna Zou
26' 3
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
5.
12
Vivian Kalik
25' 8.75
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
6.
12
Michelle Chen
23' 11.5
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
7.
10
Lily Roshankish
21' 4.25
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
8.
12
Noga Hirsch
21' 3.75
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
9.
12
Corwin Dickson
19' 5.5
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
10.
12
Frankie Lipman
17' 11.5
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
11.
10
Kelsey DeCastro
17' 3.5
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
12.
12
Alice Moyer
17' 3
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
13.
9
Sophie Olland
16' 8.75
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
14.
10
Shuvana Pradhan
12' 1.75
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
Discus - 1kg
1.
12
Cecilia Keating
116' 1
PR
May 15
ML-12 Championships
2.
11
Meghan Prior
108' 3
PR
May 26
MIAA Division 2 Track & Field Championship
3.
10
Fatmata Savage
75' 1
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
4.
11
June Lawrence
74' 10
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
5.
9
Lucia Settlemyre
74' 9
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
6.
12
Amy Chelariu
71' 5
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
7.
9
Summer Schadinger
67' 5
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
8.
12
Corwin Dickson
61' 0
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
9.
10
Lily Roshankish
59' 5
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
10.
9
Sofia DeStefanis
55' 1
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
Javelin - 600g
1.
11
Meghan Prior
96' 7.75
PR
Apr 28
MSTCA Div. II Relays
2.
12
Vivian Kalik
88' 9
PR
May 15
ML-12 Championships
3.
12
Anna Zou
77' 9
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
4.
12
Virginia Sanzo
77' 3
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
5.
12
Amy Chelariu
69' 0
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
6.
11
Mireia Nokes
59' 5
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
7.
10
Lily Roshankish
56' 10
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
8.
10
Kelsey DeCastro
47' 5.75
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
9.
9
Sophie Olland
43' 6.5
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
10.
12
Alice Moyer
43' 5
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
11.
9
Paige Turkington
36' 4
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
High Jump
1.
12
Isabella Lauzon
5' 0
PR
May 15
ML-12 Championships
2.
10
Ella Radoslovich
4' 10
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
3.
11
Elka Tsafack
4' 8
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
4.
11
Willa McMaken-Marsh
4' 6
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
10
Lanna Cronin
4' 6
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
6.
9
Anna Vakoc
4' 4
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
10
Kelsey DeCastro
4' 4
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
9
Dahlia Bohnert
4' 4
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
9.
12
Suzanna Kopans
4' 2
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
10.
10
Suzon Geffray
4' 0
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
10
Sophia Gauthier
4' 0
PR
Apr 24
ML-12 Block 3B (ARL v WIN; WIL v WAK)
12.
10
Ezinne Onyemah
3' 10
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
11
Sophia Newmark
3' 10
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
14.
9
Sophie Olland
3' 9.25
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
15.
9
Nieve Maher
3' 8
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
Pole Vault
1.
12
*
Erin Moran
11' 9
PR
Jun 8
New England HS Outdoor Track & Field Championship
2.
12
Isabella Lauzon
7' 6
PR
May 15
ML-12 Championships
Long Jump
1.
11
June Lawrence
15' 5.25
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
12
Lilia Nyren
15' 5.25
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
3.
12
Miriam Taiwo Garcia
15' 0
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
4.
11
Bryn Ryan
14' 9.75
PR
May 15
ML-12 Championships
5.
11
Alina McCulloch
14' 5.75
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
6.
9
Celeste Leen
14' 0.5
PR
May 7
ML-12 Block 5A (ARL v REA; MEL v WIL)
9
Dahlia Bohnert
14' 0.5
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
8.
12
Cecilia Keating
13' 8
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
9.
11
Willa McMaken-Marsh
13' 3.75
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
10.
10
Kelsey DeCastro
13' 0.75
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
11.
9
Ailish Webster
12' 11.5
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
12.
9
Papatya Dogulu
12' 5
PR
Apr 11
ML-12 Block 2C (ARL v LEX; WAK v STO)
13.
9
Sophie Olland
11' 9.25
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
Triple Jump
1.
12
Vivian Kalik
32' 4.5
PR
Apr 17
ML-12 Block 1A (ARL v WOB; MEL v WAK)
2.
9
Ailish Webster
26' 8.5
PR
Apr 30
ML-12 Block 4A (ARL v BEL; WAK v BUR)
Hammer - 4kg
1.
11
Meghan Prior
107' 10
PR
May 20
2024 Lexington Throwcase
Heptathlon -
1.
10
Kelsey DeCastro
2745
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
2.
9
Sophie Olland
1763
PR
Jun 4
MSTCA North Heptathlon
*Recent improvement