Season:
2024 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Indoor
2024
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
10
Damond Rogers
10.98
PR
May 14
GMC Championships
2.
10
Jacob Melski
11.34
PR
May 14
GMC Championships
3.
9
Mikale Smith-Marchese
11.71
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
4.
12
Spencer Van Peursem
11.90
PR
May 14
GMC Championships
5.
12
Ryan Doman
12.01
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
6.
12
Joseph Cheatham
12.16
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
7.
9
Dylan Mathia
12.25
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
8.
9
Will Freesmeier
12.31
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
200 Meters
1.
10
Damond Rogers
22.77
PR
May 14
GMC Championships
2.
12
Ryan Doman
24.07
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
3.
12
Joseph Cheatham
24.24
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
4.
9
Mikale Smith-Marchese
24.44
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
5.
10
Jake Snyder
24.97
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
6.
11
Lucas Bocek
25.36
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
400 Meters
1.
11
Mason Augustinowycz
50.79
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
2.
9
Ben Borino
53.36
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
800 Meters
1.
12
Zach Moss
2:02.01
PR
May 14
GMC Championships
2.
12
Bennett Brightman
2:05.49
PR
May 14
GMC Championships
3.
11
Christian McIlheran
2:06.97
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
4.
10
Benjamin Botsch
2:13.38
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
5.
9
Marcus Tanner
2:13.63
PR
May 11
GMC JV Championship
1600 Meters
1.
11
Owen Pope
4:36.21
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
2.
10
Ethan Gongola
4:36.80
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
3.
12
Jack Ruesch
4:45.99
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
4.
9
Parker Brooks
4:50.70
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
5.
10
Rohan Sharma
4:55.77
PR
May 11
GMC JV Championship
6.
10
Grant Median
5:05.66
PR
May 11
GMC JV Championship
3200 Meters
1.
11
Owen Pope
9:56.60
PR
May 14
GMC Championships
2.
11
Evan Wheeler
10:20.37
PR
Apr 20
Waukesha County Invite
3.
9
Parker Brooks
10:31.33
PR
May 11
GMC JV Championship
4.
10
Gavin Longley
10:31.46
PR
May 11
GMC JV Championship
5.
11
Harrison Filber
11:11.56
PR
May 11
GMC JV Championship
110m Hurdles - 39"
1.
10
Zeke Sawall
16.34
PR
May 14
GMC Championships
2.
10
Max Matter
16.44
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
3.
10
Evan Hillery
17.80
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
4.
9
Coda Cj McMullen
18.52
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
5.
10
Calder Smith
20.66
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
300m Hurdles - 36"
1.
12
Elijah Sawall
43.21
May 1
Great Metro Conference Relays
2.
10
Max Matter
43.37
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
3.
10
Zeke Sawall
43.84
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
4.
9
Coda Cj McMullen
46.04
PR
May 11
GMC JV Championship
5.
10
Evan Hillery
46.62
PR
May 11
GMC JV Championship
4x100 Relay
1.
Relay Team
43.17
May 1
Great Metro Conference Relays
2.
Beau Evans
Samuel Metz
Jacob Melski
Damond Rogers
43.32
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
3.
Jacob Boudro
Samuel Metz
Jacob Melski
Damond Rogers
43.64
May 14
GMC Championships
4.
Will Freesmeier
Dylan Mathia
Samuel Cohen
Jacob Vallarta
48.49
May 11
GMC JV Championship
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:32.52
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
2.
Beau Evans
Elijah Sawall
George Kotsonis
Ryan Doman
1:35.79
May 14
GMC Championships
3.
Mikale Smith-Marchese
Jake Snyder
Lucas Bocek
Calder Smith
1:40.25
May 11
GMC JV Championship
4x400 Relay
1.
Mason Augustinowycz
Zach Moss
Ben Borino
Elijah Sawall
3:29.22
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
2.
Relay Team
3:31.27
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
3.
Elijah Sawall
George Kotsonis
Beau Evans
Mason Augustinowycz
3:35.31
May 14
GMC Championships
4.
Ben Borino
Evan Hillery
Samuel Cohen
Calder Smith
3:52.30
May 11
GMC JV Championship
4x800 Relay
1.
Evan Wheeler
Bennett Brightman
Owen Pope
Zach Moss
8:05.63
Jun 1
WIAA D1 State Track & Field Championships
2.
Bennett Brightman
Evan Wheeler
Owen Pope
Zach Moss
8:09.03
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
3.
Relay Team
8:18.02
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
4.
Jack Ruesch
Andrew Balistreri
Owen Pope
Zach Moss
8:49.44
May 14
GMC Championships
5.
Gavin Longley
Harrison Filber
Benjamin Botsch
Parker Brooks
9:21.41
May 11
GMC JV Championship
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Relay Team
1:38.06
May 1
Great Metro Conference Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Relay Team
10:59.67
May 1
Great Metro Conference Relays
Shot Put - 12lb
1.
12
Logan Frey
53' 5
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
2.
10
Grant Pankow
47' 6
PR
May 14
GMC Championships
3.
10
Grady Farley
41' 6.5
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
4.
12
Giovanni Gillespie
40' 7.25
PR
May 14
GMC Championships
5.
9
Broderick Tittl
38' 11
PR
May 11
GMC JV Championship
6.
9
Oliver Carlson
36' 4.5
PR
May 11
GMC JV Championship
Discus - 1.6kg
1.
12
Logan Frey
158' 0
PR
May 14
GMC Championships
2.
10
Grant Pankow
130' 1
PR
May 14
GMC Championships
3.
11
Abraham Albiter-Benitez
120' 4
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
4.
9
Oliver Carlson
112' 8
PR
May 11
GMC JV Championship
5.
10
Brandon Breest
110' 1
PR
May 11
GMC JV Championship
6.
10
Grady Farley
98' 9
PR
May 11
GMC JV Championship
High Jump
1.
10
Zeke Sawall
5' 10
Apr 20
Waukesha County Invite
2.
11
Jack Olson
5' 2
PR
May 11
GMC JV Championship
10
Calder Smith
5' 2
PR
May 11
GMC JV Championship
4.
9
Coda Cj McMullen
5' 0
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
Pole Vault
1.
12
Johnny (Jonathan) Botsch
15' 6
PR
Jun 1
WIAA D1 State Track & Field Championships
2.
10
Luke Frohwirth
13' 3
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
3.
12
Oleksa Onyskiv
13' 0
Apr 26
Brookfield Central Lancer Invite
4.
11
Brandon Hooks
10' 6
PR
May 11
GMC JV Championship
5.
10
Trevor Newman
10' 0
PR
May 11
GMC JV Championship
6.
11
Cooper Bergman
9' 6
PR
May 11
GMC JV Championship
Long Jump
1.
10
Jacob Melski
20' 7.25
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
2.
9
Beau Evans
20' 5
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
3.
10
Jake Snyder
19' 2
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
4.
9
Coda Cj McMullen
18' 5
PR
May 11
GMC JV Championship
5.
11
Lucas Bocek
17' 7
PR
May 11
GMC JV Championship
6.
11
Jack Olson
16' 10
May 11
GMC JV Championship
7.
12
Aidan Lynch
16' 7.25
Apr 20
Waukesha County Invite
Triple Jump
1.
11
Christian Myers
44' 8.25
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
2.
10
Jake Snyder
42' 1.25
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
3.
9
Beau Evans
40' 5.5
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
4.
12
Iqbal Singh
40' 0
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
5.
12
Aidan Lynch
35' 6
Apr 20
Waukesha County Invite
6.
11
Jack Olson
34' 8
PR
May 11
GMC JV Championship
7.
9
Coda Cj McMullen
33' 9.75
PR
May 11
GMC JV Championship
8.
11
TJ Lafontain
33' 3.5
PR
May 11
GMC JV Championship
Womens
100 Meters
1.
9
Tressa McManus
13.15
PR
May 14
GMC Championships
2.
12
Regan Scott
13.33
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
3.
12
Sammy Vos
13.34
PR
May 14
GMC Championships
4.
12
Clarissa Newman
13.64
PR
May 14
GMC Championships
5.
9
Lilli Falci
13.67
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
6.
9
Callan Slotwinski
13.78
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
7.
11
Elina Jaunberzina
14.03
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
8.
9
Carrigan Ward
14.07
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
9.
9
Emilija Jaunberzina
14.18
PR
Apr 26
Brookfield Central Lancer Invite
10.
11
Emily Baker
14.35
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
11.
10
Niamh McManus
14.41
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
12.
11
Muriel Fahl
14.54
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
9
Isabella DeAmicis
14.54
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
14.
12
Annabelle Sobczak
14.93
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
15.
10
Sophia Polly
15.02
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
16.
9
Brynley Rortvedt
15.03
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
17.
12
Eliana Klick
15.20
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
18.
12
Jade Elliott
15.62
May 2
Oak Creek JV Invite
19.
9
Janila Bell
15.69
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
20.
10
Tess Hansen
16.09
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
21.
9
Treasure Linton
17.01
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
22.
12
Lina Ruiz
17.27
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
200 Meters
1.
12
Regan Scott
25.92
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
2.
9
Lilli Falci
27.02
PR
May 14
GMC Championships
3.
9
Tressa McManus
27.33
PR
May 14
GMC Championships
4.
9
Emilija Jaunberzina
27.86
PR
May 14
GMC Championships
5.
9
Isabella DeAmicis
28.00
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
6.
11
Elina Jaunberzina
28.22
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
7.
12
Sammy Vos
28.87
Apr 20
Waukesha County Invite
8.
11
Muriel Fahl
29.14
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
9.
10
Annalise Turner
29.89
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
10.
10
Sophia Balistreri
30.02
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
11.
10
Cailin French
30.30
(.0)
May 11
GMC JV Championship
12.
11
Emily Baker
30.68
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
13.
10
Aishu Krishnan
30.74
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
14.
12
Hannah Kroening
31.14
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
15.
10
Sydney Brown
31.29
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
16.
11
Siena Fulford
31.95
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
17.
12
Annabelle Sobczak
31.96
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
18.
10
Keagan Tom
32.36
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
19.
11
Madison Seidl
33.72
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
20.
11
Ka'Mayia Allen
34.68
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
21.
9
Treasure Linton
36.48
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
400 Meters
1.
9
Gabby Moss
1:01.15
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
2.
9
Lilli Falci
1:02.26
PR
May 14
GMC Championships
3.
10
Addison Dooyema
1:02.53
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
4.
11
Addison Doyle
1:02.82
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
5.
10
Madeline Eisenmann
1:03.42
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
6.
11
Emily Enright
1:06.24
Apr 26
Brookfield Central Lancer Invite
7.
10
Carlyn Ganz
1:06.57
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
8.
10
Annalise Turner
1:09.44
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
9.
9
Allison French
1:09.59
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
10.
11
Muriel Fahl
1:10.25
May 2
Oak Creek JV Invite
11.
10
Isha Girish
1:10.68
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
12.
12
Ramsey Raddemann
1:11.75
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
13.
10
Laura Estrada
1:17.08
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
14.
9
Amy Lor
1:19.45
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
15.
10
Emerson Kinney
1:23.54
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
800 Meters
1.
10
Isabelle Yttre
2:16.07
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
2.
10
Annabelle Nealey
2:18.06
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
3.
11
Amari Siegfried
2:28.46
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
4.
9
Gabby Moss
2:29.44
PR
May 14
GMC Championships
5.
11
Addison Doyle
2:30.91
Apr 26
Brookfield Central Lancer Invite
6.
11
Ava Baugnet
2:31.06
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
7.
9
Julia Phillips
2:31.40
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
8.
9
Zoe Rouskey
2:38.29
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
9.
12
Emma Lindert
2:41.61
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
10.
10
Madeline Eisenmann
2:41.73
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
11.
10
Addison Dooyema
2:42.33
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
12.
10
Carlyn Ganz
2:50.95
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
13.
12
Annaliese Majewski
2:51.85
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
14.
9
Alyssa Colque
2:53.33
PR
May 11
GMC JV Championship
15.
10
Elise Kleinmann
2:55.93
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
16.
10
Aislin Ford
2:59.25
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
17.
9
Sofia Zachari
3:01.83
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
18.
11
Madeline Paradis
3:07.83
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
19.
10
Taylor Achatz
3:09.28
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
1600 Meters
1.
10
Annabelle Nealey
5:12.74
PR
May 14
GMC Championships
2.
10
Isabelle Yttre
5:14.62
May 14
GMC Championships
3.
9
Zoe Rouskey
5:27.33
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
4.
10
Laura Dressler
5:43.94
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
5.
11
Lilah Lupton
5:46.69
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
6.
9
Gabby Moss
5:46.91
PR
Apr 26
Brookfield Central Lancer Invite
7.
11
Amari Siegfried
5:47.94
Apr 26
Brookfield Central Lancer Invite
8.
9
Julia Phillips
5:51.90
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
9.
12
Caitlin Scott
5:55.09
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
10.
11
Madeline Marks
5:55.67
May 1
Great Metro Conference Relays
11.
11
Ava Baugnet
6:07.30
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
12.
9
Alyssa Colque
6:31.47
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
13.
9
Iris Ornek
6:50.19
PR
May 11
GMC JV Championship
14.
10
Aislin Ford
7:02.25
PR
May 11
GMC JV Championship
15.
10
Sara Majewski
7:04.46
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
16.
12
Maggie Stapel
7:14.64
May 2
Oak Creek JV Invite
17.
11
Elena Rothe
7:16.03
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
18.
12
Sarah Dressler
7:30.85
May 2
Oak Creek JV Invite
3200 Meters
1.
10
Isabelle Yttre
11:31.76
May 14
GMC Championships
2.
10
Annabelle Nealey
11:37.81
PR
Apr 26
Brookfield Central Lancer Invite
3.
9
Zoe Rouskey
11:41.53
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
4.
10
Laura Dressler
12:14.23
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
5.
11
Madeline Marks
12:45.6h
Apr 20
Waukesha County Invite
6.
11
Lilah Lupton
12:51.79
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
7.
12
Caitlin Scott
13:28.92
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
8.
12
Maggie Stapel
15:07.50
May 11
GMC JV Championship
9.
11
Madeline Paradis
15:38.62
PR
May 11
GMC JV Championship
10.
12
Sarah Dressler
16:04.36
May 11
GMC JV Championship
100m Hurdles - 33"
1.
12
Regan Scott
14.69
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
2.
10
Allie Falci
18.00
PR
May 14
GMC Championships
3.
9
Lilly Black
19.22
PR
May 14
GMC Championships
4.
10
Adalyn Schoen
20.11
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
5.
9
Kailee Lentz
21.68
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
6.
9
Maya Anderson
21.83
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
7.
10
Aishu Krishnan
23.01
(.0)
PR
May 11
GMC JV Championship
300m Hurdles - 30"
1.
12
Regan Scott
44.30
PR
Jun 1
WIAA D1 State Track & Field Championships
2.
10
Allie Falci
48.46
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
3.
11
Addison Doyle
48.93
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
4.
10
Aishu Krishnan
56.49
PR
May 11
GMC JV Championship
5.
10
Adalyn Schoen
56.57
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
6.
9
Delanie Farley
59.36
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
7.
10
Sophia Balistreri
1:00.08
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
8.
9
Kailee Lentz
1:03.24
PR
May 11
GMC JV Championship
9.
10
Dianna Kotsonis
1:11.53
PR
May 11
GMC JV Championship
4x100 Relay
1.
Relay Team
51.97
May 1
Great Metro Conference Relays
2.
Elina Jaunberzina
Emilija Jaunberzina
Sammy Vos
Tressa McManus
53.37
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
3.
Emily Baker
Elina Jaunberzina
Muriel Fahl
Sammy Vos
53.94
May 14
GMC Championships
4.
Brynley Rortvedt
Sydney Brown
Sophia Polly
Annabelle Sobczak
57.75
May 11
GMC JV Championship
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:49.74
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
2.
Callan Slotwinski
Muriel Fahl
Emily Baker
Isabella DeAmicis
1:54.91
May 14
GMC Championships
3.
Josephine Wilber
Cailin French
Isabella DeAmicis
Lilli Falci
1:59.64
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
4.
Jade Elliott
Addilinn Oiler
Eliana Klick
Hannah Kroening
2:05.01
May 11
GMC JV Championship
4x400 Relay
1.
Annabelle Nealey
Addison Doyle
Lilli Falci
Isabelle Yttre
4:01.38
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
2.
Lilli Falci
Annabelle Nealey
Addison Doyle
Isabelle Yttre
4:05.99
Jun 1
WIAA D1 State Track & Field Championships
3.
Relay Team
4:08.21
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
4.
Elina Jaunberzina
Carlyn Ganz
Emily Enright
Addison Dooyema
4:26.41
May 14
GMC Championships
5.
Isabelle Yttre
Elina Jaunberzina
Sammy Vos
Emily Enright
4:27.38
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
6.
Allison French
Lily Nelson
Elise Kleinmann
Isha Girish
4:47.05
May 11
GMC JV Championship
4x800 Relay
1.
Annabelle Nealey
Amari Siegfried
Addison Doyle
Isabelle Yttre
9:23.63
Jun 1
WIAA D1 State Track & Field Championships
2.
Relay Team
9:58.89
May 1
Great Metro Conference Relays
3.
Addison Doyle
Madeline Marks
Julia Phillips
Ava Baugnet
10:08.57
May 14
GMC Championships
4.
Emily Enright
Emma Lindert
Zoe Rouskey
Annabelle Nealey
10:29.82
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
5.
Sara Majewski
Taylor Achatz
Elena Rothe
Sofia Zachari
12:55.95
May 11
GMC JV Championship
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Relay Team
1:56.89
May 1
Great Metro Conference Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Relay Team
12:48.48
May 1
Great Metro Conference Relays
Shot Put - 4kg
1.
12
Clarissa Newman
33' 0
May 14
GMC Championships
2.
10
Lydia Fox
31' 9
PR
May 14
GMC Championships
3.
11
Rae Curry
31' 8.75
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
4.
11
Eleanor Dobson
28' 4
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
5.
10
Julia Heinkel
26' 1
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
6.
12
Lilly Hayes
26' 0
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
7.
9
Lorelei Geissler
24' 11
PR
May 11
GMC JV Championship
8.
10
Giulia Kotsakis
21' 8
PR
May 11
GMC JV Championship
9.
11
Aniella Kovacic
20' 1
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
10.
10
Sarah Grewal
19' 9.5
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
Shot Put - Wheelchair
1.
9
Catherine Reddin
13' 7
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
Discus - 1kg
1.
10
Julia Heinkel
91' 2
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
2.
11
Eleanor Dobson
87' 4
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
3.
11
Mikeila Koenning
85' 4
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
4.
12
Lilly Hayes
80' 3
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
5.
9
Lorelei Geissler
75' 11
PR
May 11
GMC JV Championship
6.
10
Lydia Fox
73' 0
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
7.
9
Natalie Wurster
70' 1
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
8.
11
Aniella Kovacic
68' 0
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
9.
10
Giulia Kotsakis
64' 8
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
10.
10
Sarah Grewal
47' 3
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
11.
9
Gabriella Kovacic
46' 7
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
High Jump
1.
12
Regan Scott
5' 1
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
2.
10
Adalyn Schoen
4' 10
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
3.
9
Carrigan Ward
4' 8
PR
May 11
GMC JV Championship
12
Maya Kelsey
4' 8
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
5.
10
Allie Falci
4' 6
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
6.
10
Sophia Balistreri
4' 4
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
7.
10
Niamh McManus
4' 0
May 2
Oak Creek JV Invite
11
Olivia Grossman
4' 0
May 2
Oak Creek JV Invite
9
Maya Anderson
4' 0
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
Pole Vault
1.
12
Clarissa Newman
12' 3
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
2.
11
Lulu Mihyar
8' 6
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
3.
11
Kyra Auchampach
8' 0
Apr 26
Brookfield Central Lancer Invite
9
Lilly Black
8' 0
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
5.
10
Annalise Turner
7' 6
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
6.
10
Cristina D'Amato
7' 0
PR
May 11
GMC JV Championship
7.
9
Natalie Wurster
6' 0
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
8.
10
Isha Girish
5' 0
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
Long Jump
1.
12
Sammy Vos
17' 6.25
PR
May 23
WIAA D1 Sectional - West Allis
2.
11
Siena Fulford
15' 8
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
3.
11
Elina Jaunberzina
15' 2
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
4.
9
Emilija Jaunberzina
15' 1
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
5.
9
Tressa McManus
14' 3.5
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
6.
9
Callan Slotwinski
14' 3
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
7.
9
Delanie Farley
13' 11
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
8.
12
Eliana Klick
13' 10
PR
May 11
GMC JV Championship
9.
12
Maya Galvan
13' 8
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
10.
12
Hannah Kroening
13' 7
PR
May 11
GMC JV Championship
11.
11
Emily Baker
13' 5.5
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
12.
9
Isabella DeAmicis
13' 2
PR
Apr 10
Lady Spartan Varsity Invite
13.
10
Sophia Polly
12' 11
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
14.
12
Jade Elliott
11' 10.5
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
15.
10
Keagan Tom
10' 11
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
16.
9
Treasure Linton
9' 9.5
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
Triple Jump
1.
12
Maya Galvan
33' 6
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
2.
12
Josephine Wilber
32' 10
May 1
Great Metro Conference Relays
3.
9
Emilija Jaunberzina
31' 10
PR
May 8
Menomonee Falls Phoenix Invite
4.
11
Siena Fulford
31' 8
PR
May 1
Great Metro Conference Relays
5.
11
Emily Baker
30' 9
PR
May 20
WIAA Regional - WI Lutheran
6.
11
Sophia Williamsen
29' 8.5
PR
May 11
GMC JV Championship
7.
9
Brynley Rortvedt
29' 4
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
8.
12
Jade Elliott
28' 10.5
May 11
GMC JV Championship
9.
9
Delanie Farley
28' 8
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
10.
12
Eliana Klick
26' 2
PR
May 2
Oak Creek JV Invite
*Recent improvement