Season:
2018 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Indoor
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2012
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
12
Hunter Phipps
11.97
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
2.
12
Jacob Johnson
12.14
(2.6)
PR
Apr 14
Pomona Invite
3.
9
Brayden Savage
12.19
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
4.
10
Bronson Schafer
12.22
(.5)
Apr 21
Randall Hess Invitational
5.
12
Osaze Roma
12.31
(-.8)
PR
May 5
Patriot League Championship
6.
12
Gavin Spaur
12.32
(3.0)
PR
Apr 14
Pomona Invite
7.
11
Bryce Sugden
12.66
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
8.
9
Seth Gutierrez
12.75
(1.0)
May 5
Patriot League Championship
9.
12
Angelo Zong-Liscum
12.76
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
10.
9
Jacob Ehrlich
12.84
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
11.
10
Erick Chavez
13.03
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
12.
12
Zachariah Hidalgo
13.13
(-.5)
PR
Mar 31
Lyons Invitational
13.
12
Keegan Wiles
13.27
PR
Apr 4
Highland Weld County JV Meet
14.
10
Nolan LaDuke
13.29
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
15.
11
Logan Bruntz
13.60
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
16.
10
Aaron Street
13.65
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
17.
9
Jake Budzynski
13.83
Mar 21
Eaton JV Meet
18.
10
Aaron Worley
14.66
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
19.
9
Robert Jones
15.44
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
200 Meters
1.
10
Bronson Schafer
23.66
(1.4)
PR
May 11
St. Vrain Invitational
2.
12
Brenden Worley
23.96
(-.3)
PR
Apr 28
Weld County Championships
3.
12
Gavin Spaur
24.54
(-2.2)
PR
Apr 28
Weld County Championships
4.
12
Hunter Phipps
24.60
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
5.
11
Jesse Hayward
24.67
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
6.
11
Bryce Sugden
25.02
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
7.
9
Brayden Savage
25.14
(1.3)
May 5
Patriot League Championship
8.
12
Keegan Wiles
25.52
PR
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
9.
9
Sylas Chambers
25.62
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
10.
12
Osaze Roma
25.63
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
11.
12
Jayden Howell
25.65
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
12.
12
Zachariah Hidalgo
26.17
PR
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
13.
12
Jacob Johnson
26.21
(3.6)
Mar 31
Lyons Invitational
14.
9
Seth Gutierrez
26.26
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
15.
9
Logan Kugler
26.39
(-.4)
PR
Apr 28
Weld County Championships
16.
9
Jake Budzynski
27.47
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
17.
10
Nolan LaDuke
27.61
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
18.
9
Andrew Mahoney
27.81
PR
Mar 21
Eaton JV Meet
19.
9
Robert Jones
32.00
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
400 Meters
1.
12
Brenden Worley
50.47
PR
May 5
Patriot League Championship
2.
12
Osaze Roma
53.36
PR
May 5
Patriot League Championship
3.
10
Bronson Schafer
53.61
May 5
Patriot League Championship
4.
12
David Garcia
54.42
PR
Apr 28
Weld County Championships
5.
9
Sylas Chambers
54.63
May 5
Patriot League Championship
6.
12
Jayden Howell
55.66
PR
Apr 21
Randall Hess Invitational
7.
12
Zachariah Hidalgo
56.85
PR
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
8.
9
Brayden Savage
56.90
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
9.
12
Keegan Wiles
57.46
Apr 28
Weld County Championships
10.
9
Logan Kugler
58.10
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
11.
11
Aydan Kirk
59.05
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
12.
9
Justin Quammen
59.51
PR
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
13.
9
Seth Gutierrez
1:00.77
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
14.
9
Kadin Ogren
1:02.53
PR
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
15.
10
Nolan LaDuke
1:03.53
Apr 28
Weld County Championships
800 Meters
1.
12
Levi Chambers
1:58.10
PR
May 5
Patriot League Championship
2.
12
Brenden Worley
2:02.67
PR
May 1
Highland Twilight Invitational
3.
12
David Garcia
2:04.91
PR
May 5
Patriot League Championship
4.
12
Jayden Howell
2:08.49
PR
Mar 24
Broomfield Shootout
5.
11
Jesse Hayward
2:08.58
Apr 28
Weld County Championships
6.
10
Jaden Davis
2:09.60
May 5
Patriot League Championship
7.
9
Sylas Chambers
2:18.19
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
8.
10
Cory Shea
2:21.42
Mar 21
Eaton JV Meet
9.
9
Justin Quammen
2:24.34
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
10.
11
Aydan Kirk
2:35.23
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
1600 Meters
1.
12
Levi Chambers
4:26.25
PR
Apr 28
Weld County Championships
2.
10
Jaden Davis
4:38.23
May 11
St. Vrain Invitational
3.
12
David Garcia
4:42.74
PR
May 5
Patriot League Championship
4.
12
Jayden Howell
4:45.46
PR
May 5
Patriot League Championship
5.
10
Cory Shea
4:57.16
PR
Apr 28
Weld County Championships
6.
9
Sylas Chambers
4:57.19
Apr 28
Weld County Championships
7.
11
Jesse Hayward
4:59.78
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
8.
9
Justin Quammen
5:12.22
Apr 21
Randall Hess Invitational
3200 Meters
1.
12
Levi Chambers
10:01.18
Apr 21
Randall Hess Invitational
2.
10
Jaden Davis
10:15.15
May 1
Highland Twilight Invitational
3.
10
Cory Shea
10:55.60
Apr 21
Randall Hess Invitational
4.
9
Justin Quammen
11:27.55
Apr 28
Weld County Championships
110m Hurdles - 39"
1.
10
Adian Frey
18.88
(2.1)
May 5
Patriot League Championship
2.
9
Jake Budzynski
19.98
(1.1)
PR
May 5
Patriot League Championship
300m Hurdles - 36"
1.
10
Adian Frey
45.39
PR
May 5
Patriot League Championship
2.
9
Jake Budzynski
49.74
PR
May 5
Patriot League Championship
4x100 Relay
1.
Hunter Phipps
Brayden Savage
Bryce Sugden
Bronson Schafer
47.59
May 5
Patriot League Championship
2.
Jacob Johnson
Bryce Sugden
Hunter Phipps
Bronson Schafer
47.78
Apr 28
Weld County Championships
3.
Relay Team
47.89
Mar 31
Lyons Invitational
4.
Erick Chavez
Jacob Ehrlich
Seth Gutierrez
Logan Bruntz
49.02
Apr 28
Weld County Championships
5.
Erick Chavez
Keegan Wiles
Seth Gutierrez
Brayden Savage
49.27
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
6.
Erick Chavez
Jacob Ehrlich
Seth Gutierrez
Brayden Savage
49.28
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
7.
Seth Gutierrez
Erick Chavez
Brayden Savage
Bronson Schafer
49.57
Mar 21
Eaton JV Meet
8.
Chris Young
Keegan Wiles
Seth Gutierrez
Brayden Savage
51.65
Apr 4
Highland Weld County JV Meet
4x200 Relay -
1.
Hunter Phipps
Bronson Schafer
Gavin Spaur
Brenden Worley
1:36.47
Apr 28
Weld County Championships
2.
Hunter Phipps
Gavin Spaur
Bryce Sugden
Bronson Schafer
1:37.28
May 5
Patriot League Championship
3.
Hunter Phipps
Gavin Spaur
Bryce Sugden
Zachariah Hidalgo
1:38.31
May 11
St. Vrain Invitational
4.
Relay Team
1:38.36
Mar 31
Lyons Invitational
4x400 Relay
1.
Relay Team
3:26.66
May 19
CHSAA 3A State Championships
2.
Jesse Hayward
Brenden Worley
Gavin Spaur
Levi Chambers
3:31.58
May 5
Patriot League Championship
3.
Brenden Worley
Levi Chambers
Bronson Schafer
Gavin Spaur
3:34.50
Apr 21
Randall Hess Invitational
4.
Jesse Hayward
Gavin Spaur
Bronson Schafer
Osaze Roma
3:35.66
May 11
St. Vrain Invitational
5.
Brenden Worley
Levi Chambers
Gavin Spaur
David Garcia
3:37.43
Apr 14
Pomona Invite
6.
Bronson Schafer
David Garcia
Jayden Howell
Zachariah Hidalgo
3:41.15
Apr 28
Weld County Championships
7.
Jesse Hayward
Sylas Chambers
Brayden Savage
Jayden Howell
3:46.87
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
8.
Jesse Hayward
Sylas Chambers
Brayden Savage
Logan Kugler
3:47.15
Apr 28
Weld County Championships
9.
Seth Gutierrez
Keegan Wiles
Jesse Hayward
Brayden Savage
3:53.49
Apr 4
Highland Weld County JV Meet
10.
Justin Quammen
Sylas Chambers
Jesse Hayward
Brayden Savage
3:56.97
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
11.
Cory Shea
Jesse Hayward
Justin Quammen
Bronson Schafer
3:59.82
Mar 21
Eaton JV Meet
4x800 Relay
1.
Relay Team
8:03.10
May 19
CHSAA 3A State Championships
2.
Jesse Hayward
Brenden Worley
David Garcia
Levi Chambers
8:05.64
May 11
St. Vrain Invitational
3.
Jesse Hayward
Sylas Chambers
Cory Shea
Justin Quammen
8:54.52
May 5
Patriot League Championship
Shot Put - 12lb
1.
12
Angelo Zong-Liscum
41' 3
PR
Mar 24
Broomfield Shootout
2.
10
Chris Young
31' 2.5
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
3.
11
Logan Bruntz
29' 9
Apr 28
Weld County Championships
4.
9
Jay Rothe
29' 0.5
Mar 31
Bulldog Invitational
5.
10
Erick Chavez
26' 4.5
PR
Mar 21
Eaton JV Meet
6.
10
Aaron Worley
24' 9
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
Discus - 1.6kg
1.
12
Angelo Zong-Liscum
107' 2
PR
Apr 21
Randall Hess Invitational
2.
10
Chris Young
96' 3
PR
May 5
Patriot League Championship
3.
9
Jay Rothe
89' 6
Apr 28
Weld County Championships
4.
11
Logan Bruntz
85' 8
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
5.
10
Erick Chavez
85' 3
PR
Apr 28
Weld County Championships
6.
10
Aaron Worley
76' 6
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
7.
10
Aaron Street
70' 1
PR
Mar 21
Eaton JV Meet
High Jump
1.
9
Andrew Mahoney
5' 4
May 5
Patriot League Championship
2.
9
Kadin Ogren
5' 2
May 5
Patriot League Championship
Pole Vault
1.
12
Keegan Wiles
7' 6
PR
Apr 28
Weld County Championships
Long Jump
1.
9
Kadin Ogren
18' 6.5
(-.1)
May 5
Patriot League Championship
2.
9
Andrew Mahoney
18' 1
(2.0)
Apr 21
Randall Hess Invitational
3.
12
Zachariah Hidalgo
16' 11
PR
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
4.
9
Seth Gutierrez
16' 10.25
Apr 28
Weld County Championships
5.
10
Chris Young
16' 2
PR
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
6.
10
Erick Chavez
15' 10
(.3)
Mar 31
Bulldog Invitational
7.
9
Jacob Ehrlich
15' 6.5
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
8.
10
Aaron Street
14' 8
PR
Apr 4
Highland Weld County JV Meet
9.
10
Nolan LaDuke
14' 4
PR
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
Triple Jump
1.
9
Kadin Ogren
39' 5.25
(2.9)
May 5
Patriot League Championship
2.
9
Andrew Mahoney
38' 7
PR
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
3.
12
Zachariah Hidalgo
35' 10
(.8)
PR
May 5
Patriot League Championship
4.
10
Chris Young
34' 2
PR
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
5.
10
Erick Chavez
33' 2.5
PR
Apr 28
Weld County Championships
6.
9
Jacob Ehrlich
33' 2
Mar 21
Eaton JV Meet
7.
10
Nolan LaDuke
28' 11
(.0)
PR
Mar 31
Bulldog Invitational
Womens
100 Meters
1.
10
Anais Roma
14.21
(-1.2)
PR
Apr 28
Weld County Championships
2.
12
Cari Otto
14.28
(.9)
Mar 24
Broomfield Shootout
9
Daisey Chavez
14.28
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
4.
11
Emma Gulkin
14.42
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
5.
10
Bailee Shostrom
14.46
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
6.
11
Anna Stoltz
14.68
(-1.6)
PR
May 5
Patriot League Championship
7.
12
Katie Bridgman
14.71
PR
Mar 21
Eaton JV Meet
8.
9
Alexandria Sherman
15.90
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
9.
10
Tanner Loyd
15.99
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
10.
11
Allison Palmer
17.00
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
200 Meters
1.
10
Anais Roma
28.66
(1.2)
PR
May 5
Patriot League Championship
2.
11
Aleigha Street
28.87
(.8)
Apr 28
Weld County Championships
3.
10
Julia Brown
29.21
(.0)
Mar 24
Broomfield Shootout
4.
9
Daisey Chavez
29.33
(.4)
PR
Apr 28
Weld County Championships
5.
10
Samantha Angus
29.65
(-1.5)
Apr 21
Randall Hess Invitational
6.
11
Anna Stoltz
30.21
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
7.
11
Emma Gulkin
30.33
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
8.
12
Cari Otto
30.55
(-1.8)
Mar 24
Broomfield Shootout
9.
10
Bailee Shostrom
30.85
PR
Mar 21
Eaton JV Meet
10.
11
Bailey England
31.58
(.6)
PR
Apr 28
Weld County Championships
11.
10
Makayla McAllister
33.40
PR
Mar 21
Eaton JV Meet
12.
9
Alexandria Sherman
34.09
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
13.
10
Tanner Loyd
35.05
Mar 21
Eaton JV Meet
400 Meters
1.
10
Julia Brown
1:02.17
Apr 21
Randall Hess Invitational
2.
10
Ceejay Nelson
1:06.45
PR
Apr 28
Weld County Championships
3.
10
Samantha Angus
1:06.63
Apr 21
Randall Hess Invitational
4.
12
Cari Otto
1:07.02
May 5
Patriot League Championship
5.
10
Bailee Shostrom
1:08.52
May 5
Patriot League Championship
6.
11
Anna Stoltz
1:09.52
May 5
Patriot League Championship
7.
11
Bailey England
1:10.37
PR
Apr 21
Randall Hess Invitational
8.
10
Therali Merry
1:13.67
PR
Mar 21
Eaton JV Meet
800 Meters
1.
10
Julia Brown
2:28.11
May 11
St. Vrain Invitational
2.
12
Hannah Ellis
2:30.75
Apr 21
Randall Hess Invitational
3.
11
Aleigha Street
2:33.81
PR
Apr 14
Pomona Invite
4.
10
Samantha Angus
2:36.08
Apr 14
Pomona Invite
5.
10
Bailee Shostrom
2:47.26
PR
May 5
Patriot League Championship
6.
10
Therali Merry
2:51.23
PR
Mar 24
Broomfield Shootout
7.
11
Bailey England
2:51.93
PR
Apr 28
Weld County Championships
8.
9
Emma Murphy
2:52.36
Apr 28
Weld County Championships
9.
10
Ceejay Nelson
2:57.44
Mar 31
Bulldog Invitational
10.
10
Sarah Ellis
3:03.33
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
1600 Meters
1.
12
Hannah Ellis
5:11.81
PR
May 11
St. Vrain Invitational
2.
9
Audrynn Street
5:40.37
May 11
St. Vrain Invitational
3.
11
Aleigha Street
5:44.09
PR
Apr 21
Randall Hess Invitational
4.
10
Samantha Angus
5:50.98
May 4
The Pueblo Twilight
5.
11
Bailey England
6:14.48
PR
May 5
Patriot League Championship
6.
9
Emma Murphy
6:25.16
Apr 28
Weld County Championships
7.
10
Therali Merry
6:31.97
PR
Apr 28
Weld County Championships
8.
10
Sarah Ellis
6:44.15
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
3200 Meters
1.
12
Hannah Ellis
11:05.63
PR
May 4
The Pueblo Twilight
2.
9
Audrynn Street
12:06.08
Apr 21
Randall Hess Invitational
3.
10
Samantha Angus
12:30.37
PR
Apr 28
Weld County Championships
4.
11
Peyton Meyer
12:33.96
Mar 31
Lyons Invitational
5.
11
Aleigha Street
12:53.45
PR
May 1
Highland Twilight Invitational
6.
11
Bailey England
13:50.26
PR
Apr 21
Randall Hess Invitational
7.
10
Sarah Ellis
14:13.21
Apr 28
Weld County Championships
8.
9
Emma Murphy
14:13.23
May 5
Patriot League Championship
9.
10
Therali Merry
14:49.91
PR
May 5
Patriot League Championship
100m Hurdles - 33"
1.
9
Daisey Chavez
19.57
(1.9)
PR
May 5
Patriot League Championship
2.
9
Alexis Ault
20.80
(1.9)
PR
May 5
Patriot League Championship
3.
9
Alexandria Sherman
21.32
PR
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
4.
9
Alex Sherman-sutton
22.29
(.4)
PR
Mar 24
Broomfield Shootout
300m Hurdles - 30"
1.
9
Alexandria Sherman
1:01.36
PR
Apr 28
Weld County Championships
2.
9
Alex Sherman-sutton
1:01.53
PR
May 5
Patriot League Championship
3.
9
Alexis Ault
1:03.62
PR
Apr 21
Randall Hess Invitational
4x100 Relay
1.
Cari Otto
Daisey Chavez
Anna Stoltz
Anais Roma
54.34
May 11
St. Vrain Invitational
2.
Emma Gulkin
Bailee Shostrom
Daisey Chavez
Anais Roma
56.33
Apr 28
Weld County Championships
3.
Cari Otto
Bailee Shostrom
Anna Stoltz
Anais Roma
56.63
Apr 21
Randall Hess Invitational
4.
Relay Team
56.73
Mar 31
Lyons Invitational
5.
Alexis Ault
Tanner Loyd
Bailee Shostrom
Alex Sherman-sutton
59.11
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
6.
Daisey Chavez
Tanner Loyd
Makayla McAllister
Alex Sherman-sutton
59.65
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
4x200 Relay -
1.
Cari Otto
Daisey Chavez
Emma Gulkin
Anais Roma
1:56.37
May 5
Patriot League Championship
2.
Cari Otto
Julia Brown
Anna Stoltz
Anais Roma
1:56.47
Apr 28
Weld County Championships
3.
Cari Otto
Julia Brown
Emma Gulkin
Anais Roma
1:57.50
Apr 14
Pomona Invite
4.
Relay Team
1:58.64
Mar 31
Lyons Invitational
4x400 Relay
1.
Audrynn Street
Julia Brown
Hannah Ellis
Aleigha Street
4:19.74
May 5
Patriot League Championship
2.
Relay Team
4:21.95
Mar 31
Lyons Invitational
3.
Julia Brown
Audrynn Street
Hannah Ellis
Aleigha Street
4:24.03
Apr 21
Randall Hess Invitational
4.
Julia Brown
Hannah Ellis
Audrynn Street
Aleigha Street
4:28.81
Apr 14
Pomona Invite
5.
Ceejay Nelson
Bailee Shostrom
Cari Otto
Anna Stoltz
4:36.43
Apr 28
Weld County Championships
6.
Therali Merry
Sarah Ellis
Ceejay Nelson
Bailee Shostrom
4:53.42
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
7.
Emma Murphy
Sarah Ellis
Therali Merry
Bailey England
5:02.61
Apr 11
Greeley West Weld County JV Meet #2
4x800 Relay
1.
Aleigha Street
Julia Brown
Audrynn Street
Hannah Ellis
10:04.96
May 5
Patriot League Championship
2.
Relay Team
10:34.43
May 19
CHSAA 3A State Championships
3.
Audrynn Street
Julia Brown
Aleigha Street
Samantha Angus
10:42.80
Apr 14
Pomona Invite
4.
Bailey England
Therali Merry
Emma Murphy
Sarah Ellis
11:28.23
May 11
St. Vrain Invitational
SMR 800m - [100-100-200-400]
1.
Bailee Shostrom
Anais Roma
Emma Gulkin
Ceejay Nelson
2:03.58
May 5
Patriot League Championship
2.
Bailee Shostrom
Daisey Chavez
Anais Roma
Cari Otto
2:07.96
Apr 21
Randall Hess Invitational
3.
Bailee Shostrom
Daisey Chavez
Emma Gulkin
Anais Roma
2:09.14
Apr 28
Weld County Championships
4.
Relay Team
2:14.76
Mar 24
Broomfield Shootout
Shot Put - 4kg
1.
11
Caitlin Laduke
25' 10.75
Apr 28
Weld County Championships
Discus - 1kg
1.
12
Katie Bridgman
63' 3
PR
Apr 28
Weld County Championships
2.
10
Therali Merry
61' 7
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
3.
11
Jessica Young
61' 1
PR
Apr 4
Highland Weld County JV Meet
High Jump
1.
11
Izzy Ramirez
5' 2
Mar 24
Broomfield Shootout
Pole Vault
1.
10
Aaliyanah Hubert-Combs
8' 9
PR
May 19
CHSAA 3A State Championships
Long Jump
1.
11
Jessica Young
13' 6
(-.9)
PR
Mar 31
Bulldog Invitational
2.
10
Makayla McAllister
12' 1.25
PR
Apr 28
Weld County Championships
3.
10
Tanner Loyd
11' 10.75
(.0)
PR
May 5
Patriot League Championship
4.
9
Daisey Chavez
11' 5
PR
Apr 19
Roosevelt Weld County JV Meet
5.
11
Allison Palmer
11' 1.75
(.0)
PR
May 5
Patriot League Championship
Triple Jump
1.
11
Allison Palmer
28' 4.5
(-1.6)
PR
May 5
Patriot League Championship
2.
10
Tanner Loyd
26' 10.5
(-.7)
May 5
Patriot League Championship
*Recent improvement