Season:
2024 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1966
1965
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
Fr
Austyn Riehle
11.39
(1.5)
PR
Apr 6
Norse Invitational
2.
Jr
Leif Carey-Odden
11.67
(-.9)
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
3.
Jr
Tancrede Lefort
11.69
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
Fr
Rylan Ruf
11.69
(.7)
PR
Apr 6
Norse Invitational
5.
Sr
Matthew Franzen
11.83
(3.3)
PR
Apr 20
Meet of Champions
200 Meters
1.
Jr
Tancrede Lefort
22.88
(3.2)
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
2.
Fr
Austyn Riehle
22.98
(3.3)
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
3.
Jr
Leif Carey-Odden
23.22
(1.6)
PR
Apr 13
Bethel Invitational
4.
Sr
Leo Duffy
23.62
(3.3)
PR
Apr 20
Meet of Champions
5.
So
Logan Thompson
23.67
(3.1)
PR
Apr 20
Meet of Champions
6.
Sr
Matthew Franzen
24.11
(-.9)
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
7.
Jr
Sorley Swanstrom-Arnold
24.33
(3.0)
PR
Apr 13
Bethel Invitational
8.
Sr
Will Ode
25.10
(1.6)
PR
Apr 20
Meet of Champions
9.
Fr
Alex Bodnar
26.23
(1.3)
PR
Apr 13
Bethel Invitational
400 Meters
1.
Sr
Matthew Franzen
50.79
PR
May 4
St. Olaf Ole Open
2.
So
Logan Thompson
51.27
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
3.
Jr
Tancrede Lefort
53.47
Apr 6
Norse Invitational
4.
So
Jermaine Dizon
54.65
PR
Apr 13
Bethel Invitational
5.
Fr
Alex Bodnar
55.87
PR
Apr 6
Norse Invitational
6.
So
Colin Halverson
1:10.08
PR
Apr 6
Norse Invitational
800 Meters
1.
Sr
Leo Duffy
1:55.33
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
2.
Jr
Benjamin Gillikin
1:57.39
PR
Apr 13
Bethel Invitational
3.
Jr
Sorley Swanstrom-Arnold
1:58.42
PR
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
4.
So
Logan Thompson
1:58.70
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
5.
So
Christian Montover
1:59.17
PR
Apr 6
Norse Invitational
6.
Fr
Michel Heinrich
1:59.64
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
7.
Jr
Jonas Haugland
2:00.14
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
8.
Sr
Will Ode
2:03.20
May 11
American Rivers Conference Championships
9.
Fr
Johnny Fox
2:04.78
PR
Apr 13
Bethel Invitational
10.
So
Jermaine Dizon
2:05.10
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
11.
So
Matthew Binsfeld
2:05.85
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
12.
Fr
Jack Bode
2:07.75
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
13.
So
Jacob Michaelson
2:07.82
PR
Apr 6
Norse Invitational
14.
So
Markus Pederson
2:09.77
PR
Apr 6
Norse Invitational
15.
Fr
Alex Bodnar
2:09.85
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
16.
Fr
Wil Quinn
2:10.90
PR
Apr 6
Norse Invitational
17.
Jr
Jordan Melendez
2:13.87
Apr 13
Bethel Invitational
18.
Fr
Alex Cowles
2:22.09
PR
Apr 6
Norse Invitational
1500 Meters
1.
So
Christian Montover
4:00.38
PR
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
2.
Sr
Adam Koller
4:03.32
May 11
American Rivers Conference Championships
3.
Jr
Benjamin Gillikin
4:06.81
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
4.
Sr
Leo Duffy
4:07.16
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
5.
So
Kurt Lebakken
4:07.92
PR
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
6.
Sr
Kaeden Fellingham
4:10.47
Apr 6
Norse Invitational
7.
Fr
Michel Heinrich
4:10.64
PR
Apr 20
Meet of Champions
8.
Fr
Justin Reinhart
4:12.43
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
9.
Fr
Jack Bode
4:14.37
PR
May 4
St. Olaf Ole Open
10.
Jr
Jonas Haugland
4:14.82
PR
Apr 20
Meet of Champions
11.
Sr
Malachi Thompson
4:20.27
Apr 6
Norse Invitational
12.
Fr
Johnny Fox
4:21.62
PR
Apr 20
Meet of Champions
13.
So
Markus Pederson
4:26.88
PR
Apr 13
Bethel Invitational
14.
So
Jacob Michaelson
4:27.39
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
15.
Sr
Will Ode
4:27.63
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
16.
Jr
Sorley Swanstrom-Arnold
4:28.13
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
17.
Jr
Jordan Melendez
4:31.30
May 4
St. Olaf Ole Open
18.
So
Matthew Binsfeld
4:31.58
PR
Apr 6
Norse Invitational
19.
So
Sergey Dutt
4:32.11
PR
Apr 6
Norse Invitational
20.
Fr
Alex Bodnar
4:34.97
PR
Apr 20
Meet of Champions
21.
Fr
Wil Quinn
4:35.89
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
22.
Sr
Charlie Anderson
4:35.97
PR
Apr 20
Meet of Champions
23.
So
Evan McElroy
4:57.09
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
24.
Fr
Alex Cowles
4:59.63
PR
May 4
St. Olaf Ole Open
5000 Meters
1.
Fr
Justin Reinhart
15:17.58
PR
Apr 13
UW-Platteville Invitational
2.
Fr
Michel Heinrich
15:23.69
PR
Apr 13
UW-Platteville Invitational
3.
Sr
Malachi Thompson
15:29.33
PR
Apr 13
UW-Platteville Invitational
4.
So
Christian Montover
15:42.18
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
5.
Sr
Kaeden Fellingham
15:46.86
Mar 28
Central College Dutch Invite
6.
Fr
Jack Bode
15:53.28
PR
Apr 13
UW-Platteville Invitational
7.
Sr
Adam Koller
15:57.08
Apr 13
UW-Platteville Invitational
8.
So
Kurt Lebakken
16:04.75
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
9.
Jr
Jonas Haugland
16:15.17
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
10.
Fr
Johnny Fox
16:22.30
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
11.
So
Sergey Dutt
16:35.16
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
12.
Sr
Charlie Anderson
17:20.66
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
13.
Jr
Jordan Melendez
17:31.85
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
14.
So
Jacob Michaelson
17:45.79
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
15.
Fr
Alex Cowles
19:15.18
PR
Apr 13
Bethel Invitational
10,000 Meters
1.
Sr
Kaeden Fellingham
32:08.67
PR
Apr 20
Meet of Champions
2.
Sr
Malachi Thompson
32:12.71
PR
Apr 20
Meet of Champions
400m Hurdles - 36"
1.
Sr
Matthew Franzen
58.13
PR
May 4
St. Olaf Ole Open
3k Steeplechase
1.
So
Kurt Lebakken
9:36.25
PR
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
2.
Fr
Justin Reinhart
9:59.86
PR
Apr 20
Meet of Champions
3.
Fr
Johnny Fox
10:27.09
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
4x100 Relay
1.
Tancrede Lefort
Rylan Ruf
Austyn Riehle
Matthew Franzen
43.73
May 11
American Rivers Conference Championships
4x400 Relay
1.
Logan Thompson
Benjamin Gillikin
Will Ode
Leo Duffy
3:27.56
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
2.
Matthew Franzen
Logan Thompson
Will Ode
Leo Duffy
3:28.70
May 11
American Rivers Conference Championships
3.
Benjamin Gillikin
Leo Duffy
Adam Koller
Logan Thompson
3:29.69
Apr 20
Meet of Champions
4.
Matthew Franzen
Leo Duffy
Leif Carey-Odden
Logan Thompson
3:30.65
Apr 13
Bethel Invitational
5.
Sorley Swanstrom-Arnold
Jonas Haugland
Christian Montover
Leo Duffy
3:32.32
May 4
St. Olaf Ole Open
6.
Jermaine Dizon
Sorley Swanstrom-Arnold
Will Ode
Benjamin Gillikin
3:35.95
Apr 13
Bethel Invitational
7.
Austyn Riehle
Logan Thompson
Jermaine Dizon
Matthew Franzen
3:35.99
Mar 28
Central College Dutch Invite
8.
Sorley Swanstrom-Arnold
Benjamin Gillikin
Christian Montover
Leo Duffy
3:36.22
Apr 6
Norse Invitational
9.
Jermaine Dizon
Austyn Riehle
Matthew Franzen
Logan Thompson
3:37.30
Apr 6
Norse Invitational
10.
Will Ode
Jack Bode
Matthew Binsfeld
Michel Heinrich
3:43.53
Apr 6
Norse Invitational
11.
Tancrede Lefort
Jack Bode
Jacob Michaelson
Jonas Haugland
3:44.01
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
12.
Jermaine Dizon
Will Ode
Michel Heinrich
Sorley Swanstrom-Arnold
3:44.08
Apr 20
Meet of Champions
13.
Christian Montover
Jonas Haugland
Alex Bodnar
Jacob Michaelson
3:44.77
Apr 13
Bethel Invitational
14.
Adam Koller
Michel Heinrich
Alex Bodnar
Jordan Melendez
3:44.95
May 4
St. Olaf Ole Open
15.
Jacob Michaelson
Alex Bodnar
Kaeden Fellingham
Malachi Thompson
3:47.06
Apr 6
Norse Invitational
16.
Matthew Binsfeld
Jordan Melendez
Wil Quinn
Johnny Fox
3:51.31
Apr 13
Bethel Invitational
17.
Matthew Binsfeld
Alex Bodnar
Jordan Melendez
Justin Reinhart
3:52.71
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
18.
Jacob Michaelson
Jonas Haugland
Kurt Lebakken
Christian Montover
3:53.19
Apr 20
Meet of Champions
19.
Charlie Anderson
Jordan Melendez
Wil Quinn
Evan McElroy
3:53.45
Apr 6
Norse Invitational
4x800 Relay
1.
Benjamin Gillikin
Leo Duffy
Logan Thompson
Adam Koller
7:53.00
Apr 27
Drake Relays (College)
2.
Benjamin Gillikin
Logan Thompson
Adam Koller
Leo Duffy
7:54.74
May 11
American Rivers Conference Championships
Shot Put - 16lb
1.
Fr
Logan Strom
12.55m
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
2.
So
Joey Mehlhorn
11.20m
PR
Apr 6
Norse Invitational
3.
Fr
Joseph Dahl
7.64m
PR
Apr 6
Norse Invitational
Discus - 2kg
1.
Fr
Logan Strom
40.42m
PR
Apr 13
Bethel Invitational
2.
So
Joey Mehlhorn
36.32m
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
3.
Fr
Joseph Dahl
21.06m
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
Javelin - 800g
1.
Jr
Leif Carey-Odden
50.08m
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
2.
Sr
Will Ode
39.78m
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
High Jump
1.
Fr
Rylan Ruf
1.90m
PR
Apr 6
Norse Invitational
2.
So
Gideon Armah - Amissah
1.88m
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
Pole Vault
1.
So
Colin Halverson
3.25m
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
Long Jump
1.
Jr
Tancrede Lefort
6.73m
(1.9)
PR
Apr 6
Norse Invitational
2.
So
Gideon Armah - Amissah
5.81m
(3.2)
Apr 20
Meet of Champions
Hammer - 16lb
1.
So
Joey Mehlhorn
43.20m
PR
Apr 6
Norse Invitational
2.
Fr
Logan Strom
35.44m
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
3.
Fr
Joseph Dahl
30.74m
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
Womens
100 Meters
1.
Jr
Amara Marks
13.06
(2.3)
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
2.
So
Zoe Rahberg
13.08
(2.4)
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
3.
Sr
Grace Davidson
13.30
(2.3)
May 11
American Rivers Conference Championships
4.
Jr
Emily Groppoli
13.85
(3.3)
Apr 20
Meet of Champions
5.
Sr
Lily Chen
13.90
(4.2)
PR
Apr 20
Meet of Champions
6.
Fr
Faith Pavlos
14.02
(.9)
PR
Apr 6
Norse Invitational
7.
Fr
Gianna Damiani
14.27
(.9)
PR
Apr 6
Norse Invitational
8.
Sr
Gabbie Schei
14.71
(1.0)
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
200 Meters
1.
So
Zoe Rahberg
27.39
(2.9)
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
2.
Jr
Amara Marks
27.46
(3.8)
Apr 13
Bethel Invitational
3.
Jr
Emily Groppoli
27.64
(4.2)
May 11
American Rivers Conference Championships
4.
Jr
Alyssa Blankenship
27.72
(.6)
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
5.
So
Annika Elco
27.73
(2.5)
PR
Apr 13
Bethel Invitational
6.
Sr
Lily Chen
28.77
(2.3)
PR
Apr 6
Norse Invitational
7.
Fr
Faith Pavlos
29.19
(.3)
PR
Apr 13
Bethel Invitational
8.
Jr
Katie Dailey
30.38
(2.3)
Apr 6
Norse Invitational
9.
Fr
Gianna Damiani
32.84
(-2.1)
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
400 Meters
1.
Jr
Alyssa Blankenship
1:01.97
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
2.
Sr
Lily Chen
1:06.65
PR
Apr 13
Bethel Invitational
800 Meters
1.
Jr
Alyssa Blankenship
2:17.05
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
2.
Fr
Teah Miller
2:23.26
PR
Apr 20
Meet of Champions
3.
So
Mari Paulsen
2:27.89
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
4.
Jr
Sarah Grams
2:33.63
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
5.
So
Penelope Hansen
2:35.51
Apr 6
Norse Invitational
6.
So
Lucy Corbin
2:38.31
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
7.
Sr
Kjerstin Halverson
2:43.64
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
8.
Fr
Summer Jensen
3:00.30
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
9.
Fr
Cassie Peterson
3:19.99
PR
Apr 6
Norse Invitational
1500 Meters
1.
Fr
Teah Miller
4:46.66
PR
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
2.
So
Mari Paulsen
4:59.93
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
3.
Jr
Alyssa Blankenship
5:02.01
Apr 13
Bethel Invitational
4.
Sr
Julia Veit
5:09.41
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
5.
So
Lindsey Moseley
5:11.31
PR
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
6.
So
Lucy Corbin
5:14.40
PR
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
7.
Fr
Norah McDonald
5:18.67
PR
May 4
St. Olaf Ole Open
8.
So
Penelope Hansen
5:32.34
Apr 13
Bethel Invitational
9.
Jr
Sarah Grams
5:38.75
Apr 6
Norse Invitational
10.
Sr
Kjerstin Halverson
5:38.85
PR
Apr 6
Norse Invitational
11.
Fr
Greta Kloos
5:45.67
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
12.
Fr
Annika Veit
5:54.41
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
13.
Fr
Summer Jensen
6:18.59
PR
Apr 6
Norse Invitational
14.
Fr
Cassie Peterson
6:44.53
PR
Apr 20
Meet of Champions
3000 Meters
1.
Fr
Teah Miller
10:46.28
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
2.
So
Lucy Corbin
11:21.39
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
3.
Sr
Julia Veit
11:21.53
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
4.
So
Mari Paulsen
11:21.72
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
5.
Fr
Norah McDonald
11:31.34
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
6.
So
Lindsey Moseley
12:06.03
Mar 28
Central College Dutch Invite
7.
Fr
Annika Veit
12:33.63
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
8.
Fr
Greta Kloos
12:49.64
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
5000 Meters
1.
Fr
Teah Miller
17:57.86
PR
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
2.
So
Mari Paulsen
19:19.39
PR
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
3.
Sr
Julia Veit
19:22.64
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
4.
So
Lucy Corbin
19:54.49
PR
Apr 13
Bethel Invitational
5.
Fr
Norah McDonald
20:06.31
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
6.
So
Lindsey Moseley
20:51.96
Apr 13
Bethel Invitational
7.
Fr
Annika Veit
21:33.61
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
8.
Fr
Greta Kloos
22:24.87
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
100m Hurdles - 33"
1.
So
Annika Elco
15.50
(4.3)
Apr 20
Meet of Champions
2.
Fr
Gianna Damiani
20.62
(.9)
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
400m Hurdles - 30"
1.
So
Annika Elco
1:06.77
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
3k Steeplechase
1.
Sr
Julia Veit
11:58.38
PR
May 16
Augustana Midwest Twilight Qualifier
2.
So
Lindsey Moseley
12:29.01
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
3.
Fr
Norah McDonald
12:39.79
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
4.
Fr
Annika Veit
13:50.91
PR
Apr 20
Meet of Champions
5.
Fr
Greta Kloos
13:54.30
PR
Apr 6
Norse Invitational
4x100 Relay
1.
Lily Chen
Annika Elco
Amara Marks
Grace Davidson
51.16
Apr 13
Bethel Invitational
2.
Amara Marks
Grace Davidson
Lily Chen
Annika Elco
51.21
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
3.
Amara Marks
Grace Davidson
Emily Groppoli
Annika Elco
51.60
May 11
American Rivers Conference Championships
4.
Zoe Rahberg
Annika Elco
Amara Marks
Grace Davidson
52.05
Apr 6
Norse Invitational
4x400 Relay
1.
Annika Elco
Mari Paulsen
Sarah Grams
Alyssa Blankenship
4:20.12
May 11
American Rivers Conference Championships
2.
Alyssa Blankenship
Lily Chen
Sarah Grams
Teah Miller
4:21.94
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
3.
Lily Chen
Teah Miller
Penelope Hansen
Alyssa Blankenship
4:24.69
Apr 6
Norse Invitational
4.
Lily Chen
Sarah Grams
Zoe Rahberg
Alyssa Blankenship
4:26.86
Apr 20
Meet of Champions
5.
Annika Elco
Lily Chen
Sarah Grams
Alyssa Blankenship
4:29.84
Apr 13
Bethel Invitational
6.
Zoe Rahberg
Lucy Corbin
Mari Paulsen
Penelope Hansen
4:36.00
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
7.
Sarah Grams
Lucy Corbin
Mari Paulsen
Kjerstin Halverson
4:46.56
Apr 6
Norse Invitational
8.
Norah McDonald
Julia Veit
Kjerstin Halverson
Greta Kloos
4:52.45
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
4x800 Relay
1.
Alyssa Blankenship
Mari Paulsen
Sarah Grams
Teah Miller
9:40.36
May 11
American Rivers Conference Championships
Shot Put - 4kg
1.
Fr
Julianne Lundvall
11.11m
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
2.
Jr
Ashley Imdieke
9.07m
May 11
American Rivers Conference Championships
3.
Jr
Ellie Gardner
8.48m
PR
Apr 13
Bethel Invitational
Discus - 1kg
1.
Fr
Julianne Lundvall
21.18m
PR
Mar 28
Central College Dutch Invite
2.
Jr
Ellie Gardner
17.83m
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
Javelin - 600g
1.
Jr
Katie Dailey
29.15m
PR
Apr 6
Norse Invitational
2.
Sr
Gabbie Schei
26.56m
May 11
American Rivers Conference Championships
3.
Jr
Emily Groppoli
25.59m
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
High Jump
1.
Jr
Katie Dailey
1.51m
May 11
American Rivers Conference Championships
2.
Fr
Eleanor Lefort
1.42m
PR
Apr 20
Meet of Champions
Pole Vault
1.
So
Linnea Hedin
2.60m
PR
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
Long Jump
1.
Jr
Amara Marks
4.72m
(.0)
PR
Apr 13
Bethel Invitational
2.
Sr
Gabbie Schei
4.40m
(-.4)
Apr 27
Janis Rider / Doug Bolstorff Invitational
3.
Sr
Grace Davidson
4.17m
(-.3)
Mar 28
Central College Dutch Invite
Hammer - 4kg
1.
Fr
Eleanor Lefort
42.64m
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
2.
Sr
Payten Hardy
42.48m
PR
May 11
American Rivers Conference Championships
3.
Jr
Ashley Imdieke
30.38m
May 11
American Rivers Conference Championships
4.
Fr
Julianne Lundvall
27.62m
PR
Apr 13
Bethel Invitational
5.
Jr
Ellie Gardner
24.24m
PR
Apr 6
Norse Invitational
*Recent improvement