View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

March
Friday, March 13
Menomonie Time Trial MenomonieUW Stout
Tuesday, March 17
DC Everest Girls Quad SchofieldDC Everest Senior High
EC North Frosh/Soph Invite Eau ClaireUW Eau Claire McPhee Cent...
Oshkosh HS Invitational Oshkosh, WIKolf Center
Seymour Indoor tri/Bonduel co host SEYMOURSEYMOUR FIELDHOUSE
WAC Quad West AllisCentral HS
Wednesday, March 18
Green Bay Indoor City Womens Meet Green BayPreble HS
Indian Trail JV Dual Kenosha, WIIndian Trail Fieldhouse
Thursday, March 19
Green Bay indoor City Mens Meet Green Bay, wiPreble HS
Homestead Girls Indoor Open MequonHomestead Field House
Neenah Quad NeenahNeenah HS
Northland Pines Indoor Track meet Eagle RiverNorthland Pines HS
Oshkosh Invite OshkoshKolf Center
Tomahawk Indoor Invitational Eau ClaireUW - Eau Claire
UW-Oshkosh Boys Small School Invite OshkoshKolf Physical Education a...
Friday, March 20
Blackshirt Open WaukeshaWaukesha South
Carthage Invite Girls Kenosha IlCarthage College
Cooney Kickoff OconomowocOconomowoc HS
Dubuque Invite Dubuque, IAUniversity of Dubuque
Lake Michigan Invitational KenoshaCarthage College
Nelson Daniels Invite (Small) WhitewaterUW-Whitewater
Preview Meet WaukeshaWaukesha South
SPASH Invite-Girls Stevens PointUWSP
Viking JV Indoor Invitational Kenosha, WIUW-Parkside
Watertown JV Indoor Invitational WatertownWatertown HS
West Allis Central Dog Relays West Allis, WIWest Allis HS
Saturday, March 21
Cashton Invitational La CrosseUW-La Crosse
Dubuque Invite Dubuque, IAUniversity of Dubuque
Lake Michigan Invitational KenoshaCarthage College
Nelson / Daniels Classic WhitewaterUW-Whitewater
Performance Running Outfitters Invitational KenoshaUW-Parkside
Shebogan North Raider Invite SheboyganSheboygan North HS
SPASH Invite-Boys Stevens PointUW-Stevens Point
Tri-State Invitational PlattevilleWilliams Fieldhouse
Wausau West Early Bird Invite WausauWausau West HS
Monday, March 23
North Shore Frosh/Soph Invite MequonHomestead Field House
Oshkosh West Indoor Invite OshkoshKolf Sports Center
west Allis Central JV West AllisWest Allis HS
Tuesday, March 24
BlueDevil Invite MenomonieUW Stout Indoor
Brown Deer Indoor Quad Brown DeerBrown Deer HS
Fort Atkinson/Whitewater Dual Whitewater UW-Whitewater Fieldhouse
Indoor Time Trial River FallsUW-River Falls
Marshfield Tiger Invite Boys MarshfieldField House
North Shore Conference Boys Indoor MequonHomestead HS
Oconomowoc JV Quad OconomowocOconomowoc HS
Racine Park Invite RacineRacine Park HS
West Depere West DepereWest Depere Fieldhouse
Wednesday, March 25
Cudahy Relays Cudahy Cudahy HS
Schreiber Invite WiNew Berlin
Thursday, March 26
Lakeland Coed Invite MinocquaLakeland Union HS
Manitowoc Lincoln Earl Herbert Invite ManitowocManitowoc Lincoln
Marshfield Tiger Invite Girls MarshfieldField house
NSC Girls Indoor Championships Whitefish BayWhitefish Bay
Oshkosh North Indoor Invite OshkoshKolf Sports Center
Tomahawk Tri TomahawkTomahawk
UW-Platteville HS Meet PlattevilleWilliams Fieldhouse
Warrior Small School Invite WausauWausau West
Friday, March 27
JV Raider Invite SheboyganNorth Fieldhouse
Manitowoc Lincoln Pam Kjono Invite ManitowocManitowoc Lincoln
The Waters Meet OshkoshKolf Indoor
Whitefish Bay Triangular Whitefish BayWhitefish Bay HS
Saturday, March 28
All-American Invite River FallsUW-River Falls
Cardinal Relays WaukeshaWaukesha South
Case Invitational KenoshaUW-Parksiode
City Conference Meet MilwaukeeSouth Division HS
GMC JV Indoor Championship-Boys BrookfieldBrookfield East HS
GMC JV Indoor Championship-Girls BrookfieldBrookfield East
Madison Indoor City Championships Madison, WIUW-Madison Shell
Neillsville Meurett Invitational NeillsvilleNeillsville HS
Northern Badger Invite MenomonieUW Stout Indoor
Northern Badger Invite - Small MenomonieUW- Stout
Watertown Indoor Relays WatertownWatertown HS
Waukesha South Relays WaukeshaWaukesha South HS
Monday, March 30
Alfonso Invite AntigoAntigo HS
Wangerin Invitational Whitefish Bay, WIWhitefish Bay
WLT Indoor JV Meet WatertownWatertown HS
Tuesday, March 31
GMC Conference Indoor-Boys West Allis, WI West Allis Central HS
Mustang Invite River FallsUW River Falls - Knowles ...
Racine Park V/JV meet RacinePark HS
UW-Oshkosh Girls Small School Invite OshkoshKolf Physical Education a...
Varsity Kenosha County Indoor KenoshaCarthage College
WLT Indoor Championship OconomowocOconomowoc HS
Woodland Conference Indoor East Brown DeerBrown Deer HS
Woodland Conference West New BerlinNew Berlin West
April
Wednesday, April 1
GMC Varsity Indoor Championships West AllisWest Allis Central
Waukesha South Boys WaukeshaWaukesha South HS
Thursday, April 2
JV Racine Park Invite RacineRacine Park HS
New Richmond Indoor Invite River Falls, WIUWRF - Knowles Center
Oshkosh Frosh/Soph OshkoshKolf Center
Saturday, April 4
Case Classic KenoshaUW-Parkside
W/TFA Boys Indoor State WhitewaterUW Whitewater
W/TFA Girls Indoor State WhitewaterUW-Whitewater
Watertown Indoor Invitational WatertownWatertown HS
West Relays A Madison, WIUW-Madison SHELL
West Relays B Madison, WIUW-Madison SHELL
Monday, April 6
Mondovi Invitational Winona, MNGostomski Fieldhouse
Tuesday, April 7
Bay Port JV Indoor Howard, WIBay Port HS
Dunn County Indoor Champs MenomonieMHS Fieldhouse
Marshfield Indoor Relays-Girls Meet MarshfieldMarshfield senior HS
Metro East Indoor Time Trials River FallsUniversity of River Falss
Thursday, April 9
FRCC East Division Meet SheboyganNorth Fieldhouse
Metro East Indoor Time Trial #2 River FallsUW-River Falls
Neenah Girls Indoor Invitational WINeenah
Warrior Girls Indoor Invitational WausauWausau West
Friday, April 10
Neenah Invite NeenahNeenah HS
SEYMOUR INDOOR INVITATIONAL SEYMOURSEYMOUR FIELDHOUSE
Warrior Boys Indoor Invitational WausauWausau West
Saturday, April 11
17th Annual T-Bird Invitational MinocquaLakeland Union HS
Classic indoor conference KenoshaUW-Parkside
Tuesday, April 14
Abbotsford Meet AbbotsfordAbbotsford HS
Denmark HS Bay Conf Tri DenmarkDenmark HS
Wisconsin Valley Conference Indoor Stevens PointUWSP
Thursday, April 16
Wisconsin Valley Conference JV Boys Nort Wausau Wausau West HS
Wisconsin Valley Conference JV Indoor MarshfieldMarshfield Senior HS
Friday, April 17
HON Conference Indoor SuperiorUW-Superior
Saturday, April 18
St. Joseph Lancer Invite KenoshaIndian Trail HS & Academy
Tom Burger Invitational MilwaukeeMilwaukee Lutheran HS
Tuesday, April 21
Colby Invitational ColbyColby HS
Union Grove Invitational Union GroveUnion Grove HS
Friday, April 24
Evergeen True Team Invite-Girls SchofieldD C Everest Junior High
Tuesday, April 28
Wood County Meet NekoosaHigh School
May
Friday, May 1
SPASH Outdoor Invite-Girls Stevens PointGeorke Field
Tuesday, May 5
Wiconsin Valley Conference Relays MerrillMerrill Senior High
Thursday, May 7
Lumberjack JV Invite WausauWausau East
Friday, May 8
Otto Bacher Invite MerrillHigh School
Saturday, May 9
Highllander Invite-Girls MequonHomestead HS
Tuesday, May 12
Steve Justinger Invite TomahHigh School
Wausau City meet WausauWausau East HS
Thursday, May 14
Wisonsin Valley JV Conference Outdoor MerrillMerrill Senior High
Friday, May 15
Wisconsin Dells Invite Wisconsin DellsHigh School
Tuesday, May 19
Wisconsin Valley Conference Outdoor Wisconsin RapidsWisconsin Rapids Lincoln
Wednesday, May 20
Metro Classic Conference Meet GreendaleMartin Luther HS
Tuesday, May 26
Wausau West Regional Meet WausauWaausau West HS
Friday, May 29
Stevens Point Sectional Stevens PointGeorke Field

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results