Season:
2024 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
1989
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
12
Kamil Kokot
11.24c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
2.
10
Kevin Bartolotta
11.54c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
3.
11
Jerome Harris
11.55
PR
Apr 19
Brother Rice Relays
4.
11
Braiden Ferrell
11.74c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
5.
11
Cristian Lopez
11.94c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
6.
11
*
Dayna Travis
11.98
PR
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
7.
9
Myles Travis
12.00
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
8.
12
Antonio Fox
12.04c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
9.
11
Michael McDonnell
12.12
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
10.
11
Dexter Barr
12.32
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
11.
10
Akir Finley
12.44c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
12.
9
Sean Meade
12.54c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
13.
9
Julian Gunn
12.55
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
14.
9
Conor Hunt
12.55
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
15.
9
Kevin Finn
12.66
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
16.
9
Ethan Mejorada
12.69
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
17.
11
Anthony Vitellaro
12.84c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
18.
9
William Boland
13.04c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
9
Jakub Banka
13.04c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
11
Gavin Mueller
13.04c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
11
Curtis Jones
13.04c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
22.
9
John Nechvatal
13.24c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
23.
9
George Garcia
13.34
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
24.
9
Max McLaughlin
13.64c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
25.
9
Leo Labon
14.02
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
26.
9
Ryan Foertsch
14.04c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
200 Meters
1.
12
Kamil Kokot
23.23
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
2.
10
Kevin Bartolotta
23.64c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
3.
11
Jerome Harris
23.65
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
4.
11
Dayna Travis
23.76
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
5.
11
Michael McDonnell
23.84c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
6.
9
Myles Travis
23.94c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
7.
11
Braiden Ferrell
23.96
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
8.
9
Julian Gunn
24.84c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
9.
12
Darrell Jackson-Mitchell
25.07
PR
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
10.
9
Conor Hunt
25.14c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
11.
10
*
Akir Finley
25.62
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
12.
9
Sean Meade
26.34c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
9
Ethan Mejorada
26.34c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
14.
10
Patrick Wynn
26.90
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
15.
9
Jakub Banka
27.34c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
16.
9
Ashton Daily
27.89
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
17.
11
Curtis Jones
27.94c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
18.
9
William Boland
28.30
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
19.
9
Leo Labon
28.64c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
20.
9
John Nechvatal
29.44c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
400 Meters
1.
11
*
Braiden Ferrell
52.66
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
2.
11
*
Cristian Lopez
54.27
PR
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
3.
9
*
Myles Travis
54.40
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
4.
11
Michael McDonnell
54.56
PR
Apr 12
Spartan Invite
5.
9
Kevin Finn
55.78
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
6.
11
Dayna Travis
55.96
PR
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
7.
9
*
Conor Hunt
57.67
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
8.
9
Julian Gunn
1:00.45
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
9.
12
Nestor Arreola
1:02.74
PR
Apr 19
Brother Rice Relays
10.
10
Patrick Wynn
1:02.84c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
11.
11
Matthew Turner
1:03.24c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
800 Meters
1.
11
*
Jason Gaines
2:03.59
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
2.
11
Matt McKee
2:04.62
PR
Apr 19
Brother Rice Relays
3.
11
*
Danny Walczak
2:11.05
PR
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
4.
11
Ethan Phillips
2:13.51
PR
Apr 19
Brother Rice Relays
5.
12
*
Danny Doyle
2:18.57
Apr 27
Deerfield Invitational
6.
9
Kevin Finn
2:19.0h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
7.
11
Tim Graber
2:20.30
PR
Apr 12
Spartan Invite
8.
9
Peter Baio
2:22.97
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
9.
9
*
Brendan McMonigal
2:24.11
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
9
*
Quinn Doran
2:24.11
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
11.
11
Matthew Marley
2:25.9h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
12.
10
Ben Klancnik
2:26.2h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
13.
9
Sean Eppenstein
2:27.1h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
14.
11
Jake Frederking
2:29.0h
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
15.
11
Matthew Turner
2:32.21
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
16.
11
Michael McDonnell
2:32.44
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
17.
10
Will Corley
2:32.5h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
18.
11
Patrick Sheeran
2:33.2h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
19.
11
Javier Rivera
2:40.2h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
20.
9
Gavin Proper
3:17.4h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
21.
12
Patrick Esselman
3:18.07
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
1600 Meters
1.
11
Matt McKee
4:31.02
PR
Apr 12
Spartan Invite
2.
11
Danny Walczak
4:49.47
PR
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
3.
11
Ethan Phillips
4:53.87
PR
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
4.
9
Peter Baio
5:05.5h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
5.
9
*
Dylan O'Leary
5:05.95
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
6.
11
Matthew Marley
5:21.58
PR
Apr 12
Spartan Invite
7.
10
Ben Klancnik
5:25.1h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
8.
11
*
Matthew Turner
5:37.03
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
9.
9
Sean O'Sullivan
5:49.4h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
10.
9
Sean Eppenstein
5:51.8h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
11.
11
Tim Graber
5:52.73
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
12.
9
Christopher Lindahl
5:54.0h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
13.
9
Ignacy Berezowski
6:03.4h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
14.
10
Will Corley
6:03.49
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
15.
9
Quinn Doran
6:05.69
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
16.
11
Patrick Sheeran
6:16.11
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
3200 Meters
1.
11
Danny Walczak
10:24.82
PR
Apr 12
Spartan Invite
2.
11
Ethan Phillips
11:08.28
PR
Apr 12
Spartan Invite
3.
11
Matt McKee
11:22.4h
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
4.
11
*
Matthew Marley
11:23.06
PR
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
5.
11
*
Tim Graber
11:41.62
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
6.
11
Jason Gaines
11:48.5h
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
7.
10
Ben Klancnik
11:59.01
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
8.
9
*
Sean O'Sullivan
12:07.97
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
9.
9
Sean Eppenstein
12:13.91
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
10.
9
Brendan McMonigal
12:35.6h
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
110m Hurdles - 39"
1.
12
*
Kamil Kokot
14.81
PR
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
2.
12
John Walter
16.94c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
300m Hurdles - 36"
1.
12
Kamil Kokot
41.64c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
2.
11
Cristian Lopez
44.64c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
3.
11
Matthew McNicholas
45.04c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
4.
12
John Walter
46.10
Apr 19
Brother Rice Relays
5.
12
*
Nestor Arreola
49.32
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
6.
9
Sean Meade
49.65
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
7.
12
William Lindahl
50.03
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
8.
9
Conor Hunt
51.64c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
9.
9
*
William Boland
51.68
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
10.
9
Max McLaughlin
52.94c
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
11.
11
Anthony Vitellaro
53.24c
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
4x100 Relay
1.
Antonio Fox
Jerome Harris
Dayna Travis
Myles Travis
46.15
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
2.
Antonio Fox
Dexter Barr
Jerome Harris
Myles Travis
46.88
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
3.
Kevin Bartolotta
Julian Gunn
Akir Finley
Myles Travis
46.91
Apr 19
Brother Rice Relays
4.
Jerome Harris
Antonio Fox
Dexter Barr
Michael McDonnell
47.44c
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
5.
Antonio Fox
Michael McDonnell
Dexter Barr
Cristian Lopez
47.60
Apr 19
Brother Rice Relays
6.
Julian Gunn
Conor Hunt
Ethan Mejorada
Kevin Bartolotta
47.94c
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
7.
*
Julian Gunn
Conor Hunt
Ethan Mejorada
Patrick Wynn
47.95
Apr 27
Deerfield Invitational
8.
*
Dexter Barr
Antonio Fox
Andrew Olsen
Akir Finley
47.97
Apr 27
Deerfield Invitational
9.
Kevin Bartolotta
Julian Gunn
Conor Hunt
Ethan Mejorada
48.46
Apr 12
Spartan Invite
10.
Kevin Bartolotta
George Garcia
Ethan Mejorada
Sean Meade
49.17
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
11.
*
Myles Travis
Nestor Arreola
Dexter Barr
Julian Gunn
49.20
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
4x100 Throwers Relay - Throwers
1.
Cayden Hanlon
Andrew Olsen
Dontay Fort
Brandon Brown
51.97
Apr 19
Brother Rice Relays
4x200 Relay -
1.
*
Kamil Kokot
Dayna Travis
Michael McDonnell
Jerome Harris
1:36.02
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
2.
Antonio Fox
Myles Travis
Jerome Harris
Dayna Travis
1:36.91
Apr 12
Spartan Invite
3.
Kevin Bartolotta
Kevin Finn
Julian Gunn
Conor Hunt
1:39.49
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
4.
George Garcia
Ethan Mejorada
Kevin Bartolotta
Conor Hunt
1:41.37
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
5.
Kevin Bartolotta
Conor Hunt
Ethan Mejorada
Julian Gunn
1:43.52
Apr 12
Spartan Invite
6.
Curtis Jones
Gavin Mueller
Dexter Barr
Antonio Fox
1:45.6h
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
4x400 Relay
1.
Matt McKee
Jason Gaines
Michael McDonnell
Cristian Lopez
3:38.17
Apr 19
Brother Rice Relays
2.
Dayna Travis
Braiden Ferrell
Michael McDonnell
Cristian Lopez
3:38.77
Apr 12
Spartan Invite
3.
Jason Gaines
Max Perez
Michael McDonnell
Matthew McNicholas
3:46.21
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
4.
*
Dayna Travis
Cristian Lopez
Michael McDonnell
Jason Gaines
3:47.47
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
5.
9
Kevin Finn
Conor Hunt
Julian Gunn
Peter Baio
3:53.47
Apr 19
Brother Rice Relays
6.
Nestor Arreola
Dexter Barr
Cristian Lopez
Matthew McNicholas
3:55.81
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
7.
Cristian Lopez
John Walter
Matthew McNicholas
Dayna Travis
4:02.5h
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
8.
George Garcia
Sean Meade
Ethan Mejorada
Patrick Wynn
4:10.53
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
4x800 Relay
1.
*
Matt McKee
Jason Gaines
Ethan Phillips
Danny Walczak
8:19.31
Apr 27
Deerfield Invitational
2.
Max Perez
Jason Gaines
Danny Walczak
Matt McKee
8:25.41
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
3.
Matthew McKee
Danny Walczak
Ethan Phillips
Jason Gaines
8:45.0h
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
4.
Matthew McNicholas
Danny Doyle
Peter Baio
Kevin Finn
9:15.99
Apr 12
Spartan Invite
5.
9
Kevin Finn
Peter Baio
Dylan O'Leary
Brendan McMonigal
9:20.44
Apr 19
Brother Rice Relays
6.
*
Matthew McNicholas
Jake Frederking
Danny Doyle
Matthew Turner
9:53.95
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
7.
Ben Klancnik
Sean Eppenstein
Matthew Turner
Will Corley
10:01.61
Apr 19
Brother Rice Relays
8.
Matthew Marley
Javier Rivera
Tim Graber
Matthew Turner
10:07.13
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
9.
Ben Klancnik
Dylan O'Leary
Will Corley
Sean O'Sullivan
10:10.03
Apr 12
Spartan Invite
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Tim Graber
Matthew Marley
Jake Frederking
Nestor Arreola
12:51.92
Apr 19
Brother Rice Relays
2.
Ben Klancnik
Kevin Finn
Peter Baio
Sean Eppenstein
12:52.79
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
Shot Put - 12lb
1.
12
*
Dontay Fort
43' 7.5
PR
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
2.
11
Jayden Stevenson
37' 9.25
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
3.
12
*
Cayden Hanlon
33' 6
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
4.
9
Brandon Brown
31' 10
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
5.
11
Xavier Almanza
29' 5.5
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
Discus - 1.6kg
1.
12
Andrew Olsen
124' 0.25
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
2.
11
Jayden Stevenson
101' 11.5
PR
Apr 19
Brother Rice Relays
3.
12
*
Cayden Hanlon
98' 11.5
Apr 27
Deerfield Invitational
4.
9
Brandon Brown
78' 3.75
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
5.
11
Xavier Almanza
68' 4
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
High Jump
1.
11
Braiden Ferrell
5' 11.75
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
2.
10
*
Patrick Wynn
5' 10.75
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
3.
12
*
Kamil Kokot
5' 9
PR
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
4.
9
*
Ashton Daily
5' 7
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
5.
12
Nestor Arreola
5' 5.75
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
6.
11
Christian Kokot
5' 5
PR
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
11
Dexter Barr
5' 5
PR
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
8.
10
Akir Finley
5' 1
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
9.
11
Cristian Lopez
4' 11
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
Pole Vault
1.
12
*
Daniel Ross
11' 9
Apr 27
Deerfield Invitational
2.
11
TJ Girzadas
11' 5.75
Apr 12
Spartan Invite
3.
12
Nestor Arreola
6' 11.75
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
Long Jump
1.
11
*
Braiden Ferrell
20' 4.5
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
2.
12
Darrell Jackson-Mitchell
19' 7
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
3.
11
Dayna Travis
18' 8.75
PR
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
4.
9
*
Julian Gunn
18' 5.25
PR
Apr 25
32nd Annual Pete Struck Eagle Classic
5.
9
Myles Travis
18' 0.5
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
6.
11
Jerome Harris
17' 7.5
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
7.
9
*
Jakub Banka
16' 2.5
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
8.
12
*
William Lindahl
14' 5.25
PR
Apr 27
Deerfield Invitational
9.
11
Matthew Turner
13' 0.75
PR
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
Triple Jump
1.
12
Darrell Jackson-Mitchell
39' 10.75
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
2.
12
Nestor Arreola
39' 3.25
PR
Apr 10
St Ignatius Boys Wolfpack Invite #1
3.
9
Conor Hunt
35' 8
PR
Apr 6
Stagg Varsity CoEd Invitational
4.
11
*
Dexter Barr
35' 3.5
Apr 27
Deerfield Invitational
5.
11
Cristian Lopez
32' 8.5
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
6.
12
William Lindahl
29' 1.25
Apr 16
Jon Gordon Invite Rescheduled
Womens
100 Meters
1.
12
Grace Andrews
13.75
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
2.
10
Kaitlyn Mui
14.15
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
3.
9
Sophia Williams
14.21
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
4.
9
Ella O'Brochta
14.42
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
5.
9
Addyson Pate
14.84c
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
6.
10
Saniyah Freeman
15.50
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
200 Meters
1.
12
Brenna Dunlap
29.11
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
2.
10
Latanya Smith
29.45
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
3.
9
Kaitlyn Faragoi
30.15
PR
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
4.
12
Ava Fritz
30.52
PR
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
5.
9
Molly Haynes
31.73
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
400 Meters
1.
11
Ella Knapczyk
1:10.77
PR
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
2.
9
Emily O'Brien
1:10.84
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
3.
9
Ava Enright
1:11.06
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
4.
11
Molly Murphy
1:11.28
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
5.
12
Abigail Gniech
1:11.36
PR
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
6.
9
Erin Doyle
1:14.14
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
7.
9
Evelyn Slattery
1:18.11
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
8.
9
Maggie Dignan
1:21.84
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
800 Meters
1.
10
Mary Stokas
2:35.05
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
2.
10
Abby McClorey
2:35.09
PR
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
3.
11
Caitlin O'Brien
2:35.75
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
4.
12
Emma Collias
2:35.93
PR
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
5.
9
Ava Enright
2:44.24
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
6.
10
Emily Roman
2:49.33
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
7.
10
Amanda Garcia
2:53.84
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
8.
10
Laylani Amaro
2:54.4h
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
1600 Meters
1.
10
Abby McClorey
5:34.32
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
2.
12
Emma Collias
5:47.58
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
3.
10
Mary Stokas
5:53.99
PR
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
4.
9
Ava Enright
5:58.26
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
5.
9
Isabella Brenna
5:58.42
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
6.
11
Caitlin O'Brien
6:28.27
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
7.
9
Norah Butler
6:34.70
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
8.
9
Emily O'Brien
6:42.0h
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
9.
10
Gianna Bonafilia
6:56.0h
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
3200 Meters
1.
10
Mary Stokas
12:56.33
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
2.
9
Isabella Brenna
13:54.76
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
3.
9
Norah Butler
14:40.53
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
4.
10
Amanda Garcia
14:41.85
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
5.
10
Gianna Bonafilia
14:50.21
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
6.
10
Ava Krueger
15:37.13
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
7.
9
Anna O'Leary
15:53.48
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
100m Hurdles - 33"
1.
10
Mary Kate Griffin
17.24c
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
2.
12
Imani Hill
17.74c
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
3.
10
Sara Winters
18.14
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
4.
9
Naomi Mcelligott
19.04c
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
5.
10
L'Rae White
19.68
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
300m Hurdles - 30"
1.
10
Sara Winters
49.34c
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
2.
12
Gabi Locascio
54.77
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
3.
9
Kristen Curran
56.08
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
4.
9
Erin Doyle
58.60
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
5.
9
Naomi Mcelligott
59.43
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
4x100 Relay
1.
Grace Andrews
Imani Hill
Sophia Daniels
Sophia Williams
54.75
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
2.
Grace Andrews
Imani Hill
Jillian Rohe
Mary Kate Griffin
55.13
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
3.
Kaitlyn Mui
Jillian Rohe
L'Rae White
Sophia Daniels
55.84c
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
4.
Kaitlyn Mui
Sophia Daniels
L'Rae White
Sophia Williams
56.33
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
5.
Grace Andrews
Imani Hill
Sophia Williams
Addyson Pate
56.66
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
6.
Saniyah Freeman
Gillian Madden
Alexis Stamps
Sydney Armstrong
58.97
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
4x200 Relay -
1.
Kelsey Weber
Ava Fritz
Mary Kate Griffin
Brenna Dunlap
1:56.69
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
2.
Kelsey Weber
Grace Andrews
Jillian Rohe
Brenna Dunlap
1:57.97
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
3.
Kaitlyn Mui
Sophia Williams
Molly Haynes
Kaitlyn Faragoi
1:59.01
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
4.
Kelsey Weber
Grace Andrews
Brenna Dunlap
Addyson Pate
2:00.52
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
5.
Sydney Armstrong
Emma Waters
Gillian Madden
Molly Haynes
2:04.05
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
6.
Kaitlyn Mui
Jillian Rohe
Ava Fritz
Lauren Schiltz
2:04.53
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
4x400 Relay
1.
Rose Cosme
Caroline Flynn
Sara Winters
Mary Kate Griffin
4:26.15
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
2.
Ava Enright
Molly Murphy
Anna Fisher
Naomi Mcelligott
4:44.81
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
3.
Emily Roman
Amanda Garcia
Alli Livingstone
Norah Butler
4:55.45
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
4.
Isabella Brenna
Erin Doyle
Amanda Garcia
Ava Krueger
5:08.34
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
4x800 Relay
1.
Rose Cosme
Caroline Flynn
Emma Collias
Abby McClorey
10:10.57
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
2.
Rose Cosme
Abby McClorey
Emma Collias
Caroline Flynn
10:11.40
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
3.
Caitlin O'Brien
Ava Enright
Mary Stokas
Laylani Amaro
10:39.74
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
4.
Ava Enright
Emily O'Brien
Isabella Brenna
Laylani Amaro
11:10.46
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
5.
Laylani Amaro
Emily O'Brien
Evelyn Slattery
Aileen Ward
11:40.88
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
6.
Ava Krueger
Anna O'Leary
Evelyn Slattery
Michaela Vitaliano
12:47.88
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
Shot Put - 4kg
1.
12
Kylee Neal
28' 7
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
2.
11
Megan Lamb
25' 8.25
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
3.
9
Caitlin Terri
22' 3.75
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
4.
11
Meghan Brown
18' 8
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
5.
12
Erika Finn
14' 10
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
Discus - 1kg
1.
12
Kylee Neal
78' 5
PR
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
2.
11
Megan Lamb
75' 1.5
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
3.
12
Grace Fitzpatrick
58' 5.5
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
4.
11
Meghan Brown
44' 4
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
5.
12
Erika Finn
32' 4.5
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
High Jump
1.
12
Jillian Rohe
4' 9.75
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
2.
10
Mary Kate Griffin
4' 9.75
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
3.
10
Sara Winters
4' 8
Apr 11
Hillcrest Girls Hawk Classic Invitational
Pole Vault
1.
12
Brenna Dunlap
10' 6
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
2.
9
Sophia Daniels
6' 6
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
3.
10
Sienna Conte
6' 0
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
Long Jump
1.
10
Jailyn-Marie Webb
14' 2
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
2.
12
Imani Hill
14' 1
PR
Apr 12
Hinsdale Central Devilette Invitational
3.
12
Grace Andrews
13' 6.25
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
4.
10
Saniyah Freeman
13' 3
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
5.
12
Saoirse Haran
10' 10
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
Triple Jump
1.
12
Imani Hill
32' 4.25
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
2.
9
Sophia Daniels
32' 3
PR
Apr 15
Shepard Girls Frosh Soph Invitational
3.
11
Kara Demcak
24' 11.5
PR
Apr 5
2024 RedHawks Invitational
*Recent improvement