Season:
2023 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2004
1989
Indoor
2024
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2013
2012
2011
2010
2008
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
11
Asher Siegel
11.68
Apr 11
Deerfield Rustbuster
2.
12
Jordan Ross
11.71
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
3.
10
Jonah Belden
11.75
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
4.
10
Harrison Erdman
12.07
May 2
Bronco Relays
5.
10
Pete Galanopoulos
12.24
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
6.
9
Matthew Nangle
12.26
May 2
Bronco Relays
7.
11
Aadi Desai
12.31
Apr 11
Deerfield Rustbuster
8.
10
AJ Snow
12.36
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
9.
9
Liam Austin
12.44
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
10.
11
Rodrigo Espinosa
12.49
PR
May 15
CSL JV Invite
11.
10
Quinn Ladin
12.71
May 15
CSL JV Invite
12.
10
Jonathan Heid
12.82
May 15
CSL JV Invite
13.
10
Owen Moskovitz
12.84
Apr 11
Deerfield Rustbuster
14.
9
Justin Lubelfeld
12.89
Apr 11
Deerfield Rustbuster
15.
11
Ben Katz
12.90
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
16.
9
Parker Gross
12.94
Apr 11
Deerfield Rustbuster
17.
9
Joseph Seed
13.22
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
18.
10
Elliot Miller
13.23
Apr 11
Deerfield Rustbuster
9
Jeremy Ross
13.23
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
20.
9
Arjun Kuzhiyil
13.25
PR
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
21.
11
Ben Simon
13.28
Apr 11
Deerfield Rustbuster
22.
9
Troy Gawin
13.31
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
23.
11
Seth Freedman
13.45
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
24.
11
John Hetz
13.78
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
25.
12
Jack Pinsky
13.98
PR
May 15
CSL JV Invite
26.
11
Aidan Guzman
14.26
May 15
CSL JV Invite
27.
9
Josh Berlow
14.33
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
28.
12
Avi Wolkenberg
14.51
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
29.
9
Jacob Raimi
14.79
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
30.
9
Jon Shapkarov
15.12
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
31.
9
Charlie Pietig
15.25
PR
May 15
CSL JV Invite
200 Meters
1.
11
Dawid Turos
23.87
PR
Apr 29
Deerfield Invitational
2.
10
Jonah Belden
24.10
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
3.
12
Jordan Ross
24.51
PR
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
4.
10
Harrison Erdman
25.08
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
5.
9
Matthew Nangle
25.27
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
6.
10
Pete Galanopoulos
25.38
PR
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
7.
11
Aadi Desai
25.73
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
8.
9
Liam Austin
25.82
PR
May 15
CSL JV Invite
9.
10
AJ Snow
25.93
May 2
Bronco Relays
10.
10
Quinn Ladin
26.18
May 15
CSL JV Invite
11.
10
Owen Moskovitz
26.43
PR
May 15
CSL JV Invite
12.
10
Jonathan Heid
26.50
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
13.
9
Parker Gross
26.70
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
14.
11
Ben Simon
27.12
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
15.
10
Elliot Miller
27.28
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
16.
9
Kevin Liu
27.30
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
9
Jack Rodgers
27.30
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
18.
9
Jeremy Ross
27.42
May 15
CSL JV Invite
19.
9
Joseph Seed
27.50
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
20.
9
Arjun Kuzhiyil
27.88
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
21.
9
Troy Gawin
28.26
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
22.
11
John Hetz
28.35
PR
May 15
CSL JV Invite
23.
11
Seth Freedman
28.54
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
24.
9
Aidan Arroyo
29.31
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
25.
12
Jack Pinsky
29.83
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
26.
9
Josh Berlow
30.60
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
27.
9
Jacob Raimi
32.10
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
28.
9
Charlie Pietig
33.00
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
400 Meters
1.
11
Nathan Wolski
52.07
PR
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
2.
12
Jeremy Lamm
55.09
PR
Apr 29
Deerfield Invitational
3.
11
Edwin Shi
55.96
PR
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
4.
10
AJ Snow
56.36
PR
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
5.
9
Andrew Zhu
56.90
PR
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
6.
10
Pete Galanopoulos
57.11
PR
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
7.
9
Will Lambert
57.77
PR
May 15
CSL JV Invite
8.
9
Matthew Nangle
57.90
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
9.
9
Parker Gross
1:01.95
PR
May 15
CSL JV Invite
10.
10
Quinn Ladin
1:02.04
PR
May 2
Bronco Relays
11.
10
Elliot Miller
1:02.46
May 15
CSL JV Invite
12.
11
Aadi Desai
1:02.80
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
13.
9
Troy Gawin
1:03.78
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
14.
11
Ben Simon
1:07.05
Apr 11
Deerfield Rustbuster
15.
9
Josh Berlow
1:08.85
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
16.
12
Jack Pinsky
1:11.21
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
17.
9
Jacob Raimi
1:17.15
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
18.
9
Charlie Pietig
1:26.31
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
800 Meters
1.
11
Dane Brown
1:59.34
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
2.
12
Jeremy Lamm
2:01.12
PR
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
3.
11
Dylan Cohen
2:05.31
PR
Apr 29
Deerfield Invitational
4.
11
Andrew Firestone
2:06.10
PR
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
5.
11
Edwin Shi
2:09.02
PR
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
6.
11
Matt Solovy
2:13.48
May 15
CSL JV Invite
7.
10
Danny Kriegel
2:13.96
May 2
Bronco Relays
8.
9
Andrew Zhu
2:14.02
PR
May 15
CSL JV Invite
9.
10
Nick Dowell
2:15.03
May 2
Bronco Relays
10.
10
Sam Rush
2:16.24
PR
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
11.
10
Ben Freedman
2:16.55
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
12.
9
Scott Harvey
2:22.59
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
13.
9
Hugo Albrecht-Buehler
2:25.52
PR
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
14.
9
Jay Noren
2:28.72
PR
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
15.
9
Troy Gawin
2:31.99
PR
May 15
CSL JV Invite
16.
9
Charlie Marks
2:32.34
PR
Apr 29
Deerfield Invitational
17.
9
Max Halpern
2:33.53
PR
May 2
Bronco Relays
18.
9
Sam Chaban
2:34.20
May 2
Bronco Relays
19.
10
Zach Lieberman
2:43.71
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
1600 Meters
1.
9
Jamie Chandler
4:30.03
PR
Apr 22
Distance Night in Palatine
2.
11
Dylan Cohen
4:33.78
PR
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
3.
11
Jon Wool
4:37.61
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
4.
10
Nick Dowell
4:40.72
PR
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
5.
11
Andrew Firestone
4:42.19
PR
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
6.
11
Eric Hogenkamp
4:45.16
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
7.
12
Fisher (Robert) Houston
4:45.47
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
8.
11
Ryan Jones
4:49.83
Apr 29
Deerfield Invitational
9.
11
Edwin Shi
4:50.71
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
10.
10
Danny Kriegel
4:51.04
PR
May 15
CSL JV Invite
11.
12
Drew Spiegel
4:54.75
PR
Apr 29
Deerfield Invitational
12.
9
Scott Harvey
4:56.80
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
13.
10
Ben Freedman
4:58.18
PR
May 15
CSL JV Invite
14.
11
Matt Solovy
4:59.55
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
15.
10
Sam Rush
5:01.18
PR
May 15
CSL JV Invite
16.
9
Noelan Tossing
5:04.71
May 15
CSL JV Invite
17.
9
Sam Chaban
5:05.79
May 15
CSL JV Invite
18.
9
Charlie Marks
5:12.80
PR
May 15
CSL JV Invite
19.
12
Nadav Basa
5:13.42
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
20.
9
Hugo Albrecht-Buehler
5:14.20
Apr 29
Deerfield Invitational
21.
9
Max Halpern
5:14.72
PR
May 15
CSL JV Invite
22.
11
Zachary Bolon
5:17.31
PR
May 15
CSL JV Invite
23.
9
Jay Noren
5:20.87
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
24.
9
Seth Frank
5:45.05
PR
May 15
CSL JV Invite
25.
9
Aurin Dasgupta
5:45.61
May 15
CSL JV Invite
26.
10
Zach Lieberman
5:48.12
PR
May 15
CSL JV Invite
1 Mile
1.
9
Jamie Chandler
4:31.49
PR
Apr 22
Distance Night in Palatine
3200 Meters
1.
9
Jamie Chandler
9:53.81
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
2.
11
Eric Hogenkamp
9:58.49
PR
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
3.
11
Jon Wool
10:00.59
PR
Apr 29
Deerfield Invitational
4.
11
Ryan Jones
10:09.61
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
5.
11
Dylan Cohen
10:12.43
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
6.
10
Nick Dowell
10:18.29
PR
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
7.
12
Drew Spiegel
10:21.72
PR
May 15
CSL JV Invite
8.
10
Danny Kriegel
10:36.81
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
9.
11
Andrew Firestone
10:37.30
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
10.
12
Fisher (Robert) Houston
10:45.69
PR
Apr 29
Deerfield Invitational
11.
11
Edwin Shi
10:50.40
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
12.
9
Scott Harvey
10:51.08
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
13.
9
Hugo Albrecht-Buehler
10:53.20
May 15
CSL JV Invite
14.
9
Noelan Tossing
11:12.32
PR
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
15.
10
Ben Freedman
11:19.72
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
16.
12
Nadav Basa
11:22.71
PR
May 15
CSL JV Invite
17.
9
Jay Noren
11:31.76
May 15
CSL JV Invite
18.
9
Max Halpern
11:38.97
PR
Apr 29
Deerfield Invitational
19.
10
Zach Lieberman
13:05.04
PR
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
110m Hurdles - 39"
1.
11
Dawid Turos
15.45
PR
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
2.
11
Carlos Pacheco
18.39
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
3.
9
Kevin Liu
18.73
PR
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
4.
9
Aidan Arroyo
19.48
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
5.
10
Jonathan Heid
21.90
PR
May 2
Bronco Relays
6.
9
Jack Rodgers
22.07
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
300m Hurdles - 36"
1.
11
Dawid Turos
39.85
PR
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
2.
9
Kevin Liu
47.58
PR
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
3.
9
Aidan Arroyo
51.30
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
4.
9
Jack Rodgers
52.84
PR
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
5.
10
Jonathan Heid
54.45
PR
May 2
Bronco Relays
4x100 Relay
1.
Jordan Ross
AJ Snow
Matthew Nangle
Jonah Belden
45.87
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
2.
Jordan Ross
Pete Galanopoulos
Aadi Desai
Jonah Belden
47.05
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
3.
Pete Galanopoulos
Matthew Nangle
AJ Snow
Liam Austin
47.34
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
4.
Relay Team
48.16
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
5.
AJ Snow
Harrison Erdman
Owen Moskovitz
Quinn Ladin
48.41
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
6.
Owen Moskovitz
Liam Austin
Pete Galanopoulos
Quinn Ladin
48.54
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
7.
Liam Austin
Justin Lubelfeld
Owen Moskovitz
Matthew Nangle
48.62
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
8.
Jonathan Heid
Liam Austin
Quinn Ladin
Parker Gross
49.99
Apr 29
Deerfield Invitational
9.
9
Joseph Seed
Liam Austin
Justin Lubelfeld
Parker Gross
50.07
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
10.
AJ Snow
Liam Austin
Quinn Ladin
Parker Gross
50.09
May 2
Bronco Relays
11.
9
Liam Austin
Justin Lubelfeld
Parker Gross
Joseph Seed
50.15
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
12.
Quinn Ladin
Joseph Seed
Elliot Miller
Jeremy Ross
50.26
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
13.
Parker Gross
Elliot Miller
Ben Simon
Jeremy Ross
1:02.81
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
4x100 Throwers Relay - Throwers
1.
Ryan Cunningham
Jeffery Lefkovitz
Matthew Trapani
Ethan Gossrow
55.20
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
2.
Ethan Gossrow
Matthew Trapani
Ari Katz
Jose Palmerin
58.61
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
3.
Ryan Cunningham
Mason Goldblatt
McCallister "Cal" Mazurk
Hayden Meyers
1:00.14c
May 2
Bronco Relays
4x200 Relay -
1.
Dawid Turos
Harrison Erdman
Jordan Ross
Aadi Desai
1:37.49
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
2.
Jordan Ross
Matthew Nangle
Aadi Desai
Harrison Erdman
1:37.94
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
3.
Aadi Desai
Liam Austin
Jonathan Heid
Quinn Ladin
1:42.14
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
4.
Liam Austin
Pete Galanopoulos
Jonathan Heid
Quinn Ladin
1:42.56
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
5.
Matthew Nangle
Aadi Desai
Liam Austin
Jonathan Heid
1:42.86
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
6.
Matthew Nangle
Liam Austin
Jonathan Heid
Parker Gross
1:43.79
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
7.
Jonathan Heid
Liam Austin
Parker Gross
Quinn Ladin
1:43.93
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
8.
Liam Austin
Quinn Ladin
Jonathan Heid
Parker Gross
1:45.80
Apr 29
Deerfield Invitational
9.
9
Liam Austin
Parker Gross
Jack Rodgers
Joseph Seed
1:47.28
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
10.
Quinn Ladin
Joseph Seed
Elliot Miller
Jeremy Ross
1:48.61
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
11.
9
Joseph Seed
Liam Austin
Parker Gross
Jack Rodgers
1:48.90
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
12.
Parker Gross
Ben Simon
Troy Gawin
Elliot Miller
1:49.67
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
13.
Jonathan Heid
Kevin Liu
Aidan Arroyo
Parker Gross
1:51.09
May 2
Bronco Relays
14.
Relay Team
1:53.80
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
4x400 Relay
1.
Dawid Turos
Jeremy Lamm
Dylan Cohen
Edwin Shi
3:38.79
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
2.
Edwin Shi
Dawid Turos
Dylan Cohen
Jeremy Lamm
3:39.38
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
3.
Dawid Turos
Edwin Shi
Dane Brown
Andrew Firestone
3:39.49
Apr 29
Deerfield Invitational
4.
Dawid Turos
Pete Galanopoulos
AJ Snow
Aadi Desai
3:44.87
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
5.
Relay Team
3:49.42
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
6.
Andrew Zhu
Sam Rush
Nick Dowell
Danny Kriegel
3:56.29
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
7.
Dawid Turos
Jeremy Lamm
Andrew Firestone
Jon Wool
3:57.27
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
8.
Matthew Nangle
Quinn Ladin
Andrew Zhu
Danny Kriegel
3:59.70
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
9.
9
Parker Gross
Jamie Chandler
Andrew Zhu
Troy Gawin
4:02.70
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
10.
Andrew Zhu
Sam Rush
Quinn Ladin
Jamie Chandler
4:03.14
Apr 29
Deerfield Invitational
11.
AJ Snow
Matthew Nangle
Nick Dowell
Danny Kriegel
4:08.79
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
12.
Matt Solovy
Zachary Bolon
Nadav Basa
Jay Noren
4:09.72
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
13.
Noelan Tossing
Sam Chaban
Nadav Basa
Hugo Albrecht-Buehler
4:14.10
May 15
CSL JV Invite
14.
Nadav Basa
Scott Harvey
Sam Rush
Noelan Tossing
4:14.46
Apr 11
Deerfield Rustbuster
15.
Andrew Zhu
Nick Dowell
Danny Kriegel
Sam Rush
4:14.66
May 2
Bronco Relays
16.
Matt Solovy
Charlie Marks
Zachary Bolon
Will Lambert
4:15.06
May 15
CSL JV Invite
17.
Andrew Firestone
Nick Dowell
Danny Kriegel
Eric Hogenkamp
4:15.63
Apr 11
Deerfield Rustbuster
18.
9
Andrew Zhu
Parker Gross
Troy Gawin
Noelan Tossing
4:16.52
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
19.
Elliot Miller
Nick Dowell
Danny Kriegel
Jonathan Heid
4:20.30
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
20.
Drew Spiegel
Fisher (Robert) Houston
Edwin Shi
Matt Solovy
4:22.91
Apr 11
Deerfield Rustbuster
21.
Dawid Turos
Kevin Liu
Victor Piotrowski
Jonathan Heid
4:27.29
Apr 11
Deerfield Rustbuster
22.
Zachary Bolon
Ben Freedman
Hugo Albrecht-Buehler
Jay Noren
4:31.50
Apr 11
Deerfield Rustbuster
23.
Max Halpern
Jack Pinsky
Troy Gawin
Jay Noren
5:10.41
May 15
CSL JV Invite
4x800 Relay
1.
Eric Hogenkamp
Andrew Firestone
Edwin Shi
Fisher (Robert) Houston
8:32.62
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
2.
Edwin Shi
Andrew Firestone
Eric Hogenkamp
Jeremy Lamm
8:35.27
Apr 29
Deerfield Invitational
3.
Drew Spiegel
Fisher (Robert) Houston
Eric Hogenkamp
Jeremy Lamm
8:52.25
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
4.
Drew Spiegel
Ryan Jones
Matt Solovy
Fisher (Robert) Houston
8:54.20
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
5.
Fisher (Robert) Houston
Ryan Jones
Matt Solovy
Edwin Shi
9:00.59
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
6.
Nick Dowell
Ben Freedman
Sam Rush
Danny Kriegel
9:07.11
Apr 29
Deerfield Invitational
7.
Edwin Shi
Andrew Firestone
Fisher (Robert) Houston
Dylan Cohen
9:13.22
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
8.
Hugo Albrecht-Buehler
Noelan Tossing
Ben Freedman
Sam Rush
9:25.03
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
9.
9
Charlie Marks
Noelan Tossing
Jay Noren
Will Lambert
9:31.00
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
10.
9
Jay Noren
Max Halpern
Charlie Marks
Andrew Zhu
9:39.43
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
11.
9
Scott Harvey
Jay Noren
Hugo Albrecht-Buehler
Will Lambert
9:47.04
May 2
Bronco Relays
12.
9
Noelan Tossing
Max Halpern
Sam Chaban
Jay Noren
9:52.92
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
13.
Jay Noren
Sam Chaban
Zach Lieberman
Seth Frank
10:21.36
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
14.
9
Seth Frank
Troy Gawin
Aurin Dasgupta
Will Lambert
10:23.39
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
15.
Nadav Basa
Zachary Bolon
Aurin Dasgupta
Seth Frank
10:27.29
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
4x1600 Relay
1.
Dylan Cohen
Jon Wool
Eric Hogenkamp
Andrew Firestone
19:01.96
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Liam Austin
Owen Moskovitz
Jack Rodgers
Elliot Miller
2:00.03
May 2
Bronco Relays
2.
Jeremy Ross
Ben Katz
Jonathan Heid
Elliot Miller
2:04.74
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Arjun Kuzhiyil
Ben Simon
Parker Gross
Jeremy Lamm
4:03.12
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Matt Solovy
Troy Gawin
Zachary Bolon
Nadav Basa
12:22.60
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
2.
Seth Frank
Troy Gawin
Aurin Dasgupta
Zach Lieberman
14:06.44
May 2
Bronco Relays
Shot Put - 12lb
1.
12
Jeffery Lefkovitz
13.11m
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
2.
10
Ryan Cunningham
12.82m
Apr 29
Deerfield Invitational
3.
11
Gabe Katz
11.91m
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
4.
11
Matthew Trapani
10.86m
May 15
CSL JV Invite
5.
12
Ethan Gossrow
10.82m
PR
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
6.
11
Jose Palmerin
10.49m
PR
May 15
CSL JV Invite
7.
11
Ari Katz
10.34m
PR
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
8.
10
Mason Goldblatt
9.11m
Apr 29
Deerfield Invitational
9.
9
Hayden Meyers
7.02m
PR
May 15
CSL JV Invite
10.
9
McCallister "Cal" Mazurk
7.00m
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
11.
10
Micah Wolkenberg
6.47m
May 15
CSL JV Invite
12.
9
Jordan Blaustein
6.42m
May 15
CSL JV Invite
Discus - 1.6kg
1.
12
Jeffery Lefkovitz
42.07m
PR
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
2.
11
Gabe Katz
38.86m
May 15
CSL JV Invite
3.
10
Ryan Cunningham
37.33m
May 2
Bronco Relays
4.
11
Matthew Trapani
34.77m
May 15
CSL JV Invite
5.
12
Ethan Gossrow
31.41m
PR
May 15
CSL JV Invite
6.
11
Ari Katz
28.20m
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
7.
10
Mason Goldblatt
27.13m
May 2
Bronco Relays
8.
11
Jose Palmerin
27.06m
PR
May 15
CSL JV Invite
9.
9
Jordan Blaustein
22.36m
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
10.
9
McCallister "Cal" Mazurk
19.46m
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
11.
10
Micah Wolkenberg
17.63m
May 15
CSL JV Invite
12.
9
Hayden Meyers
15.95m
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
High Jump
1.
10
Harrison Erdman
1.80m
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
2.
9
Justin Lubelfeld
1.67m
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
3.
10
Owen Moskovitz
1.50m
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
4.
11
Ben Katz
1.47m
PR
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
5.
11
Seth Freedman
1.37m
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
9
Jeremy Ross
1.37m
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
9
Joseph Seed
1.37m
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
8.
12
Jordan Ross
1.35m
Apr 11
Deerfield Rustbuster
High Jump - Relay Split
1.
11
Ben Katz
1.40m
PR
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
Pole Vault
1.
10
Liam Katz
3.10m
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
2.
11
Rodrigo Espinosa
2.75m
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
3.
9
Aidan Arroyo
2.74m
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
4.
12
Avi Wolkenberg
2.60m
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
5.
9
Jack Rodgers
2.59m
May 15
CSL JV Invite
6.
9
Jon Shapkarov
1.98m
May 15
CSL JV Invite
Long Jump
1.
10
Harrison Erdman
6.16m
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
2.
11
Carlos Pacheco
5.92m
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
3.
10
Jonah Belden
5.88m
PR
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
4.
9
Matthew Nangle
5.50m
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
5.
10
Owen Moskovitz
5.35m
PR
Apr 14
Bartlett/Elgin Boys Track and Field Invitational
6.
9
Justin Lubelfeld
5.15m
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
7.
11
John Hetz
4.95m
Apr 11
Deerfield Rustbuster
8.
11
Ben Katz
4.69m
Apr 21
Niles North Dan Horyn Invite
9.
10
Quinn Ladin
4.60m
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
9
Arjun Kuzhiyil
4.60m
PR
May 15
CSL JV Invite
11.
11
Seth Freedman
4.51m
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
12.
9
Josh Berlow
4.30m
PR
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
13.
9
Liam Austin
4.13m
PR
Apr 11
Deerfield Rustbuster
14.
9
Charlie Pietig
3.99m
PR
May 8
CSL North Boys Freshmen Invite
Triple Jump
1.
10
Harrison Erdman
13.08m
May 18
2023 IHSA Class 3A TRB Sectional - #3 Deerfield (H.S.)
2.
11
Carlos Pacheco
11.52m
May 15
CSL JV Invite
3.
9
Justin Lubelfeld
11.28m
May 4
2023 Boys Lake County Invitational
4.
9
Arjun Kuzhiyil
11.00m
PR
May 11
CSL-North Boys Conference Championships
5.
10
Owen Moskovitz
10.15m
PR
May 2
Bronco Relays
6.
12
Avi Wolkenberg
10.13m
PR
May 15
CSL JV Invite
7.
9
Joseph Seed
10.12m
PR
Apr 25
New Trier Boys F/S Invite
8.
11
Ben Katz
9.48m
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
9.
11
Seth Freedman
8.97m
PR
May 15
CSL JV Invite
10.
10
Zach Lieberman
8.53m
PR
Apr 28
59th Annual Spartan Relays
Womens
100 Meters
1.
12
Sydney Vernier
13.52
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
2.
12
Queen Bassett
13.58
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
3.
10
Rekayla Johnson
13.93
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
4.
11
Jordyn Valfer
14.02
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
5.
11
Kira Valenzuela
14.20
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
6.
11
Maddie Samuels
14.60
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
7.
10
Julia Hoodack
14.68
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
8.
10
Sadie Kalina
14.83
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
9.
10
Maya Stolarsky
14.86
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
10.
11
Samantha Marshall
15.07
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
11.
12
Charley Lirtzman
15.41
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
12.
12
Vivien Pura
15.48
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
13.
9
Elizabeth Rukhadze
16.30
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
14.
9
Lilly Hahn
17.39
Apr 26
CSL Girls Freshman Invite
15.
10
Carly Elbaum
18.16
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
16.
12
Lila Katz
19.02
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
17.
9
Amina Khurram
19.18
PR
Apr 26
CSL Girls Freshman Invite
200 Meters
1.
12
Queen Bassett
28.19
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
2.
12
Sydney Vernier
28.21
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
3.
11
Jordyn Valfer
29.32
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
4.
11
Kira Valenzuela
30.11
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
5.
11
Maddie Samuels
30.63
Apr 27
2023 Girls Lake County Invitational
6.
10
Julia Hoodack
31.18
PR
Apr 21
Dick Barry Wauconda Girls Track & Field Invitational
7.
10
Dena Kandelman
31.42
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
8.
10
Paige Lubershane
32.23
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
9.
10
Maya Stolarsky
32.36
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
10.
12
Charley Lirtzman
32.49
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
11.
9
Myra Amin
32.89
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
12.
9
Danielle Morris
33.50
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
13.
9
Emillia Duba
34.55
PR
Apr 26
CSL Girls Freshman Invite
400 Meters
1.
9
Olivia Brown
1:03.64
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
2.
12
Lauren Barber
1:07.15
PR
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
3.
10
Annie Dorsey
1:07.55
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
4.
11
Camilla Amstutz
1:11.65
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
5.
9
Gwenyth Evans
1:15.01
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
6.
9
Emillia Duba
1:18.79
PR
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
7.
10
Lexi Calderon
1:19.85
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
8.
10
Jessica Gordon
1:23.80
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
800 Meters
1.
9
Olivia Brown
2:31.21
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
2.
10
Maya Garcia
2:38.32
PR
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
3.
11
Isabelle Bennie
2:42.36
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
4.
10
Jessica Slutzky
2:47.49
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
5.
10
Randi Tye
2:48.68
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
6.
10
Brooke Bernstein
2:50.39
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
7.
9
Hannah Bennie
2:52.21
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
8.
9
Siona Rajshekhar
2:55.13
PR
Apr 21
Dick Barry Wauconda Girls Track & Field Invitational
9.
10
Jessica Gordon
3:13.03
PR
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
1600 Meters
1.
9
Olivia Brown
5:36.39
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
2.
10
Maya Garcia
5:44.58
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
3.
11
Mira McManamna
5:53.48
PR
Apr 27
2023 Girls Lake County Invitational
4.
10
Randi Tye
5:58.66
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
5.
10
Brooke Bernstein
6:05.63
PR
Apr 6
Girls Spartan Relays
6.
10
Jessica Slutzky
6:09.28
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
7.
9
Siona Rajshekhar
6:11.11
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
8.
12
Lauren Barber
6:16.81
PR
Apr 6
Girls Spartan Relays
9.
9
Hannah Bennie
6:23.90
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
3200 Meters
1.
11
Mira McManamna
12:32.07
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
2.
10
Brooke Bernstein
12:46.01
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
3.
9
Siona Rajshekhar
13:42.16
Apr 26
CSL Girls Freshman Invite
100m Hurdles - 33"
1.
12
Sophie Engerman
17.68
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
2.
10
Ema Fabryova
20.31
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
3.
10
Oyinkan Adeyemi
20.61
PR
Apr 21
Dick Barry Wauconda Girls Track & Field Invitational
4.
12
Allison Carlin
21.75
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
5.
9
Myra Amin
24.32
Apr 26
CSL Girls Freshman Invite
300m Hurdles - 30"
1.
12
Sophie Engerman
51.37
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
2.
10
Randi Tye
57.48
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
3.
10
Ema Fabryova
57.54
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
4.
10
Oyinkan Adeyemi
57.75
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
5.
9
Myra Amin
1:11.53
PR
Apr 26
CSL Girls Freshman Invite
4x100 Relay
1.
Queen Bassett
Sydney Vernier
Sophie Engerman
Rekayla Johnson
52.39
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
2.
Relay Team
52.53
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
3.
Kira Valenzuela
Sydney Vernier
Maddie Samuels
Rekayla Johnson
52.60
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
4.
Queen Bassett
Sydney Vernier
Sophie Engerman
Kira Valenzuela
52.77
Apr 27
2023 Girls Lake County Invitational
5.
Queen Bassett
Sydney Vernier
Kira Valenzuela
Rekayla Johnson
55.08
Apr 6
Girls Spartan Relays
6.
Paige Lubershane
Maya Stolarsky
Dena Kandelman
Charley Lirtzman
58.48
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
7.
Paige Lubershane
Maya Stolarsky
Emillia Duba
Elizabeth Rukhadze
59.43
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
4x100 Throwers Relay - Throwers
1.
Kira Valenzuela
Julia Hoodack
Isabella Carpenter
Ava Hogenkamp
59.43
Apr 6
Girls Spartan Relays
4x200 Relay -
1.
Relay Team
1:50.80
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
2.
Queen Bassett
Sydney Vernier
Julia Hoodack
Olivia Brown
1:51.62
Apr 27
2023 Girls Lake County Invitational
3.
Queen Bassett
Sydney Vernier
Julia Hoodack
Jordyn Valfer
1:54.76
Apr 21
Dick Barry Wauconda Girls Track & Field Invitational
4.
Queen Bassett
Sydney Vernier
Julia Hoodack
Samantha Marshall
1:55.99
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
5.
Kira Valenzuela
Maddie Samuels
Julia Hoodack
Samantha Marshall
1:59.12
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
6.
Paige Lubershane
Maya Stolarsky
Dena Kandelman
Charley Lirtzman
2:06.49
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
7.
Maya Stolarsky
Camilla Amstutz
Allison Carlin
Dena Kandelman
2:08.78
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
8.
9
Mati Schwartz
Emillia Duba
Elizabeth Rukhadze
Danielle Morris
2:17.20
Apr 26
CSL Girls Freshman Invite
4x400 Relay
1.
Relay Team
4:25.13
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
2.
Lauren Barber
Annie Dorsey
Randi Tye
Olivia Brown
4:28.80
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
3.
Lauren Barber
Annie Dorsey
Maya Garcia
Randi Tye
4:35.38
Apr 27
2023 Girls Lake County Invitational
4.
Randi Tye
Annie Dorsey
Molly Trella
Olivia Brown
4:38.83
Apr 6
Girls Spartan Relays
5.
Lauren Barber
Randi Tye
Maya Garcia
Olivia Brown
4:40.74
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
6.
Dena Kandelman
Mira McManamna
Camilla Amstutz
Hannah Bennie
4:59.43
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
7.
9
Hannah Bennie
Siona Rajshekhar
Gwenyth Evans
Olivia Brown
5:03.24
Apr 26
CSL Girls Freshman Invite
8.
Dena Kandelman
Gwenyth Evans
Emillia Duba
Siona Rajshekhar
5:10.48
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
4x800 Relay
1.
Relay Team
10:18.08
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
2.
Lauren Barber
Randi Tye
Isabelle Bennie
Maya Garcia
10:35.48
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
3.
Lauren Barber
Randi Tye
Maya Garcia
Isabelle Bennie
10:36.63
Apr 27
2023 Girls Lake County Invitational
4.
Olivia Brown
Maya Garcia
Lauren Barber
Brooke Bernstein
10:39.11
Apr 6
Girls Spartan Relays
5.
Lauren Barber
Maya Garcia
Randi Tye
Olivia Brown
10:48.46
Apr 21
Dick Barry Wauconda Girls Track & Field Invitational
6.
Jessica Slutzky
Gwenyth Evans
Jessica Gordon
Hannah Bennie
11:38.93
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
7.
9
Hannah Bennie
Clara Chung
Gwenyth Evans
Olivia Brown
11:41.40
Apr 26
CSL Girls Freshman Invite
8.
Dena Kandelman
Jessica Slutzky
Gwenyth Evans
Hannah Bennie
11:52.90
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Queen Bassett
Rekayla Johnson
Sydney Vernier
Olivia Brown
2:03.49
Apr 6
Girls Spartan Relays
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Ema Fabryova
Maya Stolarsky
Camilla Amstutz
Hannah Bennie
5:15.92
Apr 6
Girls Spartan Relays
DMR 4000m - [1200-400-800-1600]
1.
Mira McManamna
Gwenyth Evans
Clara Chung
Siona Rajshekhar
15:22.00
Apr 6
Girls Spartan Relays
Shot Put - 4kg
1.
12
Isabella Carpenter
9.05m
PR
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
2.
10
Sadie Kalina
7.78m
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
3.
10
Ava Hogenkamp
7.20m
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
4.
9
Hannah Bennie
6.77m
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
5.
10
Annie Dorsey
6.27m
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
Discus - 1kg
1.
12
Isabella Carpenter
37.78m
PR
Apr 27
2023 Girls Lake County Invitational
2.
10
Sadie Kalina
26.00m
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
3.
10
Ava Hogenkamp
24.16m
Apr 27
2023 Girls Lake County Invitational
4.
10
Annie Dorsey
20.27m
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
5.
9
Hannah Bennie
12.01m
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
High Jump
1.
12
Vivien Pura
1.52m
PR
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
2.
11
Samantha Marshall
1.42m
PR
May 10
2023 IHSA Class 3A TRG Sectional - #3 Glenview (Glenbro..
3.
10
Julia Hoodack
1.32m
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
4.
9
Mati Schwartz
1.27m
Apr 6
Girls Spartan Relays
5.
11
Mira McManamna
1.22m
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
Pole Vault
1.
9
Mati Schwartz
2.13m
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
2.
10
Emma Jacobson
2.00m
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
3.
9
Siona Rajshekhar
1.85m
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
4.
10
Vivian Bankier
1.83m
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
Long Jump
1.
12
Queen Bassett
4.61m
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
12
Sophie Engerman
4.61m
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
3.
9
Olivia Brown
4.31m
PR
Apr 18
Glenbrook North v Deerfield Coed Dual
4.
11
Kira Valenzuela
4.22m
(.0)
PR
Apr 6
Girls Spartan Relays
5.
11
Maddie Samuels
4.17m
Apr 27
2023 Girls Lake County Invitational
Triple Jump
1.
12
Vivien Pura
10.24m
PR
Apr 15
Schaumburg Girls "Mike Rebeck" Invite
2.
11
Camilla Amstutz
8.98m
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
3.
10
Ava Hogenkamp
8.84m
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
4.
10
Emma Jacobson
8.02m
(.0)
Apr 6
Girls Spartan Relays
5.
9
Elizabeth Rukhadze
7.77m
PR
May 4
CSL North Girls Outdoor Conference Championship
*Recent improvement