Season:
2018 Outdoor
Outdoor
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Indoor
2016
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
6
Evan Cloutier
15.56
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
2.
6
Isaiah Luy
19.75
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
200 Meters
1.
7
Cole Woydziak
28.83
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
7
Gage Martin
33.69
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
3.
8
Noah Cloutier
36.64c
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
6
Hayden Chastain
36.64c
Apr 27
Union County Middle School Championships
5.
8
Kaeson Pence
37.44c
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
400 Meters
1.
7
Jakob Graffunder
1:07.21
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
2.
6
Titus Davenport
1:17.19
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
3.
7
Noah Platz
1:25.22
Apr 20
Union Jr. High Invite
4.
6
Noah Wells
1:30.77
Apr 20
Union Jr. High Invite
800 Meters
1.
7
Jakob Graffunder
2:42.71
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
7
Gage Martin
2:59.83
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
3.
6
Titus Davenport
3:01.03
May 5
Joseph Jr. High Invite
4.
8
Kaeson Pence
3:01.29
Apr 20
Union Jr. High Invite
5.
7
Noah Platz
3:16.54
Apr 20
Union Jr. High Invite
1500 Meters
1.
6
Nathanael O'Reilly
5:37.51
Apr 27
Union County Middle School Championships
2.
7
Noah Platz
6:25.62
Apr 27
Union County Middle School Championships
3.
6
Titus Davenport
6:28.70
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
1 Mile
1.
6
Nathanael O'Reilly
5:53.80
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
2.
7
Gage Martin
6:24.73
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
4x100 Relay
1.
Evan Cloutier
Noah Cloutier
Jakob Graffunder
Cole Woydziak
58.09
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
Titus Davenport
Noah Cloutier
Jakob Graffunder
Cole Woydziak
59.60
Apr 20
Union Jr. High Invite
3.
Relay Team
1:00.04c
Apr 13
Lucky 13 Relay Meet
4x200 Relay -
1.
Relay Team
2:07.0h
Apr 13
Lucky 13 Relay Meet
4x400 Relay
1.
Titus Davenport
Jakob Graffunder
Nathanael O'Reilly
Cole Woydziak
4:54.81
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
Jakob Graffunder
Nathanael O'Reilly
Cole Woydziak
Kaeson Pence
5:03.10
Apr 20
Union Jr. High Invite
3.
Jakob Graffunder
Kaeson Pence
Nathanael O'Reilly
Cole Woydziak
5:05.8h
Apr 27
Union County Middle School Championships
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Relay Team
2:15.8h
Apr 13
Lucky 13 Relay Meet
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Relay Team
5:18.2h
Apr 13
Lucky 13 Relay Meet
Shot Put - 8lb
1.
6
Hayden Chastain
19' 10
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
6
Isaiah Luy
15' 8
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
Discus - 1kg
1.
6
Isaiah Luy
32' 1.75
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
Javelin - 300g TJ
1.
8
Kaeson Pence
70' 11
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
7
Gage Martin
66' 4.5
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
6
Titus Davenport
66' 4.5
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
4.
6
Noah Wells
55' 6.5
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
Javelin - 450g AeroJav
1.
6
Titus Davenport
83' 0.5
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
2.
8
Kaeson Pence
66' 8
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
3.
7
Gage Martin
65' 0.5
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
4.
6
Evan Cloutier
58' 10
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
5.
6
Noah Wells
50' 4
Apr 27
Union County Middle School Championships
Javelin - 600g
1.
6
Titus Davenport
80' 5
Apr 20
Union Jr. High Invite
2.
7
Gage Martin
63' 10
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
3.
7
Jon Morton
51' 10
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
4.
6
Evan Cloutier
48' 10.5
Apr 20
Union Jr. High Invite
5.
6
Noah Wells
45' 2
Apr 20
Union Jr. High Invite
High Jump
1.
6
Evan Cloutier
4' 8
Apr 27
Union County Middle School Championships
2.
8
Noah Cloutier
4' 6
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
Pole Vault
1.
8
Kaeson Pence
6' 0
May 5
Joseph Jr. High Invite
6
Nathanael O'Reilly
6' 0
May 5
Joseph Jr. High Invite
6
Hayden Chastain
6' 0
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
Long Jump
1.
7
Jakob Graffunder
13' 7
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
2.
6
Nathanael O'Reilly
9' 10
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
Womens
100 Meters
1.
8
Kaylin Nowak
14.94
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
2.
8
Angelina Brandt
16.47
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
3.
6
Lorelei Brookshire
18.03
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
4.
6
Lela Redlich
21.82
May 5
Joseph Jr. High Invite
200 Meters
1.
8
Kaylin Nowak
30.06
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
2.
8
Audrey Hill
34.31
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
3.
8
Angelina Brandt
35.31
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
4.
8
Cierra Chastain
38.85
Apr 20
Union Jr. High Invite
400 Meters
1.
8
Kaylin Nowak
1:09.65
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
6
Marielle Graffunder
1:12.59
Apr 20
Union Jr. High Invite
3.
6
Jayda Blackburn
1:18.93
Apr 27
Union County Middle School Championships
4.
8
Angelina Brandt
1:20.50
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
800 Meters
1.
8
Audrey Wells
2:45.74
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
2.
7
Danielle O'Reilly
2:51.77
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
3.
6
Jayda Blackburn
3:02.42
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
1500 Meters
1.
8
Audrey Wells
5:40.99
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
6
Marielle Graffunder
5:48.86
May 5
Joseph Jr. High Invite
3.
6
Jayda Blackburn
6:04.21
May 5
Joseph Jr. High Invite
4.
8
Audrey Hill
6:20.53
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
5.
7
Danielle O'Reilly
6:32.81
Apr 27
Union County Middle School Championships
1 Mile
1.
7
Danielle O'Reilly
6:48.43
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
2.
8
Audrey Hill
6:58.72
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
4x100 Relay
1.
Audrey Wells
Danielle O'Reilly
Marielle Graffunder
Kaylin Nowak
59.62
Apr 27
Union County Middle School Championships
2.
Relay Team
1:04.64c
Apr 13
Lucky 13 Relay Meet
3.
Marielle Graffunder
Danielle O'Reilly
Audrey Wells
Kaylin Nowak
1:07.98
May 5
Joseph Jr. High Invite
4x200 Relay -
1.
Relay Team
2:16.5h
Apr 13
Lucky 13 Relay Meet
4x400 Relay
1.
Audrey Hill
Danielle O'Reilly
Marielle Graffunder
Audrey Wells
5:03.07
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
Marielle Graffunder
Danielle O'Reilly
Audrey Hill
Audrey Wells
5:05.72
Apr 20
Union Jr. High Invite
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Relay Team
2:31.0h
Apr 13
Lucky 13 Relay Meet
SMR 1600m - [200-200-400-800]
1.
Relay Team
5:29.9h
Apr 13
Lucky 13 Relay Meet
Shot Put - 6lb
1.
8
Cierra Chastain
24' 2
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
2.
6
Lela Redlich
13' 11
May 5
Joseph Jr. High Invite
Discus - 1kg
1.
8
Audrey Hill
53' 1.25
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
6
Lela Redlich
28' 5.25
May 5
Joseph Jr. High Invite
Javelin - 300g TJ
1.
8
Audrey Hill
71' 3.5
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
6
Marielle Graffunder
62' 9.5
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
3.
6
Jayda Blackburn
40' 5.5
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
Javelin - 450g AeroJav
1.
8
Audrey Hill
60' 6
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
2.
6
Marielle Graffunder
59' 6
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
3.
6
Jayda Blackburn
45' 9
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
Javelin - 600g
1.
8
Audrey Hill
65' 7
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
2.
6
Marielle Graffunder
61' 3
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
3.
6
Jayda Blackburn
39' 9.5
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
High Jump
1.
8
Kaylin Nowak
4' 4
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
7
Danielle O'Reilly
3' 8
Apr 20
Union Jr. High Invite
8
Cierra Chastain
3' 8
Apr 20
Union Jr. High Invite
Pole Vault
1.
8
Angelina Brandt
5' 6
PR
Apr 20
Union Jr. High Invite
Long Jump
1.
8
Audrey Wells
13' 6
PR
May 5
Joseph Jr. High Invite
2.
6
Lorelei Brookshire
8' 9
PR
Apr 27
Union County Middle School Championships
*Recent improvement