Season:
2019 Outdoor
Outdoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Indoor
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2016
Event Records
Highlighter
Highlighter is active:
Click
Tap
an entry to show highlight options.
Mens
Womens
Mens
100 Meters
1.
17-18
Andrew Hartsfield
11.08
(-1.3)
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
2.
1
Rashun Fountain
11.10
(.5)
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
3.
10
Nigel Hussey
11.11
(-.1)
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
4.
1
Derrick White
11.35
(-1.4)
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
5.
13-14
Edwin Ferguson
11.73
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
6.
10
Erin Echols
11.77
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
7.
-
Andrew Josephs
11.86
(.0)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
8.
-
Omari Gordon
11.90
(-.3)
Jun 9
AAU GA District Qualifier
9.
-
KaDarius Fitzgerald
12.05
(-.1)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
10.
11
Asante Gordon
12.73
May 18
Boys & Girls Club Invitational
11.
2
Alijah Ward
13.76
(.6)
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
12.
11
Karan Fitzgerald
14.61
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
13.
6
Gregoire Guillaume
14.68
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
14.
9
Jaiden Bethea
14.84
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
15.
9
Kaejean Fitzgerald
15.15
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
16.
10
Dralen Hinton
16.55
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
17.
7-8
Kimany Means
16.57
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
18.
-
Arthur Murray V
24.88
(-1.2)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
200 Meters
1.
10
Nigel Hussey
21.49
(.1)
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
2.
17-18
Shawn Collins
21.58
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
3.
1
Rashun Fountain
22.02
(.3)
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
4.
1
Derrick White
22.38
(-1.0)
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
5.
17-18
Andrew Hartsfield
23.11
(.3)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
6.
11
Jalen Giles
23.12
(-2.0)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
7.
-
Roman Moore
23.54
(1.6)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
8.
10
Erin Echols
24.06
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
9.
15-16
Nicholas Forbes
24.10
(-.4)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
10.
13-14
Edwin Ferguson
24.40
(1.8)
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
11.
-
Andrew Josephs
24.49
(-2.0)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
12.
-
Omari Gordon
24.62
(-1.1)
Jun 9
AAU GA District Qualifier
13.
11
Asante Gordon
25.98
(-1.1)
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
14.
2
Alijah Ward
27.82
(1.2)
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
15.
9
D'Mani Bent
28.98
(3.2)
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
16.
4
Chase Bowe
29.44
(2.1)
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
17.
6
Thomas Hunt
29.95
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
18.
11
Karan Fitzgerald
30.37
(1.2)
Jun 9
AAU GA District Qualifier
19.
6
Gregoire Guillaume
31.22
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
20.
9
Kaejean Fitzgerald
31.57
(-.8)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
21.
10
Dralen Hinton
34.50
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
22.
7-8
Kimany Means
35.18
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
23.
-
Arthur Murray V
46.97
(-1.7)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
400 Meters
1.
17-18
Shawn Collins
48.93
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
2.
11
Jalen Giles
49.59
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
3.
2
Jalen Bristol
50.78
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
4.
10
Nigel Hussey
51.63
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
5.
-
Roman Moore
52.07
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
6.
1
Derrick White
54.10
Jun 9
AAU GA District Qualifier
7.
-
Corey Simpson
54.18
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
8.
-
Andrew Josephs
54.99
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
9.
15-16
Nicholas Forbes
57.35
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
10.
11
Asante Gordon
57.93
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
11.
13-14
Edwin Ferguson
58.31
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
12.
2
Alijah Ward
1:03.53
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
13.
4
Chase Bowe
1:06.69
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
14.
9
D'Mani Bent
1:06.73
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
15.
11
Karan Fitzgerald
1:10.85
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
16.
4
Tyzarian Holiday
1:14.82
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
17.
9
Kaejean Fitzgerald
1:19.14
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
18.
7-8
Kimany Means
1:21.16
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
19.
10
Dralen Hinton
1:22.26
PR
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
20.
9
Jaiden Bethea
1:24.88
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
21.
9
Carlos Green Jr.
1:25.11
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
800 Meters
1.
2
Jalen Bristol
2:02.75
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
2.
-
Corey Simpson
2:08.36
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
3.
9
D'Mani Bent
2:40.50
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
4.
4
Chase Bowe
2:55.49
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
5.
9
Carlos Green Jr.
3:07.33
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
6.
7-8
Kimany Means
3:25.11
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
1500 Meters
1.
9
Carlos Green Jr.
6:10.45
Jun 9
AAU GA District Qualifier
110m Hurdles - 39"
1.
-
Darryl Burton III
14.21
(1.2)
PR
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
400m Hurdles - 36"
1.
-
Darryl Burton III
55.17
PR
Jun 16
2019 New Balance Nationals Outdoor
4x100 Relay
1.
17-18
Darryl Burton III
Devin Brewington
Kevin Turner
Nigel Hussey
41.74
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
2.
17-18
Darryl Burton III
Devin Brewington
Nigel Hussey
Shawn Collins
41.92
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
3.
17-18
Andrew Josephs
Darryl Burton III
Devin Brewington
Kevin Turner
42.77
Jun 9
AAU GA District Qualifier
4.
15-16
Bradley Favors
Jessie Hawkins III
Rashun Fountain
Derrick White
42.81
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
5.
15-16
Bradley Favors
Derrick White
Omari Gordon
Rashun Fountain
43.18
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
6.
15-16
Bradley Favors
Derrick White
Nicholas Forbes
Rashun Fountain
43.38
Jun 9
AAU GA District Qualifier
7.
15-16
Bradley Favors
Omari Gordon
Rashun Fountain
Derrick White
44.15
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
8.
17-18
Andrew Hartsfield
Christian Clowers
Dawson Ellington
Vondarius Boynton
44.16
Jun 9
AAU GA District Qualifier
9.
17-18
Andrew Hartsfield
Christian Clowers
Corey Simpson
Dawson Ellington
44.48
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
10.
15-16
Erin Echols
Omari Gordon
Roman Moore
Titus Hand
45.15
Jun 9
AAU GA District Qualifier
11.
11-12
Asante Gordon
Eljiah Phelps
Farrnell Williams Jr.
Karan Fitzgerald
53.60
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
12.
9-10
Alijah Ward
Chase Bowe
D'Mani Bent
Kaejean Fitzgerald
57.97
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
4x200 Relay -
1.
11-12
Asante Gordon
Eljiah Phelps
Farrnell Williams Jr.
Karan Fitzgerald
2:01.22
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
2.
Antonio Troutman
Carlos Green Jr
Dralen Hinton
Jaiden Bethea
2:10.85
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
3.
9-10
Alijah Ward
Chase Bowe
D'Mani Bent
Kaejean Fitzgerald
2:22.76
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
4x400 Relay
1.
17-18
Darryl Burton III
Devin Brewington
Nigel Hussey
Jalen Giles
3:15.79
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
2.
17-18
Antonio Macek
Darryl Burton III
Devin Brewington
Jalen Giles
3:19.03
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
3.
15-16
Bradley Favors
Derrick White
Jessie Hawkins III
Titus Hand
3:23.06
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
4.
15-16
Bradley Favors
Derrick White
Omari Gordon
Roman Moore
3:23.71
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
5.
17-18
Andrew Hartsfield
Christian Clowers
Jayden Wheeler
Kevin Turner
3:35.91
Jun 9
AAU GA District Qualifier
6.
17-18
Andrew Hartsfield
Christian Clowers
Corey Simpson
Dawson Ellington
3:38.69
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
7.
15-16
Bradley Favors
Derrick White
Erin Echols
Rashun Fountain
3:38.97
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
8.
17-18
Corey Simpson
Gabriel Foster
Theone Rodriguez
Dawson Ellington
3:43.59
Jun 9
AAU GA District Qualifier
9.
15-16
Bradley Favors
Derrick White
Erin Echols
Nicholas Forbes
3:51.05
Jun 9
AAU GA District Qualifier
10.
9-10
Relay Team
5:10.19
Jun 9
AAU GA District Qualifier
4x800 Relay
1.
17-18
Corey Simpson
Gabriel Foster
Kinglsey Harris
Reuben Howard
9:04.28
Jun 9
AAU GA District Qualifier
Shot Put - 6lb
1.
4
Tyzarian Holiday
29' 9.75
PR
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
Shot Put - 12lb
1.
Omari Gordon
34' 9.75
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
2.
4
Tyzarian Holiday
30' 5
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
3.
-
KaDarius Fitzgerald
30' 0.5
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
Discus - 1.6kg
1.
-
KaDarius Fitzgerald
92' 0
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
2.
4
Tyzarian Holiday
69' 9.75
PR
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
Long Jump
1.
1
Rashun Fountain
22' 3.75
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
Triple Jump
1.
11
Jalen Giles
43' 11.5
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
Womens
100 Meters
1.
2
Angelica Frederick
12.03
(.4)
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
2.
15-16
Serenity Harry
12.15
(.5)
PR
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
3.
17-18
Angelica Frederic
12.17
(-.5)
PR
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
4.
-
Destiny Rhodes
12.24
(1.2)
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
5.
5
Kyndall Sessom
12.25
(-.3)
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
6.
15-16
Kenedi Bates
12.58
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
7.
15-16
Catherine Forbes
12.61
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
8.
17-18
Jamelia Simmons
12.81
(1.5)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
9.
7
Adia Arnold
12.87
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
10.
Jasmaine Donovan
13.32
(-.2)
Jun 9
AAU GA District Qualifier
11.
13-14
Taj Hunter
13.50
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
12.
-
Victoria Johnson
13.53
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
13.
-
Tykira Garrett
13.58
(-.7)
Jun 9
AAU GA District Qualifier
14.
-
Kalecia Holiday
13.84
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
15.
15-16
Trinity Hunt
14.01
(.1)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
16.
-
Jordan Wongus
14.43
(.3)
Jun 9
AAU GA District Qualifier
17.
11-12
Tania Anderson
15.14
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
18.
-
Makenzy Means
15.65
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
19.
9
Rhamani Duffie
15.87
PR
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
20.
-
Lea Arnold
16.11
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
21.
-
Aliyah Browning
17.67
(-.9)
Jun 9
AAU GA District Qualifier
22.
8
Iyana Heywood
18.23
PR
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
23.
-
Kailah Melson
26.85
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
200 Meters
1.
17-18
Angelica Frederic
24.40
(-.3)
PR
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
2.
2
Angelica Frederick
24.45
(1.4)
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
3.
15-16
Kenedi Bates
25.06
(-.4)
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
4.
15-16
Serenity Harry
25.23
(.6)
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
5.
1
Chanice Harris
25.39
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
6.
Giah Thomas
25.51
(1.4)
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
7.
15-16
Catherine Forbes
25.68
(.6)
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
8.
5
Kyndall Sessom
25.88
(1.3)
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
9.
17-18
Jamelia Simmons
26.13
(2.7)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
10.
13-14
Davenae Fagan
26.16
(3.0)
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
11.
1
Raven Thurman
26.19
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
12.
7
Adia Arnold
26.56
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
13.
-
Destiny Rhodes
26.79
(2.7)
Jun 9
AAU GA District Qualifier
14.
Jasmaine Donovan
27.15
(.2)
Jun 9
AAU GA District Qualifier
15.
-
Victoria Johnson
27.67
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
16.
-
Tykira Garrett
27.69
(1.3)
Jun 9
AAU GA District Qualifier
17.
15-16
Trinity Hunt
28.92
(1.0)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
18.
13-14
Taj Hunter
29.33
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
19.
-
Kalecia Holiday
29.79
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
20.
-
Emani Asbury
30.01
(1.2)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
21.
11-12
Tania Anderson
31.59
(1.3)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
22.
-
Makenzy Means
32.57
(.4)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
23.
-
Jordan Wongus
33.11
(.2)
Jun 9
AAU GA District Qualifier
24.
-
Aliyah Browning
35.68
(.8)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
25.
-
Lea Arnold
37.05
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
400 Meters
1.
1
Raven Thurman
57.04
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
2.
Giah Thomas
57.78
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
3.
13-14
Davenae Fagan
58.14
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
4.
1
Chanice Harris
58.30
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
5.
Davenae Fagan
58.71
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
6.
-
Emani Asbury
1:03.63
Jul 21
2019 Georgia Games Track & Field Championships
7.
7
Adia Arnold
1:07.65
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
8.
13-14
Taj Hunter
1:08.82
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
9.
-
Kalecia Holiday
1:09.89
PR
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
10.
-
Victoria Johnson
1:12.72
May 18
Boys & Girls Club Invitational
11.
3
Morgan Means
1:14.69
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
12.
11-12
Tania Anderson
1:15.87
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
13.
4
E'Maya Asbury
1:16.54
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
14.
-
Makenzy Means
1:17.31
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
15.
9
Rhamani Duffie
1:20.76
PR
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
16.
-
Khamani Wright
1:23.33
PR
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
17.
-
Aliyah Browning
1:25.28
May 18
Boys & Girls Club Invitational
18.
8
Iyana Heywood
1:32.84
PR
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
19.
-
Lea Arnold
1:36.59
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
800 Meters
1.
-
Zoi' Woods
2:40.85
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
2.
3
Morgan Means
2:45.96
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
3.
4
Nina Gilbert
2:49.92
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
4.
4
E'Maya Asbury
2:52.40
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
5.
-
Emani Asbury
3:07.84
May 18
Boys & Girls Club Invitational
6.
-
Makenzy Means
3:12.56
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
7.
-
Aliyah Browning
3:35.80
PR
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
8.
-
Khamani Wright
3:59.99
PR
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
1500 Meters
1.
4
Nina Gilbert
5:39.79
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
2.
3
Morgan Means
5:42.51
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
3.
4
E'Maya Asbury
5:45.00
Jun 9
AAU GA District Qualifier
4.
-
Zoi' Woods
5:48.88
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
5.
-
Emani Asbury
6:28.37
PR
May 18
Boys & Girls Club Invitational
3000 Meters
1.
4
E'Maya Asbury
12:20.47
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
100m Hurdles - 33"
1.
17-18
Shayla Glass
15.75
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
2.
17-18
Alona Campbell
18.71
(-.6)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
3.
15-16
Trinity Hunt
21.14
(-.4)
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
400m Hurdles - 30"
1.
17-18
Shayla Glass
1:14.48
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
4x100 Relay
1.
17-18
Angelica Frederick
Chanice Harris
Destiny Rhodes
Raven Thurman
46.60
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
2.
17-18
Alona Campbell
Angelica Frederick
Chanice Harris
Destiny Rhodes
47.19
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
3.
17-18
Angelica Frederick
Chanice Harris
Kailah Melson
Raven Thurman
47.34
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
4.
15-16
Catherine Forbes
Giah Thomas
Jasmaine Donovan
Kenedi Bates
47.78
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
5.
15-16
Catherine Forbes
Giah Thomas
Kenedi Bates
Seenity Harry
47.89
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
6.
15-16
Catherine Forbes
Giah Thomas
Jordan Wongus
Kenedi Bates
47.97
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
7.
17-18
Angelica Frederick
Chanice Harris
Destiny Rhodes
Jamelia Simmons
48.15
Jun 9
AAU GA District Qualifier
8.
15-16
Catherine Forbes
Giah Thomas
Jasmaine Donovan
Jordan Wongus
48.49
Jun 9
AAU GA District Qualifier
9.
13-14
Davenae Fagan
Emani Asbury
Kyndall Sessom
Taj Hunter
49.56
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
10.
13-14
Davenae Fagan
Kyndall Sessom
Rylie Lobdell
Tykira Garrett
49.88
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
11.
Lea Arnold
Makenzy Means
Morgan Means
Rhamani Duffie
1:04.57
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
4x200 Relay -
1.
Lea Arnold
Makenzy Means
Morgan Means
Rhamani Duffie
2:31.36
Apr 13
Track Lab - Relay Madness
4x400 Relay
1.
17-18
Angelica Frederick
Chanice Harris
Yasmine George
Raven Thurman
3:47.09
Aug 2
AAU Junior Olympic Nationals
2.
17-18
Alona Campbell
Angelica Frederick
Chanice Harris
Destiny Rhodes
3:52.11
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
3.
15-16
Catherine Forbes
Giah Thomas
Jordan Wongus
Kenedi Bates
4:02.56
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
4.
17-18
Angelica Frederick
Chanice Harris
Destiny Rhodes
Jamelia Simmons
4:12.10
Jun 9
AAU GA District Qualifier
5.
15-16
Catherine Forbes
Giah Thomas
Jasmaine Donovan
Jordan Wongus
4:17.58
Jun 9
AAU GA District Qualifier
6.
13-14
Davenae Fagan
Emani Asbury
Kyndall Sessom
Taj Hunter
4:22.23
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
Shot Put - 6lb
1.
13-14
Gabrielle Fagan
27' 11.5
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
Long Jump
1.
17-18
Alona Campbell
15' 0.25
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
2.
17-18
Shayla Glass
14' 10.25
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
3.
-
Victoria Johnson
14' 8
PR
May 26
13th Annual Mark Trail Memorial Day Meet
4.
-
Zoi' Woods
13' 1.5
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
Standing Vertical Jump
1.
17-18
Alona Campbell
34' 11.75
PR
Jun 9
AAU GA District Qualifier
Triple Jump
1.
17-18
Alona Campbell
32' 5.25
PR
Jun 30
AAU Region 8 Qualifier
*Recent improvement