Season:
2019 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2006
2003
2002
2001
2000
Indoor
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Brayden Bauman
11.52
PR
May 2
Suburban Red-Boys
2.
10
Griffen Anderson
12.09
PR
Apr 17
Potosi Invitational
3.
9
Logan Hanson
12.26
PR
May 2
Suburban Red-Boys
4.
11
Samuel Sattley
12.35
Mar 27
Raider Relays
5.
9
Logan Valenzuela
12.80
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
6.
9
Connor Reynolds
12.82
PR
May 2
Suburban Red-Boys
7.
12
Ryan Teegardin
12.84
PR
May 2
Suburban Red-Boys
8.
10
Zachary McQuerrey
12.98
Apr 2
North County JV Invitational
9.
9
Austin Reissing
13.88
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
10.
12
Drew Lawrence
19.88
PR
Apr 17
Potosi Invitational
200 Meters
1.
12
Dylan Hawk
22.52
PR
Mar 27
Raider Relays
2.
11
Brayden Bauman
23.41
PR
Apr 17
Potosi Invitational
3.
10
Griffen Anderson
24.48
PR
Apr 17
Potosi Invitational
4.
10
Kyle Gregory
24.79
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
5.
12
Taye Fox
25.15
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
6.
9
Robert Solorzano
25.76
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
7.
9
Logan Hanson
25.77
PR
May 2
Suburban Red-Boys
8.
10
Zachary McQuerrey
25.97
PR
May 2
Suburban Red-Boys
9.
9
Logan Valenzuela
26.21
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
10.
9
Connor Reynolds
26.99
PR
May 2
Suburban Red-Boys
11.
11
Spencer Watkins
27.59
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
400 Meters
1.
12
Jacob Deuster
54.50
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
10
Andrew Smith
55.32
PR
May 2
Suburban Red-Boys
3.
10
Griffen Anderson
55.85
PR
May 2
Suburban Red-Boys
4.
12
Taye Fox
56.77
PR
Apr 17
Potosi Invitational
5.
10
Kyle Gregory
57.29
PR
Mar 27
Raider Relays
6.
12
Matthew Solovic
59.05
PR
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
7.
9
Logan Hanson
1:01.12
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
800 Meters
1.
12
NATHAN KEY
2:00.07
PR
May 2
Suburban Red-Boys
2.
12
Zachary Reed
2:01.20
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
3.
12
Jacob Deuster
2:07.05
PR
May 2
Suburban Red-Boys
4.
11
Justin Glastetter
2:09.03
PR
Mar 27
Raider Relays
5.
12
Matthew Solovic
2:14.29
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
6.
9
Jonny Key
2:18.30
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
7.
9
Owen Cullen
2:24.78
May 2
Suburban Red-Boys
8.
9
Dylan Glastetter
2:27.73
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
9.
9
Lucas Ruppel
2:43.32
PR
May 2
Suburban Red-Boys
1600 Meters
1.
12
Zachary Reed
4:31.88
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
11
Timothy Maxwell
4:36.34
PR
May 2
Suburban Red-Boys
3.
12
NATHAN KEY
4:40.18
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
4.
11
Justin Glastetter
4:45.62
PR
Mar 27
Raider Relays
5.
12
Matthew Solovic
4:57.73
PR
May 2
Suburban Red-Boys
6.
9
Jonny Key
5:05.42
Apr 2
North County JV Invitational
7.
9
Dylan Glastetter
5:15.23
May 2
Suburban Red-Boys
8.
9
Owen Cullen
5:19.59
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
9.
9
Lucas Ruppel
6:02.92
PR
May 2
Suburban Red-Boys
3200 Meters
1.
11
Timothy Maxwell
9:56.01
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
12
Zachary Reed
10:03.56
May 2
Suburban Red-Boys
3.
9
Jonny Key
10:13.14
May 2
Suburban Red-Boys
4.
12
NATHAN KEY
10:21.64
PR
Mar 27
Raider Relays
5.
11
Justin Glastetter
10:31.52
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
6.
12
Matthew Solovic
11:01.67
Mar 27
Raider Relays
7.
9
Dylan Glastetter
11:41.01
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
110m Hurdles - 39"
1.
9
Cooper Cathey
18.33
PR
May 2
Suburban Red-Boys
2.
9
Conner Stark
19.17
PR
May 2
Suburban Red-Boys
300m Hurdles - 33"
1.
9
Cooper Cathey
46.08
PR
May 2
Suburban Red-Boys
2.
9
Conner Stark
51.22
PR
May 2
Suburban Red-Boys
300m Hurdles - 36"
1.
11
Kyle Reed
47.61
PR
May 2
Suburban Red-Boys
2.
9
Conner Stark
52.55
PR
Apr 2
North County JV Invitational
4x100 Relay
1.
Relay Team
44.90
Apr 17
Potosi Invitational
2.
Jacob Reynolds
Samuel Sattley
Kyle Gregory
Brayden Bauman
45.49
May 2
Suburban Red-Boys
3.
Brayden Bauman
Logan Hanson
Samuel Sattley
Kyle Gregorey
46.50
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
4.
Brayden Bauman
Samuel Sattley
Kyle Gregory
Jacob Reynolds
47.32
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
5.
Samuel Sattley
Brayden Bauman
Jacob Reynolds
Kyle Gregorey
47.33
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
6.
Logan Hanson
Spencer Watkins
Connor Reynolds
Zachary McQuerrey
49.02
Apr 2
North County JV Invitational
7.
9
Gregory Solorzano
Logan Valenzuela
Austin Reissing
Conner Stark
50.67
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
4x200 Relay -
1.
Brayden Bauman
Kyle Gregory
Griffen Anderson
Jacob Reynolds
1:35.75
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
Taye Fox
Kyle Gregorey
Griffen Anderson
Brayden Bauman
1:36.28
Mar 27
Raider Relays
3.
Relay Team
1:36.91
Apr 17
Potosi Invitational
4.
Brayden Bauman
Taye Fox
Kyle Gregorey
Griffen Anderson
1:36.99
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
5.
Kyle Gregory
Griffen Anderson
Taye Fox
Jacob Deuster
1:37.53
May 2
Suburban Red-Boys
6.
Zachary McQuerrey
Andrew Smith
Robert Solorzano
Logan Valenzuela
1:41.47
May 2
Suburban Red-Boys
7.
Cooper Cathey
Andrew Smith
Zachary McQuerrey
Spencer Watkins
1:42.38
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
8.
Gregory Solorzano
Robert Solorzano
Austin Reissing
Andrew Smith
1:48.05
Apr 2
North County JV Invitational
4x400 Relay
1.
Jacob Deuster
Zachary Reed
Matthew Solovic
NATHAN KEY
3:38.38
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
2.
Jacob Reynolds
Jacob Deuster
Justin Glastetter
NATHAN KEY
3:39.08
May 2
Suburban Red-Boys
3.
Jacob Deuster
Timothy Maxwell
Justin Glastetter
NATHAN KEY
3:40.69
Mar 27
Raider Relays
4.
Relay Team
3:41.40
Apr 17
Potosi Invitational
5.
Jacob Deuster
NATHAN KEY
Matthew Solovic
Griffen Anderson
3:42.63
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
6.
Taye Fox
Justin Glastetter
Matthew Solovic
Andrew Smith
3:43.48
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
7.
Andrew Smith
Cooper Cathey
Robert Solorzano
Logan Valenzuela
3:59.76
May 2
Suburban Red-Boys
8.
9
Cooper Cathey
Robert Solorzano
Owen Cullen
Gregory Solorzano
4:09.15
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
9.
Gregory Solorzano
Robert Solorzano
Andrew Smith
Austin Reissing
4:15.53
Apr 2
North County JV Invitational
4x800 Relay
1.
Zachary Reed
Jacob Deuster
Justin Glastetter
NATHAN KEY
8:09.15
May 25
MSHSAA Class 5 State Championships
2.
NATHAN KEY
Jacob Deuster
Justin Glastetter
Timothy Maxwell
8:19.27
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
3.
Zachary Reed
Justin Glastetter
Jacob Reynolds
NATHAN KEY
8:26.81
May 2
Suburban Red-Boys
4.
Relay Team
8:29.04
Apr 17
Potosi Invitational
5.
Zachary Reed
Justin Glastetter
Jacob Deuster
NATHAN KEY
8:31.25
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
6.
Jonny Key
NATHAN KEY
Matthew Solovic
Owen Cullen
9:14.73
Mar 27
Raider Relays
7.
Jonny Key
Owen Cullen
Dylan Glastetter
Matthew Solovic
9:17.02
May 2
Suburban Red-Boys
8.
9
Jonny Key
Dylan Glastetter
Lucas Ruppel
Owen Cullen
9:58.55
Apr 2
North County JV Invitational
Shot Put - 12lb
1.
11
Jacob Seidel
39' 5
PR
Mar 27
Raider Relays
2.
10
Colton Critchlow
39' 3.5
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
3.
11
Logan Smith
38' 3
PR
May 2
Suburban Red-Boys
4.
11
Ryan Holloway
34' 10.5
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
5.
10
Cole Campbell
30' 7
May 2
Suburban Red-Boys
6.
9
Robert Frank
29' 10.5
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
7.
9
Jacob Muessig
29' 8.5
PR
May 2
Suburban Red-Boys
Discus - 1.6kg
1.
11
Jacob Seidel
124' 2
PR
Mar 27
Raider Relays
2.
10
Colton Critchlow
112' 5
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
3.
12
Jeremy Vickers
97' 4
PR
Mar 27
Raider Relays
4.
10
Cole Campbell
93' 7
Apr 2
North County JV Invitational
5.
9
Robert Frank
81' 2
PR
May 2
Suburban Red-Boys
6.
11
Zachary Creamer
71' 3
PR
May 2
Suburban Red-Boys
7.
11
Ryan Holloway
64' 7
PR
May 2
Suburban Red-Boys
8.
11
Logan Smith
59' 7
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
Javelin - 800g
1.
11
Joseph Stuckmeyer
140' 10
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
9
Connor Reynolds
114' 9
Apr 17
Potosi Invitational
3.
12
Taye Fox
109' 1
Apr 17
Potosi Invitational
4.
10
Ben Anderson
79' 7
PR
Apr 2
North County JV Invitational
High Jump
1.
9
Logan Hanson
5' 2
PR
May 2
Suburban Red-Boys
11
Kyle Reed
5' 2
PR
Apr 17
Potosi Invitational
Pole Vault
1.
11
Spencer Watkins
10' 0
PR
Apr 2
North County JV Invitational
Long Jump
1.
11
Kyle Reed
19' 1.5
PR
May 2
Suburban Red-Boys
2.
11
Joseph Stuckmeyer
18' 4
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
3.
9
Logan Hanson
17' 8.75
PR
May 2
Suburban Red-Boys
4.
11
Spencer Watkins
16' 6
May 2
Suburban Red-Boys
5.
10
Zachary McQuerrey
16' 5
May 2
Suburban Red-Boys
6.
11
Samuel Sattley
15' 11
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
7.
9
Cooper Cathey
15' 5
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
Triple Jump
1.
11
Joseph Stuckmeyer
35' 4.5
PR
Mar 27
Raider Relays
Womens
100 Meters
1.
12
Morgan Stirnemann
13.41
PR
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
2.
9
Amaya Rique
13.56
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
3.
11
Taylor Camden
13.70
PR
Apr 17
Potosi Invitational
4.
11
ashley McMahon
13.81
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
5.
9
Kayla Krantic
14.12
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
6.
12
Alyssa Runnels
14.18
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
7.
12
Arnashia Gill
14.33
Mar 27
Raider Relays
8.
9
Sara Larkin
14.90
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
9.
10
Tori Jerome-Devenpeck
15.84
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
10.
10
Karlie Williams
16.00
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
200 Meters
1.
12
Morgan Stirnemann
27.49
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
2.
11
Taylor Camden
28.04c
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
3.
12
Alyssa Runnels
28.73
PR
Mar 27
Raider Relays
4.
11
ashley McMahon
28.79
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
5.
9
Amaya Rique
28.90
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
6.
12
Paola Tomassini
28.98
PR
Apr 17
Potosi Invitational
7.
11
Abigail Smith
29.49
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
8.
10
Kayla Stehr
30.34c
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
9.
9
Sara Larkin
30.59
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
10.
9
Caeley Anderson
30.74c
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
400 Meters
1.
11
ashley McMahon
1:04.10
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
2.
9
Amaya Rique
1:04.84c
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
3.
12
Paola Tomassini-Cruz
1:05.35
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
4.
12
Paola Tomassini
1:06.15
PR
Mar 27
Raider Relays
5.
11
Taylor Camden
1:06.27
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
6.
11
Abigail Smith
1:06.68
PR
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
7.
11
tiffany Camden
1:08.13
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
8.
9
Sara Larkin
1:09.88
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
9.
9
Kayla Krantic
1:10.61
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
10.
10
Tori Jerome-Devenpeck
1:15.14c
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
800 Meters
1.
11
Stephanie Anthonies
2:28.70
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
9
Alexandria Smith
2:38.65
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
3.
9
Katie Deuster
2:39.0h
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
4.
9
Courtney Anthonies
2:39.2h
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
5.
9
Brooke Bell
2:40.18
PR
Mar 27
Raider Relays
6.
11
tiffany Camden
2:44.04
Apr 17
Potosi Invitational
7.
12
Jordan Lear
3:16.16
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
1600 Meters
1.
11
Stephanie Anthonies
5:22.51
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
9
Brooke Bell
5:59.11
PR
Apr 2
North County JV Invitational
3.
9
Courtney Anthonies
6:01.77
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
4.
9
Katie Deuster
6:06.30
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
5.
12
Jordan Lear
6:56.55
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
3200 Meters
1.
11
Stephanie Anthonies
11:38.74
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
9
Brooke Bell
12:43.57
PR
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
100m Hurdles - 33"
1.
10
Emalee Bell
20.81
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
2.
9
Lilly Rorabacher
21.42
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
3.
9
Jasmine Mueller
22.91
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
4.
9
Caeley Anderson
23.45
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
5.
10
Kayla Stehr
23.83
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
300m Hurdles - 30"
1.
9
Lilly Rorabacher
57.80
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
2.
9
Jasmine Mueller
58.74c
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
3.
10
Emalee Bell
1:03.14c
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
4.
11
Abigail Smith
1:03.57
PR
Apr 2
North County JV Invitational
5.
9
Caeley Anderson
1:06.70
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
4x100 Relay
1.
ashley McMahon
Carley Critchlow
Taylor Camden
Morgan Stirnemann
51.64c
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
2.
Taylor Camden
Alyssa Runnels
Arnashia Gill
Morgan Stirnemann
54.60
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
3.
Relay Team
54.84
Apr 17
Potosi Invitational
4.
Taylor Camden
Arnashia Gill
Lydia Smith
Carley Critchlow
55.30
Mar 27
Raider Relays
5.
Kayla Krantic
Lilly Rorabacher
Tori Jerome-Devenpeck
Kayla Stehr
57.94c
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
6.
9
Kayla Krantic
Lilly Rorabacher
Sophia Bauer
Sara Larkin
58.63
Apr 2
North County JV Invitational
7.
Caeley Anderson
Karlie Williams
Kelly Ortmann
Sophia Bauer
1:01.24c
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:50.50
Apr 17
Potosi Invitational
2.
ashley McMahon
Carley Critchlow
Taylor Camden
Morgan Stirnemann
1:50.69
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
3.
ashley McMahon
Taylor Camden
Morgan Stirnemann
Carley Critchlow
1:51.25
May 18
MSHSAA Class 5 Sectional 1
4.
ashley McMahon
Amaya Rique
Taylor Camden
Morgan Stirnemann
1:52.40
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
5.
ashley McMahon
Carley Critchlow
Makayla Parton
Morgan Stirnemann
1:53.22
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
6.
Taylor Camden
Alyssa Runnels
Arnashia Gill
Amaya Rique
2:00.29
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
7.
Tori Jerome-Devenpeck
Kayla Stehr
Kayla Krantic
Jessica Herget
2:07.59
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
8.
Emalee Bell
Karlie Williams
Jessica Herget
Caeley Anderson
2:10.19
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
9.
Jasmine Panday
Karlie Williams
Kayla Stehr
Kayla Krantic
2:11.94
Apr 2
North County JV Invitational
4x400 Relay
1.
ashley McMahon
Carley Critchlow
Amaya Rique
Morgan Stirnemann
4:17.42
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
2.
ashley McMahon
Abigail Smith
Amaya Rique
Morgan Stirnemann
4:18.46
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
3.
Relay Team
4:19.11
Apr 17
Potosi Invitational
4.
ashley McMahon
Carley Critchlow
Abigail Smith
Morgan Stirnemann
4:19.14
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
5.
ashley McMahon
Abigail Smith
Morgan Stirnemann
Carley Critchlow
4:21.87
May 18
MSHSAA Class 5 Sectional 1
6.
Abigail Smith
Carley Critchlow
tiffany Camden
Makayla Parton
4:28.37
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
7.
Abigail Smith
Lydia Smith
tiffany Camden
ashley McMahon
4:34.27
Mar 27
Raider Relays
8.
Kayla Krantic
Jessica Herget
Amaya Rique
Kayla Stehr
4:47.80
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
9.
Sara Larkin
Tori Jerome-Devenpeck
Stephanie Anthonies
Kayla Stehr
4:52.26
Apr 2
North County JV Invitational
10.
Kelly Ortmann
Tori Jerome-Devenpeck
Sophia Bauer
Alex Smith
4:59.49
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
4x800 Relay
1.
Courtney Anthonies
Stephanie Anthonies
Brooke Bell
Katie Deuster
10:19.41
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
2.
Stephanie Anthonies
Brooke Bell
tiffany Camden
Katie Deuster
10:33.12
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
3.
Stephanie Anthonies
Courtney Anthonies
Katie Deuster
Brooke Bell
10:36.34
May 18
MSHSAA Class 5 Sectional 1
4.
Relay Team
10:44.58
Mar 27
Raider Relays
5.
Katie Deuster
Brooke Bell
tiffany Camden
ashley McMahon
10:58.02
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
6.
Brooke Bell
Stephanie Anthonies
Jordan Lear
Adrianna Adragna
11:15.41
Apr 2
North County JV Invitational
Shot Put - 4kg
1.
11
Abigail Stout
31' 7
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
12
Ny-reile Jones
31' 2
Mar 27
Raider Relays
3.
12
Natalie Roush
26' 2
PR
Apr 17
Potosi Invitational
4.
11
Kayla Faust
24' 1.5
Apr 2
North County JV Invitational
5.
9
Autumn Dishner
23' 9
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
6.
11
Lauren Montgomery
23' 0.5
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
Discus - 1kg
1.
12
Ny-reile Jones
100' 9
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
12
Natalie Roush
92' 2
PR
Apr 17
Potosi Invitational
3.
11
Abigail Stout
83' 4.5
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
4.
11
Kayla Faust
79' 2
PR
Apr 2
North County JV Invitational
5.
11
Lauren Montgomery
66' 5
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
6.
9
Autumn Dishner
52' 4
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
Javelin - 600g
1.
12
Carley Critchlow
71' 4
PR
Apr 12
De Soto Dragon Invitational
2.
11
Isabelle Smith
64' 3
PR
Mar 27
Raider Relays
3.
11
Anastasia Solorzano
54' 4
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
High Jump
1.
10
Kayla Stehr
4' 6
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
9
Lilly Rorabacher
4' 6
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
3.
11
ashley McMahon
4' 4
PR
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
10
Lydia Smith
4' 4
PR
Mar 27
Raider Relays
5.
12
Morgan Stirnemann
4' 0
Mar 27
Raider Relays
Pole Vault
1.
11
Abigail Smith
9' 0
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
11
Anastasia Solorzano
6' 6
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
3.
11
Stassy Solorzano
6' 0
PR
Apr 2
North County JV Invitational
4.
9
Jessica Herget
5' 6
Apr 6
Mineral Area Relays & Girls Invitational
Long Jump
1.
11
Isabelle Smith
15' 4.25
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
12
Carley Critchlow
14' 11
PR
Apr 17
Potosi Invitational
3.
11
Abigail Smith
12' 7.25
PR
Apr 2
North County JV Invitational
4.
9
Jasmine Mueller
12' 2
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
Triple Jump
1.
11
Isabelle Smith
31' 7.5
PR
May 11
MSHSAA Class 5 District 1
2.
11
Abigail Smith
29' 3.5
PR
May 1
Suburban-Red Championships (JV/V)
*Recent improvement