Season:
2016 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Sam Smith
10.97
PR
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
10
Ethan Wilcox
11.49
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
3.
12
Joe Schlager
11.55
Apr 14
Dutch Zorn Invite
4.
9
Morgan Fawver
11.74c
Apr 8
Broken Bow Invite
5.
10
Drew Harvie
11.80
May 12
B-6 Districts-Ogallala
6.
11
Easton Gillen
11.84c
PR
Apr 20
HC Invite
7.
11
Cade Cappel
11.94c
Apr 20
HC Invite
8.
11
Clifford O'Dell
12.24c
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
9.
9
Kody Hahn
12.54c
PR
Apr 20
HC Invite
10.
12
Grant Wilkinson
12.83
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
11.
10
Jake Wilkinson
13.34c
Apr 25
McCook JV Invite
200 Meters
1.
11
Sam Smith
22.31
May 21
NSAA Class B State Championships
2.
10
Ethan Wilcox
22.77
May 12
B-6 Districts-Ogallala
3.
10
Drew Harvie
23.79
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
4.
11
Easton Gillen
24.74c
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
5.
11
Clifford O'Dell
25.54c
Apr 20
HC Invite
6.
12
Grant Wilkinson
25.65
PR
Apr 22
Don Bader Invite
7.
9
Kody Hahn
26.14c
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
8.
11
Keagen Lines
26.34c
Apr 15
Medicine Valley Invite
9.
10
Jake Wilkinson
26.64c
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
400 Meters
1.
11
Sam Smith
49.53
PR
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
12
Jarod Bryant
50.53
PR
May 12
B-6 Districts-Ogallala
3.
11
Keagen Lines
57.36
PR
May 12
B-6 Districts-Ogallala
4.
10
Jake Wilkinson
1:01.33
PR
May 3
North Platte 9th and 10th
800 Meters
1.
11
Seth Chancellor
2:04.52
PR
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
10
Josh Huff
2:05.58
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
3.
11
Nolan Priebe
2:06.58
Apr 14
Dutch Zorn Invite
4.
9
Isaac Hegwood
2:10.03
PR
May 3
North Platte 9th and 10th
5.
9
Ian Reynolds
2:10.16
PR
May 3
North Platte 9th and 10th
6.
12
Jarod Bryant
2:14.7h
PR
Apr 8
Broken Bow Invite
7.
12
Hauke Rauch
2:16.9h
PR
Apr 25
McCook JV Invite
8.
9
Devon Meixner
2:17.7h
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
9.
10
Nick Bald
2:27.74
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
1600 Meters
1.
10
Steven Hinze
4:43.24
PR
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
2.
11
Taye Collicott
4:55.4h
Apr 8
Broken Bow Invite
3.
9
Riley Mai
5:21.43
Apr 14
Dutch Zorn Invite
4.
11
Anthony Lucero
5:32.97
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
5.
11
Marshall Sides
5:42.8h
PR
Apr 25
McCook JV Invite
6.
9
J.J. Meyers
5:45.0h
Apr 25
McCook JV Invite
3200 Meters
1.
11
Taye Collicott
10:24.61
PR
May 21
NSAA Class B State Championships
2.
10
Steven Hinze
10:31.6h
Apr 8
Broken Bow Invite
3.
9
Riley Mai
10:57.0h
Apr 8
Broken Bow Invite
4.
9
J.J. Meyers
12:41.0h
PR
Apr 20
HC Invite
110m Hurdles - 39"
1.
10
Zach Schlager
15.18
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
9
Gabe Sehnert
18.34c
Apr 25
McCook JV Invite
3.
10
Jared Detty
20.64
May 3
North Platte 9th and 10th
300m Hurdles - 36"
1.
10
Zach Schlager
41.47
PR
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
2.
9
Gabe Sehnert
44.14c
Apr 25
McCook JV Invite
3.
12
Dawson Brunswick
47.03
May 12
B-6 Districts-Ogallala
4.
10
Jared Detty
53.97
May 3
North Platte 9th and 10th
4x100 Relay
1.
Drew Harvie
Sam Smith
Zach Schlager
Ethan Wilcox
43.72
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
Relay Team
43.81
May 21
NSAA Class B State Championships
3.
Joe Schlager
Sam Smith
Zach Schlager
Ethan Wilcox
43.82
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
4.
Joe Schlager
Sam Smith
Morgan Fawver
Jarod Bryant
44.49
Apr 14
Dutch Zorn Invite
5.
Joe Schlager
Sam Smith
Zach Schlager
Jarod Bryant
44.74c
Apr 8
Broken Bow Invite
6.
Morgan Fawver
Sam Smith
Zach Schlager
Jarod Bryant
45.10
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
7.
-
Easton Gillen
Drew Harvie
Cade Cappel
Ethan Wilcox
45.60
Apr 22
Don Bader Invite
8.
Easton Gillen
Drew Harvie
Cade Cappel
Cliff O'Dell
46.74c
Apr 20
HC Invite
9.
Kody Hahn
Keagen Lines
Cade Cappel
Cliff O'Dell
48.84c
Apr 25
McCook JV Invite
4x400 Relay
1.
Jarod Bryant
Nolan Priebe
Zach Schlager
Sam Smith
3:33.25
Apr 14
Dutch Zorn Invite
2.
Jarod Bryant
Ethan Wilcox
Nolan Priebe
Sam Smith
3:33.80
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
3.
Jarod Bryant
Zach Schlager
Ethan Wilcox
Sam Smith
3:34.56
Apr 22
Don Bader Invite
4.
Jarod Bryant
Zach Schlager
Isaac Hegwood
Ethan Wilcox
3:34.63
May 12
B-6 Districts-Ogallala
5.
Sam Smith
Jarod Bryant
Zach Schlager
Issac Hegwood
3:34.65
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
6.
Taye Collicott
Issac Hegwood
Nolan Priebe
Josh Huff
3:42.0h
Apr 8
Broken Bow Invite
7.
Drew Harvie
Easton Gillen
Keagen Lines
Cliff O'Dell
4:00.13
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
8.
Cliff O'Dell
Keagen Lines
Jake Wilkinson
Hauke Rauch
4:01.5h
Apr 15
Medicine Valley Invite
9.
Drew Harvie
Easton Gillen
Cliff O'Dell
Jake Wilkinson
4:03.1h
Apr 20
HC Invite
4x800 Relay
1.
Relay Team
8:15.31
May 21
NSAA Class B State Championships
2.
Seth Chancellor
Issac Hegwood
Josh Huff
Nolan Priebe
8:22.12
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
3.
Seth Chancellor
Jarod Bryant
Josh Huff
Nolan Priebe
8:27.80
Apr 22
Don Bader Invite
4.
Seth Chancellor
Isaac Hegwood
Josh Huff
Nolan Priebe
8:28.84
May 12
B-6 Districts-Ogallala
5.
Seth Chancellor
Issac Hegwood
Steven Hinze
Josh Huff
8:34.86
Apr 14
Dutch Zorn Invite
6.
Issac Hegwood
Josh Huff
Taye Collicott
Nolan Priebe
8:46.3h
Apr 8
Broken Bow Invite
7.
J.J. Meyers
Nick Bald
Hauke Rauch
Ian Reynolds
9:25.2h
Apr 25
McCook JV Invite
8.
Ian Reynolds
Nick Bald
Marshall Sides
Hauke Rauch
9:35.8h
Apr 20
HC Invite
9.
Anthony Lucero
Ian Reynolds
Marshall Sides
Nick Bald
10:14.80
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Easton Gillen
Drew Harvie
Issac Hegwood
Ian Reynolds
4:05.21
Apr 14
Dutch Zorn Invite
Shot Put - 12lb
1.
9
DJ Gross
50' 6
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
9
Colin Giron
47' 1
May 12
B-6 Districts-Ogallala
3.
11
Luke Moorhous
38' 5.5
PR
Apr 8
Broken Bow Invite
4.
11
Andrew Eschliman
37' 8.5
Apr 15
Medicine Valley Invite
5.
10
Logan Loker
37' 0
May 3
North Platte 9th and 10th
6.
9
Zach Latimer
36' 11.25
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
7.
11
Cade Cappel
36' 7
PR
Apr 25
McCook JV Invite
8.
10
Aryeh Elsen
33' 11.5
Apr 25
McCook JV Invite
9.
9
Paxton Terry
32' 6
PR
May 3
North Platte 9th and 10th
10.
10
Jake Roberts
31' 11
PR
Apr 25
McCook JV Invite
11.
10
Dylan Ostrum
31' 3.25
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
12.
9
Hunter Cunningham
29' 10
Apr 25
McCook JV Invite
13.
10
Jack Vogel
29' 8
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
9
Kody Hahn
29' 8
PR
Apr 25
McCook JV Invite
15.
9
Jared Cole
29' 7.5
Apr 25
McCook JV Invite
16.
9
Chris Glaze
29' 3
Apr 25
McCook JV Invite
Discus - 1.6kg
1.
9
DJ Gross
141' 1
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
2.
12
Logan Bunger
134' 4
PR
Apr 22
Don Bader Invite
3.
9
Colin Giron
133' 1
May 12
B-6 Districts-Ogallala
4.
9
Paxton Terry
123' 5
May 12
B-6 Districts-Ogallala
5.
11
Luke Moorhous
108' 1
PR
Apr 20
HC Invite
6.
10
Aryeh Elsen
99' 8
Apr 15
Medicine Valley Invite
7.
9
Hunter Cunningham
94' 2
PR
Apr 25
McCook JV Invite
8.
10
Logan Loker
90' 2
PR
May 3
North Platte 9th and 10th
9.
10
Jake Roberts
87' 10
Apr 25
McCook JV Invite
10.
9
Jared Cole
84' 11
Apr 25
McCook JV Invite
11.
10
Jack Vogel
79' 3
Apr 25
McCook JV Invite
12.
10
Dylan Ostrum
75' 8
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
13.
9
Chris Glaze
67' 0
PR
Apr 25
McCook JV Invite
High Jump
1.
12
Caleb Suda
5' 10
PR
Apr 14
Dutch Zorn Invite
Pole Vault
1.
10
Josh Carter
14' 0.25
PR
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
11
Ren Krepcik
12' 6
PR
Apr 8
Broken Bow Invite
3.
11
Bryceton Trew
12' 2
May 12
B-6 Districts-Ogallala
4.
9
Tyler Lytle
11' 8
May 12
B-6 Districts-Ogallala
5.
9
Richard Johnson
11' 0
Apr 20
HC Invite
6.
9
Gabe Sehnert
10' 7
PR
May 3
North Platte 9th and 10th
7.
9
Camry Hurdle
9' 0
PR
Apr 25
McCook JV Invite
8.
9
Jaxson Dueland
8' 6
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
Long Jump
1.
9
Morgan Fawver
20' 2.25
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
2.
9
Devon Meixner
19' 6
Apr 15
Medicine Valley Invite
3.
11
Ben Bradley
19' 0
PR
May 12
B-6 Districts-Ogallala
4.
9
Gabe Sehnert
18' 11
PR
Apr 25
McCook JV Invite
5.
10
Zach Schlager
17' 10.5
PR
Apr 8
Broken Bow Invite
6.
9
Camry Hurdle
17' 6.25
Apr 20
HC Invite
7.
9
Seth Dugger
16' 11.25
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
8.
11
Tony Madrell
15' 1.5
Apr 15
Medicine Valley Invite
Triple Jump
1.
9
Morgan Fawver
42' 5.5
Apr 8
Broken Bow Invite
2.
12
Jarod Bryant
38' 3.5
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
3.
9
Seth Dugger
38' 1.5
Apr 20
HC Invite
4.
9
Gabe Sehnert
36' 9.5
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
Womens
100 Meters
1.
10
Jaden Bryant
13.07
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
10
Holli Thomas
13.26
May 12
B-6 Districts-Ogallala
3.
9
Laurel M Schmidt
13.31
PR
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
4.
10
Emily Arp
13.50
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
5.
10
Jenna Gillen
14.04c
PR
Apr 20
HC Invite
6.
10
Avery Doucet
14.63
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
7.
10
JoAnn Neel
14.79
PR
May 3
North Platte 9th and 10th
8.
11
Abby Kalinski
14.84c
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
9.
9
Anna Karp
15.54c
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
9
Baily Wiese
15.54c
Apr 25
McCook JV Invite
11.
10
Brantleigh Morgan
16.24c
PR
Apr 25
McCook JV Invite
200 Meters
1.
9
Laurel M Schmidt
26.82
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
2.
10
Emily Arp
27.60
Apr 14
Dutch Zorn Invite
3.
10
Holli Thomas
27.74c
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
4.
10
Bailey Honn
27.94c
PR
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
5.
10
Jaden Bryant
28.10
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
6.
10
Jenna Gillen
29.54c
PR
Apr 25
McCook JV Invite
7.
10
Avery Doucet
30.64c
PR
Apr 20
HC Invite
8.
9
Baily Wiese
32.04c
Apr 20
HC Invite
9.
10
Brantleigh Morgan
32.44c
Apr 15
Medicine Valley Invite
10.
9
Anna Karp
32.84c
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
400 Meters
1.
10
Riley Sis
1:03.69
PR
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
2.
10
Emily Jacobs
1:03.75
Apr 14
Dutch Zorn Invite
3.
10
Holland Stagemeyer
1:09.75
Apr 22
Don Bader Invite
4.
11
Emmerie Roth
1:09.77
Apr 14
Dutch Zorn Invite
5.
10
Jaden Bryant
1:10.04c
PR
Apr 8
Broken Bow Invite
6.
10
Brantleigh Morgan
1:12.39
PR
May 3
North Platte 9th and 10th
800 Meters
1.
10
Emily Jacobs
2:24.50
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
10
Bethany Vogel
2:48.2h
PR
Apr 25
McCook JV Invite
1600 Meters
1.
9
Mackenzie Larson
6:53.3h
Apr 15
Medicine Valley Invite
2.
9
Skyla J Henning
7:05.0h
Apr 20
HC Invite
3200 Meters
1.
9
Mackenzie Larson
15:35.24
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
2.
9
Skyla J Henning
15:39.27
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
100m Hurdles - 33"
1.
10
Ashlyn Hoyt
19.94c
Apr 15
Medicine Valley Invite
2.
11
Mary Kain
20.04c
PR
Apr 20
HC Invite
300m Hurdles - 30"
1.
11
Emmerie Roth
53.64c
PR
Apr 25
McCook JV Invite
2.
10
JoAnn Neel
55.54c
PR
Apr 25
McCook JV Invite
3.
12
Courtney Leitner
56.97
Apr 22
Don Bader Invite
4.
10
Ashlyn Hoyt
1:03.53
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
4x100 Relay
1.
Laurel Schmidt
Jaden Bryant
Holli Thomas
Emily Arp
50.96
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
Holli Thomas
Emily Arp
Laurel Schmidt
Jaden Bryant
52.14c
Apr 8
Broken Bow Invite
3.
Emily Arp
Laurel Schmidt
Holli Thomas
Jaden Bryant
52.62
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
4.
Relay Team
55.13
May 21
NSAA Class B State Championships
5.
JoAnn Neel
Robin Grigg
Avery Doucet
Jenna Gillen
55.14c
Apr 25
McCook JV Invite
6.
JoAnn Neel
Avery Doucet
Abby Kalinski
Jenna Gillen
56.84c
Apr 20
HC Invite
7.
JoAnn Neel
Avery Doucet
Abby Kalinski
Jenna Gillen
57.34c
Apr 15
Medicine Valley Invite
8.
JoAnn Neel
Avery Doucet
Jenna Gillen
Baily Wiese
57.84
May 3
North Platte 9th and 10th
4x400 Relay
1.
Holli Thomas
Robin Grigg
Emily Jacobs
Riley Sis
4:10.15
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
Relay Team
4:15.54
May 21
NSAA Class B State Championships
3.
Holli Thomas
Bailey Honn
Emily Jacobs
Robin Grigg
4:17.44
Apr 14
Dutch Zorn Invite
4.
Emily Jacobs
Bailey Honn
Holli Thomas
Jaden Bryant
4:23.8h
Apr 8
Broken Bow Invite
5.
Holli Thomas
Bailey Honn
Emily Jacobs
Jaden Bryant
4:29.21
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
6.
Mary Kain
JoAnn Neel
Brantleigh Morgan
Emmerie Roth
4:35.0h
Apr 25
McCook JV Invite
7.
Holland Stagemeyer
Riley Sis
Emmerie Roth
Mary Kain
4:37.66
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
8.
Mary Kain
JoAnn Neel
Brantleigh Morgan
Ashlyn Hoyt
4:40.2h
Apr 20
HC Invite
9.
Mary Kain
Brantleigh Morgan
Ashlyn Hoyt
JoAnn Neel
4:45.1h
Apr 15
Medicine Valley Invite
10.
JoAnn Neel
Ashlyn Hoyt
Brantleigh Morgan
Bethany Vogel
4:52.30
May 3
North Platte 9th and 10th
4x800 Relay
1.
Emily Jacobs
Robin Grigg
Mary Kain
Bethany Vogel
11:21.62
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
2.
Robin Grigg
JoAnn Neel
Brantleigh Morgan
Bethany Vogel
11:39.5h
Apr 8
Broken Bow Invite
3.
Bethany Vogel
Mackenzie Larson
Brantleigh Morgan
Skyla Henning
11:42.43
May 12
B-6 Districts-Ogallala
4.
Bethany Vogel
Mackenzie Larson
Skyla Henning
Brantleigh Morgan
12:19.6h
Apr 15
Medicine Valley Invite
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Emily Arp
Holli Thomas
Riley Sis
Emily Jacobs
4:37.65
Apr 14
Dutch Zorn Invite
2.
Jenna Gillen
Avery Doucet
Ashlyn Hoyt
Bethany Vogel
4:59.99
May 3
North Platte 9th and 10th
Shot Put - 4kg
1.
12
Tiara Schmidt
44' 5.5
PR
May 12
B-6 Districts-Ogallala
2.
10
Cameron Lashley
35' 10
PR
May 12
B-6 Districts-Ogallala
3.
9
Jayceea J Hanson
34' 1
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
4.
11
Faith Hansen
33' 5
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
5.
9
Mackenzie J Smith
32' 6
Apr 15
Medicine Valley Invite
6.
10
Alexis Goodenberger
28' 8
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
7.
11
Lexi Gross
28' 6
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
8.
10
Abby Johnson
24' 3.25
PR
May 3
North Platte 9th and 10th
9.
10
Katelynn Maris
22' 8
Apr 15
Medicine Valley Invite
Discus - 1kg
1.
9
Jayceea J Hanson
118' 9
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
2.
11
Faith Hansen
117' 7
PR
May 12
B-6 Districts-Ogallala
3.
11
Lexi Gross
105' 0
PR
Apr 8
Broken Bow Invite
4.
9
Mackenzie J Smith
103' 9
Apr 15
Medicine Valley Invite
5.
10
Alexis Goodenberger
90' 1
Apr 15
Medicine Valley Invite
6.
10
Cameron Lashley
88' 11
Apr 22
Don Bader Invite
7.
10
Abby Johnson
75' 10
PR
Apr 11
Don Stine
8.
10
Katelynn Maris
63' 10
May 3
North Platte 9th and 10th
High Jump
1.
10
Emily Arp
4' 10
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
2.
10
Bailey Honn
4' 6
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
3.
12
Tiara Schmidt
4' 2
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
Pole Vault
1.
10
Haiden Loop
10' 0
Apr 22
Don Bader Invite
2.
10
Elise Stevens
9' 0
May 5
GNAC: Greater Nebraska Athletic Conf
3.
12
Kayla Hughes
7' 0
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
Long Jump
1.
12
Tiara Schmidt
16' 9.75
PR
Apr 14
Dutch Zorn Invite
2.
10
Holland Stagemeyer
15' 6.5
Apr 22
Don Bader Invite
3.
10
Shayne Coleman
15' 1.5
PR
Apr 22
Don Bader Invite
4.
9
Robin M Grigg
15' 0.75
Apr 25
McCook JV Invite
5.
9
Laurel M Schmidt
14' 11.5
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
6.
11
Mary Kain
14' 8.75
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
7.
10
Ashlyn Hoyt
14' 5.5
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
8.
10
Avery Doucet
14' 3
May 3
North Platte 9th and 10th
9.
11
Emmerie Roth
14' 2.5
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
10.
10
JoAnn Neel
14' 1.5
PR
Apr 25
McCook JV Invite
11.
10
Brantleigh Morgan
12' 10.75
Apr 25
McCook JV Invite
12.
11
Abby Kalinski
12' 8.25
PR
Apr 25
McCook JV Invite
13.
9
Sydney Paschall
9' 8
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
Triple Jump
1.
12
Tiara Schmidt
33' 5.75
PR
Apr 14
Dutch Zorn Invite
2.
10
Shayne Coleman
33' 1
Apr 8
Broken Bow Invite
3.
10
Bailey Honn
32' 10.75
PR
Apr 1
LeRoy Hoehner Track Invite
4.
11
Mary Kain
31' 5
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
5.
10
Riley Sis
31' 3
PR
Apr 15
Medicine Valley Invite
*Recent improvement