View Athletic.net Ad Free

All MeetsOnly Meets With Results

March
Friday, March 1
Team Records JacksonKMLHS
Tuesday, March 12
Indoor Scrimmage with Port Washington MilwaukeeMilwaukee Lutheran HS
Thursday, March 14
Oshkosh Boys Invite Oshkosh University of Oshkosh
Oshkosh Boys Invite - D2 OshkoshUW-Oshkosh (Kolf Center)
Friday, March 15
Cooney Invite OconomowocOconomowoc
Lake Michigan Invite KenoshaCarthage College
Sheboygan North Girls Invite SheboyganNorth Fieldhouse
Stevens Point Girls Invite Stevens PointUw Stevens Point
Viking Indoor Invitational KenoshaUW - Parkside
Saturday, March 16
Sheboygan North Boys Invite SheboyganNorth Fieldhouse
Stevens Point Invite Boys Stevens PointUw Stevens Point
Wisco Inivite UW-ParksideUW-Parkside
Tuesday, March 19
MLHS Indoor Dual with WISCO MilwaukeeMilwaukee Lutheran
New Richmond Indoor Invite River FallsUW-River Falls
South Triangular SheboyganSheboygan South Acuity Fi...
Thursday, March 21
36th Cudahy Packer Indoor Invite Cudahy High SchoolCudahy HS
Elkhorn-Janesville Parker Dual Meet ElkhornElkhorn Area HS
Seymour Indoor Invite SeymourSeymour Hs
Friday, March 22
Sheboygan North JV Invite SheboyganNorth Fieldhouse
Waters Meet OshkoshUW Oshkosh
Saturday, March 23
Benton Invitational PlattevilleUW-Platteville
Cashton Invitational LaCrosse, WIUW LaCrosse
Chris Wilson Indoor Invitational MilwaukeeMilwaukee Lutheran HS
Northern Badger UW-Stout Menomonie, WIUW-Stout
Watertown Invite WatertownWatertown HS
Watertown Invite WatertownWatertown HS
Waukesha South Relays WaukeshaWaukesha South
Monday, March 25
UW-Oshkosh DI Girls Invite OshkoshUW-Oshkosh
Tuesday, March 26
Cassville Multiple Team CassvilleCassville HS
Menomonie Invitational River Falls, WIUW-River Falls
Oconomowoc JV Indoor Oconomowoc Oconomowoc
Oshkosh Girls Invite - D2 OshkoshUW-Oshkosh (Kolf Center)
Park Girls Indoor RacinePark HS
Wild Rose HS Meet WisconsinWild Rose
Thursday, March 28
Frosh/Soph JV Relay Meet KenoshaUW-Parkside
River Ridge Non-Conference Meet Bloomington, WIUsgaard Field
Time Trial River FallsUW-River Falls
Saturday, March 30
Racine Invite KenoshaUW-Parkside
Watertown Relays WatertownWatertown HS
April
Monday, April 1
Badger Conf Triple Dual ReedsburgReedsburg
Tuesday, April 2
Columbia County Meet WIPortage
Holmen Invite - Cancelled Holmen, WIHolmen HS
Mayville Quad MayvilleMayville HS
Peshtigo Invite PeshtigoPeshtigo HS
River Ridge, Belmont, Black Hawk Bloomington, WIUsgaard Field
Wednesday, April 3
Indoor Bests MenomonieIndoors
Thursday, April 4
Badger Triangular Lake GenevaBadger HS
Big Foot Quad WalworthBig Foot HS
Bonduel Invite BonduelBonduel HS
Boscobel Invite Boscobel, WIBoscobell
Cedar Grove Quad Howards Gove WICedar Grove HS
Darlington Invitational DarlingtonMartens Field
Denmark Cold Vike Inv. DenmarkDenmark HS
East division ManitowocJFK
Milw. Lutheran Trials MilwaukeeMilwaukee Lutheran
Poynette Triangular PoynettePoynette HS
Racine Park JV Invite RacineRacine Park HS
Saint Croix Central Hammond, WISCC HS
Tri-County 6-Pack PlainfieldTC HS
Wautoma Relays WautomaBerlin HS
Westfield Triangular WestfieldWestfield Area HS
WLT Indoor Conference Watertown Watertown
Friday, April 5
All-American Invite - JV River FallsUW-River Falls
Neenah Invite NeenahNeenah HS
Saturday, April 6
All-American Invite River FallsUW-River Falls
TFA Indoor State WhitewaterUW-Whitewater
Monday, April 8
Early Flambeau Tony, WIFlambeau HS
Green Bay SW Quad Meet Green BayGreen Bay South West
Waterford Time Trials WaterfordWUHS
Tuesday, April 9
Capitol Conference Triangular (Poynette) PoynettePoynette
Cedar Grove Triangular Cedar Grove Wi
Charger relays WittenbergWitt-Birn HS
Deerfield/Johnson Creek/Cambridge/Edgerton DeerfieldDeerfield HS
Elkhorn Quad ElkhornElkhorn Area HS
Falls Quad Sheboygan FallsSheboygan Falls HS
Kohler Pent Kohler WIKohler HS
M-CLub Relays MukwonagoMukwonago HS
Marinete Tri Meet W/ New London, Hortonville MarineteMarinete Hs
North Crawford Invite Soldiers Grove, WINorth Crawford HS
North Shore Conference Girl's Indoor MequonHomestead HS
Springs Quad Fond du LacSt. Mary's Springs
West DePere TRI Meet DePereWest DePere
Westfield Meet WestfieldWestfield Area HS
Wild Rose HS Meet Wild RoseWild Rose
Wednesday, April 10
Lady Spartan Invite BrookfieldBrookfield East
North Shore Conference Boy's Indoor Whitefish Bay, WIWhtiefish Bay HS
Thursday, April 11
Badger JV/Varsity Quad Lake GenevaBadger HS
Bob Berry Invite MayvilleMayville HS
Burlington JV Invite BurlingtonBurlington HS
Green Bay West Triangular Green Bay Green Bay West HS
Lancaster Invite Lancaster, WILancaster HS
Markesan Invite MarkesanMarkesan HS
Menominee Meet Menominee, MIMenominee HS
Menomonie Outdoor Opener MenomonieUW-Stout
North East Southwest Green Bay City Stadium
Royall Invitational - Cancelled ElroyRoyall HS
Shiocton Invite ShioctonShiocton HS
Siren Siren, WISiren HS
Wautoma Invite WautomaWautoma Hs
Wega Open 1 WeyauwegaWeyauwega
Friday, April 12
Cassville Multiple Team CassvilleCassville HS
Dutchmen Invite OostburgOostburg HS
Hudson True-Team Hudson, WIHudson Elementary School
KM Open Kettle MoraineKettle Moraine
Saturday, April 13
Clinton Relays Clinton WIClinton HS
Little Chute Invitational Little ChuteLittle Chute HS
Marshall Invite MarshallMarshall HS
MONDO Inivite West Allis West Allis Hale
Tom Burger Invitational MilwaukeeMilwaukee Lutheran HS
Monday, April 15
cancel PortagePortage HS
CWC-10 Pre-Conference Meet PlainfieldTri-County HS
Deerfield Mini Invite DeerfieldDeerfield HS
Lee Griffin Invite Viola, WIKickapoo HS
Manitowoc North South Triangular SheboyganSouth
Mondo JV Invite West Allis West Allis Hale
RCF Quad RandolphRandolph HS
Shell Lake Invitational Shell Lake, WIShell Lake HS
SLC Relay's ElkhornElkhorn Area HS
Throwers Only Meet SomersShoreland Lutheran
Tosa East Time Trial WauwatosaHart Park
Tuesday, April 16
AE FVA Tri AppletonAppleton East HS
Arrowhead Developmental Meet Hartland WiArrowhead HS
Bay Conference Relays ShawanoShawano Hs Track @ Ms
Big Foot vs Brodhead WalworthBFHS
Capitol Conference Dual (Poynette) PoynettePoynette HS
CC - Cambridge- Sugar River CambridgeCambridge HS
Clinton vs Palmyra ClintonClinton MS
CWC-8 Pre-Conference Meet WeyauwegaWeyauwega-Fremont
EWC Conference Relays Sheboygan FallsSheboygan Falls HS
Flyway Conference Relays LomiraLomira HS
Fort-Sto-Mon StoughtonStoughton HS
FVL/Xavier/Winneconne @ Omro OmroOmro HS
Husky Invite Eau ClaireEC North HS Track
Kenosha St. Joe's vs. SJNMA DelafieldSJNMA
Ladysmith Invite Ladysmith, WILadysmith HS
Lansing Meet Lansing, IALansing HS
Marshall-Heights-Waterloo Triangular MarshallMarshall HS
Mauston Early Bird MaustonMauston HS
Menomonee Falls JV Invite Menomonee FallsMenomonee Falls
MG/Edgewood Dual MononaMonona Grove
OC - SM Dual Oak CreekOak Creek HS
Osceola Invitational Osceola, WIOsceola HS
Ozaukee 5 team Fredonia WIOzaukee HS
Pardeeville Middle School Invite (HS, MS) Pardeeville, WIPardeeville HS
River Ridge Confernce Teams Bloomington, WIUsgaard Field
SnowShoe Track OR Field Scrimmage MenomonieUW-Stout/MHS Fieldhouse
Triangular PortagePortage
Turner Dual BeloitBeloit Turner
Wednesday, April 17
Milwaukee Lutheran JV Invitational MilwaukeeMilwaukee Lutheran HS
Thursday, April 18
(CANCELED) Xavier Invite AppletonXavier HS
Bluejay Invite CambridgeCambridge HS
Bruce Invite Bruce Bruce HS
Dale Peterson Invitational AntigoAntigo HS
Darlington/BSMS/Blackhawk DarlingtonMartens Field
Jaguar Invite AshwaubenonAshwaubenon
Kiel Invite KielKiel HS
Princeton Invitational PrincetonPrinceton HS
Uff da Track Invite WestbyWestby
Friday, April 19
Appleton West Invite Appleton Appleton West HS
Dan Baker Invite DepereDepere Hs
Dodge County Meet Beaver DamBeaver Dam HS
Germantown Invite germantownGermantown HS
Janesville Parker Girls Invite JanesvilleMonterey Stadium
Jim Church Invite BrodheadBrodhead HS
Kewaskum Invite KewaskumKewaskum HS - Mitchell At...
Mcfarland Invite McFarlandMcfarland HS
Menomonie Invite MenomonieUW-Stout
Randy Lyon Memorial Invite WhitewaterWhitewater HS
River Falls Border Battle WIRiver Falls
Rosholt Invite RosholtRosholt HS
Verle Clark Invite WestfieldWestfield Area HS
West Bend West Inivte West Bend West Bend West
Z Invite WestoshaWestosha HS
Saturday, April 20
Cashton Invite CashtonCashton HS
Classic 8 Conference Relays Hartland WiArrowhead HS
Classic 8 Conference Relays MukwonagoMukwonago
Don Albright Invite OrfordvilleParkview HS
Knights of Columbus Relays LaCrosse Verterans Memorial Stadiu...
Reedsville Invite Reedsville Reedsville HS
Viking Invitational MilwaukeeWisconsin Lutheran
Sunday, April 21
Springs Quad Fond du LacSt. Mary's Springs
Monday, April 22
Badger Challenge 2 PortagePortage HS
Gillett Invite- Girls GillettGillett HS
Hoffman Invite Black River FallsBRF HS
Mayville Frosh-Soph MayvilleMayville HS
Notre Dame West North Triangular SheboyganUrban Field
Southwest Tri Green BayGB Southwest HS
TC 6-Pack PlainfieldTC HS
Trailways Conf. Dual @ Lourdes OshkoshTitan Stadium
Tuesday, April 23
(CANCELED) FVL/Little Chute/Ripon AppletonFox Valley Lutheran HS
Arrowhead Distance Races ArrowheadArrowhead
Cedar Grove Tri WiCedar Grove
Deerfield/Fall River/Pardeeville DeerfieldDeerfield High Schoool
Denmark Tri Meet W/ Seymour DenmarkDenmark Hs
Dodgeland-Trailway Dual JuneauDodgeland
Fennimore Quad FennimoreFennimore HS
Hamilton JV Meet SussexHamilton
Howards Grove Quad Howards Grove WIHowards Grove HS
Kickapoo (small) Viola, WIKickapoo HS
Laconia Quad RosendaleLaconia
Manawa Quadrangular ManawaLittle Wolf Junior/Senior...
MG/Oregon/Fort TRI MononaMonona Grove
New Auburn New Auburn, WINew Auburn HS
New Richmond Quad New Richmond, WINew Richmond HS
Oconto Falls TRI Oconto FallsMemorial Field
OW FVA Quad OshkoshOshkosh West HS
Pirate Invite CochraneCochrane-Fountain City
Pirate Invite Fountain CityCohrane Fountain City
Princeton-Trailway Duals PrincetonPrinceton HS
Reedsburg Triple Dual ReedsburgReedsburg
River Ridge Conference Meet Bloomington, WIUsgaard Field
Scenic Bluffs Invite NecedahNecedah HS
Shawano TRI Meet ShawanoShawano HS Track @ MS
Suring Invite-Boys SuringSuring HS
Washington County Inivte Slinger Slinger
Wautoma Tiangular WautomaWautoma HS
Wauwatosa East Quad WauwatosaWauwatosa Hart Park
WB Open Meet WittenbergWitt-Birn
Wisconsin Heights-Cambridge-Marshall MazomanieWisconsin Heights HS
WLA Quad Fond du LacWinnebago Lutheran Academ...
Wednesday, April 24
JV Meet WestoshaCentral
Thursday, April 25
Christopher Becker Memorial Invite Cuba CityCuba City HS
Elkhorn Co-ed Freshmen/Sophomore Invite ElkhornElkhorn Area HS
FDL County Meet North Fond du LacNorth Fond du Lac
KM Frosh Invite Kettle MoraineKettle Moraine
KMLHS JV Invite JacksonKettle Moraine Lutheran H...
Markesan Invite MarkesanMarkesan HS
Mustang JV Invite MenomonieUW-Stout Outdoor Track
Oconto Falls Invite Oconto FallsOF HS
Port Washington JV Invite Port Washington, WIPort Washington HS
Pulaski Invitational PulaskiPulaski
Ripon Invite RiponIngals Field
Tom Callen Invite RiponIngalls Field
Tri-County Invitational PlainfieldTC HS
Friday, April 26
Badger Varsity Invite Lake GenevaBadger HS
Bulldog Invite PardeevillePardeeville HS
Dan Benson Invite Wauwatosa, WIWauwatosa West hS
East Troy Invite East TroyEast Troy HS
Ellsworth Invite EllsworthEllsworth HS
Fort Invite Fort AtkinsonFort Atkinson HS
FRCC JV Division PulaskiPulaski
Glen Funk Invitational KohlerKohler HS
JV Crossover ManitowocRubic Field
Kimberly Invite KimberlyPapermaker Stadium (Gerri...
Oshkosh North Invite OshkoshUW-Oshkosh
Pewaukee Invite PewaukeePewaukee HS
Pre-Prom Party MilwaukeeWisconsin Lutheran
Rice Lake Invite Rice LakeRLHS
River Ridge Invite Bloomington, WIRiver Ridge HS
Tiger Invite Howards GroveHowards Grove HS
Wisconsin Heights Invitational MazomanieWisconsin Heights HS
Saturday, April 27
Northstar Invite WaukeshaWaukesha North
Pacer Relays Kenosha, WisconsinIndian Trail Academy
PE Invite WIPalmyra
SJNMA Lancer Invite DelafieldSt Johns NW Military Acad...
Monday, April 29
De Pere, Ashwaubenon, Sheboygan North Tr SheboyganUrban Field
FRCC Girls Relays SheboyganUrban Field
Mel-Min 9th & 10th Grade Meet MelroseMelrose Mindoro HS
Shoreland Lutheran JV Meet SalemWestosha Central HS
SLHS JV Meet Paddock Lake, WIWestosha Central HS
Tuesday, April 30
AE FVA Quad AppletonAppleton East HS
Appleton West Triangular AppletonAppleton West HS
Arrowhead Open Invite "Mini Myrhum" HartlandArrowhead
Beaver Dam Quad Beaver Dam Beaver Dam
Brodhead Triangular BrodheadBrodhead
Capitol Conference Dual (Poynette) PoynettePoynette HS
Cardinal Invitational Bangor, WIBangor HS
CC - Dual(Cambridge - Waterloo) CambridgeCambridge HS
Chippewa Falls Quad Chippewa FallsChippewa Falls HS
Cricket Invite Fall CreekFall Creek, WI
Cuba City "Pre-Conference" meet Cuba CityCuba City HS
Dave Landgraf Invite BloomerBloomer Middle school
Denmark DenmarkDenmark
Dodgeland-Trailway Dual JuneauDodgeland HS
Dual meet with Baraboo PortagePortage
Fort/Milton/Edgewood Tri Fort AtkinsonFort Atkinson HS
FRCC Quad Meet Bay PortBay Port
FVL/Berlin/Waupaca AppletonFox Valley Lutheran HS
Hortonville Tri W/o Falls & Shawano HortonvilleHortonville Hs
KML Quad JacksonKettle Moraine Lutheran
Kohler Q-Oz, HG, EL, SL KohlerKohler Track
Markesan Trailways Triangular MarkesanMarkesan HS
Mayville Quad MayvilleMayville HS
MG/Stoughton Dual MononaMonona Grove
Oconto Invite (Frosh/Soph) OcontoOconto HS
RCF Trailways Triple-Dual RandolphRandolph HS
Saint Croix Central Invite 2 HammondSaint Croix Central
SEC Conference Relays Oak CreekOak Creek HS
Trailways Conference Triple Dual Waunakee, WIMadison Country Day Schoo...
Turner Triangular BeloitBeloit Turner
Waterford Invite WaterfordWaterford Union HS
Wautoma Triangular WautomaWautoma HS
Woodland Conference Relays WauwatosaWauwatosa West HS
May
Wednesday, May 1
GMC Relay Meet BrookfieldBrookfield Central
North Shore Conference Relays Cedarburg WICedarburg HS
St. Croix Falls Invite St. Croix FallsSt. Croix Falls, WI
Thursday, May 2
Amery Invitational Amery, WIAmery HS
Badger JV Invite Lake GenevaBadger HS
Blackshirt Old Fashioned Track Meet WaukeshaWaukesha South HS
Cassville Multiple Team CassvilleCassville HS
Clinton Triangular ClintonClinton
Freshman-Sophomore Invitational WaunakeeWaunakee HS
Muskego JV Warrior Invite Muskego Muskego HS
Patriot Invite AppletonAppleton East HS
Peshtigo Invite PeshtigoBulldog Track
Pirate Invite WaterlooWaterloo HS
Poynette JV Invitational PoynettePoynette HS
Thunder Invite SeymourSeymour Hs
Tiger Invitational-Cancelled Hillsboro, WIHillsboro HS
waupaca invite waupaca wisconsinwaupaca
Wega Open 2 WeyauwegaWeyauwega
WLT Relays WatertownWatertown
Friday, May 3
(CANCELED) Lutheran Invitational (LIT) WauwatosaWLC Outdoor Athletic Comp...
Beloit Daily News Invite BeloitBeloit Turner
Deerfield Classic DeerfieldDeerfield HS
Demon Invite BurlingtonBurlington HS
Knight Under the Lights OshkoshLourdes Academy - Titan S...
Myrhum Invite HartlandArrowhead
New Auburn New AuburnNew Auburn HS
New Richmond Relays New RichmondNRHS
New Richmond Relays New Richmond, WINew Richmond HS
Parker Memorial Invatational New Berlin, WINew Berlin West HS
Redwing Invite SheboyganSouth
Spartan Invitational Madison, WIMansfield Stadium
Steinke Laser Coed Invitational WalesKettle Moraine
Stoughton Invite StoughtonStoughton
Tider Invite EdgertonEdgerton HS
Vanderpan Invitational Sheboygan FallsSheboygan Falls HS
Saturday, May 4
Ginger Morrey Invite MuscodaRiverdale HS
Grafton F-S Meet Grafton, WIGrafton HS
Grafton Frosh/Soph Grafton Grafton
Rocket Relays JV Meet South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
St. Joe's Tri/Quad KenoshaJaskwhich Stadium
Monday, May 6
Baraboo Invite BarabooBaraboo
Bay Port JV Invitaional Green Bay, WIBay Port HS
Berlin Invite BerlinBerlin Hs
FVA Relays OshkoshTitan Stadium - UWO
Greendale Invite GreendaleGreendale, WI
Kenosha County Outdoor SalemWestosha Central HS
NA @ Colfax NANA
New Auburn MS Meet New AuburnNew Auburn HS
Ram Invite Random LakeRandom Lake HS
Ram Invite Random Lake, WIRandom Lake
Redbird Invitational DarlingtonMartens Field
Tri-County Triangular PlainfieldTC HS
Viroqua Invitational Viroqua, WIViroqua HS
Waupaca Relays WaupacaWaupaca HS
Wega Rohde Relays WeyauwegaWeyauwega
Tuesday, May 7
Arrowhead Fr/So Meet HartlandArrowhead
Colfax Invitational Colfax, WIColfax HS
Colfax Invite ColfaxCHS
Darlington Quad DarlingtonMartens Field
Deerfield/Johnson Creek/Fall River DeerfieldDeerfield HS
Flyway Quad at Lomira LomiraLomira HS
FRCC East Division Green BayPreble
Fredrickson Invite ArcadiaArcadia
Hartford Quad HartfordHartford
ITC / Pat Blackmar Invite Delavan Delavan Darien HS
Jozwiak Invitational ShawanoShawano HS Track @ MS
Justinger Memorial Invitational TomahTomah HS
Kewaskum Quad KewaskumKewaskum HS - Mitchell At...
KML Invite JacksonKettle Moraine Lutheran H...
Madison City Outdoor Championships MadisonLussier Stadium
Marinette Invite MarinetteMarinette HS
Menasha JV MenashaCalder Satdium
North Crawford (small) Soldiers GroveNorth Crawford HS
Oak Creek Quad Oak Creek OCHS
Pardeeville Double Dual PardeevillePardeeville HS
Poynette Double Dual PoynettePoynette HS
Princeton-Trailway Duals PrincetonPrinceton HS
RCF Trailways Meet RandolphRandolph HS
Richmond/Erickson Invite WauwatosaWauwatosa Hart Park
St. Mary's Springs Flyway Meet Fond du LacSt. Marys Springs
Stoughton/Fort Atkinson/ Oregon Tri StoughtonStoughton HS
Walworth County Invitational ElkhornElkhorn Area HS
WB Lion's Invite WittenbergWitt-Birn
Wednesday, May 8
Homestead Open MequonHomestead HS
Menomonee Falls Invite Menomonee Falls Menomonee Falls
Red Raider Invite JV WauwatosaWauwatosa Hart Park
Thursday, May 9
Classic 8 Boys Conference Meet WaukeshaWaukesha North
Classic 8 Conference Meet Waukesha Waukesha North
CLC JV Conference Fredonia, wiOzaukee
Elkhorn JV Quad ElkhornElkhorn Area HS
FRCC East Division JV De PereDe Pere HS
FRCC JV Division DePereDePere
Marshland Invite MasyvilleMayville HS
Pauquette Invitational PoynettePoynette HS
Pittsville Invitational WIPittsville
Raider JV Invite HudsonEP Rock Elementary
RCF Triangular RandolphRandolph HS
Friday, May 10
Blackhawk Invite GraftonGrafton
Borg Invite Delavan DarienDelavan Darien HS
Boscobel Invitational Boscobel, WIBoscobel HS
Cedarburg Team Inivte Cedarburg Cedarburg
Flyway Fr/So Meet Oriole Athletic CompNorth Fond du Lac HS
Hartford Invite HartfordHartford Union HS
Heather Johnson Memorial Invitational Wisconsin DellsWisconsin Dells HS
Monona Grove Boys Invitational MononaMonona Grove
Tom Mueller Invite OregonOregon HS
Saturday, May 11
21st Annual Rocket Invitational South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
All Sports Day MaustonMauston HS
Bay Conference Meet Hosted By W. Depere DepereSt. Norberts College
Central Wisconsin Conference 8 ManawaLittle Wolf Jr/Sr HS
CWC-10 RosholtRosholt HS
Eastern Valley Conference Meet AppletonFox Valley Lutheran HS
GMC JV Outdoor Championship WauwatosaWauwatosa Hart Park
Kettle Moraine JV Coed Invitational Kettle MoraineKettle Moraine HS
Monona Grove Girls Invitational MononaMonona Grove
Rock Valley Conference BrodheadBrodhead HS
Viking JV Jamboree MilwaukeeWisconsin Lutheran
Monday, May 13
Classic 8 JV Conference WaukeshaWaukesha South
CLC Conference Cedar GroveCedar Grove
Flyway Conference OmroOmro HS
FVA Conference Meet Kimberly, WIKimberly HS
FVL/Little Chute/Freedom (JV Only) AppletonFox Valley Lutheran HS
Wisconsin School for the Deaf DelavanWisconsin School for the ...
Woodland Conference Meet Brown DeerBrown Deer HS
Tuesday, May 14
Badger North Conference Meet BarabooBaraboo HS
Badger South Conference Meet Oregon Oregon HS
BAY CONFERENCE Rescheduled NEW LONDONNEW LONDON HS
Big Rivers Conference Championships HudsonEP Rock Elementary
Capital Conference North Championships LodiLodi HS
Dunn-St. Croix Conference Meet HammondSt. Croix Central
FRCC Conference Meet Green BaySouthwest
GMC Varsity Outdoor Championship BrookfieldBrookfield East
Menominee Invite KeshenaMenominee Indian HS
Metro Classic Conference Meet KenoshaIndian Trail Academy
Middle Border Conference Meet Ellsworth, WIEllsworth HS
Midwest Classic Conference BrookfieldBrookfield Academy
North Shore Conference Championships Germantown WIGermantown HS
Ridge and Valley Conference Meet Soldiers Grove, WINorth Crawford HS
rosholt relays rosholt, wisconsinrosholt track
Scenic Bluffs Conference Meet ElroyRoyall HS
SEC Conference Meet Oak Creek High SchooOCHS
Shiocton Invitational Shiocton, Wi.Shiocton HS
SLC Conference Meet WaterfordWaterford HS
South Central Conference WautomaWautoma HS
SWAL Conference Meet DarlingtonMartens Field
Trailways Conference Meet OshkoshLourdes Academy - Titan S...
WLT Outdoor Conference West Bend West Bend West
Wednesday, May 15
Arrowhead Distance Time Trial HartlandArrowhead
Thursday, May 16
Blue Devil 9/10 Invitational EvansvilleEvansville HS
Bonduel "Last Chance" Meet BonduelBonduel HS
BRC JV Championships MenomonieUW-Stout
EVC JV Little ChuteLittle Chute HS
FVA JV Conference Meet Oshkosh, WIOshkosh North HS
MCC JV Conference Meet DelafieldSt. Johns NW Military
north Shore Conference JV Port Washington WIPort Washington HS
SEC JV Conference FranklinFranklin HS
SLC Jv Conference WestoshaWestosha Central HS
Void SalemWestosha HS
WLT JV Invite MilwaukeeWisconsin Lutheran
Woodland Conference JV Track Meet South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
Friday, May 17
Badger North Conference JV Meet DeForestDeForest HS
Badger South JV Conference Meet MiltonMilton HS
Capitol Conference JV Meet MazomaineeWisconsin Heights HS
Monday, May 20
WIAA D1 Regional - Badger Lake GenevaBadger HS
WIAA D1 Regional - Baraboo BarabooBaraboo HS
WIAA D1 Regional - Beaver Dam Deaver Dam Beaver Dam
WIAA D1 Regional - Cedarburg CedarburgCedarburg HS
WIAA D1 Regional - D.C. Everest SchofieldD.C. Everest HS
WIAA D1 Regional - Green Bay Preble Green BayGreen Bay Preble
WIAA D1 Regional - Kettle Moraine WalesKettle Moraine HS
WIAA D1 Regional - Middleton MiddletonMiddleton HS
WIAA D1 Regional - Mukwonago MukwonagoMukwonago HS
WIAA D1 Regional - Neenah NeenahNeenah HS
WIAA D1 Regional - New London New LondonNew London HS
WIAA D1 Regional - New Richmon New RichmondNew Richmond HS
WIAA D1 Regional - South Milwaukee South MilwaukeeSouth Milwaukee HS
WIAA D1 Regional - Verona VeronaVerona HS
WIAA D1 Regional - Watertown WatertownWatertown HS
WIAA D1 Regional - West Allis Central West AllisWest Allis Central HS
WIAA D2 Regional - Belleville Belleville Belleville HS
WIAA D2 Regional - Clinton ClintonClinton HS
WIAA D2 Regional - Fox Valley Lutheran AppletonFox Valley Lutheran HS
WIAA D2 Regional - Frederic FredericFrederic HS
WIAA D2 Regional - Freedom FreedomFreedom HS
WIAA D2 Regional - Kettle Moraine Lutheran MilwaukeeWisconsin Lutheran Colleg...
WIAA D2 Regional - North Fond du Lac North Fond du LacNorth Fond du Lac HS
WIAA D2 Regional - Rice Lake Rice LakeRice Lake HS
WIAA D2 Regional - River Valley Spring GreenRiver Valley HS
WIAA D2 Regional - St. Croix Central HammondSt. Croix Central HS
WIAA D2 Regional - Tomahawk TomahawkTomahawk HS
WIAA D2 Regional - Two Rivers Two RiversTwo Rivers HS
WIAA D2 Regional - Valders ValdersValders HS
WIAA D2 Regional - Viroqua ViroquaViroqua HS
WIAA D2 Regional - Wisconsin Dells Wisconsin DellsWisconsin Dells HS
WIAA D2 Regional - Wisconsin Lutheran MilwaukeeWisconsin Lutheran HS
WIAA D3 Regional - Boyceville BoycevilleBoyceville HS
WIAA D3 Regional - Cashton CashtonCashton HS
WIAA D3 Regional - Catholic Central BurlingtonBurlington HS
WIAA D3 Regional - Colby ColbyColby HS
WIAA D3 Regional - Cuba City Cuba CityCuba City HS
WIAA D3 Regional - Fennimore FennimoreFennimore HS
WIAA D3 Regional - Flambeau TonyFlambeau HS
WIAA D3 Regional - Gilman GilmanGilman HS
WIAA D3 Regional - Hilbert Hilbert Hilbert HS
WIAA D3 Regional - Marathon MarathonMarathon HS
WIAA D3 Regional - Pardeeville PardeevillePardeeville HS
WIAA D3 Regional - Princeton PrincetonPrinceton HS
WIAA D3 Regional - Suring SuringSuring HS
WIAA D3 Regional - Tri-County PlainfieldTri-County HS
WIAA D3 Regional - Webster WebsterWebster HS
WIAA D3 Regional - Whitehall WhitehallWhitehall HS
Thursday, May 23
WIAA D1 Sectional - Ashwaubenon AshwaubenonAshwaubenon HS
WIAA D1 Sectional - Madison Memorial MadisonMansfield Stadium
WIAA D1 Sectional - Oshkosh North Oshkosh UW-Oshkosh
WIAA D1 Sectional - Rice Lake Rice LakeRice Lake HS
WIAA D1 Sectional - Sussex Hamilton SussexSussex Hamilton HS
WIAA D1 Sectional - Waterford WaterfordWaterford HS
WIAA D1 Sectional - Waukesha North WaukeshaWaukesha North HS
WIAA D1 Sectional - Wisconsin Lutheran MilwaukeeWisconsin Luthern HS
WIAA D2 Sectional - Bloomer BloomerBloomer Middle School
WIAA D2 Sectional - Boscobel BoscobelBoscobel HS
WIAA D2 Sectional - Little Chute Little ChuteLittle Chute HS
WIAA D2 Sectional - Whitewater WhitewaterWhitewater HS
WIAA D3 Sectional - Colfax ColfaxColfax HS
WIAA D3 Sectional - Fennimore ViroquaFennimore HS
WIAA D3 Sectional - Princeton PrincetonPrinceton HS
WIAA D3 Sectional - Rosholt RosholtRosholt HS
Friday, May 31
WIAA Division 1 State Championship La CrosseVeteran's Memorial Stadiu...
WIAA Division 2 State Championship La CrosseVeteran's Memorial Stadiu...
WIAA Division 3 State Championship La CrosseVeteran's Memorial Stadiu...
June
Saturday, June 1
WIAA Division 1 State Championship La CrosseVeteran's Memorial Stadiu...
WIAA Division 2 State Championship La CrosseVeteran's Memorial Stadiu...
WIAA Division 3 State Championship La CrosseVeteran's Memorial Stadiu...
Sunday, June 9
Our school Records Desoto, WISchool Record
Saturday, June 22
AAU National Qualifer WaukeshaCarroll College

Icon Key:
- Locked
- Locked, but requests allowed
- Attendance Accepted
- Attendance Unconfirmed
- Attendance Denied
- Pending Invite (waiting for you to accept)
- Invite Requested by You

Key to the circles:

Less than 10 teams
Less than 20 teams
Less than 30 teams

30 or more teams

% of teams with results