Event Records
Highlighter is active: ClickTap an entry to show highlight options.
Mens
100 Meters | ||||||
1. | 11 | Tommie Smith | 12.24c | May 10 | Class 2 District 8 | |
2. | 10 | Nathaniel Long | 13.14c | May 10 | Class 2 District 8 | |
400 Meters | ||||||
1. | 12 | Jordan Schrunk | 55.04cPR | May 10 | Class 2 District 8 | |
800 Meters | ||||||
1. | 10 | Cody Ellison | 2:33.0hPR | May 10 | Class 2 District 8 | |
2. | 9 | Ryan Neer | 2:43.6hPR | May 10 | Class 2 District 8 | |
1600 Meters | ||||||
1. | 9 | Ryan Neer | 5:41.1hPR | May 10 | Class 2 District 8 | |
110m Hurdles - 39" | ||||||
1. | 10 | Nick Shovald | 18.64c | May 10 | Class 2 District 8 | |
300m Hurdles - 36" | ||||||
1. | 10 | Nick Shovald | 44.44c | May 10 | Class 2 District 8 | |
2. | 9 | Warren Sheppard | 49.44cPR | May 10 | Class 2 District 8 | |
4x200 Relay - | ||||||
1. | - | Tommie Smith Noah Summers Nathaniel Long Jordan Schrunk | 1:40.5h | May 10 | Class 2 District 8 | |
4x400 Relay | ||||||
1. | - | Cayden Bertz Dylan Vanrompey Noah Summers Warren Sheppard | 3:56.6h | May 10 | Class 2 District 8 | |
High Jump | ||||||
1. | 12 | Jevon Williams | 5' 8 | May 10 | Class 2 District 8 | |
11 | Tommie Smith | 5' 8PR | May 10 | Class 2 District 8 | ||
Pole Vault | ||||||
1. | 12 | Jordan Schrunk | 10' 0PR | May 10 | Class 2 District 8 | |
Long Jump | ||||||
1. | 12 | Jevon Williams | 18' 5 | May 10 | Class 2 District 8 | |
Triple Jump | ||||||
1. | 9 | Ryan Neer | 28' 11PR | May 10 | Class 2 District 8 | |
Womens
100 Meters | ||||||
1. | 9 | Cori Bear | 15.24c | May 10 | Class 2 District 8 | |
2. | 10 | Fatemeh Ghazaei | 16.34cPR | May 10 | Class 2 District 8 | |
200 Meters | ||||||
1. | 10 | Fatemeh Ghazaei | 34.34cPR | May 10 | Class 2 District 8 | |
400 Meters | ||||||
1. | 10 | Jamie Wiesbach | 1:10.34cPR | May 10 | Class 2 District 8 | |
2. | 9 | Breeanna Slusher | 1:10.64cPR | May 10 | Class 2 District 8 | |
100m Hurdles - 33" | ||||||
1. | 11 | Kyla Moss | 18.14c | May 10 | Class 2 District 8 | |
2. | 10 | Mackayla Lamphier | 20.44cPR | May 10 | Class 2 District 8 | |
4x100 Relay | ||||||
1. | - | Mackayla Lamphier Alexa Jones Cori Bear Kyla Moss | 55.44c | May 10 | Class 2 District 8 | |
4x200 Relay - | ||||||
1. | - | Mackayla Lamphier Jamie Wiesbach Cori Bear Kyla Moss | 2:02.3h | May 10 | Class 2 District 8 | |
High Jump | ||||||
1. | 11 | Alexa Jones | 4' 6PR | May 10 | Class 2 District 8 | |
Pole Vault | ||||||
1. | 9 | Breeanna Slusher | 7' 6 | May 10 | Class 2 District 8 | |
9 | Cori Bear | 7' 6PR | May 10 | Class 2 District 8 | ||
Long Jump | ||||||
1. | 11 | Alexa Jones | 14' 2.25PR | May 10 | Class 2 District 8 | |
2. | 10 | Mackayla Lamphier | 13' 9.25 | May 10 | Class 2 District 8 | |
*Recent improvement