Season:
2024 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2010
2009
2008
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
55 Meter Dash
1.
12
Roger Dang
7.01
PR
Mar 16
Sheboygan North Varsity Invite
2.
11
Warren Weber
7.09
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
3.
12
Dylan Wiser
7.37
PR
Mar 16
Sheboygan North Varsity Invite
4.
11
Alexander Spartz
7.60
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
5.
10
Vann Wiedmeyer
7.79
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
6.
10
Josael Lewis
8.15
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
100 Meters
1.
11
Alexander Spartz
11.51
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
2.
12
Roger Dang
11.60
PR
May 10
West Bend East Invite
3.
12
Grant Lauters
11.61
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
4.
12
Owen Carlson
11.82
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
11
Warren Weber
11.82
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
6.
12
Cooper Cramer
12.13
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
7.
12
*
Dylan Wiser
12.25
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
8.
11
Jorden Weber
12.50
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
9.
9
Chase Lauters
12.68
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
10.
9
Marshall Seward
12.88
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
11.
10
Vann Wiedmeyer
12.90
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
12.
10
Vincent Zirbes
13.00
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
13.
11
Jaylon Stallworth
13.25
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
14.
10
Caleb Zoromski
13.58
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
15.
10
Elijah Jerich
13.92
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
200 Meters
1.
12
Grant Lauters
23.61
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
2.
11
Alexander Spartz
23.77
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
3.
10
*
Frankel Kunfira
24.23
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
4.
12
Cooper Cramer
24.25
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
5.
12
Roger Dang
24.69
PR
May 14
North Shore Conference Championships
6.
11
Warren Weber
24.87
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
7.
12
*
Dylan Wiser
25.46
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
8.
12
Owen Carlson
25.65
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
9.
11
Jorden Weber
26.16
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
10.
9
Marshall Seward
26.87
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
11.
9
Chase Lauters
26.88
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
12.
10
Vincent Zirbes
26.91
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
13.
10
Vann Wiedmeyer
26.96
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
14.
10
Caleb Zoromski
27.62
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
15.
10
Elijah Jerich
28.97
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
400 Meters
1.
12
Grant Lauters
51.27
PR
May 10
West Bend East Invite
2.
10
*
Ben Sadjak
53.05
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
3.
11
Jacob Sutton
56.66
PR
May 10
West Bend East Invite
4.
12
Cooper Cramer
57.33
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
5.
10
Frankel Kunfira
57.83
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
6.
12
Owen Carlson
59.96
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
7.
9
Chase Lauters
1:00.05
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
8.
11
Jorden Weber
1:02.56
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
9.
12
Dylan Wiser
1:02.71
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
10.
11
Warren Weber
1:03.28
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
11.
10
Caleb Zoromski
1:03.96
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
12.
9
Marshall Seward
1:04.32
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
13.
10
Vincent Zirbes
1:06.60
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
14.
9
Aidan King
1:12.91
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
15.
10
Vann Wiedmeyer
1:22.76
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
800 Meters
1.
11
Reed White
2:08.16
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
2.
11
*
Jacob Sutton
2:08.33
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
3.
11
*
Rylan Alft
2:11.01
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
4.
9
William Bailey
2:21.24
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
5.
9
Dillinger Floyd
2:27.02
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
6.
11
Connor Kohls
2:27.63
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
1600 Meters
1.
11
Reed White
4:49.53
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
2.
11
Rylan Alft
5:26.93
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
3.
9
Will Bailey
5:29.33
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
4.
11
Jacob Sutton
5:33.57
PR
Mar 16
Sheboygan North Varsity Invite
5.
11
Conner Kohls
5:53.89
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
6.
9
Alexander Friday
6:00.66
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
7.
9
Connor Keely
6:11.93
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
8.
11
Caleb Garrison
6:26.10
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
3200 Meters
1.
11
Reed White
10:40.53
Mar 16
Sheboygan North Varsity Invite
4x100 Relay
1.
Relay Team
44.57
May 1
North Shore Conference Relays
2.
Roger Dang
Cooper Cramer
Owen Carlson
Alexander Spartz
44.99
May 10
West Bend East Invite
3.
Cooper Cramer
Owen Carlson
Warren Weber
Quinn Garvey
47.21
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
4x160 Relay
1.
Dylan Wiser
Cooper Cramer
Alexander Spartz
Warren Weber
1:23.43
Mar 16
Sheboygan North Varsity Invite
2.
Kaiden Seward
Jorden Weber
Dylan Wiser
Jaylon Stallworth
1:29.84
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:33.68
May 1
North Shore Conference Relays
2.
Alexander Spartz
Cooper Cramer
Warren Weber
Owen Carlson
1:34.59
May 10
West Bend East Invite
4x400 Relay
1.
Ben Sadjak
Reed White
Grant Lauters
Cooper Cramer
3:38.16
May 10
West Bend East Invite
2.
*
Relay Team
3:43.02
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
3.
Owen Carlson
Frankel Kunfira
Jacob Sutton
Chase Lauters
4:10.58
Mar 16
Sheboygan North Varsity Invite
4.
Chase Lauters
Jacob Sutton
Connor Kohls
William Bailey
4:19.10
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
4x800 Relay
1.
Relay Team
8:45.16
May 1
North Shore Conference Relays
2.
Rylan Alft
Reed White
Ben Sadjak
Jacob Sutton
8:52.48
May 10
West Bend East Invite
3.
Rylan Alft
Connor Kohls
Alexander Friday
Dillinger Floyd
9:50.75
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
4.
Rylan Alft
Jacob Sutton
Connor Kohls
William Bailey
10:10.10
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Relay Team
1:39.55
May 1
North Shore Conference Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Relay Team
11:25.94
May 1
North Shore Conference Relays
Shot Put - 12lb
1.
12
Paolo Rodriguez
41' 4
PR
May 1
North Shore Conference Relays
2.
10
Talon Bergles
36' 8.5
PR
Apr 19
West Bend West Spartan Invite
3.
12
Mike Kern
36' 7.5
PR
May 1
North Shore Conference Relays
4.
11
Nathan Hubert
30' 10.5
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
5.
9
Zachary Bales
29' 8
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
6.
9
Quin Wolfram
20' 7.5
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
Discus - 1.6kg
1.
12
*
Paolo Rodriguez
118' 9
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
2.
12
Mike Kern
108' 3
PR
May 1
North Shore Conference Relays
3.
10
*
Talon Bergles
106' 3
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
4.
9
Zachary Bales
78' 4
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
5.
11
Nathan Hubert
72' 4
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
High Jump
1.
12
Nolan Diffor
5' 10
May 1
North Shore Conference Relays
11
Quinn Garvey
5' 10
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
3.
11
Alexander Spartz
5' 6
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
4.
12
Owen Carlson
5' 4
PR
Mar 16
Sheboygan North Varsity Invite
5.
11
Jaylon Stallworth
4' 10
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
6.
10
Frankel Kunfira
4' 6
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
Pole Vault
1.
11
*
Reed White
12' 6
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
2.
11
Jacob Sutton
8' 0
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
9
Graham Jablonski
8' 0
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
4.
10
Roberto Guerrero
7' 0
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
Long Jump
1.
12
Owen Carlson
21' 2.5
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
2.
11
Quinn Garvey
19' 4.5
PR
May 10
West Bend East Invite
3.
12
Nolan Diffor
18' 9.5
May 1
North Shore Conference Relays
4.
11
Jaylon Stallworth
17' 2.5
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
5.
10
Vincent Zirbes
15' 3.75
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
6.
11
Alexander Spartz
14' 10.5
Mar 16
Sheboygan North Varsity Invite
Triple Jump
1.
12
Nolan Diffor
40' 3.5
May 1
North Shore Conference Relays
2.
10
Connor Kohlhaas
36' 11
PR
Apr 19
West Bend West Spartan Invite
3.
9
Graham Jablonski
34' 3.5
PR
May 1
North Shore Conference Relays
4.
10
Gabe Bestul
30' 9
Mar 16
Sheboygan North Varsity Invite
Womens
55 Meter Dash
1.
11
Evelyn Wolfe
8.19
PR
Mar 15
Sheboygan North Invite
2.
9
Taylor Daute
8.51
PR
Mar 15
Sheboygan North Invite
3.
9
Kaylin Kozlowski
9.58
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
4.
9
Marissa Mastenbrook
9.63
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
5.
9
Ellie Carlson
9.84
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
6.
12
Chloe Marsch
9.85
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
7.
9
Sophie Christenson
10.40
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
100 Meters
1.
12
Peyton Howard
12.90
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
2.
10
Haileigh Wiederhold
13.66
PR
May 7
2024 Cedarburg Invite
3.
9
Lucy Merrill
13.76
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
4.
11
Evelyn Wolfe
13.78
PR
May 7
2024 Cedarburg Invite
5.
12
Lauren Weber
14.31
May 10
West Bend East Invite
6.
9
Chloe Loether
14.87
PR
Apr 26
Neenah Rocket Invitational
7.
9
Taylor Daute
14.93
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
8.
12
*
Cece Stowers
15.01
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
9.
12
Hailey Kiefer
15.06
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
10.
11
Anna Paczesny
15.43
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
11.
9
Kendelle Dahm
15.64
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
12.
9
Lilly Kessler
16.00
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
13.
10
Allison Wagner
16.20
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
14.
9
Ellie Carlson
16.41
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
15.
10
Mikaela Sellnow
16.84
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
16.
9
Sophie Christenson
17.70
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
17.
10
Willow Lindoerfer
17.73
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
200 Meters
1.
12
*
Peyton Howard
26.54
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
2.
9
Chloe Loether
28.32
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
3.
10
Haileigh Wiederhold
28.75
Apr 19
West Bend West Spartan Invite
4.
12
Lauren Weber
29.93
May 7
2024 Cedarburg Invite
5.
11
Evelyn Wolfe
30.77
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
6.
9
Lucy Merrill
31.23
PR
Mar 15
Sheboygan North Invite
7.
12
*
Hailey Kiefer
31.24
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
8.
12
Cece Stowers
33.30
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
9.
9
Kendelle Dahm
33.37
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
10.
10
Allison Wagner
34.73
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
11.
10
Mikaela Sellnow
34.76
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
12.
12
Chloe Marsch
38.05
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
13.
9
Sophie Christenson
38.68
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
400 Meters
1.
12
*
Peyton Howard
1:00.11
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
2.
9
Chloe Miller
1:07.77
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
3.
12
Lauren Weber
1:09.07
PR
Apr 19
West Bend West Spartan Invite
4.
12
Mackenzie Delaney
1:12.72
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
5.
11
Sarah Berken
1:13.15
PR
Mar 15
Sheboygan North Invite
6.
9
Jessica Sutton
1:13.47
PR
Apr 19
West Bend West Spartan Invite
7.
12
*
Kearsten Remy
1:14.47
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
8.
11
Carson Steinhaus
1:17.13
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
9.
12
Hailey Kiefer
1:21.29
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
800 Meters
1.
10
*
Olivia Daute
2:37.89
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
2.
10
Maddie Hesse
2:45.14
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
3.
12
*
Mackenzie Delaney
2:46.89
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
4.
12
*
Hannah Taylor
2:50.35
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
5.
9
Ruby Kelly
2:50.53
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
6.
9
Tianna Loether
2:50.68
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
7.
10
Rebekah Cramer
2:54.83
May 14
North Shore Conference Championships
8.
12
Lydia Galleske
3:13.29
Mar 15
Sheboygan North Invite
9.
9
Kherington Bodden
3:14.00
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
10.
11
Brookelynn Bodden
3:17.79
Mar 15
Sheboygan North Invite
11.
11
Carson Steinhaus
3:22.23
PR
May 7
2024 Cedarburg Invite
12.
10
Marcie Petersen
3:23.79
PR
May 7
2024 Cedarburg Invite
13.
9
Kylie Wollner
3:24.85
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
14.
9
Kherrington Bodden
3:25.99
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
15.
9
Bella Downs
3:29.66
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
1600 Meters
1.
9
*
Chloe Miller
5:26.47
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
2.
10
Maddie Hesse
5:43.79
PR
May 10
West Bend East Invite
3.
9
*
Jessica Sutton
6:02.36
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
4.
10
Olivia Daute
6:19.86
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
5.
12
Mackenzie Delaney
6:25.39
May 7
2024 Cedarburg Invite
6.
12
Hannah Taylor
6:45.70
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
7.
11
Brookelynn Bodden
6:54.42
May 7
2024 Cedarburg Invite
8.
12
Lydia Galleske
7:02.25
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
9.
9
Kylie Wollner
7:21.08
PR
May 7
2024 Cedarburg Invite
10.
10
Marcie Petersen
7:29.33
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
11.
9
Bella Downs
7:30.59
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
3200 Meters
1.
10
*
Maddie Hesse
12:13.46
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
2.
9
Jessica Sutton
14:09.98
PR
May 10
West Bend East Invite
3.
10
Rebekah Cramer
14:20.78
PR
May 10
West Bend East Invite
4.
12
Hannah Taylor
14:57.34
Mar 15
Sheboygan North Invite
5.
12
Mackenzie Delaney
15:24.89
May 7
2024 Cedarburg Invite
6.
11
Brookelynn Bodden
17:28.75
May 7
2024 Cedarburg Invite
7.
12
Hailey Kiefer
17:37.88
PR
May 7
2024 Cedarburg Invite
55m Hurdles - 33"
1.
11
Kylie Axness
10.35
PR
Mar 15
Sheboygan North Invite
2.
10
Nina Steinhaus
11.05
PR
Mar 15
Sheboygan North Invite
3.
12
Kearsten Remy
12.62
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
4.
10
Hannah Zuba
15.34
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
100m Hurdles - 33"
1.
9
Lucy Merrill
17.21
PR
May 7
2024 Cedarburg Invite
2.
11
Kylie Axness
17.43
PR
May 1
North Shore Conference Relays
3.
10
Shealyn Jablonski
17.54
PR
May 7
2024 Cedarburg Invite
4.
10
*
Nina Steinhaus
18.53
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
5.
9
Taylor Daute
20.55
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
6.
9
Lilly Kessler
21.81
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
7.
12
Kearsten Remy
21.90
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
8.
10
Hannah Zuba
25.66
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
300m Hurdles - 30"
1.
9
Lucy Merrill
48.72
PR
May 1
North Shore Conference Relays
2.
10
Shealyn Jablonski
51.97
PR
May 1
North Shore Conference Relays
3.
10
Nina Steinhaus
55.73
PR
May 1
North Shore Conference Relays
4.
12
Kearsten Remy
1:01.65
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
5.
10
Willow Lindoerfer
1:11.89
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
6.
10
Hannah Zuba
1:14.08
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
4x100 Relay
1.
Relay Team
52.24
May 1
North Shore Conference Relays
2.
Haileigh Wiederhold
Evelyn Wolfe
Chloe Loether
Peyton Howard
54.42
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
3.
Evelyn Wolfe
Lauren Weber
Cece Stowers
Kylie Axness
56.20
May 7
2024 Cedarburg Invite
4x160 Relay
1.
Kendelle Dahm
Taylor Daute
Shealyn Jablonski
Evelyn Wolfe
1:42.95
Mar 15
Sheboygan North Invite
2.
Bridget Kiefer
Chloe Loether
Mikaela Sellnow
Willow Lindoerfer
1:47.02
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:49.57
May 1
North Shore Conference Relays
2.
Haileigh Wiederhold
Lauren Weber
Chloe Loether
Peyton Howard
1:53.80
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
3.
Kylie Axness
Lauren Weber
Haileigh Wiederhold
Lucy Merrill
1:55.55
May 7
2024 Cedarburg Invite
4.
Kylie Axness
Bridget Kiefer
Chloe Loether
Taylor Daute
1:57.53
May 10
West Bend East Invite
4x240 Relay
1.
Lauren Weber
Lucy Merrill
Haileigh Wiederhold
Peyton Howard
2:31.25
Mar 15
Sheboygan North Invite
2.
Bridget Kiefer
Chloe Loether
Kendelle Dahm
Kaylin Kozlowski
2:43.09
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
4x400 Relay
1.
Relay Team
4:26.88
May 1
North Shore Conference Relays
2.
Peyton Howard
Lauren Weber
Tianna Loether
Haileigh Wiederhold
4:27.20
May 10
West Bend East Invite
3.
Lauren Weber
Tianna Loether
Chloe Miller
Olivia Daute
4:38.88
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
4.
Kearsten Remy
Shealyn Jablonski
Nina Steinhaus
Hailey Kiefer
4:45.36
May 7
2024 Cedarburg Invite
5.
Lauren Weber
Olivia Daute
Shealyn Jablonski
Haileigh Wiederhold
4:59.32
Mar 15
Sheboygan North Invite
6.
Tianna Loether
Brielle Hewitt
Bridget Kiefer
Rebeka Cramer
5:02.31
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
4x800 Relay
1.
*
Relay Team
10:47.11
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
2.
Olivia Daute
Maddie Hesse
Mackenzie Delaney
Chloe Miller
11:05.45
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
3.
Tianna Loether
Hannah Taylor
Olivia Daute
Ruby Kelly
11:09.66
May 10
West Bend East Invite
4.
Ruby Kelly
Mackenzie Delaney
Tianna Loether
Jessica Sutton
11:54.48
Mar 15
Sheboygan North Invite
5.
Tianna Loether
Brielle Hewitt
Rebeka Cramer
Jessica Sutton
12:16.73
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
4x1600 Relay
1.
Relay Team
24:46.11
May 1
North Shore Conference Relays
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Relay Team
2:08.52
May 1
North Shore Conference Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Relay Team
15:11.60
May 1
North Shore Conference Relays
Shot Put - 4kg
1.
12
Selah Garrison
35' 1
PR
Apr 19
West Bend West Spartan Invite
2.
10
Braelyn Beimborn
30' 1.5
PR
May 10
West Bend East Invite
3.
9
Mia Davies
27' 0
PR
May 7
2024 Cedarburg Invite
4.
11
Bella Multerer
22' 11
Mar 15
Sheboygan North Invite
Discus - 1kg
1.
12
Selah Garrison
98' 0
PR
May 10
West Bend East Invite
2.
10
Braelyn Beimborn
80' 10
PR
May 1
North Shore Conference Relays
3.
9
Mia Davies
74' 5
PR
May 7
2024 Cedarburg Invite
4.
11
Bella Multerer
69' 5
May 7
2024 Cedarburg Invite
High Jump
1.
12
Dakota Erickson
5' 0
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
2.
10
Shealyn Jablonski
4' 8
PR
Apr 23
Washington County Track & Field Invitational
3.
9
Taylor Daute
3' 8
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
4.
9
Ruby Kelly
3' 6
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
5.
9
Marissa Mastenbrook
3' 4
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
Pole Vault
1.
11
Anna Paczesny
6' 0
May 7
2024 Cedarburg Invite
Long Jump
1.
10
Haileigh Wiederhold
15' 7
PR
Apr 26
Neenah Rocket Invitational
2.
9
Kendelle Dahm
14' 2
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
3.
9
Chloe Loether
14' 0
PR
May 1
North Shore Conference Relays
4.
9
Kaylin Kozlowski
10' 6.75
PR
Mar 22
Sheboygan North Co-Ed JV Invite
5.
10
Mikaela Sellnow
9' 4
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
Triple Jump
1.
9
*
Lucy Merrill
34' 7
PR
May 20
WIAA D1 Regionals - Nicolet
2.
9
Ellie Carlson
27' 1.5
PR
Apr 12
West Bend West All Comers Invite
3.
9
Brielle Hewitt
26' 11
PR
May 1
North Shore Conference Relays
*Recent improvement