View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

March
Friday, March 1
CMA & CGA Indoor Invite CulverCulver Military
Saturday, March 2
EIAC Indoor St. LeonEast Central
TH North HSR Qualifier Greencastle, INDepauw Univ.
Thursday, March 7
HSR Trials Hosted by W. Laf. West LafayettePurdue Univ
Saturday, March 9
HSR Qualifier AngolaTrine University
Tuesday, March 12
Last Chance Qualifierr Greencastle, INDepauw Univ.
Wednesday, March 13
Blue/Gold Throw Off New CarlisleNew Prairie
Tuesday, March 19
Guerin Catholic vs. Sheridan NoblesvilleGuerin Catholic
Shelbyville vs. Greenfield and New Pal. GreenfieldGreenfield
Thursday, March 21
Shelbyville vs. Franklin ShelbyvilleShelbyville
Saturday, March 23
Charger Relays ElkhartElkhart Memorial HS
JC Practice Meet - Finish Lynx Portland, IndianaJay County HS
Jim Johnston Invite HobartHobart
Tuesday, March 26
Guerin Catholic vs Heritage Christian NoblesvilleGuerin Catholic
Wednesday, March 27
Muncie Burris vs. Anderson Prep MuncieBall State University
Thursday, March 28
Brebeuf/Zionsville IndianapolisBrebeuf
Clay & Mich. City @ Adams South BendAdams HS
HNHS Intrasquad Meet HuntingtonKriegbaum Field
Tri West-Danville-International LiztonTri West
Wawasee at East Noble KendallvilleEast Noble HS
Whitko vs Columbia City vs Churubusco South WhitleyWhitko HS
Saturday, March 30
West Lafayette Indianapolis Bishop Chatard
April
Tuesday, April 2
Batesville, Southwestern (Hanover), Mila HanoverSouthwestern
Bedford NL/Brown County/Bloomington Nort BloomingtonBloomington North
Bowman/Gavit/Lake Station @ Lowell LowellLowell HS
Caston/ N White/ Faith North WhiteNorth White
Gibson Southern Fort BranchGibson Southern HS
Jay County/Blackford/Muncie South Hartford CityBlackford HS
Monroe Central vs. Wes-Del Parker CityMonroe Central
Mt.Vernon(Posey) @ Evansville Harrison EvansvilleHarrison HS
Pendleton Heights v. Cathedral PendletonPHHS
Randolph Southern/Daleville/Cowan LyneRandolph Southern
South Dearborn/Rising Sun Dual AuroraSouth Dearborn
South Ripley vs.Lawrenceburg, JCD, Oldenburg, Shaw... LawrenceburgLawrenceburg HS
Thursday, April 4
Avon/Cathedral AvonAvon
Boone Grove/Wheeler PortagePortage HS
Eastern Hancock @ North Decatur GreensburgNorth Decatur
Guerin Catholic vs Chatard Noblesville Guerin Catholic
Jay County/Bellmont/Adams Central MonroeAdams Central HS
Lafayette Jefferson at McCutcheon LafayetteMcCutcheon HS
Lowell/West Side @ Morton HammondMorton HS
Monroe Central vs. Delta MuncieDelta HS
Muncie Burris with Wapahani & Daleville MuncieBall State University
Randolph Southern, Union County, Wes-Del Lynn, INRandolph Southern
Rising Sun/Switz. Co./Jac-Cen-Del Tri OsgoodJac-Cen-Del
Rochester @ John Glenn John Glenn John Glenn HS
Shelbyville/New Pa/Greenfield GreenfieldGreenfield
South Dearborn/Milan/Lburg Tri AuroraSouth Dearborn
South Ripley vs. Madison Consolidated, Southwester... VersaillesSouth Ripley HS
Washington/Pike Central WashingtonWashington
Yorktown/Cowan MuncieCowan
Friday, April 5
Brebeuf/Cathedral IndianapolisBrebeuf
Saturday, April 6
Archdiocesan Indianapolis Roncalli
CGA Invitational CulverCulver Academeis
Harold Gourley Invitational PrincetonPrinceton HS
Monday, April 8
Alexandria, Daleville, Wes-Del GastonWes-Del
Boonville VincennesVincennes Lincoln HS
Rossville/ Attica/ Faith RossvilleRossville
Salem, Southwestern, Silver Creek, Austi SalemSalem
Union/Union City at Monroe Central Parker CityMonroe Central
Wapahani/Randolph Southern/Hagerstown HagerstownHagerstown
Tuesday, April 9
Blue River Valley at Cowan MuncieCowan
Center Grove/Bloomington North BloomingtonBloomington North
Covenant Christian Invitational IndianapolisCovenant Christian
Delphi/ Rossville/ Frontier/ Faith DelphiDelphi
Eastern Hancock @ Knightstown KnightstownKnightstown HS
Hobart vs. Lowell HobartHobart HS
Jay County/Richmond RichmondRichmond HS
Lake Central & Crown Point & Portage Crown PointCrown Point HS
Lapel/Wes-Del/Liberty Christian GastonWes-Del
Laporte MerrillvilleMerrillville HS
Maconaquah vs. Northwestern Bunker HillMaconaquah
Madison 5-Way MadisonMadison Consolidated HS
McCutcheon vs. Harrison West LafayetteHarrison HS
Muncie Burris @ Muncie Southside with Randolph Sou... MuncieMuncie Southside
Noblesville/Zionsville ZionsvilleZionsville HS
Princeton @ Mt. Vernon(Posey) Mt. VernonMt. Vernon HS
Shelbyville vs. Columbus East ColumbusEast HS
South Ripley va. Lawrenceburg, Milan LawrenceburgLawrenceburg
Terre Haute North/Northview Terre HauteTerre Haute North
Wabash/Manchester @ Rochester RochesterRHS
Westview, Central Noble AlbianCentral Noble
Wheeler at North Newton MoroccoNorth Newton HS
Wednesday, April 10
Southport/Tech/Zionsville IndianapolisTech
Winchester vs. Hagerstown Winchester, INWinchester HS
Thursday, April 11
Burris vs. Winchester MuncieBall State University
Eastern Hancock @ Triton Central FairlandTriton Central
Evansville Mater Dei @ Mt. Vernon(Posey) Mt. VernonMt. Vernon HS
Jay County/Delta/Yorktown PortlandJay County HS
North Knox Cancelled BicknellNorth Knox HS
Rochester @ Whitko South WhitleyWhitko HS
Shelbyville vs. Seymour SeymourSeymour HS
Sheridan vs Rossville SheridanSheridan
South Ripley vs. Rising Sun, Oldenburg, Shawe VersaillesSouth Ripley
Trinity v. Southwestern and Jac-Cen-Del SeymourTrinity Lutheran
Union/Daleville/Wes-Del GastonWes-Del
Wapahani/SetonCatholic/UnionCity Union CityUnion City
Friday, April 12
Charger Invitational GreensburgNorth Decatur HS
Flashes Showcase IndianapolisFranklin Central
HNHS Reserve 3200m Intrasquad HuntingtonKriegbaum Field
Joe Schott Twilight Invitational Indianapolis Decatur Central HS
Park Tudor Showcase Indianapolis Park Tudor
Southwood Relays WabashSouthwood HS
Throwers Showcase IndianapolisWarren Central
Throwers ShowCase IndianapolisWarren Central HS
Saturday, April 13
Ben Davis Relays IndianapolisBen Davis
Big Orange Invitational Arcadia, INHamilton Heights HS
Chesterton Relays ChestertonChesterton HS
FW Northside Relays Fort WayneFW Northside HS
Joe Schott Twilight Invitational IndianapolisDecautr Central
Little 5 HobartHobart HS
Midwest Prep Indianapolis LC
North Knox Invite BicknellNK HS
Northridge Relays MiddleburyNorthridge HS
Patriot Relays Terre HauteTerre Haute North HS
Royal Relays FishersHamilton SE
Small School Invitational LynnRandolph Southern
Monday, April 15
Blue River Valley vs. Northeastern Mt. Summitblue River Valley
Carmel & Noblesville at Lafayette Jefferson LafayetteScheumann Stadium - Lafay...
Centerville/Union/ Tri CentervilleCenterville
Cowan/Wes-Del/Seton Catholic GastonWes-Del
Eastern (Greentown)/Tri-Central/Northwestern Greentown, INEastern HS
Hagerstown vs. Union County Hagerstown, INHagerstown HS
Jay County/Mississinewa Gas CityMississinewa HS
Mt. Vernon(Posey) @ Noth Posey PoseyvilleNorht Posey HS
Peru @ Rochester RochesterRHS
Triton Dual BourbonTriton HS
Tuesday, April 16
Brebeuf/Park Tudor Indianapolis Brebeuf
Columbus East/Bloomington North BloomingtonBloomington North
Crown Point/Valpo/LaPorte Crown Point, INCrown Point HS
Guerin Catholic Relays NoblesvilleGuerin Catholic
Hobart vs. Highland vs. Andrean HighlandHighland HS
Lowell/Munster @ Griffith GriffithGriffith HS
McCutcheon / Twin lakes / Southmont Lafayette, INMcCutcheon HS
Merrillville & Chesterton PortagePortage HS
Tiger Relays LawrenceburgLawrenceburg
Wapahani/Cambridge City Lincoln Cambridge CityCambridge City
Westview, Fairfield TopekaWestview
Wheeler vs River Forest New ChicagoRiver Forest HS
Wednesday, April 17
Burris vs. Monroe Central & Blue River MuncieBall State University
Eastern (Greentown)/Western/Lewis Cass GreentownEastern HS
HNHS vs Marion & Lawrence North MarionMarion HS
Kokomo at Lafayette Jefferson LafayetteScheumann Stadium - Lafay...
Noblesville Girls Track & Field Invitational NoblesvilleNoblesville HS
Tri @ Eastern Hancock CharlotessvilleEastern Hancock
Thursday, April 18
Hagerstwon vs. Tri Hagerstown, INHagerstown HS
Rochester @ Culver Comm/Caston FultonCaston HS
Shelbyville/Greensburg/Connersville GreensburgGreensburg
South Dearborn Invitational AuroraSouth Dearborn
Southwestern v. New Wash, Crothersville HanoverSouthwestern
Wapahani/Monroe Central @ Cowan MuncieCowan
Washington/Jasper VincennesVincennes Lincoln
Wes-Del with Muncie Burris & Knightstown GastonWes-Del
Whitko vs Southwood WabashSouthwood HS
Friday, April 19
Bill Self Invite FranklinFranklin
Floyd Central invitational Floyd's KnobsFloyd Central HS
Lightning Bolt Relays IndianapolisFranklin Central
Linton Invitational Linton IndianaLinton HS
Saturday, April 20
Arrow Relays SullivanSullivan
Charlie Riley Invitational IndianapolisNorth Central
Eastern Invitational Greentown, INEastern HS
Forest Park Frosh/Soph FerdinandForest Park HS
Goshen Relays (Boys) GoshenGoshen HS
Guerin Catholic Invitational NoblesvilleGuerin Catholic
IN-KY Challenge EvansvilleEvansville
Muncie Relays MuncieMuncie Central HS
Penn Invite MishawakaPenn HS
Southport Relays IndianapolisSouthport
Talon Relays NashvilleBrown County HS
TC Howe Invitational IndianapolisTC Howe HS
Tingley Invitational HoweHowe School
Turtle Town Classic ChurubuscoChurubusco HS
West Lafayette Relays West LafayetteSalisbury Athletic Comple...
Monday, April 22
Blue River Valley and Anderson Prep at Randolph So... LynnRandolph Southern HS
Guerin Catholic vs Ritter and Beech Grove NoblesvilleGuerin Catholic
Hobart vs. KV vs. Griffith Kankakee ValleyHobart HS
Princeton/North Knox VincennesVincennes
Western Quadrangle Russiaville, INWestern HS
Zionsville at Lafayette Jefferson LafayetteScheumann Stadium
Tuesday, April 23
Andrean vs Lowell LowellLowell HS
Blue River Valley, Wes Del and Shenandoah MiddletownShenandoah
Carmel/Arlington/Zionsville ZionsvilleZionsville
Chesterston & Crown Point Chesterton, INChesterton HS
Daleville/AP/Liberty Christian DalevilleDaleville HS
Henryville v. Southwestern, Shawe HenryvilleHenryville
Jay County / Celina / Elida CelinaCelina HS
Lake Central & Merrillville & Valparaiso ValparaisoValparasio HS
LaPorte & Michigan City LaPorteLaPorte HS
Logansport at Lafayette Jeff LafayetteScheumann Stadium - Lafay...
Lutheran Invitational IndianapolisLutheran HS of Indianapol...
McCutcheon vs. Benton Central Fowler, INBenton Central HS
Pioneer @ Rochester RochesterRHS
Shelbyville/Columbus N./East Central ShelbyvilleShelbyville
South Dearborn/Switz Co/Lawrenceburg Tri AuroraSouth Dearborn
South Ripley, Rising Sun, Milan Rising SunRising Sun
Triangular vs Roosevelt/River Forest Wheeler, IndianaWheeler HS
Waldron/Morristown @ Eastern Hancock CharlotesvilleEastern Hancock
Wapahani/Union Selma, INWapahani
Wayne County Co-Ed Relays Hagerstown, INHagerstown HS
Westview, West Noble TopekaWestview
Whitko vs Manchester vs Northfield South WhitleyWhitko HS
Winchester/Tri @ Monroe Central Parker CityMonroe Central
Wednesday, April 24
Bremen vs New Prairie New CarlisleNew Prairie HS
Cowan vs. Muncie Burris & Union MuncieCowan HS
Highland Invite HighlandHighland HS
Kokomo at Lafayette Jefferson LafayetteScheumann Stadium
Princeton Invitational PrincetonPrinceton HS
Vevay Newspaper Invite VevaySwitzerland County
Thursday, April 25
All-Catholic Championship Noblesville Guerin Catholic
BC/ CC/ Faith OxfordBenton Central
Beech Grove Dual Beech Grove, INBeech Grove HS
Blue River Valley and Wapahani Mt. SummitBlue River Valley
East Central Invitational St. LeonEast Central
Eastern Hancock, Shenandoah @ Wes-Del GastonWes-Del
Elwood vs Eastern (Greentown) Elwood, INElwood HS
Hamilton SE/North Central/Zionsville FishersHamilton SE
HNHS vs Bellmont HuntingtonKriegbaum Field
Pendleton Heights Relay PendletonPendleton Heights HS
Rochester @ Southwood Wabash Southwood
Union City v. Hagerstown Union CityUnion City
Western Vs Taylor Kokomo, INTaylor HS
Westview,Lakeland LagrangeLakeland
Whitko vs Wabash South WhitleyWhitko HS
Friday, April 26
Athenian Relays Crawfordsville, INCrawfordsville HS
Caston Dual CulverCulver Academy
Conference Indiana BloomingtonBloomington North
Ed Woodrick Invitational MunsterMunster HS
Jennings County Relays North VernonJennings County
Max Truex Invite WarsawWarsaw HS
MIC indianapolisBen Davis
Mt. Vernon Invitational Mt. VernonMt. Vernon HS
New Castle Invitational New CastleNew Castle HS
New Haven Relays New HavenNew Haven
Northeastern Knight Invite Fountain CityNortheastern
Park Tudor Invitational IndianapolisPark Tudor School
Rensselaer JV Inv. Renssselaer, INRensselaer HS
Tipton Invitational Tipton, INTipton HS
Waldron 3-Way INWaldron
Zionsville Invitational ZionsvilleZionsville
Saturday, April 27
Delphi Relays DelphiDelphi HS
Greensburg Invitational GreensburgGreensburg
John Reed Relays KendallvilleEast Noble
Kokomo Relays Kokomo, INKokomo HS
Lime City Relays HuntingtonHuntington North HS
Muncie Southside Invite Muncie, INSouthside HS
Monday, April 29
Bishop Chatard Dual Indianapolis Bishop Chatard
Cowan/Mississinewa MuncieCowan
Lapel/Liberty Christian @ Eastern Hancock CharlotesvilleEastern Hancock
LaVille vs New Prairie New CarlisleNPHS
South Knox South KnoxSouth Knox
TH North/TH South/North Vermillion Terre HauteTerre Haute North
Winchester/Union WinchesterWinchester HS
Tuesday, April 30
Calumet Invitational GaryCalumet HS
Connersville vs. Hagerstown Connersville, INConnersville HS
Crown Point & Michigan City MerrillvilleMerrillville HS
Crown Point/Merrillville/Michigan City MerrillvilleMerrillville HS
Daleville/Seton @ Monroe Central Parker CityMonroe Central
Dectur County Championships GreensburgNorth Decatur
Guerin Catholic vs Lapel NoblesvilleGuerin Catholic
Henry County meet KnightstownKnightstown
Lowell Relays LowellLowell HS
Mid-State Conference IndianapolisDecatur Central
PAAC Championships IndianapolisShortridge HS
Rising Sun, Milan. Lawrenceburg-Tri LawrenceburgLawrenceburg HS
Rochester @ Tippy Valley/Triton BourbonTriton
Senior Night vs. Wapahani & Wes-Del MuncieBall State University
Shelby County Track Meet ShelbyvilleSouthwestern HS
South Ripley vs. JacCenDel, Shawe, Switzerland Cou... OsgoodJac Cen Del
Valparaiso PortagePortage HS
Varsity City-Tippecanoe County Meet LafayetteScheumann Stadium - Lafay...
Westview, Churubusco TopekaWestview
May
Wednesday, May 1
DHSvsTerre Haute South,Arlington,Tindley Terre Haute INTerre Haute South
Hancock County Meet GreenfieldGreenfield Central
Howard County Meet Kokomo, INNorthwestern HS
JV City-Tippecanoe County Meet LafayetteMcCutcheon HS
Pike/Zionsville IndianapolisPike
Shelbyville vs. Rushville ShelbyvilleShelbyville
Tri-Meet - New Prairie/Jimtown/Glenn WalkertonJohn Glenn HS
Thursday, May 2
Clinton County Meet Michigan TownClinton Central
Hobart vs. Munster HobartHobart HS
Hse Jv Invite FishersHse
Lowell/KV @ Highland HighlandHighland HS
Randolph County Meet Union CityUnion City HS
Ripley County Championship BatesvilleBatesville HS
Rising Sun Invitational Rising SunRising Sun HS
Warren Indianapolis Warren Central
Friday, May 3
Andrean Invitational MerrillvilleAndrean HS
Argyll Relays FairmountMadison Grant HS
Blackford Invitational Hartford CityBlackford HS
Concord Kelly Relays ElkhartConcord HS
Cougar Chase Relays GreenfieldGreenfield Central
DCAA County Championship Muncie, INDelta HS
Hamilton County Championship CarmelCarmel HS
Indiana Crossroads Conference Meet SpeedwaySpeedway HS
North Central Conference MarionIWU
Oak Hill Relays Converse, IN Oak Hill HS
Pike Invitational IndianapolisPike
SWIAC LintonLinton
Tiger Booster Invitational HagerstownHagerstown
Westview Invitational TopekaWestview HS
Saturday, May 4
Big Four Terre HauteTerre Haute North
Goshen Relays (Girls) GoshenGoshen HS
HNHS Reserve 800m Intrasquad HuntingtonKriegbaum Field
Monday, May 6
Girls City Finals Indianapolis Tech
Gryphon All-Comers Meet IndianapolisInternational School of I...
Warren Central Underclass Relays IndianapolisWarren Central
Whitko vs North Miami South WhitleyWhitko HS
Tuesday, May 7
Bloomington North Invitational BloomingtonBloomington North
Blue Chip Conference Championship BicknelNorth Knox
Christel House/ Faith IndianapolisChristel house
Duneland Conference Crown PointCrown Point HS
Greater South Shore Conference Championships Lake StationLake Station HS
Hoosier Crossroads Conference Girls Meet FishersFishers HS
Jay County/Muncie Central PortlandJay County HS
Marion County Girls Meet IndianapolisNorth Central HS
MEC Meet MuncieCowan HS
Mid Hoosier Conference meet WaldronWaldron
Mid-Indiana Conference Meet Greentown, INEastern HS
Morgan County MooresvilleMooresville
NCC Championship HobartHobart HS
Noblesville Relays-Boys NoblesvilleNoblesville HS
Northeast Corner Conference Trials ChurubuscoChurubusco
Northern Indiana Conference ElkhartElkhart
Wednesday, May 8
Boys City Finals Indianapolis Tech
Marion County Boys Meet IndianapolisNorth Central
Northern State Conference Meet WalkertonJohn Glenn HS
TRC Pole Vault Wabash Northfield HS
Thursday, May 9
Big 8 Conference Meet PrincetonPrinceton HS
Blue River Valley and Lapel LapelLapel
Eastern Indiana Athletic Conference St. LeonEast Central
Greater South Shore Conference Championships MoroccoNorth Newton HS
HHC Championship McCordsvilleMt. Vernon HS
HNHS vs. Homestead & North Side HuntingtonKriegbaum Field
Hoosier Hills Conference ColumbusColumbus East
Jay County/Connersville/Muncie South MuncieMuncie South HS
Oregon Davis v La Lumiere v Winamac HamletOregon Davis
ORVC Meet VevaySwitzerland County
South Newton/ Faith South NewtonSouth Newton
TRC Meet Wabash Southwood HS
Tri-Eastern Conference Meet Winchester, INWinchester
Friday, May 10
Hoosier Crossroads Conference Meet ZionsvilleZionsville HS
Northeast Corner Conference Finals ChurubuscoChurubusco
Sagamore Conference CrawfordsvilleCrawfordsville
Saturday, May 11
DAC JV ChestertonChesterton HS
Huntington North 9th/10th Invitational HuntingtonHuntington North HS
Indianapolis Freshman City IndianapolisHC
Monday, May 13
IHSAA Girls Kokomo Sectional Pole Vault Greentown, INEastern HS
Tuesday, May 14
Girls Sectionals IndianapolisLawrence Central
IHSAA Girls Sectional AngolaAngola HS
IHSAA Girls Sectional BrookvilleFranklin County
IHSAA Girls Sectional Fairmount, INMadison-Grant HS
IHSAA Girls Sectional IndianapolisDecatur Central HS
IHSAA Girls Sectional NoblesvilleGuerin Catholic
IHSAA Girls Sectional PlainfieldPlainfield HS
IHSAA Girls Sectional RochesterRochester HS
IHSAA Girls Sectional Meet MuncieMuncie Southside
IHSAA Girls Sectional Meet West LafayetteHarrison HS
IHSAA Girls Sectionals ChestertonChesterton HS
IHSAA Girls Sectionals LowellLowell HS
IHSAA Sectional BremenBremen
IHSAA Sectional ChestertonChesterton HS
IHSAA Sectional Fort WayneNorthrop
IHSAA Sectional FowlerBenton Central
IHSAA Sectional GreencastleSouth Putnam
IHSAA Sectional HighlandHighland
IHSAA Sectional LeopoldPerry Central
IHSAA Sectional PendletonPendleton Heights
IHSAA Sectional SeymourSeymour
IHSAA Sectional ShelbyvilleShelbyville
IHSAA Sectional WarsawWarsaw
ISHAA Girls Sectional PrincentonPrincenton
Thursday, May 16
Boys Sectionals IndianapolisNorth Central
IHSAA Boys Sectional ConnersvilleConnersville
IHSAA Boys Sectional FortvilleMt. Vernon
IHSAA Boys Sectional IndianapolisBen Davis
IHSAA Boys Sectional IndianapolisWarren Central
IHSAA Boys Sectional Kokomo, INKokomo HS
IHSAA Boys Sectional Lafayette, INlafayette Jeff
IHSAA Boys Sectional PlymouthPlymouth HS
IHSAA Boys Sectional Portage Portage HS
IHSAA Boys Sectional PrincetonPrinceton
IHSAA Boys Sectional St. LeonEast Central
IHSAA Sectional BedfordBedford NL
IHSAA Sectional BloomingtonBloomington North
IHSAA Sectional CarmelCarmel
IHSAA Sectional ColumbusColumbus North
IHSAA Sectional Crown PointCrown Point HS
IHSAA Sectional EvansvilleEvansville Central
IHSAA Sectional Floyd's KnobsFloyd Central
IHSAA Sectional FowlerBenton Central
IHSAA Sectional Ft. WayneFt. Wayne North Side
IHSAA Sectional Ft. WayneFt. Wayne Wayne
IHSAA Sectional GoshenGoshen
IHSAA Sectional HighlandHighland
IHSAA Sectional JasperJasper
IHSAA Sectional JeffersonvilleJeffersonville
IHSAA Sectional KendallvilleEast Noble
IHSAA Sectional MarionMarion
IHSAA Sectional MishawakaPenn
IHSAA Sectional Terre HauteTerre Haute North
IHSAA Sectional (Plainfield) PlainfieldPlainfield
IHSAA Sectional - Men MuncieMuncie Central HS
Tuesday, May 21
Girls Regionals Indianapolis Ben Davis
IHSAA Girls Regional WarsawWarsaw HS
IHSAA Girls Regional West lafayette, INWest Lafayette Athletic C...
IHSAA Regional BloomingtonBloomington North
IHSAA Regional ChestertonChesterton HS
IHSAA Regional Ft. WayneNorthrop
IHSAA Regional ShelbyvilleShelbyville
IHSAA Regional Girls EvansvilleEvansville Central
Thursday, May 23
IHSAA Boys Regional Bloomington NorthBloomington
IHSAA Boys Regional ConnersvilleConnersville
IHSAA Boys Regional EvansvilleEvansville
IHSAA Boys Regional Ft. WayneFt. Wayne Wayne
IHSAA Boys Regional IndianapolisBen Davis
IHSAA Boys Regional Kokomo Kokomo HS
IHSAA Boys Regional Lafayette, INLafayette Jeff HS
IHSAA Regional ValparaisoValparaiso HS
Friday, May 31
IHSAA State Championships BloomingtonIndiana University
June
Saturday, June 1
IHSAA State Finals - Women BloomingtonIndiana University
Friday, June 7
Indiana Runner Friday Night Special (HS, Club) IndianapolisIUPUI
Saturday, June 8
Midwest T&F Championship (HS, MS, Club) FishersHamilton SE
Saturday, June 15
Midwest Meet of Champions Fort WayneSpuller Stadium

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results