Season:
2018 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Indoor
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
10
Denali Lindo
11.24
PR
Feb 23
Danny Brown Invitational
2.
11
Trey Cooper
11.25
(.4)
Apr 6
Friday Night Spikes
3.
11
Trai Cooper
11.27
(2.4)
Apr 11
FHSAA 2A District 4
4.
11
Cameron Rocket
11.77
(.5)
Mar 2
Clay County Championships
5.
11
Gary McClendon
12.02
(-1.8)
Mar 29
Don Hall Invitational
6.
12
Damian Toney
12.24
(.1)
PR
Mar 2
Clay County Championships
7.
12
Jacolbi Sampson
12.25
Feb 23
Danny Brown Invitational
8.
11
Brian Jackson
12.67
(.4)
PR
Mar 2
Clay County Championships
9.
9
Chris Haight
12.73
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
10.
10
Belony Estinvil
12.91
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
11.
9
Cedric Pierre
13.65
(.4)
PR
Mar 2
Clay County Championships
12.
10
David Trujillo
13.72
(.3)
PR
Mar 2
Clay County Championships
13.
-
Zachariah Bailey
16.94c
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
14.
10
Daniel Rodefer
18.40
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
200 Meters
1.
11
Trai Cooper
23.18
(.9)
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
11
Trey Cooper
23.56
(.3)
Apr 6
Friday Night Spikes
3.
11
Gary McClendon
23.59
(.9)
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
4.
11
Cameron Rocket
24.27
PR
Feb 23
Danny Brown Invitational
5.
12
Jacolbi Sampson
24.92
(.6)
PR
Apr 6
Friday Night Spikes
6.
10
Belony Estinvil
25.21
(1.4)
Apr 11
FHSAA 2A District 4
7.
10
Parris Taylor
25.23
(1.5)
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
8.
9
Chris Haight
25.53
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
9.
9
Cedric Pierre
26.27
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
10.
11
Brian Jackson
26.32
(2.6)
PR
Mar 2
Clay County Championships
11.
12
Jared Haffner
27.74c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
12.
12
Damian Toney
29.64c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
13.
10
Daniel Rodefer
44.24c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
400 Meters
1.
11
Matthew Koziolek
52.72
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
12
Elias Perez
54.84c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
3.
9
Cedric Pierre
55.49
Apr 11
FHSAA 2A District 4
4.
10
Parris Taylor
57.71
PR
Feb 23
Danny Brown Invitational
5.
12
Courtnay Rocket
57.73
Mar 2
Clay County Championships
6.
10
Belony Estinvil
59.06
Mar 29
Don Hall Invitational
7.
9
Chris Haight
1:02.16
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
8.
12
Jared Haffner
1:03.60
PR
Mar 2
Clay County Championships
9.
11
Gary McClendon
1:04.58
PR
Apr 6
Friday Night Spikes
10.
10
Daniel Rodefer
1:28.14c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
800 Meters
1.
12
Elias Perez
2:03.49
Mar 23
UNF Pre-State Invitational
2.
11
Joel Nesi
2:10.0h
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
3.
12
Wiiliam Kortright
2:13.59
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
4.
9
Dominik Frietze
2:17.89
Apr 6
Ron Riddle Classic
5.
11
Jose Paolo Miguel Garcia
2:18.41
Apr 11
FHSAA 2A District 4
6.
11
Charles Click
2:31.79
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
7.
9
William Martin
2:33.0h
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
8.
10
Norman Replinger
2:38.0h
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
9.
11
Kyle Bisson
2:39.05
Feb 23
Danny Brown Invitational
10.
9
Chris Haight
2:47.35
PR
Mar 2
Clay County Championships
11.
9
Tyler Goold
2:49.68
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
12.
9
Michael Kusiak
2:56.16
Mar 29
Don Hall Invitational
1600 Meters
1.
11
Joel Nesi
4:39.34
Mar 2
Clay County Championships
2.
11
Keith Kelley
4:56.43
Apr 6
Friday Night Spikes
3.
12
Wiiliam Kortright
5:08.26
PR
Feb 23
Danny Brown Invitational
4.
11
Jose Paolo Miguel Garcia
5:16.80
Mar 2
Clay County Championships
5.
9
Dominik Frietze
5:18.43
Apr 6
Ron Riddle Classic
6.
11
Charles Click
5:25.69
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
7.
11
Lucas Cathey
5:35.76
Feb 23
Danny Brown Invitational
8.
12
Octavio Murguia
5:46.65
PR
Mar 2
Clay County Championships
9.
9
William Martin
5:55.35
Mar 2
Clay County Championships
10.
9
Michael Kusiak
6:09.67
PR
Mar 2
Clay County Championships
11.
9
Christian Pellum
6:19.29
PR
Mar 2
Clay County Championships
12.
9
Foster-Ga Click
6:20.6h
PR
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
13.
9
Alexzander Searles
6:23.66
Mar 29
Don Hall Invitational
14.
9
Tyler Goold
6:26.41
PR
Mar 2
Clay County Championships
3200 Meters
1.
11
Joel Nesi
10:07.02
Mar 23
UNF Pre-State Invitational
2.
11
Keith Kelley
10:39.15
Mar 31
Pepsi Florida Relays
3.
11
Kyle Bisson
11:34.21
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
4.
11
Lucas Cathey
12:08.69
PR
Mar 2
Clay County Championships
5.
12
Christopher Mickel
12:24.43
Mar 2
Clay County Championships
6.
11
Charles Click
13:04.0h
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
7.
12
Octavio Murguia
13:04.13
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
8.
9
William Martin
13:58.0h
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
9.
9
Foster-Ga Click
14:00.0h
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
10.
9
Tyler Goold
15:14.07
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
110m Hurdles - 39"
1.
11
Joaquin Castro
16.77
(.1)
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
11
Jaden Roy
19.22
(.5)
PR
Mar 2
Clay County Championships
3.
12
Messiah Taylor
19.46
Feb 23
Danny Brown Invitational
4.
9
Tyler Goold
22.38
(-2.1)
Mar 29
Don Hall Invitational
5.
9
Foster-Ga Click
23.43
(-2.1)
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
6.
10
Norman Replinger
23.44c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
300m Hurdles - 36"
1.
11
Joaquin Castro
44.52
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
11
Jaden Roy
44.53
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
3.
12
Christopher Mickel
47.36
Mar 29
Don Hall Invitational
4.
12
Messiah Taylor
48.49
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
5.
9
Alexzander Searles
50.88
Mar 2
Clay County Championships
6.
10
Norman Replinger
54.74c
PR
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
4x100 Relay
1.
Gary McClendon
Jacolbi Sampson
Cameron Rocket
Trai Cooper
44.01
Apr 25
FHSAA 2A Region 1
2.
Trey Cooper
Denali Lindo
Jacolbi Sampson
Gary McClendon
44.06
Feb 23
Danny Brown Invitational
3.
Relay Team
44.30
Feb 23
Danny Brown Invitational
4.
Gary McClendon
Trai Cooper
Jacolbi Sampson
Cameron Rocket
45.50
Apr 11
FHSAA 2A District 4
5.
Denali Lindo
Gary McClendon
Cameron Rocket
Damian Toney
48.84c
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
6.
Gary McClendon
Cameron Rocket
Trai Cooper
Brian Jackson
49.94c
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
4x200 Relay -
1.
Jacolbi Sampson
Trai Cooper
Belony Estinvil
Cedric Pierre
1:45.1h
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
2.
Relay Team
1:46.1h
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
4x400 Relay
1.
Elias Perez
Joaquin Castro
Mathew Koziolek
Parris Taylor
3:43.9h
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
2.
Parris Taylor
Courtnay Rocket
Mathew Koziolek
Elias Perez
3:44.21
Mar 2
Clay County Championships
3.
Cedric Pierre
Joaquin Castro
Elias Perez
Mathew Koziolek
3:45.42
Apr 11
FHSAA 2A District 4
4.
Mathew Koziolek
Parris Taylor
Elias Perez
Courtnay Rocket
3:46.27
Feb 23
Danny Brown Invitational
5.
Parris Taylor
Mathew Koziolek
Elias Perez
Courtnay Rocket
3:48.0h
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
6.
Brian Jackson
Parris Taylor
Joel Nesi
Messiah Taylor
4:01.0h
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
7.
Relay Team
4:13.4h
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
4x800 Relay
1.
Keith Kelley
Elias Perez
Joel Nesi
Dominik Frietze
9:10.0h
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
2.
Elias Perez
Jose Paolo Garcia
Lucas Cathey
Keith Kelley
9:11.52
Mar 2
Clay County Championships
3.
Christopher Mickel
Jose Paolo Garcia
Alexzander Searles
Wiiliam Kortright
9:11.72
Apr 11
FHSAA 2A District 4
4.
Jose Paolo Garcia
Elias Perez
Lucas Cathey
Wiiliam Kortright
9:13.08
Feb 23
Danny Brown Invitational
5.
Christopher Mickel
Jose Paolo Garcia
Dominik Frietze
Alexzander Searles
9:17.12
Apr 6
Ron Riddle Classic
6.
Christopher Mickel
Wiiliam Kortright
Dominik Frietze
Alexzander Searles
9:32.35
Mar 29
Don Hall Invitational
7.
Jose Paolo Garcia
Wiiliam Kortright
Kyle Bisson
Alexzander Searles
9:41.0h
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
8.
Dominik Frietze
Alexzander Searles
Charles Click
Foster - Ga Click
9:59.83
Mar 2
Clay County Championships
9.
Octavio Murguia
Charles Click
Foster - Ga Click
Alexzander Searles
10:31.0h
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
Shot Put - 12lb
1.
10
William Geller
42' 3
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
9
Jose Williams
38' 7.75
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
3.
10
Nick Staefe
37' 3.25
Mar 29
Don Hall Invitational
4.
12
Rodney Xavier
36' 7
PR
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
5.
12
Mark Butler
33' 9.75
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
6.
9
Chris Haight
28' 6.5
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
10
Nyesuah Barclay
28' 6.5
Apr 6
Friday Night Spikes
Discus - 1.6kg
1.
12
Rodney Xavier
104' 11.75
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
10
William Geller
104' 0
Mar 2
Clay County Championships
3.
10
Nick Staefe
97' 8.75
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
4.
9
Jose Williams
96' 1.5
PR
Mar 2
Clay County Championships
5.
10
Nyesuah Barclay
95' 2.5
Mar 2
Clay County Championships
6.
12
Mark Butler
92' 8
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
7.
9
Chris Haight
69' 4.75
PR
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
High Jump
1.
11
Jaden Roy
6' 4.75
Mar 23
UNF Pre-State Invitational
2.
11
Matthew Koziolek
6' 0.75
PR
Apr 6
Friday Night Spikes
3.
12
Damian Toney
5' 5
PR
Mar 2
Clay County Championships
4.
9
Cedric Pierre
5' 2
Apr 6
Ron Riddle Classic
11
Joaquin Castro
5' 2
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
6.
10
Parris Taylor
5' 1.75
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
10
Denali Lindo
5' 1.75
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
Pole Vault
1.
11
Kyle Bisson
9' 0.25
Mar 2
Clay County Championships
2.
11
Charles Click
6' 11.75
PR
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
Long Jump
1.
11
Gary McClendon
20' 2.75
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
2.
12
Jacolbi Sampson
20' 1
Apr 11
FHSAA 2A District 4
3.
10
Denali Lindo
20' 0
PR
Mar 2
Clay County Championships
4.
11
Brian Jackson
19' 4.75
PR
Mar 2
Clay County Championships
5.
10
Belony Estinvil
18' 10.25
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
6.
12
Messiah Taylor
16' 8.75
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
7.
11
Trai Cooper
14' 3.5
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
8.
11
Cameron Rocket
14' 0.5
Apr 6
Friday Night Spikes
Triple Jump
1.
12
Jacolbi Sampson
46' 0
PR
Apr 25
FHSAA 2A Region 1
2.
11
Gary McClendon
38' 7.75
Apr 11
FHSAA 2A District 4
3.
12
Messiah Taylor
36' 9.25
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
4.
10
Belony Estinvil
35' 8.75
Apr 11
FHSAA 2A District 4
Womens
100 Meters
1.
12
Crystal Hunter
13.43
PR
Feb 23
Danny Brown Invitational
2.
12
Autumn Woodard
13.91
Feb 23
Danny Brown Invitational
3.
9
Minton St. Germain
14.38
(1.1)
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
4.
9
Feyon Minton-St.Germain
14.54c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
5.
11
Jhatarra Sampson
14.57
Feb 23
Danny Brown Invitational
6.
10
Kailyah Chapman
15.38
(.5)
Mar 2
Clay County Championships
7.
12
Beltina Estinvil
15.70
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
8.
9
Serena Butler
15.87
(.6)
PR
Mar 2
Clay County Championships
9.
9
Jayda McCall
16.12
(.4)
PR
Mar 2
Clay County Championships
10.
10
Jessica Evans
16.14
(.4)
PR
Mar 2
Clay County Championships
11.
9
Alexandria Noble
16.25
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
12.
-
Megan Edwards
16.54c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
13.
10
Ashlyn Crews
20.64c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
200 Meters
1.
12
Crystal Hunter
27.33
(1.7)
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
11
Jhatarra Sampson
29.77
(1.7)
Apr 11
FHSAA 2A District 4
3.
12
Devin Linton
30.18
(-.2)
PR
Apr 6
Friday Night Spikes
4.
9
Minton St. Germain
30.66
(2.9)
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
5.
9
Feyon Minton-St.Germain
30.71
(-.1)
PR
Mar 2
Clay County Championships
6.
10
Kailyah Chapman
32.55
(.6)
Mar 2
Clay County Championships
7.
10
Jessica Evans
33.35
(1.4)
PR
Mar 2
Clay County Championships
8.
9
Jayda McCall
35.06
(-.1)
PR
Mar 2
Clay County Championships
9.
9
Alexandria Noble
35.64c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
10.
-
Megan Edwards
36.54c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
400 Meters
1.
12
Devin Linton
1:03.95
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
11
Chereece McEwan
1:07.92
Apr 6
Friday Night Spikes
3.
12
Beltina Estinvil
1:10.46
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
4.
12
Amaya Austin
1:10.82
Mar 2
Clay County Championships
5.
10
Alyssa Waters
1:14.94
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
6.
9
Jayda McCall
1:20.76
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
7.
9
Serena Butler
1:21.19
PR
Mar 2
Clay County Championships
8.
9
Alexandria Noble
1:25.72
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
9.
10
Ashlyn Crews
1:44.14c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
800 Meters
1.
9
Marisa Kortright
2:29.47
PR
Mar 23
UNF Pre-State Invitational
2.
11
Alyssa Cheong
2:52.51
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
3.
9
Katy Anferova
2:53.85
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
4.
12
Kylee Miller
3:04.55
Feb 23
Danny Brown Invitational
5.
10
Alyssa Waters
3:08.16
PR
Mar 2
Clay County Championships
6.
10
Cephora Michel
3:14.00
PR
Mar 29
Don Hall Invitational
7.
10
Alisia Williamson
3:18.52
Mar 29
Don Hall Invitational
8.
10
Hayley Schaefer
3:20.65
Feb 23
Danny Brown Invitational
1600 Meters
1.
9
Marisa Kortright
5:34.41
PR
Mar 2
Clay County Championships
2.
11
Alyssa Cheong
6:29.79
PR
Mar 2
Clay County Championships
3.
12
Kylee Miller
6:33.73
Mar 2
Clay County Championships
4.
9
Katy Anferova
6:51.0h
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
5.
10
Cephora Michel
7:15.14
PR
Mar 2
Clay County Championships
6.
10
Alisia Williamson
7:47.44
Apr 6
Ron Riddle Classic
3200 Meters
1.
11
Alyssa Cheong
14:34.49
PR
Mar 2
Clay County Championships
2.
10
Cephora Michel
16:10.22
PR
Mar 2
Clay County Championships
3.
10
Alisia Williamson
17:21.94
Mar 2
Clay County Championships
100m Hurdles - 33"
1.
10
Jasmine Mackey
18.36
(1.8)
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
10
Jessica Evans
21.61
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
300m Hurdles - 30"
1.
10
Jasmine Mackey
50.84c
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
2.
10
Alyssa Waters
53.74c
PR
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
3.
10
Jessica Evans
1:00.53
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
4x100 Relay
1.
Crystal Hunter
Jhatarra Sampson
Autumn Woodard
Chereece McEwan
53.02
Mar 2
Clay County Championships
2.
Jhatarra Sampson
Autumn Woodard
Chereece McEwan
Alleneisha Wooden
53.19
Feb 23
Danny Brown Invitational
3.
Relay Team
53.57
Feb 23
Danny Brown Invitational
4.
Jhatarra Sampson
Autumn Woodard
Crystal Hunter
Chereece McEwan
55.04c
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
5.
Chereece McEwan
Jhatarra Sampson
Kailyah Chapman
Crystal Hunter
55.64c
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
4x200 Relay -
1.
Jhatarra Sampson
Jessica Evans
Devin Linton
Feyon Minton-St.Germain
1:58.4h
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
4x400 Relay
1.
Crystal Hunter
Chereece McEwan
Marisa Kortright
Devin Linton
4:16.80
Apr 25
FHSAA 2A Region 1
2.
Kailyah Chapman
Chereece McEwan
Jasmine Mackey
Devin Linton
4:29.85
Mar 2
Clay County Championships
3.
Devin Linton
Jasmine Mackey
Crystal Hunter
Chereece McEwan
4:41.0h
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
4.
Amaya Austin
Chereece McEwan
Crystal Hunter
Katy Anferova
4:42.25
Mar 29
Don Hall Invitational
5.
Amaya Austin
Crystal Hunter
Jasmine Mackey
Devin Linton
4:45.3h
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
6.
Amaya Austin
Devin Linton
Kylee Miller
Alyssa Cheong
4:53.14
Feb 23
Danny Brown Invitational
4x800 Relay
1.
Alyssa Cheong
Katy Anferova
Marisa Kortright
Cephora Michel
11:33.0h
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
2.
Alexandria Noble
Marisa Kortright
Kylee Miller
Hayley Schaefer
12:26.61
Feb 23
Danny Brown Invitational
Shot Put - 4kg
1.
11
Grier Burrows
32' 5.25
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
11
Naja Hall
30' 3
PR
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
3.
9
Hannah Warner
24' 4.75
Apr 6
Ron Riddle Classic
4.
9
Kenyatta Hogan
24' 3
Apr 11
FHSAA 2A District 4
5.
10
Ainsley Beavor
21' 3.75
PR
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
6.
9
Elizabeth Mee
19' 1
Apr 6
Ron Riddle Classic
Discus - 1kg
1.
11
Grier Burrows
86' 1.75
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
11
Naja Hall
68' 8.25
PR
Apr 6
Friday Night Spikes
3.
9
Hannah Warner
67' 2.25
Mar 2
Clay County Championships
4.
9
Elizabeth Mee
60' 4.25
Apr 11
FHSAA 2A District 4
5.
10
Ainsley Beavor
53' 5.75
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
6.
9
Kenyatta Hogan
43' 2
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
High Jump
1.
10
Jasmine Mackey
4' 6
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
2.
12
Devin Linton
4' 3.25
PR
Mar 2
Clay County Championships
3.
10
Alyssa Waters
4' 0
Apr 6
Ron Riddle Classic
4.
10
Jessica Evans
3' 8
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
Long Jump
1.
12
Crystal Hunter
16' 3.5
(1.0)
PR
Mar 23
UNF Pre-State Invitational
2.
11
Jhatarra Sampson
16' 0.75
PR
Apr 3
Clay-Ridgeview Dual Meet
3.
9
Feyon Minton-St.Germain
15' 11.75
PR
Apr 6
Ron Riddle Classic
4.
12
Autumn Woodard
15' 6.25
Mar 6
Oakleaf-Ridgeview-Clay Tri Meet
5.
9
Minton St. Germain
14' 1.75
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
Triple Jump
1.
12
Crystal Hunter
35' 0.5
PR
Apr 11
FHSAA 2A District 4
2.
11
Jhatarra Sampson
33' 2
Apr 6
Friday Night Spikes
*Recent improvement