View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

March
Tuesday, March 1
School Records JacksonKMLHS
Tuesday, March 15
Mock Meet Sheboygan
PR Addition WauwatosaWauwatosa East
Records HartlandArrowhead
Vincent Quad I MilwaukeeVincent HS
Wednesday, March 16
Milwaukee Vincent Warm-Up MilwaukeeMilwaukee Vincent
Thursday, March 17
Boys Titan Indoor OshkoshKolf Center (UW-Oshkosh)
Boys' Bulldog Open Indoor CedarburgCedarburg HS
Friday, March 18
Girls Varsity Indoor Raider Invite SheboyganSheboygan North
Nelson Daniel Track Meet UW - Whitewater
Oconomowoc Quad OconomowocOconomowoc
West Allis Central West Allis
Saturday, March 19
Boys Varsity Indoor Raider Invite SheboyganSheboygan North
Northern Badger Classic MenomonieUW-Stout
Whitewater Invitational UW-Whitewater
Tuesday, March 22
Triangular JV/Var SheboyganAcuity Fieldhouse
Thursday, March 24
Forest Lake Time Trial River FallsUW-River Falls
UW Platteville Indoor
Friday, March 25
All American Invite (JV) River FallsKnowles
JV Indoor Raider Invite SheboyganSheboygan North
Lake Michigan Invitational Kenosha, WICarthage College
The Waters Meet OshkoshUW-Oshkosh Indoor
Saturday, March 26
All American Invite River FallsUW-River Falls
Cashton Invitational LaCrosse, WIUW LaCrosse
Lake Michigan Invitational Carthage College
Watertown Invitational WatertownWatertown HS
Waukesha South Relays Waukesha South Waukesha South
Sunday, March 27
Frosh/Soph JV Relay Meet MilwaukeeUW-Parkside
Monday, March 28
Frosh/Soph North Shore Conference Indoor Champions... MequonHomestead HS
Neenah Varsity Relay NeenahNeenah
UW-Oshkosh Lagre Schools Girls OshkoshUW-Oshkosh
Tuesday, March 29
Belleville Belleville
Cassville Multiple Team CassvilleCassville HS
Clinton Quad ClintonClinton
Janesville Parker Janesville
Turner vs. Stoughton (scrimmage) StoughtonStoughton HS
UW-Oshkosh Small Schools Girls' Meet OshkoshUW - Oshkosh
Wild Rose HS Meet Wild RoseWild Rose HS
Thursday, March 31
New Richmond Indoor Invite River FallsUW-River Falls
Omro HS Meet OmroOmro HS
River Ridge Non-Conference Meet Patch Grove
UW-Oshkosh 9-10 OshkoshUW-Oshkosh
April
Friday, April 1
Racine Invite KenoshaCarthage Indoor
Saturday, April 2
Benton-Scales Mound Indoor Invitational PlattevilleUWP
Ed Dwyer Invite WaukeshaWaukesha South HS
Madison West Relays MadisonUW Madison
Watertown Invite Watertown High SchooWatertown HS
Monday, April 4
Mayville Triangular Mayville, Wi.Mayville Hs
Tuesday, April 5
Benton/Cuba City Cuba CityCuba City HS
Big Foot vs Harvard WalworthBig Foot
Brohead vs. Monroe Monroe
Elkhorn Quad ElkhornElkhorn HS
Empire Invite HolmenHolmen HS
MHS Indoor Bests MenomonieHigh School
Princeton, St. Mary Springs, Pardeeville PrincetonPrinceton HS
RR, BH, Cass, Shulls, and Belmont Patch GroveBloomington
Wild Rose HS Meet Wild RoseWild Rose HS
Wlt Jv Conf. OconomowocOconomowoc
Thursday, April 7
Badger Quad Lake GenevaBadger HS
Big Foot Triangular WalworthBig Foot
Blue Jay Invite CambridgeCambridge HS
Darlington Invitational DarlingtonMartens Field
Delavan-Darien vs Clinton/Beloit Memorial DelavanDelavan-Darien
Fennimore Quad FennimoreFennimore HS
FRCC JV Crossover SheboyganSheboygan North
Park JV Invite RacineRacine Park
Springs, Campbellsport, Roncalli, Lomira Fond du LacSt. Marys Springs
St. Croix Central Invite HammondSt. Croix Central HS
Tri-County HS Meet PlainfieldTri-County HS
WLT Indoor Conf. WatertownWatertown
Friday, April 8
Rosholt HS Meet RosholtRosholt HS
Saturday, April 9
Rock Valley Relays ClintonClinton HS
TFA Indoor State WhitewaterUW-Whitewater
University of Wisconsin Whitewater UW Whitewater
Monday, April 11
Burlington JV Invt. BurlingtonBurlington HS
Cassville Multiple Team CassvilleCassville HS
Sheboygan North Vs Green Bay Southwest Dual SheboyganSheboygan North
Sheboygan South vs GB West Green BayGreen Bay West
Tuesday, April 12
Badger Quad Lake GenevaBadger HS
Baldwin-Woodville Invite BaldwinBaldwin
Bay Triangular New LondonNew London HS
Beloit @ Madison East Dual Meet MadisonLussier
Brodhead vs. Big Foot Walworth - Big Foot
Clinton vs Palmyra-Eagle ClintonClinton
Delavan-Darien vs. Wisconsin School for the Deaf DelavanDelavan-Darien HS
Evansville vs Jefferson EvansvilleEvansville HS
FVA Coed Tri AppletonAppleton East
FVL/Ripon/Berlin BerlinBerlin HS
M-Club Relays MukwonagoMukwonago HS
Mauston Early Bird MaustonMauston HS
Milwaukee Lutheran Trials MilwaukeeMilwaukee Lutheran HS
North Crawford Invite Solders Grove
Osceola Invitational OsceolaOsceola HS
Plymouth PlymouthPlymouth Highschool
River Falls - JV Invitational River FallsHigh School
Spartan Invitational BrookfieldBrookfield East
Springs, N Fondy, WLA, Princeton Fond du LacSt. Marys Springs
St. Mary Springs Invitational Fond du LacSt. Mary Springs Academy
Turner vs. Parkview OrfordvilleParkview HS
Wild Rose HS Meet Wild RoseWild Rose HS
Wednesday, April 13
Brookfield East Varsity Invite BrookfieldBrookfield East HS
Thursday, April 14
Elk Mound Invite Elk MoundElk Mound
Green Bay Southwest Quad Green BayGreen Bay Southwest
Greendale GreendaleGreendale HS
Kiel Invitational KielKiel HS
Markesan Invite Markesan, WIHigh School Track
Mayville Berry Invite Mayville, WiMayville HS
Menomonie Outdoor Opener MenomonieUW-Stout Track
RCF/Fall River/Wayland Academy RandolphRandolph HS
Wautoma HS Meet WautomaWautoma HS
Friday, April 15
Hudson True Team HudsonEP Rock Elementary School
Jim Church Invitational Brodhead
Randy Lyon Memorial Invite WhitewaterWhitewater HS
Rice Lake Invitiational Rice LakeRice Lake
West Bend West Invite Var
Saturday, April 16
Co-ed Little Chute Invite Little Chute
Fennimore Invite Fennimore
Fennimore Invite FennimoreFennimore HS
Parkview Don Albright Invite OrfordvilleParkview HS
Rebel Northstar RacineRacine Case HS
Red Knight Invitational Milwaukee, WIMilwaukee Lutheran HS
Monday, April 18
Cassville Multiple Team CassvilleCassville HS
CWC Pre-Conference Meet PlainfieldTri-County HS
Deerfield Mini Invitational DeerfieldDeerfield HS
Lee Griffin Invite ViolaKickapoo HS
Lee Griffin Meet Viola, WIKickapoo HS
Sheboygan North, Green Bay West, Vs Notre Dame Green BayNotre Dame Academy
Sheboygan South vs GB Preble/Bayport Green BayGB Preble
Throw Meet Varsity & JV SomersShoreland Lutheran HS
Tuesday, April 19
Bay Triangular Oconto FallsOconto Falls
Clinton vs Parkview 4-21 ClintonClinton
Darlington Triangular DarlingtonMarten's Field
Evansville vs McFarland Evansville Evansville HS
Fennimore Triangular FennimoreFennimore HS
Flyway Conference Relays Fond du LacWinnebago Lutheran HS
Husky Invite Eau ClaireEC North HS
JV Co-ed Oak Creek Invite Oak CreekOak Creek HS
Six Rivers Meet at River Ridge Patch Grove
SLC Relays BurlingtonBurlington HS
Turner vs Brodhead-Juda 4-21 Brodhead
Wednesday, April 20
JV & Varsity Tri or Quad MilwaukeeMilwaukee Lutheran
Slinger Coed Invite SlingerSlinger HS
Thursday, April 21
Boys Jaguar Invite AshwaubenonAshwaubenon HS
Colfax Invite ColfaxColfax
Dodge County Meet Beaver Dam, Wi.Beaver Dam HS
Evergreen Girls' Track & Field Invitational D.C. EverestLincoln HS
Girls Appleton West Invite Appleton West
Indian Open MenomonieUW-Stout Track
Janesville Parker Invite JanesvilleJanesville
Kettle Moraine Kettle MoraineKettle Moraine HS
Menomonee Falls Invite Menomonee FallsMenomonee Falls HS
oostburg dual oostburgoostburg
Platteville Relays
Princeton Invite PrincetonPrinceton HS
Somerset Invitational SomersetSomerset HS
West Bend Time Trials West BendWest Bend
Westfield - Verle Clark WestfieldWestfield HS
Winneconne Invite WinneconneWinneconne HS
Monday, April 25
Mayville Frosh/Soph. Invite Mayville, WI.Mayville HS
Tuesday, April 26
Badger Triangular Lake GenevaBadger HS
Bay Triangular @ Shawano ShawanoShawano MS Track
Big Foot Vs Parkview OrfordvilleParkview HS
Brodhead Vs. Clinton Brodhead
Deerfield Triple Dual #1 DeerfieldDeerfield HS
East Troy vs Evansville East TroyEast Troy HS
EVC Triangular @ Ripon RiponIngalls Field
Fennimore Sextangular FennimoreFennimore HS
Flway Triangular at Lomira Lomira, WILomira HS
Flyway Triangular Fond du LacWLA
Flyway Triangular at Springs Fond du LacSt. Mary's Springs
Hamilton JV Invite SussexHamilton HS
Markesan-GL-Princeton-Lourdes MarkesanMarkesan HS
Old Abe Relays Eau ClaireEC Memorial HS
Pardeville Triple Dual PardeevillePardeeville HS
RCF vs CWC RandolphRandolph HS
River Ridge Track Meet Patch Grove
Sheboygan North, Manitowoc, Vs Sheboygan South SheboyganSheboygan South
South Milwaukee/Oak Creek Dual Oak CreekOak Creek HS
Turner vs Palmyra-Eagle PalmyraPalmyra HS
Wednesday, April 27
Grade School Track & Feild Camp SomersShoreland Lutheran HS
Janesville @ Madison East Dual Meet MadisonLussier
Vincent/Riverside/Madison Triangular MilwaukeeMilwaukee Madison
Washington County Outdoor Meet Jackson, WIKettle Moraine Lutheran H...
Thursday, April 28
Boyceville Larry Z Invite BoycevilleBoyceville
Christopher Becker Memorial Invite Cuba CityCuba City HS
Elkhorn Frosh Invt. ElkhornElkhorn HS
FdL County Meet Fond du LacFond du Lac HS
KML JV Meet JacksonKettle Moraine Lutheran H...
Manitowoc Frosh Invite ManitowocRon Rubic Field
Pulaski Invitational PulaskiPulaski
Ripon HS Callen Invitational RiponIngalls Field
Schultz Invite ArcadiaArcadia HS
T-C Invite PlainfieldTri-County HS
Tiger JV Invite New RichmondNew Richmond HS
Friday, April 29
Badger Varsity Invite Lake GenevaBadger HS
Bulldog Invitational PardeevillePardeeville Track
Darlington Quick Fix DarlingtonMartens Field
East Troy Invite East TroyEast Troy HS
FRCC JV Crossover AshwaubenonAshwaubenon
Girls Neenah Invite NeenahNeenah HS
Kimberly Invite KimberlyPapermaker Stadium (Gerri...
Oregon Relays OregonOregon Highschool
Oshkosh North Coed Spartan Invite OshkoshTitan Stadium
Pewaukee Invt. PewaukeePewaukee HS
River Falls Invite River FallsRiver Falls HS
Shawano Triangular ShawanoShawano
Tiger Coed Invite Howards GroveHowards Grove HS
Tiger Invite Howards GroveHowards Grove
Timberwolf Invite Patch Grove
Warrior Invite Rice LakeRice Lake HS
Saturday, April 30
Marquette Invitational MilwaukeeMilwaukee
Pacer Relays KenoshaMahone
PE Invite PalmyraPalmyra-Eagle
Waukesha North Northstar Classic VAR
May
Monday, May 2
Boys FRCC Relay Meet De PereDe Pere
Marinette Invitational MarinetteMarinette HS
Redbird Invitational DarlingtonDarlington
Redbird Invitational DarlingtonMartens Field
T-Bird Invite IolaIola HS
westfield meet WestfieldWestfield track
Tuesday, May 3
#4 Bay Triangular @ Shawano ShawanoShawano MS Track
Amery Invitational AmeryAmery HS
Bangor Invite BangorBangor HS
Beaver Dam JV QUAD
Bloomer Invite BloomerBloomer Middle School
Brodhead vs. Parkview Orfordville - Parkview
Darlington/Riverdale/Shullsburg DarlingtonMarten's Field
Dodgeland Dual JuneauDodgeland HS
Dual Madison East @ Sun praire Sun PrairieSun Prairie Highschool
Edgerton/Evansville/Whitewater EdgertonEdgerton HS
Flyway Quad @ Mayville Mayville, Wi.Mayville HS
Flyway Tri JacksonKettle Moraine Lutheran H...
FVA Quad AppletonAppleton North HS
FVL/Clintonville/Freedom AppletonFVL
Girls FRCC Conference Relays Pulaski
Kewaskum Quad KewaskumDoc Mitchell Complex
Markesan/CWC/Lourdes MarkesanHigh School Track
MPS Conference Relays MilwaukeeMilwaukee Custer
Pardeeville Triple Dual PardeevillePardeeville HS
RCF vs PGL RandolphRandolph HS
SEC Relays Oak CreekOak Creek HS
Turner/Clinton/Big Foot WalworthBig Foot HS
USM Invite MilwaukeeUniversity School of Milw...
Waterford Invite Waterford, WIWaterford HS
Wednesday, May 4
JV Meet SomersShoreland Lutheran HS
Princeton Invitational PrincetonPrinceton HS
Thursday, May 5
Badger JV Invitational Lake GenevaBadger HS
Markesan Middle School Meet MarkesanMarkesan Track
Oconomowoc/Watertown WLT Relays VAR
Old Abe JV Invite Eau ClaireEC Memorial HS
Patriot/Wildcat Invite OshkoshTitan Stadium
Seymour Invitational SeymourSeymour HS
Tiger Classic HillsboroHillsboro HS
Waunakee Freshman/Sophomore Invitational WaunakeeWaunakee HS
Waupaca County Meet WaupacaWaupaca HS
Westosha JV Meet SalemWestosha Central
Wildcat Invitational OshkoshTitan Stadium
Friday, May 6
22nd Annual Deerfield Classic DeerfieldDeerfield HS
Beloit Daily News Invite ClintonClinton MS
Demon Invite BurlingtonBurlington HS
Edgerton Tider Invite EdgertonEdgerton HS
Kiwanis Invitational Wisconsin RapidsLincoln HS
Lutheran Invitational (LIT) WauwatosaWLC Outdoor Athletic Comp...
Muskego JV Invite MuskegoMuskego HS
Myrhum Invite HartlandArrowhead HS
New Richmond Relays New RichmondNew Richmond HS
Oshkosh Lourdes Knight Under the Lights Invitation... OshkoshUW-Oshkosh Sports Complex
Redwing Invite SheboyganSheboygan South
River Valley Invite
Spartan Invite MadisonMansfield Stadium @ Memor...
St John Northwestern Military Academy DelafieldSt John Northwestern Mili...
Steinke Laser Invitational Kettle MoraineKettle Moraine
Tri-County Jr. High Meet PlainfieldTri-County HS
Vanderpan Sheboygan FallsSheboygan Falls
Saturday, May 7
Grafton Frosh/Soph Meet
Ginger Morrey Invite MuscodaRiverdale HS
South Milwaukee Relays South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
Monday, May 9
Bay Conference Freshman/Sophomore MarinetteMarinette HS Track
Berlin Invitational BerlinBerlin HS
Blackhawk Invitational Viroqua, WIViroqua HS
Cassville Invitational CassvilleCassville HS
County Outdoor SalemWestosha Central
Darlington-CC-RD DarlingtonMartens Field
Deerfield Triple Dual #2 DeerfieldDeerfield HS
Dodgeland Double Dual JuneauDodgeland HS
FRCC East Division Meet Green BayGreen Bay East HS
Freshman Invitational ClintonClinton
FVA Relays OshkoshTitan Stadium
Markesan-Randolph-Lourdes MarkesanHigh School Track
Pat Burns Thrower's Meet Oak CreekOak Creek HS
Princeton/CWC PrincetonPrinceton
ram invite random lake, wirandom lake
Tri-County HS Meet PlainfieldTri-County HS
Verle Clark Invite WestfieldWestfield HS
Waupaca Relays WaupacaWaupaca HS
Weyauwega Rhode Relays WeyauwegaWeyauwega HS
Tuesday, May 10
Arrowhead Frosh Invite HartlandArrowhead HS
Big Man Invite MequonHomestead HS
Campbellsport Triangular CampbellsportCampbellsport HS
Christopher Becker Memorial Invite Cuba CityCuba City HS
Colfax Invitational ColfaxColfax HS
Conference Tune-Up MenomonieUW-Stout Track
Flyway Triangular at Laconia RosendaleLaconia HS
Flyway Triangular at Lomira LomiraLomira HS
Fredrickson Invite ArcadiaArcadia HS
Greendale JV
Jozwiak Invitational ShawanoShawano MS Track
Jumpfest MequonHomestead HS
KML Invite JacksonKettle Moraine Lutheran H...
Madison All city Outdoor MadisonMemorial HS Track
Menomonee Falls VAR
NFDL Quad North Fond du LacOriole Complex
Oak Creek Quad (Var & JV) Oak CreekOak Creek HS
ON JV Meet OshkoshOshkosh North HS
Richmond Erickson Invitational WauwatosaHart Park
Walworth County Invitational ElkhornElkhorn HS
Wednesday, May 11
Frosh/JV City MadisonLussier
Thursday, May 12
Boyceville Quad BoycevilleBoyceville HS
Cedarburg JV
Classic 8 Varsity Conference HartlandArrowhead HS
JV Division Meet Green BayGreen Bay Preble
Mayville Marshland Invite Mayville, Wi.Mayville HS
Raider JV Invite HudsonEP Rock Elementary
RCF/Pardeeville/Laconia/CWC RandolphRandolph HS
Wild Rose HS Meet Wild RoseWild Rose HS
Friday, May 13
Black Hawk Invitational GraftonGrafton HS
Borg Track Invitational DelavanDelavan-Darien HS
Flyway Frosh/Soph JacksonKettle Moraine Lutheran H...
Grade School Track Meet SomersShoreland Lutheran HS
Hartford Invitational HartfordHartford HS
Heather Johnson Memorial Invitational Wiconsin DellsWisconsin Dells HS
MG Boys Invitational 2011 MononaMonona Grove HS
Sparky Reynolds Boscobel
Saturday, May 14
Bay Conference Meet SeymourSeymour HS
CWC Conference Meet RosholtRosholt HS
JV Laser Invite WalesKettle Moraine HS
Kettle Moraine JV Coed Invite Kettle MoraineKettle Moraine HS
Mauston All Sports Day MaustonMauston HS
MG Girls Invitational 2011 MononaMonona Grove HS
Rock Valley Conference Meet Beloit Memorial HS track ...
South Milwaukee Freshman Invite South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
Monday, May 16
Classic 8 JV Conference WaukeshaCatholic Memorial HS
CLC Conference Howards Grove, wiHowards Grove
Eastern Valley Conference Meet AppletonXavier HS
Flyway Conference Meet Mayville,Wi.Mayville HS
FVA Conference Coed Fond du LacFond du lac HS
Marion HS Meet MarionMarion Elementary School
Six Rivers Confernce Meet UW Platteville Outdoor
Tuesday, May 17
Badger South Conference Meet MononaMonona Grove HS
Bay Conference Relays New LondonNew London Track
Big 8 Conference Janesville Monterey
Big Rivers Conference Championships Rice LakeRice Lake HS
Dunn-St. Croix Conference meet HammondSt. Croix Central
Eastern Wisconsin Conference Meet KewaskumDoc Mitchell Complex
FRCC Conference Meet Green BayGreen Bay West
Heart O' North Conference Meet BloomerBloomer MS
Middle Border Conference Meet New RichmondNew Richmond HS
Ridge and Valley Conference Meet Gays Mills, WINorth Crawford HS
rosholt relays rosholtrosholt track
Scenic Bluffs Conference Meet NecedahNecedah HS
SEC Outdoor Conference Oak CreekOak Creek HS
SLC Conference BurlingtonBurlington HS
Trailways Conference Meet JuneauDodgeland
Varsity MCC Outdoor BrookfieldBrookfield HS
West Bend East WLT Outdoor Championships
Wisconsin School for the Deaf DelavanWisconsin School for the ...
Wednesday, May 18
Frosh/Soph Boys Conference JanesvilleMonterey Stadium
MPS Conference Meet MilwaukeeMarquette University
Thursday, May 19
Blue Devil 9/10 Invitational EvansvilleEvansville
BRC JV Championships Eau ClaireEC North HS
EVC Frosh/Soph BerlinBerlin HS
FVA JV Meet KimberlyKimberly HS - JR Gerritts...
Girls JV Conference Sun PrairieSun Prairie Track
SEC Outdoor JV Conference FranklinFranklin HS
Southern Lakes JV Conference Championship BurlingtonBurlington HS
Watertown WLT JV Championships
Friday, May 20
Capitol Conference JV Meet PoynettePoynette HS
JV MCC Invite DelafieldSJNM
Monday, May 23
WIAA Regional - Div 1 - Ashwaubenon Green BayAshwaubenon HS
WIAA Regional - Div 1 - Grafton GraftonGrafton HS
WIAA Regional - Div 1 - Janesville Parker JanesvilleJanesville Parker HS
WIAA Regional - Div 1 - Menomonee Falls Menomonee FallsMenomonee Falls HS
WIAA Regional - Div 1 - Oshkosh North OshkoshOshkosh North HS
WIAA Regional - Div 1 - Portage PortagePortage HS
WIAA Regional - Div 1 - River Falls River FallsRiver Falls HS
WIAA Regional - Div 1 - Sheboygan North SheboyganSheboygan North HS
WIAA Regional - Div 1 - South Milwaukee South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
WIAA Regional - Div 1 - Stevens Point Stevens PointStevens Point HS
WIAA Regional - Div 1 - Sussex Hamilton SussexHamilton HS
WIAA Regional - Div 1 - Waterford WaterfordWaterford HS
WIAA Regional - Div 1 - Waunakee WaunakeeWaunakee HS
WIAA Regional - Div 1 - Wausau West WausauWausau West HS
WIAA Regional - Div 1 - West Allis Hale West AllisWest Allis Hale HS
WIAA Regional - Div 1 - Wisconsin Lutheran MilwaukeeWisconsin Lutheran HS
WIAA Regional - Div 2 - Arcadia ArcadiaArcadia HS
WIAA Regional - Div 2 - Bloomer BloomerBloomer HS
WIAA Regional - Div 2 - East Troy East TroyEast Troy HS
WIAA Regional - Div 2 - Kettle Moraine Lutheran WauwatosaWisconsin Lutheran Colleg...
WIAA Regional - Div 2 - Little Chute Little ChuteLittle Chute HS
WIAA Regional - Div 2 - Luxemburg-Casco LuxemburgLuxemburg-Casco
WIAA Regional - Div 2 - New Berlin West New BerlinNew Berlin West
WIAA Regional - Div 2 - Oconto OcontoOconto HS
WIAA Regional - Div 2 - Parkview OrfordvilleParkview HS
WIAA Regional - Div 2 - Rice Lake Rice LakeRice Lake HS
WIAA Regional - Div 2 - Ripon RiponRipon HS
WIAA Regional - Div 2 - River Valley Spring GreenRiver Valley HS
WIAA Regional - Div 2 - Somerset SomersetSomerset HS
WIAA Regional - Div 2 - Tomahawk TomahawkTomahawk HS
WIAA Regional - Div 2 - Valders ValdersValders HS
WIAA Regional - Div 2 - Wisconsin Dells Wisconsin DellsWisconsin Dells HS
WIAA Regional - Div 3 - Algoma AlgomaAlgoma HS
WIAA Regional - Div 3 - Bangor BangorBangor HS
WIAA Regional - Div 3 - Boyceville BoycevilleBoyceville HS
WIAA Regional - Div 3 - Cambridge CambridgeCambridge HS
WIAA Regional - Div 3 - Darlington DarlingtonDarlington HS
WIAA Regional - Div 3 - Fennimore FennimoreFennimore HS
WIAA Regional - Div 3 - Flambeau FlambeauFlambeau HS
WIAA Regional - Div 3 - Frederic FredericFrederic HS
WIAA Regional - Div 3 - Gilman GilmanGilman HS
WIAA Regional - Div 3 - Kohler KohlerKohler HS
WIAA Regional - Div 3 - Marathon MarathonMarathon HS
WIAA Regional - Div 3 - Pardeeville PardeevillePardeeville HS
WIAA Regional - Div 3 - Stratford StratfordStratford HS
WIAA Regional - Div 3 - Suring SuringSuring HS
WIAA Regional - Div 3 - Tri-County PlainfieldTri-County HS
WIAA Regional - Div 3 - Whitehall WhitehallWhitehall HS
Thursday, May 26
WIAA Sectional - Div 1 - Badger Lake GenevaBadger HS
WIAA Sectional - Div 1 - Bay Port BayportBayport HS
WIAA Sectional - Div 1 - Homestead MequonHomestead HS
WIAA Sectional - Div 1 - Middleton MiddletonMiddleton HS
WIAA Sectional - Div 1 - Mukwonago MukwonagoMukwonago HS
WIAA Sectional - Div 1 - Oshkosh West OshkoshOshkosh West HS
WIAA Sectional - Div 1 - Wausau East WausauWausau East HS
WIAA Sectional - Div 2 - Boscobel BoscobelBoscobel HS
WIAA Sectional - Div 2 - Colby ColbyColby HS
WIAA Sectional - Div 2 - Freedom FreedomFreedom HS
WIAA Sectional - Div 2 - Kewaskum KewaskumKewaskum HS
WIAA Sectional - Div 3 - Bangor BangorBangor HS
WIAA Sectional - Div 3 - Colfax ColfaxColfax HS
WIAA Sectional - Div 3 - Princeton PrincetonPrinceton HS
WIAA Sectional - Div 3 - Rosholt RosholtRosholt HS
June
Friday, June 3
WIAA D1, D2, & D3 Track & Field State Championship... LaCrosseVeterans Memorial Stadium...
Saturday, June 4
WIAA D1, D2, & D3 Track & Field State Championship... LaCrosseVeterians Memorial stadiu...

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results